Marcel Costly jest piłkarzem występującym obecnie w Heidenheim. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Marcel Costly
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Marcel Costly w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Marcel Costly wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 3 asysty. Jego średnia ocena wynosi 7.01, a skuteczność strzałów to 7,1%. Marcel Costly oddaje średnio 1,8 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Marcel Costly w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Marcel Costly rozegrał w barwach Heidenheim w Pucharze Niemiec 1 mecz, w 2. Bundeslidze 8 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 700 minut. Średnio dawało to 78 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Marcel Costly
Pierwszy transfer Marcel Costly w seniorskiej karierze miał miejsce w 2026 roku, gdy przeniósł się z FC Ingolstadt 04 do Heidenheim za 1 milion euro.
Czy Marcel Costly ma kontuzję?
Według stanu na 5 listopada 2026 Marcel Costly nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Marcel Costly to uraz z 2015 roku, który wykluczył go z gry na 141 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Marcel Costly?
Marcel Costly ma na koncie 6 trofeów. Najczęściej sięgał po Puchar Badenii — 3 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Waldhof Mannheim — 3 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2024 roku.
Na jakiej pozycji gra Marcel Costly?
Marcel Costly najczęściej występuje jako Prawy obrońca (2).
Jaka jest wartość rynkowa Marcel Costly?
Wycena 30-letniego Marcel Costly według stanu na wrzesień 2026 wynosi 700 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 700 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Marcel Costly?
Marcel Costly urodził się 20 listopada 1995 w Achim w Niemczech. Obecnie piłkarz ma 30 lat.
Marcel Costly – statystyki
Szczegółowe statystyki Marcel Costly w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Heidenheim. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Marcel Costly
Marcel Costly vs. inni
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Podania Marcel Costly
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Marcel Costly w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Marcel Costly wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 3 asysty. Jego średnia ocena wynosi 7.01, a skuteczność strzałów to 7,1%. Marcel Costly oddaje średnio 1,8 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Marcel Costly – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Marcel Costly w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Mecze Marcel Costly
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
2. Bundesliga, 10. kolejka
|
2:1 | 79' | 0 | 0 | – | 6.8 | ||
|
24 Paź
Koniec
|
2. Bundesliga, 9. kolejka
|
1:1 | 45' | 0 | 0 | – | 7.2 | ||
|
17 Paź
Koniec
|
2. Bundesliga, 8. kolejka
|
3:1 | 45' | 0 | 0 | – | 7.0 | ||
|
13 Wrz
Koniec
|
2. Bundesliga, 5. kolejka
|
1:0 | 81' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
06 Wrz
Koniec
|
2. Bundesliga, 4. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 1 | – | 7.1 | ||
|
29 Sie
Koniec
|
2. Bundesliga, 3. kolejka
|
5:3 | 90' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
23 Sie
Koniec
|
Puchar Niemiec, 1/32 finału
|
5:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
15 Sie
Koniec
|
2. Bundesliga, 2. kolejka
|
4:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
08 Sie
Koniec
|
2. Bundesliga, 1. kolejka
|
4:3 | 90' | 1 | 2 | – | 8.8 | ||
|
16 Maj
Koniec
|
3. Liga (Niemcy), 38. kolejka
|
5:1 | 71' | 1 | 0 | – | 7.7 |
Ile meczów rozegrał Marcel Costly w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Marcel Costly rozegrał w barwach Heidenheim w Pucharze Niemiec 1 mecz, w 2. Bundeslidze 8 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 700 minut. Średnio dawało to 78 minut gry na spotkanie.
