Matheus Pereira jest piłkarzem występującym obecnie w Cruzeiro. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Matheus Pereira
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Matheus Pereira w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Matheus Pereira wyglądają następująco: 30 meczów, w których zdobył 9 bramek i zanotował 7 asyst. Jego średnia ocena wynosi 7.31, a skuteczność strzałów to 11,0%. Matheus Pereira oddaje średnio 2,7 strzału na mecz, z czego 0,9 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Matheus Pereira w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Matheus Pereira rozegrał w barwach Cruzeiro w Pucharze Brazylii 6 meczów, w CONMEBOL Copa Libertadores 8 meczów oraz w Serie A (Brazylia) 30 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 42 razy i spędził na boisku łącznie 3 701 minut. Średnio dawało to 84 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Matheus Pereira
Pierwszy transfer Matheus Pereira w seniorskiej karierze miał miejsce w 2018 roku, gdy przeniósł się z Sportingu do Nurnberg za 500 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Matheus Pereira było przejście z West Bromwich Albion do Al Hilal w 2021 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 18 milionów euro.
Ile zarabia Matheus Pereira?
Na podstawie kontraktu z Cruzeiro, Matheus Pereira otrzymuje 4 miliony euro rocznej pensji, co daje około 330,6 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Pereira w listopadzie 2026 to 76,3 tysiąca euro, a dziennie około 10,9 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 30 grudnia 2028.
Czy Matheus Pereira ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Matheus Pereira nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Matheus Pereira to uraz kolana z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 68 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Matheus Pereira?
Matheus Pereira ma na koncie 6 trofeów — 5 wywalczył z drużyną, a 1 dołożył indywidualnie. Najwięcej sukcesów świętował z Al Hilal — 4 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Matheus Pereira?
Matheus Pereira najczęściej występuje jako Ofensywny pomocnik (10).
Jaka jest wartość rynkowa Matheus Pereira?
Wycena 30-letniego Matheus Pereira według stanu na maj 2026 wynosi 14 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 15 milionów euro, a najniższa 300 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Matheus Pereira?
Matheus Pereira urodził się 5 maja 1996 w Belo Horizonte w Brazylii. Obecnie piłkarz ma 30 lat.
Matheus Pereira – statystyki
Szczegółowe statystyki Matheus Pereira w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Cruzeiro oraz reprezentacja Brazylii. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Matheus Pereira vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Matheus Pereira w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Matheus Pereira wyglądają następująco: 30 meczów, w których zdobył 9 bramek i zanotował 7 asyst. Jego średnia ocena wynosi 7.31, a skuteczność strzałów to 11,0%. Matheus Pereira oddaje średnio 2,7 strzału na mecz, z czego 0,9 to strzały celne.
Matheus Pereira – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Matheus Pereira w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
29 Paź
Koniec
|
Serie A (Brazylia), 33. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | 7.0 | |||
|
24 Paź
Koniec
|
Serie A (Brazylia), 32. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 1 | – | 7.6 | ||
|
18 Paź
Koniec
|
Serie A (Brazylia), 31. kolejka
|
2:4 | 90' | 0 | 1 | 7.7 | |||
|
13 Paź
Koniec
|
Serie A (Brazylia), 30. kolejka
|
4:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
08 Paź
Koniec
|
Serie A (Brazylia), 29. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 1 | 7.7 | |||
|
20 Wrz
Koniec
|
Serie A (Brazylia), 28. kolejka
|
1:3 | 90' | 1 | 0 | – | 8.2 | ||
|
13 Wrz
Koniec
|
Serie A (Brazylia), 27. kolejka
|
2:1 | 90' | 1 | 0 | – | 7.8 | ||
|
06 Wrz
Koniec
|
Serie A (Brazylia), 26. kolejka
|
3:1 | 90' | 1 | 1 | – | 9.0 | ||
|
02 Wrz
Koniec
|
Puchar Brazylii, 1/4 finału
|
2:1 | 65' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
30 Sie
Koniec
|
Serie A (Brazylia), 25. kolejka
|
3:1 | 28' | 0 | 1 | – | 7.0 |
Ile meczów rozegrał Matheus Pereira w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Matheus Pereira rozegrał w barwach Cruzeiro w Pucharze Brazylii 6 meczów, w CONMEBOL Copa Libertadores 8 meczów oraz w Serie A (Brazylia) 30 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 42 razy i spędził na boisku łącznie 3 701 minut. Średnio dawało to 84 minuty gry na spotkanie.
