Lucas Sarasketa Unamuno
napastnik #35
Narodowość
Hiszpania
Wiek / data ur.19 lat (19.12.2006)
Wzrostb.d.
Wagab.d.
Pozycjanapastnik
Preferowana noganieznana
Zarobkib.d.
Dołączyłb.d.
Kontrakt dob.d.
Wartość rynkowab.d.
Lucas Sarasketa Unamuno jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnik.
Forma w ostatnich meczach Lucas Sarasketa Unamuno
Ocena
08.09
Eibar
–
FC Andorra
2:0
Profil gry
Pozycje
Preferowana noga
Nieznana
Kiedy urodził się Lucas Sarasketa Unamuno?
Lucas Sarasketa Unamuno urodził się 19 grudnia 2006 (Hiszpania). Obecnie piłkarz ma 19 lat.
Lucas Sarasketa Unamuno – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Lucas Sarasketa Unamuno. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Lucas Sarasketa Unamuno
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.09 2025 |
La Liga 2, 4. kolejka
|
2:0 | – | 0 | 0 | – |
Lucas Sarasketa Unamuno – forma
W ostatnim meczu Lucas Sarasketa Unamuno zanotował bilans 1 zwycięstwo, 0 remisów i 0 porażek. Jego średnia ocena z tego okresu to 0,00. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Forma Lucas Sarasketa Unamuno z ostatniego meczu