Lasse Nielsen jest piłkarzem występującym obecnie w Vejle. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Lasse Nielsen
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Lasse Nielsen w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Lasse Nielsen wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.01, a skuteczność strzałów to 0,0%. Lasse Nielsen oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Lasse Nielsen w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Lasse Nielsen rozegrał w barwach Vejle w Pucharze Danii 2 mecze, w 1. Division (Dania) 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 10 razy i spędził na boisku łącznie 780 minut. Średnio dawało to 65 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Lasse Nielsen
Pierwszy transfer Lasse Nielsen w seniorskiej karierze miał miejsce w 2014 roku, gdy przeniósł się z Aalborga do NEC Nijmegen za 300 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Lasse Nielsen było przejście z KAA Gent do Malmo w 2017 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 650 tysięcy euro.
Ile zarabia Lasse Nielsen?
Na podstawie kontraktu z Vejle, Lasse Nielsen otrzymuje 320 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 26,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Nielsen w listopadzie 2026 to 6,2 tysiąca euro, a dziennie około 877 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Czy Lasse Nielsen ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Lasse Nielsen nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Lasse Nielsen to uraz o nieznanym charakterze z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 34 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Lasse Nielsen?
Lasse Nielsen ma na koncie 11 trofeów. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Szwecji — 4 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Malmo — 5 trofeów. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2023 roku.
Na jakiej pozycji gra Lasse Nielsen?
Lasse Nielsen najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Lasse Nielsen?
Wycena 38-letniego Lasse Nielsen według stanu na maj 2026 wynosi 25 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 2,5 miliona euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Lasse Nielsen?
Lasse Nielsen urodził się 8 stycznia 1988 w Aalborg w Danii. Obecnie piłkarz ma 38 lat.
Lasse Nielsen – statystyki
Szczegółowe statystyki Lasse Nielsen w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Vejle. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Lasse Nielsen vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Lasse Nielsen w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Lasse Nielsen wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.01, a skuteczność strzałów to 0,0%. Lasse Nielsen oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Lasse Nielsen – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Lasse Nielsen w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
1. Division (Dania), 13. kolejka
|
1:1 | 64' | 0 | 0 | 6.2 | |||
|
24 Paź
Koniec
|
1. Division (Dania), 12. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | 6.8 | |||
|
17 Paź
Koniec
|
1. Division (Dania), 11. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
09 Paź
Koniec
|
1. Division (Dania), 10. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.9 | ||
|
20 Wrz
Koniec
|
1. Division (Dania), 9. kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
17 Wrz
Koniec
|
Puchar Danii, 1/16 finału
|
1:2 | 62' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
11 Wrz
Koniec
|
1. Division (Dania), 8. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | 7.0 | ||
|
04 Wrz
Koniec
|
1. Division (Dania), 7. kolejka
|
4:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.9 | ||
|
30 Sie
Koniec
|
1. Division (Dania), 6. kolejka
|
0:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
21 Sie
Koniec
|
1. Division (Dania), 5. kolejka
|
4:2 | 24' | 0 | 1 | – | 6.9 |
Ile meczów rozegrał Lasse Nielsen w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Lasse Nielsen rozegrał w barwach Vejle w Pucharze Danii 2 mecze, w 1. Division (Dania) 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 10 razy i spędził na boisku łącznie 780 minut. Średnio dawało to 65 minut gry na spotkanie.
Lasse Nielsen – transfery
W trakcie kariery Lasse Nielsen zmieniał klub 8 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 1,5 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Vejle 2025 – obecnie
-
Göztepe 2023 – 2025
-
Malmo 2017 – 2023
-
KAA Gent 2015 – 2017
-
NEC Nijmegen 2015 – 2015
-
KAA Gent 2014 – 2015
-
NEC Nijmegen 2014 – 2014
-
Aalborg 2005 – 2014
-
Aalborg BK U19 do 2005

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Lasse Nielsen
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 30.06.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 21.08.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 19.01.2017 |
|
650 tys. € | Transfer definitywny |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
|
550 tys. € | Transfer definitywny |
| 2015/16 | 29.06.2015 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2014/15 | 31.08.2014 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2013/14 | 29.01.2014 |
|
300 tys. € | Transfer definitywny |
| 2005/06 | 31.12.2005 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów Lasse Nielsen
Pierwszy transfer Lasse Nielsen w seniorskiej karierze miał miejsce w 2014 roku, gdy przeniósł się z Aalborga do NEC Nijmegen za 300 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Lasse Nielsen było przejście z KAA Gent do Malmo w 2017 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 650 tysięcy euro.
