Forma w lidze
Airbus UK w tabeli
8. miejsce / 21 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 16 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 zwycięstwa z rzędu
4 mecze ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
12 pkt
15:7 bramki
2,50 gola/mecz
9 pkt
10:11 bramki
1,43 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Airbus UK
Wartość drużyny: 225 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 11 bramek | Walia | 26 | pomocnik | 13 | 50 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 1170 minut | Anglia | 37 | obrońca | 13 | 50 tys. € |
Airbus UK w tabeli Cymru Premier (Walia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
The New Saints
|
13 | 12 | 1 | 0 | 44:6 | 37 |
2
|
GAP Connah S Quay FC
|
13 | 10 | 1 | 2 | 30:9 | 31 |
| ··· | |||||||
7
|
Cardiff MET
|
13 | 6 | 3 | 4 | 24:16 | 21 |
8
|
Airbus UK
|
13 | 7 | 0 | 6 | 25:18 | 21 |
9
|
Cambrian & Clydach
|
13 | 5 | 3 | 5 | 21:33 | 18 |
Wyniki Airbus UK
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Llandudno
1
Airbus UK
4
Cymru Premier (Walia), 13. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Airbus UK
3
Trefelin
0
Cymru Premier (Walia), 12. kolejka
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Penybont
2
Airbus UK
1
Cymru Premier (Walia), 11. kolejka
|
Terminarz Airbus UK
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
16 Paź 20:45
|
Airbus UK
The New Saints
Puchar Walii
|
|
|
23 Paź 20:45
|
Cambrian & Clydach
Airbus UK
Cymru Premier (Walia), 14. kolejka
|
|
|
30 Paź 20:45
|
Airbus UK
Caernarfon Town
Cymru Premier (Walia), 15. kolejka
|
Ostatnie transfery Airbus UK
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 24 Lip 2026 |
|
DR Konga | – | za darmo | |
| 14 Lip 2026 |
![]() |
Walia |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Anglia |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Walia |
![]() |
za darmo |
Airbus UK to klub piłkarski z Walii występujący w Cymru Premier (Walia). Swoim domowym obiektem jest The Hollingsworth Group Stadium, który może pomieścić 2 100 widzów. Zespół prowadzi Mark Allen. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 225 tysięcy euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Walii.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Airbus UK w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Airbus UK trafił 1 zawodnik, a klub opuścił 1 piłkarz.
Które miejsce zajmuje Airbus UK w tabeli Cymru Premier (Walia)?
Airbus UK zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli Cymru Premier (Walia) z dorobkiem 21 punktów po 13 kolejkach. Strata do prowadzącego The New Saints wynosi 16 punktów, a przewaga nad 9. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 25:18, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Kiedy Airbus UK gra następny mecz?
Najbliższy mecz Airbus UK to spotkanie z The New Saints, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 20:45 na obiekcie The Hollingsworth Group Stadium w ramach Pucharu Walii.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Airbus UK?
Ostatni mecz Airbus UK to wygrana z Llandudno 1:4 w Cymru Premier (Walia), 9 października 2026. Bramki zdobyli Maher, Peers, Evans, Peers oraz Parry. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Airbus UK w tym sezonie?
Bilans Airbus UK w tym sezonie to 13 meczów i wynik 7-0-6 przy 25 zdobytych bramkach i 18 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 44%, a oddaje 10,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Airbus UK w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Airbus UK w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Airbus UK
Airbus UK terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
16 Paź 20:45
|
Puchar Walii
|
The Hollingsworth Group Stadium U siebie | Trudny | |
|
23 Paź 20:45
|
Cymru Premier (Walia), 14. kolejka
|
King George V New Field Wyjazd | Umiarkowany | |
|
30 Paź 20:45
|
Cymru Premier (Walia), 15. kolejka
|
The Hollingsworth Group Stadium U siebie | Trudny | |
|
06 Lis 20:45
|
Cymru Premier (Walia), 16. kolejka
|
Bartons North Wales Stadium Wyjazd | Łatwy | |
|
20 Lis 20:45
|
Cymru Premier (Walia), 17. kolejka
|
The Hollingsworth Group Stadium U siebie | Trudny | |
|
27 Lis 20:45
|
Cymru Premier (Walia), 18. kolejka
|
Cyncoed Campus Artificial Pitch Wyjazd | Umiarkowany | |
|
05 Gru 15:30
|
Cymru Premier (Walia), 19. kolejka
|
The Hollingsworth Group Stadium U siebie | Umiarkowany | |
|
18 Gru 20:45
|
Cymru Premier (Walia), 20. kolejka
|
The Hollingsworth Group Stadium U siebie | Umiarkowany | |
|
26 Gru 15:30
|
Cymru Premier (Walia), 21. kolejka
|
The Oval Wyjazd | Trudny | |
|
01 Sty 15:30
|
Cymru Premier (Walia), 22. kolejka
|
The Hollingsworth Group Stadium U siebie | Trudny |
Kiedy Airbus UK gra następny mecz?
