Liam Henderson jest piłkarzem występującym obecnie w Sampdoria. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Liam Henderson
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Liam Henderson w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Liam Henderson wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.47, a skuteczność strzałów to 8,3%. Liam Henderson oddaje średnio 2,4 strzału na mecz, z czego 0,9 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Liam Henderson w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Liam Henderson rozegrał w barwach Sampdorii w Serie B 10 meczów, w Coppa Italia 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 911 minut. Średnio dawało to 83 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Liam Henderson
Pierwszy transfer Liam Henderson w seniorskiej karierze miał miejsce w 2018 roku, gdy przeniósł się z Celtic do Bari za 120 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Liam Henderson było przejście z Lecce do Empoli w 2021 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 1,5 miliona euro.
Ile zarabia Liam Henderson?
Na podstawie kontraktu z Sampdoria, Liam Henderson otrzymuje 1,5 miliona euro rocznej pensji, co daje około 123,3 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Henderson w listopadzie 2026 to 28,5 tysiąca euro, a dziennie około 4,1 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Czy Liam Henderson ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Liam Henderson nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Liam Henderson to uraz z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 22 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Liam Henderson?
Liam Henderson ma na koncie 11 trofeów. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Szkocji — 5 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Celtikiem — 8 trofeów. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2018 roku.
Na jakiej pozycji gra Liam Henderson?
Liam Henderson najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik lub Ofensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Liam Henderson?
Wycena 30-letniego Liam Henderson według stanu na czerwiec 2026 wynosi 1 milion euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 3 miliony euro, a najniższa 300 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Liam Henderson?
Liam Henderson urodził się 25 kwietnia 1996 w Livingston w Szkocji. Obecnie piłkarz ma 30 lat.
Liam Henderson – statystyki
Szczegółowe statystyki Liam Henderson w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Sampdoria. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Liam Henderson vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Liam Henderson w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Liam Henderson wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.47, a skuteczność strzałów to 8,3%. Liam Henderson oddaje średnio 2,4 strzału na mecz, z czego 0,9 to strzały celne.
Liam Henderson – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Liam Henderson w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Serie B, 10. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
27 Paź
Koniec
|
Serie B, 9. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
24 Paź
Koniec
|
Serie B, 8. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
18 Paź
Koniec
|
Serie B, 7. kolejka
|
1:2 | 62' | 1 | 0 | 7.7 | |||
|
09 Paź
Koniec
|
Serie B, 6. kolejka
|
4:1 | 68' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
19 Wrz
Koniec
|
Serie B, 5. kolejka
|
2:1 | 79' | 0 | 0 | 6.2 | |||
|
13 Wrz
Koniec
|
Serie B, 4. kolejka
|
2:0 | 72' | 0 | 0 | 5.8 | |||
|
07 Wrz
Koniec
|
Serie B, 3. kolejka
|
3:1 | 90' | 0 | 0 | 6.2 | |||
|
29 Sie
Koniec
|
Serie B, 2. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | 5.7 | ||
|
23 Sie
Koniec
|
Serie B, 1. kolejka
|
1:1 | 90' | 1 | 0 | – | 8.2 |
Ile meczów rozegrał Liam Henderson w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Liam Henderson rozegrał w barwach Sampdorii w Serie B 10 meczów, w Coppa Italia 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 911 minut. Średnio dawało to 83 minuty gry na spotkanie.
Liam Henderson – transfery
W trakcie kariery Liam Henderson zmieniał klub 15 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 2,2 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Sampdoria 2025 – obecnie
-
Empoli 2024 – 2025
-
Palermo 2023 – 2024
-
Empoli 2021 – 2023
-
Lecce 2020 – 2021
-
Hellas Verona 2020 – 2020
-
Empoli 2020 – 2020
-
Hellas Verona 2018 – 2020
-
Bari 2018 – 2018
-
Celtic 2016 – 2018
-
Hibernian 2015 – 2016
-
Celtic 2015 – 2015
-
Rosenborg 2015 – 2015
-
Celtic 2014 – 2015
-
Celtic U20 2013 – 2014

-
Celtic U17 do 2013

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Liam Henderson
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 06.08.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2024/25 | 29.06.2024 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2023/24 | 27.08.2023 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2021/22 | 10.08.2021 |
|
1,5 mln € | Transfer definitywny |
| 2020/21 | 10.09.2020 |
|
600 tys. € | Transfer definitywny |
| 2020/21 | 30.08.2020 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2019/20 | 16.01.2020 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2018/19 | 03.08.2018 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 16.01.2018 |
|
120 tys. € | Transfer definitywny |
| 2015/16 | 30.05.2016 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2015/16 | 13.08.2015 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2015/16 | 26.06.2015 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2014/15 | 30.03.2015 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
|
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 30.06.2013 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Liam Henderson
Pierwszy transfer Liam Henderson w seniorskiej karierze miał miejsce w 2018 roku, gdy przeniósł się z Celtic do Bari za 120 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Liam Henderson było przejście z Lecce do Empoli w 2021 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 1,5 miliona euro.
