Martin Campana jest piłkarzem występującym obecnie w Liverpool Montevideo. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji bramkarza.
Forma w ostatnich meczach Martin Campana
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Martin Campana w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Martin Campana wyglądają następująco: 32 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Martin Campana oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Martin Campana w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Martin Campana rozegrał w barwach Liverpool Montevideo w Urugwajskiej Primera Division 32 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 16 razy i spędził na boisku łącznie 1 395 minut. Średnio dawało to 44 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Martin Campana
Pierwszy transfer Martin Campana w seniorskiej karierze miał miejsce w 2016 roku, gdy przeniósł się z Defensor Sporting do Independiente za 138 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Martin Campana było przejście z Defensor Sporting do Independiente w 2016 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 600 tysięcy euro.
Czy Martin Campana ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Martin Campana nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Martin Campana to uraz z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 56 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Martin Campana?
Martin Campana ma na koncie 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował z Independiente — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Martin Campana?
Martin Campana najczęściej występuje jako Bramkarz (1).
Jaka jest wartość rynkowa Martin Campana?
Wycena 37-letniego Martin Campana według stanu na grudzień 2025 wynosi 100 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 5 milionów euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Martin Campana?
Martin Campana urodził się 29 maja 1989 w Maldonado w Urugwaju. Obecnie piłkarz ma 37 lat.
Martin Campana – statystyki
Szczegółowe statystyki Martin Campana w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Liverpool Montevideo oraz reprezentacja Urugwaju. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Martin Campana vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Martin Campana w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Martin Campana wyglądają następująco: 32 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Martin Campana oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Martin Campana – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Martin Campana w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Ile meczów rozegrał Martin Campana w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Martin Campana rozegrał w barwach Liverpool Montevideo w Urugwajskiej Primera Division 32 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 16 razy i spędził na boisku łącznie 1 395 minut. Średnio dawało to 44 minuty gry na spotkanie.
Martin Campana – transfery
W trakcie kariery Martin Campana zmieniał klub 18 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 738 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Liverpool Montevideo 2026 – obecnie
-
Penarol 2025 – 2026
-
Al Riyadh 2023 – 2024
-
Al Baten 2020 – 2023
-
Independiente 2016 – 2020
-
Defensor Sporting 2016 – 2016
-
Independiente 2016 – 2016
-
Defensor Sporting 2013 – 2016
-
Cerro Largo 2013 – 2013
-
Defensor Sporting 2013 – 2013
-
Cerro Largo 2011 – 2013
-
Racing Montevideo 2010 – 2011
-
Cerro Largo 2008 – 2010
-
Defensor Sporting Club B 2008 – 2008

-
Atenas 2007 – 2008
-
Defensor Sporting Club B 2007 – 2007

-
Deportivo Maldonado 2006 – 2007
-
Defensor Sporting Club B do 2006

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Martin Campana
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 07.01.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2024/25 | 15.01.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2024/25 | 30.06.2024 | — | Rozwiązanie kontraktu | |
| 2023/24 | 30.06.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 23.09.2020 |
|
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 31.12.2016 |
|
600 tys. € | Transfer definitywny |
| 2016/17 | 30.12.2016 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2015/16 | 10.01.2016 |
|
138 tys. € | Wypożyczenie |
| 2013/14 | 23.06.2013 |
|
— | Transfer definitywny |
| 2013/14 | 22.06.2013 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2012/13 | 10.01.2013 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2011/12 | 29.06.2011 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2010/11 | 09.08.2010 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2008/09 | 31.07.2008 |
|
— | Wolny transfer |
| 2008/09 | 29.06.2008 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2007/08 | 30.06.2007 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2007/08 | 29.06.2007 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2006/07 | 31.12.2006 |
|
— | Wypożyczenie |
Historia transferów Martin Campana
Pierwszy transfer Martin Campana w seniorskiej karierze miał miejsce w 2016 roku, gdy przeniósł się z Defensor Sporting do Independiente za 138 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Martin Campana było przejście z Defensor Sporting do Independiente w 2016 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 600 tysięcy euro.