Marcel Costly – transfery
W trakcie kariery Marcel Costly zmieniał klub 12 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 1 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Heidenheim 2026 – obecnie
-
FC Ingolstadt 04 2022 – 2026
-
Waldhof Mannheim 2020 – 2022
-
Magdeburg 2018 – 2020
-
FSV Mainz 05 2017 – 2018
-
Mainz II 2014 – 2017

-
Rotenburger SV 2013 – 2014

-
FC Verden 04 U19 2012 – 2013

-
FC Verden 04 U17 2011 – 2012

-
FC Verden 04 Youth 2010 – 2011

-
Rotenburger SV Youth 2009 – 2010

-
TuS 1906 Heeslingen Youth (- 2013) 2008 – 2009

-
Rotenburger SV Youth do 2008

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Marcel Costly
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 30.06.2026 |
|
1 mln € | Transfer definitywny |
| 2022/23 | 30.06.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 08.08.2020 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 01.01.2018 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 30.06.2017 |
|
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 30.06.2013 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 30.06.2012 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2011/12 | 30.06.2011 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2010/11 | 30.06.2010 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2009/10 | 30.06.2009 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2008/09 | 30.06.2008 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Marcel Costly
Pierwszy transfer Marcel Costly w seniorskiej karierze miał miejsce w 2026 roku, gdy przeniósł się z FC Ingolstadt 04 do Heidenheim za 1 milion euro.
Marcel Costly – forma
W ostatnich 5 meczach Marcel Costly zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,95. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Marcel Costly i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Karlsruhe
2
Heidenheim
1
2. Bundesliga, 10. kolejka
|
79'
|
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Heidenheim
1
Energie Cottbus
1
2. Bundesliga, 9. kolejka
|
45'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
17 Paź
Koniec
|
VfL Wolfsburg
3
Heidenheim
1
2. Bundesliga, 8. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Heidenheim
1
Holstein Kiel
0
2. Bundesliga, 5. kolejka
|
81'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Greuther Fürth
0
Heidenheim
1
2. Bundesliga, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.1 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Heidenheim
5
Dynamo Drezno
3
2. Bundesliga, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Sie
Koniec
|
SSV Jeddeloh
5
Heidenheim
2
Puchar Niemiec, 1/32 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
7 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Hertha BSC
4
Heidenheim
1
2. Bundesliga, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
08 Sie
Koniec
|
Heidenheim
4
VfL Osnabrück
3
2. Bundesliga, 1. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 8.8 | |
|
16 Maj
Koniec
|
FC Ingolstadt 04
5
Waldhof Mannheim
1
3. Liga (Niemcy), 38. kolejka
|
71'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
09 Maj
Koniec
|
TSV 1860 Monachium
1
FC Ingolstadt 04
2
3. Liga (Niemcy), 37. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 9.0 | |
|
03 Maj
Koniec
|
FC Ingolstadt 04
3
Erzgebirge Aue
5
3. Liga (Niemcy), 36. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Hoffenheim II
0
FC Ingolstadt 04
3
3. Liga (Niemcy), 35. kolejka
|
86'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
|
Istotny | 8.4 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
FC Ingolstadt 04
0
VfL Osnabrück
1
3. Liga (Niemcy), 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
RW Essen
4
FC Ingolstadt 04
1
3. Liga (Niemcy), 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
FC Ingolstadt 04
1
Viktoria Koln
2
3. Liga (Niemcy), 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
FC Saarbrucken
1
FC Ingolstadt 04
0
3. Liga (Niemcy), 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Mar
Koniec
|
FC Ingolstadt 04
1
Alemannia Aachen
2
3. Liga (Niemcy), 30. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.6 | |
