Kevin Theophile-Catherine
obrońca #28Kevin Theophile-Catherine jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Kevin Theophile-Catherine
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Kevin Theophile-Catherine w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Kevin Theophile-Catherine wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 1.65. Kevin Theophile-Catherine oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Kevin Theophile-Catherine w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Kevin Theophile-Catherine rozegrał w barwach Dinama Zagrzeb w Pucharze Chorwacji 1 mecz, w Prva HNL 12 meczów, w Lidze Europy UEFA 7 meczów oraz w Międzypaństwowe mecze towarzyskie 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 545 minut. Średnio dawało to 25 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Kevin Theophile-Catherine
Pierwszy transfer Kevin Theophile-Catherine w seniorskiej karierze miał miejsce w 2013 roku, gdy przeniósł się z Rennes do Cardiff City za 2,5 miliona euro.
Czy Kevin Theophile-Catherine ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Kevin Theophile-Catherine nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Kevin Theophile-Catherine to uraz stopy z 2015 roku, który wykluczył go z gry na 111 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Kevin Theophile-Catherine?
Kevin Theophile-Catherine ma na koncie 11 trofeów. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Chorwacji — 7 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Dinamem Zagrzeb — 11 trofeów. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Kevin Theophile-Catherine?
Kevin Theophile-Catherine najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Kevin Theophile-Catherine?
Wycena 37-letniego Kevin Theophile-Catherine według stanu na październik 2026 wynosi 75 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 5 milionów euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Kevin Theophile-Catherine?
Kevin Theophile-Catherine urodził się 28 października 1989 w Saint-Brieuc we Francji. Obecnie piłkarz ma 37 lat.
Kevin Theophile-Catherine – statystyki
Szczegółowe statystyki Kevin Theophile-Catherine w sezonie 2025/2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Dinamo Zagrzeb. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Kevin Theophile-Catherine w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Kevin Theophile-Catherine wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 1.65. Kevin Theophile-Catherine oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Kevin Theophile-Catherine – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Kevin Theophile-Catherine w sezonie 2025/2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
19 Lut
Koniec
|
Liga Europy, 1/32 finału
|
1:3 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
14 Lut
Koniec
|
Prva HNL, 22. kolejka
|
4:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
08 Lut
Koniec
|
Prva HNL, 21. kolejka
|
0:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
02 Lut
Koniec
|
Prva HNL, 20. kolejka
|
3:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
29 Sty
Koniec
|
Liga Europy, 8. runda
|
2:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
25 Sty
Koniec
|
Prva HNL, 19. kolejka
|
0:3 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
22 Sty
Koniec
|
Liga Europy, 7. runda
|
4:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
20 Gru
Koniec
|
Prva HNL, 18. kolejka
|
2:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
06 Gru
Koniec
|
Prva HNL, 16. kolejka
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
27 Lis
Koniec
|
Liga Europy, 5. runda
|
4:0 | 0' | 0 | 0 | – | – |
Ile meczów rozegrał Kevin Theophile-Catherine w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Kevin Theophile-Catherine rozegrał w barwach Dinama Zagrzeb w Pucharze Chorwacji 1 mecz, w Prva HNL 12 meczów, w Lidze Europy UEFA 7 meczów oraz w Międzypaństwowe mecze towarzyskie 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 545 minut. Średnio dawało to 25 minut gry na spotkanie.
