Leon Schneider

pomocnik #23
Narodowość Niemcy Aktualny klub Arminia Bielefeld
Wiek / data ur.26 lat (19.06.2000)
Wzrost1,85 m
Waga77 kg
Pozycjapomocnik
Preferowana nogaprawa
Zarobki250 tys. €
Dołączyłb.d.
Kontrakt dob.d.
Wartość rynkowa200 tys. €

Leon Schneider jest piłkarzem występującym obecnie w Arminia Bielefeld. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnik.

Forma w ostatnich meczach Leon Schneider

Ocena
18.04 Arminia Bielefeld Nurnberg 1:1 0.0
14.03 Arminia Bielefeld Paderborn 2:2 0.0
23.01 Arminia Bielefeld Holstein Kiel 2:2 6.4
16.01 Fortuna Düsseldorf Arminia Bielefeld 1:0 0.0
19.12 Hertha BSC Arminia Bielefeld 1:1 7.2
Najbliższy hitowy mecz
Falkirk St Mirren
01.08.2026·16:00
Kursy bukmacherskie
Odbierz bonus na start w Superbet Zagraj
Superbet to legalny bukmacher. Graj odpowiedzialnie. +18 Reklama

Zarobki

250 tys. €
roczna pensja
miesięcznie: 21 tys. €
tygodniowo: 5 tys. €
Zobacz zarobki

Wartość rynkowa

200 tys. €
0 € (0,0%)
Zobacz szczegóły

Profil gry

Pozycje
Główna pozycja Środkowy obrońca (4)
Preferowana noga Prawa
Wzrost 1,85 m
Waga 77 kg
Mapa pozycji
Umiejętności
Atak
Defensywa
Kreatywność
Technika
Taktyka

Ile zarabia Leon Schneider?

Na podstawie kontraktu z Arminia Bielefeld, Leon Schneider otrzymuje 250 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 20,8 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Schneider w sierpniu 2026 to 4,8 tysiąca euro, a dziennie około 685 euro.

Na jakiej pozycji gra Leon Schneider?

Leon Schneider najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).

Jaka jest wartość rynkowa Leon Schneider?

Wycena 26-letniego Leon Schneider według stanu na grudzień 2023 wynosi 200 tysięcy euro.

Kiedy urodził się Leon Schneider?

Leon Schneider urodził się 19 czerwca 2000 w Eisenhüttenstadt (Niemcy). Obecnie piłkarz ma 26 lat.