Matheus Thuler jest piłkarzem występującym obecnie w Vissel Kobe. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Matheus Thuler
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Matheus Thuler w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Matheus Thuler wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.90, a skuteczność strzałów to 8,3%. Matheus Thuler oddaje średnio 0,9 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Matheus Thuler w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Matheus Thuler rozegrał w barwach Vissel Kobe w AFC Champions League Elite 2 mecze, w J1 League 13 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 13 razy i spędził na boisku łącznie 1 185 minut. Średnio dawało to 79 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Matheus Thuler
Pierwszy transfer Matheus Thuler w seniorskiej karierze miał miejsce w 2021 roku, gdy przeniósł się z Flamengo do Montpellier za 200 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Matheus Thuler było przejście z Flamengo do Vissel Kobe w 2023 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 870 tysięcy euro.
Jakie trofea zdobył Matheus Thuler?
Matheus Thuler ma na koncie 13 trofeów — 12 wywalczył z drużyną, a 1 dołożył indywidualnie. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Japonii — 3 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Flamengo — 7 trofeów. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Matheus Thuler?
Matheus Thuler najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Matheus Thuler?
Wycena 27-letniego Matheus Thuler według stanu na czerwiec 2026 wynosi 1,8 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 2 miliony euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Matheus Thuler?
Matheus Thuler urodził się 10 marca 1999 w Rio de Janeiro w Brazylii. Obecnie piłkarz ma 27 lat.
Matheus Thuler – statystyki
Szczegółowe statystyki Matheus Thuler w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Vissel Kobe. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Matheus Thuler vs. inni
Jakie statystyki ma Matheus Thuler w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Matheus Thuler wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.90, a skuteczność strzałów to 8,3%. Matheus Thuler oddaje średnio 0,9 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Matheus Thuler – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Matheus Thuler w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
J1 League (Japonia), 13. kolejka
|
3:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.9 | ||
|
24 Paź
Koniec
|
J1 League (Japonia), 12. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
21 Paź
Koniec
|
J1 League (Japonia), 11. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
18 Paź
Koniec
|
J1 League (Japonia), 10. kolejka
|
0:3 | 90' | 1 | 0 | – | 7.9 | ||
|
14 Paź
Koniec
|
AFC Champions League Elite, 2. runda
|
2:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
09 Paź
Koniec
|
J1 League (Japonia), 9. kolejka
|
4:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
20 Wrz
Koniec
|
J1 League (Japonia), 8. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | 7.2 | ||
|
16 Wrz
Koniec
|
AFC Champions League Elite, 1. runda
|
1:2 | 15' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
11 Wrz
Koniec
|
J1 League (Japonia), 7. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
06 Wrz
Koniec
|
J1 League (Japonia), 6. kolejka
|
3:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.5 |
Ile meczów rozegrał Matheus Thuler w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Matheus Thuler rozegrał w barwach Vissel Kobe w AFC Champions League Elite 2 mecze, w J1 League 13 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 13 razy i spędził na boisku łącznie 1 185 minut. Średnio dawało to 79 minut gry na spotkanie.
Matheus Thuler – transfery
W trakcie kariery Matheus Thuler zmieniał klub 7 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 1,1 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Vissel Kobe 2023 – obecnie
-
Flamengo 2022 – 2023
-
Vissel Kobe 2022 – 2022
-
Flamengo 2022 – 2022
-
Montpellier 2021 – 2022
-
Flamengo 2017 – 2021
-
CR Flamengo B 2016 – 2017

-
CR Flamengo (RJ) U20 do 2016

Transfery Matheus Thuler
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2022/23 | 08.01.2023 |
|
870 tys. € | Transfer definitywny |
| 2022/23 | 30.12.2022 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2022/23 | 30.07.2022 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2022/23 | 29.06.2022 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2021/22 | 30.06.2021 |
|
200 tys. € | Wypożyczenie |
| 2017/18 | 31.12.2017 |
|
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 31.12.2016 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Matheus Thuler
Pierwszy transfer Matheus Thuler w seniorskiej karierze miał miejsce w 2021 roku, gdy przeniósł się z Flamengo do Montpellier za 200 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Matheus Thuler było przejście z Flamengo do Vissel Kobe w 2023 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 870 tysięcy euro.
