Manu Trigueros
pomocnik #14Manuel Trigueros jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Manu Trigueros
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Manu Trigueros w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Manu Trigueros wyglądają następująco: 41 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 4 asysty. Jego średnia ocena wynosi 5.06, a skuteczność strzałów to 0,0%. Manu Trigueros oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Manu Trigueros w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Manu Trigueros rozegrał w barwach Granady w Copa del Rey 3 mecze, w La Liga 2 41 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 14 razy i spędził na boisku łącznie 1 351 minut. Średnio dawało to 31 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Manu Trigueros
Pierwszy transfer Manu Trigueros w seniorskiej karierze miał miejsce w 2010 roku, gdy przeniósł się z Real Murcia Imperial do Villarreal C za 100 tysięcy euro.
Czy Manu Trigueros ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Manu Trigueros nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Manu Trigueros to uraz pachwiny z 2018 roku, który wykluczył go z gry na 62 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Manu Trigueros?
Manu Trigueros ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2021 roku.
Na jakiej pozycji gra Manu Trigueros?
Manu Trigueros najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8).
Jaka jest wartość rynkowa Manu Trigueros?
Wycena 35-letniego Manu Trigueros według stanu na czerwiec 2026 wynosi 300 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 20 milionów euro, a najniższa 300 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Manu Trigueros?
Manu Trigueros urodził się 17 października 1991 w Talavera de la Reina w Hiszpanii. Obecnie piłkarz ma 35 lat.
Manu Trigueros – statystyki
Szczegółowe statystyki Manu Trigueros w sezonie 2025/2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Granada. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Manuel Trigueros vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Manu Trigueros w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Manu Trigueros wyglądają następująco: 41 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 4 asysty. Jego średnia ocena wynosi 5.06, a skuteczność strzałów to 0,0%. Manu Trigueros oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Manu Trigueros – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Manu Trigueros w sezonie 2025/2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Maj
Koniec
|
La Liga 2, 42. kolejka
|
1:2 | 61' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
24 Maj
Koniec
|
La Liga 2, 41. kolejka
|
3:1 | 90' | 0 | 1 | – | 7.7 | ||
|
16 Maj
Koniec
|
La Liga 2, 40. kolejka
|
0:1 | 12' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
10 Maj
Koniec
|
La Liga 2, 39. kolejka
|
1:0 | 66' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
01 Maj
Koniec
|
La Liga 2, 38. kolejka
|
0:1 | 65' | 0 | 0 | 6.7 | |||
|
26 Kwi
Koniec
|
La Liga 2, 37. kolejka
|
2:4 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
19 Kwi
Koniec
|
La Liga 2, 36. kolejka
|
4:1 | 45' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
12 Kwi
Koniec
|
La Liga 2, 35. kolejka
|
1:0 | 11' | 0 | 0 | – | 6.8 | ||
|
06 Kwi
Koniec
|
La Liga 2, 34. kolejka
|
3:2 | 14' | 0 | 0 | – | 5.9 | ||
|
02 Kwi
Koniec
|
La Liga 2, 33. kolejka
|
2:0 | 17' | 0 | 0 | – | 6.2 |
Ile meczów rozegrał Manu Trigueros w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Manu Trigueros rozegrał w barwach Granady w Copa del Rey 3 mecze, w La Liga 2 41 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 14 razy i spędził na boisku łącznie 1 351 minut. Średnio dawało to 31 minut gry na spotkanie.
Manu Trigueros – transfery
W trakcie kariery Manu Trigueros zmieniał klub 8 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 100 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Retired 2026 – obecnie

-
Granada 2024 – 2026
-
Villarreal 2012 – 2024
-
Villarreal B 2011 – 2012
-
Villarreal C 2010 – 2011

-
Real Murcia Imperial 2009 – 2010

-
Real Murcia U19 2008 – 2009

-
Barcelona U18 2007 – 2008

-
Talavera CF U19 (- 2010) do 2007

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Manu Trigueros
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 30.06.2026 |
![]() |
— | Koniec kariery |
| 2024/25 | 07.08.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 30.06.2012 |
|
— | Wolny transfer |
| 2011/12 | 31.12.2011 |
|
— | Wolny transfer |
| 2010/11 | 30.06.2010 |
![]() |
100 tys. € | Transfer definitywny |
| 2009/10 | 30.06.2009 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2008/09 | 30.06.2008 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2007/08 | 30.06.2007 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Manu Trigueros
Pierwszy transfer Manu Trigueros w seniorskiej karierze miał miejsce w 2010 roku, gdy przeniósł się z Real Murcia Imperial do Villarreal C za 100 tysięcy euro.
