Forma w lidze
Barry Town w tabeli
6. miejsce / 25 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 12 punktów
Serie w ostatnich meczach
6 meczów ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
13 pkt
14:10 bramki
2,33 gola/mecz
12 pkt
14:13 bramki
2,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Barry Town
Wartość drużyny: 475 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 6 bramek | Anglia | 26 | napastnik | 10 | 25 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 1170 minut | Walia | 23 | obrońca | 13 | – |
Barry Town w tabeli Cymru Premier (Walia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
The New Saints
|
13 | 12 | 1 | 0 | 44:6 | 37 |
2
|
GAP Connah S Quay FC
|
13 | 10 | 1 | 2 | 30:9 | 31 |
| ··· | |||||||
5
|
Colwyn Bay
|
13 | 8 | 1 | 4 | 22:15 | 25 |
6
|
Barry Town
|
13 | 8 | 1 | 4 | 28:23 | 25 |
7
|
Cardiff MET
|
13 | 6 | 3 | 4 | 24:16 | 21 |
Wyniki Barry Town
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Penybont
3
Barry Town
1
Cymru Premier (Walia), 13. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Caernarfon Town
0
Barry Town
1
Cymru Premier (Walia), 12. kolejka
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Barry Town
1
GAP Connah S Quay FC
4
Cymru Premier (Walia), 11. kolejka
|
Terminarz Barry Town
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 15:00
|
Barry Town
![]()
Tredegar Town
Puchar Walii
|
|
|
23 Paź 20:45
|
Barry Town
Haverfordwest County AFC
Cymru Premier (Walia), 14. kolejka
|
|
|
30 Paź 20:45
|
Barry Town
Trefelin
Cymru Premier (Walia), 15. kolejka
|
Ostatnie transfery Barry Town
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 04 Lip 2026 |
|
Anglia |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Walia |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Anglia |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Anglia |
|
za darmo |
Barry Town to klub piłkarski z Walii występujący w Cymru Premier (Walia). Swoim domowym obiektem jest Jenner Park, który może pomieścić 3 500 widzów. Zespół prowadzi Andy Legg. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 475 tysięcy euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Walii.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Barry Town?
Klub piłkarski Barry Town zdobył w swojej historii 7 trofeów — 7 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Walii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Barry Town w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Barry Town trafił 1 zawodnik.
Które miejsce zajmuje Barry Town w tabeli Cymru Premier (Walia)?
Barry Town zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli Cymru Premier (Walia) z dorobkiem 25 punktów po 13 kolejkach. Strata do prowadzącego The New Saints wynosi 12 punktów, a przewaga nad 7. miejscem to 4 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 28:23, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Jak wygląda skład Barry Town?
W wyjściowym ustawieniu Barry Town między słupkami staje G. Ratcliffe, a linię obrony najczęściej tworzą K. Davies. W środku pola grają M. George, W. Richards, C. Sainty oraz T. Wharton, a za skuteczność w ataku odpowiadają E. Dugan, R. Schwank. Trener Andy Legg ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Cymru Premier (Walia) i pucharach.
Kiedy Barry Town gra następny mecz?
Najbliższy mecz Barry Town to spotkanie z Tredegar Town, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie Jenner Park w ramach Pucharu Walii.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Barry Town?
Ostatni mecz Barry Town to porażka z Penybont 3:1 w Cymru Premier (Walia), 9 października 2026. Bramki zdobyli Lester, Cann, Walker oraz Cann. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Barry Town w tym sezonie?
Bilans Barry Town w tym sezonie to 13 meczów i wynik 8-1-4 przy 28 zdobytych bramkach i 23 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 9,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Barry Town w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Barry Town w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Barry Town

Barry Town terminarz
Kiedy Barry Town gra następny mecz?
Najbliższy mecz Barry Town to spotkanie z Tredegar Town, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie Jenner Park w ramach Pucharu Walii.
