Forma w lidze
FC Liefering w tabeli
8. miejsce / 13 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 6 punktów
Strata do 1. miejsca: 6 punktów
Serie w ostatnich meczach
7 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
6 pkt
8:8 bramki
2,00 gola/mecz
7 pkt
9:8 bramki
2,25 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy FC Lieferingu
Wartość drużyny: 5,8 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 4 bramek | Austria | 19 | napastnik | 8 | 500 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 4 asyst | – | pomocnik | 8 | – | |||
|
|
Najwyższa ocena 7,21 średnia ocena | Austria | 19 | napastnik | 8 | 500 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 696 minut | 18 | pomocnik | 8 | – |
Przewidywany skład FC Lieferingu 4-1-3-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.





FC Liefering w tabeli 2. Ligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
BW Linz
|
8 | 6 | 1 | 1 | 21:5 | 19 |
2
|
First Vienna
|
8 | 6 | 1 | 1 | 17:8 | 19 |
| ··· | |||||||
7
|
Floridsdorfer AC
|
8 | 4 | 1 | 3 | 14:12 | 13 |
8
|
FC Liefering
|
8 | 4 | 1 | 3 | 17:16 | 13 |
9
|
Admira Wacker Mödling
|
8 | 4 | 0 | 4 | 10:10 | 12 |
Wyniki FC Lieferingu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
FC Liefering
3
Sturm Graz II
1
2. Liga (Austria), 8. kolejka
|
|
|
18 Wrz Koniec
|
Floridsdorfer AC
4
FC Liefering
0
2. Liga (Austria), 7. kolejka
|
|
|
13 Wrz Koniec
|
FC Liefering
1
SKN St. Pölten
3
2. Liga (Austria), 6. kolejka
|
Terminarz FC Lieferingu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 17:30
|
BW Linz
FC Liefering
2. Liga (Austria), 9. kolejka
|
|
|
23 Paź 18:00
|
FC Liefering
Schwarz-Weiß Bregenz
2. Liga (Austria), 10. kolejka
|
|
|
30 Paź 18:00
|
Rapid Wien II
FC Liefering
2. Liga (Austria), 11. kolejka
|
Ostatnie transfery FC Lieferingu
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 27 Sie 2026 |
|
Hiszpania |
|
wypożyczenie | |
| 27 Lip 2026 |
|
Austria |
|
za darmo | |
| 06 Lip 2026 |
|
Austria |
|
za darmo | |
| 01 Lip 2026 |
|
Wenezuela |
|
wypożyczenie |
FC Liefering to klub piłkarski z Austrii występujący w 2. Liga (Austria). Swoim domowym obiektem jest Red Bull Arena, który może pomieścić 31 895 widzów. Zespół prowadzi Danny Galm. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 5,8 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez FC Liefering?
Klub piłkarski FC Liefering zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Regionalligi West.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski FC Liefering w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do FC Lieferingu trafił 1 zawodnik, a klub opuściło 3 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje FC Liefering w tabeli 2. Ligi?
FC Liefering zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli 2. Ligi z dorobkiem 13 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego BW Linz wynosi 6 punktów, a przewaga nad 9. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 17:16, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Jak wygląda skład FC Lieferingu?
W wyjściowym ustawieniu FC Lieferingu między słupkami staje T. Hupfauf, a linię obrony najczęściej tworzą J. Hussauf, E. Ganser, J. Pokorny oraz J. Zangerl. W środku pola grają Mayker Palacios Mosquera, Riquelme Reis de Almeida de Jesus dos Santos, I. Ivanschitz oraz F. Aleksic, a za skuteczność w ataku odpowiadają O. Adejenughure, Y. Sulbaran. Trener Danny Galm ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w 2. Liga (Austria) i pucharach.
Kiedy FC Liefering gra następny mecz?
Najbliższy mecz FC Lieferingu to spotkanie z BW Linz, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 17:30 na obiekcie Hofmann Personal Stadion w ramach 2. Ligi (9. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz FC Lieferingu?
Ostatni mecz FC Lieferingu to wygrana ze Sturm Graz II 3:1 w 2. Lidze, 10 października 2026. Bramki zdobyli Adejenughure, Traore, Gurmann oraz Leles. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma FC Liefering w tym sezonie?