Manu Trigueros – forma
W ostatnich 5 meczach Manu Trigueros zanotował bilans 1 zwycięstwo, 0 remisów i 4 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,71. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Manu Trigueros i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Maj
Koniec
|
Granada
1
Sporting Gijon
2
La Liga 2, 42. kolejka
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Mirandes
3
Granada
1
La Liga 2, 41. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Granada
0
Burgos CF
1
La Liga 2, 40. kolejka
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Cordoba CF
1
Granada
0
La Liga 2, 39. kolejka
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Real Saragossa
0
Granada
1
La Liga 2, 38. kolejka
|
65'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Granada
2
Almeria
4
La Liga 2, 37. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Albacete
4
Granada
1
La Liga 2, 36. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Granada
1
Cultural Leonesa
0
La Liga 2, 35. kolejka
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
CD Castellón
3
Granada
2
La Liga 2, 34. kolejka
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Las Palmas
2
Granada
0
La Liga 2, 33. kolejka
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
28 Mar
Koniec
|
Granada
4
Huesca
2
La Liga 2, 32. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.4 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Real Sociedad II
0
Granada
2
La Liga 2, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
5 kluczowych podań
|
Istotny | 7.7 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Granada
1
FC Andorra
1
La Liga 2, 30. kolejka
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Deportivo La Coruna
0
Granada
2
La Liga 2, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Granada
0
Malaga
1
La Liga 2, 28. kolejka
|
24'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
20 Lut
Koniec
|
AD Ceuta FC
2
Granada
1
La Liga 2, 27. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Lut
Koniec
|
Granada
5
Real Valladolid
1
La Liga 2, 26. kolejka
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Leganes
1
Granada
0
La Liga 2, 25. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lut
Koniec
|
Granada
1
Racing Santander
0
La Liga 2, 24. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Sty
Koniec
|
Cadiz
1
Granada
2
La Liga 2, 23. kolejka
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Granada
0
Eibar
0
La Liga 2, 22. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Sty
Koniec
|
Granada
0
CD Castellón
0
La Liga 2, 21. kolejka
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Sty
Koniec
|
Granada
1
Rayo Vallecano
3
Puchar Hiszpanii, 1/32 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Sty
Koniec
|
Almeria
3
Granada
2
La Liga 2, 20. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Granada
1
Albacete
1
La Liga 2, 19. kolejka
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Granada
0
La Liga 2, 18. kolejka
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Granada
1
AD Ceuta FC
1
La Liga 2, 17. kolejka
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Tenerife
0
Granada
1
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Cultural Leonesa
0
Granada
1
La Liga 2, 16. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Granada
1
Cordoba CF
1
La Liga 2, 15. kolejka
|
34'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
15 Lis
Koniec
|
Racing Santander
2
Granada
2
La Liga 2, 14. kolejka
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Granada
3
Real Saragossa
1
La Liga 2, 13. kolejka
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Real Valladolid
2
Granada
1
La Liga 2, 12. kolejka
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Granada
0
Cadiz
0
La Liga 2, 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Paź
Koniec
|
Granada
0
Las Palmas
0
La Liga 2, 9. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Granada
5
Real Sociedad II
2
La Liga 2, 8. kolejka
|
36'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Huesca
0
Granada
1
La Liga 2, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Burgos CF
1
Granada
1
La Liga 2, 6. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Granada
0
Leganes
2
La Liga 2, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Malaga
2
Granada
2
La Liga 2, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sie
Koniec
|
Granada
1
Mirandes
2
La Liga 2, 3. kolejka
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Eibar
3
Granada
0
La Liga 2, 2. kolejka
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Granada
1
Deportivo La Coruna
3
La Liga 2, 1. kolejka
|
55'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
01 Cze
Koniec
|
Racing Santander
2
Granada
1
La Liga 2, 42. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Granada
2
CD Castellón
1
La Liga 2, 41. kolejka
|
83'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Deportivo La Coruna
2
Granada
3
La Liga 2, 40. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Granada
0
Eibar
2
La Liga 2, 39. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Malaga
1
Granada
0
La Liga 2, 38. kolejka
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Granada
1
Elche
1
La Liga 2, 37. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Cartagena
