Forma w lidze
Haverfordwest County AFC w tabeli
12. miejsce / 10 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 27 punktów
Serie w ostatnich meczach
4 porażki z rzędu
4 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
9 pkt
7:12 bramki
0,88 gola/mecz
1 pkt
1:7 bramki
0,20 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Haverfordwest County AFC
Wartość drużyny: 600 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 2 bramek | Walia | 34 | napastnik | 13 | 50 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 1145 minut | Walia | 28 | pomocnik | 13 | 100 tys. € |
Haverfordwest County AFC w tabeli Cymru Premier (Walia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
The New Saints
|
13 | 12 | 1 | 0 | 44:6 | 37 |
2
|
GAP Connah S Quay FC
|
13 | 10 | 1 | 2 | 30:9 | 31 |
| ··· | |||||||
11
|
Briton Ferry
|
13 | 3 | 3 | 7 | 12:22 | 12 |
12
|
Haverfordwest County AFC
|
13 | 3 | 1 | 9 | 8:19 | 10 |
13
|
Ammanford AFC
|
13 | 2 | 3 | 8 | 10:32 | 9 |
Wyniki Haverfordwest County AFC
Terminarz Haverfordwest County AFC
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 15:00
|
Haverfordwest County AFC
![]()
Cardiff Corinthians AFC
Puchar Walii
|
|
|
23 Paź 20:45
|
Barry Town
Haverfordwest County AFC
Cymru Premier (Walia), 14. kolejka
|
|
|
30 Paź 20:45
|
Ammanford AFC
Haverfordwest County AFC
Cymru Premier (Walia), 15. kolejka
|
Ostatnie transfery Haverfordwest County AFC
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Sie 2026 |
![]() |
Walia |
![]() |
wypożyczenie | |
| 27 Sie 2026 |
![]() |
Walia |
|
wypożyczenie | |
| 28 Lip 2026 |
![]() |
Szkocja |
|
za darmo | |
| 02 Lip 2026 |
![]() |
Walia |
![]() |
za darmo |
Haverfordwest County AFC to klub piłkarski z Walii występujący w Cymru Premier (Walia). Swoim domowym obiektem jest New Bridge Meadow Stadium, który może pomieścić 3 500 widzów. Zespół prowadzi Tony Pennock. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 600 tysięcy euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Walii.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Haverfordwest County AFC w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Haverfordwest County AFC trafiło 3 zawodników, a klub opuścił 1 piłkarz.
Które miejsce zajmuje Haverfordwest County AFC w tabeli Cymru Premier (Walia)?
Haverfordwest County AFC zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli Cymru Premier (Walia) z dorobkiem 10 punktów po 13 kolejkach. Strata do prowadzącego The New Saints wynosi 27 punktów, a przewaga nad 13. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 8:19, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Jak wygląda skład Haverfordwest County AFC?
W wyjściowym ustawieniu Haverfordwest County AFC między słupkami staje I. Knott, a linię obrony najczęściej tworzą D. Rees, J. Walker, K. Mccarthy oraz J. Hackett-Valton. W środku pola grają R. Abbruzzese, C. Shephard, C. Twose oraz K. Kenniford, a za skuteczność w ataku odpowiadają D. Hawkins, B. Ahmun. Trener Tony Pennock ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Cymru Premier (Walia) i pucharach.
Kiedy Haverfordwest County AFC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Haverfordwest County AFC to spotkanie z Cardiff Corinthians AFC, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie New Bridge Meadow Stadium w ramach Pucharu Walii.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Haverfordwest County AFC?
Ostatni mecz Haverfordwest County AFC to porażka z Caernarfon Town 1:2 w Cymru Premier (Walia), 9 października 2026. Bramki zdobyli Clarke, Ahmun oraz Bradley. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Haverfordwest County AFC w tym sezonie?
Bilans Haverfordwest County AFC w tym sezonie to 13 meczów i wynik 3-1-9 przy 8 zdobytych bramkach i 19 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 44%, a oddaje 10,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Haverfordwest County AFC w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Haverfordwest County AFC w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Haverfordwest County AFC

Haverfordwest County AFC terminarz
Kiedy Haverfordwest County AFC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Haverfordwest County AFC to spotkanie z Cardiff Corinthians AFC, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie New Bridge Meadow Stadium w ramach Pucharu Walii.
Wyniki Haverfordwest County AFC w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Haverfordwest County AFC w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Haverfordwest County AFC w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Haverfordwest County AFC wyniki
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Haverfordwest County AFC?
