Matheus Henrique De Souza jest piłkarzem występującym obecnie w Cruzeiro. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Matheus Henrique
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
06 Lis
01:30
|
Cruzeiro
3
Bahia
2
|
8' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Serie A (Brazylia), 34. kolejka | |||||||
|
29 Paź
23:30
|
Atletico-MG
0
Cruzeiro
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Serie A (Brazylia), 33. kolejka | |||||||
|
24 Paź
01:00
|
Cruzeiro
1
Clube do Remo
0
|
28' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Serie A (Brazylia), 32. kolejka | |||||||
Profil gry
Jakie statystyki ma Matheus Henrique w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Matheus Henrique wyglądają następująco: 31 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.50, a skuteczność strzałów to 7,1%. Matheus Henrique oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Matheus Henrique w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Matheus Henrique rozegrał w barwach Cruzeiro w Pucharze Brazylii 5 meczów, w CONMEBOL Copa Libertadores 6 meczów oraz w Serie A (Brazylia) 31 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 17 razy i spędził na boisku łącznie 1 852 minuty. Średnio dawało to 44 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Matheus Henrique
Pierwszy transfer Matheus Henrique w seniorskiej karierze miał miejsce w 2017 roku, gdy przeniósł się z AD São Caetano (SP) do Grêmio FBPA B (-2022) za 90 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Matheus Henrique było przejście z Gremio do Sassuolo w 2022 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 7 milionów euro.
Ile zarabia Matheus Henrique?
Na podstawie kontraktu z Cruzeiro, Matheus Henrique otrzymuje 1,5 miliona euro rocznej pensji, co daje około 123,1 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki De Souza w listopadzie 2026 to 28,4 tysiąca euro, a dziennie około 4 tysiące euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
Czy Matheus Henrique ma kontuzję?
Według stanu na 7 listopada 2026 Matheus Henrique nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Matheus Henrique to uraz łąkotki z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 108 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Matheus Henrique?
Matheus Henrique ma na koncie 5 trofeów. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Gaúcho — 3 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Gremio — 3 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Matheus Henrique?
Matheus Henrique najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Matheus Henrique?
Wycena 28-letniego Matheus Henrique według stanu na wrzesień 2026 wynosi 6 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 22 miliony euro, a najniższa 900 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Matheus Henrique?
Matheus Henrique urodził się 19 grudnia 1997 w São Paulo w Brazylii. Obecnie piłkarz ma 28 lat.
Matheus Henrique - statystyki
Szczegółowe statystyki Matheus Henrique w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Cruzeiro. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Matheus Henrique
Matheus Henrique De Souza vs. inni
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Podania Matheus Henrique
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Matheus Henrique w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Matheus Henrique wyglądają następująco: 31 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.50, a skuteczność strzałów to 7,1%. Matheus Henrique oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Matheus Henrique - transfery
W trakcie kariery Matheus Henrique zmieniał klub 8 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 18,5 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Cruzeiro 2024 – obecnie
-
Sassuolo 2022 – 2024
-
Gremio 2022 – 2022
-
Sassuolo 2021 – 2022
-
Gremio 2018 – 2021
-
AD São Caetano (SP) 2018 – 2018

-
Grêmio FBPA B (-2022) 2017 – 2018

-
AD São Caetano (SP) 2015 – 2017

-
AD São Caetano (SP) U20 do 2015

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Matheus Henrique
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2024/25 | 09.07.2024 |
|
6,3 mln € | Transfer definitywny |
| 2022/23 | 30.06.2022 |
|
7 mln € | Transfer definitywny |
| 2022/23 | 29.06.2022 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2021/22 | 10.08.2021 |
|
5 mln € | Wypożyczenie |
| 2018/19 | 26.09.2018 |
|
145 tys. € | Transfer definitywny |
| 2018/19 | 25.09.2018 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2016/17 | 17.02.2017 |
![]() |
90 tys. € | Wypożyczenie |
| 2015/16 | 31.12.2015 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Matheus Henrique
Pierwszy transfer Matheus Henrique w seniorskiej karierze miał miejsce w 2017 roku, gdy przeniósł się z AD São Caetano (SP) do Grêmio FBPA B (-2022) za 90 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Matheus Henrique było przejście z Gremio do Sassuolo w 2022 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 7 milionów euro.
Matheus Henrique - forma
W ostatnich 5 meczach Matheus Henrique zanotował bilans 4 zwycięstwa, 0 remisów i 1 porażka. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,40. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Występy Matheus Henrique i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
06 Lis
01:30
|
Cruzeiro
3
Bahia
2
|
8' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Serie A (Brazylia), 34. kolejka | |||||||
|
29 Paź
23:30
|
Atletico-MG
0
Cruzeiro
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Serie A (Brazylia), 33. kolejka | |||||||
|
24 Paź
01:00
|
Cruzeiro
1
Clube do Remo
0
|
28' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Serie A (Brazylia), 32. kolejka | |||||||
|
18 Paź
21:00
|
Gremio
2
Cruzeiro
4
|
24' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Serie A (Brazylia), 31. kolejka | |||||||
|
13 Paź
02:00
|
RB Bragantino
4
Cruzeiro
2
|
27' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.1 | ||
| Serie A (Brazylia), 30. kolejka | |||||||
|
08 Paź
02:30
|
Cruzeiro
2
Sao Paulo
0
|
5' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Serie A (Brazylia), 29. kolejka | |||||||
|
20 Wrz
21:00
|
Vitoria
1
Cruzeiro
3
|
34' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Serie A (Brazylia), 28. kolejka | |||||||
|
13 Wrz
02:00
|
Santos
2
Cruzeiro
1
|
74' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Serie A (Brazylia), 27. kolejka | |||||||
|
06 Wrz
21:00
|
