Forma w lidze
SKU Amstetten w tabeli
6. miejsce / 13 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 6 punktów
Strata do 1. miejsca: 6 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 mecze bez porażki
3 mecze ze strzeloną bramką
10 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
8 pkt
8:5 bramki
2,00 gola/mecz
5 pkt
7:7 bramki
1,75 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy SKU Amstetten
Wartość drużyny: 1,2 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 4 bramek | Austria | 34 | napastnik | 8 | 125 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 3 asyst | Austria | 21 | pomocnik | 8 | 225 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,56 średnia ocena | Austria | 31 | napastnik | 8 | 150 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 720 minut | Austria | 28 | obrońca | 8 | 225 tys. € |
Przewidywany skład SKU Amstetten 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.





SKU Amstetten w tabeli 2. Ligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
BW Linz
|
8 | 6 | 1 | 1 | 21:5 | 19 |
2
|
First Vienna
|
8 | 6 | 1 | 1 | 17:8 | 19 |
| ··· | |||||||
5
|
Austria Salzburg
|
8 | 4 | 1 | 3 | 16:13 | 13 |
6
|
SKU Amstetten
|
8 | 3 | 4 | 1 | 15:12 | 13 |
7
|
Floridsdorfer AC
|
8 | 4 | 1 | 3 | 14:12 | 13 |
Wyniki SKU Amstetten
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
SKU Amstetten
1
BW Linz
1
2. Liga (Austria), 8. kolejka
|
|
|
18 Wrz Koniec
|
SV Kapfenberg
3
SKU Amstetten
4
2. Liga (Austria), 7. kolejka
|
|
|
11 Wrz Koniec
|
SKU Amstetten
4
Austria Vienna (Am)
2
2. Liga (Austria), 6. kolejka
|
Terminarz SKU Amstetten
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 15:30
|
Schwarz-Weiß Bregenz
SKU Amstetten
2. Liga (Austria), 9. kolejka
|
|
|
23 Paź 18:00
|
SKU Amstetten
Rapid Wien II
2. Liga (Austria), 10. kolejka
|
|
|
30 Paź 18:00
|
Austria Salzburg
SKU Amstetten
2. Liga (Austria), 11. kolejka
|
Ostatnie transfery SKU Amstetten
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 19 Sie 2026 |
![]() |
Austria |
|
za darmo | |
| 19 Lip 2026 |
![]() |
Austria |
|
za darmo | |
| 14 Lip 2026 |
![]() |
Anglia |
![]() |
za darmo | |
| 01 Lip 2026 |
![]() |
Austria |
|
za darmo |
SKU Amstetten to klub piłkarski z Austrii występujący w 2. Liga (Austria). Swoim domowym obiektem jest Ertl Glas-Stadion, który może pomieścić 3 300 widzów. Zespół prowadzi Andreas Gahleitner. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1,2 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez SKU Amstetten?
Klub piłkarski SKU Amstetten zdobył w swojej historii 4 trofea. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 1. ligi Dolnej Austrii oraz Mistrzostwo 1. Landesligi Dolnej Austrii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski SKU Amstetten w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do SKU Amstetten trafiło 4 zawodników.
Które miejsce zajmuje SKU Amstetten w tabeli 2. Ligi?
SKU Amstetten zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli 2. Ligi z dorobkiem 13 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego BW Linz wynosi 6 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 15:12, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Jak wygląda skład SKU Amstetten?
W wyjściowym ustawieniu SKU Amstetten między słupkami staje T. Estevao, a linię obrony najczęściej tworzą F. Kochl, L. Deinhofer, P. Offenthaler oraz L. Wimhofer. W środku pola grają A. Haider, Y. Votter, F. Hajdini, S. Wimmer oraz P. Lipczinski, a za skuteczność w ataku odpowiadają D. Peham. Trener Andreas Gahleitner ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w 2. Liga (Austria) i pucharach.
Kiedy SKU Amstetten gra następny mecz?
Najbliższy mecz SKU Amstetten to spotkanie ze Schwarz-Weiß Bregenz, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 15:30 na obiekcie ImmoAgentur Stadion Bregenz w ramach 2. Ligi (9. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz SKU Amstetten?
