Forma w lidze
GAP Connah S Quay FC w tabeli
2. miejsce / 31 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 6 punktów
Serie w ostatnich meczach
5 zwycięstw z rzędu
10 meczów ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
16 pkt
16:3 bramki
2,29 gola/mecz
15 pkt
14:6 bramki
2,33 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy GAP Connah S Quay FC
Wartość drużyny: 575 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 5 bramek | Egipt | 24 | napastnik | 13 | 75 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 2 asyst | Anglia | 20 | obrońca | 13 | 100 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 1170 minut | Anglia | 29 | bramkarz | 13 | 75 tys. € |
GAP Connah S Quay FC w tabeli Cymru Premier (Walia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
The New Saints
|
13 | 12 | 1 | 0 | 44:6 | 37 |
2
|
GAP Connah S Quay FC
|
13 | 10 | 1 | 2 | 30:9 | 31 |
3
|
Penybont
|
13 | 9 | 3 | 1 | 25:11 | 30 |
4
|
Caernarfon Town
|
13 | 8 | 2 | 3 | 37:15 | 26 |
5
|
Colwyn Bay
|
13 | 8 | 1 | 4 | 22:15 | 25 |
Wyniki GAP Connah S Quay FC
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Briton Ferry
1
GAP Connah S Quay FC
2
Cymru Premier (Walia), 13. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
GAP Connah S Quay FC
1
Penybont
0
Cymru Premier (Walia), 12. kolejka
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Barry Town
1
GAP Connah S Quay FC
4
Cymru Premier (Walia), 11. kolejka
|
Terminarz GAP Connah S Quay FC
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
16 Paź 20:45
|
GAP Connah S Quay FC
Porthmadog
Puchar Walii
|
|
|
23 Paź 20:45
|
GAP Connah S Quay FC
Llandudno
Cymru Premier (Walia), 14. kolejka
|
|
|
30 Paź 20:45
|
The New Saints
GAP Connah S Quay FC
Cymru Premier (Walia), 15. kolejka
|
Ostatnie transfery GAP Connah S Quay FC
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 28 Sie 2026 |
![]() |
Anglia |
![]() |
za darmo | |
| 19 Sie 2026 |
![]() |
Walia |
|
za darmo | |
| 03 Sie 2026 |
|
Anglia |
![]() |
za darmo | |
| 18 Lip 2026 |
|
Anglia |
![]() |
koniec kariery |
GAP Connah S Quay FC to klub piłkarski z Walii występujący w Cymru Premier (Walia). Swoim domowym obiektem jest Essity Stadium, który może pomieścić 1 164 widzów. Zespół prowadzi John Disney. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 575 tysięcy euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Walii.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez GAP Connah S Quay FC?
Klub piłkarski GAP Connah S Quay FC zdobył w swojej historii 2 trofea — 2 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Walii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski GAP Connah S Quay FC w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 klub opuściło 4 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje GAP Connah S Quay FC w tabeli Cymru Premier (Walia)?
GAP Connah S Quay FC zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Cymru Premier (Walia) z dorobkiem 31 punktów po 13 kolejkach. Strata do prowadzącego The New Saints wynosi 6 punktów, a przewaga nad 3. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 30:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 15 punktów.
Jak wygląda skład GAP Connah S Quay FC?
W wyjściowym ustawieniu GAP Connah S Quay FC między słupkami staje C. Renshaw, a linię obrony najczęściej tworzą J. Jones, S. Flynn. W środku pola grają F. Deane, M. Stone, a za skuteczność w ataku odpowiadają I. Murray, H. Franklin, H. Mehasseb oraz D. Stephenson. Trener John Disney ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Cymru Premier (Walia) i pucharach.
Kiedy GAP Connah S Quay FC gra następny mecz?
Najbliższy mecz GAP Connah S Quay FC to spotkanie z Porthmadog, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 20:45 na obiekcie Essity Stadium w ramach Pucharu Walii.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz GAP Connah S Quay FC?
Ostatni mecz GAP Connah S Quay FC to wygrana z Briton Ferry 1:2 w Cymru Premier (Walia), 9 października 2026. Bramkę zdobył Woodcock. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma GAP Connah S Quay FC w tym sezonie?
Bilans GAP Connah S Quay FC w tym sezonie to 13 meczów i wynik 10-1-2 przy 30 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 6 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 54%, a oddaje 13,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz GAP Connah S Quay FC w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra GAP Connah S Quay FC w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań GAP Connah S Quay FC
GAP Connah S Quay FC terminarz
Kiedy GAP Connah S Quay FC gra następny mecz?
