Forma w lidze
SKN St. Pölten w tabeli
11. miejsce / 9 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 10 punktów
Strata do 1. miejsca: 10 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 mecze ze strzeloną bramką
4 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
6 pkt
3:3 bramki
0,75 gola/mecz
3 pkt
4:6 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy SKN St. Pölten
Wartość drużyny: 2,4 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 2 bramek | Niemcy | 23 | napastnik | 8 | 175 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Senegal | 25 | napastnik | 8 | – | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,44 średnia ocena | Norwegia | 26 | obrońca | 8 | 300 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 720 minut | Norwegia | 26 | obrońca | 8 | 300 tys. € |
Przewidywany skład SKN St. Pölten 3-5-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

SKN St. Pölten w tabeli 2. Ligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
BW Linz
|
8 | 6 | 1 | 1 | 21:5 | 19 |
2
|
First Vienna
|
8 | 6 | 1 | 1 | 17:8 | 19 |
| ··· | |||||||
10
|
Schwarz-Weiß Bregenz
|
8 | 3 | 1 | 4 | 11:13 | 10 |
11
|
SKN St. Pölten
|
8 | 3 | 0 | 5 | 7:9 | 9 |
12
|
Voitsberg
|
8 | 2 | 3 | 3 | 12:15 | 9 |
Wyniki SKN St. Pölten
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
First Vienna
3
SKN St. Pölten
1
2. Liga (Austria), 8. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
SKN St. Pölten
2
Schwarz-Weiß Bregenz
1
2. Liga (Austria), 7. kolejka
|
|
|
13 Wrz Koniec
|
FC Liefering
1
SKN St. Pölten
3
2. Liga (Austria), 6. kolejka
|
Terminarz SKN St. Pölten
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
16 Paź 18:30
|
SKN St. Pölten
Rapid Wien II
2. Liga (Austria), 9. kolejka
|
|
|
23 Paź 18:00
|
SV Kapfenberg
SKN St. Pölten
2. Liga (Austria), 10. kolejka
|
|
|
30 Paź 18:00
|
SKN St. Pölten
WSPG Wels
2. Liga (Austria), 11. kolejka
|
Ostatnie transfery SKN St. Pölten
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 02 Wrz 2026 |
![]() |
Nigeria |
|
wypożyczenie | |
| 30 Sie 2026 |
![]() |
Nigeria |
![]() |
za darmo | |
| 29 Lip 2026 |
|
Niemcy |
|
za darmo | |
| 14 Lip 2026 |
![]() |
Austria |
|
wypożyczenie |
SKN St. Pölten to klub piłkarski z Austrii występujący w 2. Liga (Austria). Swoim domowym obiektem jest NV ARENA, który może pomieścić 8 000 widzów. Zespół prowadzi Cem Sekerlioglu. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 2,4 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez SKN St. Pölten?
Klub piłkarski SKN St. Pölten zdobył w swojej historii 8 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Austrii oraz Mistrzostwo Regionalligi Ost. Ponadto triumfował w Mistrzostwo Regionalligi Ost, Mistrzostwo 1. ligi Dolnej Austrii oraz Mistrzostwo 1. Landesligi Dolnej Austrii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski SKN St. Pölten w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do SKN St. Pölten trafiło 3 zawodników, a klub opuściło 4 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje SKN St. Pölten w tabeli 2. Ligi?
SKN St. Pölten zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli 2. Ligi z dorobkiem 9 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego BW Linz wynosi 10 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 7:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Jak wygląda skład SKN St. Pölten?
W wyjściowym ustawieniu SKN St. Pölten między słupkami staje C. Knett, a linię obrony najczęściej tworzą N. Szerencsi, L. Buchegger oraz S. Skogen. W środku pola grają W. Amoah, C. Messerer, L. Krasniqi, M. Stendera oraz E. Mane, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Amon, L. Gabbichler. Trener Cem Sekerlioglu ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w 2. Liga (Austria) i pucharach.
Kiedy SKN St. Pölten gra następny mecz?
Najbliższy mecz SKN St. Pölten to spotkanie z Rapidem Wien II, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 18:30 na obiekcie NV ARENA w ramach 2. Ligi (9. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz SKN St. Pölten?
