Maarten Vandevoordt jest piłkarzem występującym obecnie w RB Lipsk. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji bramkarza.
Forma w ostatnich meczach Maarten Vandevoordt
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Maarten Vandevoordt w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Maarten Vandevoordt wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.68. Maarten Vandevoordt oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Maarten Vandevoordt w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Maarten Vandevoordt rozegrał w barwach RB Lipsk w Bundeslidze 8 meczów, w Pucharze Niemiec 2 mecze oraz w Lidze Mistrzów 3 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 6 występów w reprezentacji Belgii. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 1 080 minut. Średnio dawało to 57 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Maarten Vandevoordt
Pierwszy transfer Maarten Vandevoordt w seniorskiej karierze miał miejsce w 2024 roku, gdy przeniósł się z Genku do RB Lipsk za 10 milionów euro.
Ile zarabia Maarten Vandevoordt?
Na podstawie kontraktu z RB Lipsk, Maarten Vandevoordt otrzymuje 1,9 miliona euro rocznej pensji, co daje około 157,5 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Vandevoordt w listopadzie 2026 to 36,3 tysiąca euro, a dziennie około 5,2 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2030.
Czy Maarten Vandevoordt ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Maarten Vandevoordt nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Maarten Vandevoordt to uraz łokcia z 2020 roku, który wykluczył go z gry na 138 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Maarten Vandevoordt?
Maarten Vandevoordt ma na koncie 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował z Genkiem — 3 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2021 roku.
Na jakiej pozycji gra Maarten Vandevoordt?
Maarten Vandevoordt najczęściej występuje jako Bramkarz (1).
Jaka jest wartość rynkowa Maarten Vandevoordt?
Wycena 24-letniego Maarten Vandevoordt według stanu na maj 2026 wynosi 15 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 15 milionów euro, a najniższa 150 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Maarten Vandevoordt?
Maarten Vandevoordt urodził się 26 lutego 2002 w Sint-Truiden w Belgii. Obecnie piłkarz ma 24 lata.
Maarten Vandevoordt – statystyki
Szczegółowe statystyki Maarten Vandevoordt w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział RB Lipsk oraz reprezentacja Belgii. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Maarten Vandevoordt vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Maarten Vandevoordt w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Maarten Vandevoordt wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.68. Maarten Vandevoordt oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Maarten Vandevoordt – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Maarten Vandevoordt w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Bundesliga, 8. kolejka
|
0:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.9 | ||
|
27 Paź
Koniec
|
Puchar Niemiec, 1/16 finału
|
1:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
24 Paź
Koniec
|
Bundesliga, 7. kolejka
|
4:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
21 Paź
Koniec
|
Liga Mistrzów, 3. runda
|
4:1 | 90' | 0 | 0 | – | 7.0 | ||
|
17 Paź
Koniec
|
Bundesliga, 6. kolejka
|
6:1 | 90' | 0 | 0 | – | 7.6 | ||
|
13 Paź
Koniec
|
Liga Mistrzów, 2. runda
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | 8.9 | ||
|
10 Paź
Koniec
|
Bundesliga, 5. kolejka
|
6:0 | 90' | 0 | 0 | – | 9.6 | ||
|
05 Paź
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 4. runda grupy A
|
4:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
02 Paź
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 3. runda grupy A
|
3:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
28 Wrz
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 2. runda grupy A
|
0:1 | 0' | 0 | 0 | – | – |
Ile meczów rozegrał Maarten Vandevoordt w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Maarten Vandevoordt rozegrał w barwach RB Lipsk w Bundeslidze 8 meczów, w Pucharze Niemiec 2 mecze oraz w Lidze Mistrzów 3 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 6 występów w reprezentacji Belgii. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 1 080 minut. Średnio dawało to 57 minut gry na spotkanie.
Maarten Vandevoordt – transfery
W trakcie kariery Maarten Vandevoordt zmieniał klub 4 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 10 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
RB Lipsk 2024 – obecnie
-
KRC Genk 2019 – 2024
-
KRC Genk II 2018 – 2019
-
KRC Genk U17 2017 – 2018

-
KRC Genk Youth do 2017

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Maarten Vandevoordt
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2024/25 | 30.06.2024 |
|
10 mln € | Transfer definitywny |
| 2019/20 | 30.06.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 30.06.2018 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 30.06.2017 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Maarten Vandevoordt
Pierwszy transfer Maarten Vandevoordt w seniorskiej karierze miał miejsce w 2024 roku, gdy przeniósł się z Genku do RB Lipsk za 10 milionów euro.