Najbliższy mecz Airbus UK to spotkanie z The New Saints, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 20:45 na obiekcie The Hollingsworth Group Stadium w ramach Pucharu Walii.
Wyniki Airbus UK w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Airbus UK w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Airbus UK w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Airbus UK wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Cymru Premier (Walia), 13. kolejka
|
1:4 | – | 2/6 | 1/6 | |
|
03 Paź Koniec
|
Cymru Premier (Walia), 12. kolejka
|
3:0 | – | 5/8 | 1/3 | |
|
26 Wrz Koniec
|
Cymru Premier (Walia), 11. kolejka
|
2:1 | – | 3/6 | 1/4 | |
|
18 Wrz Koniec
|
Cymru Premier (Walia), 10. kolejka
|
4:1 | – | 6/7 | 1/4 | |
|
15 Wrz Koniec
|
Cymru Premier (Walia), 9. kolejka
|
3:0 | – | 0/6 | 0/4 | |
|
11 Wrz Koniec
|
Cymru Premier (Walia), 8. kolejka
|
0:2 | – | 4/13 | 2/2 | |
|
04 Wrz Koniec
|
Cymru Premier (Walia), 7. kolejka
|
0:2 | – | 6/13 | 1/3 | |
|
31 Sie Koniec
|
Cymru Premier (Walia), 6. kolejka
|
6:2 | – | 0/0 | 2/5 | |
|
28 Sie Koniec
|
Cymru Premier (Walia), 5. kolejka
|
4:2 | – | 4/9 | 3/6 | |
|
21 Sie Koniec
|
Cymru Premier (Walia), 4. kolejka
|
1:0 | – | 3/9 | 3/7 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Airbus UK?
Ostatni mecz Airbus UK to wygrana z Llandudno 1:4 w Cymru Premier (Walia), 9 października 2026. Bramki zdobyli Maher, Peers, Evans, Peers oraz Parry. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Airbus UK – tabela Cymru Premier (Walia)
Jakie miejsce w tabeli Cymru Premier (Walia) zajmuje Airbus UK w sezonie 2026/2027.
Miejsce Airbus UK w tabeli Cymru Premier (Walia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
The New Saints
|
13 | 12 | 1 | 0 | 44:6 | 38 | 37 | |
2
|
GAP Connah S Quay FC
|
13 | 10 | 1 | 2 | 30:9 | 21 | 31 | |
3
|
Penybont
|
13 | 9 | 3 | 1 | 25:11 | 14 | 30 | |
4
|
Caernarfon Town
|
13 | 8 | 2 | 3 | 37:15 | 22 | 26 | |
5
|
Colwyn Bay
|
13 | 8 | 1 | 4 | 22:15 | 7 | 25 | |
6
|
Barry Town
|
13 | 8 | 1 | 4 | 28:23 | 5 | 25 | |
7
|
Cardiff MET
|
13 | 6 | 3 | 4 | 24:16 | 8 | 21 | |
8
|
Airbus UK
|
13 | 7 | 0 | 6 | 25:18 | 7 | 21 | |
9
|
Cambrian & Clydach
|
13 | 5 | 3 | 5 | 21:33 | -12 | 18 | |
10
|
Llandudno
|
13 | 5 | 1 | 7 | 22:23 | -1 | 16 | |
11
|
Briton Ferry
|
13 | 3 | 3 | 7 | 12:22 | -10 | 12 | |
12
|
Haverfordwest County AFC
|
13 | 3 | 1 | 9 | 8:19 | -11 | 10 | |
13
|
Ammanford AFC
|
13 | 2 | 3 | 8 | 10:32 | -22 | 9 | |
14
|
Flint Town United
|
13 | 2 | 2 | 9 | 12:25 | -13 | 8 | |
15
|
Trefelin
|
13 | 1 | 3 | 9 | 8:31 | -23 | 6 | |
16
|
Holywell
|
13 | 0 | 2 | 11 | 14:44 | -30 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
The New Saints
|
13 | 12 | 1 | 0 | 44:6 | 38 | 37 | |
2
|
GAP Connah S Quay FC
|
13 | 10 | 1 | 2 | 30:9 | 21 | 31 | |
3
|
