Forma w lidze
Caernarfon Town w tabeli
4. miejsce / 26 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 11 punktów
Serie w ostatnich meczach
5 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
9 pkt
18:7 bramki
3,00 gola/mecz
17 pkt
19:8 bramki
2,71 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Caernarfon Towna
Wartość drużyny: 1,1 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 12 bramek | Anglia | 23 | napastnik | 13 | 100 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 1170 minut | Anglia | 28 | obrońca | 13 | 100 tys. € |
Caernarfon Town w tabeli Cymru Premier (Walia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
The New Saints
|
13 | 12 | 1 | 0 | 44:6 | 37 |
2
|
GAP Connah S Quay FC
|
13 | 10 | 1 | 2 | 30:9 | 31 |
3
|
Penybont
|
13 | 9 | 3 | 1 | 25:11 | 30 |
4
|
Caernarfon Town
|
13 | 8 | 2 | 3 | 37:15 | 26 |
5
|
Colwyn Bay
|
13 | 8 | 1 | 4 | 22:15 | 25 |
Wyniki Caernarfon Towna
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Haverfordwest County AFC
1
Caernarfon Town
2
Cymru Premier (Walia), 13. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Caernarfon Town
0
Barry Town
1
Cymru Premier (Walia), 12. kolejka
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Cardiff MET
2
Caernarfon Town
2
Cymru Premier (Walia), 11. kolejka
|
Terminarz Caernarfon Towna
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 20:45
|
Flint Town United
Caernarfon Town
Puchar Walii
|
|
|
23 Paź 20:45
|
Caernarfon Town
Briton Ferry
Cymru Premier (Walia), 14. kolejka
|
|
|
30 Paź 20:45
|
Airbus UK
Caernarfon Town
Cymru Premier (Walia), 15. kolejka
|
Ostatnie transfery Caernarfon Towna
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 02 Paź 2026 |
|
Irlandia |
![]() |
za darmo | |
| 19 Sie 2026 |
|
Walia |
|
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
|
Anglia |
|
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
|
Walia |
|
za darmo |
Caernarfon Town to klub piłkarski z Walii występujący w Cymru Premier (Walia). Swoim domowym obiektem jest The Oval, który może pomieścić 3 500 widzów. Zespół prowadzi Richard Davies. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1,1 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Walii.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Caernarfon Town w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Caernarfon Towna trafiło 3 zawodników, a klub opuściło 3 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Caernarfon Town w tabeli Cymru Premier (Walia)?
Caernarfon Town zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli Cymru Premier (Walia) z dorobkiem 26 punktów po 13 kolejkach. Strata do prowadzącego The New Saints wynosi 11 punktów, a przewaga nad 5. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 37:15, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Jak wygląda skład Caernarfon Towna?
W wyjściowym ustawieniu Caernarfon Towna między słupkami staje H. Thomas, a linię obrony najczęściej tworzą B. Nash, C. Marriott, R. Sears oraz P. Mooney. W środku pola grają N. Edwards, S. Bradley, P. Mendes oraz H. Charsley, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Cieślewicz, Z. Clarke. Trener Richard Davies ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Cymru Premier (Walia) i pucharach.
Kiedy Caernarfon Town gra następny mecz?
Najbliższy mecz Caernarfon Towna to spotkanie z Flint Town United, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 20:45 na obiekcie Essity Stadium w ramach Pucharu Walii.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Caernarfon Towna?
Ostatni mecz Caernarfon Towna to wygrana z Haverfordwest County AFC 1:2 w Cymru Premier (Walia), 9 października 2026. Bramki zdobyli Clarke, Ahmun oraz Bradley. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Caernarfon Town w tym sezonie?
Bilans Caernarfon Towna w tym sezonie to 13 meczów i wynik 8-2-3 przy 37 zdobytych bramkach i 15 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 58%, a oddaje 14,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Caernarfon Towna w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Caernarfon Town w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Caernarfon Towna
Caernarfon Town terminarz
Kiedy Caernarfon Town gra następny mecz?
Najbliższy mecz Caernarfon Towna to spotkanie z Flint Town United, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 20:45 na obiekcie Essity Stadium w ramach Pucharu Walii.