|
15 Mar
Koniec
|
SSV Ulm 1846
1
FC Ingolstadt 04
3
3. Liga (Niemcy), 29. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.0 | |
|
08 Mar
Koniec
|
FC Ingolstadt 04
1
Verl
2
3. Liga (Niemcy), 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
04 Mar
Koniec
|
FC Ingolstadt 04
0
MSV Duisburg
0
3. Liga (Niemcy), 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Lut
Koniec
|
SV Wehen
2
FC Ingolstadt 04
1
3. Liga (Niemcy), 26. kolejka
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
21 Lut
Koniec
|
FC Ingolstadt 04
3
Havelse
2
3. Liga (Niemcy), 25. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
8 strzałów (3 celne)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 9.0 | |
|
15 Lut
Koniec
|
FC Schweinfurt 05
1
FC Ingolstadt 04
1
3. Liga (Niemcy), 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
07 Lut
Koniec
|
FC Ingolstadt 04
0
Energie Cottbus
0
3. Liga (Niemcy), 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Hansa Rostock
0
FC Ingolstadt 04
3
3. Liga (Niemcy), 22. kolejka
|
86'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.5 | |
|
24 Sty
Koniec
|
FC Ingolstadt 04
2
Stuttgart II
1
3. Liga (Niemcy), 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
16 Sty
Koniec
|
Jahn Regensburg
0
FC Ingolstadt 04
3
3. Liga (Niemcy), 20. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Waldhof Mannheim
2
FC Ingolstadt 04
2
3. Liga (Niemcy), 19. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.5 | |
|
13 Gru
Koniec
|
FC Ingolstadt 04
1
TSV 1860 Monachium
2
3. Liga (Niemcy), 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Erzgebirge Aue
2
FC Ingolstadt 04
2
3. Liga (Niemcy), 17. kolejka
|
89'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Lis
Koniec
|
FC Ingolstadt 04
3
Hoffenheim II
2
3. Liga (Niemcy), 16. kolejka
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 8.2 | |
|
22 Lis
Koniec
|
VfL Osnabrück
1
FC Ingolstadt 04
0
3. Liga (Niemcy), 15. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Lis
Koniec
|
FC Ingolstadt 04
1
RW Essen
2
3. Liga (Niemcy), 14. kolejka
|
69'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Viktoria Koln
3
FC Ingolstadt 04
1
3. Liga (Niemcy), 13. kolejka
|
67'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Paź
Koniec
|
FC Ingolstadt 04
2
FC Saarbrucken
1
3. Liga (Niemcy), 12. kolejka
|
89'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Alemannia Aachen
0
FC Ingolstadt 04
1
3. Liga (Niemcy), 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
6 strzałów (2 celne)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Paź
Koniec
|
FC Ingolstadt 04
4
SSV Ulm 1846
1
3. Liga (Niemcy), 10. kolejka
|
90'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.6 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Verl
2
FC Ingolstadt 04
2
3. Liga (Niemcy), 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.6 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
MSV Duisburg
2
FC Ingolstadt 04
1
3. Liga (Niemcy), 8. kolejka
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
FC Ingolstadt 04
0
SV Wehen
0
3. Liga (Niemcy), 7. kolejka
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Havelse
2
FC Ingolstadt 04
6
3. Liga (Niemcy), 6. kolejka
|
90'
|
2 gole
· 33% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.7 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
FC Ingolstadt 04
2
FC Schweinfurt 05
3
3. Liga (Niemcy), 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
5 kluczowych podań
|
Istotny | 7.9 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Energie Cottbus
1
FC Ingolstadt 04
1
3. Liga (Niemcy), 4. kolejka
|
65'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
24 Sie
Koniec
|
FC Ingolstadt 04
1
Hansa Rostock
1
3. Liga (Niemcy), 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Stuttgart II
2
FC Ingolstadt 04
1
3. Liga (Niemcy), 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Sie
Koniec
|
FC Ingolstadt 04
1
Jahn Regensburg
1
3. Liga (Niemcy), 1. kolejka
|
88'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Energie Cottbus
1
FC Ingolstadt 04
4
3. Liga (Niemcy), 38. kolejka
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | – | |
|
10 Maj
Koniec
|
FC Ingolstadt 04
2
SV Wehen
3
3. Liga (Niemcy), 37. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Erzgebirge Aue
1
FC Ingolstadt 04
0
Parva liga (Bułgaria)
|
69'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Mar
Koniec
|
FC Ingolstadt 04
3
Viktoria Koln
1
Parva liga (Bułgaria)
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Mar
Koniec
|
FC Ingolstadt 04
0
Alemannia Aachen
3
Parva liga (Bułgaria)
|
90'
|
0 goli
3 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
08 Mar
Koniec
|
Hansa Rostock
2
FC Ingolstadt 04
0
Parva liga (Bułgaria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lut
Koniec
|
RW Essen
2
FC Ingolstadt 04
0
Parva liga (Bułgaria)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lut
Koniec
|
TSV 1860 Monachium
1
FC Ingolstadt 04
1
Parva liga (Bułgaria)
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
24 Lis
Koniec
|
FC Ingolstadt 04
4
VfL Osnabrück
2
Parva liga (Bułgaria)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | – | |
|
02 Lis
Koniec
|
FC Ingolstadt 04
1
Dynamo Drezno
1
Parva liga (Bułgaria)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
19 Paź
Koniec
|
FC Ingolstadt 04
1
Verl
1
Parva liga (Bułgaria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
05 Paź
Koniec
|
Alemannia Aachen
1
FC Ingolstadt 04
1
Parva liga (Bułgaria)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
24 Wrz
Koniec
|
SV Sandhausen
4
FC Ingolstadt 04
3
Parva liga (Bułgaria)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
21 Wrz
Koniec
|
FC Ingolstadt 04
2
RW Essen
2
Parva liga (Bułgaria)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Decydujący | – | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Stuttgart II
3
FC Ingolstadt 04
2
Parva liga (Bułgaria)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
11 Maj
Koniec
|
FC Ingolstadt 04
6
VFB Lubeck
1
3. Liga (Niemcy)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
05 Maj
Koniec
|
FC Ingolstadt 04
1
Waldhof Mannheim
1
3. Liga (Niemcy)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Borussia Dortmund II
1
FC Ingolstadt 04
1
3. Liga (Niemcy)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
05 Kwi
Koniec
|
FC Ingolstadt 04
1
Arminia Bielefeld
1
3. Liga (Niemcy)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Decydujący | – | |
|
03 Mar
Koniec
|
FC Ingolstadt 04
1
Viktoria Koln
3
3. Liga (Niemcy)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
11 Lut
Koniec
|
TSV 1860 Monachium
3
FC Ingolstadt 04
1
3. Liga (Niemcy)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Sty
Koniec
|
FC Saarbrucken
0
FC Ingolstadt 04
2
3. Liga (Niemcy)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
20 Sty
Koniec
|
Hallescher FC
3
FC Ingolstadt 04
1
3. Liga (Niemcy)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
19 Gru
Koniec
|
FC Ingolstadt 04
1
Erzgebirge Aue
1
3. Liga (Niemcy)
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Gru
Koniec
|
FC Ingolstadt 04
4
SV Sandhausen
0
3. Liga (Niemcy)
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
09 Gru
Koniec
|
VFB Lubeck
0
FC Ingolstadt 04
4
3. Liga (Niemcy)
|
63'
|
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
02 Gru
Koniec
|
Waldhof Mannheim
1
FC Ingolstadt 04
1
3. Liga (Niemcy)
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | – | |
|
24 Wrz
Koniec
|
SC Freiburg II
1
FC Ingolstadt 04
4
3. Liga (Niemcy)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | – | |
|
16 Wrz
Koniec
|
FC Ingolstadt 04
2
TSV 1860 Monachium
1
3. Liga (Niemcy)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
26 Sie
Koniec
|
FC Ingolstadt 04
2
FC Saarbrucken
2
3. Liga (Niemcy)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Decydujący | – | |
|
22 Sie
Koniec
|
Preußen Münster
3
FC Ingolstadt 04
1
3. Liga (Niemcy)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
20 Maj
Koniec
|
Erzgebirge Aue
0
FC Ingolstadt 04
3
3. Liga (Niemcy)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | – | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Viktoria Koln
3
FC Ingolstadt 04
1
3. Liga (Niemcy)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Kwi
Koniec