Ostatni mecz SKN St. Pölten to porażka z First Vienną 3:1 w 2. Lidze, 9 października 2026. Bramki zdobyli Soukouna, Breit (samobójcza), Anselm oraz Zimmermann. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma SKN St. Pölten w tym sezonie?
Bilans SKN St. Pölten w tym sezonie to 8 meczów i wynik 3-0-5 przy 7 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 57%, a oddaje 13,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz SKN St. Pölten w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra SKN St. Pölten w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań SKN St. Pölten
SKN St. Pölten terminarz
Kiedy SKN St. Pölten gra następny mecz?
Najbliższy mecz SKN St. Pölten to spotkanie z Rapidem Wien II, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 18:30 na obiekcie NV ARENA w ramach 2. Ligi (9. kolejka).
Wyniki SKN St. Pölten w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub SKN St. Pölten w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki SKN St. Pölten w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
SKN St. Pölten wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
2. Liga (Austria), 8. kolejka
|
3:1 | 3-5-2 | 6/12 | 3/7 | |
|
19 Wrz Koniec
|
2. Liga (Austria), 7. kolejka
|
2:1 | 3-5-2 | 4/5 | 7/11 | |
|
13 Wrz Koniec
|
2. Liga (Austria), 6. kolejka
|
1:3 | 3-5-2 | 9/10 | 1/4 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Puchar Austrii, 1/16 finału
|
0:3 | 3-4-3 | 10/13 | 1/1 | |
|
28 Sie Koniec
|
2. Liga (Austria), 5. kolejka
|
1:0 | 3-4-3 | 7/17 | 4/6 | |
|
21 Sie Koniec
|
2. Liga (Austria), 4. kolejka
|
1:0 | 3-4-1-2 | 4/6 | 4/5 | |
|
14 Sie Koniec
|
2. Liga (Austria), 3. kolejka
|
0:1 | 4-2-3-1 | 5/11 | 1/3 | |
|
07 Sie Koniec
|
2. Liga (Austria), 2. kolejka
|
0:1 | 4-2-3-1 | 7/13 | 1/4 | |
|
31 Lip Koniec
|
2. Liga (Austria), 1. kolejka
|
1:0 | 3-4-3 | 8/10 | 3/7 | |
|
24 Lip Dogryw.
|
Puchar Austrii, 1/32 finału
|
1:2 | – | 16/20 | 2/5 |
SKN St. Pölten ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-5-2 16 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-5-2 – w 3 z 8 meczów, ze średnią 2,00 punktu. W pozostałych ustawieniach SKN St. Pölten zdobywa 0,60 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz SKN St. Pölten?
Ostatni mecz SKN St. Pölten to porażka z First Vienną 3:1 w 2. Lidze, 9 października 2026. Bramki zdobyli Soukouna, Breit (samobójcza), Anselm oraz Zimmermann. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
SKN St. Pölten – tabela 2. Liga (Austria)
Jakie miejsce w tabeli 2. Liga (Austria) zajmuje SKN St. Pölten w sezonie 2026/2027.
Miejsce SKN St. Pölten w tabeli 2. Ligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
BW Linz
|
8 | 6 | 1 | 1 | 21:5 | 16 | 19 | |
2
|
First Vienna
|
8 | 6 | 1 | 1 | 17:8 | 9 | 19 | |
3
|
Austria Vienna (Am)
|
8 | 5 | 0 | 3 | 14:11 | 3 | 15 | |
4
|
Wacker Innsbruck
|
8 | 4 | 2 | 2 | 12:9 | 3 | 14 | |
5
|
Austria Salzburg
|
8 | 4 | 1 | 3 | 16:13 | 3 | 13 | |
6
|
SKU Amstetten
|
8 | 3 | 4 | 1 | 15:12 | 3 | 13 | |
7
|
Floridsdorfer AC
|
8 | 4 | 1 | 3 | 14:12 | 2 | 13 | |
8
|
FC Liefering
|
8 | 4 | 1 | 3 | 17:16 | 1 | 13 | |
9
|
Admira Wacker Mödling
|
8 | 4 | 0 | 4 | 10:10 | 0 | 12 | |
10
|
Schwarz-Weiß Bregenz
|
8 | 3 | 1 | 4 | 11:13 | -2 | 10 | |
11
|
SKN St. Pölten
|
8 | 3 | 0 | 5 | 7:9 | -2 | 9 | |
12
|
Voitsberg
|
8 | 2 | 3 | 3 | 12:15 | -3 | 9 | |
13
|
Sturm Graz II
|
8 | 2 | 2 | 4 | 16:21 | -5 | 8 | |
