Marouan Azarkan

napastnik #17
Narodowość Holandia
Wiek / data ur.24 lat (08.12.2001)
Wzrost1,75 m
Waga67 kg
Pozycjanapastnik
Preferowana nogaprawa
Zarobki260 tys. $
Dołączyłb.d.
Kontrakt dob.d.
Wartość rynkowa900 tys. €

Marouan Azarkan jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnik.

Forma w ostatnich meczach Marouan Azarkan

Ocena
15.05 Ajman Al Nasr 2:2 6.7
11.05 Al Nasr Al-Ittihad Kalba 2:1 6.5
06.05 Shabab Al Ahli Dubai Al Nasr 2:1 0.0
24.04 Al Nasr Al-Jazira 3:2 0.0
11.04 Al-Dhafra Al Nasr 0:1 6.7
Najbliższy hitowy mecz
Falkirk St Mirren
01.08.2026·16:00
Kursy bukmacherskie
Odbierz bonus na start w Superbet Zagraj
Superbet to legalny bukmacher. Graj odpowiedzialnie. +18 Reklama

Zarobki

260 tys. $
roczna pensja
miesięcznie: 22 tys. $
tygodniowo: 5 tys. $
Zobacz zarobki

Transfery

ostatni transfer30.06.2026
wolny transferza darmo
Zobacz transfery

Wartość rynkowa

900 tys. €
-300 tys. € (-25,0%)
Zobacz szczegóły

Profil gry

Pozycje
Główna pozycja Prawy pomocnik (7)
Dodatkowe pozycje Prawoskrzydłowy (7)
Preferowana noga Prawa
Wzrost 1,75 m
Waga 67 kg
Mapa pozycji
Umiejętności
Atak
Defensywa
Kreatywność
Technika
Taktyka

Historia transferów Marouan Azarkan

Pierwszy transfer Marouan Azarkan w seniorskiej karierze miał miejsce w 2023 roku, gdy przeniósł się z Feyenoordu do Utrechtu za 750 tysięcy euro.

Najdroższym transferem w karierze Marouan Azarkan było przejście z Utrechtu do Al Nasr w 2024 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 1 milion euro.

Ile zarabia Marouan Azarkan?

Marouan Azarkan otrzymuje 259,7 tysiąca dolarów rocznej pensji, co daje około 21,6 tysiąca dolarów miesięcznie. Tygodniowe zarobki Azarkan w sierpniu 2026 to 5 tysięcy dolarów, a dziennie około 712 dolarów.

Na jakiej pozycji gra Marouan Azarkan?

Marouan Azarkan najczęściej występuje jako Prawy pomocnik (7). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawoskrzydłowy.

Jaka jest wartość rynkowa Marouan Azarkan?

Wycena 24-letniego Marouan Azarkan według stanu na maj 2026 wynosi 900 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 2 miliony euro, a najniższa 300 tysięcy euro.

Kiedy urodził się Marouan Azarkan?

Marouan Azarkan urodził się 8 grudnia 2001 w Rotterdam (Holandia). Obecnie piłkarz ma 24 lata.