Lennard Maloney jest piłkarzem występującym obecnie w FSV Mainz 05. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Lennard Maloney
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Lennard Maloney w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Lennard Maloney wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 3.14, a skuteczność strzałów to 0,0%. Lennard Maloney oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Lennard Maloney w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Lennard Maloney rozegrał w barwach Mainz w Bundeslidze 8 meczów, w Pucharze Niemiec 2 mecze. Na boisku spędził łącznie 40 minut. Średnio dawało to 4 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Lennard Maloney
Pierwszy transfer Lennard Maloney w seniorskiej karierze miał miejsce w 2025 roku, gdy przeniósł się z Heidenheim do Mainz za 500 tysięcy euro.
Ile zarabia Lennard Maloney?
Na podstawie kontraktu z FSV Mainz 05, Lennard Maloney otrzymuje 1,3 miliona euro rocznej pensji, co daje około 110 tysięcy euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Maloney w listopadzie 2026 to 25,4 tysiąca euro, a dziennie około 3,6 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Czy Lennard Maloney ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Lennard Maloney nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Lennard Maloney to złamanie stopy z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 52 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Lennard Maloney?
Lennard Maloney ma na koncie 3 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2024 roku.
Na jakiej pozycji gra Lennard Maloney?
Lennard Maloney najczęściej występuje jako Defensywny pomocnik (6). W zależności od ustawienia pełni również rolę Środkowy pomocnik lub Środkowy obrońca.
Jaka jest wartość rynkowa Lennard Maloney?
Wycena 27-letniego Lennard Maloney według stanu na maj 2026 wynosi 2,5 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 5 milionów euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Lennard Maloney?
Lennard Maloney urodził się 8 października 1999 w Berlin w Niemczech, ma narodowość amerykańską. Obecnie piłkarz ma 27 lat.
Lennard Maloney – statystyki
Szczegółowe statystyki Lennard Maloney w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział FSV Mainz 05. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Lennard Maloney w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Lennard Maloney wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 3.14, a skuteczność strzałów to 0,0%. Lennard Maloney oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Lennard Maloney – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Lennard Maloney w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Paź
Koniec
|
Bundesliga, 8. kolejka
|
4:1 | 27' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
27 Paź
Koniec
|
Puchar Niemiec, 1/16 finału
|
2:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
24 Paź
Koniec
|
Bundesliga, 7. kolejka
|
2:3 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
17 Paź
Koniec
|
Bundesliga, 6. kolejka
|
0:1 | 1' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
10 Paź
Koniec
|
Bundesliga, 5. kolejka
|
3:4 | 9' | 0 | 0 | – | 5.9 | ||
|
19 Wrz
Koniec
|
Bundesliga, 4. kolejka
|
3:4 | 1' | 0 | 0 | – | – | ||
|
12 Wrz
Koniec
|
Bundesliga, 3. kolejka
|
1:3 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
06 Wrz
Koniec
|
Bundesliga, 2. kolejka
|
0:5 | 2' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
29 Sie
Koniec
|
Bundesliga, 1. kolejka
|
0:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
23 Sie
Koniec
|
Puchar Niemiec, 1/32 finału
|
0:9 | 0' | 0 | 0 | – | – |
Ile meczów rozegrał Lennard Maloney w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Lennard Maloney rozegrał w barwach Mainz w Bundeslidze 8 meczów, w Pucharze Niemiec 2 mecze. Na boisku spędził łącznie 40 minut. Średnio dawało to 4 minuty gry na spotkanie.