14
|
WSPG Wels
|
8 | 2 | 1 | 5 | 9:17 | -8 | 7 | |
15
|
Rapid Wien II
|
8 | 2 | 0 | 6 | 8:19 | -11 | 6 | |
16
|
SV Kapfenberg
|
8 | 1 | 0 | 7 | 9:18 | -9 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
BW Linz
|
8 | 6 | 1 | 1 | 21:5 | 16 | 19 | |
2
|
First Vienna
|
8 | 6 | 1 | 1 | 17:8 | 9 | 19 | |
3
|
Austria Vienna (Am)
|
8 | 5 | 0 | 3 | 14:11 | 3 | 15 | |
4
|
Wacker Innsbruck
|
8 | 4 | 2 | 2 | 12:9 | 3 | 14 | |
5
|
Austria Salzburg
|
8 | 4 | 1 | 3 | 16:13 | 3 | 13 | |
6
|
SKU Amstetten
|
8 | 3 | 4 | 1 | 15:12 | 3 | 13 | |
7
|
Floridsdorfer AC
|
8 | 4 | 1 | 3 | 14:12 | 2 | 13 | |
8
|
FC Liefering
|
8 | 4 | 1 | 3 | 17:16 | 1 | 13 | |
9
|
Admira Wacker Mödling
|
8 | 4 | 0 | 4 | 10:10 | 0 | 12 | |
10
|
Schwarz-Weiß Bregenz
|
8 | 3 | 1 | 4 | 11:13 | -2 | 10 | |
11
|
SKN St. Pölten
|
8 | 3 | 0 | 5 | 7:9 | -2 | 9 | |
12
|
Voitsberg
|
8 | 2 | 3 | 3 | 12:15 | -3 | 9 | |
13
|
Sturm Graz II
|
8 | 2 | 2 | 4 | 16:21 | -5 | 8 | |
14
|
WSPG Wels
|
8 | 2 | 1 | 5 | 9:17 | -8 | 7 | |
15
|
Rapid Wien II
|
8 | 2 | 0 | 6 | 8:19 | -11 | 6 | |
16
|
SV Kapfenberg
|
8 | 1 | 0 | 7 | 9:18 | -9 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
BW Linz
|
4 | 4 | 0 | 0 | 15:2 | 13 | 12 | |
| 2 |
First Vienna
|
4 | 3 | 1 | 0 | 10:3 | 7 | 10 | |
| 3 |
Austria Salzburg
|
4 | 3 | 1 | 0 | 12:7 | 5 | 10 | |
| 4 |
Floridsdorfer AC
|
4 | 3 | 1 | 0 | 9:2 | 7 | 10 | |
| 5 |
Austria Vienna (Am)
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9:5 | 4 | 9 | |
| 6 |
Schwarz-Weiß Bregenz
|
3 | 3 | 0 | 0 | 10:3 | 7 | 9 | |
| 7 |
SKU Amstetten
|
4 | 2 | 2 | 0 | 8:5 | 3 | 8 | |
| 8 |
Wacker Innsbruck
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:1 | 6 | 7 | |
| 9 |
Sturm Graz II
|
4 | 2 | 1 | 1 | 11:8 | 3 | 7 | |
| 10 |
FC Liefering
|
4 | 2 | 0 | 2 | 8:8 | 0 | 6 | |
| 11 |
Admira Wacker Mödling
|
4 | 2 | 0 | 2 | 4:4 | 0 | 6 | |
| 12 |
SKN St. Pölten
|
4 | 2 | 0 | 2 | 3:3 | 0 | 6 | |
| 13 |
Voitsberg
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 0 | 5 | |
| 14 |
WSPG Wels
|
5 | 1 | 0 | 4 | 4:10 | -6 | 3 | |
| 15 |
SV Kapfenberg
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:11 | -6 | 3 | |
| 16 |
Rapid Wien II
|
4 | 0 | 0 | 4 | 2:9 | -7 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
First Vienna
|
4 | 3 | 0 | 1 | 7:5 | 2 | 9 | |
| 2 |
BW Linz
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:3 | 3 | 7 | |
| 3 |
Wacker Innsbruck
|
5 | 2 | 1 | 2 | 5:8 | -3 | 7 | |
| 4 |
FC Liefering
|
4 | 2 | 1 | 1 | 9:8 | 1 | 7 | |
| 5 |
Austria Vienna (Am)
|
4 | 2 | 0 | 2 | 5:6 | -1 | 6 | |
| 6 |
Admira Wacker Mödling
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:6 | 0 | 6 | |
| 7 |
Rapid Wien II
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:10 | -4 | 6 | |
| 8 |
SKU Amstetten
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:7 | 0 | 5 | |
| 9 |
Voitsberg
|
4 | 1 | 1 | 2 | 7:10 | -3 | 4 | |
| 10 |
WSPG Wels
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:7 | -2 | 4 | |
| 11 |
Austria Salzburg
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:6 | -2 | 3 | |
| 12 |
Floridsdorfer AC
|
4 | 1 | 0 | 3 | 5:10 | -5 | 3 | |
| 13 |
SKN St. Pölten
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:6 | -2 | 3 | |
| 14 |
Schwarz-Weiß Bregenz
|
5 | 0 | 1 | 4 | 1:10 | -9 | 1 | |
| 15 |
Sturm Graz II
|
4 | 0 | 1 | 3 | 5:13 | -8 | 1 | |
| 16 |
SV Kapfenberg
|
3 | 0 | 0 | 3 | 4:7 | -3 | 0 |
Które miejsce zajmuje SKN St. Pölten w tabeli 2. Ligi?
