Forma w lidze
BW Linz w tabeli
1. miejsce / 19 punktów Lider tabeli
Serie w ostatnich meczach
3 mecze bez porażki
10 meczów ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
12 pkt
15:2 bramki
3,75 gola/mecz
7 pkt
6:3 bramki
1,50 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy BW Linz
Wartość drużyny: 3,1 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 5 bramek | Austria | 23 | napastnik | 8 | 300 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 4 asyst | Niemcy | 25 | napastnik | 8 | 300 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,60 średnia ocena | Niemcy | – | napastnik | 8 | 150 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 720 minut | Austria | 29 | obrońca | 8 | 350 tys. € |
Przewidywany skład BW Linz 3-5-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.





BW Linz w tabeli 2. Ligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
BW Linz
|
8 | 6 | 1 | 1 | 21:5 | 19 |
2
|
First Vienna
|
8 | 6 | 1 | 1 | 17:8 | 19 |
3
|
Austria Vienna (Am)
|
8 | 5 | 0 | 3 | 14:11 | 15 |
4
|
Wacker Innsbruck
|
8 | 4 | 2 | 2 | 12:9 | 14 |
5
|
Austria Salzburg
|
8 | 4 | 1 | 3 | 16:13 | 13 |
Wyniki BW Linz
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
SKU Amstetten
1
BW Linz
1
2. Liga (Austria), 8. kolejka
|
|
|
18 Wrz Koniec
|
BW Linz
3
Admira Wacker Mödling
0
2. Liga (Austria), 7. kolejka
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
BW Linz
4
WSPG Wels
1
2. Liga (Austria), 6. kolejka
|
Terminarz BW Linz
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 17:30
|
BW Linz
FC Liefering
2. Liga (Austria), 9. kolejka
|
|
|
23 Paź 18:00
|
Austria Salzburg
BW Linz
2. Liga (Austria), 10. kolejka
|
|
|
30 Paź 18:00
|
First Vienna
BW Linz
2. Liga (Austria), 11. kolejka
|
Ostatnie transfery BW Linz
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 Wrz 2026 |
|
Austria |
|
za darmo | |
| 19 Sie 2026 |
![]() |
Austria |
|
za darmo | |
| 18 Sie 2026 |
|
Austria |
|
wypożyczenie | |
| 30 Lip 2026 |
|
Austria |
|
za darmo |
BW Linz to klub piłkarski z Austrii występujący w 2. Liga (Austria). Swoim domowym obiektem jest Hofmann Personal Stadion, który może pomieścić 6 000 widzów. Zespół prowadzi Michael Kollner. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 3,1 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski BW Linz w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do BW Linz trafiło 7 zawodników, a klub opuściło 6 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje BW Linz w tabeli 2. Ligi?
BW Linz zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli 2. Ligi z dorobkiem 19 punktów po 8 kolejkach. Bilans bramkowy zespołu wynosi 21:5, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Jak wygląda skład BW Linz?
W wyjściowym ustawieniu BW Linz między słupkami staje C. Giuliani, a linię obrony najczęściej tworzą A. Pasić, M. Maranda oraz D. Riegler. W środku pola grają D. Frieser, J. Mayer, A. Tsarenko, E. Weinhauer oraz D. Kreiker, a za skuteczność w ataku odpowiadają R. Vucić, R. Sales. Trener Michael Kollner ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w 2. Liga (Austria) i pucharach.
Kiedy BW Linz gra następny mecz?
Najbliższy mecz BW Linz to spotkanie z FC Lieferingiem, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 17:30 na obiekcie Hofmann Personal Stadion w ramach 2. Ligi (9. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz BW Linz?
Ostatni mecz BW Linz to remis z SKU Amstetten 1:1 w 2. Lidze, 9 października 2026. Bramki zdobyli Vucić, Peham. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma BW Linz w tym sezonie?
