Forma w lidze
The New Saints w tabeli
1. miejsce / 37 punktów Lider tabeli
Przewaga nad 2. miejscem: 6 punktów
Serie w ostatnich meczach
10 zwycięstw z rzędu
10 meczów ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
21 pkt
25:2 bramki
3,57 gola/mecz
16 pkt
19:4 bramki
3,17 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy The New Saints
Wartość drużyny: 2,2 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 11 bramek | Walia | 25 | pomocnik | 13 | 200 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 1170 minut | Anglia | 26 | bramkarz | 13 | 75 tys. € |
The New Saints w tabeli Cymru Premier (Walia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
The New Saints
|
13 | 12 | 1 | 0 | 44:6 | 37 |
2
|
GAP Connah S Quay FC
|
13 | 10 | 1 | 2 | 30:9 | 31 |
3
|
Penybont
|
13 | 9 | 3 | 1 | 25:11 | 30 |
4
|
Caernarfon Town
|
13 | 8 | 2 | 3 | 37:15 | 26 |
5
|
Colwyn Bay
|
13 | 8 | 1 | 4 | 22:15 | 25 |
Wyniki The New Saints
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Holywell
1
The New Saints
6
Cymru Premier (Walia), 13. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
The New Saints
9
Cambrian & Clydach
0
Cymru Premier (Walia), 12. kolejka
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Trefelin
1
The New Saints
3
Cymru Premier (Walia), 11. kolejka
|
Terminarz The New Saints
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
16 Paź 20:45
|
Airbus UK
The New Saints
Puchar Walii
|
|
|
23 Paź 20:45
|
The New Saints
Ammanford AFC
Cymru Premier (Walia), 14. kolejka
|
|
|
30 Paź 20:45
|
The New Saints
GAP Connah S Quay FC
Cymru Premier (Walia), 15. kolejka
|
Ostatnie transfery The New Saints
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 17 Wrz 2026 |
|
Anglia |
![]() |
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Anglia |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Anglia |
|
za darmo | |
| 27 Sie 2026 |
![]() |
Walia |
|
wypożyczenie |
The New Saints to klub piłkarski z Walii występujący w Cymru Premier (Walia). Swoim domowym obiektem jest Park Hall Stadium, który może pomieścić 2 000 widzów. Zespół prowadzi Craig Harrison. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 2,2 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Liga Mistrzów,w Puchar Walii.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez The New Saints?
Klub piłkarski The New Saints zdobył w swojej historii 18 trofeów — 18 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Walii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski The New Saints w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do The New Saints trafił 1 zawodnik, a klub opuściło 8 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje The New Saints w tabeli Cymru Premier (Walia)?
The New Saints zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli Cymru Premier (Walia) z dorobkiem 37 punktów po 13 kolejkach. Przewaga nad 2. miejscem to 6 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 44:6, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 15 punktów.
Jak wygląda skład The New Saints?
W wyjściowym ustawieniu The New Saints między słupkami staje N. Shepperd, a linię obrony najczęściej tworzą J. Bodenham, D. Simeu, Z. Nolan oraz E. Farrell. W środku pola grają D. Williams, R. Hughes, D. Corness oraz D. Redmond, a za skuteczność w ataku odpowiadają B. Young, R. Holden. Trener Craig Harrison ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Cymru Premier (Walia) i pucharach.
Kiedy The New Saints gra następny mecz?
Najbliższy mecz The New Saints to spotkanie z Airbus UK, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 20:45 na obiekcie The Hollingsworth Group Stadium w ramach Pucharu Walii.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz The New Saints?
Ostatni mecz The New Saints to wygrana z Holywell 1:6 w Cymru Premier (Walia), 9 października 2026. Bramki zdobyli Young, Sullivan, Hughes, Lock, Bodenham, Clark oraz Williams. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma The New Saints w tym sezonie?