Wyniki Caernarfon Towna w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Caernarfon Town w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Caernarfon Towna w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Caernarfon Town wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Cymru Premier (Walia), 13. kolejka
|
1:2 | – | 8/13 | 0/6 | |
|
03 Paź Koniec
|
Cymru Premier (Walia), 12. kolejka
|
0:1 | – | 5/10 | 0/2 | |
|
26 Wrz Koniec
|
Cymru Premier (Walia), 11. kolejka
|
2:2 | – | 11/13 | 4/6 | |
|
18 Wrz Koniec
|
Cymru Premier (Walia), 10. kolejka
|
9:1 | – | 9/15 | 2/6 | |
|
15 Wrz Koniec
|
Cymru Premier (Walia), 9. kolejka
|
1:1 | – | 6/9 | 3/5 | |
|
11 Wrz Koniec
|
Cymru Premier (Walia), 8. kolejka
|
0:5 | – | 5/5 | 2/4 | |
|
04 Wrz Koniec
|
Cymru Premier (Walia), 7. kolejka
|
3:0 | – | 13/18 | 2/4 | |
|
31 Sie Koniec
|
Cymru Premier (Walia), 6. kolejka
|
2:3 | – | 7/14 | 4/5 | |
|
28 Sie Koniec
|
Cymru Premier (Walia), 5. kolejka
|
3:5 | – | – | – | |
|
21 Sie Koniec
|
Cymru Premier (Walia), 4. kolejka
|
0:2 | – | 5/6 | 0/2 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Caernarfon Towna?
Ostatni mecz Caernarfon Towna to wygrana z Haverfordwest County AFC 1:2 w Cymru Premier (Walia), 9 października 2026. Bramki zdobyli Clarke, Ahmun oraz Bradley. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Caernarfon Town – tabela Cymru Premier (Walia)
Jakie miejsce w tabeli Cymru Premier (Walia) zajmuje Caernarfon Town w sezonie 2026/2027.
Miejsce Caernarfon Towna w tabeli Cymru Premier (Walia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
The New Saints
|
13 | 12 | 1 | 0 | 44:6 | 38 | 37 | |
2
|
GAP Connah S Quay FC
|
13 | 10 | 1 | 2 | 30:9 | 21 | 31 | |
3
|
Penybont
|
13 | 9 | 3 | 1 | 25:11 | 14 | 30 | |
4
|
Caernarfon Town
|
13 | 8 | 2 | 3 | 37:15 | 22 | 26 | |
5
|
Colwyn Bay
|
13 | 8 | 1 | 4 | 22:15 | 7 | 25 | |
6
|
Barry Town
|
13 | 8 | 1 | 4 | 28:23 | 5 | 25 | |
7
|
Cardiff MET
|
13 | 6 | 3 | 4 | 24:16 | 8 | 21 | |
8
|
Airbus UK
|
13 | 7 | 0 | 6 | 25:18 | 7 | 21 | |
9
|
Cambrian & Clydach
|
13 | 5 | 3 | 5 | 21:33 | -12 | 18 | |
10
|
Llandudno
|
13 | 5 | 1 | 7 | 22:23 | -1 | 16 | |
11
|
Briton Ferry
|
13 | 3 | 3 | 7 | 12:22 | -10 | 12 | |
12
|
Haverfordwest County AFC
|
13 | 3 | 1 | 9 | 8:19 | -11 | 10 | |
13
|
Ammanford AFC
|
13 | 2 | 3 | 8 | 10:32 | -22 | 9 | |
14
|
Flint Town United
|
13 | 2 | 2 | 9 | 12:25 | -13 | 8 | |
15
|
Trefelin
|
13 | 1 | 3 | 9 | 8:31 | -23 | 6 | |
16
|
Holywell
|
13 | 0 | 2 | 11 | 14:44 | -30 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
The New Saints
|
13 | 12 | 1 | 0 | 44:6 | 38 | 37 | |
2
|
GAP Connah S Quay FC
|
13 | 10 | 1 | 2 | 30:9 | 21 | 31 | |
3
|
Penybont
|
13 | 9 | 3 | 1 | 25:11 | 14 | 30 | |
4
|
Caernarfon Town