Kevin Theophile-Catherine – transfery
W trakcie kariery Kevin Theophile-Catherine zmieniał klub 11 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 4,5 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Free Player 2026 – obecnie

-
Dinamo Zagrzeb 2023 – 2026
-
Free Player 2023 – 2023

-
Dinamo Zagrzeb 2018 – 2023
-
Saint-Étienne 2015 – 2018
-
Cardiff City 2015 – 2015
-
Saint-Étienne 2014 – 2015
-
Cardiff City 2013 – 2014
-
Rennes 2008 – 2013
-
Stade Rennais II 2007 – 2008

-
Stade Rennais FC U19 2006 – 2007

-
Stade Rennais FC U17 do 2006

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Kevin Theophile-Catherine
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 30.06.2026 |
![]() |
— | Rozwiązanie kontraktu |
| 2023/24 | 19.10.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 30.06.2023 |
![]() |
— | Rozwiązanie kontraktu |
| 2018/19 | 05.07.2018 |
|
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
|
2 mln € | Transfer definitywny |
| 2015/16 | 29.06.2015 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2014/15 | 18.08.2014 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2013/14 | 30.08.2013 |
|
2,5 mln € | Transfer definitywny |
| 2008/09 | 30.06.2008 |
|
— | Wolny transfer |
| 2007/08 | 30.06.2007 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2006/07 | 30.06.2006 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Kevin Theophile-Catherine
Pierwszy transfer Kevin Theophile-Catherine w seniorskiej karierze miał miejsce w 2013 roku, gdy przeniósł się z Rennes do Cardiff City za 2,5 miliona euro.
Kevin Theophile-Catherine – forma
W ostatnich 5 meczach Kevin Theophile-Catherine zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Kevin Theophile-Catherine i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
19 Lut
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
1
KRC Genk
3
Liga Europy, 1/32 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Lut
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
4
Istra 1961
0
Prva HNL, 22. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lut
Koniec
|
Rijeka
0
Dinamo Zagrzeb
0
Prva HNL, 21. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lut
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
3
Vukovar
1
Prva HNL, 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Sty
Koniec
|
FC Midtjylland
2
Dinamo Zagrzeb
0
Liga Europy, 8. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Sty
Koniec
|
Osijek
0
Dinamo Zagrzeb
3
Prva HNL, 19. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Sty
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
4
FCSB
1
Liga Europy, 7. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Gru
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
2
Lokomotiva Zagrzeb
0
Prva HNL, 18. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Gru
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
1
Hajduk Split
1
Prva HNL, 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lis
Koniec
|
Lille
4
Dinamo Zagrzeb
0
Liga Europy, 5. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lis
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
0
Celta Vigo
3
Liga Europy, 4. runda
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Lokomotiva Zagrzeb
2
Dinamo Zagrzeb
1
Prva HNL, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Maccabi Tel Awiw
1
Dinamo Zagrzeb
3
Liga Europy, 2. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
4
Slaven Belupo
1
Prva HNL, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
3
Fenerbahce
1
Liga Europy, 1. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Hajduk Split
0
Dinamo Zagrzeb
2
Prva HNL, 7. kolejka
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
1
HNK Gorica
2
Prva HNL, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Sie
Koniec
|
Varazdin
2
Dinamo Zagrzeb
2
Prva HNL, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Sie
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
3
Istra 1961
0
Prva HNL, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Maj
Koniec
|
Lokomotiva Zagrzeb
1
Dinamo Zagrzeb
1
Prva HNL, 35. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Hajduk Split
1
Dinamo Zagrzeb
3
Prva HNL, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
1
Rijeka
0
Prva HNL, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
2
AC Milan
1
Liga Mistrzów, 8. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Lokomotiva Zagrzeb
3
Dinamo Zagrzeb
1
Prva HNL, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Gru
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
0
Celtic
0
Liga Mistrzów, 6. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
1
Slaven Belupo
1
Prva HNL, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
0
Borussia Dortmund
3
Liga Mistrzów, 5. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
09 Lis
Koniec
|
HNK Gorica
2
Dinamo Zagrzeb
2
Prva HNL, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Slovan Bratysława
1
Dinamo Zagrzeb
4
Liga Mistrzów, 4. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Red Bull Salzburg
0
Dinamo Zagrzeb
2
Liga Mistrzów, 3. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Istra 1961
2
Dinamo Zagrzeb
2
Prva HNL, 10. kolejka
|
86'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
2
Monaco
