Lago Junior
napastnik #23
Junior Wakalible Lago jest piłkarzem występującym obecnie w CD San Roque de Lepe. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Lago Junior
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Lago Junior w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Lago Junior wyglądają następująco: 36 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00, a skuteczność strzałów to 50,0%. Lago Junior oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Lago Junior w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Lago Junior rozegrał w barwach Lugo w Primera Division RFEF 36 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 17 razy i spędził na boisku łącznie 970 minut. Średnio dawało to 27 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Lago Junior
Pierwszy transfer Lago Junior w seniorskiej karierze miał miejsce w 2016 roku, gdy przeniósł się z Mirandes do Mallorki za 300 tysięcy euro.
Czy Lago Junior ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Lago Junior nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Lago Junior to uraz kolana z 2017 roku, który wykluczył go z gry na 84 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Lago Junior?
Lago Junior najczęściej występuje jako Lewoskrzydłowy (11). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Lago Junior?
Wycena 35-letniego Lago Junior według stanu na październik 2026 wynosi 0 euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 4 miliony euro, a najniższa 0 euro.
Kiedy urodził się Lago Junior?
Lago Junior urodził się 31 grudnia 1990 w Yamoussoukro, ma narodowość iworyjską. Obecnie piłkarz ma 35 lat.
Lago Junior – statystyki
Szczegółowe statystyki Lago Junior w sezonie 2025/2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział CD San Roque de Lepe oraz reprezentacja Wybrzeża Kości Słoniowej. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Junior Wakalible Lago vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Lago Junior w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Lago Junior wyglądają następująco: 36 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00, a skuteczność strzałów to 50,0%. Lago Junior oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Lago Junior – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Lago Junior w sezonie 2025/2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
27 Lut
Koniec
|
Primera Division RFEF, 26. kolejka grupy 1
|
1:0 | 12' | 0 | 0 | – | – | ||
|
07 Lut
Koniec
|
Primera Division RFEF, 23. kolejka grupy 1
|
1:1 | 23' | 0 | 0 | – | – | ||
|
01 Lut
Koniec
|
Primera Division RFEF, 22. kolejka grupy 1
|
0:2 | 44' | 0 | 0 | – | – | ||
|
18 Sty
Koniec
|
Primera Division RFEF, 20. kolejka grupy 1
|
1:3 | 44' | 0 | 0 | – | – | ||
|
03 Sty
Koniec
|
Primera Division RFEF, 18. kolejka grupy 1
|
1:0 | 30' | 0 | 0 | – | – | ||
|
21 Gru
Koniec
|
Primera Division RFEF, 17. kolejka grupy 1
|
2:1 | 27' | 0 | 0 | – | – | ||
|
13 Gru
Koniec
|
Primera Division RFEF, 16. kolejka grupy 1
|
0:0 | 15' | 0 | 0 | – | – | ||
|
29 Lis
Koniec
|
Primera Division RFEF, 14. kolejka grupy 1
|
2:0 | 82' | 0 | 0 | – | – | ||
|
15 Lis
Koniec
|
Primera Division RFEF, 12. kolejka grupy 1
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
09 Lis
Koniec
|
Primera Division RFEF
|
1:1 | 24' | 0 | 0 | – | – |
Ile meczów rozegrał Lago Junior w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Lago Junior rozegrał w barwach Lugo w Primera Division RFEF 36 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 17 razy i spędził na boisku łącznie 970 minut. Średnio dawało to 27 minut gry na spotkanie.