Bilans BW Linz w tym sezonie to 8 meczów i wynik 6-1-1 przy 21 zdobytych bramkach i 5 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 12,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz BW Linz w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra BW Linz w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań BW Linz
BW Linz terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 17:30
|
2. Liga (Austria), 9. kolejka
|
Hofmann Personal Stadion U siebie | Umiarkowany | |
|
23 Paź 18:00
|
2. Liga (Austria), 10. kolejka
|
Max-Aicher-Stadion Wyjazd | Trudny | |
|
30 Paź 18:00
|
2. Liga (Austria), 11. kolejka
|
Naturarena Hohe Warte Wyjazd | Trudny | |
|
06 Lis 18:00
|
2. Liga (Austria), 12. kolejka
|
Hofmann Personal Stadion U siebie | Umiarkowany | |
|
20 Lis 18:00
|
2. Liga (Austria), 13. kolejka
|
Körner Trainingszentrum powered by Varta Wyjazd | Łatwy | |
|
27 Lis 18:00
|
2. Liga (Austria), 14. kolejka
|
Hofmann Personal Stadion U siebie | Łatwy | |
|
04 Gru 18:00
|
2. Liga (Austria), 15. kolejka
|
Hofmann Personal Stadion U siebie | Umiarkowany | |
|
11 Gru 18:00
|
2. Liga (Austria), 16. kolejka
|
Münzer Bioindustrie Sportpark Voitsberg Wyjazd | Umiarkowany | |
|
26 Lut 18:00
|
2. Liga (Austria), 17. kolejka
|
FAC-Platz Wyjazd | Umiarkowany | |
|
05 Mar 18:00
|
2. Liga (Austria), 18. kolejka
|
Hofmann Personal Stadion U siebie | Trudny |
Kiedy BW Linz gra następny mecz?
Najbliższy mecz BW Linz to spotkanie z FC Lieferingiem, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 17:30 na obiekcie Hofmann Personal Stadion w ramach 2. Ligi (9. kolejka).
Wyniki BW Linz w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub BW Linz w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki BW Linz w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
BW Linz wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
2. Liga (Austria), 8. kolejka
|
1:1 | 3-1-4-2 | 6/10 | 1/1 | |
|
18 Wrz Koniec
|
2. Liga (Austria), 7. kolejka
|
3:0 | 3-1-4-2 | 7/13 | 1/5 | |
|
12 Wrz Koniec
|
2. Liga (Austria), 6. kolejka
|
4:1 | 3-5-2 | 3/10 | 2/4 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Puchar Austrii, 1/16 finału
|
2:3 | 3-5-2 | 2/10 | 0/2 | |
|
28 Sie Koniec
|
2. Liga (Austria), 5. kolejka
|
2:1 | 3-5-2 | 7/11 | 1/4 | |
|
23 Sie Koniec
|
2. Liga (Austria), 4. kolejka
|
5:1 | 3-5-2 | 5/13 | 2/3 | |
|
14 Sie Koniec
|
2. Liga (Austria), 3. kolejka
|
0:1 | 3-5-2 | 6/11 | 2/3 | |
|
07 Sie Koniec
|
2. Liga (Austria), 2. kolejka
|
3:0 | 3-5-2 | 1/1 | 2/3 | |
|
31 Lip Koniec
|
2. Liga (Austria), 1. kolejka
|
0:3 | 3-5-2 | 6/9 | 1/1 | |
|
24 Lip Dogryw.
|
Puchar Austrii, 1/32 finału
|
1:3 | – | 11/14 | 1/2 |
BW Linz ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-5-2 16 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-5-2 – w 6 z 8 meczów, ze średnią 2,50 punktu. W pozostałych ustawieniach BW Linz zdobywa 2,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz BW Linz?
Ostatni mecz BW Linz to remis z SKU Amstetten 1:1 w 2. Lidze, 9 października 2026. Bramki zdobyli Vucić, Peham. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
BW Linz – tabela 2. Liga (Austria)
Jakie miejsce w tabeli 2. Liga (Austria) zajmuje BW Linz w sezonie 2026/2027.