|
SV Meppen
0
FC Ingolstadt 04
3
3. Liga (Niemcy)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | – | |
|
20 Mar
Koniec
|
FC Ingolstadt 04
2
Dynamo Drezno
3
3. Liga (Niemcy)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
5 kluczowych podań
|
Istotny | – | |
|
04 Lut
Koniec
|
FC Ingolstadt 04
1
Borussia Dortmund II
2
3. Liga (Niemcy)
|
87'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
21 Sty
Koniec
|
SV Elversberg
4
FC Ingolstadt 04
3
3. Liga (Niemcy)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
6 kluczowych podań
|
Bez udziału | – | |
|
16 Sty
Koniec
|
FC Ingolstadt 04
1
Erzgebirge Aue
2
3. Liga (Niemcy)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lis
Koniec
|
FC Ingolstadt 04
1
Hallescher FC
0
3. Liga (Niemcy)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
30 Paź
Koniec
|
FC Ingolstadt 04
1
Viktoria Koln
3
3. Liga (Niemcy)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Dynamo Drezno
1
FC Ingolstadt 04
1
3. Liga (Niemcy)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
10 Wrz
Koniec
|
FC Ingolstadt 04
1
Waldhof Mannheim
0
3. Liga (Niemcy)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Sie
Koniec
|
FC Ingolstadt 04
0
FC Saarbrucken
0
3. Liga (Niemcy)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
10 Sie
Koniec
|
VfL Osnabrück
0
FC Ingolstadt 04
1
3. Liga (Niemcy)
|
65'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
07 Sie
Koniec
|
Borussia Dortmund II
0
FC Ingolstadt 04
4
3. Liga (Niemcy)
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | – | |
|
01 Sie
Koniec
|
FC Ingolstadt 04
0
Darmstadt 98
3
Puchar Niemiec
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Waldhof Mannheim
7
Havelse
0
3. Liga (Niemcy)
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Kwi
Koniec
|
FC Saarbrucken
0
Waldhof Mannheim
0
3. Liga (Niemcy)
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Kwi
Koniec
|
FSV Zwickau
1
Waldhof Mannheim
1
3. Liga (Niemcy)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Mar
Koniec
|
Waldhof Mannheim
3
TSV 1860 Monachium
0
3. Liga (Niemcy)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | |
|
12 Mar
Koniec
|
Verl
1
Waldhof Mannheim
3
3. Liga (Niemcy)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Mar
Koniec
|
Waldhof Mannheim
0
Eintracht Braunschweig
3
3. Liga (Niemcy)
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lut
Koniec
|
Hallescher FC
1
Waldhof Mannheim
2
3. Liga (Niemcy)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Lut
Koniec
|
Waldhof Mannheim
0
FC Kaiserslautern
0
3. Liga (Niemcy)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Lut
Koniec
|
Te Cu Kukuh Atta Seip
0
Waldhof Mannheim
0
3. Liga (Niemcy)
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lut
Koniec
|
Waldhof Mannheim
3
FC Viktoria 1889 Berlin
2
3. Liga (Niemcy)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | – | |
|
30 Sty
Koniec
|
SV Meppen
1
Waldhof Mannheim
1
3. Liga (Niemcy)
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Sty
Koniec
|
Waldhof Mannheim
0
Viktoria Koln
1
3. Liga (Niemcy)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Sty
Koniec
|
Würzburger Kickers
1
Waldhof Mannheim
2
3. Liga (Niemcy)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | – | |
|
17 Sty
Koniec
|
Waldhof Mannheim
1
Borussia Dortmund II
3
3. Liga (Niemcy)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
19 Gru
Koniec
|
Magdeburg
3
Waldhof Mannheim
0
3. Liga (Niemcy)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
11 Gru
Koniec
|
Havelse
1
Waldhof Mannheim
2
3. Liga (Niemcy)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | – | |
|
30 Lis
Koniec
|
TSV 1860 Monachium
1
Waldhof Mannheim
3
3. Liga (Niemcy)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | – | |
|
26 Lis
Koniec
|
MSV Duisburg
1
Waldhof Mannheim
3
3. Liga (Niemcy)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | |
|
06 Lis
Koniec
|
SC Freiburg II
2
Waldhof Mannheim
1
3. Liga (Niemcy)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
30 Paź
Koniec
|
Waldhof Mannheim
1
FC Saarbrucken
0
3. Liga (Niemcy)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
27 Paź
Dogryw.