Wyniki Barry Town w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Barry Town w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Barry Town w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Barry Town wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Cymru Premier (Walia), 13. kolejka
|
3:1 | – | 1/10 | 1/1 | |
|
03 Paź Koniec
|
Cymru Premier (Walia), 12. kolejka
|
0:1 | – | 5/10 | 2/2 | |
|
26 Wrz Koniec
|
Cymru Premier (Walia), 11. kolejka
|
1:4 | – | – | – | |
|
18 Wrz Koniec
|
Cymru Premier (Walia), 10. kolejka
|
5:2 | – | 0/6 | 0/1 | |
|
15 Wrz Koniec
|
Cymru Premier (Walia), 9. kolejka
|
2:2 | – | 10/11 | 3/3 | |
|
11 Wrz Koniec
|
Cymru Premier (Walia), 8. kolejka
|
4:1 | – | 6/10 | 3/9 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Cymru Premier (Walia), 7. kolejka
|
1:0 | – | 3/9 | 3/4 | |
|
31 Sie Koniec
|
Cymru Premier (Walia), 6. kolejka
|
1:4 | – | 3/6 | 0/4 | |
|
28 Sie Koniec
|
Cymru Premier (Walia), 5. kolejka
|
4:2 | – | 5/9 | 3/6 | |
|
21 Sie Koniec
|
Cymru Premier (Walia), 4. kolejka
|
1:3 | – | 7/9 | 1/5 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Barry Town?
Ostatni mecz Barry Town to porażka z Penybont 3:1 w Cymru Premier (Walia), 9 października 2026. Bramki zdobyli Lester, Cann, Walker oraz Cann. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Barry Town – tabela Cymru Premier (Walia)
Jakie miejsce w tabeli Cymru Premier (Walia) zajmuje Barry Town w sezonie 2026/2027.
Miejsce Barry Town w tabeli Cymru Premier (Walia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
The New Saints
|
13 | 12 | 1 | 0 | 44:6 | 38 | 37 | |
2
|
GAP Connah S Quay FC
|
13 | 10 | 1 | 2 | 30:9 | 21 | 31 | |
3
|
Penybont
|
13 | 9 | 3 | 1 | 25:11 | 14 | 30 | |
4
|
Caernarfon Town
|
13 | 8 | 2 | 3 | 37:15 | 22 | 26 | |
5
|
Colwyn Bay
|
13 | 8 | 1 | 4 | 22:15 | 7 | 25 | |
6
|
Barry Town
|
13 | 8 | 1 | 4 | 28:23 | 5 | 25 | |
7
|
Cardiff MET
|
13 | 6 | 3 | 4 | 24:16 | 8 | 21 | |
8
|
Airbus UK
|
13 | 7 | 0 | 6 | 25:18 | 7 | 21 | |
9
|
Cambrian & Clydach
|
13 | 5 | 3 | 5 | 21:33 | -12 | 18 | |
10
|
Llandudno
|
13 | 5 | 1 | 7 | 22:23 | -1 | 16 | |
11
|
Briton Ferry
|
13 | 3 | 3 | 7 | 12:22 | -10 | 12 | |
12
|
Haverfordwest County AFC
|
13 | 3 | 1 | 9 | 8:19 | -11 | 10 | |
13
|
Ammanford AFC
|
13 | 2 | 3 | 8 | 10:32 | -22 | 9 | |
14
|
Flint Town United
|
13 | 2 | 2 | 9 | 12:25 | -13 | 8 | |
15
|
Trefelin
|
13 | 1 | 3 | 9 | 8:31 | -23 | 6 | |
16
|
Holywell
|
13 | 0 | 2 | 11 | 14:44 | -30 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
The New Saints
|
13 | 12 | 1 | 0 | 44:6 | 38 | 37 | |
2
|
GAP Connah S Quay FC
|
13 | 10 | 1 | 2 | 30:9 | 21 | 31 | |
3
|
Penybont
|
13 | 9 | 3 | 1 | 25:11 | 14 | 30 | |
4
|
Caernarfon Town
|