Bilans The New Saints w tym sezonie to 13 meczów i wynik 12-1-0 przy 44 zdobytych bramkach i 6 straconych. Czyste konto padło w 8 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 67%, a oddaje 19,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz The New Saints w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra The New Saints w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań The New Saints
The New Saints terminarz
Kiedy The New Saints gra następny mecz?
Najbliższy mecz The New Saints to spotkanie z Airbus UK, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 20:45 na obiekcie The Hollingsworth Group Stadium w ramach Pucharu Walii.
Wyniki The New Saints w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub The New Saints w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki The New Saints w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
The New Saints wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Cymru Premier (Walia), 13. kolejka
|
1:6 | – | 6/12 | 0/1 | |
|
03 Paź Koniec
|
Cymru Premier (Walia), 12. kolejka
|
9:0 | – | 8/8 | 0/2 | |
|
26 Wrz Koniec
|
Cymru Premier (Walia), 11. kolejka
|
1:3 | – | 6/7 | 1/2 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Cymru Premier (Walia), 10. kolejka
|
2:1 | – | 11/13 | 3/7 | |
|
15 Wrz Koniec
|
Cymru Premier (Walia), 9. kolejka
|
5:0 | – | 18/18 | 0/1 | |
|
11 Wrz Koniec
|
Cymru Premier (Walia), 8. kolejka
|
0:2 | – | 9/13 | 0/2 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Cymru Premier (Walia), 7. kolejka
|
1:0 | – | 6/9 | 1/4 | |
|
31 Sie Koniec
|
Cymru Premier (Walia), 6. kolejka
|
2:3 | – | 7/14 | 1/5 | |
|
28 Sie Koniec
|
Cymru Premier (Walia), 5. kolejka
|
5:1 | – | 6/12 | 1/2 | |
|
21 Sie Koniec
|
Cymru Premier (Walia), 4. kolejka
|
0:5 | – | 8/9 | 3/5 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz The New Saints?
Ostatni mecz The New Saints to wygrana z Holywell 1:6 w Cymru Premier (Walia), 9 października 2026. Bramki zdobyli Young, Sullivan, Hughes, Lock, Bodenham, Clark oraz Williams. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
The New Saints – tabela Cymru Premier (Walia)
Jakie miejsce w tabeli Cymru Premier (Walia) zajmuje The New Saints w sezonie 2026/2027.
Miejsce The New Saints w tabeli Cymru Premier (Walia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
The New Saints
|
13 | 12 | 1 | 0 | 44:6 | 38 | 37 | |
2
|
GAP Connah S Quay FC
|
13 | 10 | 1 | 2 | 30:9 | 21 | 31 | |
3
|
Penybont
|
13 | 9 | 3 | 1 | 25:11 | 14 | 30 | |
4
|
Caernarfon Town
|
13 | 8 | 2 | 3 | 37:15 | 22 | 26 | |
5
|
Colwyn Bay
|
13 | 8 | 1 | 4 | 22:15 | 7 | 25 | |
6
|
Barry Town
|
13 | 8 | 1 | 4 | 28:23 | 5 | 25 | |
7
|
Cardiff MET
|
13 | 6 | 3 | 4 | 24:16 | 8 | 21 | |
8
|
Airbus UK
|
13 | 7 | 0 | 6 | 25:18 | 7 | 21 | |
9
|
Cambrian & Clydach
|
13 | 5 | 3 | 5 | 21:33 | -12 | 18 | |
10
|
Llandudno
|
13 | 5 | 1 | 7 | 22:23 | -1 | 16 | |
11
|
Briton Ferry
|
13 | 3 | 3 | 7 | 12:22 | -10 | 12 | |
12
|
