Forma w lidze
Wacker Innsbruck w tabeli
4. miejsce / 14 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 5 punktów
Strata do 1. miejsca: 5 punktów
Serie w ostatnich meczach
4 mecze bez porażki
4 mecze ze strzeloną bramką
5 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
7 pkt
7:1 bramki
2,33 gola/mecz
7 pkt
5:8 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Wacker Innsbruck
Wartość drużyny: 1,8 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 4 bramek | Senegal | 22 | pomocnik | 8 | 200 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 2 asyst | Niemcy | 20 | obrońca | 7 | 0 € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,66 średnia ocena | Austria | 29 | napastnik | 7 | 0 € | ||
![]() |
Najwięcej minut 720 minut | Niemcy | 25 | obrońca | 8 | 200 tys. € |
Przewidywany skład Wacker Innsbruck 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Wacker Innsbruck w tabeli 2. Ligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
BW Linz
|
8 | 6 | 1 | 1 | 21:5 | 19 |
2
|
First Vienna
|
8 | 6 | 1 | 1 | 17:8 | 19 |
3
|
Austria Vienna (Am)
|
8 | 5 | 0 | 3 | 14:11 | 15 |
4
|
Wacker Innsbruck
|
8 | 4 | 2 | 2 | 12:9 | 14 |
5
|
Austria Salzburg
|
8 | 4 | 1 | 3 | 16:13 | 13 |
Wyniki Wacker Innsbruck
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Rapid Wien II
1
Wacker Innsbruck
2
2. Liga (Austria), 8. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Sturm Graz II
2
Wacker Innsbruck
2
2. Liga (Austria), 7. kolejka
|
|
|
11 Wrz Koniec
|
Wacker Innsbruck
1
Voitsberg
1
2. Liga (Austria), 6. kolejka
|
Terminarz Wacker Innsbruck
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
16 Paź 20:30
|
Wacker Innsbruck
Austria Salzburg
2. Liga (Austria), 9. kolejka
|
|
|
23 Paź 18:00
|
Admira Wacker Mödling
Wacker Innsbruck
2. Liga (Austria), 10. kolejka
|
|
|
30 Paź 18:00
|
Wacker Innsbruck
Austria Vienna (Am)
2. Liga (Austria), 11. kolejka
|
Ostatnie transfery Wacker Innsbruck
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 23 Wrz 2026 |
![]() |
Czechy |
![]() |
za darmo | |
| 22 Wrz 2026 |
![]() |
Czechy |
|
koniec wypożyczenia | |
| 02 Wrz 2026 |
![]() |
Ekwador |
![]() |
wypożyczenie | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Algeria |
|
za darmo |
Wacker Innsbruck to klub piłkarski z Austrii występujący w 2. Liga (Austria). Swoim domowym obiektem jest Tivoli Stadion Tirol, który może pomieścić 16 008 widzów. Zespół prowadzi Sebastian Siller. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1,8 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Austrii.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Wacker Innsbruck?
Klub piłkarski Wacker Innsbruck zdobył w swojej historii 35 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Austrii oraz Puchar Austrii. Ponadto triumfował w Mistrzostwo Tiroler Ligi, Mistrzostwo 2. ligi Austrii, Puchar Intertoto, Mistrzostwo Regionalligi West, Puchar Mitropa oraz Puchar Tyrolu.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Wacker Innsbruck w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Wacker Innsbruck trafiło 5 zawodników, a klub opuściło 3 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Wacker Innsbruck w tabeli 2. Ligi?
Wacker Innsbruck zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli 2. Ligi z dorobkiem 14 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego BW Linz wynosi 5 punktów, a przewaga nad 5. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 12:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Jak wygląda skład Wacker Innsbruck?
W wyjściowym ustawieniu Wacker Innsbruck między słupkami staje J. Kirchmayr, a linię obrony najczęściej tworzą M. Petutschnig, A. Joppich, F. Kopp oraz Q. Rackl. W środku pola grają A. Lechl, M. Sy, R. Galle oraz L. Gstrein, a za skuteczność w ataku odpowiadają G. Biancheri, Y. Guermouche. Trener Sebastian Siller ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w 2. Liga (Austria) i pucharach.
Kiedy Wacker Innsbruck gra następny mecz?