Lasse Nielsen – forma
W ostatnich 5 meczach Lasse Nielsen zanotował bilans 1 zwycięstwo, 3 remisy i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,59. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Lasse Nielsen i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Vendsyssel FF
1
Vejle
1
1. Division (Dania), 13. kolejka
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Vejle
0
Aarhus Fremad
0
1. Division (Dania), 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Aalborg
0
Vejle
1
1. Division (Dania), 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Vejle
1
Hvidovre
2
1. Division (Dania), 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
FC Fredericia
2
Vejle
2
1. Division (Dania), 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Vejle
1
Brøndby
2
Puchar Danii, 1/16 finału
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Hobro
0
Vejle
0
1. Division (Dania), 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Vejle
4
Vendsyssel FF
1
1. Division (Dania), 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Aarhus Fremad
0
Vejle
0
1. Division (Dania), 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Sie
Koniec
|
Vejle
4
Esbjerg
2
1. Division (Dania), 5. kolejka
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.9 | |
|
24 Lip
Koniec
|
Vejle
2
AB Copenhagen
2
1. Division (Dania), 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Vejle
2
FC Fredericia
0
Superligaen (Dania), play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Randers
1
Vejle
0
Superligaen (Dania), play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Vejle
1
Silkeborg
2
Superligaen (Dania), play offy baraży o utrzymanie
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Vejle
1
FC Kopenhaga
4
Superligaen (Dania), play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
FC Fredericia
2
Vejle
2
Superligaen (Dania), play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Vejle
1
Randers
1
Superligaen (Dania), play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Vejle
1
Odense
1
Superligaen (Dania), play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.4 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Silkeborg
1
Vejle
1
Superligaen (Dania), play offy baraży o utrzymanie
|
83'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Randers
2
Vejle
0
Superligaen (Dania), 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Vejle
2
FC Fredericia
3
Superligaen (Dania), 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Vejle
1
Viborg
0
Puchar Danii, 1/4 finału
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Vejle
2
Brøndby
1
Superligaen (Dania), 18. kolejka
|
70'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Viborg
4
Vejle
1
Puchar Danii, 1/4 finału
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Odense
3
Vejle
0
Superligaen (Dania), 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Viborg
5
Vejle
2
Superligaen (Dania), 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Vejle
2
FC Kopenhaga
0
Superligaen (Dania), 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Sønderjyske
2
Vejle
1
Superligaen (Dania), 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Vejle
1
Silkeborg
2
Superligaen (Dania), 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Vejle
0
Nordsjælland
3
Superligaen (Dania), 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Silkeborg
1
Vejle
1
Superligaen (Dania), 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Vejle
2
Sønderjyske
2
Superligaen (Dania), 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
FC Fredericia
1
Vejle
1
Superligaen (Dania), 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Vejle
1
Viborg
2
Superligaen (Dania), 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Sie
Koniec
|
AGF Aarhus
1
Vejle
0
Superligaen (Dania), 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Vejle
0
FC Midtjylland
2
Superligaen (Dania), 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Brøndby
2
Vejle
1
Superligaen (Dania), 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Sie
Koniec
|
Vejle
4
Odense
0
Superligaen (Dania), 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
26 Lip
Koniec
|
FC Kopenhaga
2
Vejle
0