Lennard Maloney – transfery
W trakcie kariery Lennard Maloney zmieniał klub 10 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 500 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
FSV Mainz 05 2025 – obecnie
-
Heidenheim 2022 – 2025
-
Borussia Dortmund II 2020 – 2022
-
Union Berlin 2020 – 2020
-
Chemnitzer 2020 – 2020

-
Union Berlin 2017 – 2020
-
Union Berlin U19 2016 – 2017

-
Union Berlin U17 2014 – 2016

-
FC Union Berlin Youth 2012 – 2014

-
BW Mahlsdorf/Waldesruh Jugend 2006 – 2012

-
Köpenicker SC Jugend do 2006

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Lennard Maloney
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2024/25 | 20.01.2025 |
|
500 tys. € | Transfer definitywny |
| 2022/23 | 30.06.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 06.08.2020 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 04.07.2020 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2019/20 | 30.01.2020 |
![]() |
— | Wypożyczenie |
| 2017/18 | 14.08.2017 |
|
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 30.06.2012 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2006/07 | 30.06.2006 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Lennard Maloney
Pierwszy transfer Lennard Maloney w seniorskiej karierze miał miejsce w 2025 roku, gdy przeniósł się z Heidenheim do Mainz za 500 tysięcy euro.
Lennard Maloney – forma
W ostatnich 5 meczach Lennard Maloney zanotował bilans 1 zwycięstwo, 0 remisów i 4 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,21. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Lennard Maloney i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Paź
Koniec
|
SV Elversberg
4
FSV Mainz 05
1
Bundesliga, 8. kolejka
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
27 Paź
Koniec
|
VfL Bochum
2
FSV Mainz 05
0
Puchar Niemiec, 1/16 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
FSV Mainz 05
2
Werder Brema
3
Bundesliga, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Paź
Koniec
|
Schalke 04
0
FSV Mainz 05
1
Bundesliga, 6. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Paź
Koniec
|
FSV Mainz 05
3
Bayer Leverkusen
4
Bundesliga, 5. kolejka
|
9'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
3
FSV Mainz 05
4
Bundesliga, 4. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Wrz
Koniec
|
FSV Mainz 05
1
Eintracht Frankfurt
3
Bundesliga, 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Hamburger SV
0
FSV Mainz 05
5
Bundesliga, 2. kolejka
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Sie
Koniec
|
FSV Mainz 05
0
Paderborn
0
Bundesliga, 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Sie
Koniec
|
Krieschow
0
FSV Mainz 05
9
Puchar Niemiec, 1/32 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Maj
Koniec
|
Heidenheim
0
FSV Mainz 05
2
Bundesliga, 34. kolejka
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Maj
Koniec
|
FSV Mainz 05
1
Union Berlin
3
Bundesliga, 33. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Maj
Koniec
|
St. Pauli
1
FSV Mainz 05
2
Bundesliga, 32. kolejka
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
FSV Mainz 05
3
Bayern Monachium
4
Bundesliga, 31. kolejka
|
11'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Strasburg
4
FSV Mainz 05
0
Liga Konferencji, 1/4 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Kwi
Koniec
|
FSV Mainz 05
0
Freiburg
1
Bundesliga, 29. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Kwi
Koniec
|
FSV Mainz 05
2
Strasburg
0
Liga Konferencji, 1/4 finału
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
1
FSV Mainz 05
2
Bundesliga, 28. kolejka
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Mar
Koniec
|
FSV Mainz 05
2
Eintracht Frankfurt
1
Bundesliga, 27. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
19 Mar
Koniec
|
FSV Mainz 05
2
Sigma Olomouc
0
Liga Konferencji, 1/16 finału
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Werder Brema
0
FSV Mainz 05
2
Bundesliga, 26. kolejka
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Sigma Olomouc
0
FSV Mainz 05
0
Liga Konferencji, 1/16 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Mar
Koniec
|
FSV Mainz 05
2
VfB Stuttgart
2
Bundesliga, 25. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lut
Koniec
|
Bayer Leverkusen
1
FSV Mainz 05
1
Bundesliga, 24. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Lut
Koniec
|
FSV Mainz 05
1
Hamburger SV
1
Bundesliga, 23. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lut
Koniec
|
FSV Mainz 05
2
Augsburg
0
Bundesliga, 21. kolejka
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
31 Sty
Koniec
|
RB Lipsk
1
FSV Mainz 05
2
Bundesliga, 20. kolejka
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Sty
Koniec
|
FSV Mainz 05
3
VfL Wolfsburg