2
Liga Mistrzów, 2. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Bayern Monachium
9
Dinamo Zagrzeb
2
Liga Mistrzów, 1. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Karabach Agdam
0
Dinamo Zagrzeb
2
Liga Mistrzów, play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
3
Karabach Agdam
0
Liga Mistrzów, play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Osijek
1
Dinamo Zagrzeb
2
Prva HNL, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
1
Osijek
0
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Rijeka
1
Dinamo Zagrzeb
2
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
2
Varazdin
1
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Mar
Koniec
|
PAOK
5
Dinamo Zagrzeb
1
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
2
PAOK
0
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
1
Rijeka
0
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
1
Varazdin
0
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Slaven Belupo
0
Dinamo Zagrzeb
2
Prva HNL
|
54'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
2
Osijek
1
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
2
Lokomotiva Zagrzeb
1
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Sibenik
2
Dinamo Zagrzeb
1
Puchar Chorwacji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Kwi
Koniec
|
HNK Gorica
1
Dinamo Zagrzeb
1
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
4
Hajduk Split
0
Prva HNL
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Lut
Koniec
|
Slaven Belupo
1
Dinamo Zagrzeb
1
Prva HNL
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lis
Koniec
|
Rijeka
2
Dinamo Zagrzeb
7
Prva HNL
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Paź
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
0
AC Milan
4
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Paź
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
3
Varazdin
1
Prva HNL
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Paź
Koniec
|
Red Bull Salzburg
1
Dinamo Zagrzeb
0
Liga Mistrzów
|
76'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Lokomotiva Zagrzeb
1
Dinamo Zagrzeb
2
Prva HNL
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Wrz
Koniec
|
HNK Gorica
0
Dinamo Zagrzeb
1
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Lip
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
2
![]()
FK Korzo Prilep
2
Liga Mistrzów
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lip
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
3
Lokomotiva Zagrzeb
2
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.1 | |
|
09 Lip
Karne
|
Dinamo Zagrzeb
(4)
0
Hajduk Split
(1)
0
Puchar Chorwacji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Maj
Koniec
|
Lokomotiva Zagrzeb
1
Dinamo Zagrzeb
1
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Hajduk Split
1
Dinamo Zagrzeb
0
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Rijeka
1
Dinamo Zagrzeb
2
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
2
Hrvatski Dragovoljac
0
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Slaven Belupo
0
Dinamo Zagrzeb
1
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Sevilla
3
Dinamo Zagrzeb
1
Liga Europy
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
2
HNK Gorica
1
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Istra 1961
0
Dinamo Zagrzeb
2
Prva HNL
|
80'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
3
Slaven Belupo
0
Prva HNL
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
1
Rijeka
3
Puchar Chorwacji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Lis
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
1
Osijek
1
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
3
Rapid Wiedeń
1
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
30 Paź
Koniec
|
HNK Gorica
0
Dinamo Zagrzeb
2
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Slaven Belupo
1
Dinamo Zagrzeb
4
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
0
West Ham United
2
Liga Europy
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
2
Sibenik
0
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
0
Sheriff Tiraspol
0
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
1
HNK Gorica
0
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
04 Sie
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
1
Legia Warszawa
1
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Sie
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
3
Rijeka
3
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
23 Lip
Koniec
|
Hrvatski Dragovoljac
0
Dinamo Zagrzeb
4
Prva HNL
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Lip
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
2
Omonia Nikozja
0
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Maj
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
1
Sibenik
0
Prva HNL
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Maj
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
2
Varazdin
2
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Hajduk Split
1
Dinamo Zagrzeb
1
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
2
Hajduk Split
0
Prva HNL
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
0
Villarreal
1
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
18 Mar
Dogryw.