Matheus Pereira – transfery
W trakcie kariery Matheus Pereira zmieniał klub 18 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 32,6 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Cruzeiro 2024 – obecnie
-
Al Hilal 2024 – 2024
-
Cruzeiro 2023 – 2024
-
Al Hilal 2023 – 2023
-
Al Wahda FC 2023 – 2023
-
Al Hilal 2021 – 2023
-
West Bromwich Albion 2020 – 2021
-
Sporting CP 2020 – 2020
-
West Bromwich Albion 2019 – 2020
-
Sporting CP 2019 – 2019
-
Nurnberg 2018 – 2019
-
Sporting CP 2018 – 2018
-
Chaves 2017 – 2018
-
Sporting CP 2015 – 2017
-
Sporting CP B 2014 – 2015
-
Sporting CP U19 2013 – 2014
-
Atletico CP U17 2011 – 2013

-
Sporting CP Sub-15 2010 – 2011

-
Sporting CP Youth do 2010

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Matheus Pereira
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2024/25 | 30.06.2024 |
|
5 mln € | Transfer definitywny |
| 2024/25 | 29.06.2024 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2023/24 | 23.07.2023 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2023/24 | 29.06.2023 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2022/23 | 21.01.2023 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2021/22 | 05.08.2021 |
|
18 mln € | Transfer definitywny |
| 2020/21 | 16.08.2020 |
|
8,3 mln € | Transfer definitywny |
| 2020/21 | 30.07.2020 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2019/20 | 07.08.2019 |
|
800 tys. € | Wypożyczenie |
| 2019/20 | 29.06.2019 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2018/19 | 30.08.2018 |
|
500 tys. € | Wypożyczenie |
| 2018/19 | 29.06.2018 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2017/18 | 25.07.2017 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2015/16 | 30.09.2015 |
|
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 31.12.2014 |
|
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 30.06.2013 |
|
— | Wolny transfer |
| 2011/12 | 30.06.2011 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2010/11 | 30.06.2010 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Matheus Pereira
Pierwszy transfer Matheus Pereira w seniorskiej karierze miał miejsce w 2018 roku, gdy przeniósł się z Sportingu do Nurnberg za 500 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Matheus Pereira było przejście z West Bromwich Albion do Al Hilal w 2021 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 18 milionów euro.
Matheus Pereira – forma
W ostatnich 5 meczach Matheus Pereira zanotował bilans 4 zwycięstwa, 0 remisów i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 7,29. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Matheus Pereira i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
29 Paź
Koniec
|
Atletico-MG
0
Cruzeiro
1
Serie A (Brazylia), 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Cruzeiro
1
Clube do Remo
0
Serie A (Brazylia), 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.6 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Gremio
2
Cruzeiro
4
Serie A (Brazylia), 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
13 Paź
Koniec
|
RB Bragantino
4
Cruzeiro
2
Serie A (Brazylia), 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Cruzeiro
2
Sao Paulo
0
Serie A (Brazylia), 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały
5 kluczowych podań
|
Istotny | 7.7 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Vitoria
1
Cruzeiro
3
Serie A (Brazylia), 28. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Santos
2
Cruzeiro
1
Serie A (Brazylia), 27. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Cruzeiro
3
Atletico Paranaense
1
Serie A (Brazylia), 26. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
6 kluczowych podań
|
Decydujący | 9.0 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Atletico-MG
2
Cruzeiro
1
Puchar Brazylii, 1/4 finału
|
65'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Vasco da Gama
3
Cruzeiro
1
Serie A (Brazylia), 25. kolejka
|
28'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Cruzeiro
1
Atletico-MG
1
Puchar Brazylii, 1/4 finału
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Cruzeiro
2
Flamengo
1
Serie A (Brazylia), 24. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
6 kluczowych podań
|
Decydujący | 8.2 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Flamengo
2
Cruzeiro
1
CONMEBOL Copa Libertadores, 1/8 finału
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Corinthians
1
Cruzeiro
2
Serie A (Brazylia), 23. kolejka
|
32'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Cruzeiro
1
Flamengo
1
CONMEBOL Copa Libertadores, 1/8 finału
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Cruzeiro
3
Mirassol
1
Serie A (Brazylia), 22. kolejka
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Cruzeiro
2
Chapecoense-SC
0
Puchar Brazylii, 1/8 finału
|
90'
|
0 goli
6 strzałów (2 celne)
6 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
02 Sie
Koniec
|
Chapecoense-SC
0
Cruzeiro
0
Puchar Brazylii, 1/8 finału
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
31 Lip
Koniec
|
Coritiba
0
Cruzeiro
1
Serie A (Brazylia), 21. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
23 Lip
Koniec
|
Internacional
1
Cruzeiro
2
Serie A (Brazylia), 19. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.9 | |
