Marco Collao
pomocnik #8Marco Collao jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Marco Collao
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Marco Collao w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Marco Collao wyglądają następująco: 23 mecze, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.80, a skuteczność strzałów to 6,3%. Marco Collao oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Marco Collao w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Marco Collao rozegrał w barwach A. Italiano w CONMEBOL Copa Sudamericana 6 meczów, w Primera Division (Chile) 23 mecze oraz w Copa Chile 6 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 27 razy i spędził na boisku łącznie 2 286 minut. Średnio dawało to 65 minut gry na spotkanie.
Jakie trofea zdobył Marco Collao?
Marco Collao ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2018 roku.
Jaka jest wartość rynkowa Marco Collao?
Wycena 28-letniego Marco Collao według stanu na czerwiec 2026 wynosi 700 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 800 tysięcy euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Marco Collao?
Marco Collao urodził się 11 kwietnia 1998 w Chile. Obecnie piłkarz ma 28 lat.
Marco Collao – statystyki
Szczegółowe statystyki Marco Collao w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział A. Italiano. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Marco Collao vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Marco Collao w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Marco Collao wyglądają następująco: 23 mecze, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.80, a skuteczność strzałów to 6,3%. Marco Collao oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Marco Collao – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Marco Collao w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
02 Lis
Koniec
|
Primera Division (Chile), 26. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | 7.2 | ||
|
24 Paź
Koniec
|
Primera Division (Chile), 25. kolejka
|
1:1 | 67' | 0 | 0 | 7.1 | |||
|
26 Wrz
Koniec
|
Copa Chile, 1/8 finału
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.9 | ||
|
23 Wrz
Koniec
|
Copa Chile, 1/8 finału
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | 7.0 | ||
|
14 Wrz
Koniec
|
Primera Division (Chile), 23. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
05 Wrz
Koniec
|
Primera Division (Chile), 22. kolejka
|
0:1 | 45' | 0 | 0 | – | 7.0 | ||
|
30 Sie
Koniec
|
Primera Division (Chile), 21. kolejka
|
5:1 | 33' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
22 Sie
Koniec
|
Primera Division (Chile), 20. kolejka
|
0:0 | 64' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
16 Sie
Koniec
|
Primera Division (Chile), 19. kolejka
|
1:1 | 26' | 0 | 0 | 6.6 | |||
|
11 Sie
Koniec
|
Primera Division (Chile), 18. kolejka
|
2:2 | 0' | 0 | 0 | – | – |
Ile meczów rozegrał Marco Collao w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Marco Collao rozegrał w barwach A. Italiano w CONMEBOL Copa Sudamericana 6 meczów, w Primera Division (Chile) 23 mecze oraz w Copa Chile 6 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 27 razy i spędził na boisku łącznie 2 286 minut. Średnio dawało to 65 minut gry na spotkanie.
Marco Collao – forma
W ostatnich 5 meczach Marco Collao zanotował bilans 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,91. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Marco Collao i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
02 Lis
Koniec
|
Deportes Limache
2
A. Italiano
0
Primera Division (Chile), 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
24 Paź
Koniec
|
A. Italiano
1
Huachipato
1
Primera Division (Chile), 25. kolejka
|
67'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Colo Colo
1
A. Italiano
0
Copa Chile, 1/8 finału
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
A. Italiano
0
Colo Colo
0
Copa Chile, 1/8 finału
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
A. Italiano
1
O'Higgins
0
Primera Division (Chile), 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Concepción
0
A. Italiano
1
Primera Division (Chile), 22. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Colo Colo
5
A. Italiano
1
Primera Division (Chile), 21. kolejka
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Sie
Koniec
|
A. Italiano
0
Union La Calera
0
Primera Division (Chile), 20. kolejka
|
64'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Everton de Vina
1
A. Italiano
1
Primera Division (Chile), 19. kolejka
|
26'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Sie
Koniec
|
A. Italiano
2
Nublense
2
Primera Division (Chile), 18. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Sie
Koniec
|
Universidad de Concepcion
0
A. Italiano
1
Primera Division (Chile), 17. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lip
Koniec
|
A. Italiano
1
Universidad de Chile
2
Primera Division (Chile), 16. kolejka
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
11 Lip
Koniec
|
Magallanes
0
A. Italiano
1
Copa Chile, 6. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Lip