Lago Junior – transfery
W trakcie kariery Lago Junior zmieniał klub 12 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 300 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
CD San Roque de Lepe 2026 – obecnie

-
Lugo 2025 – 2026
-
Racing Santander 2023 – 2025
-
Malaga 2023 – 2023
-
Mallorca 2022 – 2023
-
Huesca 2022 – 2022
-
Mallorca 2016 – 2022
-
Mirandes 2015 – 2016
-
Gimnastic de Tarragona 2013 – 2015
-
Numancia 2011 – 2013
-
Eibar 2010 – 2011
-
Numancia 2008 – 2010
-
Issia Wazy FC do 2008

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Lago Junior
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 13.08.2026 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2025/26 | 21.07.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 30.06.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 10.01.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 29.06.2022 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2021/22 | 02.01.2022 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2015/16 | 26.01.2016 |
|
300 tys. € | Transfer definitywny |
| 2015/16 | 21.07.2015 |
|
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 11.07.2013 |
|
— | Wolny transfer |
| 2011/12 | 29.06.2011 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2010/11 | 31.07.2010 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2008/09 | 31.12.2008 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów Lago Junior
Pierwszy transfer Lago Junior w seniorskiej karierze miał miejsce w 2016 roku, gdy przeniósł się z Mirandes do Mallorki za 300 tysięcy euro.
Lago Junior – forma
W ostatnich 5 meczach Lago Junior zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Lago Junior i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
27 Lut
Koniec
|
Lugo
1
Athletic Club B
0
Primera Division RFEF, 26. kolejka grupy 1
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lut
Koniec
|
Racing Ferrol
1
Lugo
1
Primera Division RFEF, 23. kolejka grupy 1
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lut
Koniec
|
Lugo
0
Ponferradina
2
Primera Division RFEF, 22. kolejka grupy 1
|
44'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Sty
Koniec
|
Lugo
1
Unionistas de Salamanca
3
Primera Division RFEF, 20. kolejka grupy 1
|
44'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Sty
Koniec
|
Lugo
1
Mérida AD
0
Primera Division RFEF, 18. kolejka grupy 1
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Gru
Koniec
|
Lugo
2
Ourense
1
Primera Division RFEF, 17. kolejka grupy 1
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Gru
Koniec
|
Osasuna B
0
Lugo
0
Primera Division RFEF, 16. kolejka grupy 1
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Lis
Koniec
|
Athletic Club B
2
Lugo
0
Primera Division RFEF, 14. kolejka grupy 1
|
82'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lis
Koniec
|
Ponferradina
1
Lugo
1
Primera Division RFEF, 12. kolejka grupy 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lis
Koniec
|
CD Guadalajara
1
Lugo
1
Primera Division RFEF
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Paź
Koniec
|
Unionistas de Salamanca
0
Lugo
0
Primera Division RFEF, 9. kolejka grupy 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Zamora
1
Lugo
0
Primera Division RFEF, 3. kolejka grupy 1
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Lugo
0
Real Avilés
0
Primera Division RFEF, 2. kolejka grupy 1
|
46'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Sie
Koniec
|
Real Madryt B
2
Lugo
1
Primera Division RFEF, 1. kolejka grupy 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Cze
Koniec
|
Mirandes
4
Racing Santander
1
La Liga 2, półfinał baraży o awans
|
4'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
08 Cze
Koniec
|
Racing Santander
3
Mirandes
3
La Liga 2, półfinał baraży o awans
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Cze
Koniec
|
Racing Santander
2
Granada
1
La Liga 2, 42. kolejka
|
5'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Almeria
2
Racing Santander
0
La Liga 2, 40. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Maj
Koniec
|
Racing Santander
1
Real Oviedo
1
La Liga 2, 39. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Maj
Koniec
|
Cartagena
1
Racing Santander
0
La Liga 2, 38. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Racing Santander
2
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2, 37. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Huesca
1
Racing Santander
3
La Liga 2, 36. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Racing Santander
1
CD Castellón
1
La Liga 2, 35. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Levante
3
Racing Santander
1
La Liga 2, 34. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Mar
Koniec
|
Racing Santander
2
Real Saragossa
0
La Liga 2, 33. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Mar
Koniec
|
Mirandes
2
Racing Santander
1
La Liga 2, 32. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Mar
Koniec
|
Racing Santander
2
Tenerife
1
La Liga 2, 31. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Mar
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Racing Santander
1
La Liga 2, 30. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Mar
Koniec
|
Racing Santander
2
Elche
0
La Liga 2, 29. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lut
Koniec
|
Eibar
2
Racing Santander
2
La Liga 2, 28. kolejka
|
11'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Racing Santander
2
Cadiz
3
La Liga 2, 27. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lut
Koniec
|
Burgos CF
2
Racing Santander
1
La Liga 2, 26. kolejka
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Racing Santander
2
Malaga
1
La Liga 2, 25. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Sty
Koniec
|
Cordoba CF
1
Racing Santander
2