Miejsce BW Linz w tabeli 2. Ligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
BW Linz
|
8 | 6 | 1 | 1 | 21:5 | 16 | 19 | |
2
|
First Vienna
|
8 | 6 | 1 | 1 | 17:8 | 9 | 19 | |
3
|
Austria Vienna (Am)
|
8 | 5 | 0 | 3 | 14:11 | 3 | 15 | |
4
|
Wacker Innsbruck
|
8 | 4 | 2 | 2 | 12:9 | 3 | 14 | |
5
|
Austria Salzburg
|
8 | 4 | 1 | 3 | 16:13 | 3 | 13 | |
6
|
SKU Amstetten
|
8 | 3 | 4 | 1 | 15:12 | 3 | 13 | |
7
|
Floridsdorfer AC
|
8 | 4 | 1 | 3 | 14:12 | 2 | 13 | |
8
|
FC Liefering
|
8 | 4 | 1 | 3 | 17:16 | 1 | 13 | |
9
|
Admira Wacker Mödling
|
8 | 4 | 0 | 4 | 10:10 | 0 | 12 | |
10
|
Schwarz-Weiß Bregenz
|
8 | 3 | 1 | 4 | 11:13 | -2 | 10 | |
11
|
SKN St. Pölten
|
8 | 3 | 0 | 5 | 7:9 | -2 | 9 | |
12
|
Voitsberg
|
8 | 2 | 3 | 3 | 12:15 | -3 | 9 | |
13
|
Sturm Graz II
|
8 | 2 | 2 | 4 | 16:21 | -5 | 8 | |
14
|
WSPG Wels
|
8 | 2 | 1 | 5 | 9:17 | -8 | 7 | |
15
|
Rapid Wien II
|
8 | 2 | 0 | 6 | 8:19 | -11 | 6 | |
16
|
SV Kapfenberg
|
8 | 1 | 0 | 7 | 9:18 | -9 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
BW Linz
|
8 | 6 | 1 | 1 | 21:5 | 16 | 19 | |
2
|
First Vienna
|
8 | 6 | 1 | 1 | 17:8 | 9 | 19 | |
3
|
Austria Vienna (Am)
|
8 | 5 | 0 | 3 | 14:11 | 3 | 15 | |
4
|
Wacker Innsbruck
|
8 | 4 | 2 | 2 | 12:9 | 3 | 14 | |
5
|
Austria Salzburg
|
8 | 4 | 1 | 3 | 16:13 | 3 | 13 | |
6
|
SKU Amstetten
|
8 | 3 | 4 | 1 | 15:12 | 3 | 13 | |
7
|
Floridsdorfer AC
|
8 | 4 | 1 | 3 | 14:12 | 2 | 13 | |
8
|
FC Liefering
|
8 | 4 | 1 | 3 | 17:16 | 1 | 13 | |
9
|
Admira Wacker Mödling
|
8 | 4 | 0 | 4 | 10:10 | 0 | 12 | |
10
|
Schwarz-Weiß Bregenz
|
8 | 3 | 1 | 4 | 11:13 | -2 | 10 | |
11
|
SKN St. Pölten
|
8 | 3 | 0 | 5 | 7:9 | -2 | 9 | |
12
|
Voitsberg
|
8 | 2 | 3 | 3 | 12:15 | -3 | 9 | |
13
|
Sturm Graz II
|
8 | 2 | 2 | 4 | 16:21 | -5 | 8 | |
14
|
WSPG Wels
|
8 | 2 | 1 | 5 | 9:17 | -8 | 7 | |
15
|
Rapid Wien II
|
8 | 2 | 0 | 6 | 8:19 | -11 | 6 | |
16
|
SV Kapfenberg
|
8 | 1 | 0 | 7 | 9:18 | -9 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
BW Linz
|
4 | 4 | 0 | 0 | 15:2 | 13 | 12 | |
| 2 |
First Vienna
|
4 | 3 | 1 | 0 | 10:3 | 7 | 10 | |
| 3 |
Austria Salzburg
|
4 | 3 | 1 | 0 | 12:7 | 5 | 10 | |
| 4 |
Floridsdorfer AC
|
4 | 3 | 1 | 0 | 9:2 | 7 | 10 | |
| 5 |
Austria Vienna (Am)
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9:5 | 4 | 9 | |
| 6 |
Schwarz-Weiß Bregenz
|
3 | 3 | 0 | 0 | 10:3 | 7 | 9 | |
| 7 |
SKU Amstetten
|
4 | 2 | 2 | 0 | 8:5 | 3 | 8 | |
| 8 |
Wacker Innsbruck
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:1 | 6 | 7 | |
| 9 |
Sturm Graz II
|
4 | 2 | 1 | 1 | 11:8 | 3 | 7 | |
| 10 |
FC Liefering
|
4 | 2 | 0 | 2 | 8:8 | 0 | 6 | |
| 11 |
Admira Wacker Mödling
|
4 | 2 | 0 | 2 | 4:4 | 0 | 6 | |
| 12 |
SKN St. Pölten
|
4 | 2 | 0 | 2 | 3:3 | 0 | 6 | |
| 13 |
Voitsberg
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 0 | 5 | |
| 14 |
WSPG Wels
|
5 | 1 | 0 | 4 | 4:10 | -6 | 3 | |
| 15 |
SV Kapfenberg
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:11 | -6 | 3 | |
| 16 |
Rapid Wien II
|
4 | 0 | 0 | 4 | 2:9 | -7 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
First Vienna
|
4 | 3 | 0 | 1 | 7:5 | 2 | 9 | |
| 2 |
BW Linz
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:3 | 3 | 7 | |
| 3 |
Wacker Innsbruck
|
5 | 2 | 1 | 2 | 5:8 | -3 | 7 | |
| 4 |
FC Liefering
|
4 | 2 | 1 | 1 | 9:8 | 1 | 7 | |
| 5 |
Austria Vienna (Am)
|
4 | 2 | 0 | 2 | 5:6 | -1 | 6 | |
| 6 |
Admira Wacker Mödling
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:6 | 0 | 6 | |
| 7 |
Rapid Wien II
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:10 | -4 | 6 | |
| 8 |
SKU Amstetten