Haverfordwest County AFC
|
13 | 3 | 1 | 9 | 8:19 | -11 | 10 | |
13
|
Ammanford AFC
|
13 | 2 | 3 | 8 | 10:32 | -22 | 9 | |
14
|
Flint Town United
|
13 | 2 | 2 | 9 | 12:25 | -13 | 8 | |
15
|
Trefelin
|
13 | 1 | 3 | 9 | 8:31 | -23 | 6 | |
16
|
Holywell
|
13 | 0 | 2 | 11 | 14:44 | -30 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
The New Saints
|
13 | 12 | 1 | 0 | 44:6 | 38 | 37 | |
2
|
GAP Connah S Quay FC
|
13 | 10 | 1 | 2 | 30:9 | 21 | 31 | |
3
|
Penybont
|
13 | 9 | 3 | 1 | 25:11 | 14 | 30 | |
4
|
Caernarfon Town
|
13 | 8 | 2 | 3 | 37:15 | 22 | 26 | |
5
|
Colwyn Bay
|
13 | 8 | 1 | 4 | 22:15 | 7 | 25 | |
6
|
Barry Town
|
13 | 8 | 1 | 4 | 28:23 | 5 | 25 | |
7
|
Cardiff MET
|
13 | 6 | 3 | 4 | 24:16 | 8 | 21 | |
8
|
Airbus UK
|
13 | 7 | 0 | 6 | 25:18 | 7 | 21 | |
9
|
Cambrian & Clydach
|
13 | 5 | 3 | 5 | 21:33 | -12 | 18 | |
10
|
Llandudno
|
13 | 5 | 1 | 7 | 22:23 | -1 | 16 | |
11
|
Briton Ferry
|
13 | 3 | 3 | 7 | 12:22 | -10 | 12 | |
12
|
Haverfordwest County AFC
|
13 | 3 | 1 | 9 | 8:19 | -11 | 10 | |
13
|
Ammanford AFC
|
13 | 2 | 3 | 8 | 10:32 | -22 | 9 | |
14
|
Flint Town United
|
13 | 2 | 2 | 9 | 12:25 | -13 | 8 | |
15
|
Trefelin
|
13 | 1 | 3 | 9 | 8:31 | -23 | 6 | |
16
|
Holywell
|
13 | 0 | 2 | 11 | 14:44 | -30 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
The New Saints
|
7 | 7 | 0 | 0 | 25:2 | 23 | 21 | |
| 2 |
Colwyn Bay
|
6 | 6 | 0 | 0 | 13:3 | 10 | 18 | |
| 3 |
Penybont
|
7 | 5 | 2 | 0 | 12:6 | 6 | 17 | |
| 4 |
GAP Connah S Quay FC
|
7 | 5 | 1 | 1 | 16:3 | 13 | 16 | |
| 5 |
Barry Town
|
6 | 4 | 1 | 1 | 14:10 | 4 | 13 | |
| 6 |
Llandudno
|
7 | 4 | 1 | 2 | 12:9 | 3 | 13 | |
| 7 |
Airbus UK
|
6 | 4 | 0 | 2 | 15:7 | 8 | 12 | |
| 8 |
Cardiff MET
|
7 | 3 | 2 | 2 | 15:13 | 2 | 11 | |
| 9 |
Cambrian & Clydach
|
6 | 3 | 2 | 1 | 10:8 | 2 | 11 | |
| 10 |
Caernarfon Town
|
6 | 3 | 0 | 3 | 18:7 | 11 | 9 | |
| 11 |
Haverfordwest County AFC
|
8 | 3 | 0 | 5 | 7:12 | -5 | 9 | |
| 12 |
Briton Ferry
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:10 | -4 | 7 | |
| 13 |
Ammanford AFC
|
6 | 1 | 1 | 4 | 5:20 | -15 | 4 | |
| 14 |
Flint Town United
|
6 | 1 | 1 | 4 | 7:8 | -1 | 4 | |
| 15 |
Holywell
|
7 | 0 | 2 | 5 | 8:24 | -16 | 2 | |
| 16 |
Trefelin
|
6 | 0 | 1 | 5 | 2:15 | -13 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Caernarfon Town
|
7 | 5 | 2 | 0 | 19:8 | 11 | 17 | |
| 2 |
The New Saints
|
6 | 5 | 1 | 0 | 19:4 | 15 | 16 | |
| 3 |
GAP Connah S Quay FC
|
6 | 5 | 0 | 1 | 14:6 | 8 | 15 | |
| 4 |
Penybont
|
6 | 4 | 1 | 1 | 13:5 | 8 | 13 | |
| 5 |
Barry Town
|
7 | 4 | 0 | 3 | 14:13 | 1 | 12 | |
| 6 |
Cardiff MET
|
6 | 3 | 1 | 2 | 9:3 | 6 | 10 | |
| 7 |
Airbus UK
|
7 | 3 | 0 | 4 | 10:11 | -1 | 9 | |
| 8 |
Colwyn Bay
|
7 | 2 | 1 | 4 | 9:12 | -3 | 7 | |
| 9 |
Cambrian & Clydach
|
7 | 2 | 1 | 4 | 11:25 | -14 | 7 | |
| 10 |
Briton Ferry
|
7 | 1 | 2 | 4 | 6:12 | -6 | 5 | |
| 11 |
Ammanford AFC
|
7 | 1 | 2 | 4 | 5:12 | -7 | 5 | |
| 12 |
Trefelin
|
7 | 1 | 2 | 4 | 6:16 | -10 | 5 | |
| 13 |
Flint Town United
|
