Forma w lidze
Ammanford AFC w tabeli
13. miejsce / 9 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 28 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 zwycięstwa z rzędu
2 mecze ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
4 pkt
5:20 bramki
0,83 gola/mecz
5 pkt
5:12 bramki
0,71 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Ammanford AFC
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 2 bramek | Walia | 33 | pomocnik | 13 | 0 € | ||
![]() |
Najwięcej minut 1170 minut | Walia | 20 | pomocnik | 13 | – |
Ammanford AFC w tabeli Cymru Premier (Walia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
The New Saints
|
13 | 12 | 1 | 0 | 44:6 | 37 |
2
|
GAP Connah S Quay FC
|
13 | 10 | 1 | 2 | 30:9 | 31 |
| ··· | |||||||
12
|
Haverfordwest County AFC
|
13 | 3 | 1 | 9 | 8:19 | 10 |
13
|
Ammanford AFC
|
13 | 2 | 3 | 8 | 10:32 | 9 |
14
|
Flint Town United
|
13 | 2 | 2 | 9 | 12:25 | 8 |
Wyniki Ammanford AFC
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Cambrian & Clydach
0
Ammanford AFC
1
Cymru Premier (Walia), 13. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Ammanford AFC
2
Holywell
1
Cymru Premier (Walia), 12. kolejka
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Flint Town United
3
Ammanford AFC
0
Cymru Premier (Walia), 11. kolejka
|
Terminarz Ammanford AFC
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 15:00
|
![]()
Cwmaman Institute Football Club
Ammanford AFC
Puchar Walii
|
|
|
23 Paź 20:45
|
The New Saints
Ammanford AFC
Cymru Premier (Walia), 14. kolejka
|
|
|
30 Paź 20:45
|
Ammanford AFC
Haverfordwest County AFC
Cymru Premier (Walia), 15. kolejka
|
Ammanford AFC to klub piłkarski z Walii występujący w Cymru Premier (Walia). Swoim domowym obiektem jest Ammanford Recreation Ground, który może pomieścić 1 000 widzów. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Walii.
Przegląd klubu
Które miejsce zajmuje Ammanford AFC w tabeli Cymru Premier (Walia)?
Ammanford AFC zajmuje obecnie 13. miejsce w tabeli Cymru Premier (Walia) z dorobkiem 9 punktów po 13 kolejkach. Strata do prowadzącego The New Saints wynosi 28 punktów, a przewaga nad 14. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:32, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Kiedy Ammanford AFC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Ammanford AFC to spotkanie z Cwmaman Institute Football Club, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 15:00 w ramach Pucharu Walii.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Ammanford AFC?
Ostatni mecz Ammanford AFC to wygrana z Cambrian & Clydach 0:1 w Cymru Premier (Walia), 9 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Ammanford AFC w tym sezonie?
Bilans Ammanford AFC w tym sezonie to 13 meczów i wynik 2-3-8 przy 10 zdobytych bramkach i 32 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 38%, a oddaje 5,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Ammanford AFC w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Ammanford AFC w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Ammanford AFC

Ammanford AFC terminarz
Kiedy Ammanford AFC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Ammanford AFC to spotkanie z Cwmaman Institute Football Club, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 15:00 w ramach Pucharu Walii.
Wyniki Ammanford AFC w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Ammanford AFC w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Ammanford AFC w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Ammanford AFC wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Cymru Premier (Walia), 13. kolejka
|
0:1 | – | 1/9 | 2/8 | |
|
03 Paź Koniec
|
Cymru Premier (Walia), 12. kolejka
|
2:1 | – | 4/9 | 3/6 | |
|
26 Wrz Koniec
|
Cymru Premier (Walia), 11. kolejka
|
3:0 | – | 2/6 | 0/0 | |
|
18 Wrz Koniec
|
Cymru Premier (Walia), 10. kolejka
|
1:5 | – | 2/5 | 1/1 | |
|
15 Wrz Koniec
|
Cymru Premier (Walia), 9. kolejka
|
2:2 | – | 1/11 | 0/3 | |
|
11 Wrz Koniec
|
Cymru Premier (Walia), 8. kolejka
|
0:5 | – | 0/5 | 2/4 | |
|
04 Wrz Koniec
|
Cymru Premier (Walia), 7. kolejka
|
2:0 | – | 1/5 | 3/4 | |
|
31 Sie Koniec
|
Cymru Premier (Walia), 6. kolejka
|
0:5 | – | 2/8 | 3/4 | |
|
28 Sie Koniec
|
Cymru Premier (Walia), 5. kolejka
|
1:1 | – | 2/10 | 4/9 | |
|
22 Sie Koniec
|
Cymru Premier (Walia), 4. kolejka
|
0:2 | – | 4/10 | 3/5 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Ammanford AFC?