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:7 | 0 | 5 | |
| 9 |
Voitsberg
|
4 | 1 | 1 | 2 | 7:10 | -3 | 4 | |
| 10 |
WSPG Wels
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:7 | -2 | 4 | |
| 11 |
Austria Salzburg
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:6 | -2 | 3 | |
| 12 |
Floridsdorfer AC
|
4 | 1 | 0 | 3 | 5:10 | -5 | 3 | |
| 13 |
SKN St. Pölten
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:6 | -2 | 3 | |
| 14 |
Schwarz-Weiß Bregenz
|
5 | 0 | 1 | 4 | 1:10 | -9 | 1 | |
| 15 |
Sturm Graz II
|
4 | 0 | 1 | 3 | 5:13 | -8 | 1 | |
| 16 |
SV Kapfenberg
|
3 | 0 | 0 | 3 | 4:7 | -3 | 0 |
Które miejsce zajmuje BW Linz w tabeli 2. Ligi?
BW Linz zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli 2. Ligi z dorobkiem 19 punktów po 8 kolejkach. Bilans bramkowy zespołu wynosi 21:5, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Statystyki BW Linz w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki BW Linz na tle ligi w sezonie 2026/2027.
BW Linz na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 12,9
- Strzały celne / mecz 6,0
- Asysty / mecz 2,00
- Udane dryblingi / mecz 0,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,63
- Czyste konta 50%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy BW Linz
-
Romeo Vucic 5

-
Erik Weinhauer 3

-
Nico Grimbs 3

-
Fabio Varesi Strauss 2
-
Anton Tsarenko 2
-
Ronivaldo Bernardo Sales 2
Rozkład bramek w czasie
Bramki BW Linz i rywali według minuty w ostatnich 8 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres BW Linz to 76–90+ minuta, w której padło 7 bramek. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 5 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu BW Linz - FC Liefering Po przerwie pada 71% bramek BW Linz.Przebieg meczu BW Linz i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 6 | 5-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 2 | 1-0-1 |
| Prowadził do przerwy | 5 | 4-1-0 |
| Remis do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 1-0-1 |
Gdy BW Linz otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 5 razy na 6 takich meczów.
Jak padają bramki dla BW Linz
95% bramek BW Linz pada z gry. Z karnych odpowiadają za 5% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
BW Linz zdobywa w sezonie średnio 2,38 punktu na mecz. W ostatnich 8 meczach średnia wynosi 2,38.
Aktualne serie BW Linz
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 8 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 8 meczów BW Linz, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
BW Linz wygra mecz BW Linz - FC Liefering BW Linz nie przegrywa od 3 meczów.Bramki w meczach BW Linz
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 88%
- Powyżej 2,5 75%
- Powyżej 3,5 25%
- Powyżej 4,5 25%
- Powyżej 5,5 13%
W 75% meczów BW Linz padają co najmniej trzy bramki, a w 50% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu BW Linz - FC Liefering Powyżej 2,5 bramki padło w 75% meczów BW Linz.BW Linz – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
BW Linz fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla BW Linz, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie BW Linz zdobywa 3,00 punktu na mecz wobec 1,75 na wyjeździe.
BW Linz wygra mecz BW Linz - FC Liefering BW Linz zdobywa u siebie 100% możliwych punktów, na wyjeździe 58%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 8 meczach BW Linz ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 71% goli BW Linz, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 6 z 8 meczów.