|
01 Cze
Koniec
|
Cruzeiro
1
Fluminense
1
Serie A (Brazylia), 18. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 8.2 | |
|
29 Maj
Koniec
|
Cruzeiro
4
Barcelona SC
0
CONMEBOL Copa Libertadores, 6. runda
|
74'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
5 strzałów (4 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 9.8 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Cruzeiro
2
Chapecoense-SC
1
Serie A (Brazylia), 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Boca Juniors
1
Cruzeiro
1
CONMEBOL Copa Libertadores, 5. runda
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Palmeiras
1
Cruzeiro
1
Serie A (Brazylia), 16. kolejka
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Cruzeiro
1
Goias
0
Puchar Brazylii, 1/16 finału
|
81'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
7 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Bahia
1
Cruzeiro
2
Serie A (Brazylia), 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
07 Maj
Koniec
|
U. Catolica
0
Cruzeiro
0
CONMEBOL Copa Libertadores, 4. runda
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Cruzeiro
1
Atletico-MG
3
Serie A (Brazylia), 14. kolejka
|
78'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Cruzeiro
1
Boca Juniors
0
CONMEBOL Copa Libertadores, 3. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Goias
2
Cruzeiro
2
Puchar Brazylii, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Cruzeiro
2
Gremio
0
Serie A (Brazylia), 12. kolejka
|
68'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
6 kluczowych podań
|
Istotny | 7.7 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Cruzeiro
1
U. Catolica
2
CONMEBOL Copa Libertadores, 2. runda
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
6 strzałów (4 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Cruzeiro
2
RB Bragantino
1
Serie A (Brazylia), 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Barcelona SC
0
Cruzeiro
1
CONMEBOL Copa Libertadores, 1. runda
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.2 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Sao Paulo
4
Cruzeiro
1
Serie A (Brazylia), 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Cruzeiro
3
Vitoria
0
Serie A (Brazylia), 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Cruzeiro
0
Santos
0
Serie A (Brazylia), 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Cruzeiro
3
Vasco da Gama
3
Serie A (Brazylia), 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Flamengo
2
Cruzeiro
0
Serie A (Brazylia), 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Cruzeiro
1
Corinthians
1
Serie A (Brazylia), 4. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.1 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Mirassol
2
Cruzeiro
2
Serie A (Brazylia), 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Cruzeiro
1
Coritiba
2
Serie A (Brazylia), 2. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 8.1 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Botafogo
4
Cruzeiro
0
Serie A (Brazylia), 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
6 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
14 Gru
Karne
|
Corinthians
(5)
1
Cruzeiro
(4)
2
Puchar Brazylii, półfinał
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Cruzeiro
0
Corinthians
1
Puchar Brazylii, półfinał
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Cruzeiro
2
Botafogo
2
Serie A (Brazylia), 37. kolejka
|
96'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.5 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Ceará
1
Cruzeiro
1
Serie A (Brazylia), 36. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Cruzeiro
3
Corinthians
0
Serie A (Brazylia), 35. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Cruzeiro
0
Fluminense
0
Serie A (Brazylia), 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Gremio
0
Cruzeiro
1
Serie A (Brazylia), 32. kolejka
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Cruzeiro
3
Vitoria
1
Serie A (Brazylia), 31. kolejka
|
88'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Palmeiras
0
Cruzeiro
0
Serie A (Brazylia), 30. kolejka
|
95'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Cruzeiro
1
Fortaleza EC
0
Serie A (Brazylia), 29. kolejka
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Atletico-MG
1
Cruzeiro
1
Serie A (Brazylia), 28. kolejka
|
77'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.7 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Cruzeiro
1
Sport Recife
1
Serie A (Brazylia), 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
9 kluczowych podań
|
Decydujący | 7.7 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Flamengo
0
Cruzeiro
0
Serie A (Brazylia), 26. kolejka
|
87'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Vasco da Gama
2
Cruzeiro
0
Serie A (Brazylia), 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
6 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Cruzeiro
2
RB Bragantino
1
Serie A (Brazylia), 24. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał
7 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Bahia
1
Cruzeiro
2
Serie A (Brazylia), 23. kolejka
|
84'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Cruzeiro
2
Atletico-MG
0
Puchar Brazylii, 1/4 finału
|