Ostatni mecz Ammanford AFC to wygrana z Cambrian & Clydach 0:1 w Cymru Premier (Walia), 9 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Ammanford AFC – tabela Cymru Premier (Walia)
Jakie miejsce w tabeli Cymru Premier (Walia) zajmuje Ammanford AFC w sezonie 2026/2027.
Miejsce Ammanford AFC w tabeli Cymru Premier (Walia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
The New Saints
|
13 | 12 | 1 | 0 | 44:6 | 38 | 37 | |
2
|
GAP Connah S Quay FC
|
13 | 10 | 1 | 2 | 30:9 | 21 | 31 | |
3
|
Penybont
|
13 | 9 | 3 | 1 | 25:11 | 14 | 30 | |
4
|
Caernarfon Town
|
13 | 8 | 2 | 3 | 37:15 | 22 | 26 | |
5
|
Colwyn Bay
|
13 | 8 | 1 | 4 | 22:15 | 7 | 25 | |
6
|
Barry Town
|
13 | 8 | 1 | 4 | 28:23 | 5 | 25 | |
7
|
Cardiff MET
|
13 | 6 | 3 | 4 | 24:16 | 8 | 21 | |
8
|
Airbus UK
|
13 | 7 | 0 | 6 | 25:18 | 7 | 21 | |
9
|
Cambrian & Clydach
|
13 | 5 | 3 | 5 | 21:33 | -12 | 18 | |
10
|
Llandudno
|
13 | 5 | 1 | 7 | 22:23 | -1 | 16 | |
11
|
Briton Ferry
|
13 | 3 | 3 | 7 | 12:22 | -10 | 12 | |
12
|
Haverfordwest County AFC
|
13 | 3 | 1 | 9 | 8:19 | -11 | 10 | |
13
|
Ammanford AFC
|
13 | 2 | 3 | 8 | 10:32 | -22 | 9 | |
14
|
Flint Town United
|
13 | 2 | 2 | 9 | 12:25 | -13 | 8 | |
15
|
Trefelin
|
13 | 1 | 3 | 9 | 8:31 | -23 | 6 | |
16
|
Holywell
|
13 | 0 | 2 | 11 | 14:44 | -30 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
The New Saints
|
13 | 12 | 1 | 0 | 44:6 | 38 | 37 | |
2
|
GAP Connah S Quay FC
|
13 | 10 | 1 | 2 | 30:9 | 21 | 31 | |
3
|
Penybont
|
13 | 9 | 3 | 1 | 25:11 | 14 | 30 | |
4
|
Caernarfon Town
|
13 | 8 | 2 | 3 | 37:15 | 22 | 26 | |
5
|
Colwyn Bay
|
13 | 8 | 1 | 4 | 22:15 | 7 | 25 | |
6
|
Barry Town
|
13 | 8 | 1 | 4 | 28:23 | 5 | 25 | |
7
|
Cardiff MET
|
13 | 6 | 3 | 4 | 24:16 | 8 | 21 | |
8
|
Airbus UK
|
13 | 7 | 0 | 6 | 25:18 | 7 | 21 | |
9
|
Cambrian & Clydach
|
13 | 5 | 3 | 5 | 21:33 | -12 | 18 | |
10
|
Llandudno
|
13 | 5 | 1 | 7 | 22:23 | -1 | 16 | |
11
|
Briton Ferry
|
13 | 3 | 3 | 7 | 12:22 | -10 | 12 | |
12
|
Haverfordwest County AFC
|
13 | 3 | 1 | 9 | 8:19 | -11 | 10 | |
13
|
Ammanford AFC
|
13 | 2 | 3 | 8 | 10:32 | -22 | 9 | |
14
|
Flint Town United
|
13 | 2 | 2 | 9 | 12:25 | -13 | 8 | |
15
|
Trefelin
|
13 | 1 | 3 | 9 | 8:31 | -23 | 6 | |
16
|
Holywell
|
13 | 0 | 2 | 11 | 14:44 | -30 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
The New Saints
|
7 | 7 | 0 | 0 | 25:2 | 23 | 21 | |
| 2 |
Colwyn Bay
|
6 | 6 | 0 | 0 | 13:3 | 10 | 18 | |
| 3 |
Penybont
|
7 | 5 | 2 | 0 | 12:6 | 6 | 17 | |
| 4 |
GAP Connah S Quay FC
|
7 | 5 | 1 | 1 | 16:3 | 13 | 16 | |
| 5 |
Barry Town
|
6 | 4 | 1 | 1 | 14:10 | 4 | 13 | |
| 6 |
Llandudno
|
7 | 4 | 1 | 2 | 12:9 | 3 | 13 | |
| 7 |
Airbus UK
|
6 | 4 | 0 | 2 | 15:7 | 8 | 12 | |
| 8 |
Cardiff MET
|
7 | 3 | 2 | 2 | 15:13 | 2 | 11 | |
| 9 |
Cambrian & Clydach
|
6 | 3 | 2 | 1 | 10:8 | 2 | 11 | |
| 10 |
Caernarfon Town
|
6 | 3 | 0 | 3 | 18:7 | 11 | 9 | |
| 11 |
