Mauro Icardi
napastnik #9Mauro Icardi jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Mauro Icardi
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Mauro Icardi w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Mauro Icardi wyglądają następująco: 33 mecze, w których zdobył 14 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.60, a skuteczność strzałów to 24,1%. Mauro Icardi oddaje średnio 1,8 strzału na mecz, z czego 0,8 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Mauro Icardi w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Mauro Icardi rozegrał w barwach Galatasaray w Superpucharze Turcji 2 mecze, w Türkiye Kupası 4 mecze, w Super Lig (Turcja) 33 mecze oraz w Lidze Mistrzów 12 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 19 razy i spędził na boisku łącznie 2 097 minut. Średnio dawało to 41 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Mauro Icardi
Pierwszy transfer Mauro Icardi w seniorskiej karierze miał miejsce w 2011 roku, gdy przeniósł się z Barcelona U19 do Sampdoria Primavera za 25 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Mauro Icardi było przejście z Interu Mediolan do PSG w 2020 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 50 milionów euro.
Czy Mauro Icardi ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Mauro Icardi nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Mauro Icardi to uraz z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 254 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Mauro Icardi?
Mauro Icardi ma na koncie 22 trofea — 13 wywalczył z drużyną, a 9 dołożył indywidualnie. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Turcji — 4 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Paris Saint Germain — 7 trofeów. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Mauro Icardi?
Mauro Icardi najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Mauro Icardi?
Wycena 33-letniego Mauro Icardi według stanu na październik 2026 wynosi 3 miliony euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 100 milionów euro, a najniższa 200 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Mauro Icardi?
Mauro Icardi urodził się 19 lutego 1993 w Rosario w Argentynie. Obecnie piłkarz ma 33 lata.
Mauro Icardi – statystyki
Szczegółowe statystyki Mauro Icardi w sezonie 2025/2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Galatasaray. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Mauro Icardi vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Mauro Icardi w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Mauro Icardi wyglądają następująco: 33 mecze, w których zdobył 14 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.60, a skuteczność strzałów to 24,1%. Mauro Icardi oddaje średnio 1,8 strzału na mecz, z czego 0,8 to strzały celne.
Mauro Icardi – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Mauro Icardi w sezonie 2025/2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
17 Maj
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 34. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
09 Maj
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 33. kolejka
|
4:2 | 23' | 0 | 1 | – | 6.7 | ||
|
02 Maj
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 32. kolejka
|
4:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
26 Kwi
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 31. kolejka
|
3:0 | 8' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
22 Kwi
Koniec
|
Puchar Turcji, 1/4 finału
|
0:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
18 Kwi
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 30. kolejka
|
1:2 | 78' | 1 | 0 | – | 7.8 | ||
|
12 Kwi
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 29. kolejka
|
1:1 | 10' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
08 Kwi
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 27. kolejka
|
1:3 | 5' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
04 Kwi
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 28. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.9 | ||
|
18 Mar
Koniec
|
Liga Mistrzów, 1/8 finału
|
4:0 | 10' | 0 | 0 | – | 6.2 |
Ile meczów rozegrał Mauro Icardi w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Mauro Icardi rozegrał w barwach Galatasaray w Superpucharze Turcji 2 mecze, w Türkiye Kupası 4 mecze, w Super Lig (Turcja) 33 mecze oraz w Lidze Mistrzów 12 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 19 razy i spędził na boisku łącznie 2 097 minut. Średnio dawało to 41 minut gry na spotkanie.
