Marvin Gakpa jest piłkarzem występującym obecnie w FC Rouen. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Marvin Gakpa
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Marvin Gakpa w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Marvin Gakpa wyglądają następująco: 4 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.84, a skuteczność strzałów to 0,0%. Marvin Gakpa oddaje średnio 1,0 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Marvin Gakpa w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Marvin Gakpa rozegrał w barwach FC Rouen w Championnat National 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 288 minut. Średnio dawało to 72 minuty gry na spotkanie.
Czy Marvin Gakpa ma kontuzję?
Obecnie Marvin Gakpa ma uraz — kolano skoczka — i pauzuje w FC Rouen.
Najpoważniejszy uraz w karierze Marvin Gakpa to uraz z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 6 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Marvin Gakpa?
Marvin Gakpa ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2019 roku.
Na jakiej pozycji gra Marvin Gakpa?
Marvin Gakpa najczęściej występuje jako Ofensywny pomocnik (10). W zależności od ustawienia pełni również rolę Środkowy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Marvin Gakpa?
Wycena 33-letniego Marvin Gakpa według stanu na maj 2026 wynosi 150 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1 milion euro, a najniższa 150 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Marvin Gakpa?
Marvin Gakpa urodził się 1 listopada 1993 w Dunkerque we Francji. Obecnie piłkarz ma 33 lata.
Marvin Gakpa – statystyki
Szczegółowe statystyki Marvin Gakpa w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział FC Rouen. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Marvin Gakpa vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Marvin Gakpa w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Marvin Gakpa wyglądają następująco: 4 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.84, a skuteczność strzałów to 0,0%. Marvin Gakpa oddaje średnio 1,0 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Marvin Gakpa – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Marvin Gakpa w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Ile meczów rozegrał Marvin Gakpa w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Marvin Gakpa rozegrał w barwach FC Rouen w Championnat National 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 288 minut. Średnio dawało to 72 minuty gry na spotkanie.
Marvin Gakpa – transfery
W trakcie kariery Marvin Gakpa zmieniał klub 14 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
FC Rouen 2026 – obecnie
-
FC Gobelins 2025 – 2026
-
Al-Mesaimeer SC 2024 – 2025

-
Bandırmaspor 2024 – 2024
-
Manisa BBSK 2021 – 2024
-
Paris FC 2020 – 2021
-
Metz 2018 – 2020
-
Quevilly Rouen 2017 – 2018
-
FC Lorient 2017 – 2017
-
Ajaccio 2016 – 2017
-
FC Lorient 2014 – 2016
-
Lorient II 2013 – 2014
-
Valenciennes B 2012 – 2013

-
Valenciennes US U19 2010 – 2012

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Marvin Gakpa
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 30.06.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2025/26 | 18.08.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2024/25 | 15.08.2024 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 08.02.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 01.09.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 30.06.2020 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 30.06.2018 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 30.06.2017 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 29.06.2017 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
|
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 30.06.2013 |
|
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 30.06.2012 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2010/11 | 30.06.2010 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Marvin Gakpa – forma
W ostatnich 5 meczach Marvin Gakpa zanotował bilans 3 zwycięstwa, 2 remisy i 0 porażek. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,78. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Marvin Gakpa i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
29 Sie
Koniec
|
FC Villefranche Beaujolais
0
FC Rouen
2
Championnat National (Francja), 4. kolejka
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
20 Sie
Koniec
|
FC Rouen
3
Quevilly Rouen
0
Championnat National (Francja), 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
14 Sie
Koniec
|
US Orléans
1
FC Rouen
2
Championnat National (Francja), 2. kolejka
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
07 Sie
Koniec
|
FC Rouen
0
Cannes
0
Championnat National (Francja), 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Concarneau
0
FC Gobelins
0
Championnat National (Francja), 32. kolejka
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
FC Villefranche Beaujolais
3
FC Gobelins
1
Championnat National (Francja), 30. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
6 strzałów (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
FC Gobelins
0
Caen
3
Championnat National (Francja), 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Bourg-en-Bresse 01
1
FC Gobelins
0
Championnat National (Francja), 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
27 Mar
Koniec
|
Stade Briochin
0
FC Gobelins
1
Championnat National (Francja), 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
20 Mar
Koniec
|
