Luc Owen
#14Luc Owen jest piłkarzem.
Forma w ostatnich meczach Luc Owen
OcenaTransfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Luc Owen w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Luc Owen wyglądają następująco: 1 mecz, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Luc Owen oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Luc Owen w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Luc Owen rozegrał w barwach Ammanford AFC w Cymru Premier (Walia) 1 mecz.
Jaka jest wartość rynkowa Luc Owen?
Wycena 19-letniego Luc Owen według stanu na maj 2026 wynosi 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Luc Owen?
Luc Owen urodził się 30 sierpnia 2006 (Walia). Obecnie piłkarz ma 19 lat.
Luc Owen – statystyki
Szczegółowe statystyki Luc Owen w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Haverfordwest County AFC. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Luc Owen
Luc Owen vs. inni
Atak
Obrona
Podania Luc Owen
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Luc Owen w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Luc Owen wyglądają następująco: 1 mecz, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Luc Owen oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Luc Owen – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Luc Owen w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Luc Owen
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.07 2025 |
Liga Konferencji, 1. runda kwalifikacyjna
|
2:3 | 12' | 0 | 0 | – | ||
| 08.07 2025 |
Liga Konferencji, 1. runda kwalifikacyjna
|
2:1 | – | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Luc Owen w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Luc Owen rozegrał w barwach Ammanford AFC w Cymru Premier (Walia) 1 mecz.
Luc Owen – transfery
W trakcie kariery Luc Owen zmieniał klub 5 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Haverfordwest County AFC 2026 – obecnie
-
llanelli AFC 2026 – 2026
-
Haverfordwest County AFC 2025 – 2026
-
Haverfordwest County U19 2022 – 2025

-
Carmarthen Town FC Development Team 2021 – 2022

-
Swansea City Youth do 2021

Luc Owen – forma
W ostatnich 2 meczach Luc Owen zanotował bilans 0 zwycięstw, 0 remisów i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 2,90. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Forma Luc Owen
Luc Owen – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Luc Owen wynosi obecnie 25 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Luc Owen na tle wieku
Jaka jest wartość rynkowa Luc Owen?
Wycena Luc Owen wynosi obecnie 25 tys. €. W szczycie kariery Luc Owen wyceniano na 25 tys. €, a najniżej na 25 tys. €.