Najbliższy mecz Wacker Innsbruck to spotkanie z Austria Salzburg, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 20:30 na obiekcie Tivoli Stadion Tirol w ramach 2. Ligi (9. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Wacker Innsbruck?
Ostatni mecz Wacker Innsbruck to wygrana z Rapidem Wien II 1:2 w 2. Lidze, 10 października 2026. Bramki zdobyli Gstrein, Berger oraz Sy. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Wacker Innsbruck w tym sezonie?
Bilans Wacker Innsbruck w tym sezonie to 8 meczów i wynik 4-2-2 przy 12 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 9,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Wacker Innsbruck w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Wacker Innsbruck w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Wacker Innsbruck
Wacker Innsbruck terminarz
Kiedy Wacker Innsbruck gra następny mecz?
Najbliższy mecz Wacker Innsbruck to spotkanie z Austria Salzburg, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 20:30 na obiekcie Tivoli Stadion Tirol w ramach 2. Ligi (9. kolejka).
Wyniki Wacker Innsbruck w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Wacker Innsbruck w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Wacker Innsbruck w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Wacker Innsbruck wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
2. Liga (Austria), 8. kolejka
|
1:2 | 4-5-1 | 2/9 | 1/3 | |
|
19 Wrz Koniec
|
2. Liga (Austria), 7. kolejka
|
2:2 | 4-5-1 | 5/8 | 4/6 | |
|
11 Wrz Koniec
|
2. Liga (Austria), 6. kolejka
|
1:1 | 4-4-2 | 7/12 | 2/3 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Puchar Austrii, 1/16 finału
|
2:3 | 4-4-1-1 | 8/10 | 2/2 | |
|
29 Sie Koniec
|
2. Liga (Austria), 5. kolejka
|
2:0 | 4-4-2 | 10/14 | 2/3 | |
|
21 Sie Koniec
|
2. Liga (Austria), 4. kolejka
|
1:0 | 4-4-2 | 2/6 | 1/5 | |
|
15 Sie Koniec
|
2. Liga (Austria), 3. kolejka
|
0:1 | 4-4-2 | 4/7 | 4/8 | |
|
07 Sie Koniec
|
2. Liga (Austria), 2. kolejka
|
3:0 | 4-3-3 | 0/1 | 1/3 | |
|
31 Lip Koniec
|
2. Liga (Austria), 1. kolejka
|
5:0 | 4-3-3 | 6/10 | 3/5 | |
|
25 Lip Koniec
|
Puchar Austrii, 1/32 finału
|
3:0 | – | 5/9 | 0/3 |
Wacker Innsbruck ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 22 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 4 z 8 meczów, ze średnią 1,75 punktu. W pozostałych ustawieniach Wacker Innsbruck zdobywa 1,75 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Wacker Innsbruck?
Ostatni mecz Wacker Innsbruck to wygrana z Rapidem Wien II 1:2 w 2. Lidze, 10 października 2026. Bramki zdobyli Gstrein, Berger oraz Sy. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Wacker Innsbruck – tabela 2. Liga (Austria)
Jakie miejsce w tabeli 2. Liga (Austria) zajmuje Wacker Innsbruck w sezonie 2026/2027.