Mauro Icardi – transfery
W trakcie kariery Mauro Icardi zmieniał klub 14 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 73,3 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Galatasaray 2023 – 2026
-
Paris Saint Germain 2023 – 2023
-
Galatasaray 2022 – 2023
-
Paris Saint Germain 2020 – 2022
-
Inter Mediolan 2020 – 2020
-
Paris Saint Germain 2019 – 2020
-
Inter Mediolan 2013 – 2019
-
Sampdoria 2011 – 2013
-
Barcelona U19 2011 – 2011
-
Sampdoria Primavera 2011 – 2011

-
Barcelona U19 2010 – 2011
-
Barcelona U18 2008 – 2010

-
Barcelona U16 2008 – 2008

-
UD Vecindario Youth (- 2015) do 2008

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Mauro Icardi
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 30.06.2026 | — | Rozwiązanie kontraktu | |
| 2023/24 | 25.07.2023 |
|
10 mln € | Transfer definitywny |
| 2023/24 | 29.06.2023 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2022/23 | 07.09.2022 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2020/21 | 30.06.2020 |
|
50 mln € | Transfer definitywny |
| 2020/21 | 29.06.2020 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2019/20 | 01.09.2019 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2013/14 | 08.07.2013 |
|
13 mln € | Transfer definitywny |
| 2011/12 | 15.07.2011 |
|
300 tys. € | Transfer definitywny |
| 2011/12 | 29.06.2011 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2010/11 | 10.01.2011 |
![]() |
25 tys. € | Wypożyczenie |
| 2010/11 | 30.06.2010 |
|
— | Wolny transfer |
| 2008/09 | 30.06.2008 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2007/08 | 31.01.2008 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Mauro Icardi
Pierwszy transfer Mauro Icardi w seniorskiej karierze miał miejsce w 2011 roku, gdy przeniósł się z Barcelona U19 do Sampdoria Primavera za 25 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Mauro Icardi było przejście z Interu Mediolan do PSG w 2020 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 50 milionów euro.
Mauro Icardi – forma
W ostatnich 5 meczach Mauro Icardi zanotował bilans 2 zwycięstwa, 0 remisów i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,49. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Mauro Icardi i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
17 Maj
Koniec
|
Kasımpaşa
1
Galatasaray
0
Super Lig (Turcja), 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Galatasaray
4
Antalyaspor
2
Super Lig (Turcja), 33. kolejka
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Samsunspor
4
Galatasaray
1
Super Lig (Turcja), 32. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Galatasaray
3
Fenerbahce
0
Super Lig (Turcja), 31. kolejka
|
8'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Galatasaray
0
Gençlerbirliği
2
Puchar Turcji, 1/4 finału
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Gençlerbirliği
1
Galatasaray
2
Super Lig (Turcja), 30. kolejka
|
78'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.8 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Galatasaray
1
Kocaelispor
1
Super Lig (Turcja), 29. kolejka
|
10'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Göztepe
1
Galatasaray
3
Super Lig (Turcja), 27. kolejka
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Trabzonspor
2
Galatasaray
1
Super Lig (Turcja), 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Liverpool
4
Galatasaray
0
Liga Mistrzów, 1/8 finału
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Galatasaray
3
İstanbul Başakşehir
0
Super Lig (Turcja), 26. kolejka
|
15'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Galatasaray
1
Liverpool
0
Liga Mistrzów, 1/8 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Mar
Koniec
|
Beşiktaş
0
Galatasaray
1
Super Lig (Turcja), 25. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lut
Dogryw.
|
Juventus
3
Galatasaray
2
Liga Mistrzów, 1/16 finału
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Konyaspor
2
Galatasaray
0
Super Lig (Turcja), 23. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Galatasaray
5
Juventus
2
Liga Mistrzów, 1/16 finału
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Galatasaray
5
Eyüpspor
1
Super Lig (Turcja), 22. kolejka
|
90'
|
3 gole
· 60% goli drużyny
6 strzałów (4 celne)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 9.9 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Çaykur Rizespor
0
Galatasaray
3
Super Lig (Turcja), 21. kolejka
|
10'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Galatasaray
3
İstanbulspor
1
Puchar Turcji, 3. runda
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
0 strzałów
|
Istotny | 7.0 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Galatasaray
4
Kayserispor
0
Super Lig (Turcja), 20. kolejka
|
25'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
|
Istotny | 7.8 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Manchester City
2
Galatasaray
0
Liga Mistrzów, 8. runda
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Fatih Karagümrük
1
Galatasaray
3
Super Lig (Turcja), 19. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Galatasaray
1
Atletico Madryt
1
Liga Mistrzów, 7. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Sty
Koniec
|
Galatasaray
1
Gaziantep
1
Super Lig (Turcja), 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
13 Sty
Koniec
|
Fethiyespor
1
Galatasaray
2
Puchar Turcji, 2. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Decydujący | 6.6 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Galatasaray