Penybont
|
13 | 9 | 3 | 1 | 25:11 | 14 | 30 | |
4
|
Caernarfon Town
|
13 | 8 | 2 | 3 | 37:15 | 22 | 26 | |
5
|
Colwyn Bay
|
13 | 8 | 1 | 4 | 22:15 | 7 | 25 | |
6
|
Barry Town
|
13 | 8 | 1 | 4 | 28:23 | 5 | 25 | |
7
|
Cardiff MET
|
13 | 6 | 3 | 4 | 24:16 | 8 | 21 | |
8
|
Airbus UK
|
13 | 7 | 0 | 6 | 25:18 | 7 | 21 | |
9
|
Cambrian & Clydach
|
13 | 5 | 3 | 5 | 21:33 | -12 | 18 | |
10
|
Llandudno
|
13 | 5 | 1 | 7 | 22:23 | -1 | 16 | |
11
|
Briton Ferry
|
13 | 3 | 3 | 7 | 12:22 | -10 | 12 | |
12
|
Haverfordwest County AFC
|
13 | 3 | 1 | 9 | 8:19 | -11 | 10 | |
13
|
Ammanford AFC
|
13 | 2 | 3 | 8 | 10:32 | -22 | 9 | |
14
|
Flint Town United
|
13 | 2 | 2 | 9 | 12:25 | -13 | 8 | |
15
|
Trefelin
|
13 | 1 | 3 | 9 | 8:31 | -23 | 6 | |
16
|
Holywell
|
13 | 0 | 2 | 11 | 14:44 | -30 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
The New Saints
|
7 | 7 | 0 | 0 | 25:2 | 23 | 21 | |
| 2 |
Colwyn Bay
|
6 | 6 | 0 | 0 | 13:3 | 10 | 18 | |
| 3 |
Penybont
|
7 | 5 | 2 | 0 | 12:6 | 6 | 17 | |
| 4 |
GAP Connah S Quay FC
|
7 | 5 | 1 | 1 | 16:3 | 13 | 16 | |
| 5 |
Barry Town
|
6 | 4 | 1 | 1 | 14:10 | 4 | 13 | |
| 6 |
Llandudno
|
7 | 4 | 1 | 2 | 12:9 | 3 | 13 | |
| 7 |
Airbus UK
|
6 | 4 | 0 | 2 | 15:7 | 8 | 12 | |
| 8 |
Cardiff MET
|
7 | 3 | 2 | 2 | 15:13 | 2 | 11 | |
| 9 |
Cambrian & Clydach
|
6 | 3 | 2 | 1 | 10:8 | 2 | 11 | |
| 10 |
Caernarfon Town
|
6 | 3 | 0 | 3 | 18:7 | 11 | 9 | |
| 11 |
Haverfordwest County AFC
|
8 | 3 | 0 | 5 | 7:12 | -5 | 9 | |
| 12 |
Briton Ferry
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:10 | -4 | 7 | |
| 13 |
Ammanford AFC
|
6 | 1 | 1 | 4 | 5:20 | -15 | 4 | |
| 14 |
Flint Town United
|
6 | 1 | 1 | 4 | 7:8 | -1 | 4 | |
| 15 |
Holywell
|
7 | 0 | 2 | 5 | 8:24 | -16 | 2 | |
| 16 |
Trefelin
|
6 | 0 | 1 | 5 | 2:15 | -13 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Caernarfon Town
|
7 | 5 | 2 | 0 | 19:8 | 11 | 17 | |
| 2 |
The New Saints
|
6 | 5 | 1 | 0 | 19:4 | 15 | 16 | |
| 3 |
GAP Connah S Quay FC
|
6 | 5 | 0 | 1 | 14:6 | 8 | 15 | |
| 4 |
Penybont
|
6 | 4 | 1 | 1 | 13:5 | 8 | 13 | |
| 5 |
Barry Town
|
7 | 4 | 0 | 3 | 14:13 | 1 | 12 | |
| 6 |
Cardiff MET
|
6 | 3 | 1 | 2 | 9:3 | 6 | 10 | |
| 7 |
Airbus UK
|
7 | 3 | 0 | 4 | 10:11 | -1 | 9 | |
| 8 |
Colwyn Bay
|
7 | 2 | 1 | 4 | 9:12 | -3 | 7 | |
| 9 |
Cambrian & Clydach
|
7 | 2 | 1 | 4 | 11:25 | -14 | 7 | |
| 10 |
Briton Ferry
|
7 | 1 | 2 | 4 | 6:12 | -6 | 5 | |
| 11 |
Ammanford AFC
|
7 | 1 | 2 | 4 | 5:12 | -7 | 5 | |
| 12 |
Trefelin
|
7 | 1 | 2 | 4 | 6:16 | -10 | 5 | |
| 13 |
Flint Town United
|
7 | 1 | 1 | 5 | 5:17 | -12 | 4 | |
| 14 |
Llandudno
|
6 | 1 | 0 | 5 | 10:14 | -4 | 3 | |
| 15 |
Haverfordwest County AFC
|
5 | 0 | 1 | 4 | 1:7 | -6 | 1 | |
| 16 |
Holywell
|
6 | 0 | 0 | 6 | 6:20 | -14 | 0 |
Które miejsce zajmuje Airbus UK w tabeli Cymru Premier (Walia)?