Martin Campana – forma
W ostatnich 5 meczach Martin Campana zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,73. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Martin Campana i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
25 Lut
Koniec
|
Independiente Medellin
0
Liverpool Montevideo
0
CONMEBOL Copa Libertadores, 2. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Liverpool Montevideo
1
Independiente Medellin
2
CONMEBOL Copa Libertadores, 2. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Lis
Dogryw.
|
Liverpool Montevideo
1
Penarol
2
Urugwajska Primera Division, półfinał
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lis
Koniec
|
Atletico Torque
0
Penarol
2
Urugwajska Primera Division, 15. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Paź
Koniec
|
Cerro
2
Penarol
0
Urugwajska Primera Division, 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Paź
Koniec
|
Penarol
3
Wanderers
0
Urugwajska Primera Division, 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Paź
Koniec
|
Penarol
2
Danubio
0
Urugwajska Primera Division, 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Liverpool Montevideo
2
Penarol
2
Urugwajska Primera Division, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Sie
Koniec
|
Racing Club
3
Penarol
1
CONMEBOL Copa Libertadores, 1/16 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Sie
Koniec
|
Penarol
1
Racing Club
0
CONMEBOL Copa Libertadores, 1/16 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Sie
Koniec
|
Penarol
3
Club Nacional
0
Urugwajska Primera Division, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lip
Karne
|
Club Nacional
(3)
0
Penarol
(5)
0
Urugwajska Primera Division, finał
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Cze
Koniec
|
Penarol
2
Cerro
0
Urugwajska Primera Division, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Cze
Koniec
|
Penarol
2
Wanderers
0
Urugwajska Primera Division, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Cze
Koniec
|
Liverpool Montevideo
3
Penarol
2
Urugwajska Primera Division, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Cze
Koniec
|
CA River Plate
1
Penarol
3
Urugwajska Primera Division, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Cze
Koniec
|
Cerro Largo
1
Penarol
1
Urugwajska Primera Division, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Maj
Koniec
|
Penarol
0
Velez Sarsfield
0
CONMEBOL Copa Libertadores, 6. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Maj
Koniec
|
Penarol
2
Plaza Colonia
0
Urugwajska Primera Division, 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Maj
Koniec
|
Penarol
2
Atletico Torque
1
Urugwajska Primera Division, 15. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Maj
Koniec
|
San Antonio Bulo Bulo
0
Penarol
3
CONMEBOL Copa Libertadores, 4. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Maj
Koniec
|
Defensor Sporting
0
Penarol
1
Urugwajska Primera Division, 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Wanderers
1
Penarol
2
Urugwajska Primera Division, 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Penarol
4
Miramar
2
Urugwajska Primera Division, 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Penarol
2
San Antonio Bulo Bulo
0
CONMEBOL Copa Libertadores, 2. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Danubio
0
Penarol
1
Urugwajska Primera Division, 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Velez Sarsfield
2
Penarol
1
CONMEBOL Copa Libertadores, 1. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Mar
Koniec
|
Juventud
0
Penarol
2
Urugwajska Primera Division, 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Mar
Koniec
|
Penarol
0
Liverpool Montevideo
3
Urugwajska Primera Division, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Mar
Koniec
|
Plaza Colonia
1
Penarol
0
Urugwajska Primera Division, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Mar
Koniec
|
Penarol
0
Racing Montevideo
2
Urugwajska Primera Division, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Lut
Koniec
|
CA River Plate
1
Penarol
1
Urugwajska Primera Division, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lut
Koniec
|
Penarol
1
Boston River
1
Urugwajska Primera Division, 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lut
Koniec
|
Club Nacional
1
Penarol
1
Urugwajska Primera Division, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lut
Koniec
|
Progreso
1
Penarol
3
Urugwajska Primera Division, 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Maj
Koniec
|
Al Hazm
1
Al Riyadh
1
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Al Riyadh
2
Al Ahli Saudi
1
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Al Riyadh
1
Al Taee
2
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Al Ettifaq
1
Al Riyadh
0
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Al Riyadh
1
Abha
1
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Al Akhdoud
1
Al Riyadh
2
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Al Ittihad Jeddah
2
Al Riyadh
0
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Gru
Koniec
|
Al Riyadh
1
Damac
0
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Al Taawon
1
Al Riyadh
2
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Al Riyadh
1
Al Fateh
1
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Al Taee
3
Al Riyadh
2
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Al Riyadh
1
Al Ettifaq
0
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Al Riyadh
0
Al Akhdoud
1
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
31 Maj
Koniec
|
Al Taawon
3
Al Baten
1
Saudi Pro League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Maj
Koniec
|
Al Baten
2
Al Adalah
2
Saudi Pro League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Maj
Koniec
|
Al Ittihad Jeddah
1
Al Baten
0
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Al Raed
3
Al Baten
1
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Abha
3
Al Baten
2
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Al Nassr
3
Al Baten
1
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Al Baten
2
Al Shabab (KSA)
4
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Al Baten
0
Al Taawon
1
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.7 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Al Adalah
1
Al Baten
1
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Sty
Koniec
|
Al Baten
1
Al Ittihad Jeddah
2
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Al Baten
0
Al Nassr
4
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
23 Cze
Koniec
|
Al Baten
2
Damac
1
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Al Taawon
1
Al Baten
0
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Al Baten
2
Al Ahli Saudi
2
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Al Baten
2
Al Raed
0
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Al Feiha
1
Al Baten
0
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Al Baten
1
Al Faisaly
0
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Al Baten
3
Al Nassr
4
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Urugwaj
4
Wenezuela
1
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd.
