Mathieu Acapandie jest piłkarzem występującym obecnie w Hajduk Split. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Mathieu Acapandie
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Mathieu Acapandie w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Mathieu Acapandie wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.80, a skuteczność strzałów to 50,0%. Mathieu Acapandie oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Mathieu Acapandie w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Mathieu Acapandie rozegrał w barwach Hajduka Split w Prva HNL 11 meczów, w Lidze Europy UEFA 4 mecze oraz w Lidze Konferencji UEFA 2 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 3 występy w reprezentacji Madagaskaru. Wyszedł w pierwszym składzie 18 razy i spędził na boisku łącznie 1 439 minut. Średnio dawało to 72 minuty gry na spotkanie.
Jakie trofea zdobył Mathieu Acapandie?
Mathieu Acapandie ma na koncie 2 trofea. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Francji U19 — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Nantes U19 — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2023 roku.
Na jakiej pozycji gra Mathieu Acapandie?
Mathieu Acapandie najczęściej występuje jako Prawy obrońca (2).
Jaka jest wartość rynkowa Mathieu Acapandie?
Wycena 21-letniego Mathieu Acapandie według stanu na maj 2026 wynosi 700 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 700 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Mathieu Acapandie?
Mathieu Acapandie urodził się 14 grudnia 2004 w Saint-Pierre we Francji, ma narodowość madagaskarską. Obecnie piłkarz ma 21 lat.
Mathieu Acapandie – statystyki
Szczegółowe statystyki Mathieu Acapandie w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Hajduk Split oraz reprezentacja Madagaskaru. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Mathieu Acapandie vs. inni
Jakie statystyki ma Mathieu Acapandie w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Mathieu Acapandie wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.80, a skuteczność strzałów to 50,0%. Mathieu Acapandie oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Mathieu Acapandie – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Mathieu Acapandie w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Prva HNL, 12. kolejka
|
5:0 | 64' | 0 | 1 | – | |||
|
26 Paź
Koniec
|
Prva HNL, 11. kolejka
|
2:2 | 76' | 0 | 0 | – | |||
|
22 Paź
Koniec
|
Liga Konferencji, 2. runda
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
18 Paź
Koniec
|
Prva HNL, 10. kolejka
|
1:0 | 90' | 1 | 0 | – | |||
|
15 Paź
Koniec
|
Liga Konferencji, 1. runda
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
10 Paź
Koniec
|
Prva HNL, 9. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
29 Wrz
Koniec
|
![]() ![]() Puchar Narodów Afryki
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
25 Wrz
Koniec
|
![]() ![]() Puchar Narodów Afryki
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
20 Wrz
Koniec
|
Prva HNL, 8. kolejka
|
3:0 | 73' | 0 | 0 | – | |||
|
13 Wrz
Koniec
|
Prva HNL, 7. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Mathieu Acapandie w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Mathieu Acapandie rozegrał w barwach Hajduka Split w Prva HNL 11 meczów, w Lidze Europy UEFA 4 mecze oraz w Lidze Konferencji UEFA 2 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 3 występy w reprezentacji Madagaskaru. Wyszedł w pierwszym składzie 18 razy i spędził na boisku łącznie 1 439 minut. Średnio dawało to 72 minuty gry na spotkanie.
Mathieu Acapandie – transfery
W trakcie kariery Mathieu Acapandie zmieniał klub 5 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Hajduk Split 2026 – obecnie
-
Nantes 2025 – 2026
-
FC Nantes B 2022 – 2025

-
Nantes U19 2021 – 2022
-
Nantes U17 2020 – 2021

-
FC Nantes Youth do 2020

Mathieu Acapandie – forma
W ostatnich 5 meczach Mathieu Acapandie zanotował bilans 4 zwycięstwa, 1 remis i 0 porażek. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,83. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Mathieu Acapandie 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.86, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.83 — wynik powyżej średniej ligowej (5.98).
W ostatnich 10 meczach Mathieu Acapandie 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.86, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.74 — wynik powyżej średniej ligowej (5.98).
W jakiej formie jest Mathieu Acapandie?
Mathieu Acapandie jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę i zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.83 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.80). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Mathieu Acapandie – trofea
W trakcie kariery Mathieu Acapandie zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Mathieu Acapandie?
Mathieu Acapandie zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Nantes U19 — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Francji U19 — 2 razy.
Mathieu Acapandie – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Mathieu Acapandie wynosi obecnie 700 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Mathieu Acapandie na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Mathieu Acapandie?
Wycena Mathieu Acapandie wynosi obecnie 700 tys. €. W szczycie kariery Mathieu Acapandie wyceniano na 700 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.