BW Linz wygra drugą połowę meczu BW Linz - FC Liefering Drugą połowę BW Linz wygrywał w 6 z 8 meczów.BW Linz – strzały
- Celne / mecz 6,0
- Niecelne / mecz 6,9
- Celność strzałów 47%
- Skuteczność (gole / strzały) 20%
- Strzałów na gola 4,9
BW Linz oddaje 12,9 strzału na mecz. Do bramki trafia 47% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 4,9 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu BW Linz - FC Liefering BW Linz oddaje 12,9 strzałów na mecz.BW Linz – posiadanie piłki
- U siebie 48,8%
- Na wyjeździe 54,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 8
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 8
- Najniższe w sezonie 43%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 8 meczów. Średnio BW Linz utrzymuje przy piłce 51,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 43%.
BW Linz wygra mecz BW Linz - FC Liefering BW Linz utrzymuje średnio 51,6% posiadania piłki.BW Linz – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
BW Linz wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
BW Linz – czyste konta
- U siebie 2 z 4
- Na wyjeździe 2 z 4
- Stracone / mecz 0,63
- Bez straty do przerwy 75%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 13%
Czyste konto BW Linz to 50% meczów sezonu (4 z 8), z czego 2 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu BW Linz - FC Liefering Czyste konto BW Linz zachowuje w 50% meczów.BW Linz – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 88%
- Pow. 8,5 w meczu 88%
- Pow. 10,5 w meczu 50%
- Rożne u siebie / mecz 4,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 6,3
BW Linz wykonuje średnio 5,1 rzutów rożnych na mecz wobec 4,6 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 88% spotkań.
BW Linz – kartki
- Żółte kartki 11
- Pow. 3,5 kartki w meczu 38%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 13%
- Kartki rywali / mecz 1,4
- Mecze bez kartki 0%
BW Linz ogląda średnio 1,4 żółtej kartki na mecz, a rywale BW Linz – 1,4. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
BW Linz według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 2 | 2-0-0 | 3,00 | 3,00 | 0,00 |
| Środka tabeli (6–11) | 3 | 2-1-0 | 2,33 | 1,67 | 0,33 |
| Dołu tabeli (12–16) | 3 | 2-0-1 | 2,00 | 3,33 | 1,33 |
Najwięcej punktów na mecz BW Linz zdobywa z drużynami z top 5 tabeli, najmniej z drużynami z dołu tabeli (12–16).
BW Linz na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
3,00 1,75 | 3,75 1,50 | 0,50 0,75 |
|
2.
|
2,50 2,25 | 2,50 1,75 | 0,75 1,25 |
|
3.
|
2,25 1,50 | 2,25 1,25 | 1,25 1,50 |
|
4.
|
2,33 1,40 | 2,33 1,00 | 0,33 1,60 |
|
5.
|
2,50 0,75 | 3,00 1,00 | 1,75 1,50 |
Ciekawe rekordy w meczach BW Linz
Skrajne wyniki i osiągnięcia BW Linz w tym sezonie
- Najwyższa wygrana BW Linz - Voitsberg 5:1 2. Liga (Austria), 23.08.2026
- Najwyższa porażka SV Kapfenberg - BW Linz 2:1 2. Liga (Austria), 28.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek BW Linz - Voitsberg 5:1, 2. Liga (Austria), 23.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 3 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 8. minuta Madritsch, BW Linz - Admira Wacker Mödling 3:0, 2. Liga (Austria), 18.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+4 minuta Grimbs, SKN St. Pölten - BW Linz 0:1, 2. Liga (Austria), 14.08.2026
Jakie statystyki ma BW Linz w tym sezonie?
Bilans BW Linz w tym sezonie to 8 meczów i wynik 6-1-1 przy 21 zdobytych bramkach i 5 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 12,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
BW Linz – zawodnicy
Jak wygląda kadra BW Linz w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład BW Linz 3-5-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.