Liam Henderson – forma
W ostatnich 5 meczach Liam Henderson zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,52. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Liam Henderson i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Sampdoria
2
Virtus Entella
0
Serie B, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Ascoli
2
Sampdoria
0
Serie B, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Sudtirol
1
Sampdoria
1
Serie B, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Sampdoria
1
Arezzo
2
Serie B, 7. kolejka
|
62'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Avellino
4
Sampdoria
1
Serie B, 6. kolejka
|
68'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Sampdoria
2
Catanzaro
1
Serie B, 5. kolejka
|
79'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Mantova
2
Sampdoria
0
Serie B, 4. kolejka
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Palermo
3
Sampdoria
1
Serie B, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Sampdoria
1
Juve Stabia
2
Serie B, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Cesena
1
Sampdoria
1
Serie B, 1. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
6 strzałów (4 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Cremonese
2
Sampdoria
0
Puchar Włoch, 1/32 finału
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Reggiana
1
Sampdoria
0
Serie B, 38. kolejka
|
87'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Sampdoria
1
Sudtirol
0
Serie B, 37. kolejka
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Cesena
0
Sampdoria
0
Serie B, 36. kolejka
|
65'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Sampdoria
0
Monza
3
Serie B, 35. kolejka
|
67'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Sampdoria
2
Avellino
1
Serie B, 32. kolejka
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Sampdoria
0
Bari
2
Serie B, 27. kolejka
|
62'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Mantova
2
Sampdoria
1
Serie B, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Sampdoria
1
Calcio Padova
0
Serie B, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Sampdoria
3
Palermo
3
Serie B, 24. kolejka
|
75'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Sampdoria
1
Spezia
0
Serie B, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Catanzaro
0
Sampdoria
0
Serie B, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
16 Sty
Koniec
|
Sampdoria
1
Virtus Entella
1
Serie B, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Avellino
2
Sampdoria
1
Serie B, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Gru
Koniec
|
Sampdoria
2
Reggiana
1
Serie B, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Calcio Padova
1
Sampdoria
1
Serie B, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Palermo
1
Sampdoria
0
Serie B, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Sampdoria
3
Carrarese
2
Serie B, 15. kolejka
|
73'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.8 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Spezia
1
Sampdoria
0
Serie B, 14. kolejka
|
78'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Venezia
3
Sampdoria
1
Serie B, 12. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Sampdoria
0
Mantova
1
Serie B, 11. kolejka
|
53'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Empoli
1
Sampdoria
1
Serie B, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Sampdoria
1
Frosinone
1
Serie B, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Virtus Entella
3
Sampdoria
1
Serie B, 8. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Sampdoria
4
Pescara
1
Serie B, 7. kolejka
|
14'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Sampdoria
0
Catanzaro
0
Serie B, 6. kolejka
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Bari
1
Sampdoria
1
Serie B, 5. kolejka
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Monza
1
Sampdoria
0
Serie B, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Sampdoria
1
Cesena
2
Serie B, 3. kolejka
|
83'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Sudtirol
3
Sampdoria
1
Serie B, 2. kolejka
|
73'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Sampdoria
0
Modena
2
Serie B, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
18 Sie
Karne
|
Spezia
(4)
1
Sampdoria
(2)
1
Puchar Włoch, 1. runda
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Empoli
1
Hellas Verona
2
Serie A, 38. kolejka
|
60'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Monza
1
Empoli
3
Serie A, 37. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Empoli
2
Parma
1
Serie A, 36. kolejka
|
84'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.4 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Fiorentina
2
Empoli
1
Serie A, 34. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Empoli
2
Venezia
2
Serie A, 33. kolejka
|
77'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.1 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Napoli
3
Empoli
0
Serie A, 32. kolejka
|
82'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Empoli
0
Cagliari
0
Serie A, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Como
1
Empoli
1
Serie A, 30. kolejka
|
71'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Torino
1
Empoli
0
Serie A, 29. kolejka
|
86'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Empoli
0
AS Roma
1
Serie A, 28. kolejka
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Genoa FC
1
Empoli
1
Serie A, 27. kolejka
|
86'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