Ostatni mecz SKU Amstetten to remis z BW Linz 1:1 w 2. Lidze, 9 października 2026. Bramki zdobyli Vucić, Peham. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma SKU Amstetten w tym sezonie?
Bilans SKU Amstetten w tym sezonie to 8 meczów i wynik 3-4-1 przy 15 zdobytych bramkach i 12 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 18,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz SKU Amstetten w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra SKU Amstetten w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań SKU Amstetten
SKU Amstetten terminarz
Kiedy SKU Amstetten gra następny mecz?
Najbliższy mecz SKU Amstetten to spotkanie ze Schwarz-Weiß Bregenz, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 15:30 na obiekcie ImmoAgentur Stadion Bregenz w ramach 2. Ligi (9. kolejka).
Wyniki SKU Amstetten w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub SKU Amstetten w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki SKU Amstetten w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
SKU Amstetten wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
2. Liga (Austria), 8. kolejka
|
1:1 | 4-3-3 | 4/10 | 0/1 | |
|
18 Wrz Koniec
|
2. Liga (Austria), 7. kolejka
|
3:4 | 4-4-2 | 10/13 | 0/2 | |
|
11 Wrz Koniec
|
2. Liga (Austria), 6. kolejka
|
4:2 | 4-1-3-2 | 12/16 | 1/2 | |
|
28 Sie Koniec
|
2. Liga (Austria), 5. kolejka
|
1:0 | 4-2-3-1 | 4/11 | 2/4 | |
|
21 Sie Koniec
|
2. Liga (Austria), 4. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 7/8 | 2/4 | |
|
15 Sie Koniec
|
2. Liga (Austria), 3. kolejka
|
2:2 | 4-2-3-1 | 4/6 | 3/5 | |
|
09 Sie Koniec
|
2. Liga (Austria), 2. kolejka
|
2:1 | 4-2-3-1 | 7/13 | 2/2 | |
|
31 Lip Koniec
|
2. Liga (Austria), 1. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 9/14 | 1/2 | |
|
24 Lip Karne
|
Puchar Austrii, 1/32 finału
|
1:1 | – | 4/8 | 4/7 | |
|
14 Maj Koniec
|
2. Liga (Austria), 30. kolejka
|
2:1 | 3-4-3 | 4/7 | 3/7 |
SKU Amstetten ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 15 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 5 z 8 meczów, ze średnią 1,20 punktu. W pozostałych ustawieniach SKU Amstetten zdobywa 2,33 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz SKU Amstetten?
Ostatni mecz SKU Amstetten to remis z BW Linz 1:1 w 2. Lidze, 9 października 2026. Bramki zdobyli Vucić, Peham. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
SKU Amstetten – tabela 2. Liga (Austria)
Jakie miejsce w tabeli 2. Liga (Austria) zajmuje SKU Amstetten w sezonie 2026/2027.