86'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Cruzeiro
1
Sao Paulo
0
Serie A (Brazylia), 22. kolejka
|
87'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.9 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Atletico-MG
0
Cruzeiro
2
Puchar Brazylii, 1/4 finału
|
89'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Cruzeiro
2
Internacional
1
Serie A (Brazylia), 21. kolejka
|
77'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.9 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Mirassol
1
Cruzeiro
1
Serie A (Brazylia), 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.2 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Cruzeiro
1
Santos
2
Serie A (Brazylia), 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Sie
Koniec
|
CRB
0
Cruzeiro
2
Puchar Brazylii, 1/16 finału
|
89'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Sie
Koniec
|
Botafogo
0
Cruzeiro
2
Serie A (Brazylia), 18. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.8 | |
|
31 Lip
Koniec
|
Cruzeiro
0
CRB
0
Puchar Brazylii, 1/16 finału
|
45'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
27 Lip
Koniec
|
Cruzeiro
1
Ceará
2
Serie A (Brazylia), 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Lip
Koniec
|
Corinthians
0
Cruzeiro
0
Serie A (Brazylia), 16. kolejka
|
89'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Lip
Koniec
|
Cruzeiro
4
Juventude
0
Serie A (Brazylia), 15. kolejka
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Lip
Koniec
|
Fluminense
0
Cruzeiro
2
Serie A (Brazylia), 14. kolejka
|
79'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.6 | |
|
14 Lip
Koniec
|
Cruzeiro
4
Gremio
1
Serie A (Brazylia), 13. kolejka
|
84'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
5 kluczowych podań
|
Istotny | 8.6 | |
|
13 Cze
Koniec
|
Vitoria
0
Cruzeiro
0
Serie A (Brazylia), 12. kolejka
|
74'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Cze
Koniec
|
Cruzeiro
2
Palmeiras
1
Serie A (Brazylia), 11. kolejka
|
88'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
29 Maj
Koniec
|
Cruzeiro
0
Union Santa Fe
0
CONMEBOL Copa Sudamericana, 6. runda
|
60'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Vila Nova
0
Cruzeiro
3
Puchar Brazylii, 3. runda
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
5 kluczowych podań
|
Istotny | 7.7 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Cruzeiro
0
Atletico-MG
0
Serie A (Brazylia), 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Cruzeiro
2
Palestino
1
CONMEBOL Copa Sudamericana, 5. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Maj
Koniec
|
Sport Recife
0
Cruzeiro
4
Serie A (Brazylia), 8. kolejka
|
75'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 9.8 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Mushuc Runa SC
1
Cruzeiro
1
CONMEBOL Copa Sudamericana, 4. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Maj
Koniec
|
Cruzeiro
2
Flamengo
1
Serie A (Brazylia), 7. kolejka
|
88'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Cruzeiro
2
Vila Nova
0
Puchar Brazylii, 3. runda
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Cruzeiro
1
Vasco da Gama
0
Serie A (Brazylia), 6. kolejka
|
84'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
RB Bragantino
1
Cruzeiro
0
Serie A (Brazylia), 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Cruzeiro
3
Bahia
0
Serie A (Brazylia), 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Sao Paulo
1
Cruzeiro
1
Serie A (Brazylia), 3. kolejka
|
86'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Cruzeiro
1
Mushuc Runa SC
2
CONMEBOL Copa Sudamericana, 2. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Cruzeiro
2
Mirassol
1
Serie A (Brazylia), 1. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Juventude
0
Cruzeiro
1
Serie A (Brazylia), 38. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Cruzeiro
1
Palmeiras
2
Serie A (Brazylia), 37. kolejka
|
87'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.3 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Cruzeiro
1
Gremio
1
Serie A (Brazylia), 35. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Racing Club
3
Cruzeiro
1
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
30 Paź
Koniec
|
Lanus
0
Cruzeiro
1
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
86'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
Cruzeiro
1
Lanus
1
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
19 Paź
Koniec
|
Cruzeiro
1
Bahia
1
Serie A (Brazylia), 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.6 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Brazylia
4
Peru
0
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd., 10. runda
|
12'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Cruzeiro
1
Libertad Asuncion
1
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Cruzeiro
0
Sao Paulo
1
Serie A (Brazylia), 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Cruzeiro
0
Internacional
0
Serie A (Brazylia), 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.2 | |
|
23 Sie
Karne
|
Cruzeiro
(5)
2
Boca Juniors
(4)
1
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
16 Sie
Koniec
|
Boca Juniors
1
Cruzeiro
0
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
11 Sie
Koniec
|
Cruzeiro
0
Atletico-MG
0
Serie A (Brazylia), 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Cruzeiro
