Lee Jun-Gyu
pomocnik #27Jun-Gyu Lee jest piłkarzem występującym obecnie w Gimhae City. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnik.
Forma w ostatnich meczach Lee Jun-Gyu
OcenaTransfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Lee Jun-Gyu w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Lee Jun-Gyu wyglądają następująco: 15 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.02, a skuteczność strzałów to 0,0%. Lee Jun-Gyu oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Lee Jun-Gyu w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Lee Jun-Gyu rozegrał w barwach Gimhae City w K League 2 15 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 595 minut. Średnio dawało to 40 minut gry na spotkanie.
Na jakiej pozycji gra Lee Jun-Gyu?
Lee Jun-Gyu najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8).
Jaka jest wartość rynkowa Lee Jun-Gyu?
Wycena 22-letniego Lee Jun-Gyu według stanu na grudzień 2025 wynosi 175 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 200 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Lee Jun-Gyu?
Lee Jun-Gyu urodził się 4 sierpnia 2003. Obecnie piłkarz ma 22 lata.
Lee Jun-Gyu – statystyki
Szczegółowe statystyki Lee Jun-Gyu w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Gimhae City. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Lee Jun-Gyu
Jun-Gyu Lee vs. inni
Atak
Obrona
Podania Lee Jun-Gyu
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Lee Jun-Gyu w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Lee Jun-Gyu wyglądają następująco: 15 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.02, a skuteczność strzałów to 0,0%. Lee Jun-Gyu oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Lee Jun-Gyu – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Lee Jun-Gyu w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Lee Jun-Gyu
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.07 2026 |
K League 2 (Korea Południowa), 19. kolejka
|
1:1 | 45' | 0 | 0 | – | ||
| 10.07 2026 |
K League 2 (Korea Południowa), 17. kolejka
|
0:1 | 26' | 0 | 0 | |||
| 05.07 2026 |
K League 2 (Korea Południowa), 16. kolejka
|
1:3 | 45' | 0 | 0 | – | ||
| 05.06 2026 |
K League 2 (Korea Południowa), 15. kolejka
|
1:1 | 70' | 0 | 0 | – | ||
| 30.05 2026 |
K League 2 (Korea Południowa), 14. kolejka
|
1:2 | 69' | 0 | 0 | – | ||
| 23.05 2026 |
K League 2 (Korea Południowa), 13. kolejka
|
0:1 | 61' | 0 | 0 | – | ||
| 17.05 2026 |
K League 2 (Korea Południowa), 12. kolejka
|
1:4 | – | 0 | 0 | – | ||
| 10.05 2026 |
K League 2 (Korea Południowa), 11. kolejka
|
2:1 | 62' | 0 | 0 | – | ||
| 26.04 2026 |
K League 2 (Korea Południowa), 9. kolejka
|
4:1 | 26' | 0 | 0 | – | ||
| 18.04 2026 |
K League 2 (Korea Południowa), 8. kolejka
|
1:1 | 5' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Lee Jun-Gyu w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Lee Jun-Gyu rozegrał w barwach Gimhae City w K League 2 15 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 595 minut. Średnio dawało to 40 minut gry na spotkanie.
Lee Jun-Gyu – transfery
W trakcie kariery Lee Jun-Gyu zmieniał klub 6 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Daejeon Citizen 2026 – obecnie
-
Gimhae City 2026 – 2026
-
Daejeon Citizen 2024 – 2026
-
Seoul Nowon United 2022 – 2024

-
Yangju Citizen 2022 – 2022

-
Daejeon Hana Citizen U18 2018 – 2022

-
Yongin Baegam Middle School do 2018

Lee Jun-Gyu – forma
W ostatnich 5 meczach Lee Jun-Gyu zanotował bilans 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,34. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Lee Jun-Gyu – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Lee Jun-Gyu wynosi obecnie 175 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Lee Jun-Gyu na tle wieku
Jaka jest wartość rynkowa Lee Jun-Gyu?
Wycena Lee Jun-Gyu wynosi obecnie 175 tys. €. W szczycie kariery Lee Jun-Gyu wyceniano na 200 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.