Miejsce SKU Amstetten w tabeli 2. Ligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
BW Linz
|
8 | 6 | 1 | 1 | 21:5 | 16 | 19 | |
2
|
First Vienna
|
8 | 6 | 1 | 1 | 17:8 | 9 | 19 | |
3
|
Austria Vienna (Am)
|
8 | 5 | 0 | 3 | 14:11 | 3 | 15 | |
4
|
Wacker Innsbruck
|
8 | 4 | 2 | 2 | 12:9 | 3 | 14 | |
5
|
Austria Salzburg
|
8 | 4 | 1 | 3 | 16:13 | 3 | 13 | |
6
|
SKU Amstetten
|
8 | 3 | 4 | 1 | 15:12 | 3 | 13 | |
7
|
Floridsdorfer AC
|
8 | 4 | 1 | 3 | 14:12 | 2 | 13 | |
8
|
FC Liefering
|
8 | 4 | 1 | 3 | 17:16 | 1 | 13 | |
9
|
Admira Wacker Mödling
|
8 | 4 | 0 | 4 | 10:10 | 0 | 12 | |
10
|
Schwarz-Weiß Bregenz
|
8 | 3 | 1 | 4 | 11:13 | -2 | 10 | |
11
|
SKN St. Pölten
|
8 | 3 | 0 | 5 | 7:9 | -2 | 9 | |
12
|
Voitsberg
|
8 | 2 | 3 | 3 | 12:15 | -3 | 9 | |
13
|
Sturm Graz II
|
8 | 2 | 2 | 4 | 16:21 | -5 | 8 | |
14
|
WSPG Wels
|
8 | 2 | 1 | 5 | 9:17 | -8 | 7 | |
15
|
Rapid Wien II
|
8 | 2 | 0 | 6 | 8:19 | -11 | 6 | |
16
|
SV Kapfenberg
|
8 | 1 | 0 | 7 | 9:18 | -9 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
BW Linz
|
8 | 6 | 1 | 1 | 21:5 | 16 | 19 | |
2
|
First Vienna
|
8 | 6 | 1 | 1 | 17:8 | 9 | 19 | |
3
|
Austria Vienna (Am)
|
8 | 5 | 0 | 3 | 14:11 | 3 | 15 | |
4
|
Wacker Innsbruck
|
8 | 4 | 2 | 2 | 12:9 | 3 | 14 | |
5
|
Austria Salzburg
|
8 | 4 | 1 | 3 | 16:13 | 3 | 13 | |
6
|
SKU Amstetten
|
8 | 3 | 4 | 1 | 15:12 | 3 | 13 | |
7
|
Floridsdorfer AC
|
8 | 4 | 1 | 3 | 14:12 | 2 | 13 | |
8
|
FC Liefering
|
8 | 4 | 1 | 3 | 17:16 | 1 | 13 | |
9
|
Admira Wacker Mödling
|
8 | 4 | 0 | 4 | 10:10 | 0 | 12 | |
10
|
Schwarz-Weiß Bregenz
|
8 | 3 | 1 | 4 | 11:13 | -2 | 10 | |
11
|
SKN St. Pölten
|
8 | 3 | 0 | 5 | 7:9 | -2 | 9 | |
12
|
Voitsberg
|
8 | 2 | 3 | 3 | 12:15 | -3 | 9 | |
13
|
Sturm Graz II
|
8 | 2 | 2 | 4 | 16:21 | -5 | 8 | |
14
|
WSPG Wels
|
8 | 2 | 1 | 5 | 9:17 | -8 | 7 | |
15
|
Rapid Wien II
|
8 | 2 | 0 | 6 | 8:19 | -11 | 6 | |
16
|
SV Kapfenberg
|
8 | 1 | 0 | 7 | 9:18 | -9 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
BW Linz
|
4 | 4 | 0 | 0 | 15:2 | 13 | 12 | |
| 2 |
First Vienna
|
4 | 3 | 1 | 0 | 10:3 | 7 | 10 | |
| 3 |
Austria Salzburg
|
4 | 3 | 1 | 0 | 12:7 | 5 | 10 | |
| 4 |
Floridsdorfer AC
|
4 | 3 | 1 | 0 | 9:2 | 7 | 10 | |
| 5 |
Austria Vienna (Am)
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9:5 | 4 | 9 | |
| 6 |
Schwarz-Weiß Bregenz
|
3 | 3 | 0 | 0 | 10:3 | 7 | 9 | |
| 7 |
SKU Amstetten
|
4 | 2 | 2 | 0 | 8:5 | 3 | 8 | |
| 8 |
Wacker Innsbruck
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:1 | 6 | 7 | |
| 9 |
Sturm Graz II
|
4 | 2 | 1 | 1 | 11:8 | 3 | 7 | |
| 10 |
FC Liefering
|
4 | 2 | 0 | 2 | 8:8 | 0 | 6 | |
| 11 |
Admira Wacker Mödling
|
4 | 2 | 0 | 2 | 4:4 | 0 | 6 | |
| 12 |
SKN St. Pölten
|
4 | 2 | 0 | 2 | 3:3 | 0 | 6 | |
| 13 |
Voitsberg
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 0 | 5 | |
| 14 |
WSPG Wels
|
5 | 1 | 0 | 4 | 4:10 | -6 | 3 | |
| 15 |
SV Kapfenberg
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:11 | -6 | 3 | |
| 16 |
Rapid Wien II
|
4 | 0 | 0 | 4 | 2:9 | -7 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
First Vienna
|
4 | 3 | 0 | 1 | 7:5 | 2 | 9 | |
| 2 |
BW Linz
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:3 | 3 | 7 | |
| 3 |
Wacker Innsbruck
|
5 | 2 | 1 | 2 | 5:8 | -3 | 7 | |
| 4 |
FC Liefering
|
4 | 2 | 1 | 1 | 9:8 | 1 | 7 | |
| 5 |
Austria Vienna (Am)
|
4 | 2 | 0 | 2 | 5:6 | -1 | 6 | |
| 6 |
Admira Wacker Mödling
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:6 | 0 | 6 | |
| 7 |
Rapid Wien II
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:10 | -4 | 6 | |