Maarten Vandevoordt – forma
W ostatnich 5 meczach Maarten Vandevoordt zanotował bilans 3 zwycięstwa, 0 remisów i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 7,12. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Maarten Vandevoordt i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Schalke 04
0
RB Lipsk
2
Bundesliga, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
27 Paź
Koniec
|
RW Essen
1
RB Lipsk
2
Puchar Niemiec, 1/16 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
RB Lipsk
4
SV Elversberg
0
Bundesliga, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Paź
Koniec
|
Real Madryt
4
RB Lipsk
1
Liga Mistrzów, 3. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Bayern Monachium
6
RB Lipsk
1
Bundesliga, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
13 Paź
Koniec
|
RB Lipsk
1
PSV Eindhoven
0
Liga Mistrzów, 2. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.9 | |
|
10 Paź
Koniec
|
RB Lipsk
6
Eintracht Frankfurt
0
Bundesliga, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 9.6 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Francja
4
Belgia
1
Liga Narodów UEFA, 4. runda grupy A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Belgia
3
Turcja
0
Liga Narodów UEFA, 3. runda grupy A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Belgia
0
Francja
1
Liga Narodów UEFA, 2. runda grupy A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Włochy
0
Belgia
2
Liga Narodów UEFA, 1. runda grupy A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Bayer Leverkusen
2
RB Lipsk
0
Bundesliga, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
RB Lipsk
5
Hamburger SV
0
Bundesliga, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Como
4
RB Lipsk
1
Liga Mistrzów, 1. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Werder Brema
3
RB Lipsk
1
Bundesliga, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Sie
Koniec
|
RB Lipsk
3
Borussia Mönchengladbach
0
Bundesliga, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Eintracht Trier
0
RB Lipsk
6
Puchar Niemiec, 1/32 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Freiburg
4
RB Lipsk
1
Bundesliga, 34. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Maj
Koniec
|
RB Lipsk
2
St. Pauli
1
Bundesliga, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Bayer Leverkusen
4
RB Lipsk
1
Bundesliga, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
RB Lipsk
3
Union Berlin
1
Bundesliga, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Eintracht Frankfurt
1
RB Lipsk
3
Bundesliga, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
RB Lipsk
1
Borussia Mönchengladbach
0
Bundesliga, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Werder Brema
1
RB Lipsk
2
Bundesliga, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Mar
Koniec
|
RB Lipsk
5
TSG 1899 Hoffenheim
0
Bundesliga, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
15 Mar
Koniec
|
VfB Stuttgart
1
RB Lipsk
0
Bundesliga, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
07 Mar
Koniec
|
RB Lipsk
2
Augsburg
1
Bundesliga, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Hamburger SV
1
RB Lipsk
2
Bundesliga, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
21 Lut
Koniec
|
RB Lipsk
2
Borussia Dortmund
2
Bundesliga, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
15 Lut
Koniec
|
RB Lipsk
2
VfL Wolfsburg
2
Bundesliga, 22. kolejka
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Bayern Monachium
2
RB Lipsk
0
Puchar Niemiec, 1/4 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Lut
Koniec
|
1.FC Koln
1
RB Lipsk
2
Bundesliga, 21. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sty
Koniec
|
RB Lipsk
1
FSV Mainz 05
2
Bundesliga, 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Sty
Koniec
|
St. Pauli
1
RB Lipsk
1
Bundesliga, 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Sty
Koniec
|
Heidenheim
0
RB Lipsk
3
Bundesliga, 19. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Sty
Koniec
|
RB Lipsk
1
Bayern Monachium
5
Bundesliga, 18. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Sty
Koniec
|
RB Lipsk
2
Freiburg
0
Bundesliga, 17. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Gru
Koniec
|
RB Lipsk
1
Bayer Leverkusen
3
Bundesliga, 15. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Gru
Koniec
|
Union Berlin
3
RB Lipsk
1
Bundesliga, 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Gru
Koniec
|
RB Lipsk
6
Eintracht Frankfurt
0
Bundesliga, 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Gru
Koniec
|
RB Lipsk
3
Magdeburg
1
Puchar Niemiec, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
0
RB Lipsk
0
Bundesliga, 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lis
Koniec
|
RB Lipsk
2
Werder Brema
0
Bundesliga, 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lis
Koniec
|
Kazachstan
1
Belgia
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 9. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lis
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
3
RB Lipsk
1
Bundesliga, 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lis
Koniec
|
RB Lipsk
3
VfB Stuttgart
1