|
Waldhof Mannheim
1
Union Berlin
3
Puchar Niemiec
|
79'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Waldhof Mannheim
2
Verl
1
3. Liga (Niemcy)
|
89'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Waldhof Mannheim
2
Hallescher FC
1
3. Liga (Niemcy)
|
71'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
11 Wrz
Koniec
|
FC Kaiserslautern
0
Waldhof Mannheim
0
3. Liga (Niemcy)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
28 Sie
Koniec
|
FC Viktoria 1889 Berlin
1
Waldhof Mannheim
0
3. Liga (Niemcy)
|
61'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | – | |
|
24 Sie
Koniec
|
Waldhof Mannheim
5
SV Meppen
0
3. Liga (Niemcy)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
21 Sie
Koniec
|
Viktoria Koln
2
Waldhof Mannheim
3
3. Liga (Niemcy)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
31 Lip
Koniec
|
Borussia Dortmund II
1
Waldhof Mannheim
1
3. Liga (Niemcy)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
24 Lip
Koniec
|
Waldhof Mannheim
0
Magdeburg
2
3. Liga (Niemcy)
|
90'
|
0 goli
4 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
22 Maj
Koniec
|
Waldhof Mannheim
1
![]()
Uerdingen KFC 05
1
3. Liga (Niemcy)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | – | |
|
05 Maj
Koniec
|
Unterhaching
0
Waldhof Mannheim
2
3. Liga (Niemcy)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Waldhof Mannheim
0
TSV 1860 Monachium
2
3. Liga (Niemcy)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Kwi
Koniec
|
FC Saarbrucken
5
Waldhof Mannheim
0
3. Liga (Niemcy)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Kwi
Koniec
|
MSV Duisburg
1
Waldhof Mannheim
1
3. Liga (Niemcy)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Mar
Koniec
|
Waldhof Mannheim
2
Bayern Munchen II
2
3. Liga (Niemcy)
|
85'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lut
Koniec
|
Waldhof Mannheim
0
FC Kaiserslautern
2
3. Liga (Niemcy)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
30 Sty
Koniec
|
Te Cu Kukuh Atta Seip
0
Waldhof Mannheim
2
3. Liga (Niemcy)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
6 kluczowych podań
|
Decydujący | – | |
|
08 Sty
Koniec
|
Waldhof Mannheim
2
Verl
2
3. Liga (Niemcy)
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
12 Gru
Koniec
|
TSV 1860 Monachium
5
Waldhof Mannheim
0
3. Liga (Niemcy)
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Gru
Koniec
|
SV Meppen
2
Waldhof Mannheim
0
3. Liga (Niemcy)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
05 Gru
Koniec
|
Waldhof Mannheim
4
FC Saarbrucken
1
3. Liga (Niemcy)
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | |
|
03 Paź
Koniec
|
Waldhof Mannheim
4
Te Cu Kukuh Atta Seip
4
3. Liga (Niemcy)
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | – | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Waldhof Mannheim
2
Viktoria Koln
2
3. Liga (Niemcy)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | – | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Waldhof Mannheim
1
Freiburg
2
Puchar Niemiec
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
24 Cze
Koniec
|
Unterhaching
0
Magdeburg
0
3. Liga (Niemcy)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
24 Lut
Koniec
|
Magdeburg
1
Paderborn
1
2. Bundesliga
|
16'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
01 Lut
Koniec
|
FC Ingolstadt 04
0
Magdeburg
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
22 Gru
Koniec
|
St. Pauli
4
Magdeburg
1
2. Bundesliga
|
20'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Gru
Koniec
|
1.FC Koln
3
Magdeburg
0
2. Bundesliga
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Darmstadt 98
3
Magdeburg
1
2. Bundesliga
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
SV Sandhausen
0
Magdeburg
1
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Magdeburg
0
Arminia Bielefeld
0
2. Bundesliga
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Magdeburg
1
FC Ingolstadt 04
1
2. Bundesliga
|
80'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Magdeburg
0
Darmstadt 98
1
Puchar Niemiec
|
28'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Erzgebirge Aue
0
Magdeburg
0
2. Bundesliga
|
81'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Sie
Koniec
|
Magdeburg
1
St. Pauli
2
2. Bundesliga
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 |
W ostatnich 5 meczach Marcel Costly 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.68, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.95 — wynik powyżej średniej ligowej (6.44).