|
Dinamo Zagrzeb
3
Tottenham
0
Liga Europy
|
120'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
2
Slaven Belupo
0
Puchar Chorwacji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lut
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
1
Osijek
0
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Sty
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
1
Sibenik
2
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | – | |
|
27 Sty
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
3
Hajduk Split
1
Prva HNL
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Sty
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
0
Rijeka
2
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
06 Gru
Koniec
|
Slaven Belupo
1
Dinamo Zagrzeb
5
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lis
Koniec
|
Wolfsberger AC
0
Dinamo Zagrzeb
3
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
3
HNK Gorica
2
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Paź
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
3
Flora Tallinn
1
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Hajduk Split
1
Dinamo Zagrzeb
2
Prva HNL
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Sie
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
4
Osijek
1
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Lip
Koniec
|
Istra 1961
0
Dinamo Zagrzeb
0
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lip
Koniec
|
Rijeka
2
Dinamo Zagrzeb
0
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lip
Koniec
|
![]()
Zapresic
0
Dinamo Zagrzeb
1
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Cze
Koniec
|
HNK Gorica
0
Dinamo Zagrzeb
0
Prva HNL
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
4
Atalanta
0
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
3
Viktoria Pilzno
0
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Fenerbahce
0
Dinamo Zagrzeb
0
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
4
Fenerbahce
1
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Monaco
1
Saint-Étienne
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Montpellier
0
Saint-Étienne
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Strasburg
0
Saint-Étienne
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Metz
3
Saint-Étienne
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Sty
Koniec
|
Saint-Étienne
2
Toulouse
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Guingamp
2
Saint-Étienne
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Saint-Étienne
0
Monaco
4
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Nantes
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Saint-Étienne
2
Strasburg
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Saint-Étienne
0
Lyon
5
Ligue 1
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Toulouse
0
Saint-Étienne
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Saint-Étienne
0
Montpellier
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Saint-Étienne
3
Metz
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Saint-Étienne
2
Rennes
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Dijon FCO
0
Saint-Étienne
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Saint-Étienne
3
Amiens SC
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Caen
0
Saint-Étienne
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
05 Sie
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Nicea
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Nantes
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
19 Lut
Koniec
|
Montpellier
2
Saint-Étienne
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | |
|
17 Gru
Koniec
|
FC Lorient
2
Saint-Étienne
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Guingamp
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Saint-Étienne
0
Olympique Marsylia
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Dijon FCO
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Saint-Étienne
0
Toulouse
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Bordeaux
3
Saint-Étienne
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Saint-Étienne
0
Toulouse
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
SC Bastia
0
Saint-Étienne
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.6 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
![]()
GFC Ajaccio
0
Saint-Étienne
2
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.6 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Angers
0
Saint-Étienne
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Bordeaux
1
Saint-Étienne
4
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Reims
1
Saint-Étienne
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Lyon
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Nantes
2
Saint-Étienne
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Toulouse
2
Saint-Étienne
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 |
W jakiej formie jest Kevin Theophile-Catherine?
W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty.
Kevin Theophile-Catherine – zarobki
Kevin Theophile-Catherine gra na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 1,1 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Kevin Theophile-Catherine (2017/18)
| Rocznie | 1,1 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 89 tys. € |
| Tygodniowo | 20 tys. € |
| Dziennie | 3 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Kevin Theophile-Catherine w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2017/18 |
|
1,1 mln € |
| 2016/17 |
|
967 tys. € |
| 2015/16 |
|
819 tys. € |
| 2014/15 |
|
1,1 mln € |
| 2013/14 |
|
1,5 mln € |
Kevin Theophile-Catherine – kontuzje
W trakcie kariery Kevin Theophile-Catherine zanotował 6 kontuzji, przez które opuścił łącznie 30 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Kevin Theophile-Catherine
-
Uraz stopy
09.09.15 – 28.12.15 (111 dni)
Saint-Étienne opuszczone: 22 mecze
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
19.09.14 – 14.10.14 (26 dni)
Saint-Étienne opuszczone: 5 meczów
-
Choroba
30.04.14 – 10.05.14 (11 dni)
Cardiff City opuszczone: 1 mecz
-
Uraz kolana
29.12.13 – 09.01.14 (12 dni)
Cardiff City opuszczone: 2 mecze
- Złamanie stopy 03.04.13 – 27.05.13 (55 dni)
- Uraz 01.11.12 – 03.11.12 (3 dni)
Czy Kevin Theophile-Catherine ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Kevin Theophile-Catherine nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Kevin Theophile-Catherine to uraz stopy z 2015 roku, który wykluczył go z gry na 111 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Kevin Theophile-Catherine – trofea
W trakcie kariery Kevin Theophile-Catherine zdobył 11 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Kevin Theophile-Catherine
Jakie trofea zdobył Kevin Theophile-Catherine?