1
Bundesliga, 19. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Sty
Koniec
|
1.FC Koln
2
FSV Mainz 05
1
Bundesliga, 18. kolejka
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
13 Sty
Koniec
|
FSV Mainz 05
2
Heidenheim
1
Bundesliga, 17. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Union Berlin
2
FSV Mainz 05
2
Bundesliga, 16. kolejka
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Gru
Koniec
|
FSV Mainz 05
0
St. Pauli
0
Bundesliga, 15. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Gru
Koniec
|
FSV Mainz 05
2
Samsunspor
0
Liga Konferencji, 6. runda
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Bayern Monachium
2
FSV Mainz 05
2
Bundesliga, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Lech Poznań
1
FSV Mainz 05
1
Liga Konferencji, 5. runda
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Gru
Koniec
|
FSV Mainz 05
0
Borussia Mönchengladbach
1
Bundesliga, 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lis
Koniec
|
Freiburg
4
FSV Mainz 05
0
Bundesliga, 12. kolejka
|
36'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Universitatea Craiova
1
FSV Mainz 05
0
Liga Konferencji, 4. runda
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Lis
Koniec
|
FSV Mainz 05
1
TSG 1899 Hoffenheim
1
Bundesliga, 11. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Eintracht Frankfurt
1
FSV Mainz 05
0
Bundesliga, 10. kolejka
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Lis
Koniec
|
FSV Mainz 05
2
Fiorentina
1
Liga Konferencji, 3. runda
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
01 Lis
Koniec
|
FSV Mainz 05
1
Werder Brema
1
Bundesliga, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Paź
Koniec
|
FSV Mainz 05
0
VfB Stuttgart
2
Puchar Niemiec, 2. runda
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Paź
Koniec
|
VfB Stuttgart
2
FSV Mainz 05
1
Bundesliga, 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Paź
Koniec
|
FSV Mainz 05
1
Zrinjski
0
Liga Konferencji, 2. runda
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Paź
Koniec
|
FSV Mainz 05
3
Bayer Leverkusen
4
Bundesliga, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Paź
Koniec
|
Hamburger SV
4
FSV Mainz 05
0
Bundesliga, 6. kolejka
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Omonia Nikozja
0
FSV Mainz 05
1
Liga Konferencji, 1. runda
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
FSV Mainz 05
0
Borussia Dortmund
2
Bundesliga, 5. kolejka
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Augsburg
1
FSV Mainz 05
4
Bundesliga, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Wrz
Koniec
|
FSV Mainz 05
0
RB Lipsk
1
Bundesliga, 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sie
Koniec
|
VfL Wolfsburg
1
FSV Mainz 05
1
Bundesliga, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Sie
Koniec
|
FSV Mainz 05
4
Rosenborg
1
Liga Konferencji
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Sie
Koniec
|
FSV Mainz 05
0
1.FC Koln
1
Bundesliga, 1. kolejka
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Rosenborg
2
FSV Mainz 05
1
Liga Konferencji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Sie
Koniec
|
Dynamo Drezno
0
FSV Mainz 05
1
Puchar Niemiec, 1. runda
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Maj
Koniec
|
FSV Mainz 05
2
Bayer Leverkusen
2
Bundesliga, 34. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
10 Maj
Koniec
|
VfL Bochum
1
FSV Mainz 05
4
Bundesliga, 33. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Maj
Koniec
|
FSV Mainz 05
1
Eintracht Frankfurt
1
Bundesliga, 32. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Bayern Monachium
3
FSV Mainz 05
0
Bundesliga, 31. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Kwi
Koniec
|
FSV Mainz 05
2
VfL Wolfsburg
2
Bundesliga, 30. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Kwi
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
2
FSV Mainz 05
0
Bundesliga, 29. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Kwi
Koniec
|
FSV Mainz 05
1
Holstein Kiel
1
Bundesliga, 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Mar
Koniec
|
Borussia Dortmund
3
FSV Mainz 05
1
Bundesliga, 27. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Mar
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
1
FSV Mainz 05
3
Bundesliga, 25. kolejka
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Mar
Koniec
|
RB Lipsk
1
FSV Mainz 05
2
Bundesliga, 24. kolejka
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
22 Lut
Koniec
|
FSV Mainz 05
2
St. Pauli
0
Bundesliga, 23. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Lut
Koniec
|
Heidenheim
0
FSV Mainz 05
2
Bundesliga, 22. kolejka
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Lut
Koniec
|
FSV Mainz 05
0
Augsburg
0