FC Gobelins
0
FC Rouen
0
Championnat National (Francja), 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Mar
Koniec
|
US Orléans
2
FC Gobelins
1
Championnat National (Francja), 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Mar
Koniec
|
FC Gobelins
0
Le Puy Foot
1
Championnat National (Francja), 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Chateauroux
0
FC Gobelins
1
Championnat National (Francja), 23. kolejka
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
20 Lut
Koniec
|
FC Gobelins
1
Valenciennes
1
Championnat National (Francja), 22. kolejka
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Lis
Karne
|
Avranches
(5)
0
FC Gobelins
(3)
0
Puchar Francji, finał
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Paź
Koniec
|
FC Gobelins
3
Stade Briochin
0
Championnat National (Francja), 11. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
17 Paź
Koniec
|
FC Rouen
3
FC Gobelins
0
Championnat National (Francja), 10. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
03 Paź
Koniec
|
FC Gobelins
2
US Orléans
2
Championnat National (Francja), 9. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Le Puy Foot
1
FC Gobelins
1
Championnat National (Francja), 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Wrz
Koniec
|
FC Gobelins
1
Chateauroux
1
Championnat National (Francja), 7. kolejka
|
52'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Valenciennes
1
FC Gobelins
0
Championnat National (Francja), 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
FC Gobelins
1
Sochaux-Montbéliard
3
Championnat National (Francja), 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Dijon FCO
4
FC Gobelins
2
Championnat National (Francja), 4. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
22 Sie
Koniec
|
FC Gobelins
1
Fleury 91
0
Championnat National (Francja), 3. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Altay
0
Bandırmaspor
6
1. Lig (Turcja)
|
11'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Bandırmaspor
2
Eyüpspor
3
1. Lig (Turcja)
|
69'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Yeni Çorumspor
0
Bandırmaspor
0
1. Lig (Turcja)
|
75'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
19 Lut
Koniec
|
Gençlerbirliği
0
Bandırmaspor
1
1. Lig (Turcja)
|
66'
|
0 goli
4 strzały
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Bandırmaspor
0
Göztepe
2
1. Lig (Turcja)
|
8'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Trabzonspor
3
Manisa BBSK
1
Puchar Turcji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Gru
Koniec
|
Manisa BBSK
3
Kastamonuspor 1966
0
Puchar Turcji
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lis
Koniec
|
Eyüpspor
2
Manisa BBSK
1
1. Lig (Turcja)
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Manisa BBSK
0
Bandırmaspor
2
1. Lig (Turcja)
|
72'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
05 Lis
Koniec
|
BB Bodrumspor
2
Manisa BBSK
0
1. Lig (Turcja)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Ümraniyespor
3
Manisa BBSK
2
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Gençlerbirliği
1
Manisa BBSK
1
1. Lig (Turcja)
|
5'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Giresunspor
0
Manisa BBSK
0
1. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Sie
Koniec
|
Manisa BBSK
0
Keçiörengücü
0
1. Lig (Turcja)
|
65'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Tuzlaspor
1
Manisa BBSK
2
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Manisa BBSK
2
Altınordu
2
1. Lig (Turcja)
|
74'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.3 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Erzurum BB
1
Manisa BBSK
3
1. Lig (Turcja)
|
89'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Çaykur Rizespor
4
Manisa BBSK
2
1. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lut
Koniec
|
Manisa BBSK
1
Samsunspor
1
1. Lig (Turcja)
|
75'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Manisa BBSK
3
![]()
Elazig Karakocan
0
Puchar Turcji
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lis
Koniec
|
Manisa BBSK
2
Sakaryaspor
1
1. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Paź
Koniec
|
Manisa BBSK
2
Çaykur Rizespor
2
1. Lig (Turcja)
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Manisa BBSK
1
Altay
1
1. Lig (Turcja)
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Manisa BBSK
2
Yeni Malatyaspor
2
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Kocaelispor
2
Manisa BBSK
1
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Altınordu
1
Manisa BBSK
0
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Manisa BBSK
2
Samsunspor
0
1. Lig (Turcja)
|
89'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Manisa BBSK
1
Ankaragucu
1
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Adanaspor
2
Manisa BBSK
0
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Manisa BBSK
2
Eyüpspor
1
1. Lig (Turcja)
|
82'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Manisa BBSK
2
Ümraniyespor
1
1. Lig (Turcja)
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.8 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Bandırmaspor
0
Manisa BBSK
0
1. Lig (Turcja)
|
87'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Manisa BBSK
1
Menemen Belediyespor
1
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.3 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Erzurum BB
1
Manisa BBSK
0
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
09 Sty
Koniec
|
Manisa BBSK
1
İstanbulspor
2
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Bursaspor
1
Manisa BBSK
1