Ostatni mecz Haverfordwest County AFC to porażka z Caernarfon Town 1:2 w Cymru Premier (Walia), 9 października 2026. Bramki zdobyli Clarke, Ahmun oraz Bradley. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Haverfordwest County AFC – tabela Cymru Premier (Walia)
Jakie miejsce w tabeli Cymru Premier (Walia) zajmuje Haverfordwest County AFC w sezonie 2026/2027.
Miejsce Haverfordwest County AFC w tabeli Cymru Premier (Walia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
The New Saints
|
13 | 12 | 1 | 0 | 44:6 | 38 | 37 | |
2
|
GAP Connah S Quay FC
|
13 | 10 | 1 | 2 | 30:9 | 21 | 31 | |
3
|
Penybont
|
13 | 9 | 3 | 1 | 25:11 | 14 | 30 | |
4
|
Caernarfon Town
|
13 | 8 | 2 | 3 | 37:15 | 22 | 26 | |
5
|
Colwyn Bay
|
13 | 8 | 1 | 4 | 22:15 | 7 | 25 | |
6
|
Barry Town
|
13 | 8 | 1 | 4 | 28:23 | 5 | 25 | |
7
|
Cardiff MET
|
13 | 6 | 3 | 4 | 24:16 | 8 | 21 | |
8
|
Airbus UK
|
13 | 7 | 0 | 6 | 25:18 | 7 | 21 | |
9
|
Cambrian & Clydach
|
13 | 5 | 3 | 5 | 21:33 | -12 | 18 | |
10
|
Llandudno
|
13 | 5 | 1 | 7 | 22:23 | -1 | 16 | |
11
|
Briton Ferry
|
13 | 3 | 3 | 7 | 12:22 | -10 | 12 | |
12
|
Haverfordwest County AFC
|
13 | 3 | 1 | 9 | 8:19 | -11 | 10 | |
13
|
Ammanford AFC
|
13 | 2 | 3 | 8 | 10:32 | -22 | 9 | |
14
|
Flint Town United
|
13 | 2 | 2 | 9 | 12:25 | -13 | 8 | |
15
|
Trefelin
|
13 | 1 | 3 | 9 | 8:31 | -23 | 6 | |
16
|
Holywell
|
13 | 0 | 2 | 11 | 14:44 | -30 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
The New Saints
|
13 | 12 | 1 | 0 | 44:6 | 38 | 37 | |
2
|
GAP Connah S Quay FC
|
13 | 10 | 1 | 2 | 30:9 | 21 | 31 | |
3
|
Penybont
|
13 | 9 | 3 | 1 | 25:11 | 14 | 30 | |
4
|
Caernarfon Town
|
13 | 8 | 2 | 3 | 37:15 | 22 | 26 | |
5
|
Colwyn Bay
|
13 | 8 | 1 | 4 | 22:15 | 7 | 25 | |
6
|
Barry Town
|
13 | 8 | 1 | 4 | 28:23 | 5 | 25 | |
7
|
Cardiff MET
|
13 | 6 | 3 | 4 | 24:16 | 8 | 21 | |
8
|
Airbus UK
|
13 | 7 | 0 | 6 | 25:18 | 7 | 21 | |
9
|
Cambrian & Clydach
|
13 | 5 | 3 | 5 | 21:33 | -12 | 18 | |
10
|
Llandudno
|
13 | 5 | 1 | 7 | 22:23 | -1 | 16 | |
11
|
Briton Ferry
|
13 | 3 | 3 | 7 | 12:22 | -10 | 12 | |
12
|
Haverfordwest County AFC
|
13 | 3 | 1 | 9 | 8:19 | -11 | 10 | |
13
|
Ammanford AFC
|
13 | 2 | 3 | 8 | 10:32 | -22 | 9 | |
14
|
Flint Town United
|
13 | 2 | 2 | 9 | 12:25 | -13 | 8 | |
15
|
Trefelin
|
13 | 1 | 3 | 9 | 8:31 | -23 | 6 | |
16
|
Holywell
|
13 | 0 | 2 | 11 | 14:44 | -30 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
The New Saints
|
7 | 7 | 0 | 0 | 25:2 | 23 | 21 | |
| 2 |
Colwyn Bay
|
6 | 6 | 0 | 0 | 13:3 | 10 | 18 | |
| 3 |
Penybont
|
7 | 5 | 2 | 0 | 12:6 | 6 | 17 | |
| 4 |
GAP Connah S Quay FC
|
7 | 5 | 1 | 1 | 16:3 | 13 | 16 | |
| 5 |
Barry Town
|
6 | 4 | 1 | 1 | 14:10 | 4 | 13 | |
| 6 |
Llandudno
|
7 | 4 | 1 | 2 | 12:9 | 3 | 13 | |
| 7 |