13 | 8 | 2 | 3 | 37:15 | 22 | 26 | |
5
|
Colwyn Bay
|
13 | 8 | 1 | 4 | 22:15 | 7 | 25 | |
6
|
Barry Town
|
13 | 8 | 1 | 4 | 28:23 | 5 | 25 | |
7
|
Cardiff MET
|
13 | 6 | 3 | 4 | 24:16 | 8 | 21 | |
8
|
Airbus UK
|
13 | 7 | 0 | 6 | 25:18 | 7 | 21 | |
9
|
Cambrian & Clydach
|
13 | 5 | 3 | 5 | 21:33 | -12 | 18 | |
10
|
Llandudno
|
13 | 5 | 1 | 7 | 22:23 | -1 | 16 | |
11
|
Briton Ferry
|
13 | 3 | 3 | 7 | 12:22 | -10 | 12 | |
12
|
Haverfordwest County AFC
|
13 | 3 | 1 | 9 | 8:19 | -11 | 10 | |
13
|
Ammanford AFC
|
13 | 2 | 3 | 8 | 10:32 | -22 | 9 | |
14
|
Flint Town United
|
13 | 2 | 2 | 9 | 12:25 | -13 | 8 | |
15
|
Trefelin
|
13 | 1 | 3 | 9 | 8:31 | -23 | 6 | |
16
|
Holywell
|
13 | 0 | 2 | 11 | 14:44 | -30 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
The New Saints
|
7 | 7 | 0 | 0 | 25:2 | 23 | 21 | |
| 2 |
Colwyn Bay
|
6 | 6 | 0 | 0 | 13:3 | 10 | 18 | |
| 3 |
Penybont
|
7 | 5 | 2 | 0 | 12:6 | 6 | 17 | |
| 4 |
GAP Connah S Quay FC
|
7 | 5 | 1 | 1 | 16:3 | 13 | 16 | |
| 5 |
Barry Town
|
6 | 4 | 1 | 1 | 14:10 | 4 | 13 | |
| 6 |
Llandudno
|
7 | 4 | 1 | 2 | 12:9 | 3 | 13 | |
| 7 |
Airbus UK
|
6 | 4 | 0 | 2 | 15:7 | 8 | 12 | |
| 8 |
Cardiff MET
|
7 | 3 | 2 | 2 | 15:13 | 2 | 11 | |
| 9 |
Cambrian & Clydach
|
6 | 3 | 2 | 1 | 10:8 | 2 | 11 | |
| 10 |
Caernarfon Town
|
6 | 3 | 0 | 3 | 18:7 | 11 | 9 | |
| 11 |
Haverfordwest County AFC
|
8 | 3 | 0 | 5 | 7:12 | -5 | 9 | |
| 12 |
Briton Ferry
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:10 | -4 | 7 | |
| 13 |
Ammanford AFC
|
6 | 1 | 1 | 4 | 5:20 | -15 | 4 | |
| 14 |
Flint Town United
|
6 | 1 | 1 | 4 | 7:8 | -1 | 4 | |
| 15 |
Holywell
|
7 | 0 | 2 | 5 | 8:24 | -16 | 2 | |
| 16 |
Trefelin
|
6 | 0 | 1 | 5 | 2:15 | -13 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Caernarfon Town
|
7 | 5 | 2 | 0 | 19:8 | 11 | 17 | |
| 2 |
The New Saints
|
6 | 5 | 1 | 0 | 19:4 | 15 | 16 | |
| 3 |
GAP Connah S Quay FC
|
6 | 5 | 0 | 1 | 14:6 | 8 | 15 | |
| 4 |
Penybont
|
6 | 4 | 1 | 1 | 13:5 | 8 | 13 | |
| 5 |
Barry Town
|
7 | 4 | 0 | 3 | 14:13 | 1 | 12 | |
| 6 |
Cardiff MET
|
6 | 3 | 1 | 2 | 9:3 | 6 | 10 | |
| 7 |
Airbus UK
|
7 | 3 | 0 | 4 | 10:11 | -1 | 9 | |
| 8 |
Colwyn Bay
|
7 | 2 | 1 | 4 | 9:12 | -3 | 7 | |
| 9 |
Cambrian & Clydach
|
7 | 2 | 1 | 4 | 11:25 | -14 | 7 | |
| 10 |
Briton Ferry
|
7 | 1 | 2 | 4 | 6:12 | -6 | 5 | |
| 11 |
Ammanford AFC
|
7 | 1 | 2 | 4 | 5:12 | -7 | 5 | |
| 12 |
Trefelin
|
7 | 1 | 2 | 4 | 6:16 | -10 | 5 | |
| 13 |
Flint Town United
|
7 | 1 | 1 | 5 | 5:17 | -12 | 4 | |
| 14 |
Llandudno
|
6 | 1 | 0 | 5 | 10:14 | -4 | 3 | |
| 15 |
Haverfordwest County AFC
|
5 | 0 | 1 | 4 | 1:7 | -6 | 1 | |
| 16 |
Holywell
|
6 | 0 | 0 | 6 | 6:20 | -14 | 0 |
Które miejsce zajmuje Barry Town w tabeli Cymru Premier (Walia)?