Superligaen (Dania), 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Lip
Koniec
|
Vejle
1
Randers
1
Superligaen (Dania), 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
01 Cze
Koniec
|
Kasımpaşa
1
Göztepe
2
Super Lig (Turcja), 38. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Göztepe
0
Galatasaray
2
Super Lig (Turcja), 37. kolejka
|
83'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Çaykur Rizespor
6
Göztepe
3
Super Lig (Turcja), 36. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Göztepe
1
Hatayspor
1
Super Lig (Turcja), 35. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.4 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Adana Demirspor
1
Göztepe
2
Super Lig (Turcja), 34. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.2 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Trabzonspor
2
Göztepe
0
Puchar Turcji, półfinał
|
34'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Göztepe
1
Beşiktaş
1
Super Lig (Turcja), 32. kolejka
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Konyaspor
1
Göztepe
0
Super Lig (Turcja), 31. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Göztepe
1
Gaziantep
1
Super Lig (Turcja), 30. kolejka
|
6'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.0 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Göztepe
1
Eyüpspor
1
Super Lig (Turcja), 28. kolejka
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Sivasspor
3
Göztepe
1
Super Lig (Turcja), 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Göztepe
2
Samsunspor
2
Super Lig (Turcja), 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Kasımpaşa
0
Göztepe
5
Puchar Turcji, 4. runda
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lut
Koniec
|
Kayserispor
1
Göztepe
0
Super Lig (Turcja), 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
10 Lut
Koniec
|
BB Bodrumspor
0
Göztepe
0
Super Lig (Turcja), 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Göztepe
1
Gaziantep
0
Puchar Turcji, 3. runda
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lut
Koniec
|
Göztepe
0
Alanyaspor
1
Super Lig (Turcja), 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Fenerbahce
3
Göztepe
2
Super Lig (Turcja), 21. kolejka
|
86'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Göztepe
1
Antalyaspor
0
Super Lig (Turcja), 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.2 | |
|
13 Sty
Koniec
|
Göztepe
5
Kasımpaşa
0
Super Lig (Turcja), 19. kolejka
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Sty
Koniec
|
Galatasaray
2
Göztepe
1
Super Lig (Turcja), 18. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Göztepe
3
Çaykur Rizespor
0
Super Lig (Turcja), 17. kolejka
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Buca FK
0
Göztepe
4
Puchar Turcji, 5. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Gru
Koniec
|
Hatayspor
1
Göztepe
1
Super Lig (Turcja), 16. kolejka
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Gaziantep
2
Göztepe
1
Super Lig (Turcja), 11. kolejka
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Göztepe
2
Trabzonspor
1
Super Lig (Turcja), 10. kolejka
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Eyüpspor
1
Göztepe
0
Super Lig (Turcja), 9. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Göztepe
3
Sivasspor
2
Super Lig (Turcja), 8. kolejka
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Alanyaspor
1
Göztepe
1
Super Lig (Turcja), 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Göztepe
2
Fenerbahce
2
Super Lig (Turcja), 2. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Antalyaspor
0
Göztepe
0
Super Lig (Turcja), 1. kolejka
|
22'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Göztepe
1
BB Bodrumspor
1
1. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Göztepe
2
Gençlerbirliği
0
1. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Giresunspor
0
Göztepe
3
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Tuzlaspor
1
Göztepe
1
1. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Lut
Koniec
|
Adanaspor
0
Göztepe
3
1. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Lut
Koniec
|
Göztepe
0
Manisa BBSK
0
1. Lig (Turcja)
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Bandırmaspor
0
Göztepe
2
1. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Sty
Dogryw.
