Forma w lidze
Colwyn Bay w tabeli
5. miejsce / 25 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 12 punktów
Serie w ostatnich meczach
Brak trwających serii
Wyniki u siebie / na wyjeździe
18 pkt
13:3 bramki
2,17 gola/mecz
7 pkt
9:12 bramki
1,29 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Colwyn Bay
Wartość drużyny: 425 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 5 bramek | Walia | 30 | obrońca | 12 | 100 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 1080 minut | Anglia | 21 | obrońca | 12 | – |
Colwyn Bay w tabeli Cymru Premier (Walia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
The New Saints
|
13 | 12 | 1 | 0 | 44:6 | 37 |
2
|
GAP Connah S Quay FC
|
13 | 10 | 1 | 2 | 30:9 | 31 |
3
|
Penybont
|
13 | 9 | 3 | 1 | 25:11 | 30 |
4
|
Caernarfon Town
|
13 | 8 | 2 | 3 | 37:15 | 26 |
5
|
Colwyn Bay
|
13 | 8 | 1 | 4 | 22:15 | 25 |
6
|
Barry Town
|
13 | 8 | 1 | 4 | 28:23 | 25 |
Wyniki Colwyn Bay
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Flint Town United
0
Colwyn Bay
1
Cymru Premier (Walia), 13. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Briton Ferry
1
Colwyn Bay
0
Cymru Premier (Walia), 12. kolejka
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Colwyn Bay
1
Haverfordwest County AFC
0
Cymru Premier (Walia), 11. kolejka
|
Terminarz Colwyn Bay
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 15:00
|
Buckley Town
Colwyn Bay
Puchar Walii
|
|
|
23 Paź 20:45
|
Colwyn Bay
Cardiff MET
Cymru Premier (Walia), 14. kolejka
|
|
|
30 Paź 20:45
|
Colwyn Bay
Cambrian & Clydach
Cymru Premier (Walia), 15. kolejka
|
Ostatnie transfery Colwyn Bay
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Anglia |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Irlandia |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Walia |
|
wypożyczenie | |
| 27 Sie 2026 |
|
Irlandia |
|
wypożyczenie |
Colwyn Bay to klub piłkarski z Walii występujący w Cymru Premier (Walia). Swoim domowym obiektem jest Four Crosses Construction Arena, który może pomieścić 2 500 widzów. Zespół prowadzi Michael Wilde. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 425 tysięcy euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Walii.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Colwyn Bay w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Colwyn Bay trafiło 2 zawodników, a klub opuściło 3 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Colwyn Bay w tabeli Cymru Premier (Walia)?
Colwyn Bay zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli Cymru Premier (Walia) z dorobkiem 25 punktów po 13 kolejkach. Strata do prowadzącego The New Saints wynosi 12 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 22:15, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Kiedy Colwyn Bay gra następny mecz?
Najbliższy mecz Colwyn Bay to spotkanie z Buckley Town, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie Globe Way Stadium w ramach Pucharu Walii.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Colwyn Bay?
Ostatni mecz Colwyn Bay to wygrana z Flint Town United 0:1 w Cymru Premier (Walia), 10 października 2026. Bramkę zdobył Forde. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Colwyn Bay w tym sezonie?
Bilans Colwyn Bay w tym sezonie to 13 meczów i wynik 8-1-4 przy 22 zdobytych bramkach i 15 straconych. Czyste konto padło w 6 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 12,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Colwyn Bay w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Colwyn Bay w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Colwyn Bay
Colwyn Bay terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 15:00
|
Puchar Walii
|
Globe Way Stadium Wyjazd | – | |
|
23 Paź 20:45
|
Cymru Premier (Walia), 14. kolejka
|
Four Crosses Construction Arena U siebie | Umiarkowany | |
|
30 Paź 20:45
|
Cymru Premier (Walia), 15. kolejka
|
Four Crosses Construction Arena U siebie | Umiarkowany | |
|
06 Lis 20:45
|
Cymru Premier (Walia), 16. kolejka
|
Ynys Park Wyjazd | Łatwy | |
|
20 Lis 20:45
|
Cymru Premier (Walia), 17. kolejka
|
The Hollingsworth Group Stadium Wyjazd | Umiarkowany | |
|
27 Lis 20:45
|
Cymru Premier (Walia), 18. kolejka
|
Four Crosses Construction Arena U siebie | Łatwy | |
|
05 Gru 15:30
|
Cymru Premier (Walia), 19. kolejka
|
Jenner Park Wyjazd | Trudny | |
|
18 Gru 20:45
|
Cymru Premier (Walia), 20. kolejka
|
Four Crosses Construction Arena U siebie | Trudny | |
|
26 Gru 15:30
|
Cymru Premier (Walia), 21. kolejka
|
Go Goodwins Stadium Wyjazd | Umiarkowany | |
|
01 Sty 15:30
|
Cymru Premier (Walia), 22. kolejka
|
Four Crosses Construction Arena U siebie | Trudny |
Kiedy Colwyn Bay gra następny mecz?