Airbus UK
|
6 | 4 | 0 | 2 | 15:7 | 8 | 12 | |
| 8 |
Cardiff MET
|
7 | 3 | 2 | 2 | 15:13 | 2 | 11 | |
| 9 |
Cambrian & Clydach
|
6 | 3 | 2 | 1 | 10:8 | 2 | 11 | |
| 10 |
Caernarfon Town
|
6 | 3 | 0 | 3 | 18:7 | 11 | 9 | |
| 11 |
Haverfordwest County AFC
|
8 | 3 | 0 | 5 | 7:12 | -5 | 9 | |
| 12 |
Briton Ferry
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:10 | -4 | 7 | |
| 13 |
Ammanford AFC
|
6 | 1 | 1 | 4 | 5:20 | -15 | 4 | |
| 14 |
Flint Town United
|
6 | 1 | 1 | 4 | 7:8 | -1 | 4 | |
| 15 |
Holywell
|
7 | 0 | 2 | 5 | 8:24 | -16 | 2 | |
| 16 |
Trefelin
|
6 | 0 | 1 | 5 | 2:15 | -13 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Caernarfon Town
|
7 | 5 | 2 | 0 | 19:8 | 11 | 17 | |
| 2 |
The New Saints
|
6 | 5 | 1 | 0 | 19:4 | 15 | 16 | |
| 3 |
GAP Connah S Quay FC
|
6 | 5 | 0 | 1 | 14:6 | 8 | 15 | |
| 4 |
Penybont
|
6 | 4 | 1 | 1 | 13:5 | 8 | 13 | |
| 5 |
Barry Town
|
7 | 4 | 0 | 3 | 14:13 | 1 | 12 | |
| 6 |
Cardiff MET
|
6 | 3 | 1 | 2 | 9:3 | 6 | 10 | |
| 7 |
Airbus UK
|
7 | 3 | 0 | 4 | 10:11 | -1 | 9 | |
| 8 |
Colwyn Bay
|
7 | 2 | 1 | 4 | 9:12 | -3 | 7 | |
| 9 |
Cambrian & Clydach
|
7 | 2 | 1 | 4 | 11:25 | -14 | 7 | |
| 10 |
Briton Ferry
|
7 | 1 | 2 | 4 | 6:12 | -6 | 5 | |
| 11 |
Ammanford AFC
|
7 | 1 | 2 | 4 | 5:12 | -7 | 5 | |
| 12 |
Trefelin
|
7 | 1 | 2 | 4 | 6:16 | -10 | 5 | |
| 13 |
Flint Town United
|
7 | 1 | 1 | 5 | 5:17 | -12 | 4 | |
| 14 |
Llandudno
|
6 | 1 | 0 | 5 | 10:14 | -4 | 3 | |
| 15 |
Haverfordwest County AFC
|
5 | 0 | 1 | 4 | 1:7 | -6 | 1 | |
| 16 |
Holywell
|
6 | 0 | 0 | 6 | 6:20 | -14 | 0 |
Które miejsce zajmuje Haverfordwest County AFC w tabeli Cymru Premier (Walia)?
Haverfordwest County AFC zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli Cymru Premier (Walia) z dorobkiem 10 punktów po 13 kolejkach. Strata do prowadzącego The New Saints wynosi 27 punktów, a przewaga nad 13. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 8:19, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Statystyki Haverfordwest County AFC w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Haverfordwest County AFC na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Haverfordwest County AFC na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,5
- Strzały celne / mecz 3,5
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,46
- Czyste konta 8%
Strzelcy Haverfordwest County AFC
-
Benjamin Ahmun 2

-
Daniel Hawkins 2

-
Rhys Abbruzzese 1
-
Corey Shephard 1

-
Jack Walker 1

-
Jack Wilson 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Haverfordwest County AFC i rywali według minuty w ostatnich 13 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Haverfordwest County AFC to 76–90+ minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 2 trafieniami.
