Lorenzo Coco jest piłkarzem występującym obecnie w SV Kapfenberg. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Lorenzo Coco
OcenaTransfery

Profil gry
Jakie statystyki ma Lorenzo Coco w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Lorenzo Coco wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.06, a skuteczność strzałów to 0,0%. Lorenzo Coco oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Lorenzo Coco w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Lorenzo Coco rozegrał w barwach SV Kapfenberg w 2. Lidze 8 meczów, w OFB-Cup 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 237 minut. Średnio dawało to 24 minuty gry na spotkanie.
Czy Lorenzo Coco ma kontuzję?
Według stanu na 14 października 2026 Lorenzo Coco nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Lorenzo Coco to koronawirus z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 15 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Lorenzo Coco?
Lorenzo Coco najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Lorenzo Coco?
Wycena 22-letniego Lorenzo Coco według stanu na wrzesień 2026 wynosi 100 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 175 tysięcy euro, a najniższa 0 euro.
Kiedy urodził się Lorenzo Coco?
Lorenzo Coco urodził się 26 listopada 2003 w Austrii. Obecnie piłkarz ma 22 lata.
Lorenzo Coco – statystyki
Szczegółowe statystyki Lorenzo Coco w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział SV Kapfenberg. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Lorenzo Coco
Atak
Obrona
Podania Lorenzo Coco
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Lorenzo Coco w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Lorenzo Coco wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.06, a skuteczność strzałów to 0,0%. Lorenzo Coco oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Lorenzo Coco – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Lorenzo Coco w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Lorenzo Coco
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.10 2026 |
2. Liga (Austria), 8. kolejka
|
0:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 18.09 2026 |
2. Liga (Austria), 7. kolejka
|
3:4 | 13' | 0 | 0 | – | |||
| 11.09 2026 |
2. Liga (Austria), 6. kolejka
|
1:0 | 45' | 0 | 0 | – | |||
| 28.08 2026 |
2. Liga (Austria), 5. kolejka
|
2:1 | 13' | 0 | 0 | ||||
| 21.08 2026 |
2. Liga (Austria), 4. kolejka
|
3:2 | 32' | 0 | 0 | ||||
| 15.08 2026 |
2. Liga (Austria), 3. kolejka
|
0:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 08.08 2026 |
2. Liga (Austria), 2. kolejka
|
3:2 | 13' | 0 | 0 | – | |||
| 31.07 2026 |
2. Liga (Austria), 1. kolejka
|
0:4 | 31' | 0 | 0 | – | |||
| 17.04 2026 |
2. Liga (Austria), 26. kolejka
|
3:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 10.04 2026 |
2. Liga (Austria), 25. kolejka
|
1:0 | 45' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Lorenzo Coco w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Lorenzo Coco rozegrał w barwach SV Kapfenberg w 2. Lidze 8 meczów, w OFB-Cup 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 237 minut. Średnio dawało to 24 minuty gry na spotkanie.
Lorenzo Coco – transfery
W trakcie kariery Lorenzo Coco zmieniał klub 12 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
SV Kapfenberg 2026 – obecnie
-
ASD Paterno 2025 – 2026

-
SV Horn 2023 – 2025
-
SV Ried II 2022 – 2023

-
Austria Vienna (Am) 2022 – 2022
-
SV Ried II 2021 – 2022

-
AKA SV Ried U18 2021 – 2021

-
SG Sonnenhof Großaspach U19 2020 – 2021

-
RB Leipzig U19 2020 – 2020

-
RasenBallsport Leipzig U17 2018 – 2020

-
AKA Red Bull Salzburg U15 2017 – 2018

-
Red Bull Salzburg Youth 2011 – 2017

-
Salzburger AK 1914 Youth do 2011

Lorenzo Coco – forma
W ostatnich 5 meczach Lorenzo Coco zanotował bilans 1 zwycięstwo, 0 remisów i 4 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,38. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Lorenzo Coco ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.12, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.38.
W ostatnich 10 meczach Lorenzo Coco ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.12, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.49.
W jakiej formie jest Lorenzo Coco?
Lorenzo Coco jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.38 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (4.06). Jego dyspozycja rośnie.
Lorenzo Coco – kontuzje
W trakcie kariery Lorenzo Coco zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 2 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Lorenzo Coco
-
Koronawirus
23.02.22 – 09.03.22 (15 dni)
Austria Vienna (Am) opuszczone: 2 mecze
Czy Lorenzo Coco ma kontuzję?
Według stanu na 14 października 2026 Lorenzo Coco nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Lorenzo Coco to koronawirus z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 15 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Lorenzo Coco – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Lorenzo Coco wynosi obecnie 100 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Lorenzo Coco na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Lorenzo Coco?
Wycena Lorenzo Coco wynosi obecnie 100 tys. €. W szczycie kariery Lorenzo Coco wyceniano na 175 tys. €, a najniżej na 0 €.