2
Granada
3
La Liga 2, 36. kolejka
|
66'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Albacete
0
Granada
2
La Liga 2, 35. kolejka
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Granada
3
Almeria
1
La Liga 2, 34. kolejka
|
28'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | |
|
28 Mar
Koniec
|
Tenerife
2
Granada
1
La Liga 2, 33. kolejka
|
65'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Granada
1
Real Oviedo
0
La Liga 2, 32. kolejka
|
82'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Cadiz
1
Granada
0
La Liga 2, 31. kolejka
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Granada
3
Racing Ferrol
0
La Liga 2, 30. kolejka
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Cordoba CF
5
Granada
0
La Liga 2, 29. kolejka
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Granada
2
Real Saragossa
2
La Liga 2, 28. kolejka
|
12'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Huesca
1
Granada
1
La Liga 2, 27. kolejka
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.8 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Granada
0
Mirandes
0
La Liga 2, 26. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sty
Koniec
|
Eldense
0
Granada
3
La Liga 2, 25. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Granada
3
Sporting Gijon
1
La Liga 2, 24. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Levante
3
Granada
1
La Liga 2, 23. kolejka
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Granada
0
Burgos CF
0
La Liga 2, 22. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Gru
Koniec
|
Eibar
1
Granada
1
La Liga 2, 21. kolejka
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
17 Gru
Koniec
|
Granada
4
Cartagena
1
La Liga 2, 20. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Real Oviedo
2
Granada
0
La Liga 2, 19. kolejka
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Granada
3
Racing Santander
0
La Liga 2, 18. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Gru
Karne
|
Real Saragossa
(4)
2
Granada
(5)
2
Puchar Hiszpanii, 2. runda
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lis
Koniec
|
Almeria
2
Granada
1
La Liga 2, 17. kolejka
|
14'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Granada
0
Cadiz
0
La Liga 2, 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Lis
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Granada
2
La Liga 2, 15. kolejka
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Granada
3
Eldense
2
La Liga 2, 14. kolejka
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Real Saragossa
2
Granada
1
La Liga 2, 13. kolejka
|
81'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Granada
1
Levante
2
La Liga 2, 12. kolejka
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Paź
Koniec
|
CD Castellón
2
Granada
3
La Liga 2, 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Paź
Koniec
|
Granada
4
Tenerife
0
La Liga 2, 10. kolejka
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Granada
1
Cordoba CF
0
La Liga 2, 9. kolejka
|
28'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.4 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Mirandes
0
Granada
1
La Liga 2, 8. kolejka
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Burgos CF
2
Granada
2
La Liga 2, 7. kolejka
|
22'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.6 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Granada
2
Malaga
2
La Liga 2, 6. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Elche
2
Granada
2
La Liga 2, 5. kolejka
|
54'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Granada
1
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2, 4. kolejka
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Granada
1
Huesca
3
La Liga 2, 3. kolejka
|
72'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Racing Ferrol
0
Granada
1
La Liga 2, 2. kolejka
|
87'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Granada
1
Albacete
2
La Liga 2, 1. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Villarreal
4
Real Madryt
4
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Maj
Koniec
|
Girona
0
Villarreal
1
La Liga
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Villarreal
3
Rayo Vallecano
0
La Liga
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Villarreal
1
Atletico Madryt
2
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Mar
Koniec
|
Villarreal
1
Valencia
0
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Mar
Koniec
|
Villarreal
3
Olympique Marsylia
1
Liga Europy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Mar
Koniec
|
Real Betis
2
Villarreal
3
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Mar
Koniec
|
Villarreal
5
Granada
1
La Liga
|
28'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Barcelona
3
Villarreal
5
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Sty
Koniec
|
Valencia
3
Villarreal
1
La Liga
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Rennes
2
Villarreal
3
Liga Europy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Gru
Koniec
|
Villarreal
0
Maccabi Haifa
0
Liga Europy
|
84'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Villarreal
3
Panathinaikos
2
Liga Europy
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Villarreal
3
Osasuna
1
La Liga
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Lis
Dogryw.