Najbliższy mecz GAP Connah S Quay FC to spotkanie z Porthmadog, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 20:45 na obiekcie Essity Stadium w ramach Pucharu Walii.
Wyniki GAP Connah S Quay FC w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub GAP Connah S Quay FC w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki GAP Connah S Quay FC w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
GAP Connah S Quay FC wyniki
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz GAP Connah S Quay FC?
Ostatni mecz GAP Connah S Quay FC to wygrana z Briton Ferry 1:2 w Cymru Premier (Walia), 9 października 2026. Bramkę zdobył Woodcock. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
GAP Connah S Quay FC – tabela Cymru Premier (Walia)
Jakie miejsce w tabeli Cymru Premier (Walia) zajmuje GAP Connah S Quay FC w sezonie 2026/2027.
Miejsce GAP Connah S Quay FC w tabeli Cymru Premier (Walia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
The New Saints
|
13 | 12 | 1 | 0 | 44:6 | 38 | 37 | |
2
|
GAP Connah S Quay FC
|
13 | 10 | 1 | 2 | 30:9 | 21 | 31 | |
3
|
Penybont
|
13 | 9 | 3 | 1 | 25:11 | 14 | 30 | |
4
|
Caernarfon Town
|
13 | 8 | 2 | 3 | 37:15 | 22 | 26 | |
5
|
Colwyn Bay
|
13 | 8 | 1 | 4 | 22:15 | 7 | 25 | |
6
|
Barry Town
|
13 | 8 | 1 | 4 | 28:23 | 5 | 25 | |
7
|
Cardiff MET
|
13 | 6 | 3 | 4 | 24:16 | 8 | 21 | |
8
|
Airbus UK
|
13 | 7 | 0 | 6 | 25:18 | 7 | 21 | |
9
|
Cambrian & Clydach
|
13 | 5 | 3 | 5 | 21:33 | -12 | 18 | |
10
|
Llandudno
|
13 | 5 | 1 | 7 | 22:23 | -1 | 16 | |
11
|
Briton Ferry
|
13 | 3 | 3 | 7 | 12:22 | -10 | 12 | |
12
|
Haverfordwest County AFC
|
13 | 3 | 1 | 9 | 8:19 | -11 | 10 | |
13
|
Ammanford AFC
|
13 | 2 | 3 | 8 | 10:32 | -22 | 9 | |
14
|
Flint Town United
|
13 | 2 | 2 | 9 | 12:25 | -13 | 8 | |
15
|
Trefelin
|
13 | 1 | 3 | 9 | 8:31 | -23 | 6 | |
16
|
Holywell
|
13 | 0 | 2 | 11 | 14:44 | -30 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
The New Saints
|
13 | 12 | 1 | 0 | 44:6 | 38 | 37 | |
2
|
GAP Connah S Quay FC
|
13 | 10 | 1 | 2 | 30:9 | 21 | 31 | |
3
|
Penybont
|
13 | 9 | 3 | 1 | 25:11 | 14 | 30 | |
4
|
Caernarfon Town
|
13 | 8 | 2 | 3 | 37:15 | 22 | 26 | |
5
|
Colwyn Bay
|
13 | 8 | 1 | 4 | 22:15 | 7 | 25 | |
6
|
Barry Town
|
13 | 8 | 1 | 4 | 28:23 | 5 | 25 | |
7
|
Cardiff MET
|
13 | 6 | 3 | 4 | 24:16 | 8 | 21 | |
8
|
Airbus UK
|
13 | 7 | 0 | 6 | 25:18 | 7 | 21 | |
9
|
Cambrian & Clydach
|
13 | 5 | 3 | 5 | 21:33 | -12 | 18 | |
10
|
Llandudno
|
13 | 5 | 1 | 7 | 22:23 | -1 | 16 | |
11
|
Briton Ferry
|
13 | 3 | 3 | 7 | 12:22 | -10 | 12 | |
12
|
Haverfordwest County AFC
|
13 | 3 | 1 | 9 | 8:19 | -11 | 10 | |
13
|
Ammanford AFC
|
13 | 2 | 3 | 8 | 10:32 | -22 | 9 | |