Miejsce Wacker Innsbruck w tabeli 2. Ligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
BW Linz
|
8 | 6 | 1 | 1 | 21:5 | 16 | 19 | |
2
|
First Vienna
|
8 | 6 | 1 | 1 | 17:8 | 9 | 19 | |
3
|
Austria Vienna (Am)
|
8 | 5 | 0 | 3 | 14:11 | 3 | 15 | |
4
|
Wacker Innsbruck
|
8 | 4 | 2 | 2 | 12:9 | 3 | 14 | |
5
|
Austria Salzburg
|
8 | 4 | 1 | 3 | 16:13 | 3 | 13 | |
6
|
SKU Amstetten
|
8 | 3 | 4 | 1 | 15:12 | 3 | 13 | |
7
|
Floridsdorfer AC
|
8 | 4 | 1 | 3 | 14:12 | 2 | 13 | |
8
|
FC Liefering
|
8 | 4 | 1 | 3 | 17:16 | 1 | 13 | |
9
|
Admira Wacker Mödling
|
8 | 4 | 0 | 4 | 10:10 | 0 | 12 | |
10
|
Schwarz-Weiß Bregenz
|
8 | 3 | 1 | 4 | 11:13 | -2 | 10 | |
11
|
SKN St. Pölten
|
8 | 3 | 0 | 5 | 7:9 | -2 | 9 | |
12
|
Voitsberg
|
8 | 2 | 3 | 3 | 12:15 | -3 | 9 | |
13
|
Sturm Graz II
|
8 | 2 | 2 | 4 | 16:21 | -5 | 8 | |
14
|
WSPG Wels
|
8 | 2 | 1 | 5 | 9:17 | -8 | 7 | |
15
|
Rapid Wien II
|
8 | 2 | 0 | 6 | 8:19 | -11 | 6 | |
16
|
SV Kapfenberg
|
8 | 1 | 0 | 7 | 9:18 | -9 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
BW Linz
|
8 | 6 | 1 | 1 | 21:5 | 16 | 19 | |
2
|
First Vienna
|
8 | 6 | 1 | 1 | 17:8 | 9 | 19 | |
3
|
Austria Vienna (Am)
|
8 | 5 | 0 | 3 | 14:11 | 3 | 15 | |
4
|
Wacker Innsbruck
|
8 | 4 | 2 | 2 | 12:9 | 3 | 14 | |
5
|
Austria Salzburg
|
8 | 4 | 1 | 3 | 16:13 | 3 | 13 | |
6
|
SKU Amstetten
|
8 | 3 | 4 | 1 | 15:12 | 3 | 13 | |
7
|
Floridsdorfer AC
|
8 | 4 | 1 | 3 | 14:12 | 2 | 13 | |
8
|
FC Liefering
|
8 | 4 | 1 | 3 | 17:16 | 1 | 13 | |
9
|
Admira Wacker Mödling
|
8 | 4 | 0 | 4 | 10:10 | 0 | 12 | |
10
|
Schwarz-Weiß Bregenz
|
8 | 3 | 1 | 4 | 11:13 | -2 | 10 | |
11
|
SKN St. Pölten
|
8 | 3 | 0 | 5 | 7:9 | -2 | 9 | |
12
|
Voitsberg
|
8 | 2 | 3 | 3 | 12:15 | -3 | 9 | |
13
|
Sturm Graz II
|
8 | 2 | 2 | 4 | 16:21 | -5 | 8 | |
14
|
WSPG Wels
|
8 | 2 | 1 | 5 | 9:17 | -8 | 7 | |
15
|
Rapid Wien II
|
8 | 2 | 0 | 6 | 8:19 | -11 | 6 | |
16
|
SV Kapfenberg
|
8 | 1 | 0 | 7 | 9:18 | -9 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
BW Linz
|
4 | 4 | 0 | 0 | 15:2 | 13 | 12 | |
| 2 |
First Vienna
|
4 | 3 | 1 | 0 | 10:3 | 7 | 10 | |
| 3 |
Austria Salzburg
|
4 | 3 | 1 | 0 | 12:7 | 5 | 10 | |
| 4 |
Floridsdorfer AC
|
4 | 3 | 1 | 0 | 9:2 | 7 | 10 | |
| 5 |
Austria Vienna (Am)
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9:5 | 4 | 9 | |
| 6 |
Schwarz-Weiß Bregenz
|
3 | 3 | 0 | 0 | 10:3 | 7 | 9 | |
| 7 |
SKU Amstetten
|
4 | 2 | 2 | 0 | 8:5 | 3 | 8 | |
| 8 |
Wacker Innsbruck
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:1 | 6 | 7 | |
| 9 |
Sturm Graz II
|
4 | 2 | 1 | 1 | 11:8 | 3 | 7 | |
| 10 |
FC Liefering
|
4 | 2 | 0 | 2 | 8:8 | 0 | 6 | |
| 11 |
Admira Wacker Mödling
|
4 | 2 | 0 | 2 | 4:4 | 0 | 6 | |
| 12 |
SKN St. Pölten
|
4 | 2 | 0 | 2 | 3:3 | 0 | 6 | |
| 13 |
Voitsberg
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 0 | 5 | |
| 14 |
WSPG Wels
|
5 | 1 | 0 | 4 | 4:10 | -6 | 3 | |
| 15 |
SV Kapfenberg
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:11 | -6 | 3 | |
| 16 |
Rapid Wien II
|
4 | 0 | 0 | 4 | 2:9 | -7 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
First Vienna
|
4 | 3 | 0 | 1 | 7:5 | 2 | 9 | |
| 2 |
BW Linz
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:3 | 3 | 7 | |
| 3 |
Wacker Innsbruck
|
5 | 2 | 1 | 2 | 5:8 | -3 | 7 | |
| 4 |
FC Liefering
|
4 | 2 | 1 | 1 | 9:8 | 1 | 7 | |
| 5 |
Austria Vienna (Am)
|
4 | 2 | 0 | 2 | 5:6 | -1 | 6 | |
| 6 |
Admira Wacker Mödling
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:6 | 0 | 6 | |
| 7 |
Rapid Wien II
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:10 | -4 | 6 | |
| 8 |
SKU Amstetten
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:7 | 0 | 5 | |
| 9 |
Voitsberg
|
4 | 1 | 1 | 2 | 7:10 | -3 | 4 | |
| 10 |
WSPG Wels