Barry Town zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli Cymru Premier (Walia) z dorobkiem 25 punktów po 13 kolejkach. Strata do prowadzącego The New Saints wynosi 12 punktów, a przewaga nad 7. miejscem to 4 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 28:23, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Statystyki Barry Town w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Barry Town na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Barry Town na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,8
- Strzały celne / mecz 4,5
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,77
- Czyste konta 15%
Strzelcy Barry Town
-
Elliott Dugan 6
-
Noah Daley 4

-
James Lester 2

-
Ellis Williams 1

-
Michael George 1
-
Callum Sainty 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Barry Town i rywali według minuty w ostatnich 13 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Barry Town to 61–75 minuta, w której padło 6 bramek. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 5 trafieniami.
Przebieg meczu Barry Town i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 10 | 7-1-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 1-0-2 |
| Prowadził do przerwy | 6 | 4-1-1 |
| Remis do przerwy | 4 | 3-0-1 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 1-0-2 |
Gdy Barry Town otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 7 razy na 10 takich meczów.
Jak padają bramki dla Barry Town
93% bramek Barry Town pada z gry. Z karnych odpowiadają za 7% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Barry Town zdobywa w sezonie średnio 1,92 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,60.
Aktualne serie Barry Town
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 6 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Barry Town, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Barry Town
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 77%
- Powyżej 2,5 77%
- Powyżej 3,5 69%
- Powyżej 4,5 46%
- Powyżej 5,5 15%
W 77% meczów Barry Town padają co najmniej trzy bramki, a w 77% spotkań trafiają obie drużyny.
Barry Town – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Barry Town, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Barry Town zdobywa 2,17 punktu na mecz wobec 1,71 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 13 meczach Barry Town ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 57% goli Barry Town, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 7 z 13 meczów.
Barry Town – strzały
- Celne / mecz 4,5
- Niecelne / mecz 5,3
- Celność strzałów 46%
- Skuteczność (gole / strzały) 23%
- Strzałów na gola 4,4
Barry Town oddaje 9,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 46% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 4,4 strzału.
Barry Town – posiadanie piłki
- U siebie 53,0%
- Na wyjeździe 44,9%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 12
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 12
- Najniższe w sezonie 33%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 12 meczów. Średnio Barry Town utrzymuje przy piłce 48,3% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 33%.
Barry Town – czyste konta
- U siebie 1 z 6
- Na wyjeździe 1 z 7
- Stracone / mecz 1,77
- Bez straty do przerwy 62%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 46%
Czyste konto Barry Town to 15% meczów sezonu (2 z 13), z czego 1 w 6 meczach u siebie.
Barry Town – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 75%
- Pow. 8,5 w meczu 67%
- Pow. 10,5 w meczu 17%
- Rożne u siebie / mecz 6,2
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,1
Barry Town wykonuje średnio 4,4 rzutów rożnych na mecz wobec 4,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 67% spotkań.
Barry Town – kartki
- Żółte kartki 18
- Pow. 3,5 kartki w meczu 50%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 33%
- Kartki rywali / mecz 2,1
- Mecze bez kartki 33%
Barry Town ogląda średnio 1,5 żółtej kartki na mecz, a rywale Barry Town – 2,1. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Barry Town według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 5 | 1-0-4 | 0,60 | 1,00 | 2,60 |
| Środka tabeli (6–11) | 5 | 5-0-0 | 3,00 | 3,00 | 1,00 |
| Dołu tabeli (12–16) | 3 | 2-1-0 | 2,33 | 2,67 | 1,67 |
Najwięcej punktów na mecz Barry Town zdobywa z drużynami z środka tabeli (6–11), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Barry Town na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
4.
|
1,50 2,43 | 3,00 2,71 | 1,17 1,14 |
|
5.
|
3,00 1,00 | 2,17 1,29 | 0,50 1,71 |
|
6.
|
2,17 1,71 | 2,33 2,00 | 1,67 1,86 |
|
7.
|
1,57 1,67 | 2,14 1,50 | 1,86 0,50 |
|
8.