Najbliższy mecz Colwyn Bay to spotkanie z Buckley Town, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie Globe Way Stadium w ramach Pucharu Walii.
Wyniki Colwyn Bay w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Colwyn Bay w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Colwyn Bay w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Colwyn Bay wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Cymru Premier (Walia), 13. kolejka
|
0:1 | – | 8/10 | 3/6 | |
|
03 Paź Koniec
|
Cymru Premier (Walia), 12. kolejka
|
1:0 | – | 3/6 | 2/5 | |
|
26 Wrz Koniec
|
Cymru Premier (Walia), 11. kolejka
|
1:0 | – | 8/9 | 0/1 | |
|
18 Wrz Koniec
|
Cymru Premier (Walia), 10. kolejka
|
5:2 | – | 6/6 | 1/1 | |
|
15 Wrz Koniec
|
Cymru Premier (Walia), 9. kolejka
|
0:5 | – | 5/6 | 0/0 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Cymru Premier (Walia), 8. kolejka
|
2:1 | – | 4/12 | 4/7 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Cymru Premier (Walia), 7. kolejka
|
1:0 | – | 6/9 | 3/5 | |
|
31 Sie Koniec
|
Cymru Premier (Walia), 6. kolejka
|
2:0 | – | 3/5 | 2/3 | |
|
28 Sie Koniec
|
Cymru Premier (Walia), 5. kolejka
|
5:1 | – | 6/12 | 1/2 | |
|
21 Sie Koniec
|
Cymru Premier (Walia), 4. kolejka
|
1:0 | – | 6/9 | 4/7 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Colwyn Bay?
Ostatni mecz Colwyn Bay to wygrana z Flint Town United 0:1 w Cymru Premier (Walia), 10 października 2026. Bramkę zdobył Forde. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Colwyn Bay – tabela Cymru Premier (Walia)
Jakie miejsce w tabeli Cymru Premier (Walia) zajmuje Colwyn Bay w sezonie 2026/2027.
Miejsce Colwyn Bay w tabeli Cymru Premier (Walia)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
The New Saints
|
13 | 12 | 1 | 0 | 44:6 | 38 | 37 | |
2
|
GAP Connah S Quay FC
|
13 | 10 | 1 | 2 | 30:9 | 21 | 31 | |
3
|
Penybont
|
13 | 9 | 3 | 1 | 25:11 | 14 | 30 | |
4
|
Caernarfon Town
|
13 | 8 | 2 | 3 | 37:15 | 22 | 26 | |
5
|
Colwyn Bay
|
13 | 8 | 1 | 4 | 22:15 | 7 | 25 | |
6
|
Barry Town
|
13 | 8 | 1 | 4 | 28:23 | 5 | 25 | |
7
|
Cardiff MET
|
13 | 6 | 3 | 4 | 24:16 | 8 | 21 | |
8
|
Airbus UK
|
13 | 7 | 0 | 6 | 25:18 | 7 | 21 | |
9
|
Cambrian & Clydach
|
13 | 5 | 3 | 5 | 21:33 | -12 | 18 | |
10
|
Llandudno
|
13 | 5 | 1 | 7 | 22:23 | -1 | 16 | |
11
|
Briton Ferry
|
13 | 3 | 3 | 7 | 12:22 | -10 | 12 | |
12
|
Haverfordwest County AFC
|
13 | 3 | 1 | 9 | 8:19 | -11 | 10 | |
13
|
Ammanford AFC
|
13 | 2 | 3 | 8 | 10:32 | -22 | 9 | |
14
|
Flint Town United
|
13 | 2 | 2 | 9 | 12:25 | -13 | 8 | |
15
|
Trefelin
|
13 | 1 | 3 | 9 | 8:31 | -23 | 6 | |
16
|
Holywell
|
13 | 0 | 2 | 11 | 14:44 | -30 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
The New Saints
|
13 | 12 | 1 | 0 | 44:6 | 38 | 37 | |
2
|
GAP Connah S Quay FC
|
13 | 10 | 1 | 2 | 30:9 | 21 | 31 | |
3
|
Penybont
|
13 | 9 | 3 | 1 | 25:11 | 14 | 30 | |
4
|
Caernarfon Town
|
13 | 8 | 2 | 3 | 37:15 | 22 | 26 | |