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:7 | -2 | 4 | |
| 11 |
Austria Salzburg
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:6 | -2 | 3 | |
| 12 |
Floridsdorfer AC
|
4 | 1 | 0 | 3 | 5:10 | -5 | 3 | |
| 13 |
SKN St. Pölten
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:6 | -2 | 3 | |
| 14 |
Schwarz-Weiß Bregenz
|
5 | 0 | 1 | 4 | 1:10 | -9 | 1 | |
| 15 |
Sturm Graz II
|
4 | 0 | 1 | 3 | 5:13 | -8 | 1 | |
| 16 |
SV Kapfenberg
|
3 | 0 | 0 | 3 | 4:7 | -3 | 0 |
Które miejsce zajmuje Wacker Innsbruck w tabeli 2. Ligi?
Wacker Innsbruck zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli 2. Ligi z dorobkiem 14 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego BW Linz wynosi 5 punktów, a przewaga nad 5. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 12:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Statystyki Wacker Innsbruck w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Wacker Innsbruck na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Wacker Innsbruck na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,6
- Strzały celne / mecz 4,4
- Asysty / mecz 1,25
- Udane dryblingi / mecz 0,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,13
- Czyste konta 38%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy Wacker Innsbruck
Rozkład bramek w czasie
Bramki Wacker Innsbruck i rywali według minuty w ostatnich 8 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Wacker Innsbruck to 0–15 minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Wacker Innsbruck - Austria Salzburg Po przerwie pada 33% bramek Wacker Innsbruck.Przebieg meczu Wacker Innsbruck i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 6 | 4-2-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 2 | 0-0-2 |
| Prowadził do przerwy | 4 | 2-2-0 |
| Remis do przerwy | 2 | 2-0-0 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-0-2 |
Gdy Wacker Innsbruck otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 6 takich meczów.
Jak padają bramki dla Wacker Innsbruck
92% bramek Wacker Innsbruck pada z gry. Z karnych odpowiadają za 8% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Wacker Innsbruck zdobywa w sezonie średnio 1,75 punktu na mecz. W ostatnich 8 meczach średnia wynosi 1,75.
Aktualne serie Wacker Innsbruck
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 3 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 3 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 4 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 8 meczów Wacker Innsbruck, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Wacker Innsbruck wygra mecz Wacker Innsbruck - Austria Salzburg Wacker Innsbruck nie przegrywa od 3 meczów.Bramki w meczach Wacker Innsbruck
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 75%
- Powyżej 2,5 50%
- Powyżej 3,5 25%
- Powyżej 4,5 13%
- Powyżej 5,5 0%
W 50% meczów Wacker Innsbruck padają co najmniej trzy bramki, a w 38% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Wacker Innsbruck - Austria Salzburg Powyżej 2,5 bramki padło w 50% meczów Wacker Innsbruck.Wacker Innsbruck – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Wacker Innsbruck fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Wacker Innsbruck, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Wacker Innsbruck zdobywa 2,33 punktu na mecz wobec 1,40 na wyjeździe.
Wacker Innsbruck wygra mecz Wacker Innsbruck - Austria Salzburg Wacker Innsbruck zdobywa u siebie 78% możliwych punktów, na wyjeździe 47%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 8 meczach Wacker Innsbruck ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 33% goli Wacker Innsbruck, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 8 meczów.