Koniec
|
Deportes Santa Cruz
2
A. Italiano
1
Copa Chile, 5. runda
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lip
Koniec
|
A. Italiano
3
Palestino
2
Copa Chile, 2. runda
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
27 Cze
Koniec
|
A. Italiano
2
Magallanes
1
Copa Chile, 4. runda
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Cze
Koniec
|
A. Italiano
1
D. La Serena
1
Primera Division (Chile), 15. kolejka
|
55'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Cze
Koniec
|
Palestino
0
A. Italiano
0
Primera Division (Chile), 14. kolejka
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Maj
Koniec
|
Olimpia
3
A. Italiano
1
CONMEBOL Copa Sudamericana, 6. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
23 Maj
Koniec
|
A. Italiano
2
Cobresal
1
Primera Division (Chile), 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
20 Maj
Koniec
|
A. Italiano
2
Barracas Central
0
CONMEBOL Copa Sudamericana, 5. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Coquimbo Unido
3
A. Italiano
0
Primera Division (Chile), 12. kolejka
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
07 Maj
Koniec
|
A. Italiano
1
Vasco da Gama
2
CONMEBOL Copa Sudamericana, 4. runda
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Barracas Central
1
A. Italiano
1
CONMEBOL Copa Sudamericana, 3. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
A. Italiano
2
Deportes Limache
2
Primera Division (Chile), 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Vasco da Gama
1
A. Italiano
2
CONMEBOL Copa Sudamericana, 2. runda
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
A. Italiano
3
U. Catolica
4
Primera Division (Chile), 9. kolejka
|
75'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.8 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
A. Italiano
0
Olimpia
2
CONMEBOL Copa Sudamericana, 1. runda
|
62'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
O'Higgins
2
A. Italiano
1
Primera Division (Chile), 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
14 Mar
Koniec
|
A. Italiano
3
Concepción
0
Primera Division (Chile), 7. kolejka
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
07 Mar
Koniec
|
A. Italiano
0
Colo Colo
1
Primera Division (Chile), 6. kolejka
|
74'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
04 Mar
Karne
|
Cobresal
(2)
1
A. Italiano
(3)
1
CONMEBOL Copa Sudamericana, 1. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Union La Calera
3
A. Italiano
0
Primera Division (Chile), 5. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Nublense
1
A. Italiano
0
Primera Division (Chile), 3. kolejka
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
07 Lut
Koniec
|
A. Italiano
3
Universidad de Concepcion
0
Primera Division (Chile), 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Universidad de Chile
0
A. Italiano
0
Primera Division (Chile), 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Colo Colo
1
A. Italiano
2
Primera Division (Chile), 30. kolejka
|
56'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Gru
Koniec
|
A. Italiano
1
Nublense
0
Primera Division (Chile), 29. kolejka
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Huachipato
2
A. Italiano
1
Primera Division (Chile), 27. kolejka
|
69'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
31 Paź
Koniec
|
A. Italiano
1
Cobresal
2
Primera Division (Chile), 26. kolejka
|
50'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
25 Paź
Koniec
|
D. La Serena
2
A. Italiano
1
Primera Division (Chile), 25. kolejka
|
70'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Huachipato
4
A. Italiano
2
Copa Chile, półfinał
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
A. Italiano
1
Huachipato
0
Copa Chile, półfinał
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Union Espanola
3
A. Italiano
4
Primera Division (Chile), 23. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
30 Sie
Koniec
|
O'Higgins
3
A. Italiano
2
Primera Division (Chile), 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 5.7 | |
|
23 Sie
Koniec
|
A. Italiano
0
Coquimbo Unido
1
Primera Division (Chile), 21. kolejka
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Deportes Limache
4
A. Italiano
0
Primera Division (Chile), 19. kolejka
|
75'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Sie
Koniec
|
A. Italiano
1
Palestino
1
Primera Division (Chile), 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Lip
Koniec
|
Deportes Iquique
1
A. Italiano
0
Primera Division (Chile), 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Lip
Koniec
|
A. Italiano
1
U. Catolica
1
Primera Division (Chile), 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Lip
Koniec
|
A. Italiano
1
Curico Unido
0
Copa Chile, 1/4 finału
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
09 Lip
Koniec
|
Curico Unido
0
A. Italiano
1
Copa Chile, 1/4 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.7 | |
|
02 Lip
Koniec
|
A. Italiano
2
Deportes Temuco
0
Copa Chile, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
22 Cze
Koniec
|
A. Italiano
2
Colo Colo
1