Bilans FC Lieferingu w tym sezonie to 8 meczów i wynik 4-1-3 przy 17 zdobytych bramkach i 16 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 10,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz FC Lieferingu w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra FC Liefering w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań FC Lieferingu
FC Liefering terminarz
Kiedy FC Liefering gra następny mecz?
Najbliższy mecz FC Lieferingu to spotkanie z BW Linz, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 17:30 na obiekcie Hofmann Personal Stadion w ramach 2. Ligi (9. kolejka).
Wyniki FC Lieferingu w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub FC Liefering w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki FC Lieferingu w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
FC Liefering wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
2. Liga (Austria), 8. kolejka
|
3:1 | 4-2-3-1 | 3/11 | 2/2 | |
|
18 Wrz Koniec
|
2. Liga (Austria), 7. kolejka
|
4:0 | 4-1-3-2 | 1/9 | 2/5 | |
|
13 Wrz Koniec
|
2. Liga (Austria), 6. kolejka
|
1:3 | 4-1-3-2 | 1/10 | 3/4 | |
|
28 Sie Koniec
|
2. Liga (Austria), 5. kolejka
|
2:3 | 4-1-3-2 | 5/11 | 4/8 | |
|
21 Sie Koniec
|
2. Liga (Austria), 4. kolejka
|
2:1 | 4-3-3 | 10/13 | 1/5 | |
|
16 Sie Koniec
|
2. Liga (Austria), 3. kolejka
|
2:2 | 4-1-3-2 | 6/11 | 3/4 | |
|
07 Sie Koniec
|
2. Liga (Austria), 2. kolejka
|
2:3 | 4-1-3-2 | 4/14 | 3/7 | |
|
31 Lip Koniec
|
2. Liga (Austria), 1. kolejka
|
0:4 | 4-1-3-2 | 1/7 | 4/5 | |
|
14 Maj Koniec
|
2. Liga (Austria), 30. kolejka
|
2:3 | 4-1-3-2 | 12/14 | 0/1 | |
|
08 Maj Koniec
|
2. Liga (Austria), 29. kolejka
|
3:0 | 4-3-1-2 | 6/9 | 4/6 |
FC Liefering ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-1-3-2 19 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-1-3-2 – w 6 z 8 meczów, ze średnią 1,17 punktu. W pozostałych ustawieniach FC Liefering zdobywa 3,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz FC Lieferingu?
Ostatni mecz FC Lieferingu to wygrana ze Sturm Graz II 3:1 w 2. Lidze, 10 października 2026. Bramki zdobyli Adejenughure, Traore, Gurmann oraz Leles. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
FC Liefering – tabela 2. Liga (Austria)
Jakie miejsce w tabeli 2. Liga (Austria) zajmuje FC Liefering w sezonie 2026/2027.
Miejsce FC Lieferingu w tabeli 2. Ligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
BW Linz
|
8 | 6 | 1 | 1 | 21:5 | 16 | 19 | |
2
|
First Vienna
|
8 | 6 | 1 | 1 | 17:8 | 9 | 19 | |
3
|
Austria Vienna (Am)
|
8 | 5 | 0 | 3 | 14:11 | 3 | 15 | |
4
|
Wacker Innsbruck
|
8 | 4 | 2 | 2 | 12:9 | 3 | 14 | |
5
|
Austria Salzburg
|
8 | 4 | 1 | 3 | 16:13 | 3 | 13 | |
6
|
SKU Amstetten
|
8 | 3 | 4 | 1 | 15:12 | 3 | 13 | |
7
|
Floridsdorfer AC
|
8 | 4 | 1 | 3 | 14:12 | 2 | 13 | |
8
|
FC Liefering
|
8 | 4 | 1 | 3 | 17:16 | 1 | 13 | |
9
|
Admira Wacker Mödling
|
8 | 4 | 0 | 4 | 10:10 | 0 | 12 | |
10
|
Schwarz-Weiß Bregenz
|
8 | 3 | 1 | 4 | 11:13 | -2 | 10 | |
11
|
SKN St. Pölten
|
8 | 3 | 0 | 5 | 7:9 | -2 | 9 | |
12
|
Voitsberg
|
8 | 2 | 3 | 3 | 12:15 | -3 | 9 | |
13
|
Sturm Graz II
|
8 | 2 | 2 | 4 | 16:21 | -5 | 8 | |
14
|
WSPG Wels
|
8 | 2 | 1 | 5 | 9:17 | -8 | 7 | |
15
|
Rapid Wien II