1
Fortaleza EC
2
Serie A (Brazylia), 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Lip
Koniec
|
Cruzeiro
2
RB Bragantino
1
Serie A (Brazylia), 17. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.6 | |
|
10 Lip
Koniec
|
Gremio
0
Cruzeiro
2
Serie A (Brazylia), 16. kolejka
|
73'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
07 Lip
Koniec
|
Cruzeiro
3
Corinthians
0
Serie A (Brazylia), 15. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.3 | |
|
27 Cze
Koniec
|
Cruzeiro
2
Atletico Paranaense
0
Serie A (Brazylia), 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Istotny | 6.6 | |
|
31 Maj
Koniec
|
Cruzeiro
1
Universidad Catolica
0
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Cruzeiro
3
Vitoria
1
Serie A (Brazylia), 4. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Union La Calera
0
Cruzeiro
0
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Atletico-MG
3
Cruzeiro
0
Serie A (Brazylia), 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Cruzeiro
3
Alianza Petrolera
3
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | – | |
|
03 Gru
Koniec
|
Botafogo
0
Cruzeiro
0
Serie A (Brazylia)
|
68'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Cruzeiro
1
Atletico Paranaense
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.8 | |
|
18 Lis
Koniec
|
Fortaleza EC
0
Cruzeiro
1
Serie A (Brazylia)
|
31'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Coritiba
1
Cruzeiro
0
Serie A (Brazylia)
|
87'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Cruzeiro
1
Internacional
2
Serie A (Brazylia)
|
69'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Sao Paulo
1
Cruzeiro
0
Serie A (Brazylia)
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Cruzeiro
3
Bahia
0
Serie A (Brazylia)
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Cruzeiro
0
Flamengo
2
Serie A (Brazylia)
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Cuiaba
0
Cruzeiro
0
Serie A (Brazylia)
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Al Wahda FC
1
Baniyas SC
1
UAE League
|
88'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Khorfakkan
0
Al Wahda FC
2
UAE League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Al Wahda FC
3
Al-Jazira
1
UAE League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Dibba Al-Fujairah
1
Al Wahda FC
1
UAE League
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Al Wahda FC
0
Sharjah FC
0
UAE League
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Al Wahda FC
0
Al Ain
3
UAE League
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Al Wahda FC
1
Shabab Al Ahli Dubai
1
UAE League
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.6 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Al Wahda FC
3
Al-Wasl FC
3
UAE League
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Al Taee
2
Al Hilal
3
Saudi Pro League
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Al Hilal
1
Al Taawon
2
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
5 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Al Hilal
3
Al Wehda FC
0
Saudi Pro League
|
25'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Al Fateh
0
Al Hilal
1
Saudi Pro League
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Al Feiha
1
Al Hilal
0
Saudi Pro League
|
87'
|
0 goli
3 strzały
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Al Hilal
2
Al Ittihad Jeddah
1
Saudi Pro League
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Al Nassr
0
Al Hilal
4
Saudi Pro League
|
78'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.4 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Al Hilal
3
Al Taawon
2
Saudi Pro League
|
88'
|
0 goli
3 strzały
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.3 | |
|
31 Gru
Koniec
|
Al Faisaly
2
Al Hilal
3
Saudi Pro League
|
88'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.2 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Al Hilal
0
Al Nassr
2
Saudi Pro League
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Abha
1
Al Hilal
1
Saudi Pro League
|
81'
|
0 goli
4 strzały
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.2 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Al Ahli Saudi
1
Al Hilal
1
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Al Hilal
3
Al Raed
2
Saudi Pro League
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.0 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Al Hilal
3
Al Ettifaq
2
Saudi Pro League
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.0 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Al Taawon
1
Al Hilal
2
Saudi Pro League
|
5'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Leicester City
3
West Bromwich Albion
0
Premier League
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Burnley
0
West Bromwich Albion
0
Premier League
|
90'
|
0 goli
6 strzałów (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Tottenham
2
West Bromwich Albion
0
Premier League
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Sty
Koniec
|
West Bromwich Albion
2
Fulham
2
Premier League
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 6.6 | |
|
26 Sty
Koniec
|
West Bromwich Albion
0
Manchester City
5
Premier League
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Sty