SKN St. Pölten zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli 2. Ligi z dorobkiem 9 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego BW Linz wynosi 10 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 7:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Statystyki SKN St. Pölten w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki SKN St. Pölten na tle ligi w sezonie 2026/2027.
SKN St. Pölten na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 13,1
- Strzały celne / mecz 5,3
- Asysty / mecz 0,38
- Udane dryblingi / mecz 1,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,13
- Czyste konta 13%
- Odbiory / mecz 1,9
- Przechwyty / mecz 2,1
- Wybicia / mecz 1,6
- Zablokowane strzały / mecz 0,6
Strzelcy SKN St. Pölten
Rozkład bramek w czasie
Bramki SKN St. Pölten i rywali według minuty w ostatnich 8 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres SKN St. Pölten to 76–90+ minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 1 trafieniem.
Powyżej 2,5 bramki w meczu SKN St. Pölten - Rapid Wien II Po przerwie pada 71% bramek SKN St. Pölten.Przebieg meczu SKN St. Pölten i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 2 | 2-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 6 | 1-0-5 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Remis do przerwy | 4 | 1-0-3 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 1-0-2 |
Gdy SKN St. Pölten otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 2 takie mecze.
Jak padają bramki dla SKN St. Pölten
71% bramek SKN St. Pölten pada z gry. Samobójcze rywali odpowiadają za 29% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
SKN St. Pölten zdobywa w sezonie średnio 1,13 punktu na mecz. W ostatnich 8 meczach średnia wynosi 1,13.
Aktualne serie SKN St. Pölten
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 4 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 3 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 3 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 3 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 8 meczów SKN St. Pölten, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
SKN St. Pölten wygra mecz SKN St. Pölten - Rapid Wien II SKN St. Pölten przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach SKN St. Pölten
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 38%
- Powyżej 2,5 38%
- Powyżej 3,5 25%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 38% meczów SKN St. Pölten padają co najmniej trzy bramki, a w 38% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu SKN St. Pölten - Rapid Wien II Powyżej 2,5 bramki padło w 38% meczów SKN St. Pölten.SKN St. Pölten – faule i karne
- Faule / mecz 1,4
- Faule rywali / mecz 1,5
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
SKN St. Pölten fauluje średnio 1,4 razy na mecz, a wymusza 1,5 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla SKN St. Pölten, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie SKN St. Pölten zdobywa 1,50 punktu na mecz wobec 0,75 na wyjeździe.
SKN St. Pölten wygra mecz SKN St. Pölten - Rapid Wien II SKN St. Pölten zdobywa u siebie 50% możliwych punktów, na wyjeździe 25%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 8 meczach SKN St. Pölten ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 71% goli SKN St. Pölten, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 8 meczów.