|
Zamora
1
Villarreal
2
Puchar Hiszpanii
|
61'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Atletico Madryt
3
Villarreal
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lis
Koniec
|
Maccabi Haifa
1
Villarreal
2
Liga Europy
|
79'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Chiclana
0
Villarreal
5
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
3 gole
· 60% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 9.0 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Granada
2
Villarreal
3
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Paź
Koniec
|
Villarreal
1
Deportivo Alaves
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Villarreal
1
La Liga
|
34'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Panathinaikos
2
Villarreal
0
Liga Europy
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Cadiz
3
Villarreal
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Sie
Koniec
|
Mallorca
0
Villarreal
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Cze
Koniec
|
Villarreal
2
Atletico Madryt
2
La Liga
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Villarreal
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Maj
Koniec
|
Villarreal
2
Cadiz
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Girona
1
Villarreal
2
La Liga
|
10'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Villarreal
2
Real Sociedad
0
La Liga
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Osasuna
0
Villarreal
3
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Villarreal
1
Real Betis
1
La Liga
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Mar
Koniec
|
RSC Anderlecht
1
Villarreal
1
Liga Konferencji
|
74'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.5 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Mallorca
4
Villarreal
2
La Liga
|
21'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Villarreal
0
Barcelona
1
La Liga
|
7'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Elche
3
Villarreal
1
La Liga
|
27'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Villarreal
0
Rayo Vallecano
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Sty
Koniec
|
Villarreal
1
Girona
0
La Liga
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Sty
Koniec
|
Celta Vigo
1
Villarreal
1
La Liga
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Sty
Koniec
|
Villarreal
2
Real Madryt
1
La Liga
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Sty
Koniec
|
Cartagena
1
Villarreal
5
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Gru
Dogryw.
|
Guijuelo
1
Villarreal
2
Puchar Hiszpanii
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Villarreal
0
Mallorca
2
La Liga
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Athletic Bilbao
1
Villarreal
0
La Liga
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Barcelona
3
Villarreal
0
La Liga
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Villarreal
2
Osasuna
0
La Liga
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Villarreal
4
Lech Poznań
3
Liga Konferencji
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Villarreal
4
Elche
0
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Maj
Koniec
|
Barcelona
0
Villarreal
2
La Liga
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Villarreal
1
Sevilla
1
La Liga
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Villarreal
2
Liverpool
3
Liga Mistrzów
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Liverpool
2
Villarreal
0
Liga Mistrzów
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Getafe
1
Villarreal
2
La Liga
|
84'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.5 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Villarreal
1
Athletic Bilbao
1
La Liga
|
61'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Levante
2
Villarreal
0
La Liga
|
62'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Villarreal
1
Celta Vigo
0
La Liga
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.9 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Osasuna
1
Villarreal
0
La Liga
|
13'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Villarreal
5
Espanyol
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Real Betis
0
Villarreal
2
La Liga
|
55'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.1 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Villarreal
3
Mallorca
0
La Liga
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.2 | |
|
06 Sty
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Villarreal
1
Puchar Hiszpanii
|
68'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Villarreal
5
Deportivo Alaves
2
La Liga
|
72'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Sanluqueño
1
Villarreal
7
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
1 gol
· 14% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.6 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Atalanta
2
Villarreal
3
Liga Mistrzów
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Sevilla
1
Villarreal
0
La Liga
|
62'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
30 Lis
Koniec
|
![]()
Victoria CF
0
Villarreal
8
Puchar Hiszpanii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lis
Koniec
|
Villarreal
1
Barcelona
3
La Liga
|
84'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Villarreal
2
Young Boys Berno
0