Koniec
|
Wolverhampton
2
West Bromwich Albion
3
Premier League
|
82'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.7 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Manchester United
1
West Bromwich Albion
0
Premier League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Southampton
2
West Bromwich Albion
0
Premier League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
West Bromwich Albion
3
Chelsea
3
Premier League
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.5 | |
|
22 Wrz
Karne
|
West Bromwich Albion
(4)
2
Brentford
(5)
2
Puchar Ligi Angielskiej
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Everton
5
West Bromwich Albion
2
Premier League
|
71'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.4 | |
|
22 Lip
Koniec
|
West Bromwich Albion
2
Queens Park Rangers
2
Championship
|
80'
|
0 goli
5 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
05 Lip
Koniec
|
West Bromwich Albion
4
Hull City
2
Championship
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
7 kluczowych podań
|
Decydujący | 8.8 | |
|
26 Cze
Koniec
|
Brentford
1
West Bromwich Albion
0
Championship
|
89'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
29 Lut
Koniec
|
West Bromwich Albion
0
Wigan Athletic
1
Championship
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Bristol City
0
West Bromwich Albion
3
Championship
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Millwall
0
West Bromwich Albion
2
Championship
|
76'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
5 kluczowych podań
|
Istotny | 7.6 | |
|
01 Sty
Koniec
|
West Bromwich Albion
1
Leeds United
1
Championship
|
94'
|
0 goli
3 strzały (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Hull City
0
West Bromwich Albion
1
Championship
|
90'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.8 | |
|
26 Paź
Koniec
|
West Bromwich Albion
2
Charlton Athletic
2
Championship
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.6 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Middlesbrough
0
West Bromwich Albion
1
Championship
|
96'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Queens Park Rangers
0
West Bromwich Albion
2
Championship
|
87'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Derby County
1
West Bromwich Albion
1
Championship
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
13 Sie
Koniec
|
West Bromwich Albion
1
Millwall
2
Puchar Ligi Angielskiej
|
35'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Nurnberg
1
Schalke 04
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.4 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
VfB Stuttgart
1
Nurnberg
1
Bundesliga
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.5 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Fortuna Düsseldorf
2
Nurnberg
1
Bundesliga
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 3.0 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Nurnberg
0
Borussia Dortmund
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Nurnberg
0
VfL Wolfsburg
2
Bundesliga
|
71'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Nurnberg
0
VfB Stuttgart
2
Bundesliga
|
7'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Borussia Dortmund
7
Nurnberg
0
Bundesliga
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Werder Brema
1
Nurnberg
1
Bundesliga
|
61'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
11 Maj
Koniec
|
![]()
Aves
2
Chaves
3
Liga Portugal
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.0 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Boavista
3
Chaves
3
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Chaves
1
![]()
Belenenses SAD
1
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Chaves
2
Estoril Praia
0
Liga Portugal
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Moreirense
0
Chaves
1
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Chaves
0
FC Porto
4
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Sty
Koniec
|
CS Marítimo
1
Chaves
2
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.0 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Chaves
0
Boavista
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
24 Lis
Koniec
|
![]()
Belenenses SAD
0
Chaves
1
Liga Portugal
|
83'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.7 | |
|
29 Paź
Koniec
|
SC Braga
1
Chaves
0
Liga Portugal
|
67'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Chaves
0
Feirense
2
Liga Portugal
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Vitória Guimarães
3
Chaves
2
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Istotny | 7.6 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Sporting CP
1
![]()
Belenenses SAD
3
Liga Portugal
|
68'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Sporting CP
3
CS Marítimo
1
Liga Portugal
|
13'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Sporting CP
3
Moreirense
1
Liga Portugal
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Sporting CP
1
![]()
Belenenses SAD
0
Liga Portugal
|
23'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.8 |
W ostatnich 5 meczach Matheus Pereira 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.49, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.29 — wynik powyżej średniej ligowej (5.36).