Matheus Thuler – forma
W ostatnich 5 meczach Matheus Thuler zanotował bilans 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,93. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Forma Matheus Thuler i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Vissel Kobe
3
Nagoya Grampus
1
J1 League (Japonia), 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Vissel Kobe
0
Machida Zelvia
0
J1 League (Japonia), 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Kawasaki Frontale
2
Vissel Kobe
1
J1 League (Japonia), 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Fagiano Okayama
0
Vissel Kobe
3
J1 League (Japonia), 10. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.9 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Vissel Kobe
2
Jeonbuk Motors
0
AFC Champions League Elite, 2. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Paź
Koniec
|
Kashiwa Reysol
4
Vissel Kobe
2
J1 League (Japonia), 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Gamba Osaka
0
Vissel Kobe
1
J1 League (Japonia), 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Port FC
1
Vissel Kobe
2
AFC Champions League Elite, 1. runda
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Vissel Kobe
2
Kashima Antlers
1
J1 League (Japonia), 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Vissel Kobe
3
V-varen Nagasaki
1
J1 League (Japonia), 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Tokio Verdy
0
Vissel Kobe
2
J1 League (Japonia), 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Vissel Kobe
1
Cerezo Osaka
0
J1 League (Japonia), 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Yokohama Marinos
1
Vissel Kobe
0
J1 League (Japonia), 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Vissel Kobe
2
FC Tokyo
2
J1 League (Japonia), 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
08 Sie
Koniec
|
Avispa Fukuoka
0
Vissel Kobe
1
J1 League (Japonia), 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.4 | |
|
30 Maj
Koniec
|
Vissel Kobe
5
Kashima Antlers
0
J1 League (Japonia), finał
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Avispa Fukuoka
0
Vissel Kobe
1
J1 League (Japonia), 18. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.6 | |
|
17 Maj
Karne
|
V-varen Nagasaki
(3)
2
Vissel Kobe
(2)
2
J1 League (Japonia), 17. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.7 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Vissel Kobe
1
Kyoto Sanga
0
J1 League (Japonia), 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Vissel Kobe
0
Fagiano Okayama
3
J1 League (Japonia), 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
06 Maj
Karne
|
Sanfrecce Hiroshima
(4)
1
Vissel Kobe
(5)
1
J1 League (Japonia), 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Gamba Osaka
5
Vissel Kobe
0
J1 League (Japonia), 14. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Vissel Kobe
1
Al Ahli Saudi
2
AFC Champions League Elite, półfinał
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
16 Kwi
Karne
|
Al Sadd
(4)
3
Vissel Kobe
(5)
3
AFC Champions League Elite, 1/4 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Vissel Kobe
3
Nagoya Grampus
2
J1 League (Japonia), 10. kolejka
|
109'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Vissel Kobe
2
Shimizu S-pulse
0
J1 League (Japonia), 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
27 Mar
Koniec
|
Vissel Kobe
2
Sanfrecce Hiroshima
1
J1 League (Japonia), 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Mar
Karne
|
Cerezo Osaka
(6)
1
Vissel Kobe
(5)
1
J1 League (Japonia), 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
18 Mar
Karne
|
Vissel Kobe
(3)
2
Gamba Osaka
(5)
2
J1 League (Japonia), 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.9 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Nagoya Grampus
0
Vissel Kobe
3
J1 League (Japonia), 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Vissel Kobe
2
FC Seoul
1
AFC Champions League Elite, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Mar
Koniec
|
FC Seoul
0
Vissel Kobe
1
AFC Champions League Elite, 1/16 finału
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.5 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Vissel Kobe
2
Avispa Fukuoka
1
J1 League (Japonia), 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Shimizu S-pulse
1
Vissel Kobe
0
J1 League (Japonia), 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Vissel Kobe
2
V-varen Nagasaki
0
J1 League (Japonia), 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Vissel Kobe
2
FC Seoul
0
AFC Champions League Elite, 7. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
06 Lut
Karne
|
Kyoto Sanga
(1)
1
Vissel Kobe
(4)
1
J1 League (Japonia), 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Kyoto Sanga
2
Vissel Kobe
0
J1 League (Japonia), 38. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Vissel Kobe
0
FC Tokyo
0
J1 League (Japonia), 37. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Gamba Osaka
1
Vissel Kobe
1
J1 League (Japonia), 36. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Vissel Kobe
1
Ulsan Hyundai FC
0