Liga Mistrzów
|
31'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Young Boys Berno
1
Villarreal
4
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Paź
Koniec
|
Villarreal
2
Real Betis
0
La Liga
|
57'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Real Madryt
0
Villarreal
0
La Liga
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Villarreal
4
Elche
1
La Liga
|
75'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.7 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Villarreal
2
Atalanta
2
Liga Mistrzów
|
60'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.4 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Atletico Madryt
2
Villarreal
2
La Liga
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.8 | |
|
11 Sie
Karne
|
Chelsea
(6)
1
Villarreal
(5)
1
Superpuchar UEFA
|
70'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
26 Maj
Karne
|
Villarreal
(11)
1
Manchester United
(10)
1
Liga Europy
|
77'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
22 Maj
Koniec
|
Real Madryt
2
Villarreal
1
La Liga
|
86'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Villarreal
4
Sevilla
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Real Valladolid
0
Villarreal
2
La Liga
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.9 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Villarreal
2
Celta Vigo
4
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Villarreal
2
Arsenal
1
Liga Europy
|
81'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.5 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Villarreal
1
Barcelona
2
La Liga
|
65'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Levante
1
Villarreal
5
La Liga
|
17'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Dinamo Zagrzeb
0
Villarreal
1
Liga Europy
|
86'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Granada
0
Villarreal
3
La Liga
|
84'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.2 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Eibar
1
Villarreal
3
La Liga
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Dynamo Kijów
0
Villarreal
2
Liga Europy
|
85'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Valencia
2
Villarreal
1
La Liga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Athletic Bilbao
1
Villarreal
1
La Liga
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Elche
2
Villarreal
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Lut
Dogryw.
|
Levante
1
Villarreal
0
Puchar Hiszpanii
|
120'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Villarreal
1
Real Sociedad
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Girona
0
Villarreal
1
Puchar Hiszpanii
|
62'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Villarreal
2
Granada
2
La Liga
|
80'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.8 | |
|
08 Sty
Koniec
|
Celta Vigo
0
Villarreal
4
La Liga
|
86'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 8.0 | |
|
29 Gru
Koniec
|
Sevilla
2
Villarreal
0
La Liga
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Osasuna
1
Villarreal
3
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Real Sociedad
1
Villarreal
1
La Liga
|
55'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Getafe
1
Villarreal
3
La Liga
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.1 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Villarreal
2
Real Valladolid
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Villarreal
2
Valencia
1
La Liga
|
64'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Atletico Madryt
0
Villarreal
0
La Liga
|
85'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Villarreal
3
Deportivo Alaves
1
La Liga
|
75'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Barcelona
4
Villarreal
0
La Liga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Villarreal
1
Huesca
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Lip
Koniec
|
Villarreal
4
Eibar
0
La Liga
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
13 Lip
Koniec
|
Villarreal
1
Real Sociedad
2
La Liga
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
08 Lip
Koniec
|
Getafe
1
Villarreal
3
La Liga
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Lip
Koniec
|
Villarreal
1
Barcelona
4
La Liga
|
34'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Lip
Koniec
|
Real Betis
0
Villarreal
2
La Liga
|
80'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Cze
Koniec
|
Villarreal
2
Sevilla
2
La Liga
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
19 Cze
Koniec
|
Granada
0
Villarreal
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Cze
Koniec
|
Villarreal
1
Mallorca
0
La Liga
|
85'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 4.2 | |
|
13 Cze
Koniec
|
Celta Vigo
0
Villarreal
1
La Liga
|
23'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.6 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Villarreal
1
Leganes
2
La Liga
|
66'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Athletic Bilbao
1
Villarreal
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Atletico Madryt
3
Villarreal
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Villarreal
3
Osasuna
1
La Liga
|
67'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Villarreal
1
Espanyol
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
11 Sty
Dogryw.