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Sty
Koniec
|
Abha
1
Al Baten
0
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
31 Gru
Koniec
|
Al Baten
2
Al Ittihad Jeddah
3
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.4 | |
|
25 Gru
Koniec
|
Damac
1
Al Baten
1
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Al Baten
0
Al Hazm
0
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.2 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Al Baten
3
Al Taawon
2
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Lis
Koniec
|
Boliwia
3
Urugwaj
0
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd.
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Paź
Koniec
|
Brazylia
4
Urugwaj
1
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd.
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Paź
Koniec
|
Argentyna
3
Urugwaj
0
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd.
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Paź
Koniec
|
Urugwaj
0
Kolumbia
0
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd.
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Paź
Koniec
|
Al Faisaly
2
Al Baten
2
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Al Nassr
1
Al Baten
0
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Urugwaj
1
Ekwador
0
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd.
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Peru
1
Urugwaj
1
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd.
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Sie
Koniec
|
Al Baten
2
Abha
1
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Al Ettifaq
2
Al Baten
1
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Cze
Koniec
|
Wenezuela
0
Urugwaj
0
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd.
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Cze
Koniec
|
Urugwaj
0
Paragwaj
0
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd.
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Maj
Koniec
|
Al Baten
0
Damac
2
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Al Baten
3
Al Ettifaq
2
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Al Hilal
1
Al Baten
1
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.4 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Al Taawon
2
Al Baten
2
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Al Baten
2
Al-Qadisiyah FC
2
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Al Baten
0
Al Faisaly
2
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Al Ahli Saudi
2
Al Baten
2
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
14 Sty
Koniec
|
Al Ettifaq
1
Al Baten
1
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Al Baten
1
Al Nassr
2
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Al Fateh
1
Al Baten
2
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Al Baten
1
Al Taawon
1
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
18 Lis
Koniec
|
Urugwaj
0
Brazylia
2
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd.
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
13 Lis
Koniec
|
Kolumbia
0
Urugwaj
3
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd.
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Al Baten
3
Abha
0
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.2 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Ekwador
4
Urugwaj
2
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd.
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Huracan
1
Independiente
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Fortaleza EC
2
Independiente
1
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Independiente
0
Gimnasia L.P.
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Independiente
1
Arsenal Sarandi
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Independiente
1
Fortaleza EC
0
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Independiente
2
Newell's
3
Liga Profesional (Argentyna)
|
95'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Godoy Cruz
1
Independiente
2
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Union Santa Fe
2
Independiente
2
Liga Profesional (Argentyna)
|
96'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Independiente
0
Lanus
2
Puchar Argentyny
|
96'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Velez Sarsfield
2
Independiente
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
94'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Independiente
3
Talleres Cordoba
2
Liga Profesional (Argentyna)
|
96'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Defensa Y Justicia
0
Independiente
1
Puchar Argentyny
|
95'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Patronato
0
Independiente
1
Puchar Argentyny
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
28 Lip
Koniec
|
Defensa Y Justicia
0
Independiente
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
29 Maj
Koniec
|
Independiente
2
Rionegro Aguilas
0
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Deportivo Binacional
1
Independiente
2
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Independiente
2
Velez Sarsfield
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Mar
Koniec
|
River Plate
3
Independiente
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Gimnasia L.P.
1
Independiente
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Independiente
1
Racing Club
3
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Independiente
1
Talleres Cordoba
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Godoy Cruz
1
Independiente
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Argentinos JRS
0
Independiente
2
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.4 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Atletico Tucuman
4
Independiente
2
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Independiente
3
Huracan
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Patronato
1
Independiente
2
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Independiente
0
River Plate
0
CONMEBOL Copa Libertadores
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.7 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Independiente
3
Colon Santa Fe
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Estudiantes L.P.
2
Independiente
2
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Santos
0
Independiente
0
CONMEBOL Copa Libertadores
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Independiente
0
Defensa Y Justicia
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Newell's
2
Independiente
2
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Cze
Koniec
|
Urugwaj
2
Portugalia
1
Mistrzostwa Świata
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Maj
Koniec
|
Independiente
2
![]()
Deportivo Lara
0
CONMEBOL Copa Libertadores
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Millonarios
1
Independiente
1
CONMEBOL Copa Libertadores
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Independiente
2
Gimnasia L.P.