Przebieg meczu Haverfordwest County AFC i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 2-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 10 | 1-0-9 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Remis do przerwy | 9 | 2-1-6 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-0-3 |
Gdy Haverfordwest County AFC otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla Haverfordwest County AFC
100% bramek Haverfordwest County AFC pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Haverfordwest County AFC zdobywa w sezonie średnio 0,77 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,00.
Aktualne serie Haverfordwest County AFC
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 4 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Haverfordwest County AFC, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Haverfordwest County AFC
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 62%
- Powyżej 2,5 38%
- Powyżej 3,5 8%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 38% meczów Haverfordwest County AFC padają co najmniej trzy bramki, a w 31% spotkań trafiają obie drużyny.
Haverfordwest County AFC – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Haverfordwest County AFC, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Haverfordwest County AFC zdobywa 1,13 punktu na mecz wobec 0,20 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 13 meczach Haverfordwest County AFC ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 88% goli Haverfordwest County AFC, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 13 meczów.
Haverfordwest County AFC – strzały
- Celne / mecz 3,5
- Niecelne / mecz 7,1
- Celność strzałów 33%
- Skuteczność (gole / strzały) 6%
- Strzałów na gola 17,1
Haverfordwest County AFC oddaje 10,5 strzału na mecz. Do bramki trafia 33% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 17,1 strzału.
Haverfordwest County AFC – posiadanie piłki
- U siebie 50,0%
- Na wyjeździe 33,4%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 13
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 13
- Najniższe w sezonie 25%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 13 meczów. Średnio Haverfordwest County AFC utrzymuje przy piłce 43,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 25%.
Haverfordwest County AFC – czyste konta
- U siebie 1 z 8
- Na wyjeździe 0 z 5
- Stracone / mecz 1,46
- Bez straty do przerwy 77%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 38%
Czyste konto Haverfordwest County AFC to 8% meczów sezonu (1 z 13), z czego 1 w 8 meczach u siebie.
Haverfordwest County AFC – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 46%
- Pow. 8,5 w meczu 31%
- Pow. 10,5 w meczu 23%
- Rożne u siebie / mecz 4,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 1,6
Haverfordwest County AFC wykonuje średnio 3,1 rzutów rożnych na mecz wobec 5,1 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 31% spotkań.
Haverfordwest County AFC – kartki
- Żółte kartki 24
- Pow. 3,5 kartki w meczu 46%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 23%
- Kartki rywali / mecz 1,5
- Mecze bez kartki 8%
Haverfordwest County AFC ogląda średnio 1,8 żółtej kartki na mecz, a rywale Haverfordwest County AFC – 1,5. W sezonie zespół otrzymał 3 czerwone kartki.
Haverfordwest County AFC według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 5 | 0-1-4 | 0,20 | 0,40 | 1,80 |
| Środka tabeli (6–11) | 5 | 1-0-4 | 0,60 | 0,60 | 1,60 |
| Dołu tabeli (12–16) | 3 | 2-0-1 | 2,00 | 1,00 | 0,67 |
Najwięcej punktów na mecz Haverfordwest County AFC zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Haverfordwest County AFC na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
10.
|
1,86 0,50 | 1,71 1,67 | 1,29 2,33 |
|
11.
|
1,17 0,71 | 1,00 0,86 | 1,67 1,71 |
|
12.
|
1,13 0,20 | 0,88 0,20 | 1,50 1,40 |
|
13.
|
0,67 0,71 | 0,83 0,71 | 3,33 1,71 |
|
14.
|
0,67 0,57 | 1,17 0,71 | 1,33 2,43 |
Ciekawe rekordy w meczach Haverfordwest County AFC
Skrajne wyniki i osiągnięcia Haverfordwest County AFC w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Haverfordwest County AFC - Briton Ferry 3:1 Cymru Premier (Walia), 11.09.2026
- Najwyższa porażka Haverfordwest County AFC - Penybont 0:3 Cymru Premier (Walia), 14.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Haverfordwest County AFC - Briton Ferry 3:1, Cymru Premier (Walia), 11.09.2026
- Najszybsza bramka 23. minuta Ahmun, Haverfordwest County AFC - Holywell 1:0, Cymru Premier (Walia), 18.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 84. minuta Abbruzzese, Haverfordwest County AFC - Briton Ferry 3:1, Cymru Premier (Walia), 11.09.2026
Jakie statystyki ma Haverfordwest County AFC w tym sezonie?