La Liga 2, 24. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Racing Santander
6
Racing Ferrol
0
La Liga 2, 23. kolejka
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Albacete
2
Racing Santander
2
La Liga 2, 22. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Racing Santander
2
Eldense
2
La Liga 2, 21. kolejka
|
59'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Elche
3
Racing Santander
0
La Liga 2, 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Gru
Koniec
|
Racing Santander
0
Huesca
1
La Liga 2, 19. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Granada
3
Racing Santander
0
La Liga 2, 18. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lis
Koniec
|
Racing Santander
0
Mirandes
1
La Liga 2, 17. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Malaga
0
Racing Santander
0
La Liga 2, 16. kolejka
|
21'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Lis
Koniec
|
Racing Santander
2
Burgos CF
0
La Liga 2, 15. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Lis
Koniec
|
Racing Ferrol
1
Racing Santander
2
La Liga 2, 14. kolejka
|
15'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Racing Santander
1
Albacete
1
La Liga 2, 13. kolejka
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Lanzarote
3
Racing Santander
4
Puchar Hiszpanii, 1. runda
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | – | |
|
27 Paź
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Racing Santander
2
La Liga 2, 12. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Racing Santander
2
Cordoba CF
0
La Liga 2, 11. kolejka
|
84'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.2 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Cadiz
0
Racing Santander
1
La Liga 2, 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Paź
Koniec
|
Racing Santander
1
Levante
0
La Liga 2, 9. kolejka
|
33'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Real Saragossa
2
Racing Santander
3
La Liga 2, 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Racing Santander
1
Cartagena
2
La Liga 2, 7. kolejka
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
CD Castellón
0
Racing Santander
1
La Liga 2, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Racing Santander
1
Sporting Gijon
0
La Liga 2, 5. kolejka
|
28'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Tenerife
0
Racing Santander
1
La Liga 2, 4. kolejka
|
44'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Real Oviedo
1
Racing Santander
3
La Liga 2, 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Sie
Koniec
|
Racing Santander
2
Eibar
2
La Liga 2, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Sie
Koniec
|
Racing Santander
2
Almeria
2
La Liga 2, 1. kolejka
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Cze
Koniec
|
Villarreal B
1
Racing Santander
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Maj
Koniec
|
Huesca
0
Racing Santander
3
La Liga 2
|
59'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Racing Santander
1
Mirandes
0
La Liga 2
|
61'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Racing Santander
3
Elche
1
La Liga 2
|
75'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.9 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
FC Andorra
1
Racing Santander
1
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.7 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Racing Santander
0
Levante
0
La Liga 2
|
56'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Racing Ferrol
2
Racing Santander
2
La Liga 2
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Albacete
2
Racing Santander
0
La Liga 2
|
72'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Racing Santander
2
Espanyol
0
La Liga 2
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Amorebieta
0
Racing Santander
1
La Liga 2
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Real Valladolid
3
Racing Santander
1
La Liga 2
|
83'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Racing Santander
0
Cartagena
2
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Gru
Koniec
|
Racing Santander
2
FC Andorra
0
La Liga 2
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Eldense
3
Racing Santander
3
La Liga 2
|
3'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
10 Gru
Koniec
|
Racing Santander
2
Real Oviedo
2
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Gru
Koniec
|
Mirandes
0
Racing Santander
0
La Liga 2
|
60'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Racing Santander
2
Villarreal B
0
La Liga 2
|
60'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.3 | |
|
20 Lis
Koniec
|
Levante
2
Racing Santander
4
La Liga 2
|
75'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Racing Santander
2
Real Valladolid
3
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lis
Koniec
|
Alcorcon
3
Racing Santander
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lis
Karne
|
Zamora
(4)
2
Racing Santander
(3)
2
Puchar Hiszpanii
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Paź
Koniec
|
Racing Santander
1
Racing Ferrol
3
La Liga 2
|
37'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Racing Santander
3
Burgos CF
0
La Liga 2
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Cartagena
2
Racing Santander
3
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Paź
Koniec
|
Racing Santander
3
Sporting Gijon
2
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Paź
Koniec
|
Tenerife
2
Racing Santander
0
La Liga 2
|
57'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Leganes
2
Racing Santander
1
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Racing Santander
2
Albacete
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Elche
1
Racing Santander
1
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Racing Santander
0
Huesca
0
La Liga 2
|
62'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Espanyol