|
13 | 8 | 2 | 3 | 37:15 | 22 | 26 | |
5
|
Colwyn Bay
|
13 | 8 | 1 | 4 | 22:15 | 7 | 25 | |
6
|
Barry Town
|
13 | 8 | 1 | 4 | 28:23 | 5 | 25 | |
7
|
Cardiff MET
|
13 | 6 | 3 | 4 | 24:16 | 8 | 21 | |
8
|
Airbus UK
|
13 | 7 | 0 | 6 | 25:18 | 7 | 21 | |
9
|
Cambrian & Clydach
|
13 | 5 | 3 | 5 | 21:33 | -12 | 18 | |
10
|
Llandudno
|
13 | 5 | 1 | 7 | 22:23 | -1 | 16 | |
11
|
Briton Ferry
|
13 | 3 | 3 | 7 | 12:22 | -10 | 12 | |
12
|
Haverfordwest County AFC
|
13 | 3 | 1 | 9 | 8:19 | -11 | 10 | |
13
|
Ammanford AFC
|
13 | 2 | 3 | 8 | 10:32 | -22 | 9 | |
14
|
Flint Town United
|
13 | 2 | 2 | 9 | 12:25 | -13 | 8 | |
15
|
Trefelin
|
13 | 1 | 3 | 9 | 8:31 | -23 | 6 | |
16
|
Holywell
|
13 | 0 | 2 | 11 | 14:44 | -30 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
The New Saints
|
7 | 7 | 0 | 0 | 25:2 | 23 | 21 | |
| 2 |
Colwyn Bay
|
6 | 6 | 0 | 0 | 13:3 | 10 | 18 | |
| 3 |
Penybont
|
7 | 5 | 2 | 0 | 12:6 | 6 | 17 | |
| 4 |
GAP Connah S Quay FC
|
7 | 5 | 1 | 1 | 16:3 | 13 | 16 | |
| 5 |
Barry Town
|
6 | 4 | 1 | 1 | 14:10 | 4 | 13 | |
| 6 |
Llandudno
|
7 | 4 | 1 | 2 | 12:9 | 3 | 13 | |
| 7 |
Airbus UK
|
6 | 4 | 0 | 2 | 15:7 | 8 | 12 | |
| 8 |
Cardiff MET
|
7 | 3 | 2 | 2 | 15:13 | 2 | 11 | |
| 9 |
Cambrian & Clydach
|
6 | 3 | 2 | 1 | 10:8 | 2 | 11 | |
| 10 |
Caernarfon Town
|
6 | 3 | 0 | 3 | 18:7 | 11 | 9 | |
| 11 |
Haverfordwest County AFC
|
8 | 3 | 0 | 5 | 7:12 | -5 | 9 | |
| 12 |
Briton Ferry
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:10 | -4 | 7 | |
| 13 |
Ammanford AFC
|
6 | 1 | 1 | 4 | 5:20 | -15 | 4 | |
| 14 |
Flint Town United
|
6 | 1 | 1 | 4 | 7:8 | -1 | 4 | |
| 15 |
Holywell
|
7 | 0 | 2 | 5 | 8:24 | -16 | 2 | |
| 16 |
Trefelin
|
6 | 0 | 1 | 5 | 2:15 | -13 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Caernarfon Town
|
7 | 5 | 2 | 0 | 19:8 | 11 | 17 | |
| 2 |
The New Saints
|
6 | 5 | 1 | 0 | 19:4 | 15 | 16 | |
| 3 |
GAP Connah S Quay FC
|
6 | 5 | 0 | 1 | 14:6 | 8 | 15 | |
| 4 |
Penybont
|
6 | 4 | 1 | 1 | 13:5 | 8 | 13 | |
| 5 |
Barry Town
|
7 | 4 | 0 | 3 | 14:13 | 1 | 12 | |
| 6 |
Cardiff MET
|
6 | 3 | 1 | 2 | 9:3 | 6 | 10 | |
| 7 |
Airbus UK
|
7 | 3 | 0 | 4 | 10:11 | -1 | 9 | |
| 8 |
Colwyn Bay
|
7 | 2 | 1 | 4 | 9:12 | -3 | 7 | |
| 9 |
Cambrian & Clydach
|
7 | 2 | 1 | 4 | 11:25 | -14 | 7 | |
| 10 |
Briton Ferry
|
7 | 1 | 2 | 4 | 6:12 | -6 | 5 | |
| 11 |
Ammanford AFC
|
7 | 1 | 2 | 4 | 5:12 | -7 | 5 | |
| 12 |
Trefelin
|
7 | 1 | 2 | 4 | 6:16 | -10 | 5 | |
| 13 |
Flint Town United
|
7 | 1 | 1 | 5 | 5:17 | -12 | 4 | |
| 14 |
Llandudno
|
6 | 1 | 0 | 5 | 10:14 | -4 | 3 | |
| 15 |
Haverfordwest County AFC
|
5 | 0 | 1 | 4 | 1:7 | -6 | 1 | |
| 16 |
Holywell
|
6 | 0 | 0 | 6 | 6:20 | -14 | 0 |
Które miejsce zajmuje Caernarfon Town w tabeli Cymru Premier (Walia)?
