Marcos Acuna

#12
Narodowość Argentyna
Wiek / data ur.23 lat (14.03.2003)
Wzrostb.d.
Wagab.d.
Pozycjab.d.
Preferowana noganieznana
Zarobkib.d.
Dołączyłb.d.
Kontrakt dob.d.
Wartość rynkowab.d.

Marcos Acuna jest piłkarzem.

Forma w ostatnich meczach Marcos Acuna

Ocena
28.08 Deportivo Moron Gimnasia M. 1:0 0.0
04.05 Deportivo Moron Defensores Unidos 4:0 0.0
26.04 CA Estudiantes Deportivo Moron 0:1 0.0
20.04 Nueva Chicago Deportivo Moron 1:2 0.0
13.04 Deportivo Moron Talleres Remedios 3:0 0.0
Najbliższy mecz Marcos Acuna
Chaco For Ever Deportivo Moron
02.08.2026·21:00
Kursy bukmacherskie

Profil gry

Pozycje
Preferowana noga Nieznana

Kiedy urodził się Marcos Acuna?

Marcos Acuna urodził się 14 marca 2003 (Argentyna). Obecnie piłkarz ma 23 lata.