Cruzeiro
3
Atletico Paranaense
1
|
89' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.1 | ||
| Serie A (Brazylia), 26. kolejka | |||||||
|
02 Wrz
02:00
|
Atletico-MG
2
Cruzeiro
1
|
25' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Puchar Brazylii, 1/4 finału | |||||||
|
30 Sie
02:20
|
Vasco da Gama
3
Cruzeiro
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Serie A (Brazylia), 25. kolejka | |||||||
|
26 Sie
02:00
|
Cruzeiro
1
Atletico-MG
1
|
3' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Puchar Brazylii, 1/4 finału | |||||||
|
23 Sie
01:30
|
Cruzeiro
2
Flamengo
1
|
86' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | ||
| Serie A (Brazylia), 24. kolejka | |||||||
|
13 Sie
02:30
|
Cruzeiro
1
Flamengo
1
|
79' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores, 1/8 finału | |||||||
|
06 Sie
00:00
|
Cruzeiro
2
Chapecoense-SC
0
|
61' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.2 | ||
| Puchar Brazylii, 1/8 finału | |||||||
|
02 Sie
23:30
|
Chapecoense-SC
0
Cruzeiro
0
|
15' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Puchar Brazylii, 1/8 finału | |||||||
|
31 Lip
02:30
|
Coritiba
0
Cruzeiro
1
|
21' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Serie A (Brazylia), 21. kolejka | |||||||
|
26 Lip
21:00
|
Cruzeiro
0
Botafogo
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Serie A (Brazylia), 20. kolejka | |||||||
|
23 Lip
02:30
|
Internacional
1
Cruzeiro
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Serie A (Brazylia), 19. kolejka | |||||||
|
01 Cze
01:30
|
Cruzeiro
1
Fluminense
1
|
45' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Serie A (Brazylia), 18. kolejka | |||||||
|
29 Maj
02:30
|
Cruzeiro
4
Barcelona SC
0
|
66' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.0 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores, 6. runda | |||||||
|
24 Maj
21:00
|
Cruzeiro
2
Chapecoense-SC
1
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Serie A (Brazylia), 17. kolejka | |||||||
|
10 Maj
02:00
|
Bahia
1
Cruzeiro
2
|
45' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Serie A (Brazylia), 15. kolejka | |||||||
|
07 Maj
04:00
|
U. Catolica
0
Cruzeiro
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores, 4. runda | |||||||
|
03 Maj
02:00
|
Cruzeiro
1
Atletico-MG
3
|
12' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Serie A (Brazylia), 14. kolejka | |||||||
|
29 Kwi
02:30
|
Cruzeiro
1
Boca Juniors
0
|
2' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores, 3. runda | |||||||
|
25 Kwi
23:30
|
Clube do Remo
0
Cruzeiro
1
|
14' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Serie A (Brazylia), 13. kolejka | |||||||
|
23 Kwi
00:00
|
Goias
2
Cruzeiro
2
|
32' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Puchar Brazylii, 1/16 finału | |||||||
|
19 Kwi
01:30
|
Cruzeiro
2
Gremio
0
|
29' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Serie A (Brazylia), 12. kolejka | |||||||
|
16 Kwi
00:00
|
Cruzeiro
1
U. Catolica
2
|
72' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores, 2. runda | |||||||
|
12 Kwi
23:30
|
Cruzeiro
2
RB Bragantino
1
|
21' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Serie A (Brazylia), 11. kolejka | |||||||
|
08 Kwi
02:00
|
Barcelona SC
0
Cruzeiro
1
|
26' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores, 1. runda | |||||||
|
04 Kwi
23:30
|
Sao Paulo
4
Cruzeiro
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Serie A (Brazylia), 10. kolejka | |||||||
|
02 Kwi
01:00
|
Cruzeiro
3
Vitoria
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.2 | ||
| Serie A (Brazylia), 9. kolejka | |||||||
|
22 Mar
20:00
|
Cruzeiro
0
Santos
0
|
89' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Serie A (Brazylia), 8. kolejka | |||||||
|
18 Mar
23:40
|
Atletico Paranaense
2
Cruzeiro
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Serie A (Brazylia), 7. kolejka | |||||||
|
16 Mar
00:30
|
Cruzeiro
3
Vasco da Gama
3
|
89' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Serie A (Brazylia), 6. kolejka | |||||||
|
12 Mar
01:30
|
Flamengo
2
Cruzeiro
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Serie A (Brazylia), 5. kolejka | |||||||
|
26 Lut
00:00
|
Cruzeiro
1
Corinthians
1
|
11' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Serie A (Brazylia), 4. kolejka | |||||||
|
11 Lut
23:00
|
Mirassol
2
Cruzeiro
2
|
45' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Serie A (Brazylia), 3. kolejka | |||||||
|
06 Lut
01:30
|
Cruzeiro
1
Coritiba
2
|
31' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Serie A (Brazylia), 2. kolejka | |||||||
|
30 Sty
01:30
|
Botafogo
4
Cruzeiro
0
|
13' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Serie A (Brazylia), 1. kolejka | |||||||
|
14 Gru
2025
|
Corinthians
(5)
1
Cruzeiro
(4)
2
|
89' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Puchar Brazylii 2025, półfinał | |||||||
|
11 Gru
2025
|
Cruzeiro
0
Corinthians
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Brazylii 2025, półfinał | |||||||
|
07 Gru
2025
|
Santos
3
Cruzeiro
0
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Serie A (Brazylia) 2025, 38. kolejka | |||||||
|
04 Gru
2025
|
Cruzeiro
2
Botafogo
2
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Serie A (Brazylia) 2025, 37. kolejka | |||||||
|
30 Lis
2025
|
Ceará
1
Cruzeiro
1
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Serie A (Brazylia) 2025, 36. kolejka | |||||||
|
20 Lis
2025
|
Juventude
3
Cruzeiro
3
|
45' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Serie A (Brazylia) 2025, 34. kolejka | |||||||
|
06 Paź
2025
|
Cruzeiro
1
Sport Recife
1
|
16' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Serie A (Brazylia) 2025, 27. kolejka | |||||||
|
03 Paź
2025
|
Flamengo
0
Cruzeiro
0
|
87' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Serie A (Brazylia) 2025, 26. kolejka | |||||||
|
27 Wrz
2025
|
Vasco da Gama
2
Cruzeiro
0
|
29' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Serie A (Brazylia) 2025, 25. kolejka | |||||||
|
22 Wrz
2025
|
Cruzeiro
2
RB Bragantino
1
|
19' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Serie A (Brazylia) 2025, 24. kolejka | |||||||
|
16 Wrz
2025
|
Bahia
1
Cruzeiro
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | ||
| Serie A (Brazylia) 2025, 23. kolejka | |||||||
|
12 Wrz
2025
|
Cruzeiro
2
Atletico-MG
0
|
24' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Puchar Brazylii 2025, 1/4 finału | |||||||
|
31 Sie
2025
|
Cruzeiro
1
Sao Paulo
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Serie A (Brazylia) 2025, 22. kolejka | |||||||