W ostatnich 10 meczach Matheus Pereira 7 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 2 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.26, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.47 — wynik powyżej średniej ligowej (5.36).
W jakiej formie jest Matheus Pereira?
Matheus Pereira jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 3 asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.29 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (7.31). Jego dyspozycja rośnie.
Matheus Pereira – zarobki
Matheus Pereira gra w Cruzeiro na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 4 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Matheus Pereira w Cruzeiro (2026)
| Rocznie | 4 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 331 tys. € |
| Tygodniowo | 76 tys. € |
| Dziennie | 11 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Matheus Pereira w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2026 |
|
4 mln € |
| 2025 |
|
2,3 mln € |
| 2024 |
|
2,3 mln € |
| 2023 |
|
2,3 mln € |
| 2020/21 |
|
382 tys. € |
| 2019/20 |
|
355 tys. € |
| 2018/19 |
|
359 tys. € |
| 2017/18 |
|
379 tys. € |
| 2016/17 |
|
343 tys. € |
| 2015/16 |
|
79 tys. € |
Ile zarabia Matheus Pereira?
Na podstawie kontraktu z Cruzeiro, Matheus Pereira otrzymuje 4 miliony euro rocznej pensji, co daje około 330,6 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Pereira w listopadzie 2026 to 76,3 tysiąca euro, a dziennie około 10,9 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 30 grudnia 2028.
Matheus Pereira – kontuzje
W trakcie kariery Matheus Pereira zanotował 3 kontuzje, przez które opuścił łącznie 9 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Matheus Pereira
- Uraz 20.04.25 – 24.04.25 (5 dni)
-
Uraz kolana
07.08.23 – 13.10.23 (68 dni)
Cruzeiro opuszczone: 7 meczów
-
Uraz
04.05.19 – 31.05.19 (28 dni)
Nurnberg opuszczone: 2 mecze
Czy Matheus Pereira ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Matheus Pereira nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Matheus Pereira to uraz kolana z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 68 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Matheus Pereira – trofea
W trakcie kariery Matheus Pereira zdobył 6 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Matheus Pereira
Jakie trofea zdobył Matheus Pereira?
Matheus Pereira zdobył w karierze 6 trofeów — 5 drużynowych i 1 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w Al Hilal — 4 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Mineiro — 1 raz.
Matheus Pereira – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Matheus Pereira wynosi obecnie 14 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Matheus Pereira na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Matheus Pereira
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 25.05.2026 | 30 |
|
14 mln € |
| 09.12.2025 | 29 |
|
14 mln € |
| 04.09.2025 | 29 |
|
12 mln € |
| 05.06.2025 | 29 |
|
11 mln € |
| 08.12.2024 | 28 |
|
10 mln € |
| 26.09.2024 | 28 |
|
8,5 mln € |
| 16.06.2024 | 28 |
|
7 mln € |
| 27.03.2024 | 27 |
|
5 mln € |
| 10.12.2023 | 27 |
|
5 mln € |
| 30.05.2023 | 27 |
|
7 mln € |
| 01.12.2022 | 26 |
|
10 mln € |
| 29.06.2022 | 26 |
|
11 mln € |
| 05.01.2022 | 25 |
|
12,5 mln € |
| 07.06.2021 | 25 |
|
15 mln € |
| 17.03.2021 | 24 |
|
13 mln € |
| 12.10.2020 | 24 |
|
13 mln € |
| 07.04.2020 | 23 |
|
9,5 mln € |
| 26.02.2020 | 23 |
|
12 mln € |
| 16.10.2019 | 23 |
|
7 mln € |
| 04.06.2019 | 23 |
|
5,5 mln € |
| 17.12.2018 | 22 |
|
2,5 mln € |
| 12.06.2018 | 22 | 3 mln € | |
| 06.02.2018 | 21 | 1,5 mln € | |
| 05.11.2017 | 21 | 1,8 mln € | |
| 25.06.2017 | 21 |
|
2 mln € |
| 21.02.2017 | 20 |
|
2 mln € |
| 28.07.2016 | 20 |
|
2,5 mln € |
| 23.02.2016 | 19 |
|
2,5 mln € |
| 30.07.2015 | 19 |
|
300 tys. € |
| 13.01.2015 | 18 |
|
300 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Matheus Pereira?
Wycena Matheus Pereira wynosi obecnie 14 mln €. W szczycie kariery Matheus Pereira wyceniano na 15 mln €, a najniżej na 300 tys. €.