Kevin Theophile-Catherine zdobył w karierze 11 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował w Dinamie Zagrzeb — 11 trofeów. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Chorwacji — 7 razy.
Kevin Theophile-Catherine – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Kevin Theophile-Catherine wynosi obecnie 75 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Kevin Theophile-Catherine na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Kevin Theophile-Catherine
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 05.10.2026 | 36 | 75 tys. € | |
| 28.05.2026 | 36 |
|
100 tys. € |
| 21.12.2025 | 36 |
|
250 tys. € |
| 08.06.2025 | 35 |
|
300 tys. € |
| 22.12.2024 | 35 |
|
350 tys. € |
| 03.06.2024 | 34 |
|
450 tys. € |
| 17.12.2023 | 34 |
|
500 tys. € |
| 24.10.2023 | 33 |
|
500 tys. € |
| 05.06.2023 | 33 |
|
900 tys. € |
| 07.11.2022 | 33 |
|
1,5 mln € |
| 05.06.2022 | 32 |
|
2,5 mln € |
| 21.03.2022 | 32 |
|
3 mln € |
| 29.12.2021 | 32 |
|
3,5 mln € |
| 09.06.2021 | 31 |
|
4 mln € |
| 27.12.2020 | 31 |
|
4 mln € |
| 26.07.2020 | 30 |
|
4 mln € |
| 07.04.2020 | 30 |
|
4 mln € |
| 26.12.2019 | 30 |
|
5 mln € |
| 15.09.2019 | 29 |
|
5 mln € |
| 10.03.2019 | 29 |
|
5 mln € |
| 24.09.2018 | 28 |
|
4,5 mln € |
| 03.06.2018 | 28 |
|
4 mln € |
| 23.01.2018 | 28 |
|
4 mln € |
| 31.05.2017 | 27 |
|
4 mln € |
| 15.01.2017 | 27 |
|
4 mln € |
| 12.07.2016 | 26 |
|
3,5 mln € |
| 03.02.2016 | 26 |
|
3,5 mln € |
| 13.01.2015 | 25 |
|
4 mln € |
| 14.01.2014 | 24 |
|
3,5 mln € |
| 17.09.2013 | 23 |
|
3,5 mln € |
| 29.05.2013 | 23 |
|
5 mln € |
| 06.01.2013 | 23 |
|
5 mln € |
| 22.05.2012 | 22 |
|
4,5 mln € |
| 01.02.2012 | 22 |
|
4 mln € |
| 23.12.2011 | 22 |
|
3,8 mln € |
| 24.09.2011 | 21 |
|
3 mln € |
| 23.05.2011 | 21 |
|
2,5 mln € |
| 27.12.2010 | 21 |
|
2,2 mln € |
| 25.08.2010 | 20 |
|
1 mln € |
| 17.05.2010 | 20 |
|
350 tys. € |
| 21.12.2009 | 20 |
|
250 tys. € |
| 17.05.2009 | 19 |
|
100 tys. € |
| 08.10.2008 | 18 |
|
50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Kevin Theophile-Catherine?
Wycena Kevin Theophile-Catherine wynosi obecnie 75 tys. €. W szczycie kariery Kevin Theophile-Catherine wyceniano na 5 mln €, a najniżej na 50 tys. €.