Marco Carraro jest piłkarzem występującym obecnie w Vicenza Virtus. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Marco Carraro
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
19:30
|
Palermo
3
Vicenza Virtus
1
|
83' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | |||
| Serie B, 10. kolejka | |||||||
|
27 Paź
20:00
|
Vicenza Virtus
1
Modena
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Serie B, 9. kolejka | |||||||
|
23 Paź
20:30
|
Empoli
0
Vicenza Virtus
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Serie B, 8. kolejka | |||||||
Transfery

Profil gry
Jakie statystyki ma Marco Carraro w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Marco Carraro wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 3.76, a skuteczność strzałów to 0,0%. Marco Carraro oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Marco Carraro w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Marco Carraro rozegrał w barwach Vicenzy Virtus w Serie B 10 meczów, w Coppa Italia 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 505 minut. Średnio dawało to 46 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Marco Carraro
Pierwszy transfer Marco Carraro w seniorskiej karierze miał miejsce w 2018 roku, gdy przeniósł się z Interu Mediolan do Atalanty za 5 milionów euro.
Czy Marco Carraro ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Marco Carraro nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Marco Carraro to uraz z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 44 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Marco Carraro?
Marco Carraro ma na koncie 3 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Marco Carraro?
Marco Carraro najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Marco Carraro?
Wycena 28-letniego Marco Carraro według stanu na wrzesień 2026 wynosi 750 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,7 miliona euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Marco Carraro?
Marco Carraro urodził się 9 stycznia 1998 w Dolo we Włoszech. Obecnie piłkarz ma 28 lat.
Marco Carraro - statystyki
Szczegółowe statystyki Marco Carraro w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Vicenza Virtus oraz reprezentacja Włoch U-21. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Marco Carraro
Atak
Obrona
Podania Marco Carraro
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Marco Carraro w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Marco Carraro wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 3.76, a skuteczność strzałów to 0,0%. Marco Carraro oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Marco Carraro - transfery
W trakcie kariery Marco Carraro zmieniał klub 17 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 5 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Vicenza Virtus 2024 – obecnie
-
Spal 2023 – 2024

-
Atalanta 2023 – 2023
-
FC Crotone 2022 – 2023
-
Atalanta 2022 – 2022
-
Cosenza 2021 – 2022
-
Atalanta 2021 – 2021
-
Frosinone 2020 – 2021
-
Atalanta 2020 – 2020
-
Perugia 2019 – 2020
-
Atalanta 2019 – 2019
-
Foggia 2018 – 2019
-
Atalanta 2018 – 2018
-
Inter Mediolan 2018 – 2018
-
Pescara 2017 – 2018
-
Inter Milan Primavera 2015 – 2017

-
Inter Milan U20 2014 – 2015

-
Padova U19 do 2014

Historia transferów Marco Carraro
Pierwszy transfer Marco Carraro w seniorskiej karierze miał miejsce w 2018 roku, gdy przeniósł się z Interu Mediolan do Atalanty za 5 milionów euro.
Marco Carraro - forma
W ostatnich 5 meczach Marco Carraro zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,29. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Marco Carraro ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.93, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.29 — wynik powyżej średniej ligowej (6.12).
W ostatnich 10 meczach Marco Carraro ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.93, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.26 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.12).
W jakiej formie jest Marco Carraro?
Marco Carraro jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.29 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (3.76). Jego dyspozycja rośnie.
Ile meczów rozegrał Marco Carraro w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Marco Carraro rozegrał w barwach Vicenzy Virtus w Serie B 10 meczów, w Coppa Italia 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 505 minut. Średnio dawało to 46 minut gry na spotkanie.
Marco Carraro - zarobki
Marco Carraro gra w Vicenza Virtus na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 53 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Marco Carraro w Vicenza Virtus (2021/22)
| Rocznie | 53 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 4 tys. € |
| Tygodniowo | 1 tys. € |
| Dziennie | 145 € |
Marco Carraro - kontuzje
W trakcie kariery Marco Carraro zanotował 3 kontuzje, przez które opuścił łącznie 11 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Marco Carraro
-
Uraz
31.08.24 – 13.10.24 (44 dni)
Vicenza Virtus opuszczone: 7 meczów
- Uraz o nieznanym charakterze 04.01.24 – 11.01.24 (8 dni) opuszczone: 1 mecz
- Uraz 19.09.23 – 05.10.23 (17 dni) opuszczone: 3 mecze
Czy Marco Carraro ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Marco Carraro nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Marco Carraro to uraz z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 44 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Marco Carraro - trofea
W trakcie kariery Marco Carraro zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Marco Carraro?
Marco Carraro zdobył w karierze 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Vicenza Virtus — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 3. ligi Włoch (A) — 1 raz.
Marco Carraro - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Marco Carraro wynosi obecnie 750 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Marco Carraro na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Marco Carraro?
Wycena Marco Carraro wynosi obecnie 750 tys. €. W szczycie kariery Marco Carraro wyceniano na 1,7 mln €, a najniżej na 50 tys. €.