Bundesliga, 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Paź
Koniec
|
Energie Cottbus
1
RB Lipsk
4
Puchar Niemiec, 2. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.6 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Augsburg
0
RB Lipsk
6
Bundesliga, 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Paź
Koniec
|
RB Lipsk
2
Hamburger SV
1
Bundesliga, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Paź
Koniec
|
Belgia
0
Macedonia Północna
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 7. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Paź
Koniec
|
Borussia Dortmund
1
RB Lipsk
1
Bundesliga, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Wrz
Koniec
|
VfL Wolfsburg
0
RB Lipsk
1
Bundesliga, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Wrz
Koniec
|
RB Lipsk
3
1.FC Koln
1
Bundesliga, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Wrz
Koniec
|
FSV Mainz 05
0
RB Lipsk
1
Bundesliga, 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Belgia
6
Kazachstan
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 6. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Liechtenstein
0
Belgia
6
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 5. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Sie
Koniec
|
RB Lipsk
2
Heidenheim
0
Bundesliga, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Sie
Koniec
|
Bayern Monachium
6
RB Lipsk
0
Bundesliga, 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Sie
Koniec
|
SV Sandhausen
2
RB Lipsk
4
Puchar Niemiec, 1. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Cze
Koniec
|
Belgia
4
Walia
3
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 4. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Cze
Koniec
|
Macedonia Północna
1
Belgia
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 3. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Maj
Koniec
|
RB Lipsk
2
VfB Stuttgart
3
Bundesliga, 34. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Maj
Koniec
|
Werder Brema
0
RB Lipsk
0
Bundesliga, 33. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Maj
Koniec
|
RB Lipsk
3
Bayern Monachium
3
Bundesliga, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Eintracht Frankfurt
4
RB Lipsk
0
Bundesliga, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
RB Lipsk
1
Holstein Kiel
1
Bundesliga, 30. kolejka
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
VfL Wolfsburg
2
RB Lipsk
3
Bundesliga, 29. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Kwi
Koniec
|
RB Lipsk
3
TSG 1899 Hoffenheim
1
Bundesliga, 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Kwi
Koniec
|
VfB Stuttgart
3
RB Lipsk
1
Puchar Niemiec, półfinał
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
1
RB Lipsk
0
Bundesliga, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Mar
Koniec
|
RB Lipsk
2
Borussia Dortmund
0
Bundesliga, 26. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Mar
Koniec
|
Freiburg
0
RB Lipsk
0
Bundesliga, 25. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Mar
Koniec
|
RB Lipsk
1
FSV Mainz 05
2
Bundesliga, 24. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lut
Koniec
|
RB Lipsk
1
VfL Wolfsburg
0
Puchar Niemiec, 1/4 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
23 Lut
Koniec
|
RB Lipsk
2
Heidenheim
2
Bundesliga, 23. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Lut
Koniec
|
Augsburg
0
RB Lipsk
0
Bundesliga, 22. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lut
Koniec
|
RB Lipsk
2
St. Pauli
0
Bundesliga, 21. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lut
Koniec
|
Union Berlin
0
RB Lipsk
0
Bundesliga, 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Sty
Koniec
|
Sturm Graz
1
RB Lipsk
0
Liga Mistrzów, 8. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
25 Sty
Koniec
|
RB Lipsk
2
Bayer Leverkusen
2
Bundesliga, 19. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Sty
Koniec
|
RB Lipsk
2
Sporting CP
1
Liga Mistrzów, 7. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Sty
Koniec
|
VfL Bochum
3
RB Lipsk
3
Bundesliga, 18. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Sty
Koniec
|
VfB Stuttgart
2
RB Lipsk
1
Bundesliga, 17. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Sty
Koniec
|
RB Lipsk
4
Werder Brema
2
Bundesliga, 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Gru
Koniec
|
Bayern Monachium
5
RB Lipsk
1
Bundesliga, 15. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Gru
Koniec
|
RB Lipsk
2
Eintracht Frankfurt
1
Bundesliga, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Gru
Koniec
|
RB Lipsk
2
Aston Villa
3
Liga Mistrzów, 6. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Gru
Koniec
|
Holstein Kiel
0
RB Lipsk
2
Bundesliga, 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lis
Koniec
|
RB Lipsk
1
VfL Wolfsburg
5
Bundesliga, 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lis
Koniec
|
Inter Mediolan
1
RB Lipsk
0
Liga Mistrzów, 5. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lis
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
4
RB Lipsk
3
Bundesliga, 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lis
Koniec
|
RB Lipsk
0