2
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Corinthians
1
Independiente
2
CONMEBOL Copa Libertadores
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Independiente
0
Defensa Y Justicia
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Independiente
1
Millonarios
0
CONMEBOL Copa Libertadores
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Independiente
2
Argentinos JRS
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
05 Mar
Koniec
|
San Martin S.J.
0
Independiente
4
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
01 Mar
Koniec
|
![]()
Deportivo Lara
1
Independiente
0
CONMEBOL Copa Libertadores
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Independiente
1
Banfield
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Colon Santa Fe
0
Independiente
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Independiente
1
Rosario Central
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Flamengo
1
Independiente
1
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Belgrano Cordoba
0
Independiente
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Independiente
1
Patronato
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Independiente
1
Velez Sarsfield
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Godoy Cruz
1
Independiente
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Independiente
0
Lanus
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 |
W ostatnich 5 meczach Martin Campana 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.42, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.73 — wynik powyżej średniej ligowej (0.00).
W ostatnich 10 meczach Martin Campana 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.42, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.73 — wynik powyżej średniej ligowej (0.00).
W jakiej formie jest Martin Campana?
Martin Campana jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.73. Jego dyspozycja rośnie.
Martin Campana – zarobki
Martin Campana gra w Liverpool Montevideo na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 858 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Martin Campana w Liverpool Montevideo (2019/20)
| Rocznie | 858 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 71 tys. € |
| Tygodniowo | 16 tys. € |
| Dziennie | 2 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Martin Campana w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2019/20 |
|
858 tys. € |
Martin Campana – kontuzje
W trakcie kariery Martin Campana zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 3 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Martin Campana
-
Uraz
16.05.26 – 10.07.26 (56 dni)
Liverpool Montevideo opuszczone: 3 mecze
Czy Martin Campana ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Martin Campana nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Martin Campana to uraz z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 56 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Martin Campana – trofea
W trakcie kariery Martin Campana zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Martin Campana
Jakie trofea zdobył Martin Campana?
Martin Campana zdobył w karierze 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Independiente — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Puchar Urugwaju — 1 raz.
Martin Campana – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Martin Campana wynosi obecnie 100 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Martin Campana na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Martin Campana
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 17.12.2025 | 36 |
|
100 tys. € |
| 25.09.2025 | 36 |
|
150 tys. € |
| 09.06.2025 | 36 |
|
300 tys. € |
| 15.10.2024 | 35 | 300 tys. € | |
| 03.06.2024 | 35 |
|
400 tys. € |
| 14.12.2023 | 34 |
|
450 tys. € |
| 11.06.2023 | 34 |
|
450 tys. € |
| 01.12.2022 | 33 |
|
500 tys. € |
| 29.06.2022 | 33 |
|
700 tys. € |
| 05.01.2022 | 32 |
|
1 mln € |
| 10.06.2021 | 32 |
|
1,4 mln € |
| 30.01.2021 | 31 |
|
1,8 mln € |
| 07.04.2020 | 30 |
|
2,2 mln € |
| 04.12.2019 | 30 |
|
2,7 mln € |
| 05.08.2019 | 30 |
|
3,5 mln € |
| 17.12.2018 | 29 |
|
5 mln € |
| 07.05.2018 | 28 |
|
5 mln € |
| 08.10.2017 | 28 |
|
2,4 mln € |
| 12.02.2017 | 27 |
|
2 mln € |
| 07.08.2016 | 27 |
|
1,8 mln € |
| 05.02.2016 | 26 |
|
1,2 mln € |
| 13.08.2015 | 26 |
|
1,2 mln € |
| 11.02.2015 | 25 |
|
1,1 mln € |
| 14.08.2014 | 25 |
|
1 mln € |
| 19.02.2014 | 24 |
|
1 mln € |
| 25.08.2013 | 24 |
|
700 tys. € |
| 03.02.2013 | 23 |
|
500 tys. € |
| 15.08.2012 | 23 |
|
500 tys. € |
| 02.02.2012 | 22 |
|
350 tys. € |
| 24.08.2011 | 22 |
|
150 tys. € |
| 31.01.2011 | 21 |
|
200 tys. € |
| 24.08.2010 | 21 |
|
300 tys. € |
| 28.01.2010 | 20 |
|
250 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Martin Campana?
Wycena Martin Campana wynosi obecnie 100 tys. €. W szczycie kariery Martin Campana wyceniano na 5 mln €, a najniżej na 100 tys. €.