5
|
Colwyn Bay
|
13 | 8 | 1 | 4 | 22:15 | 7 | 25 | |
6
|
Barry Town
|
13 | 8 | 1 | 4 | 28:23 | 5 | 25 | |
7
|
Cardiff MET
|
13 | 6 | 3 | 4 | 24:16 | 8 | 21 | |
8
|
Airbus UK
|
13 | 7 | 0 | 6 | 25:18 | 7 | 21 | |
9
|
Cambrian & Clydach
|
13 | 5 | 3 | 5 | 21:33 | -12 | 18 | |
10
|
Llandudno
|
13 | 5 | 1 | 7 | 22:23 | -1 | 16 | |
11
|
Briton Ferry
|
13 | 3 | 3 | 7 | 12:22 | -10 | 12 | |
12
|
Haverfordwest County AFC
|
13 | 3 | 1 | 9 | 8:19 | -11 | 10 | |
13
|
Ammanford AFC
|
13 | 2 | 3 | 8 | 10:32 | -22 | 9 | |
14
|
Flint Town United
|
13 | 2 | 2 | 9 | 12:25 | -13 | 8 | |
15
|
Trefelin
|
13 | 1 | 3 | 9 | 8:31 | -23 | 6 | |
16
|
Holywell
|
13 | 0 | 2 | 11 | 14:44 | -30 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
The New Saints
|
7 | 7 | 0 | 0 | 25:2 | 23 | 21 | |
| 2 |
Colwyn Bay
|
6 | 6 | 0 | 0 | 13:3 | 10 | 18 | |
| 3 |
Penybont
|
7 | 5 | 2 | 0 | 12:6 | 6 | 17 | |
| 4 |
GAP Connah S Quay FC
|
7 | 5 | 1 | 1 | 16:3 | 13 | 16 | |
| 5 |
Barry Town
|
6 | 4 | 1 | 1 | 14:10 | 4 | 13 | |
| 6 |
Llandudno
|
7 | 4 | 1 | 2 | 12:9 | 3 | 13 | |
| 7 |
Airbus UK
|
6 | 4 | 0 | 2 | 15:7 | 8 | 12 | |
| 8 |
Cardiff MET
|
7 | 3 | 2 | 2 | 15:13 | 2 | 11 | |
| 9 |
Cambrian & Clydach
|
6 | 3 | 2 | 1 | 10:8 | 2 | 11 | |
| 10 |
Caernarfon Town
|
6 | 3 | 0 | 3 | 18:7 | 11 | 9 | |
| 11 |
Haverfordwest County AFC
|
8 | 3 | 0 | 5 | 7:12 | -5 | 9 | |
| 12 |
Briton Ferry
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:10 | -4 | 7 | |
| 13 |
Ammanford AFC
|
6 | 1 | 1 | 4 | 5:20 | -15 | 4 | |
| 14 |
Flint Town United
|
6 | 1 | 1 | 4 | 7:8 | -1 | 4 | |
| 15 |
Holywell
|
7 | 0 | 2 | 5 | 8:24 | -16 | 2 | |
| 16 |
Trefelin
|
6 | 0 | 1 | 5 | 2:15 | -13 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Caernarfon Town
|
7 | 5 | 2 | 0 | 19:8 | 11 | 17 | |
| 2 |
The New Saints
|
6 | 5 | 1 | 0 | 19:4 | 15 | 16 | |
| 3 |
GAP Connah S Quay FC
|
6 | 5 | 0 | 1 | 14:6 | 8 | 15 | |
| 4 |
Penybont
|
6 | 4 | 1 | 1 | 13:5 | 8 | 13 | |
| 5 |
Barry Town
|
7 | 4 | 0 | 3 | 14:13 | 1 | 12 | |
| 6 |
Cardiff MET
|
6 | 3 | 1 | 2 | 9:3 | 6 | 10 | |
| 7 |
Airbus UK
|
7 | 3 | 0 | 4 | 10:11 | -1 | 9 | |
| 8 |
Colwyn Bay
|
7 | 2 | 1 | 4 | 9:12 | -3 | 7 | |
| 9 |
Cambrian & Clydach
|
7 | 2 | 1 | 4 | 11:25 | -14 | 7 | |
| 10 |
Briton Ferry
|
7 | 1 | 2 | 4 | 6:12 | -6 | 5 | |
| 11 |
Ammanford AFC
|
7 | 1 | 2 | 4 | 5:12 | -7 | 5 | |
| 12 |
Trefelin
|
7 | 1 | 2 | 4 | 6:16 | -10 | 5 | |
| 13 |
Flint Town United
|
7 | 1 | 1 | 5 | 5:17 | -12 | 4 | |
| 14 |
Llandudno
|
6 | 1 | 0 | 5 | 10:14 | -4 | 3 | |
| 15 |
Haverfordwest County AFC
|
5 | 0 | 1 | 4 | 1:7 | -6 | 1 | |
| 16 |
Holywell
|
6 | 0 | 0 | 6 | 6:20 | -14 | 0 |
Które miejsce zajmuje Colwyn Bay w tabeli Cymru Premier (Walia)?