|
28 Sie
2025
|
Atletico-MG
0
Cruzeiro
2
|
24' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Puchar Brazylii 2025, 1/4 finału | |||||||
|
23 Sie
2025
|
Cruzeiro
2
Internacional
1
|
23' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Serie A (Brazylia) 2025, 21. kolejka | |||||||
|
19 Sie
2025
|
Mirassol
1
Cruzeiro
1
|
19' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Serie A (Brazylia) 2025, 20. kolejka | |||||||
|
10 Sie
2025
|
Cruzeiro
1
Santos
2
|
19' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Serie A (Brazylia) 2025, 19. kolejka | |||||||
|
08 Sie
2025
|
CRB
0
Cruzeiro
2
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Puchar Brazylii 2025, 1/16 finału | |||||||
|
03 Sie
2025
|
Botafogo
0
Cruzeiro
2
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Serie A (Brazylia) 2025, 18. kolejka | |||||||
|
31 Lip
2025
|
Cruzeiro
0
CRB
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Brazylii 2025, 1/16 finału | |||||||
|
27 Lip
2025
|
Cruzeiro
1
Ceará
2
|
7' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Serie A (Brazylia) 2025, 17. kolejka | |||||||
|
10 Kwi
2025
|
Cruzeiro
1
Mushuc Runa SC
2
|
13' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana 2025, 2. runda | |||||||
|
06 Kwi
2025
|
Internacional
3
Cruzeiro
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Serie A (Brazylia) 2025, 2. kolejka | |||||||
|
02 Kwi
2025
|
Union Santa Fe
1
Cruzeiro
0
|
14' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana 2025, 1. runda | |||||||
|
29 Mar
2025
|
Cruzeiro
2
Mirassol
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Serie A (Brazylia) 2025, 1. kolejka | |||||||
|
23 Lis
2024
|
Racing Club
3
Cruzeiro
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana 2024 | |||||||
|
20 Lis
2024
|
Corinthians
2
Cruzeiro
1
|
26' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Serie A (Brazylia) 2024, 34. kolejka | |||||||
|
09 Lis
2024
|
Cruzeiro
2
Criciuma
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Serie A (Brazylia) 2024, 33. kolejka | |||||||
|
30 Paź
2024
|
Lanus
0
Cruzeiro
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana 2024 | |||||||
|
24 Paź
2024
|
Cruzeiro
1
Lanus
1
|
89' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana 2024 | |||||||
|
29 Wrz
2024
|
Cruzeiro
1
Vasco da Gama
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Serie A (Brazylia) 2024, 28. kolejka | |||||||
|
27 Wrz
2024
|
Cruzeiro
1
Libertad Asuncion
1
|
84' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana 2024 | |||||||
|
15 Wrz
2024
|
Cruzeiro
0
Sao Paulo
1
|
88' |
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| Serie A (Brazylia) 2024, 26. kolejka | |||||||
|
29 Sie
2024
|
Cruzeiro
0
Internacional
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
6 kluczowych podań
|
Decydujący | 8.3 | ||
| Serie A (Brazylia) 2024, 5. kolejka | |||||||
|
26 Sie
2024
|
Internacional
1
Cruzeiro
0
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Serie A (Brazylia) 2024, 24. kolejka | |||||||
|
23 Sie
2024
|
Cruzeiro
(5)
2
Boca Juniors
(4)
1
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana 2024 | |||||||
|
20 Sie
2024
|
Vitoria
2
Cruzeiro
2
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Serie A (Brazylia) 2024, 23. kolejka | |||||||
|
16 Sie
2024
|
Boca Juniors
1
Cruzeiro
0
|
14' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana 2024 | |||||||
|
11 Sie
2024
|
Cruzeiro
0
Atletico-MG
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Serie A (Brazylia) 2024, 22. kolejka | |||||||
|
06 Sie
2024
|
Cruzeiro
1
Fortaleza EC
2
|
69' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.1 | ||
| Serie A (Brazylia) 2024, 21. kolejka | |||||||
|
13 Lip
2024
|
Cruzeiro
2
RB Bragantino
1
|
22' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Serie A (Brazylia) 2024, 17. kolejka | |||||||
|
19 Maj
2024
|
Sassuolo
0
Cagliari
2
|
89' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Serie A 2023/2024 | |||||||
|
12 Maj
2024
|
Genoa FC
2
Sassuolo
1
|
87' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Serie A 2023/2024 | |||||||
|
04 Maj
2024
|
Sassuolo
1
Inter Mediolan
0
|
86' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Serie A 2023/2024 | |||||||
|
21 Kwi
2024
|
Sassuolo
0
Lecce
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Serie A 2023/2024 | |||||||
|
14 Kwi
2024
|
Sassuolo
3
AC Milan
3
|
28' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Serie A 2023/2024 | |||||||
|
05 Kwi
2024
|
Salernitana
2
Sassuolo
2
|
17' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Serie A 2023/2024 | |||||||
|
01 Kwi
2024
|
Sassuolo
1
Udinese
1
|
79' |
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Istotny | 6.9 | ||
| Serie A 2023/2024 | |||||||
|
17 Mar
2024
|
AS Roma
1
Sassuolo
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Serie A 2023/2024 | |||||||
|
03 Mar
2024
|
Hellas Verona
1
Sassuolo
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Serie A 2023/2024 | |||||||
|
28 Lut
2024
|
Sassuolo
1
Napoli
6
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Serie A 2023/2024 | |||||||
|
24 Lut
2024
|
Sassuolo
2
Empoli
3
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Serie A 2023/2024 | |||||||
|
17 Lut
2024
|
Atalanta
3
Sassuolo
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Serie A 2023/2024 | |||||||
|
28 Sty
2024
|
Monza
1
Sassuolo
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Serie A 2023/2024 | |||||||
|
06 Sty
2024
|
Sassuolo
1
Fiorentina
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Serie A 2023/2024 | |||||||
|
30 Gru
2023
|
AC Milan
1
Sassuolo
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Serie A 2023/2024 | |||||||
|
02 Paź
2023
|
Sassuolo
0
Monza
1
|
82' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Serie A 2023/2024 | |||||||
|
27 Wrz
2023
|
Inter Mediolan
1
Sassuolo
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.1 | ||
| Serie A 2023/2024 | |||||||
|
23 Wrz
2023
|
Sassuolo
4
Juventus
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | ||
| Serie A 2023/2024 | |||||||
|
01 Wrz
2023
|
Sassuolo
3
Hellas Verona
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Serie A 2023/2024 | |||||||
|
27 Sie
2023
|
Napoli
2
Sassuolo
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Serie A 2023/2024 | |||||||
|
20 Sie
2023
|
Sassuolo
0
Atalanta
2
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| Serie A 2023/2024 | |||||||
|
13 Sie
2023
|
Cosenza
2
Sassuolo
5
|
120' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.3 | ||
| Puchar Włoch 2023/2024 | |||||||
|
02 Cze
2023
|
Sassuolo
1
Fiorentina
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Serie A 2022/2023 | |||||||
|
26 Maj
2023
|
Sampdoria
2
Sassuolo
2
|
63' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.6 | ||
| Serie A 2022/2023 | |||||||
|
19 Maj
2023
|
Sassuolo
1
Monza
2
|
69' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Serie A 2022/2023 | |||||||
|
08 Maj
2023
|
Sassuolo
1
Bologna FC 1909
1
|
66' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Serie A 2022/2023 | |||||||
|
03 Maj
2023
|
Lazio
2
Sassuolo
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Serie A 2022/2023 | |||||||
|
22 Kwi
2023
|
Salernitana
3
Sassuolo
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.1 | ||
| Serie A 2022/2023 | |||||||
|
16 Kwi
2023
|
Sassuolo
1
Juventus
0
|
71' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Serie A 2022/2023 | |||||||
|
08 Kwi
2023
|
Hellas Verona
2
Sassuolo
1
|
22' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Serie A 2022/2023 | |||||||
|
03 Kwi
2023
|
Sassuolo
1
Torino
1
|
74' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| Serie A 2022/2023 | |||||||
|
17 Mar
2023
|
Sassuolo
1
Spezia
0
|
75' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | ||
| Serie A 2022/2023 | |||||||
|
06 Mar
2023
|
Sassuolo
3
Cremonese
2
|
88' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Serie A 2022/2023 | |||||||
|
25 Lut
2023
|
Lecce
0
Sassuolo
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Serie A 2022/2023 | |||||||
|
04 Lut
2023
|
Sassuolo
1
Atalanta
0
|
67' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | ||
| Serie A 2022/2023 | |||||||
|
22 Sty
2023
|
Monza
1
Sassuolo
1
|
29' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Serie A 2022/2023 | |||||||
|
15 Sty
2023
|
Sassuolo
0
Lazio
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Serie A 2022/2023 | |||||||
|
07 Sty
2023
|
Fiorentina
2
Sassuolo
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Serie A 2022/2023 | |||||||
|
09 Lis
2022
|
Sassuolo
1
AS Roma
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Serie A 2022/2023 | |||||||
|
24 Paź
2022
|
Sassuolo
2
Hellas Verona
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Serie A 2022/2023 | |||||||
|
08 Paź
2022
|
Sassuolo
1
Inter Mediolan
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Serie A 2022/2023 | |||||||
|
02 Paź
2022
|
Sassuolo
5
Salernitana
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Serie A 2022/2023 | |||||||
|
17 Wrz
2022
|
Torino
0
Sassuolo
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Serie A 2022/2023 | |||||||
|
04 Wrz
2022
|
Cremonese
0
Sassuolo
0
|
35' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Serie A 2022/2023 | |||||||
|
27 Sie
2022
|
Spezia
2
Sassuolo
2
|
90' |
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Serie A 2022/2023 | |||||||
|
20 Sie
2022
|
Sassuolo
1
Lecce
0
|
64' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Serie A 2022/2023 | |||||||
|
15 Sie
2022
|
Juventus
3
Sassuolo
0
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.0 | ||
| Serie A 2022/2023 | |||||||
|
22 Maj
2022
|
Sassuolo
0
AC Milan
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Serie A 2021/2022 | |||||||
|
07 Maj
2022
|
Sassuolo
1
Udinese
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.5 | ||
| Serie A 2021/2022 | |||||||
|
30 Kwi
2022
|
Napoli
6
Sassuolo
1
|
65' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Serie A 2021/2022 | |||||||
|
10 Lut
2022
|
Juventus
2
Sassuolo
1
|
30' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Puchar Włoch 2021/2022 | |||||||
|
05 Gru
2021
|
Spezia
2
Sassuolo
2
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Serie A 2021/2022 | |||||||
|
01 Gru
2021
|
Sassuolo
2
Napoli
2
|
29' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Serie A 2021/2022 | |||||||
|
28 Lis
2021
|
AC Milan
1
Sassuolo
3
|
80' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | ||
| Serie A 2021/2022 | |||||||
|
21 Lis
2021
|
Sassuolo
2
Cagliari
2
|
5' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Serie A 2021/2022 | |||||||
|
07 Lis
2021
|
Udinese
3
Sassuolo
2
|
19' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Serie A 2021/2022 | |||||||
|
27 Paź
2021
|
Juventus
1
Sassuolo
2
|
18' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Serie A 2021/2022 | |||||||
|
23 Paź
2021
|
Sassuolo
3
Venezia
1
|
7' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Serie A 2021/2022 | |||||||
|
17 Paź
2021
|
Genoa FC
2
Sassuolo
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Serie A 2021/2022 | |||||||
|
26 Wrz
2021
|
Sassuolo
1
Salernitana
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Serie A 2021/2022 | |||||||
|
17 Wrz
2021
|
Sassuolo
0
Torino
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Serie A 2021/2022 | |||||||
|
29 Sie
2021
|
Sassuolo
0
Sampdoria
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Serie A 2021/2022 | |||||||
|
23 Kwi
2021
|
Gremio
2
Internacional de Bogota
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana 2021 | |||||||
|
15 Kwi
2021
|
Gremio
1
Independiente del Valle
2
|
82' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2021 | |||||||
|
15 Lut
2021
|
Gremio
1
Sao Paulo
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Serie A (Brazylia) 2020/2021 | |||||||
|
09 Lut
2021
|
Botafogo
2
Gremio
5
|
79' |
2 gole
· 40% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.9 | ||
| Serie A (Brazylia) 2020/2021 | |||||||
|
03 Lut
2021
|
Gremio
3
Santos
3
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Serie A (Brazylia) 2020/2021 | |||||||
|
29 Sty
2021
|
Gremio
2
Flamengo
4
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.0 | ||
| Serie A (Brazylia) 2020/2021 | |||||||
|
16 Sty
2021
|
Palmeiras
1
Gremio
1
|
81' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.7 | ||
| Serie A (Brazylia) 2020/2021 | |||||||
|
10 Sty
2021
|
Fortaleza EC
0
Gremio
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.3 | ||
| Serie A (Brazylia) 2020/2021 | |||||||
|
31 Gru
2020
|
Sao Paulo
0
Gremio
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Brazylii 2020/2021 | |||||||
|
28 Gru
2020
|
Gremio
2
Atletico Goianiense
1
|
15' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Serie A (Brazylia) 2020/2021 | |||||||
|
19 Gru
2020
|
Sport Recife
1
Gremio
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.7 | ||
| Serie A (Brazylia) 2020/2021 | |||||||
|
13 Gru
2020
|
Goias
0
Gremio
0