Caernarfon Town zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli Cymru Premier (Walia) z dorobkiem 26 punktów po 13 kolejkach. Strata do prowadzącego The New Saints wynosi 11 punktów, a przewaga nad 5. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 37:15, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Statystyki Caernarfon Towna w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Caernarfon Towna na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Caernarfon Town na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 14,0
- Strzały celne / mecz 7,3
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,15
- Czyste konta 31%
Strzelcy Caernarfon Towna
-
Zack Clarke 12
-
Sion Bradley 6
-
Osian Evans 4

-
Adrian Cieslewicz 3
-
Noah Edwards 3
-
Phil Mooney 2
Rozkład bramek w czasie
Bramki Caernarfon Towna i rywali według minuty w ostatnich 13 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Caernarfon Towna to 61–75 minuta, w której padło 9 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 7 trafieniami.
Przebieg meczu Caernarfon Towna i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 8 | 6-1-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 2-1-2 |
| Prowadził do przerwy | 8 | 7-1-0 |
| Przegrywał do przerwy | 5 | 1-1-3 |
Gdy Caernarfon Town otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 6 razy na 8 takich meczów.
Jak padają bramki dla Caernarfon Towna
89% bramek Caernarfon Towna pada z gry. Z karnych odpowiadają za 11% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Caernarfon Town zdobywa w sezonie średnio 2,00 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 2,00.
Aktualne serie Caernarfon Towna
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 5 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Caernarfon Towna, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Caernarfon Towna
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 92%
- Powyżej 2,5 77%
- Powyżej 3,5 38%
- Powyżej 4,5 31%
- Powyżej 5,5 15%
W 77% meczów Caernarfon Towna padają co najmniej trzy bramki, a w 62% spotkań trafiają obie drużyny.
Caernarfon Town – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Caernarfon Towna, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Caernarfon Town zdobywa 1,50 punktu na mecz wobec 2,43 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 13 meczach Caernarfon Towna ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 57% goli Caernarfon Towna, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 6 z 13 meczów.
Caernarfon Town – strzały
- Celne / mecz 7,3
- Niecelne / mecz 6,7
- Celność strzałów 52%
- Skuteczność (gole / strzały) 19%
- Strzałów na gola 5,3
Caernarfon Town oddaje 14,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 52% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,3 strzału.
Caernarfon Town – posiadanie piłki
- U siebie 57,3%
- Na wyjeździe 58,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 6 z 12
- Mecze z posiadaniem > 55% 6 z 12
- Najniższe w sezonie 45%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 6 z 12 meczów. Średnio Caernarfon Town utrzymuje przy piłce 57,7% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 45%.
Caernarfon Town – czyste konta
- U siebie 2 z 6
- Na wyjeździe 2 z 7
- Stracone / mecz 1,15
- Bez straty do przerwy 46%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 31%
Czyste konto Caernarfon Towna to 31% meczów sezonu (4 z 13), z czego 2 w 6 meczach u siebie.
Caernarfon Town – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 67%
- Pow. 8,5 w meczu 67%
- Pow. 10,5 w meczu 50%
- Rożne u siebie / mecz 6,5
- Rożne na wyjeździe / mecz 6,5
Caernarfon Town wykonuje średnio 6,5 rzutów rożnych na mecz wobec 3,8 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 67% spotkań.
Caernarfon Town – kartki
- Żółte kartki 23
- Pow. 3,5 kartki w meczu 42%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 33%
- Kartki rywali / mecz 1,3
- Mecze bez kartki 25%
Caernarfon Town ogląda średnio 1,9 żółtej kartki na mecz, a rywale Caernarfon Towna – 1,3. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Caernarfon Town według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 4 | 2-0-2 | 1,50 | 2,00 | 1,50 |
| Środka tabeli (6–11) | 4 | 1-2-1 | 1,25 | 3,00 | 1,25 |
| Dołu tabeli (12–16) | 5 | 5-0-0 | 3,00 | 3,40 | 0,80 |
Najwięcej punktów na mecz Caernarfon Town zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z środka tabeli (6–11).