Colwyn Bay zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli Cymru Premier (Walia) z dorobkiem 25 punktów po 13 kolejkach. Strata do prowadzącego The New Saints wynosi 12 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 22:15, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Statystyki Colwyn Bay w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Colwyn Bay na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Colwyn Bay na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 12,5
- Strzały celne / mecz 4,8
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,15
- Czyste konta 46%
Strzelcy Colwyn Bay
-
Jordan Levi-Davies 5
-
Adam Davies 4
-
Adam Davies 4

-
Sol Forde 3

-
Matty Hill 3

-
Nathan Peate 2
Rozkład bramek w czasie
Bramki Colwyn Bay i rywali według minuty w ostatnich 13 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Colwyn Bay to 31–45+ minuta, w której padło 7 bramek. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 4 trafieniami.
Przebieg meczu Colwyn Bay i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 7 | 6-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 6 | 2-0-4 |
| Prowadził do przerwy | 6 | 5-1-0 |
| Remis do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Przegrywał do przerwy | 6 | 2-0-4 |
Gdy Colwyn Bay otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 6 razy na 7 takich meczów.
Jak padają bramki dla Colwyn Bay
100% bramek Colwyn Bay pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Colwyn Bay zdobywa w sezonie średnio 1,92 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 2,10.
Aktualne serie Colwyn Bay
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 3 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 3 mecze
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Colwyn Bay, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Colwyn Bay
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 62%
- Powyżej 2,5 46%
- Powyżej 3,5 31%
- Powyżej 4,5 23%
- Powyżej 5,5 15%
W 46% meczów Colwyn Bay padają co najmniej trzy bramki, a w 31% spotkań trafiają obie drużyny.
Colwyn Bay – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Colwyn Bay, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Colwyn Bay zdobywa 3,00 punktu na mecz wobec 1,00 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 13 meczach Colwyn Bay ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 41% goli Colwyn Bay, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 13 meczów.
Colwyn Bay – strzały
- Celne / mecz 4,8
- Niecelne / mecz 7,6
- Celność strzałów 39%
- Skuteczność (gole / strzały) 14%
- Strzałów na gola 7,4
Colwyn Bay oddaje 12,5 strzału na mecz. Do bramki trafia 39% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,4 strzału.
Colwyn Bay – posiadanie piłki
- U siebie 54,7%
- Na wyjeździe 49,7%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 13
- Mecze z posiadaniem > 55% 4 z 13
- Najniższe w sezonie 35%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 4 z 13 meczów. Średnio Colwyn Bay utrzymuje przy piłce 52,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 35%.