| 8 |
SKU Amstetten
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:7 | 0 | 5 | |
| 9 |
Voitsberg
|
4 | 1 | 1 | 2 | 7:10 | -3 | 4 | |
| 10 |
WSPG Wels
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:7 | -2 | 4 | |
| 11 |
Austria Salzburg
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:6 | -2 | 3 | |
| 12 |
Floridsdorfer AC
|
4 | 1 | 0 | 3 | 5:10 | -5 | 3 | |
| 13 |
SKN St. Pölten
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:6 | -2 | 3 | |
| 14 |
Schwarz-Weiß Bregenz
|
5 | 0 | 1 | 4 | 1:10 | -9 | 1 | |
| 15 |
Sturm Graz II
|
4 | 0 | 1 | 3 | 5:13 | -8 | 1 | |
| 16 |
SV Kapfenberg
|
3 | 0 | 0 | 3 | 4:7 | -3 | 0 |
Które miejsce zajmuje SKU Amstetten w tabeli 2. Ligi?
SKU Amstetten zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli 2. Ligi z dorobkiem 13 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego BW Linz wynosi 6 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 15:12, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Statystyki SKU Amstetten w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki SKU Amstetten na tle ligi w sezonie 2026/2027.
SKU Amstetten na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 18,9
- Strzały celne / mecz 7,5
- Asysty / mecz 1,75
- Udane dryblingi / mecz 0,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,50
- Czyste konta 0%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy SKU Amstetten
-
David Peham 4
-
Felix Kochl 3
-
Philipp Offenthaler 2
-
Armin Haider 2

-
Joshua Steiger 2
-
Sebastian Wimmer 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki SKU Amstetten i rywali według minuty w ostatnich 8 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres SKU Amstetten to 76–90+ minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Schwarz-Weiß Bregenz - SKU Amstetten Po przerwie pada 60% bramek SKU Amstetten.Przebieg meczu SKU Amstetten i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 2-2-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 1-2-1 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 3-0-0 |
| Remis do przerwy | 1 | 0-1-0 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 0-3-1 |
Gdy SKU Amstetten otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla SKU Amstetten
100% bramek SKU Amstetten pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
SKU Amstetten zdobywa w sezonie średnio 1,63 punktu na mecz. W ostatnich 8 meczach średnia wynosi 1,63.
Aktualne serie SKU Amstetten
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 3 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 3 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 8 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 8 meczów SKU Amstetten, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
SKU Amstetten wygra mecz Schwarz-Weiß Bregenz - SKU Amstetten SKU Amstetten nie przegrywa od 3 meczów.Bramki w meczach SKU Amstetten
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 88%
- Powyżej 2,5 50%
- Powyżej 3,5 38%
- Powyżej 4,5 25%
- Powyżej 5,5 25%
W 50% meczów SKU Amstetten padają co najmniej trzy bramki, a w 88% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Schwarz-Weiß Bregenz - SKU Amstetten Powyżej 2,5 bramki padło w 50% meczów SKU Amstetten.SKU Amstetten – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
SKU Amstetten fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla SKU Amstetten, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie SKU Amstetten zdobywa 2,00 punktu na mecz wobec 1,25 na wyjeździe.