|
Konyaspor
2
Göztepe
1
Puchar Turcji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Gru
Koniec
|
BB Bodrumspor
3
Göztepe
0
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Göztepe
5
Eyüpspor
1
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Göztepe
3
Hekimoğlu Trabzon
0
Puchar Turcji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Gru
Koniec
|
Göztepe
3
Giresunspor
0
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Erzurum BB
3
Göztepe
2
1. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Paź
Koniec
|
Keçiörengücü
0
Göztepe
1
1. Lig (Turcja)
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Boluspor
0
Göztepe
2
1. Lig (Turcja)
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Göztepe
1
Bandırmaspor
1
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Göztepe
1
Yeni Çorumspor
2
1. Lig (Turcja)
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Malmo
0
Djurgardens IF
0
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Mjallby AIF
1
Malmo
0
Allsvenskan (Szwecja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lip
Koniec
|
AIK Stockholm
0
Malmo
0
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
17 Lip
Koniec
|
Djurgardens IF
2
Malmo
0
Allsvenskan (Szwecja)
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Lip
Koniec
|
Malmo
3
IK Sirius Fotboll
0
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
10 Cze
Koniec
|
IFK Varnamo
1
Malmo
3
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Malmo
2
BK Hacken
2
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Malmo
4
Hammarby FF
2
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Malmo
3
IFK Norrkoping
0
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
IFK Goteborg
0
Malmo
1
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
IF Brommapojkarna
1
Malmo
2
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Malmo
1
Kalmar FF
0
Allsvenskan (Szwecja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Mar
Karne
|
Djurgardens IF
(5)
2
Malmo
(3)
2
Puchar Szwecji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lut
Koniec
|
IFK Lulea
0
Malmo
1
Puchar Szwecji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Lut
Koniec
|
Malmo
2
Skövde AIK
0
Puchar Szwecji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Royale Union SG
3
Malmo
2
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Malmo
0
SC Braga
2
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Malmo
3
GIF Sundsvall
1
Allsvenskan (Szwecja)
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
04 Sie
Koniec
|
Malmo
3
F91 Dudelange
0
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lip
Koniec
|
Malmo
3
IK Sirius Fotboll
1
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
19 Lip
Koniec
|
FK Zalgiris Vilnius
1
Malmo
0
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Lip
Koniec
|
IFK Norrkoping
0
Malmo
2
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
12 Lip
Koniec
|
Vikingur Reykjavik
3
Malmo
3
Liga Mistrzów
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lip
Koniec
|
Malmo
3
Varbergs BoIS FC
0
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
01 Lip
Koniec
|
GIF Sundsvall
2
Malmo
1
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Cze
Koniec
|
Malmo
2
Helsingborg
1
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
29 Maj
Koniec
|
Degerfors IF
0
Malmo
2
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
26 Maj
Karne
|
Hammarby FF
(3)
0
Malmo
(4)
0
Puchar Szwecji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Malmo
1
IFK Goteborg
0
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
IFK Varnamo
0
Malmo
0
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Malmo
3
AIK Stockholm
0
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Malmo
1
Elfsborg
1
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Malmo
5
GAIS
1
Puchar Szwecji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Gru
Koniec
|
Juventus
1
Malmo
0
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Malmo
0
Halmstads BK
0
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Kalmar FF
0
Malmo
1
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Malmo
1
Zenit
1
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Lis
Koniec
|
Malmo
2
BK Hacken
2
Allsvenskan (Szwecja)
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.9 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Chelsea
4
Malmo
0
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Ostersunds FK
0
Malmo
3
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Malmo
0
Mjallby AIF
1
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Zenit
4
Malmo
0
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Elfsborg
0
Malmo
1
Allsvenskan (Szwecja)
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Malmo
1
Djurgardens IF
1
Allsvenskan (Szwecja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Malmo
0
Juventus
3
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Hammarby FF
2
Malmo
1
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Malmo
2
Ludogorets Razgrad
0
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Malmo
2
IFK Goteborg
3
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Rangers
1
Malmo
2
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Sie
Koniec
|
Malmo
2
Rangers
1
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lip
Koniec
|
Malmo
2
HJK Helsinki
1
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Lip
Koniec
|
Degerfors IF
0
Malmo
5
Allsvenskan (Szwecja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lip
Koniec
|
Riga
1
Malmo
1
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Lip
Koniec
|
IFK Norrkoping
3
Malmo
2
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Orebro SK
1
Malmo
2
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Malmo