|
2,00 1,29 | 2,50 1,43 | 1,17 1,57 |
Ciekawe rekordy w meczach Barry Town
Skrajne wyniki i osiągnięcia Barry Town w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Briton Ferry - Barry Town 1:4 Cymru Premier (Walia), 31.08.2026
- Najwyższa porażka Colwyn Bay - Barry Town 5:2 Cymru Premier (Walia), 18.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Colwyn Bay - Barry Town 5:2, Cymru Premier (Walia), 18.09.2026
- Najszybsza bramka 5. minuta Dugan, Barry Town - Llandudno 4:1, Cymru Premier (Walia), 11.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+8 minuta Williams, Barry Town - Llandudno 4:1, Cymru Premier (Walia), 11.09.2026
Jakie statystyki ma Barry Town w tym sezonie?
Bilans Barry Town w tym sezonie to 13 meczów i wynik 8-1-4 przy 28 zdobytych bramkach i 23 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 9,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Barry Town – zawodnicy
Jak wygląda kadra Barry Town w sezonie 2026/2027.
Kontuzje w kadrze Barry Town
-
Rhys Schwank Napastnik Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 757 dniopuszczone: 71 meczów

Kadra Barry Town
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
![]() |
26 | Walia | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
|
37 | Walia | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
![]() |
22 | Walia | 25 tys. € | – | 10 | 77% | 0 | 0 | 94' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
|
26 | Anglia | 25 tys. € | – | 10 | 77% | 6 | 0 | 670' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
![]() |
26 | Walia | 50 tys. € | – | 6 | 46% | 0 | 0 | 540' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 2 |
![]() |
– | Walia | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 2 |
|
27 | Walia | – | – | 12 | 92% | 1 | 0 | 1 080' | 1 | 0 | |||||||
| 4 |
|
25 | Walia | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
![]() |
33 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 15 |
|
31 | Saint Kitts i Nevis | 50 tys. € | 32 tys. € | 10 | 77% | 0 | 0 | 900' | 2 | 0 | |||||||
| 28 |
|
25 | Anglia | 50 tys. € | 11 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 4 |
|
30 | Walia | 100 tys. € | – | 11 | 85% | 1 | 0 | 915' | 1 | 0 | |||||||
| 5 |
![]() |
26 | Walia | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
|
30 | Walia | 75 tys. € | – | 2 | 15% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
22 | Walia | 25 tys. € | 23 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
![]() |
24 | Anglia | 0 € | 22 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
|
34 | Walia | 50 tys. € | – | 11 | 85% | 0 | 0 | 829' | 2 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 25 |
![]() |
26 | Anglia | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 31 |
|
26 | Irlandia Północna | 100 tys. € | – | 13 | 100% | 0 | 0 | 1 170' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Barry Town
900 tys. €
śr. 47 tys. € / zawodnika
Ile Barry Town wydaje na pensje
88 tys. € rocznie
śr. 5 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
4
najliczniej: Walia (12 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Barry Town w sezonie 2026/2027
Barry Town wycena zawodników


Struktura wieku i wartości kadry Barry Town
Jak wygląda skład Barry Town?
W wyjściowym ustawieniu Barry Town między słupkami staje G. Ratcliffe, a linię obrony najczęściej tworzą K. Davies. W środku pola grają M. George, W. Richards, C. Sainty oraz T. Wharton, a za skuteczność w ataku odpowiadają E. Dugan, R. Schwank. Trener Andy Legg ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Cymru Premier (Walia) i pucharach.
Barry Town – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Barry Town w sezonie 2026/2027.
Barry Town transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 04 Lip 2026 |
|
Anglia | 26 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Walia | 26 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Anglia | 36 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Anglia | 23 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Walia | 26 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Walia | 24 |
![]() |
koniec kariery | |
| 30 Maj 2026 |
![]() |
Walia | 19 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 01 Lut 2026 |
![]() |
Walia | 19 |
|
wypożyczenie | |
| 23 Sty 2026 |
|
Saint Kitts i Nevis | 31 |
|
za darmo | |
| 09 Sty 2026 |
![]() |
Anglia | 22 |
![]() |
koniec wypożyczenia |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Barry Town w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Barry Town trafił 1 zawodnik.
Barry Town – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Barry Town? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Barry Town?
Klub piłkarski Barry Town zdobył w swojej historii 7 trofeów — 7 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Walii.