Bundesliga, 21. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sty
Koniec
|
Werder Brema
1
FSV Mainz 05
0
Bundesliga, 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Sty
Koniec
|
FSV Mainz 05
2
VfB Stuttgart
0
Bundesliga, 19. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Gru
Koniec
|
Bayern Monachium
4
Heidenheim
2
Bundesliga, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Heidenheim
0
Eintracht Frankfurt
4
Bundesliga, 12. kolejka
|
55'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Heidenheim
0
Chelsea
2
Liga Konferencji, 4. runda
|
68'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Bayer Leverkusen
5
Heidenheim
2
Bundesliga, 11. kolejka
|
84'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Heart Of Midlothian
0
Heidenheim
2
Liga Konferencji, 3. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Hertha BSC
2
Heidenheim
1
Puchar Niemiec, 2. runda
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Paź
Koniec
|
Heidenheim
0
TSG 1899 Hoffenheim
0
Bundesliga, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Pafos
0
Heidenheim
1
Liga Konferencji, 2. runda
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
3
Heidenheim
2
Bundesliga, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Heidenheim
0
RB Lipsk
1
Bundesliga, 6. kolejka
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Heidenheim
2
Olimpija Lublana
1
Liga Konferencji, 1. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
FSV Mainz 05
0
Heidenheim
2
Bundesliga, 5. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Heidenheim
0
Freiburg
3
Bundesliga, 4. kolejka
|
71'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Borussia Dortmund
4
Heidenheim
2
Bundesliga, 3. kolejka
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Heidenheim
4
Augsburg
0
Bundesliga, 2. kolejka
|
41'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
25 Sie
Koniec
|
St. Pauli
0
Heidenheim
2
Bundesliga, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Heidenheim
4
1.FC Koln
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Freiburg
1
Heidenheim
1
Bundesliga
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Heidenheim
1
RB Lipsk
2
Bundesliga
|
54'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
VfL Bochum
1
Heidenheim
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Heidenheim
3
Bayern Monachium
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
31 Mar
Koniec
|
VfB Stuttgart
3
Heidenheim
3
Bundesliga
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Heidenheim
1
Bayer Leverkusen
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Werder Brema
1
Heidenheim
2
Bundesliga
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.5 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Heidenheim
0
Borussia Dortmund
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
27 Sty
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
1
Heidenheim
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Heidenheim
1
VfL Wolfsburg
1
Bundesliga
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
13 Sty
Koniec
|
1.FC Koln
1
Heidenheim
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Heidenheim
3
Freiburg
2
Bundesliga
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Gru
Koniec
|
FSV Mainz 05
0
Heidenheim
1
Bundesliga
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Heidenheim
3
Darmstadt 98
2
Bundesliga
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Heidenheim
0
VfL Bochum
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Bayern Monachium
4
Heidenheim
2
Bundesliga
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
3
Heidenheim
1
Puchar Niemiec
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Heidenheim
2
Augsburg
5
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Eintracht Frankfurt
2
Heidenheim
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Heidenheim
1
Union Berlin
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Bayer Leverkusen
4
Heidenheim
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Heidenheim
4
Werder Brema
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Heidenheim
2
TSG 1899 Hoffenheim
3
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
19 Sie
Koniec
|
VfL Wolfsburg
2
Heidenheim
0
Bundesliga
|
84'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
13 Sie
Koniec
|
![]()
Rostocker FC
0
Heidenheim
8
Puchar Niemiec
|
90'
|
1 gol
· 13% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.6 | |
|
28 Maj
Koniec
|
Jahn Regensburg
2
Heidenheim
3
2. Bundesliga
|
55'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Heidenheim
0
Magdeburg
0
2. Bundesliga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Heidenheim
3
Holstein Kiel
0
2. Bundesliga
|