|
78' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Serie A (Brazylia) 2020/2021 | |||||||
|
09 Gru
2020
|
Gremio
1
Santos
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.0 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2020/2021 | |||||||
|
06 Gru
2020
|
Gremio
4
Vasco da Gama
0
|
73' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.1 | ||
| Serie A (Brazylia) 2020/2021 | |||||||
|
30 Lis
2020
|
Gremio
2
Goias
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | ||
| Serie A (Brazylia) 2020/2021 | |||||||
|
23 Lis
2020
|
Corinthians
0
Gremio
0
|
83' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.4 | ||
| Serie A (Brazylia) 2020/2021 | |||||||
|
14 Lis
2020
|
Gremio
4
Ceará
2
|
77' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.1 | ||
| Serie A (Brazylia) 2020/2021 | |||||||
|
11 Lis
2020
|
Cuiaba
1
Gremio
2
|
88' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Brazylii 2020/2021 | |||||||
|
09 Lis
2020
|
Fluminense
0
Gremio
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.3 | ||
| Serie A (Brazylia) 2020/2021 | |||||||
|
03 Lis
2020
|
Gremio
2
RB Bragantino
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | ||
| Serie A (Brazylia) 2020/2021 | |||||||
|
30 Paź
2020
|
Gremio
1
Juventude
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Brazylii 2020/2021 | |||||||
|
18 Paź
2020
|
Sao Paulo
0
Gremio
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.3 | ||
| Serie A (Brazylia) 2020/2021 | |||||||
|
15 Paź
2020
|
Gremio
3
Botafogo
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| Serie A (Brazylia) 2020/2021 | |||||||
|
08 Paź
2020
|
Cruzeiro
1
Sampaio Correa
2
|
63' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Serie B (Brazylia) 2020/2021 | |||||||
|
04 Paź
2020
|
Cuiaba
1
Cruzeiro
0
|
66' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Serie B (Brazylia) 2020/2021 | |||||||
|
03 Paź
2020
|
Gremio
1
Internacional
1
|
90' |
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Serie A (Brazylia) 2020/2021 | |||||||
|
01 Paź
2020
|
Cruzeiro
3
Ponte Preta
0
|
84' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| Serie B (Brazylia) 2020/2021 | |||||||
|
27 Wrz
2020
|
Atletico-MG
3
Gremio
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Serie A (Brazylia) 2020/2021 | |||||||
|
20 Wrz
2020
|
Gremio
1
Palmeiras
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.4 | ||
| Serie A (Brazylia) 2020/2021 | |||||||
|
17 Wrz
2020
|
U. Catolica
2
Gremio
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2020/2021 | |||||||
|
11 Wrz
2020
|
Bahia
0
Gremio
2
|
64' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Serie A (Brazylia) 2020/2021 | |||||||
|
04 Wrz
2020
|
Gremio
1
Sport Recife
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.3 | ||
| Serie A (Brazylia) 2020/2021 | |||||||
|
03 Wrz
2020
|
Brasil DE Pelotas
1
Cruzeiro
0
|
81' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | ||
| Serie B (Brazylia) 2020/2021 | |||||||
|
30 Sie
2020
|
Cruzeiro
1
América Mineiro
2
|
80' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Serie B (Brazylia) 2020/2021 | |||||||
|
23 Sie
2020
|
Confiança
1
Cruzeiro
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| Serie B (Brazylia) 2020/2021 | |||||||
|
23 Sie
2020
|
Vasco da Gama
0
Gremio
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.1 | ||
| Serie A (Brazylia) 2020/2021 | |||||||
|
21 Sie
2020
|
Cruzeiro
0
Chapecoense-SC
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | ||
| Serie B (Brazylia) 2020/2021 | |||||||
|
20 Sie
2020
|
Flamengo
1
Gremio
1
|
89' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Serie A (Brazylia) 2020/2021 | |||||||
|
13 Mar
2020
|
Gremio
0
Internacional
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2020/2021 | |||||||
|
04 Mar
2020
|
America de Cali
0
Gremio
2
|
75' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2020/2021 | |||||||
|
05 Lut
2020
|
Fluminense
1
Union La Calera
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.0 | ||
| CONMEBOL Copa Sudamericana 2020/2021 | |||||||
|
08 Gru
2019
|
Cruzeiro
0
Palmeiras
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | ||
| Serie A (Brazylia) 2019 | |||||||
|
05 Gru
2019
|
Gremio
2
Cruzeiro
0
|
93' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| Serie A (Brazylia) 2019 | |||||||
|
29 Lis
2019
|
Cruzeiro
0
CSA
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Serie A (Brazylia) 2019 | |||||||
|
24 Lis
2019
|
Palmeiras
1
Gremio
2
|
96' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Serie A (Brazylia) 2019 | |||||||
|
24 Lis
2019
|
Santos
4
Cruzeiro
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Istotny | 7.0 | ||
| Serie A (Brazylia) 2019 | |||||||
|
19 Lis
2019
|
Cruzeiro
0
Avai
0
|
96' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | ||
| Serie A (Brazylia) 2019 | |||||||
|
10 Lis
2019
|
Chapecoense-SC
0
Gremio
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Serie A (Brazylia) 2019 | |||||||
|
10 Lis
2019
|
Cruzeiro
0
Atletico-MG
0
|
93' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Serie A (Brazylia) 2019 | |||||||
|
08 Lis
2019
|
Gremio
2
CSA
1
|
95' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Serie A (Brazylia) 2019 | |||||||
|
03 Lis
2019
|
Cruzeiro
1
Bahia
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | ||
| Serie A (Brazylia) 2019 | |||||||
|
03 Lis
2019
|
Gremio
2
Internacional
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | ||
| Serie A (Brazylia) 2019 | |||||||
|
27 Paź
2019
|
Gremio
3
Botafogo
0
|
92' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Serie A (Brazylia) 2019 | |||||||
|
27 Paź
2019
|
Cruzeiro
1
Fortaleza EC
1
|
95' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.4 | ||
| Serie A (Brazylia) 2019 | |||||||
|
24 Paź
2019
|
Flamengo
5
Gremio
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2019 | |||||||
|
20 Paź
2019
|
Corinthians
1
Cruzeiro
2
|
95' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Serie A (Brazylia) 2019 | |||||||
|
17 Paź
2019
|
Cruzeiro
1
Sao Paulo
0
|
95' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Serie A (Brazylia) 2019 | |||||||
|
17 Paź
2019
|
Gremio
0
Bahia
1
|
96' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | ||
| Serie A (Brazylia) 2019 | |||||||
|
14 Paź
2019
|
Chapecoense-SC
1
Cruzeiro
1
|
95' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.0 | ||
| Serie A (Brazylia) 2019 | |||||||
|
10 Paź
2019
|
Cruzeiro
0
Fluminense
0
|
96' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | ||