Kadra BW Linz
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 24 |
|
18 | Austria | 125 tys. € | – | 2 | 25% | 0 | 0 | 8' | 0 | 0 | |||||||
| 33 |
|
– | Niemcy | 150 tys. € | – | 8 | 100% | 1 | 1 | 221' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
![]() |
23 | Austria | 300 tys. € | – | 8 | 100% | 5 | 2 | 659' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
![]() |
25 | Niemcy | 300 tys. € | – | 8 | 100% | 3 | 4 | 612' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
![]() |
22 | Austria | 200 tys. € | – | 7 | 88% | 3 | 1 | 204' | 1 | 0 | |||||||
| 47 |
![]() |
23 | Austria | 300 tys. € | 48 tys. € | 7 | 88% | 1 | 1 | 544' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
37 | Austria | 150 tys. € | 400 tys. € | 6 | 75% | 2 | 0 | 411' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 18 |
|
21 | Austria | 150 tys. € | 60 tys. € | 3 | 38% | 1 | 0 | 122' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
25 | Austria | 150 tys. € | – | 2 | 25% | 0 | 0 | 14' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
27 | Gwinea | 250 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 512' | 3 | 0 | |||||||
| 6 |
|
22 | Austria | 500 tys. € | 90 tys. € | 5 | 63% | 0 | 0 | 332' | 2 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
29 | Słowenia | 350 tys. € | 180 tys. € | 8 | 100% | 0 | 3 | 720' | 1 | 0 | |||||||
| 28 |
|
33 | Austria | 200 tys. € | 210 tys. € | 8 | 100% | 0 | 3 | 663' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
|
24 | Australia | 150 tys. € | 90 tys. € | 7 | 88% | 0 | 0 | 50' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
|
22 | Ukraina | 300 tys. € | 70 tys. € | 7 | 88% | 2 | 1 | 575' | 0 | 1 | |||||||
| 21 |
![]() |
22 | Austria | – | 80 tys. € | 1 | 13% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 29 |
|
23 | Niemcy | 150 tys. € | 58 tys. € | 4 | 50% | 0 | 0 | 55' | 1 | 0 | |||||||
| 22 |
![]() |
23 | Austria | 200 tys. € | – | 8 | 100% | 1 | 0 | 354' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
|
29 | Austria | 350 tys. € | 150 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 720' | 1 | 0 | |||||||
| 2 |
|
32 | Austria | 200 tys. € | 120 tys. € | 8 | 100% | 2 | 0 | 384' | 2 | 0 | |||||||
| 32 |
![]() |
21 | Austria | 100 tys. € | 70 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
21 | Austria | 150 tys. € | 70 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
|
27 | Austria | 100 tys. € | 80 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 270' | 1 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry BW Linz
4,8 mln €
śr. 210 tys. € / zawodnika
Ile BW Linz wydaje na pensje
1,8 mln € rocznie
śr. 77 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
6
najliczniej: Austria (16 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy BW Linz w sezonie 2026/2027
BW Linz wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry BW Linz
Jak wygląda skład BW Linz?
W wyjściowym ustawieniu BW Linz między słupkami staje C. Giuliani, a linię obrony najczęściej tworzą A. Pasić, M. Maranda oraz D. Riegler. W środku pola grają D. Frieser, J. Mayer, A. Tsarenko, E. Weinhauer oraz D. Kreiker, a za skuteczność w ataku odpowiadają R. Vucić, R. Sales. Trener Michael Kollner ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w 2. Liga (Austria) i pucharach.
BW Linz – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub BW Linz w sezonie 2026/2027.
BW Linz transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 Wrz 2026 |
|
Austria | 21 |
|
za darmo | |
| 19 Sie 2026 |
![]() |
Austria | 28 |
|
za darmo | |
| 18 Sie 2026 |
|
Austria | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Lip 2026 |
|
Austria | 33 |
|
za darmo | |
| 22 Lip 2026 |
|
Austria | 29 |
|
za darmo | |
| 20 Lip 2026 |
|
Niemcy | – |
![]() |
za darmo | |
| 13 Lip 2026 |
![]() |
Austria | 23 |
|
za darmo | |
| 13 Lip 2026 |
|
Ukraina | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 13 Lip 2026 |
|
Szwecja | 25 |
|
za darmo | |
| 07 Lip 2026 |
|
Austria | 18 |
![]() |
za darmo |
Kluczowe transfery BW Linz
BW Linz bilans transferowy
- +100 tys. € 2026
- 0 € 2025
- +400 tys. € 2024
- +350 tys. € 2023
Rekordy transferowe w historii BW Linz
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski BW Linz w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do BW Linz trafiło 7 zawodników, a klub opuściło 6 piłkarzy.