7 | 1 | 1 | 5 | 5:17 | -12 | 4 | |
| 14 |
Llandudno
|
6 | 1 | 0 | 5 | 10:14 | -4 | 3 | |
| 15 |
Haverfordwest County AFC
|
5 | 0 | 1 | 4 | 1:7 | -6 | 1 | |
| 16 |
Holywell
|
6 | 0 | 0 | 6 | 6:20 | -14 | 0 |
Które miejsce zajmuje The New Saints w tabeli Cymru Premier (Walia)?
The New Saints zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli Cymru Premier (Walia) z dorobkiem 37 punktów po 13 kolejkach. Przewaga nad 2. miejscem to 6 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 44:6, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 15 punktów.
Statystyki The New Saints w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki The New Saints na tle ligi w sezonie 2026/2027.
The New Saints na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 19,3
- Strzały celne / mecz 9,9
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,46
- Czyste konta 62%
Strzelcy The New Saints
-
Rhys Hughes 11
-
Josh Lock 7
-
Rory Holden 6
-
Brad Young 4
-
Jordan Williams 3
-
Ben Wilson 3
Rozkład bramek w czasie
Bramki The New Saints i rywali według minuty w ostatnich 13 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres The New Saints to 61–75 minuta, w której padło 10 bramek. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 9 trafieniami.
Przebieg meczu The New Saints i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 11 | 11-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 1 | 1-0-0 |
| Prowadził do przerwy | 8 | 8-0-0 |
| Remis do przerwy | 4 | 3-1-0 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 1-0-0 |
Gdy The New Saints otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 11 razy na 11 takich meczów.
Jak padają bramki dla The New Saints
89% bramek The New Saints pada z gry. Z karnych odpowiadają za 11% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
The New Saints zdobywa w sezonie średnio 2,85 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 3,00.
Aktualne serie The New Saints
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 10 meczów
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 10 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 10 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 5 meczów
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów The New Saints, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach The New Saints
- Powyżej 0,5 92%
- Powyżej 1,5 77%
- Powyżej 2,5 62%
- Powyżej 3,5 54%
- Powyżej 4,5 46%
- Powyżej 5,5 23%
W 62% meczów The New Saints padają co najmniej trzy bramki, a w 38% spotkań trafiają obie drużyny.
The New Saints – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla The New Saints, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie The New Saints zdobywa 3,00 punktu na mecz wobec 2,67 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 13 meczach The New Saints ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 55% goli The New Saints, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 10 z 13 meczów.