89'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Heidenheim
0
St. Pauli
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Fortuna Düsseldorf
1
Heidenheim
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Heidenheim
1
Darmstadt 98
0
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
19 Lut
Koniec
|
Heidenheim
5
Nurnberg
0
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Heidenheim
3
Hamburger SV
3
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
09 Lis
Koniec
|
SV Sandhausen
3
Heidenheim
4
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.2 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Magdeburg
1
Heidenheim
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Heidenheim
3
Greuther Fürth
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Union Berlin
2
Heidenheim
0
Puchar Niemiec
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Heidenheim
1
Arminia Bielefeld
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
17 Lip
Koniec
|
Hansa Rostock
0
Heidenheim
1
2. Bundesliga
|
52'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Maj
Koniec
|
TSV 1860 Monachium
6
Borussia Dortmund II
3
3. Liga (Niemcy)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Maj
Koniec
|
Borussia Dortmund II
1
Verl
2
3. Liga (Niemcy)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Kwi
Koniec
|
FC Kaiserslautern
1
Borussia Dortmund II
3
3. Liga (Niemcy)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Borussia Dortmund II
0
Hallescher FC
0
3. Liga (Niemcy)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Kwi
Koniec
|
SV Meppen
1
Borussia Dortmund II
1
3. Liga (Niemcy)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Borussia Dortmund II
0
![]()
FC Viktoria 1889 Berlin
1
3. Liga (Niemcy)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Viktoria Koln
0
Borussia Dortmund II
2
3. Liga (Niemcy)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Mar
Koniec
|
Borussia Dortmund II
0
Eintracht Braunschweig
1
3. Liga (Niemcy)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Mar
Koniec
|
FSV Mainz 05
0
Borussia Dortmund
1
Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lut
Koniec
|
Borussia Dortmund II
2
SV Wehen
3
3. Liga (Niemcy)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Lut
Koniec
|
Magdeburg
2
Borussia Dortmund II
0
3. Liga (Niemcy)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Sty
Koniec
|
Borussia Dortmund II
1
![]()
SC Freiburg II
1
3. Liga (Niemcy)
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Sty
Koniec
|
Waldhof Mannheim
1
Borussia Dortmund II
3
3. Liga (Niemcy)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Gru
Koniec
|
Borussia Dortmund II
3
![]()
FSV Zwickau
1
3. Liga (Niemcy)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lis
Koniec
|
Borussia Dortmund II
0
FC Kaiserslautern
0
3. Liga (Niemcy)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lis
Koniec
|
Borussia Dortmund II
0
SV Meppen
1
3. Liga (Niemcy)
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
Borussia Dortmund II
0
Viktoria Koln
1
3. Liga (Niemcy)
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Paź
Koniec
|
Eintracht Braunschweig
4
Borussia Dortmund II
2
3. Liga (Niemcy)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | |
|
03 Paź
Koniec
|
Borussia Dortmund II
2
Würzburger Kickers
0
3. Liga (Niemcy)
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
26 Wrz
Koniec
|
![]()
Te Cu Kukuh Atta Seip
2
Borussia Dortmund II
1
3. Liga (Niemcy)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Wrz
Koniec
|
SV Wehen
0
Borussia Dortmund II
1
3. Liga (Niemcy)
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Borussia Dortmund II
0
Magdeburg
2
3. Liga (Niemcy)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
25 Sie
Koniec
|
VfL Osnabrück
2
Borussia Dortmund II
1
3. Liga (Niemcy)
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Sie
Koniec
|
Borussia Dortmund II
0
FC Saarbrucken
0
3. Liga (Niemcy)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
13 Sie
Koniec
|
![]()
SC Freiburg II
2
Borussia Dortmund II
5
3. Liga (Niemcy)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Lip
Koniec
|
![]()
Chemnitzer
4
Hansa Rostock
2
3. Liga (Niemcy)
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – |
W ostatnich 5 meczach Lennard Maloney ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.91, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.21.
W ostatnich 10 meczach Lennard Maloney ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.91, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.28.
W jakiej formie jest Lennard Maloney?
Lennard Maloney jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.21 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (3.14). Jego dyspozycja rośnie.