Bilans Haverfordwest County AFC w tym sezonie to 13 meczów i wynik 3-1-9 przy 8 zdobytych bramkach i 19 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 44%, a oddaje 10,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Haverfordwest County AFC – zawodnicy
Jak wygląda kadra Haverfordwest County AFC w sezonie 2026/2027.
Kontuzje w kadrze Haverfordwest County AFC
-
Clayton Greene Pomocnik Zerwanie więzadła pobocznego kolana pauzuje od 57 dniopuszczone: 10 meczów
Kadra Haverfordwest County AFC
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
34 | Walia | 50 tys. € | – | 13 | 100% | 2 | 0 | 841' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
22 | Walia | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
|
24 | Walia | 75 tys. € | – | 12 | 92% | 0 | 0 | 480' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
![]() |
25 | Walia | 50 tys. € | – | 13 | 100% | 2 | 0 | 984' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
![]() |
30 | Walia | 50 tys. € | – | 3 | 23% | 0 | 0 | 23' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
25 | Walia | 50 tys. € | – | 9 | 69% | 1 | 0 | 449' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
22 | Walia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
20 | Walia | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
28 | Walia | 100 tys. € | – | 11 | 85% | 1 | 0 | 960' | 1 | 1 | |||||||
| 0 |
|
32 | Walia | 75 tys. € | – | 2 | 15% | 0 | 0 | 180' | 1 | 0 | |||||||
| 3 |
|
28 | Walia | 100 tys. € | – | 13 | 100% | 1 | 0 | 1 145' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
![]() |
22 | Walia | 25 tys. € | – | 13 | 100% | 0 | 0 | 753' | 1 | 0 | |||||||
| 5 |
![]() |
30 | Walia | 75 tys. € | – | 12 | 92% | 0 | 0 | 1 003' | 3 | 0 | |||||||
| 7 |
|
34 | Walia | 25 tys. € | – | 4 | 31% | 0 | 0 | 178' | 2 | 0 | |||||||
| 16 |
![]() |
20 | Walia | – | – | 8 | 62% | 0 | 0 | 379' | 1 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
31 | Walia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
– | Walia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
20 | Szkocja | 50 tys. € | – | 11 | 85% | 1 | 0 | 808' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
![]() |
32 | Walia | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
![]() |
25 | Walia | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
![]() |
25 | Walia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
![]() |
33 | Walia | 50 tys. € | – | 7 | 54% | 0 | 0 | 565' | 2 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
22 | Anglia | 125 tys. € | – | 9 | 69% | 0 | 0 | 474' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
|
23 | Walia | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 12 |
![]() |
22 | Walia | 100 tys. € | – | 11 | 85% | 0 | 0 | 990' | 0 | 0 | |||||||
| 31 |
![]() |
22 | Walia | 50 tys. € | – | 7 | 54% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Haverfordwest County AFC
1,2 mln €
śr. 47 tys. € / zawodnika
Ile Haverfordwest County AFC wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
3
najliczniej: Walia (24 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Haverfordwest County AFC w sezonie 2026/2027
Haverfordwest County AFC wycena zawodników

Struktura wieku i wartości kadry Haverfordwest County AFC
Jak wygląda skład Haverfordwest County AFC?
W wyjściowym ustawieniu Haverfordwest County AFC między słupkami staje I. Knott, a linię obrony najczęściej tworzą D. Rees, J. Walker, K. Mccarthy oraz J. Hackett-Valton. W środku pola grają R. Abbruzzese, C. Shephard, C. Twose oraz K. Kenniford, a za skuteczność w ataku odpowiadają D. Hawkins, B. Ahmun. Trener Tony Pennock ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Cymru Premier (Walia) i pucharach.
Haverfordwest County AFC – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Haverfordwest County AFC w sezonie 2026/2027.
Haverfordwest County AFC transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Sie 2026 |
![]() |
Walia | 20 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 27 Sie 2026 |
![]() |
Walia | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 28 Lip 2026 |
![]() |
Szkocja | 20 |
|
za darmo | |
| 02 Lip 2026 |
![]() |
Walia | 32 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Walia | 32 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Walia | 24 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Walia | 20 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Maj 2026 |
![]() |
Walia | 20 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 22 Sty 2026 |
![]() |
Walia | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Gru 2025 |
|
Walia | 26 |
![]() |
za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Haverfordwest County AFC w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Haverfordwest County AFC trafiło 3 zawodników, a klub opuścił 1 piłkarz.