|
8 | 2 | 0 | 6 | 8:19 | -11 | 6 | |
16
|
SV Kapfenberg
|
8 | 1 | 0 | 7 | 9:18 | -9 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
BW Linz
|
8 | 6 | 1 | 1 | 21:5 | 16 | 19 | |
2
|
First Vienna
|
8 | 6 | 1 | 1 | 17:8 | 9 | 19 | |
3
|
Austria Vienna (Am)
|
8 | 5 | 0 | 3 | 14:11 | 3 | 15 | |
4
|
Wacker Innsbruck
|
8 | 4 | 2 | 2 | 12:9 | 3 | 14 | |
5
|
Austria Salzburg
|
8 | 4 | 1 | 3 | 16:13 | 3 | 13 | |
6
|
SKU Amstetten
|
8 | 3 | 4 | 1 | 15:12 | 3 | 13 | |
7
|
Floridsdorfer AC
|
8 | 4 | 1 | 3 | 14:12 | 2 | 13 | |
8
|
FC Liefering
|
8 | 4 | 1 | 3 | 17:16 | 1 | 13 | |
9
|
Admira Wacker Mödling
|
8 | 4 | 0 | 4 | 10:10 | 0 | 12 | |
10
|
Schwarz-Weiß Bregenz
|
8 | 3 | 1 | 4 | 11:13 | -2 | 10 | |
11
|
SKN St. Pölten
|
8 | 3 | 0 | 5 | 7:9 | -2 | 9 | |
12
|
Voitsberg
|
8 | 2 | 3 | 3 | 12:15 | -3 | 9 | |
13
|
Sturm Graz II
|
8 | 2 | 2 | 4 | 16:21 | -5 | 8 | |
14
|
WSPG Wels
|
8 | 2 | 1 | 5 | 9:17 | -8 | 7 | |
15
|
Rapid Wien II
|
8 | 2 | 0 | 6 | 8:19 | -11 | 6 | |
16
|
SV Kapfenberg
|
8 | 1 | 0 | 7 | 9:18 | -9 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
BW Linz
|
4 | 4 | 0 | 0 | 15:2 | 13 | 12 | |
| 2 |
First Vienna
|
4 | 3 | 1 | 0 | 10:3 | 7 | 10 | |
| 3 |
Austria Salzburg
|
4 | 3 | 1 | 0 | 12:7 | 5 | 10 | |
| 4 |
Floridsdorfer AC
|
4 | 3 | 1 | 0 | 9:2 | 7 | 10 | |
| 5 |
Austria Vienna (Am)
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9:5 | 4 | 9 | |
| 6 |
Schwarz-Weiß Bregenz
|
3 | 3 | 0 | 0 | 10:3 | 7 | 9 | |
| 7 |
SKU Amstetten
|
4 | 2 | 2 | 0 | 8:5 | 3 | 8 | |
| 8 |
Wacker Innsbruck
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:1 | 6 | 7 | |
| 9 |
Sturm Graz II
|
4 | 2 | 1 | 1 | 11:8 | 3 | 7 | |
| 10 |
FC Liefering
|
4 | 2 | 0 | 2 | 8:8 | 0 | 6 | |
| 11 |
Admira Wacker Mödling
|
4 | 2 | 0 | 2 | 4:4 | 0 | 6 | |
| 12 |
SKN St. Pölten
|
4 | 2 | 0 | 2 | 3:3 | 0 | 6 | |
| 13 |
Voitsberg
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 0 | 5 | |
| 14 |
WSPG Wels
|
5 | 1 | 0 | 4 | 4:10 | -6 | 3 | |
| 15 |
SV Kapfenberg
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:11 | -6 | 3 | |
| 16 |
Rapid Wien II
|
4 | 0 | 0 | 4 | 2:9 | -7 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
First Vienna
|
4 | 3 | 0 | 1 | 7:5 | 2 | 9 | |
| 2 |
BW Linz
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:3 | 3 | 7 | |
| 3 |
Wacker Innsbruck
|
5 | 2 | 1 | 2 | 5:8 | -3 | 7 | |
| 4 |
FC Liefering
|
4 | 2 | 1 | 1 | 9:8 | 1 | 7 | |
| 5 |
Austria Vienna (Am)
|
4 | 2 | 0 | 2 | 5:6 | -1 | 6 | |
| 6 |
Admira Wacker Mödling
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:6 | 0 | 6 | |
| 7 |
Rapid Wien II
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:10 | -4 | 6 | |
| 8 |
SKU Amstetten
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:7 | 0 | 5 | |
| 9 |
Voitsberg
|
4 | 1 | 1 | 2 | 7:10 | -3 | 4 | |
| 10 |
WSPG Wels
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:7 | -2 | 4 | |
| 11 |
Austria Salzburg
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:6 | -2 | 3 | |
| 12 |
Floridsdorfer AC
|
4 | 1 | 0 | 3 | 5:10 | -5 | 3 | |
| 13 |
SKN St. Pölten
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:6 | -2 | 3 | |
| 14 |
Schwarz-Weiß Bregenz
|
5 | 0 | 1 | 4 | 1:10 | -9 | 1 | |
| 15 |
Sturm Graz II