Haverfordwest County AFC
|
8 | 3 | 0 | 5 | 7:12 | -5 | 9 | |
| 12 |
Briton Ferry
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:10 | -4 | 7 | |
| 13 |
Ammanford AFC
|
6 | 1 | 1 | 4 | 5:20 | -15 | 4 | |
| 14 |
Flint Town United
|
6 | 1 | 1 | 4 | 7:8 | -1 | 4 | |
| 15 |
Holywell
|
7 | 0 | 2 | 5 | 8:24 | -16 | 2 | |
| 16 |
Trefelin
|
6 | 0 | 1 | 5 | 2:15 | -13 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Caernarfon Town
|
7 | 5 | 2 | 0 | 19:8 | 11 | 17 | |
| 2 |
The New Saints
|
6 | 5 | 1 | 0 | 19:4 | 15 | 16 | |
| 3 |
GAP Connah S Quay FC
|
6 | 5 | 0 | 1 | 14:6 | 8 | 15 | |
| 4 |
Penybont
|
6 | 4 | 1 | 1 | 13:5 | 8 | 13 | |
| 5 |
Barry Town
|
7 | 4 | 0 | 3 | 14:13 | 1 | 12 | |
| 6 |
Cardiff MET
|
6 | 3 | 1 | 2 | 9:3 | 6 | 10 | |
| 7 |
Airbus UK
|
7 | 3 | 0 | 4 | 10:11 | -1 | 9 | |
| 8 |
Colwyn Bay
|
7 | 2 | 1 | 4 | 9:12 | -3 | 7 | |
| 9 |
Cambrian & Clydach
|
7 | 2 | 1 | 4 | 11:25 | -14 | 7 | |
| 10 |
Briton Ferry
|
7 | 1 | 2 | 4 | 6:12 | -6 | 5 | |
| 11 |
Ammanford AFC
|
7 | 1 | 2 | 4 | 5:12 | -7 | 5 | |
| 12 |
Trefelin
|
7 | 1 | 2 | 4 | 6:16 | -10 | 5 | |
| 13 |
Flint Town United
|
7 | 1 | 1 | 5 | 5:17 | -12 | 4 | |
| 14 |
Llandudno
|
6 | 1 | 0 | 5 | 10:14 | -4 | 3 | |
| 15 |
Haverfordwest County AFC
|
5 | 0 | 1 | 4 | 1:7 | -6 | 1 | |
| 16 |
Holywell
|
6 | 0 | 0 | 6 | 6:20 | -14 | 0 |
Które miejsce zajmuje Ammanford AFC w tabeli Cymru Premier (Walia)?
Ammanford AFC zajmuje obecnie 13. miejsce w tabeli Cymru Premier (Walia) z dorobkiem 9 punktów po 13 kolejkach. Strata do prowadzącego The New Saints wynosi 28 punktów, a przewaga nad 14. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:32, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki Ammanford AFC w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Ammanford AFC na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Ammanford AFC na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 5,3
- Strzały celne / mecz 2,3
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,46
- Czyste konta 8%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Ammanford AFC i rywali według minuty w ostatnich 13 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Ammanford AFC to 46–60 minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 3 trafieniami.
Przebieg meczu Ammanford AFC i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 1-1-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 10 | 1-2-7 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 1-1-0 |
| Remis do przerwy | 3 | 1-0-2 |
| Przegrywał do przerwy | 8 | 0-2-6 |
Gdy Ammanford AFC otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla Ammanford AFC
80% bramek Ammanford AFC pada z gry. Z karnych odpowiadają za 20% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Ammanford AFC zdobywa w sezonie średnio 0,69 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,80.