Airbus UK zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli Cymru Premier (Walia) z dorobkiem 21 punktów po 13 kolejkach. Strata do prowadzącego The New Saints wynosi 16 punktów, a przewaga nad 9. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 25:18, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Statystyki Airbus UK w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Airbus UK na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Airbus UK na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,2
- Strzały celne / mecz 5,0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,38
- Czyste konta 31%
Strzelcy Airbus UK
-
George Peers 11

-
Jordan Evans 3
-
Kaiden Cooke 3

-
Josh Stevenson 2

-
Tyler Mcmanus 1

-
Joe Palmer 1

Rozkład bramek w czasie
Bramki Airbus UK i rywali według minuty w ostatnich 13 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Airbus UK to 61–75 minuta, w której padło 7 bramek. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 6 trafieniami.
Przebieg meczu Airbus UK i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 7 | 6-0-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 6 | 1-0-5 |
| Prowadził do przerwy | 7 | 6-0-1 |
| Remis do przerwy | 2 | 1-0-1 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 0-0-4 |
Gdy Airbus UK otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 6 razy na 7 takich meczów.
Jak padają bramki dla Airbus UK
88% bramek Airbus UK pada z gry. Z karnych odpowiadają za 8% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 4% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Airbus UK zdobywa w sezonie średnio 1,62 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,50.
Aktualne serie Airbus UK
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 4 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 5 meczów
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Airbus UK, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Airbus UK
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 85%
- Powyżej 2,5 54%
- Powyżej 3,5 31%
- Powyżej 4,5 31%
- Powyżej 5,5 15%
W 54% meczów Airbus UK padają co najmniej trzy bramki, a w 38% spotkań trafiają obie drużyny.
Airbus UK – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Airbus UK, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Airbus UK zdobywa 2,00 punktu na mecz wobec 1,29 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 13 meczach Airbus UK ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 44% goli Airbus UK, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 6 z 13 meczów.
Airbus UK – strzały
- Celne / mecz 5,0
- Niecelne / mecz 5,2
- Celność strzałów 49%
- Skuteczność (gole / strzały) 19%
- Strzałów na gola 5,3
Airbus UK oddaje 10,2 strzału na mecz. Do bramki trafia 49% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,3 strzału.
Airbus UK – posiadanie piłki
- U siebie 41,8%
- Na wyjeździe 45,7%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 13
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 13
- Najniższe w sezonie 16%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 13 meczów. Średnio Airbus UK utrzymuje przy piłce 43,9% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 16%.
Airbus UK – czyste konta
- U siebie 2 z 6
- Na wyjeździe 2 z 7
- Stracone / mecz 1,38
- Bez straty do przerwy 54%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 46%
Czyste konto Airbus UK to 31% meczów sezonu (4 z 13), z czego 2 w 6 meczach u siebie.
Airbus UK – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 54%
- Pow. 8,5 w meczu 38%
- Pow. 10,5 w meczu 15%
- Rożne u siebie / mecz 3,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 2,9
Airbus UK wykonuje średnio 3,3 rzutów rożnych na mecz wobec 4,1 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 38% spotkań.
Airbus UK – kartki
- Żółte kartki 15
- Pow. 3,5 kartki w meczu 46%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 31%
- Kartki rywali / mecz 2,5
- Mecze bez kartki 31%
Airbus UK ogląda średnio 1,2 żółtej kartki na mecz, a rywale Airbus UK – 2,5.
