Marly Rampont

obrońca #27
Narodowość Francja Aktualny klub Chambly Thelle FC
Wiek / data ur.25 lat (05.11.2000)
Wzrostb.d.
Wagab.d.
Pozycjaobrońca
Preferowana noganieznana
Zarobkib.d.
Dołączył31.07.2023
Kontrakt dob.d.
Wartość rynkowab.d.

Marly Rampont-D'Audremont jest piłkarzem występującym obecnie w Chambly Thelle FC. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.

Liczby Marly Rampont w Championnat National 2026/2027
Mecze
4
Bramki
0
Asysty
0
Minuty
102'
Średnia ocena
3.43
Kartki
0 / 0
Najbliższy hitowy mecz
Widzew Łódź Lech Poznań
30.08.2026·20:15

Statystyki

3,43
średnia ocena
w tym sezonie
Zobacz statystyki

Transfery

ostatni transfer30.06.2024
wolny transferza darmo
Zobacz transfery

Profil gry

Pozycje
Preferowana noga Nieznana

Jakie statystyki ma Marly Rampont w sezonie 2026/2027?

W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Marly Rampont wyglądają następująco: 4 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 3.43. Marly Rampont oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.

Ile meczów rozegrał Marly Rampont w sezonie 2026/2027?

W obecnym sezonie Marly Rampont rozegrał w barwach Thionville Lusitanos w Championnat National 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 102 minuty. Średnio dawało to 26 minut gry na spotkanie.

Kiedy urodził się Marly Rampont?

Marly Rampont urodził się 5 listopada 2000 w Lyon we Francji. Obecnie piłkarz ma 25 lat.