Primera Division (Chile), 15. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.7 | |
|
16 Cze
Koniec
|
Nublense
2
A. Italiano
3
Primera Division (Chile), 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
07 Cze
Koniec
|
Deportes Temuco
1
A. Italiano
2
Copa Chile, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
01 Cze
Koniec
|
Everton de Vina
1
A. Italiano
1
Primera Division (Chile), 13. kolejka
|
81'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
27 Maj
Koniec
|
A. Italiano
4
Huachipato
3
Primera Division (Chile), 12. kolejka
|
96'
|
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Cobresal
0
A. Italiano
1
Primera Division (Chile), 11. kolejka
|
65'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Maj
Koniec
|
A. Italiano
2
Palestino
2
Copa Chile, 6. runda
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
08 Maj
Koniec
|
A. Italiano
2
Concepción
1
Copa Chile, 2. runda
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
04 Maj
Koniec
|
A. Italiano
2
D. La Serena
1
Primera Division (Chile), 10. kolejka
|
73'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Union La Calera
1
A. Italiano
0
Primera Division (Chile), 9. kolejka
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
A. Italiano
2
Union Espanola
0
Primera Division (Chile), 8. kolejka
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
A. Italiano
1
O'Higgins
0
Primera Division (Chile), 7. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Concepción
0
A. Italiano
0
Copa Chile, 5. runda
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Coquimbo Unido
2
A. Italiano
1
Primera Division (Chile), 6. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Union Espanola
0
A. Italiano
0
Copa Chile, 4. runda
|
52'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Mar
Koniec
|
A. Italiano
1
Universidad de Chile
1
Primera Division (Chile), 5. kolejka
|
78'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Mar
Koniec
|
A. Italiano
3
Deportes Limache
1
Primera Division (Chile), 4. kolejka
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Palestino
0
A. Italiano
2
Primera Division (Chile), 3. kolejka
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Lut
Koniec
|
A. Italiano
4
Deportes Iquique
2
Primera Division (Chile), 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Lut
Koniec
|
U. Catolica
3
A. Italiano
1
Primera Division (Chile), 1. kolejka
|
83'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
07 Lut
Koniec
|
A. Italiano
3
Union Espanola
1
Copa Chile, 3. runda
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Sty
Koniec
|
Palestino
0
A. Italiano
2
Copa Chile, 1. runda
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Paź
Koniec
|
Colo Colo
2
A. Italiano
1
Primera Division (Chile)
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Sie
Koniec
|
A. Italiano
2
U. Catolica
1
Primera Division (Chile)
|
82'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
28 Lip
Koniec
|
A. Italiano
1
Universidad de Chile
0
Primera Division (Chile)
|
73'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
23 Cze
Koniec
|
Deportes Santa Cruz
1
A. Italiano
1
Copa Chile
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Maj
Koniec
|
Deportes Copiapo
2
A. Italiano
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Huachipato
0
A. Italiano
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Maj
Koniec
|
A. Italiano
1
Colo Colo
4
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.2 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
A. Italiano
2
Union La Calera
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
28 Mar
Koniec
|
A. Italiano
0
Coquimbo Unido
1
Primera Division (Chile)
|
86'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
18 Mar
Koniec
|
U. Catolica
0
A. Italiano
0
Primera Division (Chile)
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Nublense
1
A. Italiano
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Universidad de Chile
1
A. Italiano
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Gru
Koniec
|
Huachipato
2
A. Italiano
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
26 Lis
Koniec
|
A. Italiano
0
Colo Colo
1
Primera Division (Chile)
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
09 Paź
Koniec
|
A. Italiano
1
Nublense
0
Primera Division (Chile)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Paź
Koniec
|
Universidad de Chile
2
A. Italiano
0
Primera Division (Chile)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Wrz
Koniec
|
A. Italiano
2
Union La Calera
1
Primera Division (Chile)
|
8'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
O'Higgins
2
A. Italiano
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Sie
Koniec
|
A. Italiano
1
Coquimbo Unido
1
Primera Division (Chile)
|
68'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.8 | |
|
14 Sie
Koniec
|
A. Italiano
0
Everton de Vina
1
Primera Division (Chile)
|
18'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
05 Sie
Koniec
|
U. Catolica
0
A. Italiano
2
Primera Division (Chile)
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Lip
Koniec
|
Union Espanola