Wacker Innsbruck wygra drugą połowę meczu Wacker Innsbruck - Austria Salzburg Drugą połowę Wacker Innsbruck wygrywał w 3 z 8 meczów.Wacker Innsbruck – strzały
- Celne / mecz 4,4
- Niecelne / mecz 5,3
- Celność strzałów 45%
- Skuteczność (gole / strzały) 16%
- Strzałów na gola 6,4
Wacker Innsbruck oddaje 9,6 strzału na mecz. Do bramki trafia 45% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,4 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Wacker Innsbruck - Austria Salzburg Wacker Innsbruck oddaje 9,6 strzałów na mecz.Wacker Innsbruck – posiadanie piłki
- U siebie 47,7%
- Na wyjeździe 53,2%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 8
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 8
- Najniższe w sezonie 41%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 8 meczów. Średnio Wacker Innsbruck utrzymuje przy piłce 51,1% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 41%.
Wacker Innsbruck wygra mecz Wacker Innsbruck - Austria Salzburg Wacker Innsbruck utrzymuje średnio 51,1% posiadania piłki.Wacker Innsbruck – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
Wacker Innsbruck wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
Wacker Innsbruck – czyste konta
- U siebie 2 z 3
- Na wyjeździe 1 z 5
- Stracone / mecz 1,13
- Bez straty do przerwy 63%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 38%
Czyste konto Wacker Innsbruck to 38% meczów sezonu (3 z 8), z czego 2 w 3 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Wacker Innsbruck - Austria Salzburg Czyste konto Wacker Innsbruck zachowuje w 38% meczów.Wacker Innsbruck – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 75%
- Pow. 8,5 w meczu 50%
- Pow. 10,5 w meczu 25%
- Rożne u siebie / mecz 5,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,2
Wacker Innsbruck wykonuje średnio 4,5 rzutów rożnych na mecz wobec 3,9 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 50% spotkań.
Wacker Innsbruck – kartki
- Żółte kartki 17
- Pow. 3,5 kartki w meczu 50%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 50%
- Kartki rywali / mecz 2,3
- Mecze bez kartki 13%
Wacker Innsbruck ogląda średnio 2,1 żółtej kartki na mecz, a rywale Wacker Innsbruck – 2,3. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Wacker Innsbruck według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 1 | 0-0-1 | 0,00 | 0,00 | 3,00 |
| Środka tabeli (6–11) | 3 | 2-0-1 | 2,00 | 2,00 | 0,67 |
| Dołu tabeli (12–16) | 4 | 2-2-0 | 2,00 | 1,50 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Wacker Innsbruck zdobywa z drużynami z środka tabeli (6–11), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Wacker Innsbruck na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
2.
|
2,50 2,25 | 2,50 1,75 | 0,75 1,25 |
|
3.
|
2,25 1,50 | 2,25 1,25 | 1,25 1,50 |
|
4.
|
2,33 1,40 | 2,33 1,00 | 0,33 1,60 |
|
5.
|
2,50 0,75 | 3,00 1,00 | 1,75 1,50 |
|
6.
|
2,00 1,25 | 2,00 1,75 | 1,25 1,75 |
Ciekawe rekordy w meczach Wacker Innsbruck
Skrajne wyniki i osiągnięcia Wacker Innsbruck w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Wacker Innsbruck - Schwarz-Weiß Bregenz 5:0 2. Liga (Austria), 31.07.2026
- Najwyższa porażka BW Linz - Wacker Innsbruck 3:0 2. Liga (Austria), 7.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Wacker Innsbruck - Schwarz-Weiß Bregenz 5:0, 2. Liga (Austria), 31.07.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 2. minuta Gstrein, Rapid Wien II - Wacker Innsbruck 1:2, 2. Liga (Austria), 10.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+1 minuta Sy, Rapid Wien II - Wacker Innsbruck 1:2, 2. Liga (Austria), 10.10.2026
Jakie statystyki ma Wacker Innsbruck w tym sezonie?