26 Lut
Karne
|
Juventus
(2)
1
Empoli
(4)
1
Puchar Włoch
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Empoli
0
Atalanta
5
Serie A, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Udinese
3
Empoli
0
Serie A, 25. kolejka
|
85'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Empoli
0
AC Milan
2
Serie A, 24. kolejka
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Juventus
4
Empoli
1
Serie A, 23. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Empoli
1
Bologna FC 1909
1
Serie A, 22. kolejka
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Inter Mediolan
3
Empoli
1
Serie A, 21. kolejka
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.3 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Empoli
1
Lecce
3
Serie A, 20. kolejka
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
04 Sty
Koniec
|
Venezia
1
Empoli
1
Serie A, 19. kolejka
|
8'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Gru
Koniec
|
Empoli
1
Genoa FC
2
Serie A, 18. kolejka
|
59'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Atalanta
3
Empoli
2
Serie A, 17. kolejka
|
84'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Hellas Verona
1
Empoli
4
Serie A, 15. kolejka
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Gru
Karne
|
Fiorentina
(3)
2
Empoli
(4)
2
Puchar Włoch
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | – | |
|
30 Lis
Koniec
|
AC Milan
3
Empoli
0
Serie A, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Empoli
1
Udinese
1
Serie A, 13. kolejka
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Lecce
1
Empoli
1
Serie A, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Empoli
1
Como
0
Serie A, 11. kolejka
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Empoli
0
Inter Mediolan
3
Serie A, 10. kolejka
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Parma
1
Empoli
1
Serie A, 9. kolejka
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Empoli
0
Napoli
1
Serie A, 8. kolejka
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Lazio
2
Empoli
1
Serie A, 7. kolejka
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Empoli
0
Fiorentina
0
Serie A, 6. kolejka
|
75'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Torino
1
Empoli
2
Puchar Włoch
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Cagliari
0
Empoli
2
Serie A, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Empoli
0
Juventus
0
Serie A, 4. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Bologna FC 1909
1
Empoli
1
Serie A, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
25 Sie
Koniec
|
AS Roma
1
Empoli
2
Serie A, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Empoli
0
Monza
0
Serie A, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Empoli
4
Catanzaro
1
Puchar Włoch
|
89'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Palermo
2
Sampdoria
0
Serie B
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Sudtirol
0
Palermo
1
Serie B
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Palermo
2
Ascoli
2
Serie B
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Palermo
1
Reggiana
2
Serie B
|
56'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Cosenza
1
Palermo
1
Serie B
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Palermo
0
Venezia
3
Serie B
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Brescia
4
Palermo
2
Serie B
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Palermo
3
Como
0
Serie B
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Lut
Koniec
|
FeralpiSalo
1
Palermo
2
Serie B
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Catanzaro
1
Palermo
1
Serie B
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Sty
Koniec
|
Cittadella
2
Palermo
0
Serie B
|
57'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Ternana
1
Palermo
1
Serie B
|
20'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Sampdoria
1
Palermo
0
Serie B
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Palermo
2
Spezia
2
Serie B
|
45'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Palermo
2
Sudtirol
1
Serie B
|
45'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.0 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Palermo
0
Cosenza
1
Serie B
|
67'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Palermo
3
FeralpiSalo
0
Serie B
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.0 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Reggiana
1
Palermo
3
Serie B
|
18'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Empoli
0
Hellas Verona
1
Serie A
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Maj
Koniec
|
Hellas Verona
1
Empoli
1
Serie A
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Sampdoria
1
Empoli
1
Serie A
|
56'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Empoli
3
Bologna FC 1909
1
Serie A
|
25'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Empoli
0
Inter Mediolan
3
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Cremonese
1
Empoli
0
Serie A
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
AC Milan
0
Empoli
0
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Empoli
1
Lecce
0
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Mar
Koniec
|
Empoli
0
Udinese
1
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Mar
Koniec
|
Monza
2
Empoli
1
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Lut
Koniec
|
Fiorentina
1
Empoli
1
Serie A
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Sty
Koniec
|
Inter Mediolan
0
Empoli
1
Serie A
|