2
Elfsborg
1
Allsvenskan (Szwecja)
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Maj
Koniec
|
AIK Stockholm
1
Malmo
1
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Malmo
3
Varbergs BoIS FC
2
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.7 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Djurgardens IF
3
Malmo
1
Allsvenskan (Szwecja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Kwi
Koniec
|
BK Hacken
1
Malmo
2
Allsvenskan (Szwecja)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Malmo
3
Hammarby FF
2
Allsvenskan (Szwecja)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Malmo
4
Halmstads BK
1
Puchar Szwecji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Mar
Koniec
|
GAIS
1
Malmo
0
Puchar Szwecji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Gru
Koniec
|
Malmo
4
Ostersunds FK
0
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Hammarby FF
2
Malmo
2
Allsvenskan (Szwecja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Paź
Koniec
|
Djurgardens IF
3
Malmo
2
Allsvenskan (Szwecja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Paź
Koniec
|
Malmo
1
Granada
3
Liga Europy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Budapest Honved
0
Malmo
2
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Malmo
0
AIK Stockholm
0
Allsvenskan (Szwecja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Orebro SK
3
Malmo
2
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Malmo
1
Elfsborg
1
Allsvenskan (Szwecja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Sie
Koniec
|
Malmo
2
Cracovia
0
Liga Europy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lip
Karne
|
Mjallby AIF
(2)
0
Malmo
(4)
0
Puchar Szwecji
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lip
Koniec
|
Malmo
1
Djurgardens IF
0
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
21 Cze
Koniec
|
Malmo
2
Varbergs BoIS FC
2
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
18 Cze
Koniec
|
BK Hacken
1
Malmo
1
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Cze
Koniec
|
Malmo
2
Mjallby AIF
0
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lis
Koniec
|
Malmo
4
Dynamo Kijów
3
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Lugano
0
Malmo
0
Liga Europy
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Orebro SK
0
Malmo
5
Allsvenskan (Szwecja)
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Malmo
3
Helsingborg
0
Allsvenskan (Szwecja)
|
36'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Elfsborg
0
Malmo
3
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
21 Lip
Koniec
|
Malmo
1
IK Sirius Fotboll
1
Allsvenskan (Szwecja)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Malmo
1
BK Hacken
1
Allsvenskan (Szwecja)
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Malmo
1
Chelsea
2
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Malmo
2
Elfsborg
0
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Malmo
1
Sarpsborg 08 FF
1
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Malmo
4
Orebro SK
0
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
29 Paź
Koniec
|
AIK Stockholm
1
Malmo
1
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Malmo
2
Hammarby FF
1
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Malmo
0
GIF Sundsvall
0
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
IFK Norrkoping
3
Malmo
1
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Malmo
4
Kalmar FF
0
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
KRC Genk
2
Malmo
0
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Ostersunds FK
2
Malmo
3
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Elfsborg
1
Malmo
2
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Malmo
0
AIK Stockholm
0
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
16 Paź
Koniec
|
IFK Norrkoping
1
Malmo
3
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.7 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Malmo
6
Elfsborg
0
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Malmo
6
Kalmar FF
0
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
22 Lip
Koniec
|
Malmo
2
Jonkopings Sodra
0
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
01 Lip
Koniec
|
Malmo
3
AFC Eskilstuna
2
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Cze
Koniec
|
Jonkopings Sodra
1
Malmo
2
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Malmo
3
Djurgardens IF
2
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Malmo
2
GIF Sundsvall
0
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
IFK Goteborg
1
Malmo
1
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 |
W ostatnich 5 meczach Lasse Nielsen ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.21, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.59.
W ostatnich 10 meczach Lasse Nielsen 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.21, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.71.
W jakiej formie jest Lasse Nielsen?
Lasse Nielsen jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.59 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.01). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Lasse Nielsen – zarobki
Lasse Nielsen gra w Vejle na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 320 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Lasse Nielsen w Vejle (2025/26)
| Rocznie | 320 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 27 tys. € |
| Tygodniowo | 6 tys. € |
| Dziennie | 877 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Lasse Nielsen w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
320 tys. € |
| 2024/25 |
|
80 tys. € |
| 2015/16 | 250 tys. € | |
| 2014/15 | 140 tys. € | |
| 2013/14 |
|
400 tys. € |
Ile zarabia Lasse Nielsen?