|
4 | 0 | 1 | 3 | 5:13 | -8 | 1 | |
| 16 |
SV Kapfenberg
|
3 | 0 | 0 | 3 | 4:7 | -3 | 0 |
Które miejsce zajmuje FC Liefering w tabeli 2. Ligi?
FC Liefering zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli 2. Ligi z dorobkiem 13 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego BW Linz wynosi 6 punktów, a przewaga nad 9. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 17:16, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Statystyki FC Lieferingu w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki FC Lieferingu na tle ligi w sezonie 2026/2027.
FC Liefering na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,0
- Strzały celne / mecz 4,9
- Asysty / mecz 1,88
- Udane dryblingi / mecz 10,4
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,00
- Czyste konta 13%
- Odbiory / mecz 18,9
- Przechwyty / mecz 8,5
- Wybicia / mecz 26,5
- Zablokowane strzały / mecz 2,5
Strzelcy FC Lieferingu
-
Oghenetejiri Kenneth Adejenughure 4
-
Ilia Ivanschitz 2

-
Yuri Leles 2

-
Jakob Oskar Werner 2
-
Nico Masching 1

-
Riquelme Reis de Almeida de Jesus dos Santos 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki FC Lieferingu i rywali według minuty w ostatnich 8 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres FC Lieferingu to 76–90+ minuta, w której padło 5 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 4 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu BW Linz - FC Liefering Po przerwie pada 53% bramek FC Lieferingu.Przebieg meczu FC Lieferingu i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 3-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 1-0-3 |
| Prowadził do przerwy | 4 | 3-1-0 |
| Remis do przerwy | 2 | 1-0-1 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-0-2 |
Gdy FC Liefering otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla FC Lieferingu
94% bramek FC Lieferingu pada z gry. Z karnych odpowiadają za 6% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
FC Liefering zdobywa w sezonie średnio 1,63 punktu na mecz. W ostatnich 8 meczach średnia wynosi 1,63.
Aktualne serie FC Lieferingu
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 8 meczów
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 7 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 8 meczów FC Lieferingu, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
FC Liefering wygra mecz BW Linz - FC Liefering FC Liefering nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach FC Lieferingu
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 100%
- Powyżej 2,5 100%
- Powyżej 3,5 88%
- Powyżej 4,5 25%
- Powyżej 5,5 0%
W 100% meczów FC Lieferingu padają co najmniej trzy bramki, a w 75% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu BW Linz - FC Liefering Powyżej 2,5 bramki padło w 100% meczów FC Lieferingu.FC Liefering – faule i karne
- Faule / mecz 13,6
- Faule rywali / mecz 14,1
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
FC Liefering fauluje średnio 13,6 razy na mecz, a wymusza 14,1 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla FC Lieferingu, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie FC Liefering zdobywa 1,50 punktu na mecz wobec 1,75 na wyjeździe.