W ostatnich 10 meczach Marcel Costly 5 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.11, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.03 — wynik powyżej średniej ligowej (6.44).
W jakiej formie jest Marcel Costly?
Marcel Costly jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.95 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (7.01). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Marcel Costly – kontuzje
W trakcie kariery Marcel Costly zanotował 5 kontuzji, przez które opuścił łącznie 35 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Marcel Costly
-
Uraz stopy
23.11.24 – 25.01.25 (64 dni)
FC Ingolstadt 04 opuszczone: 5 meczów
-
Uraz
29.09.23 – 25.11.23 (58 dni)
FC Ingolstadt 04 opuszczone: 8 meczów
-
Uraz stopy
23.02.23 – 15.03.23 (21 dni)
FC Ingolstadt 04 opuszczone: 4 mecze
-
Uraz
29.05.20 – 06.06.20 (9 dni)
Magdeburg opuszczone: 2 mecze
- Uraz 25.01.15 – 14.06.15 (141 dni) opuszczone: 16 meczów
Czy Marcel Costly ma kontuzję?
Według stanu na 5 listopada 2026 Marcel Costly nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Marcel Costly to uraz z 2015 roku, który wykluczył go z gry na 141 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Marcel Costly – trofea
W trakcie kariery Marcel Costly zdobył 6 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Marcel Costly
Jakie trofea zdobył Marcel Costly?
Marcel Costly zdobył w karierze 6 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował w Waldhofie Mannheim — 3 trofea. Najczęściej zdobywał Puchar Badenii — 3 razy.
Marcel Costly – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Marcel Costly wynosi obecnie 700 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Marcel Costly na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Marcel Costly
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 28.09.2026 | 30 |
|
700 tys. € |
| 28.05.2026 | 30 |
|
450 tys. € |
| 22.12.2025 | 30 |
|
350 tys. € |
| 10.06.2025 | 29 |
|
350 tys. € |
| 29.12.2024 | 29 |
|
350 tys. € |
| 10.06.2024 | 28 |
|
350 tys. € |
| 27.12.2023 | 28 |
|
325 tys. € |
| 12.06.2023 | 27 |
|
300 tys. € |
| 07.12.2022 | 27 |
|
300 tys. € |
| 31.05.2022 | 26 |
|
300 tys. € |
| 29.12.2021 | 26 |
|
275 tys. € |
| 13.06.2021 | 25 |
|
275 tys. € |
| 19.01.2021 | 25 |
|
250 tys. € |
| 05.07.2020 | 24 |
|
225 tys. € |
| 10.12.2019 | 24 |
|
275 tys. € |
| 22.09.2019 | 23 |
|
350 tys. € |
| 11.06.2019 | 23 |
|
400 tys. € |
| 07.01.2019 | 23 |
|
500 tys. € |
| 15.10.2018 | 22 |
|
500 tys. € |
| 07.06.2018 | 22 |
|
400 tys. € |
| 27.12.2017 | 22 |
|
200 tys. € |
| 20.08.2017 | 21 |
|
200 tys. € |
| 13.06.2017 | 21 | 225 tys. € | |
| 09.02.2017 | 21 | 200 tys. € | |
| 13.07.2016 | 20 | 200 tys. € | |
| 07.02.2016 | 20 | 100 tys. € | |
| 30.06.2015 | 19 | 100 tys. € | |
| 06.03.2015 | 19 | 100 tys. € | |
| 07.08.2014 | 18 | 50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Marcel Costly?
Wycena Marcel Costly wynosi obecnie 700 tys. €. W szczycie kariery Marcel Costly wyceniano na 700 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.