73'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
08 Sty
Koniec
|
Lazio
2
Empoli
2
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Lis
Koniec
|
Empoli
2
Cremonese
0
Serie A
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Napoli
2
Empoli
0
Serie A
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Empoli
0
Atalanta
2
Serie A
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Juventus
4
Empoli
0
Serie A
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Empoli
1
Monza
0
Serie A
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Torino
1
Empoli
1
Serie A
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Empoli
1
AC Milan
3
Serie A
|
58'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Bologna FC 1909
0
Empoli
1
Serie A
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Empoli
1
AS Roma
2
Serie A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Sie
Koniec
|
Lecce
1
Empoli
1
Serie A
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Empoli
0
Fiorentina
0
Serie A
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Spezia
1
Empoli
0
Serie A
|
54'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Empoli
3
Napoli
2
Serie A
|
29'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.2 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Fiorentina
1
Empoli
0
Serie A
|
61'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Spezia
1
Empoli
1
Serie A
|
90'
|
0 goli
2 strzały
6 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Hellas Verona
3
Empoli
4
Puchar Włoch
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Paź
Koniec
|
Empoli
0
Inter Mediolan
2
Serie A
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Paź
Koniec
|
AS Roma
2
Empoli
0
Serie A
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Empoli
4
Bologna FC 1909
2
Serie A
|
71'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Vicenza Virtus
1
Lecce
2
Serie B
|
85'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.4 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Lecce
1
Spal
2
Serie B
|
81'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Lecce
2
Salernitana
0
Serie B
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Frosinone
0
Lecce
3
Serie B
|
77'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Lecce
4
![]()
Chievo
2
Serie B
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.8 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Lecce
0
Virtus Entella
0
Serie B
|
76'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Lecce
3
Cosenza
1
Serie B
|
64'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Cremonese
1
Lecce
2
Serie B
|
78'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Lecce
2
Brescia
2
Serie B
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 5.9 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Lecce
1
Ascoli
2
Serie B
|
65'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Sty
Koniec
|
![]()
Pordenone Calcio SSD
1
Lecce
1
Serie B
|
27'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Lecce
2
Empoli
2
Serie B
|
53'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
16 Sty
Koniec
|
![]()
Reggina
0
Lecce
1
Serie B
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Lecce
2
Frosinone
2
Serie B
|
35'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
27 Lis
Koniec
|
![]()
Chievo
1
Lecce
2
Serie B
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Virtus Entella
1
Lecce
5
Serie B
|
72'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.0 | |
|
28 Paź
Dogryw.
|
Torino
3
Lecce
1
Puchar Włoch
|
120'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Paź
Koniec
|
Cosenza
1
Lecce
1
Serie B
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Lecce
2
Cremonese
2
Serie B
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Brescia
3
Lecce
0
Serie B
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Ascoli
0
Lecce
2
Serie B
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Lecce
0
![]()
Pordenone Calcio SSD
0
Serie B
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
04 Sie
Dogryw.
|
![]()
Chievo
1
Empoli
1
Serie B
|
120'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
31 Lip
Koniec
|
Livorno
0
Empoli
2
Serie B
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.4 | |
|
27 Lip
Koniec
|
Empoli
1
Cosenza
5
Serie B
|
90'
|
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Istotny | 6.0 | |
|
10 Lip
Koniec
|
Empoli
2
Frosinone
0
Serie B
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
19 Cze
Koniec
|
Spezia
1
Empoli
0
Serie B
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Mar
Koniec
|
Empoli
1
Trapani 1905
1
Serie B
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
29 Lut
Koniec
|
Empoli
0
![]()
Pordenone Calcio SSD
1
Serie B
|
83'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Empoli
2
Pisa
1
Serie B
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 7.8 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Cittadella
1
Empoli
2
Serie B
|
76'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Empoli
1
![]()
Chievo
1
Serie B
|
93'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Hellas Verona
2
Sampdoria
0
Serie A
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Sie
Koniec
|
Hellas Verona
1
Bologna FC 1909
1
Serie A
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 |
W ostatnich 5 meczach Liam Henderson 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.07, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.52 — wynik powyżej średniej ligowej (6.12).