Borussia Mönchengladbach
0
Bundesliga, 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lis
Koniec
|
Celtic
3
RB Lipsk
1
Liga Mistrzów, 4. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lis
Koniec
|
Borussia Dortmund
2
RB Lipsk
1
Bundesliga, 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Paź
Koniec
|
RB Lipsk
3
Freiburg
1
Bundesliga, 8. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
23 Paź
Koniec
|
RB Lipsk
0
Liverpool
1
Liga Mistrzów, 3. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Paź
Koniec
|
FSV Mainz 05
0
RB Lipsk
2
Bundesliga, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Paź
Koniec
|
Włochy
2
Belgia
2
Liga Narodów UEFA
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Paź
Koniec
|
Heidenheim
0
RB Lipsk
1
Bundesliga, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Paź
Koniec
|
RB Lipsk
2
Juventus
3
Liga Mistrzów, 2. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Wrz
Koniec
|
RB Lipsk
4
Augsburg
0
Bundesliga, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Wrz
Koniec
|
St. Pauli
0
RB Lipsk
0
Bundesliga, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Atletico Madryt
2
RB Lipsk
1
Liga Mistrzów, 1. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Wrz
Koniec
|
RB Lipsk
0
Union Berlin
0
Bundesliga, 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Kazachstan U-21
0
Belgia U-21
3
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Bayer Leverkusen
2
RB Lipsk
3
Bundesliga, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Sie
Koniec
|
RB Lipsk
1
VfL Bochum
0
Bundesliga, 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Cze
Koniec
|
KRC Genk
0
KAA Gent
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
KRC Genk
0
Club Brugge
3
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Club Brugge
4
KRC Genk
0
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
KRC Genk
2
RSC Anderlecht
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
KRC Genk
1
Cercle Brugge
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Antwerp
0
KRC Genk
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
KRC Genk
1
Royale Union SG
0
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
17 Mar
Koniec
|
KVC Westerlo
1
KRC Genk
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
10 Mar
Koniec
|
KRC Genk
1
Standard Liege
0
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
03 Mar
Koniec
|
KRC Genk
0
Club Brugge
3
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Royal Charleroi
0
KRC Genk
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
17 Lut
Koniec
|
KRC Genk
3
RWDM
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Lut
Koniec
|
KRC Genk
0
Royale Union SG
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
31 Sty
Koniec
|
OH Leuven
2
KRC Genk
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Sint-Truidense VV
1
KRC Genk
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Sty
Koniec
|
KRC Genk
1
Cercle Brugge
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
26 Gru
Koniec
|
KRC Genk
3
Antwerp
0
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Gru
Koniec
|
AS Eupen
1
KRC Genk
3
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Gru
Koniec
|
KRC Genk
2
KAA Gent
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Standard Liege
1
KRC Genk
0
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Belgia U-21
0
Szkocja U-21
2
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
12 Lis
Koniec
|
KRC Genk
3
OH Leuven
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Antwerp
3
KRC Genk
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
29 Paź
Koniec
|
KV Kortrijk
0
KRC Genk
3
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
22 Paź
Koniec
|
KRC Genk
4
KV Mechelen
0
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
08 Paź
Koniec
|
KAA Gent
1
KRC Genk
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.6 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Cukaricki
0
KRC Genk
2
Liga Konferencji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Paź
Koniec
|
KRC Genk
3
KVC Westerlo
3
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Club Brugge
1
KRC Genk
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
KRC Genk
2
Fiorentina
2
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
KRC Genk
1
RSC Anderlecht
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Sie
Koniec
|
KRC Genk
1
Olympiakos
1
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Sie
Koniec
|
Olympiakos
1
KRC Genk
0
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Sie
Koniec
|
KRC Genk
0
AS Eupen
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Sie
Karne
|
KRC Genk
(1)
2
Servette FC
(4)
2
Liga Mistrzów
|
120'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Lip
Koniec
|
RWDM
0
KRC Genk
4
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.3 | |
|
27 Cze
Koniec
|
Portugalia U-21
2
Belgia U-21
1
Mistrzostwa Europy U-21 UEFA
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
28 Maj
Koniec
|
Club Brugge
1
KRC Genk
3
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
21 Maj
Koniec
|
KRC Genk
1
Royale Union SG
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Antwerp