|
Orihuela
1
Villarreal
2
Puchar Hiszpanii
|
45'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Sevilla
1
Villarreal
2
La Liga
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.4 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Valencia
2
Villarreal
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Osasuna
2
Villarreal
1
La Liga
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Getafe
2
Villarreal
2
La Liga
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.0 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Real Madryt
3
Villarreal
2
La Liga
|
34'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Villarreal
1
Huesca
1
La Liga
|
9'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Villarreal
1
Sporting CP
1
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Valencia
3
Villarreal
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Villarreal
2
Celta Vigo
3
La Liga
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Rangers
0
Villarreal
0
Liga Europy
|
62'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Villarreal
1
Levante
1
La Liga
|
75'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Villarreal
1
Atletico Madryt
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Villarreal
2
Rangers
2
Liga Europy
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Deportivo La Coruna
2
Villarreal
4
La Liga
|
87'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Barcelona
5
Villarreal
1
La Liga
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Villarreal
1
Valencia
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.7 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Villarreal
4
Celta Vigo
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Villarreal
2
Leganes
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Sevilla
2
Villarreal
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Las Palmas
0
Villarreal
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Villarreal
1
Getafe
0
La Liga
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Villarreal
1
Deportivo Alaves
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Real Betis
2
Villarreal
1
La Liga
|
64'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Villarreal
4
Real Sociedad
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Villarreal
2
Leganes
1
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
23 Gru
Koniec
|
Valencia
0
Villarreal
1
La Liga
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Gru
Koniec
|
Celta Vigo
0
Villarreal
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Atletico Madryt
1
Villarreal
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Valencia
1
Villarreal
3
La Liga
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Villarreal
0
Deportivo La Coruna
0
La Liga
|
71'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Barcelona
4
Villarreal
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Villarreal
3
Sporting Gijon
1
La Liga
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Atletico Madryt
0
Villarreal
1
La Liga
|
85'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Deportivo Alaves
2
Villarreal
1
La Liga
|
33'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Villarreal
2
Eibar
3
La Liga
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Las Palmas
1
Villarreal
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Celta Vigo
0
Villarreal
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Osasuna
1
Villarreal
4
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Villarreal
2
Real Madryt
3
La Liga
|
75'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | |
|
19 Lut
Koniec
|
Real Sociedad
0
Villarreal
1
La Liga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Villarreal
1
Malaga
1
La Liga
|
82'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Sevilla
0
Villarreal
0
La Liga
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Villarreal
2
Granada
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Villarreal
0
Valencia
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
14 Sty
Koniec
|
Deportivo La Coruna
0
Villarreal
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
08 Sty
Koniec
|
Villarreal
1
Barcelona
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Gru
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Villarreal
3
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Villarreal
3
Atletico Madryt
0
La Liga
|
89'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.1 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Leganes
0
Villarreal
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Villarreal
2
Real Betis
0
La Liga
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Eibar
2
Villarreal
1
La Liga
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Villarreal
5
Celta Vigo
0
La Liga
|
90'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.8 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Espanyol
0
Villarreal
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Villarreal
3
Osasuna
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Real Madryt
1
Villarreal
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Villarreal
2
Real Sociedad
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Villarreal
0
Sevilla
0
La Liga
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Granada
1
Villarreal
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Villarreal
0
Deportivo La Coruna
2
La Liga
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Valencia
0
Villarreal
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Villarreal
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Villarreal
3
Levante
0
La Liga
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Sty
Koniec
|
Espanyol
2
Villarreal
2
La Liga
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.7 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Villarreal
1
Real Madryt
0
La Liga
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Getafe
2
Villarreal
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Levante
1
Villarreal
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Malaga
0
Villarreal
1
La Liga
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Granada
1
Villarreal
3
La Liga
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.1 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Villarreal
3
Espanyol
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 |
W ostatnich 5 meczach Manu Trigueros 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.32, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.71.
W ostatnich 10 meczach Manu Trigueros 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.92, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.50.
W jakiej formie jest Manu Trigueros?
Manu Trigueros jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.71 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.06). Jego dyspozycja rośnie.