SKU Amstetten wygra mecz Schwarz-Weiß Bregenz - SKU Amstetten SKU Amstetten zdobywa u siebie 67% możliwych punktów, na wyjeździe 42%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 8 meczach SKU Amstetten ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 60% goli SKU Amstetten, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 8 meczów.
SKU Amstetten wygra drugą połowę meczu Schwarz-Weiß Bregenz - SKU Amstetten Drugą połowę SKU Amstetten wygrywał w 4 z 8 meczów.SKU Amstetten – strzały
- Celne / mecz 7,5
- Niecelne / mecz 11,4
- Celność strzałów 40%
- Skuteczność (gole / strzały) 10%
- Strzałów na gola 10,1
SKU Amstetten oddaje 18,9 strzału na mecz. Do bramki trafia 40% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 10,1 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Schwarz-Weiß Bregenz - SKU Amstetten SKU Amstetten oddaje 18,9 strzałów na mecz.SKU Amstetten – posiadanie piłki
- U siebie 52,5%
- Na wyjeździe 52,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 8
- Mecze z posiadaniem > 55% 4 z 8
- Najniższe w sezonie 40%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 4 z 8 meczów. Średnio SKU Amstetten utrzymuje przy piłce 52,5% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 40%.
SKU Amstetten wygra mecz Schwarz-Weiß Bregenz - SKU Amstetten SKU Amstetten utrzymuje średnio 52,5% posiadania piłki.SKU Amstetten – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
SKU Amstetten wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
SKU Amstetten – czyste konta
- U siebie 0 z 4
- Na wyjeździe 0 z 4
- Stracone / mecz 1,50
- Bez straty do przerwy 25%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 38%
Czyste konto SKU Amstetten to 0% meczów sezonu (0 z 8), z czego 0 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Schwarz-Weiß Bregenz - SKU Amstetten Czyste konto SKU Amstetten zachowuje w 0% meczów.SKU Amstetten – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 88%
- Pow. 8,5 w meczu 75%
- Pow. 10,5 w meczu 63%
- Rożne u siebie / mecz 7,5
- Rożne na wyjeździe / mecz 6,8
SKU Amstetten wykonuje średnio 7,1 rzutów rożnych na mecz wobec 4,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 75% spotkań.
SKU Amstetten – kartki
- Żółte kartki 11
- Pow. 3,5 kartki w meczu 38%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 13%
- Kartki rywali / mecz 1,4
- Mecze bez kartki 25%
SKU Amstetten ogląda średnio 1,4 żółtej kartki na mecz, a rywale SKU Amstetten – 1,4.
SKU Amstetten według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 3 | 1-1-1 | 1,33 | 1,67 | 1,33 |
| Środka tabeli (6–11) | 2 | 1-1-0 | 2,00 | 2,00 | 1,50 |
| Dołu tabeli (12–16) | 3 | 1-2-0 | 1,67 | 2,00 | 1,67 |
Najwięcej punktów na mecz SKU Amstetten zdobywa z drużynami z środka tabeli (6–11), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
SKU Amstetten na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
4.
|
2,33 1,40 | 2,33 1,00 | 0,33 1,60 |
|
5.
|
2,50 0,75 | 3,00 1,00 | 1,75 1,50 |
|
6.
|
2,00 1,25 | 2,00 1,75 | 1,25 1,75 |
|
7.
|
2,50 0,75 | 2,25 1,25 | 0,50 2,50 |
|
8.
|
1,50 1,75 | 2,00 2,25 | 2,00 2,00 |
Ciekawe rekordy w meczach SKU Amstetten
Skrajne wyniki i osiągnięcia SKU Amstetten w tym sezonie
- Najwyższa wygrana SKU Amstetten - Austria Vienna (Am) 4:2 2. Liga (Austria), 11.09.2026
- Najwyższa porażka First Vienna - SKU Amstetten 1:0 2. Liga (Austria), 28.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek SV Kapfenberg - SKU Amstetten 3:4, 2. Liga (Austria), 18.09.2026
- Najszybsza bramka 1. minuta Steiger, SKU Amstetten - Austria Vienna (Am) 4:2, 2. Liga (Austria), 11.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90. minuta Zellhofer, Voitsberg - SKU Amstetten 1:1, 2. Liga (Austria), 31.07.2026
Jakie statystyki ma SKU Amstetten w tym sezonie?