2
Racing Santander
0
La Liga 2
|
31'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Racing Santander
4
Eibar
0
La Liga 2
|
27'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.4 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Ponferradina
2
Malaga
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
FC Andorra
1
Malaga
0
La Liga 2
|
76'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Granada
1
Malaga
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Malaga
3
Real Saragossa
0
La Liga 2
|
88'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.3 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Albacete
3
Malaga
2
La Liga 2
|
67'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.2 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Malaga
1
Burgos CF
1
La Liga 2
|
79'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.5 | |
|
12 Lis
Koniec
|
![]()
CD Autol
0
Mallorca
6
Puchar Hiszpanii
|
62'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Mallorca
1
Atletico Madryt
0
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lis
Koniec
|
Villarreal
0
Mallorca
2
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Paź
Koniec
|
Mallorca
1
Espanyol
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Paź
Koniec
|
Real Sociedad
1
Mallorca
0
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Paź
Koniec
|
Mallorca
0
Sevilla
1
La Liga
|
23'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Mallorca
0
Barcelona
1
La Liga
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Real Madryt
4
Mallorca
1
La Liga
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Mallorca
1
Girona
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Maj
Koniec
|
Huesca
3
Real Sociedad II
2
La Liga 2
|
27'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Huesca
1
Real Saragossa
1
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
27 Mar
Koniec
|
Malaga
0
Huesca
2
La Liga 2
|
18'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Huesca
1
Burgos CF
0
La Liga 2
|
14'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Ibiza
2
Huesca
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lut
Koniec
|
Huesca
4
Mirandes
0
La Liga 2
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Eibar
2
Huesca
1
La Liga 2
|
26'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Lis
Koniec
|
Wybrzeże Kości Słoniowej
3
Mozambik
0
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Afryka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lis
Koniec
|
Mallorca
2
Elche
2
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Paź
Koniec
|
Mallorca
1
Sevilla
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Paź
Koniec
|
Valencia
2
Mallorca
2
La Liga
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Mallorca
1
Levante
0
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Sie
Koniec
|
Mallorca
1
Espanyol
0
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Sie
Koniec
|
Deportivo Alaves
0
Mallorca
1
La Liga
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Mallorca
2
Real Saragossa
1
La Liga 2
|
28'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.9 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Tenerife
0
Mallorca
1
La Liga 2
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Mallorca
2
Mirandes
1
La Liga 2
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Sabadell
1
Mallorca
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Las Palmas
1
Mallorca
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Mar
Koniec
|
Mallorca
0
Real Oviedo
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Mar
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Mallorca
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Mar
Koniec
|
Mallorca
2
Cartagena
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lut
Koniec
|
UD Logroñés
0
Mallorca
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lut
Koniec
|
Mallorca
2
Almeria
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Lut
Koniec
|
Mallorca
1
Espanyol
2
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Gru
Koniec
|
Guijuelo
0
Mallorca
1
Puchar Hiszpanii
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Mallorca
3
CD Castellón
1
La Liga 2
|
28'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Almeria
0
Mallorca
1
La Liga 2
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.7 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Mallorca
3
Ponferradina
0
La Liga 2
|
25'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Alcorcon
0
Mallorca
2
La Liga 2
|
81'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Mallorca
0
Albacete
0
La Liga 2
|
14'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Mirandes
0
Mallorca
0
La Liga 2
|
89'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Belgia
1
Wybrzeże Kości Słoniowej
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Paź
Koniec
|
Mallorca
2
Tenerife
0
La Liga 2
|
72'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Mallorca
0
Rayo Vallecano
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Lip
Koniec
|
Mallorca
1
Granada
2
La Liga
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Lip
Koniec
|
Mallorca
2
Levante
0
La Liga
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Lip
Koniec
|
Atletico Madryt
3
Mallorca
0
La Liga
|
33'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Cze
Koniec
|
Villarreal
1
Mallorca
0
La Liga
|
85'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 4.6 | |
|
13 Cze
Koniec
|
Mallorca
0
Barcelona
4
La Liga
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
07 Mar
Koniec
|
Eibar
1
Mallorca
2
La Liga
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Real Sociedad
3
Mallorca
0
La Liga
|
71'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Mallorca
1
Almeria
