Lassina Traore jest piłkarzem występującym obecnie w Red Bull Salzburg. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Lassina Traore
OcenaTransfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Lassina Traore w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Lassina Traore wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.26, a skuteczność strzałów to 50,0%. Lassina Traore oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Lassina Traore w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Lassina Traore rozegrał w barwach FC Lieferingu w 2. Lidze 7 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 336 minut. Średnio dawało to 48 minut gry na spotkanie.
Jakie trofea zdobył Lassina Traore?
Lassina Traore ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Lassina Traore?
Lassina Traore najczęściej występuje jako Lewy obrońca (3).
Jaka jest wartość rynkowa Lassina Traore?
Wycena 19-letniego Lassina Traore według stanu na grudzień 2025 wynosi 300 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 400 tysięcy euro, a najniższa 300 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Lassina Traore?
Lassina Traore urodził się 10 stycznia 2007 w Burkina-Faso. Obecnie piłkarz ma 19 lat.
Lassina Traore – statystyki
Szczegółowe statystyki Lassina Traore w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Red Bull Salzburg. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Lassina Traore
Lassina Traore vs. inni
Atak
Obrona
Podania Lassina Traore
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Lassina Traore w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Lassina Traore wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.26, a skuteczność strzałów to 50,0%. Lassina Traore oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Lassina Traore – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Lassina Traore w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Lassina Traore
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10 2026 |
2. Liga (Austria), 8. kolejka
|
3:1 | 90' | 1 | 0 | – | |||
| 13.09 2026 |
2. Liga (Austria), 6. kolejka
|
1:3 | 21' | 0 | 0 | ||||
| 28.08 2026 |
2. Liga (Austria), 5. kolejka
|
2:3 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 21.08 2026 |
2. Liga (Austria), 4. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 16.08 2026 |
2. Liga (Austria), 3. kolejka
|
2:2 | 12' | 0 | 0 | – | |||
| 07.08 2026 |
2. Liga (Austria), 2. kolejka
|
2:3 | 24' | 0 | 1 | – | |||
| 31.07 2026 |
2. Liga (Austria), 1. kolejka
|
0:4 | 9' | 0 | 0 | – | |||
| 14.05 2026 |
2. Liga (Austria), 30. kolejka
|
2:3 | 17' | 0 | 0 | – | |||
| 08.05 2026 |
2. Liga (Austria), 29. kolejka
|
3:0 | 21' | 0 | 0 | – | |||
| 24.10 2025 |
2. Liga (Austria), 11. kolejka
|
3:1 | 0' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Lassina Traore w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Lassina Traore rozegrał w barwach FC Lieferingu w 2. Lidze 7 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 336 minut. Średnio dawało to 48 minut gry na spotkanie.
Lassina Traore – transfery
W trakcie kariery Lassina Traore zmieniał klub 3 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Red Bull Salzburg 2026 – obecnie
-
FC Liefering 2025 – 2026
-
Red Bull Salzburg 2025 – 2025
-
Rahimo FC do 2025

Lassina Traore – forma
W ostatnich 5 meczach Lassina Traore zanotował bilans 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,13. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Forma Lassina Traore
W ostatnich 5 meczach Lassina Traore 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 4.86, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.13.
W ostatnich 10 meczach Lassina Traore 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 4.86, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.30.
W jakiej formie jest Lassina Traore?
Lassina Traore jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.13 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.26). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Lassina Traore – trofea
W trakcie kariery Lassina Traore zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Lassina Traore?
Lassina Traore zdobył w karierze 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo ligi młodzieżowej Austrii U18 — 1 raz.
Lassina Traore – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Lassina Traore wynosi obecnie 300 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Lassina Traore na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Lassina Traore?
Wycena Lassina Traore wynosi obecnie 300 tys. €. W szczycie kariery Lassina Traore wyceniano na 400 tys. €, a najniżej na 300 tys. €.