2
KRC Genk
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Royal Charleroi
2
KRC Genk
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
KRC Genk
5
RSC Anderlecht
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Standard Liege
2
KRC Genk
0
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
12 Mar
Koniec
|
KRC Genk
1
Royale Union SG
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Lut
Koniec
|
KAA Gent
2
KRC Genk
3
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Sty
Koniec
|
KVC Westerlo
2
KRC Genk
3
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
26 Gru
Koniec
|
KV Kortrijk
1
KRC Genk
0
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
13 Lis
Koniec
|
RSC Anderlecht
0
KRC Genk
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
01 Paź
Koniec
|
![]()
KV Oostende
1
KRC Genk
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Francja U-21
2
Belgia U-21
2
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Belgia U-21
1
Holandia U-21
2
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Royale Union SG
1
KRC Genk
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Sie
Koniec
|
KRC Genk
2
Cercle Brugge
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Zulte Waregem
1
KRC Genk
4
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
24 Lip
Koniec
|
Club Brugge
3
KRC Genk
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
05 Cze
Koniec
|
Belgia U-21
0
Szkocja U-21
0
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
21 Maj
Koniec
|
KV Mechelen
0
KRC Genk
0
Jupiler Pro League (Belgia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Maj
Koniec
|
KRC Genk
0
KAA Gent
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Seraing United
0
KRC Genk
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
KRC Genk
5
AS Eupen
0
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Club Brugge
3
KRC Genk
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Cercle Brugge
2
KRC Genk
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Lut
Koniec
|
KRC Genk
4
KV Mechelen
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
13 Lut
Koniec
|
KRC Genk
2
Standard Liege
0
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
16 Sty
Koniec
|
KRC Genk
4
Beerschot VA
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
26 Gru
Koniec
|
![]()
KV Oostende
0
KRC Genk
4
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
12 Gru
Koniec
|
KAA Gent
1
KRC Genk
0
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
05 Gru
Koniec
|
KV Mechelen
1
KRC Genk
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Lis
Koniec
|
KRC Genk
2
West Ham United
2
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Paź
Koniec
|
AS Eupen
3
KRC Genk
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
KRC Genk
1
Royale Union SG
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Turcja U-21
0
Belgia U-21
3
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
29 Sie
Koniec
|
KRC Genk
1
RSC Anderlecht
0
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Szachtar Donieck
2
KRC Genk
1
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Sie
Koniec
|
KRC Genk
1
Szachtar Donieck
2
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lip
Koniec
|
KRC Genk
3
![]()
KV Oostende
4
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
15 Maj
Koniec
|
RSC Anderlecht
1
KRC Genk
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Antwerp
2
KRC Genk
3
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Standard Liege
1
KRC Genk
2
Puchar Belgii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Kwi
Koniec
|
KRC Genk
4
Sint-Truidense VV
0
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
OH Leuven
2
KRC Genk
3
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
21 Lut
Koniec
|
KRC Genk
1
Beerschot VA
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
07 Lut
Koniec
|
KRC Genk
1
RSC Anderlecht
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Sty
Koniec
|
KRC Genk
3
Zulte Waregem
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Sty
Koniec
|
![]()
Royal Excel Mouscron
2
KRC Genk
0
Jupiler Pro League (Belgia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Sty
Koniec
|
KV Kortrijk
2
KRC Genk
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Gru
Koniec
|
KRC Genk
4
Antwerp
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lis
Koniec
|
Sint-Truidense VV
1
KRC Genk
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Paź
Koniec
|
KAA Gent
1
KRC Genk
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Paź
Koniec
|
KRC Genk
2
Royal Charleroi
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Paź
Koniec
|
Waasland-Beveren
1
KRC Genk
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
30 Sie
Koniec
|
KRC Genk
1
Club Brugge
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Sie
Koniec
|
Zulte Waregem
1
KRC Genk
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – |
W ostatnich 5 meczach Maarten Vandevoordt 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.85, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.12 — wynik powyżej średniej ligowej (6.29).