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Gimnastic de Tarragona
2
Mallorca
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Malaga
0
Mallorca
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Mallorca
2
Rayo Majadahonda
0
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Numancia
1
Mallorca
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Cordoba CF
3
Mallorca
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.9 | |
|
25 Mar
Koniec
|
Mallorca
3
Real Saragossa
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Istotny | 8.2 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Las Palmas
1
Mallorca
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Mallorca
1
Real Oviedo
0
La Liga 2
|
88'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Mallorca
1
Elche
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Tenerife
2
Mallorca
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.7 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Mallorca
3
Lugo
0
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Albacete
2
Mallorca
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Mallorca
2
Alcorcon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Cadiz
1
Mallorca
1
La Liga 2
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.2 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Osasuna
2
Mallorca
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Reddis
0
Mallorca
2
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.5 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Mallorca
1
Numancia
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.4 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Real Saragossa
2
Mallorca
2
La Liga 2
|
84'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 8.7 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Real Oviedo
1
Mallorca
1
La Liga 2
|
82'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.2 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Mallorca
2
Las Palmas
2
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.4 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Mallorca
1
Extremadura 1924
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Mallorca
4
Tenerife
1
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.5 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Lugo
1
Mallorca
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Elche
1
Mallorca
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.8 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Mallorca
1
Cadiz
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Alcorcon
1
Mallorca
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Mallorca
1
Osasuna
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Cze
Koniec
|
Mirandes
2
Mallorca
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 8.0 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Mallorca
1
Almeria
0
La Liga 2
|
88'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Mallorca
1
Cordoba CF
1
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.1 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Real Saragossa
1
Mallorca
0
La Liga 2
|
79'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Mallorca
0
Gimnastic de Tarragona
0
La Liga 2
|
30'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Alcorcon
1
Mallorca
0
La Liga 2
|
67'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Mallorca
1
Tenerife
4
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Girona
1
Mallorca
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Real Oviedo
2
Mallorca
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Mallorca
0
Cadiz
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Sty
Koniec
|
Mallorca
2
Mirandes
0
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | |
|
18 Gru
Koniec
|
Numancia
3
Mallorca
1
La Liga 2
|
61'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Lis
Koniec
|
Mallorca
2
Sevilla Atletico
2
La Liga 2
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.1 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Tenerife
0
Mallorca
0
La Liga 2
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Mallorca
0
Real Oviedo
0
La Liga 2
|
77'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Cadiz
1
Mallorca
1
La Liga 2
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Mallorca
2
Elche
1
La Liga 2
|
65'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.0 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Albacete
1
Mallorca
0
La Liga 2
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Mallorca
0
Deportivo Alaves
0
La Liga 2
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Real Saragossa
2
Mallorca
1
La Liga 2
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Mar
Koniec
|
Almeria
1
Mallorca
1
La Liga 2
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Mar
Koniec
|
![]()
UE Llagostera
3
Mallorca
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Mallorca
2
Athletic Club B
3
La Liga 2
|
75'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Ponferradina
0
Mallorca
2
La Liga 2
|
89'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Real Saragossa
1
Mirandes
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Huesca
1
Mirandes
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Lis
Koniec
|
Mirandes
3
Athletic Club B
0
La Liga 2
|
62'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.2 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Mirandes
1
Albacete
1
La Liga 2
|
85'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.6 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Deportivo Alaves
2
Mirandes
3
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Mirandes
1
Real Saragossa
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 |
W jakiej formie jest Lago Junior?
W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty.