14
|
Flint Town United
|
13 | 2 | 2 | 9 | 12:25 | -13 | 8 | |
15
|
Trefelin
|
13 | 1 | 3 | 9 | 8:31 | -23 | 6 | |
16
|
Holywell
|
13 | 0 | 2 | 11 | 14:44 | -30 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
The New Saints
|
7 | 7 | 0 | 0 | 25:2 | 23 | 21 | |
| 2 |
Colwyn Bay
|
6 | 6 | 0 | 0 | 13:3 | 10 | 18 | |
| 3 |
Penybont
|
7 | 5 | 2 | 0 | 12:6 | 6 | 17 | |
| 4 |
GAP Connah S Quay FC
|
7 | 5 | 1 | 1 | 16:3 | 13 | 16 | |
| 5 |
Barry Town
|
6 | 4 | 1 | 1 | 14:10 | 4 | 13 | |
| 6 |
Llandudno
|
7 | 4 | 1 | 2 | 12:9 | 3 | 13 | |
| 7 |
Airbus UK
|
6 | 4 | 0 | 2 | 15:7 | 8 | 12 | |
| 8 |
Cardiff MET
|
7 | 3 | 2 | 2 | 15:13 | 2 | 11 | |
| 9 |
Cambrian & Clydach
|
6 | 3 | 2 | 1 | 10:8 | 2 | 11 | |
| 10 |
Caernarfon Town
|
6 | 3 | 0 | 3 | 18:7 | 11 | 9 | |
| 11 |
Haverfordwest County AFC
|
8 | 3 | 0 | 5 | 7:12 | -5 | 9 | |
| 12 |
Briton Ferry
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:10 | -4 | 7 | |
| 13 |
Ammanford AFC
|
6 | 1 | 1 | 4 | 5:20 | -15 | 4 | |
| 14 |
Flint Town United
|
6 | 1 | 1 | 4 | 7:8 | -1 | 4 | |
| 15 |
Holywell
|
7 | 0 | 2 | 5 | 8:24 | -16 | 2 | |
| 16 |
Trefelin
|
6 | 0 | 1 | 5 | 2:15 | -13 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Caernarfon Town
|
7 | 5 | 2 | 0 | 19:8 | 11 | 17 | |
| 2 |
The New Saints
|
6 | 5 | 1 | 0 | 19:4 | 15 | 16 | |
| 3 |
GAP Connah S Quay FC
|
6 | 5 | 0 | 1 | 14:6 | 8 | 15 | |
| 4 |
Penybont
|
6 | 4 | 1 | 1 | 13:5 | 8 | 13 | |
| 5 |
Barry Town
|
7 | 4 | 0 | 3 | 14:13 | 1 | 12 | |
| 6 |
Cardiff MET
|
6 | 3 | 1 | 2 | 9:3 | 6 | 10 | |
| 7 |
Airbus UK
|
7 | 3 | 0 | 4 | 10:11 | -1 | 9 | |
| 8 |
Colwyn Bay
|
7 | 2 | 1 | 4 | 9:12 | -3 | 7 | |
| 9 |
Cambrian & Clydach
|
7 | 2 | 1 | 4 | 11:25 | -14 | 7 | |
| 10 |
Briton Ferry
|
7 | 1 | 2 | 4 | 6:12 | -6 | 5 | |
| 11 |
Ammanford AFC
|
7 | 1 | 2 | 4 | 5:12 | -7 | 5 | |
| 12 |
Trefelin
|
7 | 1 | 2 | 4 | 6:16 | -10 | 5 | |
| 13 |
Flint Town United
|
7 | 1 | 1 | 5 | 5:17 | -12 | 4 | |
| 14 |
Llandudno
|
6 | 1 | 0 | 5 | 10:14 | -4 | 3 | |
| 15 |
Haverfordwest County AFC
|
5 | 0 | 1 | 4 | 1:7 | -6 | 1 | |
| 16 |
Holywell
|
6 | 0 | 0 | 6 | 6:20 | -14 | 0 |
Które miejsce zajmuje GAP Connah S Quay FC w tabeli Cymru Premier (Walia)?
GAP Connah S Quay FC zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Cymru Premier (Walia) z dorobkiem 31 punktów po 13 kolejkach. Strata do prowadzącego The New Saints wynosi 6 punktów, a przewaga nad 3. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 30:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 15 punktów.
Statystyki GAP Connah S Quay FC w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki GAP Connah S Quay FC na tle ligi w sezonie 2026/2027.