Colwyn Bay – czyste konta
- U siebie 4 z 6
- Na wyjeździe 2 z 7
- Stracone / mecz 1,15
- Bez straty do przerwy 54%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 31%
Czyste konto Colwyn Bay to 46% meczów sezonu (6 z 13), z czego 4 w 6 meczach u siebie.
Colwyn Bay – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 62%
- Pow. 8,5 w meczu 46%
- Pow. 10,5 w meczu 15%
- Rożne u siebie / mecz 5,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,9
Colwyn Bay wykonuje średnio 5,1 rzutów rożnych na mecz wobec 2,8 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 46% spotkań.
Colwyn Bay – kartki
- Żółte kartki 27
- Pow. 3,5 kartki w meczu 54%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 38%
- Kartki rywali / mecz 1,6
- Mecze bez kartki 23%
Colwyn Bay ogląda średnio 2,1 żółtej kartki na mecz, a rywale Colwyn Bay – 1,6.
Colwyn Bay według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 4 | 1-0-3 | 0,75 | 0,75 | 2,50 |
| Środka tabeli (6–11) | 4 | 3-0-1 | 2,25 | 2,00 | 0,75 |
| Dołu tabeli (12–16) | 5 | 4-1-0 | 2,60 | 2,20 | 0,40 |
Najwięcej punktów na mecz Colwyn Bay zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Colwyn Bay na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
3.
|
2,43 2,17 | 1,71 2,17 | 0,86 0,83 |
|
4.
|
1,50 2,43 | 3,00 2,71 | 1,17 1,14 |
|
5.
|
3,00 1,00 | 2,17 1,29 | 0,50 1,71 |
|
6.
|
2,17 1,71 | 2,33 2,00 | 1,67 1,86 |
|
7.
|
1,57 1,67 | 2,14 1,50 | 1,86 0,50 |
Ciekawe rekordy w meczach Colwyn Bay
Skrajne wyniki i osiągnięcia Colwyn Bay w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Holywell - Colwyn Bay 0:5 Cymru Premier (Walia), 15.09.2026
- Najwyższa porażka The New Saints - Colwyn Bay 5:1 Cymru Premier (Walia), 28.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Colwyn Bay - Barry Town 5:2, Cymru Premier (Walia), 18.09.2026
- Najszybsza bramka 2. minuta Levi Davies, Colwyn Bay - Trefelin 2:0, Cymru Premier (Walia), 31.07.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+3 minuta Hill, Colwyn Bay - Barry Town 5:2, Cymru Premier (Walia), 18.09.2026
Jakie statystyki ma Colwyn Bay w tym sezonie?
Bilans Colwyn Bay w tym sezonie to 13 meczów i wynik 8-1-4 przy 22 zdobytych bramkach i 15 straconych. Czyste konto padło w 6 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 12,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Colwyn Bay – zawodnicy
Jak wygląda kadra Colwyn Bay w sezonie 2026/2027.
Kadra Colwyn Bay
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 5 |
|
32 | Anglia | 50 tys. € | – | 11 | 85% | 1 | 0 | 825' | 2 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Colwyn Bay
50 tys. €
śr. 50 tys. € / zawodnika
Ile Colwyn Bay wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
1
najliczniej: Anglia (1 zawodnik)
Wyróżniający się zawodnicy Colwyn Bay w sezonie 2026/2027
Colwyn Bay wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Colwyn Bay
Colwyn Bay – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Colwyn Bay w sezonie 2026/2027.
Colwyn Bay transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Anglia | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Irlandia | 24 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Walia | 30 |
|
wypożyczenie | |
| 27 Sie 2026 |
|
Irlandia | 24 |
|
wypożyczenie | |
| 13 Sie 2026 |
|
Walia | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Cze 2026 |
|
Anglia | 35 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Anglia | 31 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Anglia | 36 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Anglia | 31 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Walia | 30 |
|
za darmo |
Rekordy transferowe w historii Colwyn Bay


Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Colwyn Bay w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Colwyn Bay trafiło 2 zawodników, a klub opuściło 3 piłkarzy.