Aktualne serie Ammanford AFC
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Ammanford AFC, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Ammanford AFC
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 92%
- Powyżej 2,5 62%
- Powyżej 3,5 38%
- Powyżej 4,5 23%
- Powyżej 5,5 8%
W 62% meczów Ammanford AFC padają co najmniej trzy bramki, a w 46% spotkań trafiają obie drużyny.
Ammanford AFC – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Ammanford AFC, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Ammanford AFC zdobywa 0,67 punktu na mecz wobec 0,71 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 13 meczach Ammanford AFC ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 60% goli Ammanford AFC, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 13 meczów.
Ammanford AFC – strzały
- Celne / mecz 2,3
- Niecelne / mecz 3,0
- Celność strzałów 43%
- Skuteczność (gole / strzały) 14%
- Strzałów na gola 6,9
Ammanford AFC oddaje 5,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 43% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,9 strzału.
Ammanford AFC – posiadanie piłki
- U siebie 36,8%
- Na wyjeździe 38,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 13
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 13
- Najniższe w sezonie 27%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 13 meczów. Średnio Ammanford AFC utrzymuje przy piłce 37,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 27%.
Ammanford AFC – czyste konta
- U siebie 0 z 6
- Na wyjeździe 1 z 7
- Stracone / mecz 2,46
- Bez straty do przerwy 23%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 77%
Czyste konto Ammanford AFC to 8% meczów sezonu (1 z 13), z czego 0 w 6 meczach u siebie.
Ammanford AFC – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 69%
- Pow. 8,5 w meczu 54%
- Pow. 10,5 w meczu 15%
- Rożne u siebie / mecz 2,5
- Rożne na wyjeździe / mecz 2,3
Ammanford AFC wykonuje średnio 2,4 rzutów rożnych na mecz wobec 6,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 54% spotkań.
Ammanford AFC – kartki
- Żółte kartki 21
- Pow. 3,5 kartki w meczu 46%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 38%
- Kartki rywali / mecz 2,0
- Mecze bez kartki 15%
Ammanford AFC ogląda średnio 1,6 żółtej kartki na mecz, a rywale Ammanford AFC – 2,0. W sezonie zespół otrzymał 5 czerwonych kartek.
Ammanford AFC według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 4 | 0-1-3 | 0,25 | 0,75 | 3,50 |
| Środka tabeli (6–11) | 6 | 1-1-4 | 0,67 | 0,67 | 2,17 |
| Dołu tabeli (12–16) | 3 | 1-1-1 | 1,33 | 1,00 | 1,67 |
Najwięcej punktów na mecz Ammanford AFC zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Ammanford AFC na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
11.
|
1,17 0,71 | 1,00 0,86 | 1,67 1,71 |
|
12.
|
1,13 0,20 | 0,88 0,20 | 1,50 1,40 |
|
13.
|
0,67 0,71 | 0,83 0,71 | 3,33 1,71 |
|
14.
|
0,67 0,57 | 1,17 0,71 | 1,33 2,43 |
|
15.
|
0,17 0,71 | 0,33 0,86 | 2,50 2,29 |
Ciekawe rekordy w meczach Ammanford AFC
Skrajne wyniki i osiągnięcia Ammanford AFC w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Ammanford AFC - Holywell 2:1 Cymru Premier (Walia), 3.10.2026
- Najwyższa porażka Ammanford AFC - Cardiff MET 0:5 Cymru Premier (Walia), 31.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Ammanford AFC - Penybont 1:5, Cymru Premier (Walia), 18.09.2026
- Najszybsza bramka 4. minuta Cambrian & Clydach - Ammanford AFC 0:1, Cymru Premier (Walia), 9.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+7 minuta Barry Town - Ammanford AFC 2:2, Cymru Premier (Walia), 15.09.2026
Jakie statystyki ma Ammanford AFC w tym sezonie?
Bilans Ammanford AFC w tym sezonie to 13 meczów i wynik 2-3-8 przy 10 zdobytych bramkach i 32 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 38%, a oddaje 5,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Ammanford AFC – zawodnicy
Jak wygląda kadra Ammanford AFC w sezonie 2026/2027.
Kadra Ammanford AFC
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 36 |
![]() |
20 | Walia | – | – | 13 | 100% | 0 | 0 | 1 170' | 1 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Ammanford AFC
0 €
śr. 0 € / zawodnika
Ile Ammanford AFC wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
1
najliczniej: Walia (1 zawodnik)