Caernarfon Town na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
2.
|
2,29 2,50 | 2,29 2,33 | 0,43 1,00 |
|
3.
|
2,43 2,17 | 1,71 2,17 | 0,86 0,83 |
|
4.
|
1,50 2,43 | 3,00 2,71 | 1,17 1,14 |
|
5.
|
3,00 1,00 | 2,17 1,29 | 0,50 1,71 |
|
6.
|
2,17 1,71 | 2,33 2,00 | 1,67 1,86 |
Ciekawe rekordy w meczach Caernarfon Towna
Skrajne wyniki i osiągnięcia Caernarfon Towna w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Caernarfon Town - Cambrian & Clydach 9:1 Cymru Premier (Walia), 18.09.2026
- Najwyższa porażka Caernarfon Town - Penybont 1:2 Cymru Premier (Walia), 7.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 10 bramek Caernarfon Town - Cambrian & Clydach 9:1, Cymru Premier (Walia), 18.09.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 5. minuta Clarke, Caernarfon Town - Penybont 1:2, Cymru Premier (Walia), 7.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+8 minuta Caernarfon Town - Cambrian & Clydach 9:1, Cymru Premier (Walia), 18.09.2026
Jakie statystyki ma Caernarfon Town w tym sezonie?
Bilans Caernarfon Towna w tym sezonie to 13 meczów i wynik 8-2-3 przy 37 zdobytych bramkach i 15 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 58%, a oddaje 14,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Caernarfon Town – zawodnicy
Jak wygląda kadra Caernarfon Towna w sezonie 2026/2027.
Kadra Caernarfon Towna
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
23 | Anglia | 100 tys. € | – | 13 | 100% | 12 | 0 | 1 060' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
35 | Polska | 50 tys. € | – | 13 | 100% | 3 | 0 | 1 052' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
|
25 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 19 |
|
28 | Walia | 100 tys. € | – | 13 | 100% | 6 | 0 | 831' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
30 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 43 |
![]() |
21 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 8 |
|
32 | Walia | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
|
30 | Walia | 75 tys. € | – | 12 | 92% | 3 | 0 | 1 080' | 1 | 0 | |||||||
| 18 |
|
33 | Portugalia | 75 tys. € | – | 12 | 92% | 1 | 0 | 679' | 2 | 0 | |||||||
| 18 |
|
29 | Irlandia | 0 € | 238 tys. € | 2 | 15% | 0 | 0 | 116' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
22 | Walia | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 40 |
![]() |
21 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 3 |
![]() |
27 | Walia | 75 tys. € | – | 11 | 85% | 1 | 0 | 539' | 1 | 0 | |||||||
| 4 |
|
32 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 4 |
![]() |
27 | Anglia | 75 tys. € | – | 7 | 54% | 0 | 0 | 603' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
26 | Anglia | – | – | 12 | 92% | 2 | 0 | 343' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
30 | Anglia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
|
30 | Walia | 50 tys. € | – | 10 | 77% | 0 | 0 | 208' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
|
28 | Anglia | 100 tys. € | – | 13 | 100% | 0 | 0 | 1 170' | 2 | 0 | |||||||
| 23 |
|
37 | Walia | 50 tys. € | – | 13 | 100% | 0 | 0 | 865' | 3 | 0 | |||||||
| 27 |
|
27 | Walia | 100 tys. € | – | 12 | 92% | 1 | 0 | 868' | 3 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
33 | Walia | 75 tys. € | – | 10 | 77% | 0 | 0 | 844' | 0 | 1 | |||||||
| 13 |
![]() |
19 | Walia | 50 tys. € | – | 7 | 54% | 0 | 0 | 323' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Caernarfon Towna
1,1 mln €
śr. 48 tys. € / zawodnika
Ile Caernarfon Town wydaje na pensje
238 tys. € rocznie
śr. 10 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
5
najliczniej: Walia (10 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Caernarfon Towna w sezonie 2026/2027
Caernarfon Town wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Caernarfon Towna
Jak wygląda skład Caernarfon Towna?
W wyjściowym ustawieniu Caernarfon Towna między słupkami staje H. Thomas, a linię obrony najczęściej tworzą B. Nash, C. Marriott, R. Sears oraz P. Mooney. W środku pola grają N. Edwards, S. Bradley, P. Mendes oraz H. Charsley, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Cieślewicz, Z. Clarke. Trener Richard Davies ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Cymru Premier (Walia) i pucharach.
Caernarfon Town – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Caernarfon Town w sezonie 2026/2027.
Caernarfon Town transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 02 Paź 2026 |
|
Irlandia | 29 |
![]() |
za darmo | |
| 19 Sie 2026 |
|
Walia | 39 |
|
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
|
Anglia | 22 |
|
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
|
Walia | 23 |
|
za darmo | |
| 29 Lip 2026 |
![]() |
Walia | 25 |
|
wypożyczenie | |
| 07 Lip 2026 |
|
DR Konga | 29 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Walia | 37 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Anglia | 28 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Anglia | 27 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Walia | 28 |
|
za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Caernarfon Town w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Caernarfon Towna trafiło 3 zawodników, a klub opuściło 3 piłkarzy.