GAP Connah S Quay FC na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 13,2
- Strzały celne / mecz 6,2
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,69
- Czyste konta 46%
Strzelcy GAP Connah S Quay FC
-
Hussein Mehasseb 5

-
Harry Franklin 5
-
Callum West 4

-
Iwan Murray 3

-
Joseph Ferguson 3
-
Max Woodcock 2
Rozkład bramek w czasie
Bramki GAP Connah S Quay FC i rywali według minuty w ostatnich 13 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres GAP Connah S Quay FC to 46–60 minuta, w której padło 6 bramek. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 6 trafieniami.
Przebieg meczu GAP Connah S Quay FC i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 11 | 9-0-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 2 | 1-1-0 |
| Prowadził do przerwy | 8 | 6-0-2 |
| Remis do przerwy | 4 | 3-1-0 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 1-0-0 |
Gdy GAP Connah S Quay FC otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 9 razy na 11 takich meczów.
Jak padają bramki dla GAP Connah S Quay FC
90% bramek GAP Connah S Quay FC pada z gry. Z karnych odpowiadają za 10% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
GAP Connah S Quay FC zdobywa w sezonie średnio 2,38 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 2,50.
Aktualne serie GAP Connah S Quay FC
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 5 meczów
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 5 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 10 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów GAP Connah S Quay FC, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach GAP Connah S Quay FC
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 85%
- Powyżej 2,5 69%
- Powyżej 3,5 23%
- Powyżej 4,5 15%
- Powyżej 5,5 8%
W 69% meczów GAP Connah S Quay FC padają co najmniej trzy bramki, a w 54% spotkań trafiają obie drużyny.
GAP Connah S Quay FC – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla GAP Connah S Quay FC, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie GAP Connah S Quay FC zdobywa 2,29 punktu na mecz wobec 2,50 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 13 meczach GAP Connah S Quay FC ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 53% goli GAP Connah S Quay FC, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 7 z 13 meczów.
GAP Connah S Quay FC – strzały
- Celne / mecz 6,2
- Niecelne / mecz 7,0
- Celność strzałów 47%
- Skuteczność (gole / strzały) 16%
- Strzałów na gola 6,1
GAP Connah S Quay FC oddaje 13,2 strzału na mecz. Do bramki trafia 47% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,1 strzału.
GAP Connah S Quay FC – posiadanie piłki
- U siebie 59,9%
- Na wyjeździe 45,2%
- Mecze z posiadaniem > 60% 3 z 12
- Mecze z posiadaniem > 55% 7 z 12
- Najniższe w sezonie 0%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 7 z 12 meczów. Średnio GAP Connah S Quay FC utrzymuje przy piłce 53,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 0%.
GAP Connah S Quay FC – czyste konta
- U siebie 5 z 7
- Na wyjeździe 1 z 6
- Stracone / mecz 0,69
- Bez straty do przerwy 85%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 15%
Czyste konto GAP Connah S Quay FC to 46% meczów sezonu (6 z 13), z czego 5 w 7 meczach u siebie.
GAP Connah S Quay FC – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 67%
- Pow. 8,5 w meczu 58%
- Pow. 10,5 w meczu 42%
- Rożne u siebie / mecz 6,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,6
GAP Connah S Quay FC wykonuje średnio 5,6 rzutów rożnych na mecz wobec 3,6 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 58% spotkań.
GAP Connah S Quay FC – kartki
- Żółte kartki 14
- Pow. 3,5 kartki w meczu 75%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 42%
- Kartki rywali / mecz 3,0
- Mecze bez kartki 58%
GAP Connah S Quay FC ogląda średnio 1,2 żółtej kartki na mecz, a rywale GAP Connah S Quay FC – 3,0.
GAP Connah S Quay FC według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 3 | 1-0-2 | 1,00 | 1,00 | 1,33 |
| Środka tabeli (6–11) | 5 | 5-0-0 | 3,00 | 2,60 | 0,40 |
| Dołu tabeli (12–16) | 5 | 4-1-0 | 2,60 | 2,80 | 0,60 |
Najwięcej punktów na mecz GAP Connah S Quay FC zdobywa z drużynami z środka tabeli (6–11), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
GAP Connah S Quay FC na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
3,00 2,67 | 3,57 3,17 | 0,29 0,67 |
|
2.
|
2,29 2,50 | 2,29 2,33 | 0,43 1,00 |
|
3.
|
2,43 2,17 | 1,71 2,17 | 0,86 0,83 |
|
4.
|
1,50 2,43 | 3,00 2,71 | 1,17 1,14 |
|
5.