The New Saints – strzały
- Celne / mecz 9,9
- Niecelne / mecz 9,4
- Celność strzałów 51%
- Skuteczność (gole / strzały) 18%
- Strzałów na gola 5,7
The New Saints oddaje 19,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 51% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,7 strzału.
The New Saints – posiadanie piłki
- U siebie 68,6%
- Na wyjeździe 64,7%
- Mecze z posiadaniem > 60% 12 z 13
- Mecze z posiadaniem > 55% 12 z 13
- Najniższe w sezonie 54%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 12 z 13 meczów. Średnio The New Saints utrzymuje przy piłce 66,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 54%.
The New Saints – czyste konta
- U siebie 5 z 7
- Na wyjeździe 3 z 6
- Stracone / mecz 0,46
- Bez straty do przerwy 69%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 8%
Czyste konto The New Saints to 62% meczów sezonu (8 z 13), z czego 5 w 7 meczach u siebie.
The New Saints – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 92%
- Pow. 8,5 w meczu 62%
- Pow. 10,5 w meczu 46%
- Rożne u siebie / mecz 8,7
- Rożne na wyjeździe / mecz 7,2
The New Saints wykonuje średnio 8,0 rzutów rożnych na mecz wobec 2,5 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 62% spotkań.
The New Saints – kartki
- Żółte kartki 16
- Pow. 3,5 kartki w meczu 38%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 23%
- Kartki rywali / mecz 1,6
- Mecze bez kartki 31%
The New Saints ogląda średnio 1,2 żółtej kartki na mecz, a rywale The New Saints – 1,6.
The New Saints według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 3 | 2-1-0 | 2,33 | 2,67 | 1,00 |
| Środka tabeli (6–11) | 6 | 6-0-0 | 3,00 | 3,33 | 0,17 |
| Dołu tabeli (12–16) | 4 | 4-0-0 | 3,00 | 4,00 | 0,50 |
Najwięcej punktów na mecz The New Saints zdobywa z drużynami z środka tabeli (6–11), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
The New Saints na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
3,00 2,67 | 3,57 3,17 | 0,29 0,67 |
|
2.
|
2,29 2,50 | 2,29 2,33 | 0,43 1,00 |
|
3.
|
2,43 2,17 | 1,71 2,17 | 0,86 0,83 |
|
4.
|
1,50 2,43 | 3,00 2,71 | 1,17 1,14 |
|
5.
|
3,00 1,00 | 2,17 1,29 | 0,50 1,71 |
Ciekawe rekordy w meczach The New Saints
Skrajne wyniki i osiągnięcia The New Saints w tym sezonie
- Najwyższa wygrana The New Saints - Cambrian & Clydach 9:0 Cymru Premier (Walia), 3.10.2026
- Najwięcej bramek w meczu 9 bramek The New Saints - Cambrian & Clydach 9:0, Cymru Premier (Walia), 3.10.2026
- Najdłużej bez straty gola 4 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 7. minuta Lock, The New Saints - Cambrian & Clydach 9:0, Cymru Premier (Walia), 3.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+6 minuta Holden, The New Saints - Llandudno 2:1, Cymru Premier (Walia), 19.09.2026
Jakie statystyki ma The New Saints w tym sezonie?
Bilans The New Saints w tym sezonie to 13 meczów i wynik 12-1-0 przy 44 zdobytych bramkach i 6 straconych. Czyste konto padło w 8 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 67%, a oddaje 19,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
The New Saints – zawodnicy
Jak wygląda kadra The New Saints w sezonie 2026/2027.