W ostatnich 10 meczach Maarten Vandevoordt 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 2 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.68, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.75 — wynik powyżej średniej ligowej (6.29).
W jakiej formie jest Maarten Vandevoordt?
Maarten Vandevoordt jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.12 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.68). Jego dyspozycja słabnie.
Maarten Vandevoordt – zarobki
Maarten Vandevoordt gra w RB Lipsk na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 1,9 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Maarten Vandevoordt w RB Lipsk (2025/26)
| Rocznie | 1,9 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 158 tys. € |
| Tygodniowo | 36 tys. € |
| Dziennie | 5 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Maarten Vandevoordt w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
1,9 mln € |
| 2024/25 |
|
1,3 mln € |
| 2023/24 |
|
70 tys. € |
| 2022/23 |
|
70 tys. € |
| 2021/22 |
|
70 tys. € |
| 2020/21 |
|
70 tys. € |
| 2019/20 |
|
80 tys. € |
| 2018/19 |
|
60 tys. € |
Ile zarabia Maarten Vandevoordt?
Na podstawie kontraktu z RB Lipsk, Maarten Vandevoordt otrzymuje 1,9 miliona euro rocznej pensji, co daje około 157,5 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Vandevoordt w listopadzie 2026 to 36,3 tysiąca euro, a dziennie około 5,2 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2030.
Maarten Vandevoordt – kontuzje
W trakcie kariery Maarten Vandevoordt zanotował 3 kontuzje, przez które opuścił łącznie 17 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Maarten Vandevoordt
- Koronawirus 24.07.20 – 06.08.20 (14 dni)
-
Operacja
19.01.20 – 31.05.20 (134 dni)
KRC Genk opuszczone: 8 meczów
-
Uraz łokcia
15.01.20 – 31.05.20 (138 dni)
KRC Genk opuszczone: 9 meczów
Czy Maarten Vandevoordt ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Maarten Vandevoordt nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Maarten Vandevoordt to uraz łokcia z 2020 roku, który wykluczył go z gry na 138 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Maarten Vandevoordt – trofea
W trakcie kariery Maarten Vandevoordt zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Maarten Vandevoordt
Jakie trofea zdobył Maarten Vandevoordt?
Maarten Vandevoordt zdobył w karierze 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w KRC Genk — 3 trofea. Najczęściej zdobywał Puchar Belgii — 1 raz.
Maarten Vandevoordt – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Maarten Vandevoordt wynosi obecnie 15 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Maarten Vandevoordt na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Maarten Vandevoordt
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 26.05.2026 | 24 |
|
15 mln € |
| 18.12.2025 | 23 |
|
8 mln € |
| 04.06.2025 | 23 |
|
8 mln € |
| 19.12.2024 | 22 |
|
8 mln € |
| 08.10.2024 | 22 |
|
8 mln € |
| 03.06.2024 | 22 |
|
11 mln € |
| 18.12.2023 | 21 |
|
11 mln € |
| 08.06.2023 | 21 |
|
9 mln € |
| 03.11.2022 | 20 |
|
9 mln € |
| 25.05.2022 | 20 |
|
6 mln € |
| 11.04.2022 | 20 |
|
4 mln € |
| 05.01.2022 | 19 |
|
4 mln € |
| 06.06.2021 | 19 |
|
4 mln € |
| 15.10.2020 | 18 |
|
1,5 mln € |
| 07.04.2020 | 18 |
|
1,3 mln € |
| 12.12.2019 | 17 |
|
1,5 mln € |
| 09.06.2019 | 17 |
|
300 tys. € |
| 26.12.2018 | 16 |
|
150 tys. € |
| 31.07.2018 | 16 |
|
150 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Maarten Vandevoordt?
Wycena Maarten Vandevoordt wynosi obecnie 15 mln €. W szczycie kariery Maarten Vandevoordt wyceniano na 15 mln €, a najniżej na 150 tys. €.