W ostatnich 10 meczach Liam Henderson 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.73, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.47 — wynik powyżej średniej ligowej (6.12).
W jakiej formie jest Liam Henderson?
Liam Henderson jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.52 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.47). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Liam Henderson – zarobki
Liam Henderson gra w Sampdoria na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 1,5 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Liam Henderson w Sampdoria (2025/26)
| Rocznie | 1,5 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 123 tys. € |
| Tygodniowo | 28 tys. € |
| Dziennie | 4 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Liam Henderson w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
1,5 mln € |
| 2024/25 |
|
1,5 mln € |
| 2023/24 |
|
1,5 mln € |
| 2022/23 |
|
1,5 mln € |
| 2021/22 |
|
1,5 mln € |
| 2020/21 |
|
760 tys. € |
| 2019/20 |
|
520 tys. € |
| 2019/20 |
|
520 tys. € |
Ile zarabia Liam Henderson?
Na podstawie kontraktu z Sampdoria, Liam Henderson otrzymuje 1,5 miliona euro rocznej pensji, co daje około 123,3 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Henderson w listopadzie 2026 to 28,5 tysiąca euro, a dziennie około 4,1 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Liam Henderson – kontuzje
W trakcie kariery Liam Henderson zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 6 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Liam Henderson
-
Uraz
01.04.26 – 14.04.26 (14 dni)
Sampdoria opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
27.02.26 – 20.03.26 (22 dni)
Sampdoria opuszczone: 4 mecze
Czy Liam Henderson ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Liam Henderson nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Liam Henderson to uraz z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 22 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Liam Henderson – trofea
W trakcie kariery Liam Henderson zdobył 11 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Liam Henderson
Jakie trofea zdobył Liam Henderson?
Liam Henderson zdobył w karierze 11 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował w Celtiku — 8 trofeów. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Szkocji — 5 razy.
Liam Henderson – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Liam Henderson wynosi obecnie 1 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Liam Henderson na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Liam Henderson
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 03.06.2026 | 30 |
|
1 mln € |
| 10.12.2025 | 29 |
|
1 mln € |
| 05.10.2025 | 29 |
|
1,4 mln € |
| 16.06.2025 | 29 |
|
2 mln € |
| 24.03.2025 | 28 |
|
1,8 mln € |
| 17.12.2024 | 28 |
|
1,4 mln € |
| 02.06.2024 | 28 |
|
1,4 mln € |
| 26.12.2023 | 27 |
|
1,8 mln € |
| 10.10.2023 | 27 |
|
2 mln € |
| 14.06.2023 | 27 |
|
2,5 mln € |
| 10.11.2022 | 26 |
|
3 mln € |
| 06.06.2022 | 26 |
|
2,8 mln € |
| 27.12.2021 | 25 |
|
3 mln € |
| 23.06.2021 | 25 |
|
2,2 mln € |
| 21.02.2021 | 24 |
|
1,7 mln € |
| 20.08.2020 | 24 |
|
1,5 mln € |
| 07.04.2020 | 23 |
|
1,1 mln € |
| 11.12.2019 | 23 |
|
1,4 mln € |
| 04.06.2019 | 23 |
|
1,4 mln € |
| 16.01.2019 | 22 |
|
1,4 mln € |
| 17.06.2018 | 22 |
|
1,5 mln € |
| 16.01.2018 | 21 |
|
450 tys. € |
| 13.02.2017 | 20 |
|
600 tys. € |
| 15.11.2015 | 19 |
|
450 tys. € |
| 06.10.2014 | 18 |
|
300 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Liam Henderson?
Wycena Liam Henderson wynosi obecnie 1 mln €. W szczycie kariery Liam Henderson wyceniano na 3 mln €, a najniżej na 300 tys. €.