Lennard Maloney – zarobki
Lennard Maloney gra w FSV Mainz 05 na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 1,3 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Lennard Maloney w FSV Mainz 05 (2025/26)
| Rocznie | 1,3 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 110 tys. € |
| Tygodniowo | 25 tys. € |
| Dziennie | 4 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Lennard Maloney w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
1,3 mln € |
| 2024/25 |
|
1,3 mln € |
| 2023/24 |
|
120 tys. € |
| 2022/23 |
|
120 tys. € |
| 2019/20 |
|
110 tys. € |
Ile zarabia Lennard Maloney?
Na podstawie kontraktu z FSV Mainz 05, Lennard Maloney otrzymuje 1,3 miliona euro rocznej pensji, co daje około 110 tysięcy euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Maloney w listopadzie 2026 to 25,4 tysiąca euro, a dziennie około 3,6 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Lennard Maloney – kontuzje
W trakcie kariery Lennard Maloney zanotował 7 kontuzji, przez które opuścił łącznie 12 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Lennard Maloney
-
Choroba
10.02.26 – 15.02.26 (6 dni)
FSV Mainz 05 opuszczone: 1 mecz
-
Uraz głowy
11.12.24 – 15.12.24 (5 dni)
Heidenheim opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
06.11.24 – 10.11.24 (5 dni)
Heidenheim opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
29.10.24 – 05.11.24 (8 dni)
Heidenheim opuszczone: 1 mecz
-
Naderwanie mięśnia
23.02.24 – 29.03.24 (36 dni)
Heidenheim opuszczone: 3 mecze
-
Złamanie stopy
13.05.21 – 03.07.21 (52 dni)
Borussia Dortmund II opuszczone: 5 meczów
- Uraz kolana 05.01.20 – 15.01.20 (11 dni)
Czy Lennard Maloney ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Lennard Maloney nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Lennard Maloney to złamanie stopy z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 52 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Lennard Maloney – trofea
W trakcie kariery Lennard Maloney zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Lennard Maloney
Jakie trofea zdobył Lennard Maloney?
Lennard Maloney zdobył w karierze 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Stanach Zjednoczonych — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Liga Narodów CONCACAF — 1 raz.
Lennard Maloney – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Lennard Maloney wynosi obecnie 2,5 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Lennard Maloney na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Lennard Maloney
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 26.05.2026 | 26 |
|
2,5 mln € |
| 19.03.2026 | 26 |
|
2,5 mln € |
| 18.12.2025 | 26 |
|
3,5 mln € |
| 04.06.2025 | 25 |
|
3,5 mln € |
| 19.12.2024 | 25 |
|
5 mln € |
| 28.05.2024 | 24 |
|
5 mln € |
| 26.03.2024 | 24 |
|
5 mln € |
| 13.12.2023 | 24 |
|
3,5 mln € |
| 17.10.2023 | 24 |
|
3,5 mln € |
| 27.06.2023 | 23 |
|
2 mln € |
| 30.03.2023 | 23 |
|
1,2 mln € |
| 29.11.2022 | 23 |
|
700 tys. € |
| 27.09.2022 | 22 |
|
500 tys. € |
| 31.05.2022 | 22 |
|
350 tys. € |
| 29.12.2021 | 22 |
|
250 tys. € |
| 25.06.2021 | 21 |
|
200 tys. € |
| 04.04.2021 | 21 |
|
200 tys. € |
| 04.01.2021 | 21 |
|
150 tys. € |
| 04.07.2020 | 20 |
|
150 tys. € |
| 16.12.2019 | 20 |
|
150 tys. € |
| 11.06.2019 | 19 |
|
150 tys. € |
| 07.01.2019 | 19 |
|
150 tys. € |
| 18.06.2018 | 18 |
|
150 tys. € |
| 21.01.2018 | 18 |
|
100 tys. € |
| 20.08.2017 | 17 |
|
100 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Lennard Maloney?
Wycena Lennard Maloney wynosi obecnie 2,5 mln €. W szczycie kariery Lennard Maloney wyceniano na 5 mln €, a najniżej na 100 tys. €.