Manu Trigueros – zarobki
Manu Trigueros gra na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 1 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Manu Trigueros (2025/26)
| Rocznie | 1 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 87 tys. € |
| Tygodniowo | 20 tys. € |
| Dziennie | 3 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Manu Trigueros w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
1 mln € |
| 2024/25 |
|
1 mln € |
| 2023/24 |
|
1,2 mln € |
| 2022/23 |
|
1,2 mln € |
| 2021/22 |
|
1,2 mln € |
| 2020/21 |
|
2,1 mln € |
| 2019/20 |
|
2,1 mln € |
| 2018/19 |
|
2,1 mln € |
| 2017/18 |
|
2,1 mln € |
| 2016/17 |
|
2,1 mln € |
| 2015/16 |
|
2,1 mln € |
| 2014/15 |
|
720 tys. € |
| 2013/14 |
|
720 tys. € |
Manu Trigueros – kontuzje
W trakcie kariery Manu Trigueros zanotował 6 kontuzji, przez które opuścił łącznie 14 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Manu Trigueros
-
Uraz kolana
21.02.19 – 11.04.19 (50 dni)
Villarreal opuszczone: 10 meczów
-
Uraz
14.02.19 – 18.02.19 (5 dni)
Villarreal opuszczone: 1 mecz
-
Uraz pachwiny
26.01.19 – 10.02.19 (16 dni)
Villarreal opuszczone: 2 mecze
- Uraz pachwiny 19.05.18 – 19.07.18 (62 dni)
-
Uraz
18.03.18 – 06.04.18 (20 dni)
Villarreal opuszczone: 1 mecz
- Uraz 07.02.14 – 13.02.14 (7 dni)
Czy Manu Trigueros ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Manu Trigueros nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Manu Trigueros to uraz pachwiny z 2018 roku, który wykluczył go z gry na 62 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Manu Trigueros – trofea
W trakcie kariery Manu Trigueros zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Manu Trigueros
Jakie trofea zdobył Manu Trigueros?
Manu Trigueros zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Villarrealu — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Liga Europy — 1 raz.
Manu Trigueros – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Manu Trigueros wynosi obecnie 300 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Manu Trigueros na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Manu Trigueros
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 21.06.2026 | 34 |
|
300 tys. € |
| 29.12.2025 | 34 |
|
400 tys. € |
| 23.06.2025 | 33 |
|
500 tys. € |
| 26.03.2025 | 33 |
|
600 tys. € |
| 12.12.2024 | 33 |
|
1 mln € |
| 06.06.2024 | 32 |
|
1,5 mln € |
| 20.03.2024 | 32 |
|
2 mln € |
| 21.12.2023 | 32 |
|
2,5 mln € |
| 12.10.2023 | 31 |
|
2,5 mln € |
| 12.06.2023 | 31 |
|
4 mln € |
| 06.11.2022 | 31 |
|
6 mln € |
| 22.09.2022 | 30 |
|
12 mln € |
| 02.06.2022 | 30 |
|
14 mln € |
| 29.12.2021 | 30 |
|
12 mln € |
| 09.06.2021 | 29 |
|
12 mln € |
| 04.01.2021 | 29 |
|
11 mln € |
| 07.10.2020 | 28 |
|
11 mln € |
| 07.04.2020 | 28 |
|
12 mln € |
| 04.03.2020 | 28 |
|
15 mln € |
| 19.12.2019 | 28 |
|
12 mln € |
| 10.06.2019 | 27 |
|
15 mln € |
| 20.12.2018 | 27 |
|
20 mln € |
| 29.05.2018 | 26 |
|
20 mln € |
| 21.03.2018 | 26 |
|
20 mln € |
| 31.12.2017 | 26 |
|
15 mln € |
| 04.06.2017 | 25 |
|
15 mln € |
| 23.01.2017 | 25 |
|
12 mln € |
| 26.10.2016 | 25 |
|
8 mln € |
| 14.07.2016 | 24 |
|
7 mln € |
| 21.02.2016 | 24 |
|
7 mln € |
| 30.06.2015 | 23 |
|
6 mln € |
| 22.01.2015 | 23 |
|
6 mln € |
| 19.07.2014 | 22 |
|
6 mln € |
| 22.01.2014 | 22 |
|
4 mln € |
| 09.05.2013 | 21 |
|
2 mln € |
| 21.01.2013 | 21 |
|
1,5 mln € |
| 01.12.2012 | 21 |
|
800 tys. € |
| 07.08.2012 | 20 |
|
600 tys. € |
| 29.04.2012 | 20 |
|
300 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Manu Trigueros?
Wycena Manu Trigueros wynosi obecnie 300 tys. €. W szczycie kariery Manu Trigueros wyceniano na 20 mln €, a najniżej na 300 tys. €.