|
3,00 1,00 | 2,17 1,29 | 0,50 1,71 |
Ciekawe rekordy w meczach GAP Connah S Quay FC
Skrajne wyniki i osiągnięcia GAP Connah S Quay FC w tym sezonie
- Najwyższa wygrana GAP Connah S Quay FC - Trefelin 6:0 Cymru Premier (Walia), 14.08.2026
- Najwyższa porażka GAP Connah S Quay FC - Caernarfon Town 1:2 Cymru Premier (Walia), 2.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek GAP Connah S Quay FC - Trefelin 6:0, Cymru Premier (Walia), 14.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 3 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 2. minuta West, GAP Connah S Quay FC - Cambrian & Clydach 3:0, Cymru Premier (Walia), 28.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+5 minuta Franklin, GAP Connah S Quay FC - Trefelin 6:0, Cymru Premier (Walia), 14.08.2026
Jakie statystyki ma GAP Connah S Quay FC w tym sezonie?
Bilans GAP Connah S Quay FC w tym sezonie to 13 meczów i wynik 10-1-2 przy 30 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 6 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 54%, a oddaje 13,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
GAP Connah S Quay FC – zawodnicy
Jak wygląda kadra GAP Connah S Quay FC w sezonie 2026/2027.
Kadra GAP Connah S Quay FC
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
![]() |
33 | Jamajka | 50 tys. € | – | 9 | 69% | 0 | 0 | 152' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
32 | Anglia | 50 tys. € | 44 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
![]() |
26 | Walia | 75 tys. € | – | 12 | 92% | 3 | 0 | 967' | 2 | 0 | |||||||
| 12 |
|
26 | Irlandia Północna | 150 tys. € | – | 13 | 100% | 5 | 0 | 1 042' | 0 | 0 | |||||||
| 99 |
![]() |
24 | Egipt | 75 tys. € | – | 13 | 100% | 5 | 1 | 485' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 11 |
![]() |
22 | Anglia | 75 tys. € | – | 7 | 54% | 1 | 0 | 487' | 1 | 0 | |||||||
| 16 |
![]() |
21 | Szkocja | 50 tys. € | – | 12 | 92% | 0 | 0 | 620' | 1 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 3 |
|
25 | Irlandia | 25 tys. € | – | 4 | 31% | 1 | 0 | 136' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
29 | Walia | 75 tys. € | 44 tys. € | 11 | 85% | 0 | 0 | 915' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
|
34 | Anglia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
29 | Anglia | 75 tys. € | – | 13 | 100% | 0 | 0 | 1 170' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
![]() |
36 | Walia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 37 |
![]() |
21 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
Wartość całej kadry GAP Connah S Quay FC
700 tys. €
śr. 54 tys. € / zawodnika
Ile GAP Connah S Quay FC wydaje na pensje
88 tys. € rocznie
śr. 7 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
7
najliczniej: Anglia (4 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy GAP Connah S Quay FC w sezonie 2026/2027
GAP Connah S Quay FC wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry GAP Connah S Quay FC
Jak wygląda skład GAP Connah S Quay FC?
W wyjściowym ustawieniu GAP Connah S Quay FC między słupkami staje C. Renshaw, a linię obrony najczęściej tworzą J. Jones, S. Flynn. W środku pola grają F. Deane, M. Stone, a za skuteczność w ataku odpowiadają I. Murray, H. Franklin, H. Mehasseb oraz D. Stephenson. Trener John Disney ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Cymru Premier (Walia) i pucharach.
GAP Connah S Quay FC – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub GAP Connah S Quay FC w sezonie 2026/2027.
GAP Connah S Quay FC transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 28 Sie 2026 |
![]() |
Anglia | 20 |
![]() |
za darmo | |
| 19 Sie 2026 |
![]() |
Walia | 20 |
|
za darmo | |
| 03 Sie 2026 |
|
Anglia | 32 |
![]() |
za darmo | |
| 18 Lip 2026 |
|
Anglia | 34 |
![]() |
koniec kariery | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Jamajka | 33 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Walia | 26 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Anglia | 29 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Irlandia | 25 | – | za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Szkocja | 21 | – | za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Anglia | 22 |
![]() |
za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski GAP Connah S Quay FC w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 klub opuściło 4 piłkarzy.
GAP Connah S Quay FC – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski GAP Connah S Quay FC? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez GAP Connah S Quay FC?
Klub piłkarski GAP Connah S Quay FC zdobył w swojej historii 2 trofea — 2 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Walii.