Lago Junior – zarobki
Lago Junior gra w CD San Roque de Lepe na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 545 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Lago Junior w CD San Roque de Lepe (2024/25)
| Rocznie | 545 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 45 tys. € |
| Tygodniowo | 10 tys. € |
| Dziennie | 1 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Lago Junior w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2024/25 |
|
545 tys. € |
| 2023/24 |
|
521 tys. € |
| 2022/23 |
|
540 tys. € |
| 2022/23 |
|
521 tys. € |
| 2021/22 |
|
423 tys. € |
| 2021/22 |
|
450 tys. € |
| 2020/21 |
|
475 tys. € |
| 2019/20 |
|
275 tys. € |
Lago Junior – kontuzje
W trakcie kariery Lago Junior zanotował 4 kontuzje, przez które opuścił łącznie 16 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Lago Junior
-
Uraz mięśnia
07.09.23 – 12.09.23 (6 dni)
Racing Santander opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
06.04.23 – 27.04.23 (22 dni)
Malaga opuszczone: 2 mecze
-
Uraz mięśnia
17.04.22 – 17.05.22 (31 dni)
Huesca opuszczone: 4 mecze
-
Uraz kolana
09.12.17 – 02.03.18 (84 dni)
Mallorca opuszczone: 9 meczów
Czy Lago Junior ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Lago Junior nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Lago Junior to uraz kolana z 2017 roku, który wykluczył go z gry na 84 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Lago Junior – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Lago Junior wynosi obecnie 0 €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Lago Junior na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Lago Junior
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 27.10.2026 | 35 |
![]() |
0 € |
| 22.06.2026 | 35 |
|
75 tys. € |
| 17.03.2026 | 35 |
|
100 tys. € |
| 29.12.2025 | 34 |
|
150 tys. € |
| 23.06.2025 | 34 |
|
200 tys. € |
| 26.03.2025 | 34 |
|
300 tys. € |
| 12.12.2024 | 33 |
|
400 tys. € |
| 23.06.2024 | 33 |
|
500 tys. € |
| 25.03.2024 | 33 |
|
600 tys. € |
| 19.12.2023 | 32 |
|
800 tys. € |
| 13.06.2023 | 32 |
|
900 tys. € |
| 06.11.2022 | 31 |
|
900 tys. € |
| 28.06.2022 | 31 |
|
1,2 mln € |
| 29.12.2021 | 30 |
|
1,4 mln € |
| 23.06.2021 | 30 |
|
1,5 mln € |
| 07.01.2021 | 30 |
|
2 mln € |
| 07.10.2020 | 29 |
|
2,5 mln € |
| 07.04.2020 | 29 |
|
3,2 mln € |
| 19.12.2019 | 28 |
|
4 mln € |
| 28.06.2019 | 28 |
|
2 mln € |
| 18.02.2019 | 28 |
|
800 tys. € |
| 29.05.2018 | 27 |
|
500 tys. € |
| 31.12.2017 | 27 |
|
500 tys. € |
| 16.08.2017 | 26 |
|
500 tys. € |
| 28.06.2017 | 26 |
|
700 tys. € |
| 23.01.2017 | 26 |
|
700 tys. € |
| 14.07.2016 | 25 |
|
800 tys. € |
| 21.02.2016 | 25 |
|
800 tys. € |
| 19.11.2015 | 24 |
|
700 tys. € |
| 30.06.2015 | 24 |
|
300 tys. € |
| 16.04.2014 | 23 |
|
0 € |
| 03.06.2013 | 22 |
|
300 tys. € |
| 01.12.2012 | 21 |
|
300 tys. € |
| 31.03.2012 | 21 |
|
400 tys. € |
| 06.09.2011 | 20 |
|
400 tys. € |
| 27.08.2010 | 19 |
|
0 € |
| 12.08.2010 | 19 |
|
600 tys. € |
| 04.04.2010 | 19 |
|
500 tys. € |
| 22.11.2009 | 18 |
|
200 tys. € |
| 05.08.2009 | 18 |
|
200 tys. € |
| 31.01.2009 | 18 |
|
200 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Lago Junior?
Wycena Lago Junior wynosi obecnie 0 €. W szczycie kariery Lago Junior wyceniano na 4 mln €, a najniżej na 0 €.