Na podstawie kontraktu z Vejle, Lasse Nielsen otrzymuje 320 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 26,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Nielsen w listopadzie 2026 to 6,2 tysiąca euro, a dziennie około 877 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Lasse Nielsen – kontuzje
W trakcie kariery Lasse Nielsen zanotował 5 kontuzji, przez które opuścił łącznie 12 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Lasse Nielsen
-
Stłuczenie
28.07.26 – 18.08.26 (22 dni)
Vejle opuszczone: 4 mecze
-
Stłuczenie
18.02.26 – 22.02.26 (5 dni)
Vejle opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
29.08.24 – 01.10.24 (34 dni)
Göztepe opuszczone: 3 mecze
-
Uraz
19.01.24 – 29.01.24 (11 dni)
Göztepe opuszczone: 2 mecze
-
Wstrząśnienie mózgu
26.04.17 – 08.05.17 (13 dni)
Malmo opuszczone: 2 mecze
Czy Lasse Nielsen ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Lasse Nielsen nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Lasse Nielsen to uraz o nieznanym charakterze z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 34 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Lasse Nielsen – trofea
W trakcie kariery Lasse Nielsen zdobył 11 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Lasse Nielsen
Jakie trofea zdobył Lasse Nielsen?
Lasse Nielsen zdobył w karierze 11 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował w Malmo — 5 trofeów. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Szwecji — 4 razy.
Lasse Nielsen – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Lasse Nielsen wynosi obecnie 25 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Lasse Nielsen na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Lasse Nielsen
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 24.05.2026 | 38 |
|
25 tys. € |
| 14.12.2025 | 37 |
|
50 tys. € |
| 17.06.2025 | 37 |
|
75 tys. € |
| 19.03.2025 | 37 |
|
75 tys. € |
| 22.12.2024 | 36 |
|
75 tys. € |
| 03.10.2024 | 36 |
|
100 tys. € |
| 12.06.2024 | 36 |
|
75 tys. € |
| 25.03.2024 | 36 |
|
100 tys. € |
| 28.12.2023 | 35 |
|
200 tys. € |
| 19.10.2023 | 35 |
|
200 tys. € |
| 26.06.2023 | 35 |
|
300 tys. € |
| 13.12.2022 | 34 |
|
300 tys. € |
| 23.06.2022 | 34 |
|
300 tys. € |
| 16.12.2021 | 33 |
|
300 tys. € |
| 08.06.2021 | 33 |
|
400 tys. € |
| 09.12.2020 | 32 |
|
500 tys. € |
| 04.08.2020 | 32 |
|
700 tys. € |
| 07.04.2020 | 32 |
|
725 tys. € |
| 19.11.2019 | 31 |
|
900 tys. € |
| 27.06.2019 | 31 |
|
1,1 mln € |
| 15.01.2019 | 31 |
|
1,3 mln € |
| 19.06.2018 | 30 |
|
1,3 mln € |
| 16.11.2017 | 29 |
|
1,5 mln € |
| 19.06.2017 | 29 |
|
1,6 mln € |
| 20.01.2017 | 29 |
|
2 mln € |
| 14.07.2016 | 28 |
|
2,5 mln € |
| 06.02.2016 | 28 |
|
2,5 mln € |
| 21.10.2015 | 27 |
|
2,2 mln € |
| 23.06.2015 | 27 |
|
1,5 mln € |
| 06.01.2015 | 26 |
|
1,2 mln € |
| 14.08.2014 | 26 |
|
600 tys. € |
| 10.02.2014 | 26 |
|
750 tys. € |
| 16.06.2013 | 25 |
|
750 tys. € |
| 20.07.2012 | 24 |
|
650 tys. € |
| 31.12.2011 | 23 |
|
650 tys. € |
| 29.06.2011 | 23 |
|
450 tys. € |
| 01.06.2010 | 22 |
|
500 tys. € |
| 21.10.2009 | 21 |
|
500 tys. € |
| 08.06.2009 | 21 |
|
350 tys. € |
| 10.12.2008 | 20 |
|
250 tys. € |
| 22.09.2008 | 20 |
|
200 tys. € |
| 20.02.2008 | 20 |
|
50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Lasse Nielsen?
Wycena Lasse Nielsen wynosi obecnie 25 tys. €. W szczycie kariery Lasse Nielsen wyceniano na 2,5 mln €, a najniżej na 25 tys. €.