| Serie A (Brazylia) 2019 | |||||||
|
03 Paź
2019
|
Gremio
1
Flamengo
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.2 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2019 | |||||||
|
01 Paź
2019
|
Goias
1
Cruzeiro
0
|
95' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Serie A (Brazylia) 2019 | |||||||
|
27 Wrz
2019
|
Gremio
6
Avai
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | ||
| Serie A (Brazylia) 2019 | |||||||
|
22 Wrz
2019
|
Santos
0
Gremio
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | ||
| Serie A (Brazylia) 2019 | |||||||
|
15 Wrz
2019
|
Gremio
3
Goias
0
|
70' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Serie A (Brazylia) 2019 | |||||||
|
15 Wrz
2019
|
Palmeiras
1
Cruzeiro
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Serie A (Brazylia) 2019 | |||||||
|
08 Wrz
2019
|
Cruzeiro
1
Gremio
4
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| Serie A (Brazylia) 2019 | |||||||
|
05 Wrz
2019
|
Atletico Paranaense
(5)
2
Gremio
(4)
0
|
95' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Puchar Brazylii 2019 | |||||||
|
02 Wrz
2019
|
Cruzeiro
1
Vasco da Gama
0
|
94' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Serie A (Brazylia) 2019 | |||||||
|
28 Sie
2019
|
Palmeiras
1
Gremio
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.1 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2019 | |||||||
|
26 Sie
2019
|
CSA
1
Cruzeiro
1
|
96' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| Serie A (Brazylia) 2019 | |||||||
|
21 Sie
2019
|
Gremio
0
Palmeiras
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2019 | |||||||
|
18 Sie
2019
|
Cruzeiro
2
Santos
0
|
93' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Serie A (Brazylia) 2019 | |||||||
|
15 Sie
2019
|
Gremio
2
Atletico Paranaense
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.9 | ||
| Puchar Brazylii 2019 | |||||||
|
05 Sie
2019
|
Atletico-MG
2
Cruzeiro
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Serie A (Brazylia) 2019 | |||||||
|
02 Sie
2019
|
Libertad Asuncion
0
Gremio
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2019 | |||||||
|
26 Lip
2019
|
Gremio
2
Libertad Asuncion
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.1 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2019 | |||||||
|
18 Lip
2019
|
Bahia
0
Gremio
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| Puchar Brazylii 2019 | |||||||
|
14 Lip
2019
|
Cruzeiro
0
Botafogo
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.2 | ||
| Serie A (Brazylia) 2019 | |||||||
|
13 Lip
2019
|
Gremio
2
Vasco da Gama
1
|
76' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Serie A (Brazylia) 2019 | |||||||
|
11 Lip
2019
|
Gremio
1
Bahia
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Puchar Brazylii 2019 | |||||||
|
09 Cze
2019
|
Cruzeiro
0
Corinthians
0
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.5 | ||
| Serie A (Brazylia) 2019 | |||||||
|
06 Cze
2019
|
Cruzeiro
(3)
2
Fluminense
(1)
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.1 | ||
| Puchar Brazylii 2019 | |||||||
|
02 Cze
2019
|
Sao Paulo
1
Cruzeiro
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.0 | ||
| Serie A (Brazylia) 2019 | |||||||
|
23 Maj
2019
|
Juventude
0
Gremio
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | ||
| Puchar Brazylii 2019 | |||||||
|
20 Maj
2019
|
Ceará
2
Gremio
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | ||
| Serie A (Brazylia) 2019 | |||||||
|
18 Maj
2019
|
Fluminense
4
Cruzeiro
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Serie A (Brazylia) 2019 | |||||||
|
12 Maj
2019
|
Corinthians
0
Gremio
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | ||
| Serie A (Brazylia) 2019 | |||||||
|
02 Maj
2019
|
Avai
1
Gremio
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | ||
| Serie A (Brazylia) 2019 | |||||||
|
28 Kwi
2019
|
Gremio
1
Santos
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.5 | ||
| Serie A (Brazylia) 2019 | |||||||
|
23 Kwi
2019
|
Deportivo Lara
0
Cruzeiro
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2019 | |||||||
|
11 Kwi
2019
|
Gremio
3
Rosario Central
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2019 | |||||||
|
04 Kwi
2019
|
Emelec
0
Cruzeiro
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2019 | |||||||
|
28 Mar
2019
|
Cruzeiro
2
Deportivo Lara
0
|
90' |
0 goli
3 strzały
|
Istotny | 7.2 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2019 | |||||||
|
07 Mar
2019
|
Rosario Central
1
Gremio
1
|
25' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2019 | |||||||
|
02 Gru
2018
|
Gremio
1
Corinthians
0
|
21' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Serie A (Brazylia) 2018 | |||||||
|
22 Lis
2018
|
Flamengo
2
Gremio
0
|
60' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Serie A (Brazylia) 2018 | |||||||
|
18 Lis
2018
|
Sao Paulo
1
Cruzeiro
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Serie A (Brazylia) 2018 | |||||||
|
27 Paź
2018
|
Gremio
3
Sport Recife
4
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | ||
| Serie A (Brazylia) 2018 | |||||||
|
20 Paź
2018
|
América Mineiro
1
Gremio
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Serie A (Brazylia) 2018 | |||||||
|
18 Paź
2018
|
Corinthians
1
Cruzeiro
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Puchar Brazylii 2018 | |||||||
|
11 Paź
2018
|
Cruzeiro
1
Corinthians
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Puchar Brazylii 2018 | |||||||
|
05 Paź
2018
|
Cruzeiro
1
Boca Juniors
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2018 | |||||||
|
15 Wrz
2018
|
Gremio
2
Parana PR
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.0 | ||
| Serie A (Brazylia) 2018 | |||||||
|
07 Wrz
2018
|
Santos
0
Gremio
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Serie A (Brazylia) 2018 | |||||||
|
26 Sie
2018
|
Cruzeiro
2
Fluminense
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Serie A (Brazylia) 2018 | |||||||
|
16 Sie
2018
|
Cruzeiro
(3)
1
Santos
(0)
2
|
97' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Puchar Brazylii 2018 | |||||||
|
13 Sie
2018
|
Gremio
4
Vitoria
0
|
62' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Serie A (Brazylia) 2018 | |||||||
|
05 Sie
2018
|
Gremio
2
Flamengo
0
|
54' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Serie A (Brazylia) 2018 | |||||||
|
02 Sie
2018
|
Santos
0
Cruzeiro
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | ||
| Puchar Brazylii 2018 | |||||||
|
30 Lip
2018
|
Chapecoense-SC
1
Gremio
1
|
16' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Serie A (Brazylia) 2018 | |||||||
|
10 Cze
2018
|
Chapecoense-SC
2
Cruzeiro
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Serie A (Brazylia) 2018 | |||||||
|
20 Kwi
2018
|
Universidad de Chile
0
Cruzeiro
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2018 | |||||||
|
05 Kwi
2018
|
Cruzeiro
0
Vasco da Gama
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| CONMEBOL Copa Libertadores 2018 | |||||||
|
03 Gru
2017
|
Botafogo
2
Cruzeiro
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Serie A (Brazylia) 2017 | |||||||
|
03 Gru
2017
|
Atletico-MG
4
Gremio
3
|
15' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Serie A (Brazylia) 2017 | |||||||
|
19 Lis
2017
|
Vitoria
1
Cruzeiro
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Serie A (Brazylia) 2017 | |||||||
|
15 Lis
2017
|
Cruzeiro
2
Avai
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | ||
| Serie A (Brazylia) 2017 | |||||||
|
09 Lis
2017
|
Flamengo
2
Cruzeiro
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Serie A (Brazylia) 2017 | |||||||
|
30 Paź
2017
|
Palmeiras
2
Cruzeiro
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.1 | ||
| Serie A (Brazylia) 2017 | |||||||
|
22 Paź
2017
|
Cruzeiro
1
Atletico-MG
3
|
80' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Serie A (Brazylia) 2017 | |||||||
|
12 Paź
2017
|
Gremio
0
Cruzeiro
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.7 | ||
| Serie A (Brazylia) 2017 | |||||||
|
07 Paź
2017
|
Cruzeiro
2
Ponte Preta
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Serie A (Brazylia) 2017 | |||||||
|
21 Lip
2017
|
Fluminense
1
Cruzeiro
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.6 | ||
| Serie A (Brazylia) 2017 | |||||||
|
09 Lip
2017
|
Cruzeiro
3
Palmeiras
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | ||
| Serie A (Brazylia) 2017 | |||||||
|
15 Cze
2017
|
Corinthians
1
Cruzeiro
0
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Serie A (Brazylia) 2017 | |||||||
|
05 Cze
2017
|
Cruzeiro
0
Chapecoense-SC
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| Serie A (Brazylia) 2017 | |||||||
|
28 Maj
2017
|
Santos
0
Cruzeiro
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | ||
| Serie A (Brazylia) 2017 | |||||||
|
22 Maj
2017
|
Sport Recife
1
Cruzeiro
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Serie A (Brazylia) 2017 | |||||||
|
11 Gru
2016
|
Cruzeiro
3
Corinthians
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Serie A (Brazylia) 2016 | |||||||
|
20 Lis
2016
|
Cruzeiro
2
Santos
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Serie A (Brazylia) 2016 | |||||||
|
17 Lis
2016
|
Sport Recife
0
Cruzeiro
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | ||
| Serie A (Brazylia) 2016 | |||||||
|
06 Lis
2016
|
Cruzeiro
4
Fluminense
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Serie A (Brazylia) 2016 | |||||||
|
14 Paź
2016
|
Palmeiras
0
Cruzeiro
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Istotny | 7.2 | ||
| Serie A (Brazylia) 2016 | |||||||
|
09 Paź
2016
|
Cruzeiro
2
Ponte Preta
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.6 | ||
| Serie A (Brazylia) 2016 | |||||||
|
18 Wrz
2016
|
Cruzeiro
1
Atletico-MG
1
|
84' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | ||
| Serie A (Brazylia) 2016 | |||||||
|
16 Wrz
2016
|
Sao Paulo
1
Cruzeiro
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.1 | ||
| Serie A (Brazylia) 2016 | |||||||
|
09 Wrz
2016
|
América Mineiro
0
Cruzeiro
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.5 | ||
| Serie A (Brazylia) 2016 | |||||||
|
21 Sie
2016
|
Figueirense
1
Cruzeiro
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.0 | ||
| Serie A (Brazylia) 2016 | |||||||
|
24 Lip
2016
|
Cruzeiro
1
Sport Recife
2
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.1 | ||
| Serie A (Brazylia) 2016 | |||||||
|
17 Lip
2016
|
Fluminense
2
Cruzeiro
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | ||
| Serie A (Brazylia) 2016 | |||||||
|
12 Lip
2016
|
Cruzeiro
0
Atletico Paranaense
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.1 | ||
| Serie A (Brazylia) 2016 | |||||||
|
30 Cze
2016
|
Chapecoense-SC
3
Cruzeiro
2
|
18' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Serie A (Brazylia) 2016 | |||||||
|
26 Cze
2016
|
Cruzeiro
2
Palmeiras
1
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Serie A (Brazylia) 2016 | |||||||
|
16 Cze
2016
|
Cruzeiro
0
Flamengo
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Serie A (Brazylia) 2016 | |||||||
|
12 Cze
2016
|
Atletico-MG
2
Cruzeiro
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Serie A (Brazylia) 2016 | |||||||
|
05 Cze
2016
|
Cruzeiro
0
Sao Paulo
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | ||
| Serie A (Brazylia) 2016 | |||||||
|
02 Cze
2016
|
Botafogo
0
Cruzeiro
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.5 | ||
| Serie A (Brazylia) 2016 | |||||||
|
26 Maj
2016
|
Santa Cruz
4
Cruzeiro
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.1 | ||
| Serie A (Brazylia) 2016 | |||||||
|
15 Maj
2016
|
Coritiba
1
Cruzeiro
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | ||
| Serie A (Brazylia) 2016 | |||||||
|
15 Lis
2015
|
Cruzeiro
3
Sport Recife
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | ||
| Serie A (Brazylia) 2015 | |||||||
|
08 Lis
2015
|
Cruzeiro
2
Sao Paulo
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.7 | ||
| Serie A (Brazylia) 2015 | |||||||
|
31 Paź
2015
|
Avai
1
Cruzeiro
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Serie A (Brazylia) 2015 | |||||||
|
27 Wrz
2015
|
Cruzeiro
2
Coritiba
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.1 | ||
| Serie A (Brazylia) 2015 | |||||||
|
17 Wrz
2015
|
Cruzeiro
2
Vasco da Gama
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Serie A (Brazylia) 2015 | |||||||
|
11 Wrz
2015
|
Flamengo
2
Cruzeiro
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Serie A (Brazylia) 2015 | |||||||
|
06 Wrz
2015
|
Cruzeiro
5
Figueirense
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Serie A (Brazylia) 2015 | |||||||
|
03 Wrz
2015
|
Ponte Preta
1
Cruzeiro
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.5 | ||
| Serie A (Brazylia) 2015 | |||||||
|
16 Sie
2015
|
Cruzeiro
0
Internacional
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Serie A (Brazylia) 2015 | |||||||
W ostatnich 5 meczach Matheus Henrique 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.94, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.40.