SKN St. Pölten wygra drugą połowę meczu SKN St. Pölten - Rapid Wien II Drugą połowę SKN St. Pölten wygrywał w 3 z 8 meczów.SKN St. Pölten – strzały
- Celne / mecz 5,3
- Niecelne / mecz 7,9
- Celność strzałów 40%
- Skuteczność (gole / strzały) 7%
- Strzałów na gola 15,0
SKN St. Pölten oddaje 13,1 strzału na mecz. Do bramki trafia 40% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 15,0 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu SKN St. Pölten - Rapid Wien II SKN St. Pölten oddaje 13,1 strzałów na mecz.SKN St. Pölten – posiadanie piłki
- U siebie 54,5%
- Na wyjeździe 58,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 3 z 8
- Mecze z posiadaniem > 55% 4 z 8
- Najniższe w sezonie 45%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 4 z 8 meczów. Średnio SKN St. Pölten utrzymuje przy piłce 56,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 45%.
SKN St. Pölten wygra mecz SKN St. Pölten - Rapid Wien II SKN St. Pölten utrzymuje średnio 56,6% posiadania piłki.SKN St. Pölten – podania
- Kluczowe / mecz 2,8
- Dośrodkowania / mecz 2,4
- Celność dośrodkowań 47%
- Podania długie / mecz 7
- Celność długich podań 64%
SKN St. Pölten wymienia średnio 62 podań na mecz przy celności 88%, z czego 2,8 to podania kluczowe.
SKN St. Pölten – czyste konta
- U siebie 1 z 4
- Na wyjeździe 0 z 4
- Stracone / mecz 1,13
- Bez straty do przerwy 50%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 13%
Czyste konto SKN St. Pölten to 13% meczów sezonu (1 z 8), z czego 1 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu SKN St. Pölten - Rapid Wien II Czyste konto SKN St. Pölten zachowuje w 13% meczów.SKN St. Pölten – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 75%
- Pow. 8,5 w meczu 75%
- Pow. 10,5 w meczu 50%
- Rożne u siebie / mecz 5,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 6,8
SKN St. Pölten wykonuje średnio 6,3 rzutów rożnych na mecz wobec 4,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 75% spotkań.
SKN St. Pölten – kartki
- Żółte kartki 23
- Pow. 3,5 kartki w meczu 75%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 63%
- Kartki rywali / mecz 2,6
- Mecze bez kartki 0%
SKN St. Pölten ogląda średnio 2,9 żółtej kartki na mecz, a rywale SKN St. Pölten – 2,6. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
SKN St. Pölten według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 5 | 1-0-4 | 0,60 | 0,40 | 1,20 |
| Środka tabeli (6–11) | 3 | 2-0-1 | 2,00 | 1,67 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz SKN St. Pölten zdobywa z drużynami z środka tabeli (6–11), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
SKN St. Pölten na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
9.
|
1,50 1,50 | 1,00 1,50 | 1,00 1,50 |
|
10.
|
3,00 0,20 | 3,33 0,20 | 1,00 2,00 |
|
11.
|
1,50 0,75 | 0,75 1,00 | 0,75 1,50 |
|
12.
|
1,25 1,00 | 1,25 1,75 | 1,25 2,50 |
|
13.
|
1,75 0,25 | 2,75 1,25 | 2,00 3,25 |
Ciekawe rekordy w meczach SKN St. Pölten
Skrajne wyniki i osiągnięcia SKN St. Pölten w tym sezonie
- Najwyższa wygrana FC Liefering - SKN St. Pölten 1:3 2. Liga (Austria), 13.09.2026
- Najwyższa porażka First Vienna - SKN St. Pölten 3:1 2. Liga (Austria), 9.10.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek FC Liefering - SKN St. Pölten 1:3, 2. Liga (Austria), 13.09.2026
- Najszybsza bramka 18. minuta Gabriel Jesus, FC Liefering - SKN St. Pölten 1:3, 2. Liga (Austria), 13.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+6 minuta Soares Dantas, SKN St. Pölten - Schwarz-Weiß Bregenz 2:1, 2. Liga (Austria), 19.09.2026
Jakie statystyki ma SKN St. Pölten w tym sezonie?