3
A. Italiano
0
Primera Division (Chile)
|
73'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
22 Lip
Koniec
|
A. Italiano
0
Nublense
1
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Lip
Koniec
|
Deportes Copiapo
1
A. Italiano
0
Primera Division (Chile)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Lip
Koniec
|
Nublense
0
A. Italiano
0
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lip
Koniec
|
A. Italiano
0
Palestino
3
Primera Division (Chile)
|
26'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
04 Lip
Koniec
|
A. Italiano
0
O'Higgins
2
Copa Chile
|
55'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
30 Cze
Koniec
|
Newell's
1
A. Italiano
1
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Cze
Koniec
|
Blooming
1
A. Italiano
2
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Maj
Koniec
|
A. Italiano
1
Huachipato
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.3 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Magallanes
1
A. Italiano
2
Primera Division (Chile)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Colo Colo
2
A. Italiano
1
Primera Division (Chile)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Maj
Koniec
|
A. Italiano
2
Blooming
0
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Nublense
2
A. Italiano
5
Primera Division (Chile)
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Santos
0
A. Italiano
0
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Kwi
Koniec
|
A. Italiano
1
Universidad de Chile
2
Primera Division (Chile)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Mar
Koniec
|
A. Italiano
2
O'Higgins
2
Primera Division (Chile)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Mar
Koniec
|
A. Italiano
3
U. Catolica
2
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Mar
Koniec
|
Coquimbo Unido
3
A. Italiano
1
Primera Division (Chile)
|
25'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Everton de Vina
3
A. Italiano
1
Primera Division (Chile)
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Lut
Koniec
|
A. Italiano
1
Union Espanola
1
Primera Division (Chile)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Lut
Koniec
|
Curico Unido
2
A. Italiano
1
Primera Division (Chile)
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
30 Sty
Koniec
|
A. Italiano
3
Deportes Copiapo
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Palestino
1
A. Italiano
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.4 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Antofagasta
0
U. Catolica
2
Primera Division (Chile)
|
12'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Everton de Vina
3
Antofagasta
0
Primera Division (Chile)
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Antofagasta
2
Union Espanola
0
Primera Division (Chile)
|
35'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Union Espanola
4
Antofagasta
1
Copa Chile
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
17 Lip
Koniec
|
D. La Serena
0
Antofagasta
1
Primera Division (Chile)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Lip
Koniec
|
Antofagasta
1
Universidad de Chile
1
Primera Division (Chile)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
26 Cze
Koniec
|
Antofagasta
2
Deportes Limache
1
Copa Chile
|
56'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | – | |
|
29 Maj
Koniec
|
U. Catolica
1
Antofagasta
0
Primera Division (Chile)
|
87'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Union Espanola
2
Antofagasta
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Antofagasta
1
O'Higgins
0
Primera Division (Chile)
|
67'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Antofagasta
2
Atletico Goianiense
1
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Curico Unido
2
Antofagasta
0
Primera Division (Chile)
|
54'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Nublense
1
Antofagasta
1
Primera Division (Chile)
|
15'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Mar
Karne
|
Antofagasta
(4)
0
Union Espanola
(1)
1
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Lut
Koniec
|
Antofagasta
2
D. La Serena
2
Primera Division (Chile)
|
61'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
14 Lis
Koniec
|
A. Italiano
0
Antofagasta
0
Primera Division (Chile)
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Antofagasta
2
Nublense
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.0 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Antofagasta
1
Union Espanola
2
Primera Division (Chile)
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Huachipato
0
Antofagasta
1
Primera Division (Chile)
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Paź
Koniec
|
Antofagasta
1
D. Melipilla
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Antofagasta
1
Union La Calera
3
Primera Division (Chile)
|
27'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Antofagasta
2
Palestino
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Antofagasta
2
O'Higgins
1
Primera Division (Chile)
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Sie
Koniec
|
D. La Serena
1
Antofagasta