AFC Champions League Elite, 4. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Albirex Niigata
2
Vissel Kobe
2
J1 League (Japonia), 35. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Vissel Kobe
0
Kashima Antlers
0
J1 League (Japonia), 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Vissel Kobe
1
Melbourne City FC
0
AFC Champions League Elite, 2. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Vissel Kobe
2
Shimizu S-pulse
1
J1 League (Japonia), 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
SHANGHAI SIPG
0
Vissel Kobe
3
AFC Champions League Elite, 1. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Vissel Kobe
1
Yokohama Marinos
0
J1 League (Japonia), 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Cerezo Osaka
1
Vissel Kobe
1
J1 League (Japonia), 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
0
Vissel Kobe
1
J1 League (Japonia), 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Vissel Kobe
0
Yokohama FC
1
J1 League (Japonia), 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Machida Zelvia
2
Vissel Kobe
0
J1 League (Japonia), 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
20 Lip
Koniec
|
Fagiano Okayama
1
Vissel Kobe
2
J1 League (Japonia), 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
05 Lip
Koniec
|
Vissel Kobe
4
Shonan Bellmare
0
J1 League (Japonia), 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
02 Lip
Koniec
|
Vissel Kobe
1
Sanfrecce Hiroshima
0
J1 League (Japonia), 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Cze
Koniec
|
Avispa Fukuoka
0
Vissel Kobe
0
J1 League (Japonia), 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
21 Cze
Koniec
|
Kawasaki Frontale
1
Vissel Kobe
2
J1 League (Japonia), 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Cze
Koniec
|
Vissel Kobe
2
Nagoya Grampus
1
J1 League (Japonia), 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
31 Maj
Koniec
|
Kashiwa Reysol
1
Vissel Kobe
3
J1 League (Japonia), 19. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.5 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Shimizu S-pulse
3
Vissel Kobe
2
J1 League (Japonia), 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Yokohama Marinos
1
Vissel Kobe
2
J1 League (Japonia), 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Vissel Kobe
3
Gamba Osaka
2
J1 League (Japonia), 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.7 | |
|
10 Maj
Koniec
|
FC Tokyo
1
Vissel Kobe
0
J1 League (Japonia), 16. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Vissel Kobe
2
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia), 12. kolejka
|
45'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.7 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Tokio Verdy
0
Vissel Kobe
1
J1 League (Japonia), 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Vissel Kobe
0
Albirex Niigata
1
J1 League (Japonia), 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Yokohama FC
0
Vissel Kobe
1
J1 League (Japonia), 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Kashima Antlers
1
Vissel Kobe
0
J1 League (Japonia), 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Shonan Bellmare
1
Vissel Kobe
2
J1 League (Japonia), 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Vissel Kobe
2
Gwangju FC
0
AFC Champions League Elite
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Vissel Kobe
0
Avispa Fukuoka
1
J1 League (Japonia), 4. kolejka
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Vissel Kobe
1
Kyoto Sanga
1
J1 League (Japonia), 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Nagoya Grampus
2
Vissel Kobe
2
J1 League (Japonia), 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.5 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Vissel Kobe
0
Urawa Red Diamonds
0
J1 League (Japonia), 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Vissel Kobe
2
Gwangju FC
0
AFC Champions League Elite
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Vissel Kobe
2
Jubilo Iwata
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Vissel Kobe
0
FC Tokyo
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Albirex Niigata
2
Vissel Kobe
3
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Buriram United
0
Vissel Kobe
0
AFC Champions League Elite
|
17'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Vissel Kobe
2
Cerezo Osaka
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.8 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Avispa Fukuoka
0
Vissel Kobe
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Vissel Kobe
2
Sagan Tosu
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Vissel Kobe
2
Gamba Osaka
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
07 Sie
Koniec
|
Kawasaki Frontale
3
Vissel Kobe
0
J1 League (Japonia)
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Lip
Koniec
|
Vissel Kobe
3
Nagoya Grampus
3
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
13 Lip
Koniec
|
Consadole Sapporo
1
Vissel Kobe
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
30 Cze
Koniec
|
Vissel Kobe
3
Kashima Antlers
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.6 | |
|
26 Cze
Koniec
|
Vissel Kobe
0
Machida Zelvia