Kadra The New Saints
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 8 |
|
33 | Irlandia Północna | 150 tys. € | 34 tys. € | 6 | 46% | 0 | 0 | 83' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
23 | Anglia | 100 tys. € | – | 9 | 69% | 4 | 0 | 441' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
|
26 | Kenia | 125 tys. € | 53 tys. € | 3 | 23% | 0 | 0 | 40' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
33 | Anglia | 100 tys. € | – | 12 | 92% | 3 | 0 | 639' | 1 | 0 | |||||||
| 28 |
|
24 | Irlandia Północna | 75 tys. € | – | 9 | 69% | 3 | 0 | 346' | 0 | 0 | |||||||
| 37 |
|
21 | Anglia | 75 tys. € | – | 13 | 100% | 2 | 0 | 452' | 1 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 4 |
|
23 | Anglia | 150 tys. € | 46 tys. € | 13 | 100% | 1 | 0 | 1 133' | 1 | 0 | |||||||
| 7 |
|
21 | Anglia | 75 tys. € | 46 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
|
35 | Anglia | 100 tys. € | – | 13 | 100% | 0 | 0 | 776' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
25 | Walia | 150 tys. € | 25 tys. € | 12 | 92% | 2 | 0 | 1 032' | 2 | 0 | |||||||
| 15 |
|
24 | Irlandia | – | – | 4 | 31% | 0 | 0 | 139' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
|
29 | Irlandia Północna | 100 tys. € | 56 tys. € | 13 | 100% | 6 | 0 | 447' | 1 | 0 | |||||||
| 20 |
|
25 | Walia | 200 tys. € | 47 tys. € | 13 | 100% | 11 | 0 | 1 056' | 1 | 0 | |||||||
| 27 |
|
22 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 6 |
|
27 | Walia | 100 tys. € | – | 13 | 100% | 2 | 0 | 1 170' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
|
24 | Anglia | 150 tys. € | 185 tys. € | 12 | 92% | 1 | 0 | 1 012' | 2 | 0 | |||||||
| 23 |
|
21 | Irlandia | 75 tys. € | – | 12 | 92% | 0 | 0 | 453' | 2 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
26 | Anglia | 75 tys. € | 184 tys. € | 13 | 100% | 0 | 0 | 1 170' | 1 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry The New Saints
1,8 mln €
śr. 100 tys. € / zawodnika
Ile The New Saints wydaje na pensje
676 tys. € rocznie
śr. 38 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
5
najliczniej: Anglia (8 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy The New Saints w sezonie 2026/2027
The New Saints wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry The New Saints
Jak wygląda skład The New Saints?
W wyjściowym ustawieniu The New Saints między słupkami staje N. Shepperd, a linię obrony najczęściej tworzą J. Bodenham, D. Simeu, Z. Nolan oraz E. Farrell. W środku pola grają D. Williams, R. Hughes, D. Corness oraz D. Redmond, a za skuteczność w ataku odpowiadają B. Young, R. Holden. Trener Craig Harrison ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Cymru Premier (Walia) i pucharach.
The New Saints – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub The New Saints w sezonie 2026/2027.
The New Saints transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 Wrz 2026 |
|
Anglia | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Anglia | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Anglia | 21 |
|
za darmo | |
| 27 Sie 2026 |
![]() |
Walia | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 27 Sie 2026 |
|
Walia | 20 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 12 Sie 2026 |
|
Anglia | 19 |
|
wypożyczenie | |
| 07 Sie 2026 |
![]() |
Anglia | 19 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Lip 2026 |
|
Anglia | 22 |
|
za darmo | |
| 05 Lip 2026 |
|
Anglia | 19 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Anglia | 24 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery The New Saints
The New Saints bilans transferowy
- 0 € 2026
- -200 tys. € 2025
- +226 tys. € 2024
Rekordy transferowe w historii The New Saints
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski The New Saints w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do The New Saints trafił 1 zawodnik, a klub opuściło 8 piłkarzy.
The New Saints – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski The New Saints? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez The New Saints?
Klub piłkarski The New Saints zdobył w swojej historii 18 trofeów — 18 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Walii.