W ostatnich 10 meczach Matheus Henrique 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.77, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.37.
W jakiej formie jest Matheus Henrique?
Matheus Henrique jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.40 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.50). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Ile meczów rozegrał Matheus Henrique w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Matheus Henrique rozegrał w barwach Cruzeiro w Pucharze Brazylii 5 meczów, w CONMEBOL Copa Libertadores 6 meczów oraz w Serie A (Brazylia) 31 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 17 razy i spędził na boisku łącznie 1 852 minuty. Średnio dawało to 44 minuty gry na spotkanie.
Matheus Henrique - zarobki
Matheus Henrique gra w Cruzeiro na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 1,5 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Matheus Henrique w Cruzeiro (2026)
| Rocznie | 1,5 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 123 tys. € |
| Tygodniowo | 28 tys. € |
| Dziennie | 4 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Matheus Henrique w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2026 |
|
1,5 mln € |
| 2025 |
|
1,5 mln € |
| 2024 |
|
1,5 mln € |
| 2023/24 |
|
552 tys. € |
| 2022/23 |
|
552 tys. € |
| 2021/22 |
|
538 tys. € |
| 2021 |
|
618 tys. € |
| 2020 |
|
618 tys. € |
Ile zarabia Matheus Henrique?
Na podstawie kontraktu z Cruzeiro, Matheus Henrique otrzymuje 1,5 miliona euro rocznej pensji, co daje około 123,1 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki De Souza w listopadzie 2026 to 28,4 tysiąca euro, a dziennie około 4 tysiące euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
Matheus Henrique - kontuzje
W trakcie kariery Matheus Henrique zanotował 11 kontuzji, przez które opuścił łącznie 56 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Matheus Henrique
-
Uraz
09.05.26 – 22.05.26 (14 dni)
Cruzeiro opuszczone: 3 mecze
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
11.01.26 – 30.01.26 (20 dni)
Cruzeiro opuszczone: 4 mecze
-
Uraz
13.10.25 – 18.11.25 (37 dni)
Cruzeiro opuszczone: 6 meczów
-
Uraz łąkotki
09.04.25 – 25.07.25 (108 dni)
Cruzeiro opuszczone: 20 meczów
-
Złamanie
26.11.24 – 30.12.24 (35 dni)
Cruzeiro opuszczone: 4 mecze
-
Problemy ze zginaczem biodra
07.10.24 – 21.10.24 (15 dni)
Cruzeiro opuszczone: 1 mecz
-
Odpoczynek
02.01.24 – 04.01.24 (3 dni)
Sassuolo opuszczone: 1 mecz
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
01.10.23 – 23.11.23 (54 dni)
Sassuolo opuszczone: 6 meczów
- Uraz 09.04.22 – 14.04.22 (6 dni)
-
Uraz
19.12.21 – 03.02.22 (47 dni)
Sassuolo opuszczone: 6 meczów
-
Uraz pachwiny
24.05.19 – 10.07.19 (48 dni)
Gremio opuszczone: 5 meczów
Czy Matheus Henrique ma kontuzję?
Według stanu na 7 listopada 2026 Matheus Henrique nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Matheus Henrique to uraz łąkotki z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 108 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Matheus Henrique - trofea
W trakcie kariery Matheus Henrique zdobył 5 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Matheus Henrique
Jakie trofea zdobył Matheus Henrique?
Matheus Henrique zdobył w karierze 5 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował w Gremio — 3 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Gaúcho — 3 razy.
Matheus Henrique - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Matheus Henrique wynosi obecnie 6 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Matheus Henrique na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Matheus Henrique
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 27.09.2026 | 28 |
|
6 mln € |
| 25.05.2026 | 28 |
|
4,5 mln € |
| 09.12.2025 | 27 |
|
4,5 mln € |
| 04.09.2025 | 27 |
|
5 mln € |
| 05.06.2025 | 27 |
|
6 mln € |
| 27.03.2025 | 27 |
|
7 mln € |
| 08.12.2024 | 26 |
|
8 mln € |
| 04.06.2024 | 26 |
|
8,5 mln € |
| 19.12.2023 | 26 |
|
12 mln € |
| 14.06.2023 | 25 |
|
10 mln € |
| 10.11.2022 | 24 |
|
8,5 mln € |
| 06.06.2022 | 24 |
|
11 mln € |
| 14.03.2022 | 24 |
|
12 mln € |
| 27.12.2021 | 24 |
|
14 mln € |
| 27.05.2021 | 23 |
|
15 mln € |
| 08.02.2021 | 23 |
|
15 mln € |
| 08.09.2020 | 22 |
|
20 mln € |
| 07.04.2020 | 22 |
|
17,5 mln € |
| 26.11.2019 | 21 |
|
22 mln € |
| 15.10.2019 | 21 |
|
18 mln € |
| 14.08.2019 | 21 |
|
6 mln € |
| 27.05.2019 | 21 |
|
4 mln € |
| 17.02.2019 | 21 |
|
900 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Matheus Henrique?
Wycena Matheus Henrique wynosi obecnie 6 mln €. W szczycie kariery Matheus Henrique wyceniano na 22 mln €, a najniżej na 900 tys. €.