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
22 Cze
Koniec
|
Gamba Osaka
2
Vissel Kobe
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
16 Cze
Koniec
|
Vissel Kobe
1
Kawasaki Frontale
0
J1 League (Japonia)
|
73'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Cze
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
1
Vissel Kobe
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Vissel Kobe
1
Avispa Fukuoka
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Vissel Kobe
0
Kyoto Sanga
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Vissel Kobe
1
Yokohama Marinos
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Sagan Tosu
0
Vissel Kobe
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Vissel Kobe
6
Consadole Sapporo
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
09 Mar
Koniec
|
FC Tokyo
1
Vissel Kobe
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Vissel Kobe
0
Kashiwa Reysol
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Gamba Osaka
0
Vissel Kobe
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Vissel Kobe
2
Nagoya Grampus
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
1
Vissel Kobe
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.5 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Shonan Bellmare
1
Vissel Kobe
1
J1 League (Japonia)
|
28'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Vissel Kobe
3
Kashima Antlers
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Vissel Kobe
1
Cerezo Osaka
0
J1 League (Japonia)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Sie
Koniec
|
FC Tokyo
2
Vissel Kobe
2
J1 League (Japonia)
|
15'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Vissel Kobe
1
Kashiwa Reysol
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Yokohama FC
2
Vissel Kobe
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
22 Lip
Koniec
|
Vissel Kobe
2
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Lip
Koniec
|
Vissel Kobe
1
Consadole Sapporo
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.0 | |
|
25 Cze
Koniec
|
Avispa Fukuoka
0
Vissel Kobe
3
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
10 Cze
Koniec
|
Cerezo Osaka
2
Vissel Kobe
1
J1 League (Japonia)
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Kashiwa Reysol
1
Vissel Kobe
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Vissel Kobe
2
Sanfrecce Hiroshima
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Vissel Kobe
3
Yokohama FC
0
J1 League (Japonia)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Maj
Koniec
|
Nagoya Grampus
2
Vissel Kobe
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Vissel Kobe
2
Yokohama Marinos
3
J1 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Kashima Antlers
1
Vissel Kobe
5
J1 League (Japonia)
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Kyoto Sanga
0
Vissel Kobe
3
J1 League (Japonia)
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Vissel Kobe
1
Yokohama Marinos
3
J1 League (Japonia)
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Vissel Kobe
0
Nagoya Grampus
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Cerezo Osaka
3
Vissel Kobe
0
J1 League (Japonia)
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Montpellier
0
Paris Saint Germain
4
Ligue 1
|
53'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
RC Lens
2
Montpellier
0
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Montpellier
0
Reims
0
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Olympique Marsylia
2
Montpellier
0
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Mar
Koniec
|
Bordeaux
0
Montpellier
2
Ligue 1
|
47'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Montpellier
0
Nicea
0
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Mar
Koniec
|
Nantes
2
Montpellier
0
Ligue 1
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Montpellier
2
Rennes
4
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Montpellier
0
Lille
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lut
Koniec
|
Saint-Étienne
3
Montpellier
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Sty
Koniec
|
Montpellier
3
Monaco
2
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Sty
Koniec
|
Montpellier
0
Troyes
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Sty
Koniec
|
Strasburg
3
Montpellier
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Gru
Koniec
|
Montpellier
4
Angers
1
Ligue 1
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Brest
0
Montpellier
4
Ligue 1
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Metz
1
Montpellier
3
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lis
Koniec
|
Montpellier
0
Lyon
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Lis
Koniec
|
Rennes
2
Montpellier
0
Ligue 1
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Troyes
1
Montpellier
1
Ligue 1
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Montpellier
2
Saint-Étienne
0
Ligue 1
|
77'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Reims
3
Montpellier
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Sie
Koniec
|
Montpellier
2
Olympique Marsylia