1
Primera Division (Chile)
|
89'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Lip
Koniec
|
Antofagasta
3
U. Catolica
2
Primera Division (Chile)
|
89'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Lip
Koniec
|
Antofagasta
1
Santiago Wanderers
0
Primera Division (Chile)
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Cze
Koniec
|
Coquimbo Unido
1
Antofagasta
0
Copa Chile
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Maj
Koniec
|
D. Melipilla
1
Antofagasta
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Huachipato
3
Antofagasta
0
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Antofagasta
1
Everton de Vina
2
Primera Division (Chile)
|
54'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Mar
Koniec
|
Palestino
2
Antofagasta
4
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Antofagasta
2
D. La Serena
2
Primera Division (Chile)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Gru
Koniec
|
A. Italiano
3
Antofagasta
0
Primera Division (Chile)
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
19 Lis
Koniec
|
Antofagasta
1
Everton de Vina
1
Primera Division (Chile)
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Colo Colo
1
Antofagasta
0
Primera Division (Chile)
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Antofagasta
2
Cobresal
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Everton de Vina
0
Antofagasta
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Antofagasta
2
A. Italiano
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
30 Sie
Koniec
|
O'Higgins
0
Antofagasta
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Antofagasta
0
Curico Unido
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Palestino
2
Antofagasta
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Antofagasta
1
Universidad de Concepcion
1
Primera Division (Chile)
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.5 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Deportes Iquique
0
Antofagasta
4
Primera Division (Chile)
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Union La Calera
2
Antofagasta
3
Primera Division (Chile)
|
96'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.9 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Antofagasta
1
U. Catolica
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Universidad de Chile
1
Antofagasta
0
Primera Division (Chile)
|
95'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Sie
Koniec
|
Antofagasta
1
Everton de Vina
1
Primera Division (Chile)
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Lip
Koniec
|
O'Higgins
3
Antofagasta
6
Primera Division (Chile)
|
55'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
18 Maj
Koniec
|
U. Catolica
5
Antofagasta
1
Primera Division (Chile)
|
71'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Antofagasta
0
Coquimbo Unido
1
Primera Division (Chile)
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Everton de Vina
1
Antofagasta
0
Primera Division (Chile)
|
61'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Lut
Koniec
|
A. Italiano
0
Antofagasta
3
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 |
W ostatnich 5 meczach Marco Collao 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.33, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.91.
W ostatnich 10 meczach Marco Collao 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.20, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.75.
W jakiej formie jest Marco Collao?
Marco Collao jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.91 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.80). Jego dyspozycja rośnie.
Marco Collao – trofea
W trakcie kariery Marco Collao zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Marco Collao
Jakie trofea zdobył Marco Collao?
Marco Collao zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Coquimbo Unido — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 2. ligi Chile — 1 raz.
Marco Collao – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Marco Collao wynosi obecnie 700 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Marco Collao na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Marco Collao
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 07.06.2026 | 28 |
|
700 tys. € |
| 09.12.2025 | 27 |
|
800 tys. € |
| 29.06.2025 | 27 |
|
700 tys. € |
| 15.04.2025 | 27 |
|
750 tys. € |
| 11.11.2024 | 26 |
|
600 tys. € |
| 12.06.2024 | 26 |
|
500 tys. € |
| 12.12.2023 | 25 |
|
500 tys. € |
| 19.07.2023 | 25 |
|
500 tys. € |
| 03.04.2023 | 24 |
|
450 tys. € |
| 14.11.2022 | 24 |
|
450 tys. € |
| 15.06.2022 | 24 |
|
500 tys. € |
| 27.03.2022 | 23 |
|
500 tys. € |
| 21.10.2021 | 23 |
|
500 tys. € |
| 10.03.2021 | 22 |
|
425 tys. € |
| 09.11.2020 | 22 |
|
350 tys. € |
| 07.04.2020 | 21 |
|
350 tys. € |
| 06.12.2019 | 21 |
|
400 tys. € |
| 21.05.2019 | 21 |
|
350 tys. € |
| 21.01.2018 | 19 |
|
25 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Marco Collao?
Wycena Marco Collao wynosi obecnie 700 tys. €. W szczycie kariery Marco Collao wyceniano na 800 tys. €, a najniżej na 25 tys. €.