FC Liefering wygra mecz BW Linz - FC Liefering FC Liefering zdobywa u siebie 50% możliwych punktów, na wyjeździe 58%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 8 meczach FC Lieferingu ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 53% goli FC Lieferingu, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 8 meczów.
FC Liefering wygra drugą połowę meczu BW Linz - FC Liefering Drugą połowę FC Liefering wygrywał w 3 z 8 meczów.FC Liefering – strzały
- Celne / mecz 4,9
- Niecelne / mecz 5,1
- Celność strzałów 49%
- Skuteczność (gole / strzały) 21%
- Strzałów na gola 4,7
FC Liefering oddaje 10,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 49% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 4,7 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu BW Linz - FC Liefering FC Liefering oddaje 10,0 strzałów na mecz.FC Liefering – posiadanie piłki
- U siebie 47,0%
- Na wyjeździe 51,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 8
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 8
- Najniższe w sezonie 37%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 8 meczów. Średnio FC Liefering utrzymuje przy piłce 49,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 37%.
FC Liefering wygra mecz BW Linz - FC Liefering FC Liefering utrzymuje średnio 49,0% posiadania piłki.FC Liefering – podania
- Kluczowe / mecz 9,5
- Dośrodkowania / mecz 13,3
- Celność dośrodkowań 25%
- Podania długie / mecz 65
- Celność długich podań 41%
FC Liefering wymienia średnio 382 podań na mecz przy celności 74%, z czego 9,5 to podania kluczowe.
FC Liefering – czyste konta
- U siebie 0 z 4
- Na wyjeździe 1 z 4
- Stracone / mecz 2,00
- Bez straty do przerwy 38%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 63%
Czyste konto FC Lieferingu to 13% meczów sezonu (1 z 8), z czego 0 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu BW Linz - FC Liefering Czyste konto FC Liefering zachowuje w 13% meczów.FC Liefering – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 88%
- Pow. 10,5 w meczu 63%
- Rożne u siebie / mecz 4,5
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,3
FC Liefering wykonuje średnio 3,9 rzutów rożnych na mecz wobec 6,9 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 88% spotkań.
FC Liefering – kartki
- Żółte kartki 15
- Pow. 3,5 kartki w meczu 63%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 50%
- Kartki rywali / mecz 2,3
- Mecze bez kartki 0%
FC Liefering ogląda średnio 1,9 żółtej kartki na mecz, a rywale FC Lieferingu – 2,3. W sezonie zespół otrzymał 4 czerwone kartki.
FC Liefering według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 2 | 1-1-0 | 2,00 | 2,00 | 1,50 |
| Środka tabeli (6–11) | 2 | 0-0-2 | 0,00 | 0,50 | 3,50 |
| Dołu tabeli (12–16) | 4 | 3-0-1 | 2,25 | 3,00 | 1,50 |
Najwięcej punktów na mecz FC Liefering zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z środka tabeli (6–11).
FC Liefering na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
6.
|
2,00 1,25 | 2,00 1,75 | 1,25 1,75 |
|
7.
|
2,50 0,75 | 2,25 1,25 | 0,50 2,50 |
|
8.
|
1,50 1,75 | 2,00 2,25 | 2,00 2,00 |
|
9.
|
1,50 1,50 | 1,00 1,50 | 1,00 1,50 |
|
10.
|
3,00 0,20 | 3,33 0,20 | 1,00 2,00 |
Ciekawe rekordy w meczach FC Lieferingu
Skrajne wyniki i osiągnięcia FC Lieferingu w tym sezonie
- Najwyższa wygrana SV Kapfenberg - FC Liefering 0:4 2. Liga (Austria), 31.07.2026
- Najwyższa porażka Floridsdorfer AC - FC Liefering 4:0 2. Liga (Austria), 18.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek FC Liefering - WSPG Wels 2:3, 2. Liga (Austria), 7.08.2026
- Najszybsza bramka 1. minuta Adejenughure, FC Liefering - Sturm Graz II 3:1, 2. Liga (Austria), 10.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+5 minuta Adejenughure, Voitsberg - FC Liefering 2:3, 2. Liga (Austria), 28.08.2026
Jakie statystyki ma FC Liefering w tym sezonie?