Airbus UK według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 4 | 0-0-4 | 0,00 | 0,25 | 2,00 |
| Środka tabeli (6–11) | 4 | 2-0-2 | 1,50 | 2,00 | 1,75 |
| Dołu tabeli (12–16) | 5 | 5-0-0 | 3,00 | 3,20 | 0,60 |
Najwięcej punktów na mecz Airbus UK zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Airbus UK na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
6.
|
2,17 1,71 | 2,33 2,00 | 1,67 1,86 |
|
7.
|
1,57 1,67 | 2,14 1,50 | 1,86 0,50 |
|
8.
|
2,00 1,29 | 2,50 1,43 | 1,17 1,57 |
|
9.
|
1,83 1,00 | 1,67 1,57 | 1,33 3,57 |
|
10.
|
1,86 0,50 | 1,71 1,67 | 1,29 2,33 |
Ciekawe rekordy w meczach Airbus UK
Skrajne wyniki i osiągnięcia Airbus UK w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Airbus UK - Holywell 6:2 Cymru Premier (Walia), 31.08.2026
- Najwyższa porażka GAP Connah S Quay FC - Airbus UK 3:0 Cymru Premier (Walia), 15.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 8 bramek Airbus UK - Holywell 6:2, Cymru Premier (Walia), 31.08.2026
- Najszybsza bramka 2. minuta Peers, Airbus UK - Flint Town United 4:1, Cymru Premier (Walia), 18.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 85. minuta Stevenson, Haverfordwest County AFC - Airbus UK 0:1, Cymru Premier (Walia), 1.08.2026
Jakie statystyki ma Airbus UK w tym sezonie?
Bilans Airbus UK w tym sezonie to 13 meczów i wynik 7-0-6 przy 25 zdobytych bramkach i 18 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 44%, a oddaje 10,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Airbus UK – zawodnicy
Jak wygląda kadra Airbus UK w sezonie 2026/2027.
Kadra Airbus UK
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 8 |
|
31 | Walia | 75 tys. € | – | 13 | 100% | 3 | 0 | 1 109' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
![]() |
20 | Walia | 50 tys. € | – | 12 | 92% | 3 | 0 | 1 045' | 2 | 0 | |||||||
| 14 |
![]() |
37 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 17 |
|
30 | Walia | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
![]() |
26 | Anglia | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 5 |
![]() |
26 | – | – | 8 | 62% | 1 | 0 | 633' | 1 | 0 | ||||||||
| 5 |
![]() |
27 | Walia | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
![]() |
23 | Anglia | 50 tys. € | – | 11 | 85% | 0 | 0 | 766' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
![]() |
26 | Walia | 50 tys. € | – | 13 | 100% | 11 | 0 | 1 123' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
25 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 2 |
![]() |
22 | Anglia | 50 tys. € | – | 10 | 77% | 1 | 0 | 793' | 1 | 0 | |||||||
| 4 |
![]() |
37 | Anglia | 50 tys. € | – | 13 | 100% | 2 | 0 | 1 170' | 1 | 0 | |||||||
| 4 |
![]() |
33 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 12 |
|
33 | DR Konga | 25 tys. € | – | 13 | 100% | 0 | 0 | 366' | 1 | 0 | |||||||
| 23 |
![]() |
28 | Walia | 25 tys. € | – | 12 | 92% | 0 | 0 | 901' | 3 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
![]() |
25 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
Wartość całej kadry Airbus UK
475 tys. €
śr. 30 tys. € / zawodnika
Ile Airbus UK wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
3
najliczniej: Walia (6 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Airbus UK w sezonie 2026/2027
Airbus UK wycena zawodników


Struktura wieku i wartości kadry Airbus UK
Airbus UK – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Airbus UK w sezonie 2026/2027.
Airbus UK transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24 Lip 2026 |
|
DR Konga | 33 | – | za darmo | |
| 14 Lip 2026 |
![]() |
Walia | 38 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Anglia | 34 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Walia | 33 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Anglia | 32 |
|
za darmo | |
| 25 Sty 2026 |
|
Walia | 30 |
|
za darmo | |
| 08 Sty 2026 |
![]() |
Walia | 19 |
|
za darmo | |
| 31 Gru 2025 |
![]() |
Walia | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 31 Sie 2025 |
![]() |
Anglia | 22 |
|
za darmo | |
| 08 Sie 2025 |
![]() |
Walia | 21 |
|
za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Airbus UK w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Airbus UK trafił 1 zawodnik, a klub opuścił 1 piłkarz.