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Flamengo
3
Coritiba
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Lis
Koniec
|
Sao Paulo
3
Flamengo
0
Puchar Brazylii
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Lis
Koniec
|
Flamengo
1
Sao Paulo
2
Puchar Brazylii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lis
Koniec
|
Flamengo
1
Sao Paulo
4
Serie A (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Paź
Koniec
|
Internacional
2
Flamengo
2
Serie A (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Paź
Koniec
|
Flamengo
3
Junior
1
CONMEBOL Copa Libertadores
|
68'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.0 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Flamengo
2
Goias
1
Serie A (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Ceará
2
Flamengo
0
Serie A (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Fluminense
1
Flamengo
2
Serie A (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Sie
Koniec
|
Flamengo
1
Botafogo
1
Serie A (Brazylia)
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Flamengo
1
Gremio
1
Serie A (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Sie
Koniec
|
Coritiba
0
Flamengo
1
Serie A (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Gru
Koniec
|
Flamengo
6
Avai
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Gremio
0
Flamengo
1
Serie A (Brazylia)
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Flamengo
3
Palmeiras
0
Serie A (Brazylia)
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Vasco da Gama
1
Flamengo
4
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
28 Lip
Koniec
|
Flamengo
3
Botafogo
2
Serie A (Brazylia)
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Cze
Koniec
|
CSA
0
Flamengo
2
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
26 Maj
Koniec
|
Flamengo
3
Atletico Paranaense
2
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Flamengo
2
Chapecoense-SC
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
05 Sie
Koniec
|
Gremio
2
Flamengo
0
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Cze
Koniec
|
Palmeiras
1
Flamengo
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.4 | |
|
11 Cze
Koniec
|
Flamengo
2
![]()
Parana PR
0
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
08 Cze
Koniec
|
Fluminense
0
Flamengo
2
Serie A (Brazylia)
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
31 Maj
Koniec
|
Flamengo
2
Bahia
0
Serie A (Brazylia)
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Maj
Koniec
|
Atletico-MG
0
Flamengo
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 |
W ostatnich 5 meczach Matheus Thuler 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.24, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.93.
W ostatnich 10 meczach Matheus Thuler 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.23, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.75.
W jakiej formie jest Matheus Thuler?
Matheus Thuler jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.93 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.90). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Matheus Thuler – zarobki
Matheus Thuler gra w Vissel Kobe na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 150 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Matheus Thuler w Vissel Kobe (2021/22)
| Rocznie | 150 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 13 tys. € |
| Tygodniowo | 3 tys. € |
| Dziennie | 412 € |
Zarobki Matheus Thuler w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2021/22 |
|
150 tys. € |
| 2021 |
|
169 tys. € |
| 2020 |
|
169 tys. € |
Matheus Thuler – trofea
W trakcie kariery Matheus Thuler zdobył 13 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Trofea Matheus Thuler
Jakie trofea zdobył Matheus Thuler?
Matheus Thuler zdobył w karierze 13 trofeów — 12 drużynowych i 1 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w Flamengo — 7 trofeów. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Japonii — 3 razy.
Matheus Thuler – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Matheus Thuler wynosi obecnie 1,8 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Matheus Thuler na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Matheus Thuler
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 02.06.2026 | 27 |
|
1,8 mln € |
| 14.12.2025 | 26 |
|
2 mln € |
| 28.05.2025 | 26 |
|
1,8 mln € |
| 09.12.2024 | 25 |
|
1,6 mln € |
| 11.06.2024 | 25 |
|
1,4 mln € |
| 21.02.2024 | 24 |
|
1,3 mln € |
| 27.06.2023 | 24 |
|
1,3 mln € |
| 05.01.2023 | 23 |
|
1,6 mln € |
| 29.05.2022 | 23 |
|
2 mln € |
| 15.12.2021 | 22 |
|
2 mln € |
| 07.10.2021 | 22 |
|
1,5 mln € |
| 27.05.2021 | 22 |
|
500 tys. € |
| 08.02.2021 | 21 |
|
450 tys. € |
| 08.09.2020 | 21 |
|
450 tys. € |
| 07.04.2020 | 21 |
|
450 tys. € |
| 26.11.2019 | 20 |
|
500 tys. € |
| 14.08.2019 | 20 |
|
500 tys. € |
| 17.02.2019 | 19 |
|
100 tys. € |
| 22.05.2018 | 19 |
|
50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Matheus Thuler?
Wycena Matheus Thuler wynosi obecnie 1,8 mln €. W szczycie kariery Matheus Thuler wyceniano na 2 mln €, a najniżej na 50 tys. €.