Bilans FC Lieferingu w tym sezonie to 8 meczów i wynik 4-1-3 przy 17 zdobytych bramkach i 16 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 10,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
FC Liefering – zawodnicy
Jak wygląda kadra FC Lieferingu w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład FC Lieferingu 4-1-3-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.





Kontuzje w kadrze FC Lieferingu
-
Enrique Marlon Aguilar Napastnik Stłuczenie mięśnia pauzuje od 5 dniopuszczone: 1 mecz

Kadra FC Lieferingu
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 11 |
|
19 | Austria | 500 tys. € | – | 8 | 100% | 4 | 2 | 647' | 4 | 0 | |||||||
| 7 |
|
18 | Wenezuela | 2 mln € | – | 5 | 63% | 1 | 1 | 308' | 0 | 0 | |||||||
| 43 |
![]() |
19 | Szwajcaria | 1,5 mln € | 70 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 16 |
![]() |
19 | Austria | 400 tys. € | – | 8 | 100% | 2 | 3 | 663' | 1 | 0 | |||||||
| 25 |
|
20 | Brazylia | – | – | 8 | 100% | 1 | 0 | 677' | 1 | 0 | |||||||
| 20 |
|
17 | Austria | 400 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 413' | 3 | 0 | |||||||
| 42 |
|
18 | Austria | 150 tys. € | – | 6 | 75% | 2 | 0 | 110' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
19 | Kolumbia | – | – | 2 | 25% | 0 | 0 | 9' | 2 | 2 | |||||||
| 26 |
|
21 | Austria | 125 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 27 |
![]() |
20 | Austria | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 47 |
|
20 | Austria | 300 tys. € | – | 8 | 100% | 1 | 0 | 668' | 1 | 0 | |||||||
| 13 |
![]() |
18 | Austria | 600 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 537' | 1 | 0 | |||||||
| 24 |
![]() |
19 | Austria | 250 tys. € | – | 8 | 100% | 1 | 0 | 471' | 1 | 0 | |||||||
| 27 |
|
18 | Austria | 150 tys. € | – | 7 | 88% | 0 | 0 | 97' | 1 | 1 | |||||||
| 0 |
|
16 | Szwajcaria | – | – | 1 | 13% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 30 |
![]() |
16 | Austria | 1 mln € | – | 2 | 25% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
|
27 | Austria | 100 tys. € | 68 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 0' | 1 | 0 | |||||||
| 32 |
![]() |
19 | Austria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry FC Lieferingu
7,5 mln €
śr. 418 tys. € / zawodnika
Ile FC Liefering wydaje na pensje
138 tys. € rocznie
śr. 8 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
5
najliczniej: Austria (13 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy FC Lieferingu w sezonie 2026/2027
FC Liefering wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry FC Lieferingu
Jak wygląda skład FC Lieferingu?
W wyjściowym ustawieniu FC Lieferingu między słupkami staje T. Hupfauf, a linię obrony najczęściej tworzą J. Hussauf, E. Ganser, J. Pokorny oraz J. Zangerl. W środku pola grają Mayker Palacios Mosquera, Riquelme Reis de Almeida de Jesus dos Santos, I. Ivanschitz oraz F. Aleksic, a za skuteczność w ataku odpowiadają O. Adejenughure, Y. Sulbaran. Trener Danny Galm ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w 2. Liga (Austria) i pucharach.
FC Liefering – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub FC Liefering w sezonie 2026/2027.
FC Liefering transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 27 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 27 Lip 2026 |
|
Austria | 20 |
|
za darmo | |
| 06 Lip 2026 |
|
Austria | 21 |
|
za darmo | |
| 01 Lip 2026 |
|
Wenezuela | 18 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Cze 2026 |
|
Austria | – |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Słowenia | 17 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Niemcy | 17 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Irlandia | 16 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Austria | 18 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Austria | 18 |
![]() |
za darmo |
Rekordy transferowe w historii FC Lieferingu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski FC Liefering w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do FC Lieferingu trafił 1 zawodnik, a klub opuściło 3 piłkarzy.
FC Liefering – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski FC Liefering? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez FC Liefering?
Klub piłkarski FC Liefering zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Regionalligi West.