Bilans SKN St. Pölten w tym sezonie to 8 meczów i wynik 3-0-5 przy 7 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 57%, a oddaje 13,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
SKN St. Pölten – zawodnicy
Jak wygląda kadra SKN St. Pölten w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład SKN St. Pölten 3-5-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kadra SKN St. Pölten
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 45 |
![]() |
19 | Nigeria | 200 tys. € | 150 tys. € | 3 | 38% | 2 | 0 | 260' | 1 | 0 | |||||||
| 22 |
|
25 | Senegal | – | – | 8 | 100% | 0 | 2 | 654' | 1 | 0 | |||||||
| 9 |
|
27 | USA | 300 tys. € | 250 tys. € | 6 | 75% | 1 | 0 | 430' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
28 | Austria | 250 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 523' | 2 | 0 | |||||||
| 28 |
|
23 | Niemcy | 175 tys. € | 19 tys. € | 8 | 100% | 2 | 0 | 292' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
26 | Austria | 300 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 422' | 2 | 0 | |||||||
| 77 |
![]() |
26 | Austria | 150 tys. € | 62 tys. € | 4 | 50% | 0 | 0 | 192' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
|
30 | Niemcy | 300 tys. € | 330 tys. € | 7 | 88% | 0 | 0 | 590' | 2 | 0 | |||||||
| 8 |
|
24 | Austria | 250 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 613' | 2 | 0 | |||||||
| 34 |
|
26 | Austria | 275 tys. € | – | 7 | 88% | 0 | 0 | 535' | 3 | 0 | |||||||
| 14 |
![]() |
19 | Austria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 15 |
|
26 | Norwegia | 300 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 720' | 3 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
26 | Austria | 175 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 1 | 434' | 1 | 0 | |||||||
| 5 |
|
23 | Austria | 250 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 585' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
![]() |
26 | Austria | 175 tys. € | 152 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 519' | 3 | 0 | |||||||
| 6 |
|
27 | Austria | 150 tys. € | 142 tys. € | 6 | 75% | 0 | 0 | 230' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
|
18 | Austria | – | – | 3 | 38% | 0 | 0 | 9' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
36 | Austria | 125 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 720' | 1 | 0 | |||||||
| 24 |
![]() |
21 | Austria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 32 |
|
19 | Austria | 125 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry SKN St. Pölten
3,5 mln €
śr. 175 tys. € / zawodnika
Ile SKN St. Pölten wydaje na pensje
1,1 mln € rocznie
śr. 55 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
6
najliczniej: Austria (14 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy SKN St. Pölten w sezonie 2026/2027
SKN St. Pölten wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry SKN St. Pölten
Jak wygląda skład SKN St. Pölten?
W wyjściowym ustawieniu SKN St. Pölten między słupkami staje C. Knett, a linię obrony najczęściej tworzą N. Szerencsi, L. Buchegger oraz S. Skogen. W środku pola grają W. Amoah, C. Messerer, L. Krasniqi, M. Stendera oraz E. Mane, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Amon, L. Gabbichler. Trener Cem Sekerlioglu ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w 2. Liga (Austria) i pucharach.
SKN St. Pölten – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub SKN St. Pölten w sezonie 2026/2027.
SKN St. Pölten transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 02 Wrz 2026 |
![]() |
Nigeria | 19 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Sie 2026 |
![]() |
Nigeria | 25 |
![]() |
za darmo | |
| 29 Lip 2026 |
|
Niemcy | 23 |
|
za darmo | |
| 14 Lip 2026 |
![]() |
Austria | 19 |
|
wypożyczenie | |
| 06 Lip 2026 |
|
USA | 27 |
|
za darmo | |
| 06 Lip 2026 |
|
Austria | 31 |
![]() |
za darmo | |
| 03 Lip 2026 |
|
Luksemburg | 28 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Austria | 26 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Austria | 28 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Austria | 26 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery SKN St. Pölten
SKN St. Pölten bilans transferowy
- 0 € 2026
- +430 tys. € 2025
- +300 tys. € 2024
- +350 tys. € 2023
Rekordy transferowe w historii SKN St. Pölten
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski SKN St. Pölten w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do SKN St. Pölten trafiło 3 zawodników, a klub opuściło 4 piłkarzy.
SKN St. Pölten – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski SKN St. Pölten? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez SKN St. Pölten?
Klub piłkarski SKN St. Pölten zdobył w swojej historii 8 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Austrii oraz Mistrzostwo Regionalligi Ost. Ponadto triumfował w Mistrzostwo Regionalligi Ost, Mistrzostwo 1. ligi Dolnej Austrii oraz Mistrzostwo 1. Landesligi Dolnej Austrii.