Bilans Wacker Innsbruck w tym sezonie to 8 meczów i wynik 4-2-2 przy 12 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 9,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Wacker Innsbruck – zawodnicy
Jak wygląda kadra Wacker Innsbruck w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Wacker Innsbruck 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kadra Wacker Innsbruck
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
|
20 | Indonezja | 100 tys. € | 101 tys. € | 1 | 13% | 0 | 0 | 21' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
29 | Austria | 0 € | – | 7 | 88% | 1 | 0 | 222' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
|
20 | Anglia | 100 tys. € | – | 3 | 38% | 0 | 0 | 163' | 1 | 0 | |||||||
| 24 |
|
24 | Ghana | – | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 177' | 2 | 0 | |||||||
| 99 |
|
25 | Algeria | 300 tys. € | 270 tys. € | 3 | 38% | 0 | 1 | 160' | 1 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 8 |
|
20 | Gwatemala | 150 tys. € | – | 7 | 88% | 0 | 1 | 295' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
29 | Austria | 150 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 1 | 362' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
27 | Austria | 0 € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 543' | 2 | 0 | |||||||
| 15 |
|
22 | Senegal | 200 tys. € | – | 8 | 100% | 4 | 0 | 330' | 2 | 0 | |||||||
| 18 |
|
21 | Włochy | – | – | 7 | 88% | 0 | 1 | 223' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
23 | Nigeria | 175 tys. € | 87 tys. € | 6 | 75% | 0 | 0 | 180' | 2 | 0 | |||||||
| 6 |
|
20 | Austria | – | – | 7 | 88% | 0 | 0 | 4' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
|
33 | Niemcy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 33 |
|
26 | Austria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 83 |
|
24 | Bośnia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 87 |
![]() |
– | Austria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 36 |
|
25 | Austria | 200 tys. € | 70 tys. € | 7 | 88% | 1 | 0 | 630' | 1 | 1 | |||||||
| 21 |
|
23 | Niemcy | 200 tys. € | – | 5 | 63% | 0 | 1 | 396' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
|
31 | Austria | 0 € | – | 7 | 88% | 1 | 1 | 480' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
20 | Austria | 150 tys. € | – | 6 | 75% | 3 | 0 | 260' | 1 | 0 | |||||||
| 27 |
![]() |
20 | Niemcy | 0 € | – | 7 | 88% | 0 | 2 | 448' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
24 | Austria | 0 € | 116 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
18 | Ekwador | 1 mln € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 86 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 33 |
|
20 | Austria | 300 tys. € | 50 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 720' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
21 | Niemcy | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 1 |
|
32 | Austria | – | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Wacker Innsbruck
3 mln €
śr. 112 tys. € / zawodnika
Ile Wacker Innsbruck wydaje na pensje
695 tys. € rocznie
śr. 26 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
12
najliczniej: Austria (12 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Wacker Innsbruck w sezonie 2026/2027
Wacker Innsbruck wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Wacker Innsbruck
Jak wygląda skład Wacker Innsbruck?
W wyjściowym ustawieniu Wacker Innsbruck między słupkami staje J. Kirchmayr, a linię obrony najczęściej tworzą M. Petutschnig, A. Joppich, F. Kopp oraz Q. Rackl. W środku pola grają A. Lechl, M. Sy, R. Galle oraz L. Gstrein, a za skuteczność w ataku odpowiadają G. Biancheri, Y. Guermouche. Trener Sebastian Siller ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w 2. Liga (Austria) i pucharach.
Wacker Innsbruck – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Wacker Innsbruck w sezonie 2026/2027.
Wacker Innsbruck transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23 Wrz 2026 |
![]() |
Czechy | 19 |
![]() |
za darmo | |
| 22 Wrz 2026 |
![]() |
Czechy | 19 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 02 Wrz 2026 |
![]() |
Ekwador | 18 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Algeria | 25 |
|
za darmo | |
| 27 Sie 2026 |
|
Argentyna | 23 | – | za darmo | |
| 16 Lip 2026 |
|
Austria | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 14 Lip 2026 |
![]() |
Czechy | 19 |
|
wypożyczenie | |
| 08 Lip 2026 |
|
Gwatemala | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Cze 2026 |
|
Niemcy | 23 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Indonezja | 20 |
|
wypożyczenie |
Rekordy transferowe w historii Wacker Innsbruck
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Wacker Innsbruck w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Wacker Innsbruck trafiło 5 zawodników, a klub opuściło 3 piłkarzy.
Wacker Innsbruck – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Wacker Innsbruck? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Wacker Innsbruck?
Klub piłkarski Wacker Innsbruck zdobył w swojej historii 35 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Austrii oraz Puchar Austrii. Ponadto triumfował w Mistrzostwo Tiroler Ligi, Mistrzostwo 2. ligi Austrii, Puchar Intertoto, Mistrzostwo Regionalligi West, Puchar Mitropa oraz Puchar Tyrolu.