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Balıkesirspor
0
Manisa BBSK
0
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Ankaragucu
2
Manisa BBSK
1
1. Lig (Turcja)
|
1'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Manisa BBSK
0
Adanaspor
3
1. Lig (Turcja)
|
32'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
31 Lip
Koniec
|
Paris FC
2
Dunkerque
1
Ligue 2
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | – | |
|
24 Lip
Koniec
|
Grenoble
0
Paris FC
4
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
08 Maj
Koniec
|
Ajaccio
1
Paris FC
1
Ligue 2
|
3'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Guingamp
0
Paris FC
0
Ligue 2
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Rodez Aveyron
2
Paris FC
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | – | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
1
Paris FC
2
Ligue 2
|
64'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
13 Mar
Koniec
|
Auxerre
0
Paris FC
0
Ligue 2
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
02 Mar
Koniec
|
Paris FC
1
Dunkerque
0
Ligue 2
|
63'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
20 Lut
Koniec
|
Paris FC
1
Chateauroux
0
Ligue 2
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lut
Koniec
|
Pau
1
Paris FC
1
Ligue 2
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
23 Sty
Koniec
|
Paris FC
4
Amiens SC
2
Ligue 2
|
67'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | – | |
|
08 Sty
Koniec
|
Paris FC
1
Ajaccio
1
Ligue 2
|
34'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Sty
Koniec
|
Toulouse
1
Paris FC
0
Ligue 2
|
61'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
22 Gru
Koniec
|
Paris FC
3
Guingamp
2
Ligue 2
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | – | |
|
12 Gru
Koniec
|
Paris FC
1
Rodez Aveyron
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
05 Gru
Koniec
|
Troyes
2
Paris FC
1
Ligue 2
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lis
Koniec
|
Grenoble
0
Paris FC
0
Ligue 2
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lis
Koniec
|
Paris FC
0
Auxerre
3
Ligue 2
|
45'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lis
Koniec
|
Dunkerque
0
Paris FC
1
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lut
Koniec
|
Nantes
0
Metz
0
Ligue 1
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Gru
Koniec
|
Dijon FCO
2
Metz
2
Ligue 1
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Metz
0
Rennes
1
Ligue 1
|
16'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Metz
1
Nantes
0
Ligue 1
|
81'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Metz
0
Paris Saint Germain
2
Ligue 1
|
20'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Nancy
1
Metz
0
Ligue 2
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Metz
3
Valenciennes
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Metz
1
Grenoble
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
![]()
GFC Ajaccio
0
Metz
2
Ligue 2
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Metz
2
Chateauroux
1
Ligue 2
|
83'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Auxerre
0
Metz
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Metz
2
FC Lorient
1
Ligue 2
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.9 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Niort
0
Metz
3
Ligue 2
|
79'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
5 strzałów (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.6 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Metz
1
Sochaux-Montbéliard
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Le Havre
2
Metz
2
Ligue 2
|
37'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Metz
2
Paris FC
0
Ligue 2
|
78'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Metz
1
![]()
Avenir Sportif Beziers
0
Ligue 2
|
77'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
09 Lut
Koniec
|
RC Lens
0
Metz
0
Ligue 2
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lut
Koniec
|
Metz
1
Troyes
1
Ligue 2
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Metz
3
Nancy
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.3 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Metz
1
Clermont
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Metz
2
Red Star FC
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Metz
1
![]()
GFC Ajaccio
0
Ligue 2
|
11'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Metz
0
Auxerre
1
Ligue 2
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Metz
3
Niort
0
Ligue 2
|
84'
|
0 goli
1 strzał
6 kluczowych podań
|
Istotny | 7.9 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
1
Metz
2
Ligue 2
|
71'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Paris FC
2
Metz
1
Ligue 2
|
36'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Metz
2
RC Lens
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Lip
Koniec
|
Brest
0
Metz
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Quevilly Rouen
3
FC Lorient
0
Ligue 2
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.3 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Quevilly Rouen
2
Valenciennes
2
Ligue 2
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.4 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Tours
2
Quevilly Rouen
2
Ligue 2
|
34'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.2 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Le Havre
0
Quevilly Rouen
2
Ligue 2
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 6.9 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Quevilly Rouen
1
Niort