Bilans SKU Amstetten w tym sezonie to 8 meczów i wynik 3-4-1 przy 15 zdobytych bramkach i 12 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 18,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
SKU Amstetten – zawodnicy
Jak wygląda kadra SKU Amstetten w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład SKU Amstetten 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.





Kadra SKU Amstetten
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 16 |
|
31 | Austria | 150 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 2 | 197' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
|
21 | Austria | 200 tys. € | 70 tys. € | 8 | 100% | 0 | 1 | 693' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
34 | Austria | 125 tys. € | – | 8 | 100% | 4 | 1 | 700' | 1 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 30 |
![]() |
21 | Austria | 225 tys. € | 60 tys. € | 8 | 100% | 2 | 3 | 439' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
|
25 | Austria | 200 tys. € | 47 tys. € | 8 | 100% | 2 | 0 | 516' | 3 | 0 | |||||||
| 18 |
|
32 | Austria | 200 tys. € | – | 8 | 100% | 1 | 1 | 653' | 2 | 0 | |||||||
| 11 |
![]() |
19 | Austria | 125 tys. € | – | 5 | 63% | 0 | 0 | 104' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
![]() |
20 | Austria | 150 tys. € | 60 tys. € | 7 | 88% | 0 | 0 | 342' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
|
– | Austria | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 52 |
![]() |
20 | Turcja | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 15 |
|
28 | Austria | 225 tys. € | – | 8 | 100% | 2 | 1 | 720' | 1 | 0 | |||||||
| 4 |
![]() |
22 | Austria | 250 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 1 | 533' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
![]() |
32 | Austria | 125 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 634' | 1 | 0 | |||||||
| 2 |
|
24 | Austria | 300 tys. € | – | 8 | 100% | 3 | 2 | 710' | 1 | 0 | |||||||
| 7 |
![]() |
25 | Austria | 225 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 394' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
22 | Anglia | 150 tys. € | 24 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 273' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
25 | Austria | 125 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
24 | Niemcy | 200 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 720' | 0 | 0 | |||||||
| 13 |
![]() |
33 | Austria | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
![]() |
28 | Austria | 100 tys. € | 90 tys. € | 5 | 63% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry SKU Amstetten
3,3 mln €
śr. 163 tys. € / zawodnika
Ile SKU Amstetten wydaje na pensje
351 tys. € rocznie
śr. 18 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
4
najliczniej: Austria (17 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy SKU Amstetten w sezonie 2026/2027
SKU Amstetten wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry SKU Amstetten
Jak wygląda skład SKU Amstetten?
W wyjściowym ustawieniu SKU Amstetten między słupkami staje T. Estevao, a linię obrony najczęściej tworzą F. Kochl, L. Deinhofer, P. Offenthaler oraz L. Wimhofer. W środku pola grają A. Haider, Y. Votter, F. Hajdini, S. Wimmer oraz P. Lipczinski, a za skuteczność w ataku odpowiadają D. Peham. Trener Andreas Gahleitner ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w 2. Liga (Austria) i pucharach.
SKU Amstetten – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub SKU Amstetten w sezonie 2026/2027.
SKU Amstetten transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19 Sie 2026 |
![]() |
Austria | 28 |
|
za darmo | |
| 19 Lip 2026 |
![]() |
Austria | 25 |
|
za darmo | |
| 14 Lip 2026 |
![]() |
Anglia | 22 |
![]() |
za darmo | |
| 01 Lip 2026 |
![]() |
Austria | 20 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Austria | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Austria | 21 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Sierra Leone | 29 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Austria | 25 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Austria | 24 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Austria | 24 | – | za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski SKU Amstetten w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do SKU Amstetten trafiło 4 zawodników.
SKU Amstetten – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski SKU Amstetten? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez SKU Amstetten?
Klub piłkarski SKU Amstetten zdobył w swojej historii 4 trofea. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 1. ligi Dolnej Austrii oraz Mistrzostwo 1. Landesligi Dolnej Austrii.