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Lut
Koniec
|
Quevilly Rouen
1
RC Lens
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Nancy
1
Quevilly Rouen
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.0 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Quevilly Rouen
0
Chateauroux
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (4 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Clermont
1
Quevilly Rouen
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Quevilly Rouen
4
Tours
0
Ligue 2
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.6 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Quevilly Rouen
1
US Orléans
0
Ligue 2
|
89'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.2 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Quevilly Rouen
0
Le Havre
2
Ligue 2
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Niort
2
Quevilly Rouen
1
Ligue 2
|
80'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Quevilly Rouen
1
Reims
2
Ligue 2
|
85'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
RC Lens
2
Quevilly Rouen
0
Ligue 2
|
80'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Chateauroux
3
Quevilly Rouen
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Quevilly Rouen
0
Clermont
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
18 Sie
Koniec
|
![]()
GFC Ajaccio
1
Quevilly Rouen
0
Ligue 2
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Lip
Koniec
|
FC Lorient
1
Quevilly Rouen
1
Ligue 2
|
68'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 6.9 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Ajaccio
0
Le Havre
0
Ligue 2
|
68'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Reims
3
Ajaccio
0
Ligue 2
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Auxerre
1
Ajaccio
0
Ligue 2
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Red Star FC
2
Ajaccio
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Bourg-en-Bresse 01
3
Ajaccio
2
Ligue 2
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Istotny | 6.7 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Ajaccio
1
US Orléans
0
Ligue 2
|
84'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Ajaccio
1
Nimes
2
Ligue 2
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Ajaccio
1
Amiens SC
1
Ligue 2
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Lis
Koniec
|
Ajaccio
2
Strasburg
0
Ligue 2
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Le Havre
2
Ajaccio
0
Ligue 2
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Monaco
2
FC Lorient
3
Ligue 1
|
11'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
16 Sie
Koniec
|
FC Lorient
1
SC Bastia
1
Ligue 1
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – |
W ostatnich 5 meczach Marvin Gakpa 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.43, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.78.
W ostatnich 10 meczach Marvin Gakpa 5 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.50, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.78.
W jakiej formie jest Marvin Gakpa?
Marvin Gakpa jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.78 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.84). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Marvin Gakpa – kontuzje
W trakcie kariery Marvin Gakpa zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 10 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Marvin Gakpa
-
Kolano skoczka
pauzuje od 64 dni
29.08.26FC Rouen opuszczone: 9 meczów
-
Uraz
28.10.22 – 02.11.22 (6 dni)
Manisa BBSK opuszczone: 1 mecz
Czy Marvin Gakpa ma kontuzję?
Obecnie Marvin Gakpa ma uraz — kolano skoczka — i pauzuje w FC Rouen.
Najpoważniejszy uraz w karierze Marvin Gakpa to uraz z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 6 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Marvin Gakpa – trofea
W trakcie kariery Marvin Gakpa zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Marvin Gakpa
Jakie trofea zdobył Marvin Gakpa?
Marvin Gakpa zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Metz — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 2. ligi Francji — 1 raz.
Marvin Gakpa – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Marvin Gakpa wynosi obecnie 150 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Marvin Gakpa na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Marvin Gakpa
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 24.05.2026 | 32 |
|
150 tys. € |
| 22.03.2026 | 32 |
|
150 tys. € |
| 07.12.2025 | 32 |
|
200 tys. € |
| 14.10.2025 | 31 |
|
250 tys. € |
| 12.06.2024 | 30 |
|
400 tys. € |
| 25.03.2024 | 30 |
|
425 tys. € |
| 28.12.2023 | 30 |
|
450 tys. € |
| 19.10.2023 | 29 |
|
450 tys. € |
| 22.06.2023 | 29 |
|
600 tys. € |
| 02.04.2023 | 29 |
|
650 tys. € |
| 14.11.2022 | 29 |
|
775 tys. € |
| 09.06.2022 | 28 |
|
850 tys. € |
| 16.03.2022 | 28 |
|
700 tys. € |
| 16.01.2022 | 28 |
|
625 tys. € |
| 21.10.2021 | 27 |
|
700 tys. € |
| 24.06.2021 | 27 |
|
800 tys. € |
| 10.11.2020 | 27 |
|
800 tys. € |
| 07.04.2020 | 26 |
|
800 tys. € |
| 18.12.2019 | 26 |
|
1 mln € |
| 26.06.2019 | 25 |
|
1 mln € |
| 07.01.2019 | 25 |
|
800 tys. € |
| 15.05.2018 | 24 |
|
600 tys. € |
| 14.06.2017 | 23 |
|
300 tys. € |
| 19.03.2017 | 23 |
|
300 tys. € |
| 12.07.2016 | 22 |
|
250 tys. € |
| 03.02.2016 | 22 |
|
250 tys. € |
| 05.09.2015 | 21 |
|
150 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Marvin Gakpa?
Wycena Marvin Gakpa wynosi obecnie 150 tys. €. W szczycie kariery Marvin Gakpa wyceniano na 1 mln €, a najniżej na 150 tys. €.