0
Fenerbahce
2
Superpuchar Turcji, finał
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Sty
Koniec
|
Galatasaray
4
Trabzonspor
1
Superpuchar Turcji, półfinał
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.5 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Galatasaray
3
Kasımpaşa
0
Super Lig (Turcja), 17. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
7 strzałów (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
18 Gru
Koniec
|
Galatasaray
1
İstanbul Başakşehir
0
Puchar Turcji, 1. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Antalyaspor
1
Galatasaray
4
Super Lig (Turcja), 16. kolejka
|
23'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Monaco
1
Galatasaray
0
Liga Mistrzów, 6. runda
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Galatasaray
3
Samsunspor
2
Super Lig (Turcja), 15. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Fenerbahce
1
Galatasaray
1
Super Lig (Turcja), 14. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Galatasaray
0
Royale Union SG
1
Liga Mistrzów, 5. runda
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Galatasaray
3
Gençlerbirliği
2
Super Lig (Turcja), 13. kolejka
|
50'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
6 strzałów (3 celne)
|
Decydujący | 8.2 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Kocaelispor
1
Galatasaray
0
Super Lig (Turcja), 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Ajax
0
Galatasaray
3
Liga Mistrzów, 4. runda
|
9'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Galatasaray
0
Trabzonspor
0
Super Lig (Turcja), 11. kolejka
|
16'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Galatasaray
3
Göztepe
1
Super Lig (Turcja), 10. kolejka
|
45'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Galatasaray
3
Bodo/Glimt
1
Liga Mistrzów, 3. runda
|
17'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Paź
Koniec
|
İstanbul Başakşehir
1
Galatasaray
2
Super Lig (Turcja), 9. kolejka
|
74'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Galatasaray
1
Beşiktaş
1
Super Lig (Turcja), 8. kolejka
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Galatasaray
1
Liverpool
0
Liga Mistrzów, 2. runda
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Alanyaspor
0
Galatasaray
1
Super Lig (Turcja), 7. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.8 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Galatasaray
3
Konyaspor
1
Super Lig (Turcja), 6. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Eintracht Frankfurt
5
Galatasaray
1
Liga Mistrzów, 1. runda
|
35'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Eyüpspor
0
Galatasaray
2
Super Lig (Turcja), 5. kolejka
|
86'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Galatasaray
3
Çaykur Rizespor
1
Super Lig (Turcja), 4. kolejka
|
23'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Kayserispor
0
Galatasaray
4
Super Lig (Turcja), 3. kolejka
|
18'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Galatasaray
3
Fatih Karagümrük
0
Super Lig (Turcja), 2. kolejka
|
9'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.3 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Galatasaray
3
Tottenham
2
Liga Europy, 4. runda
|
85'
|
0 goli
7 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Galatasaray
2
Beşiktaş
1
Super Lig (Turcja), 10. kolejka
|
89'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Antalyaspor
0
Galatasaray
3
Super Lig (Turcja), 9. kolejka
|
78'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 9.3 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Galatasaray
1
Alanyaspor
0
Super Lig (Turcja), 8. kolejka
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Rigas FS
2
Galatasaray
2
Liga Europy, 2. runda
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Galatasaray
3
Kasımpaşa
3
Super Lig (Turcja), 7. kolejka
|
74'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.7 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Fenerbahce
1
Galatasaray
3
Super Lig (Turcja), 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sie
Koniec
|
Adana Demirspor
1
Galatasaray
5
Super Lig (Turcja), 4. kolejka
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Galatasaray
0
Young Boys Berno
1
Liga Mistrzów, play offy
|
90'
|
0 goli
3 strzały
6 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Young Boys Berno
3
Galatasaray
2
Liga Mistrzów, play offy
|
87'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Konyaspor
1
Galatasaray
2
Super Lig (Turcja), 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.8 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Galatasaray
2
Hatayspor
1
Super Lig (Turcja), 1. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.8 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Adana Demirspor
0
Galatasaray
3
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.5 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Galatasaray
3
Fenerbahce
0
Superpuchar Turcji
|
–
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | |
|
10 Lut
Koniec
|
Galatasaray
2
İstanbul Başakşehir
0
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Galatasaray
4
Bandırmaspor
2
Puchar Turcji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Sty
Koniec
|
Galatasaray
3
İstanbulspor
1
Super Lig (Turcja)
|
45'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.8 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Galatasaray
1
Fatih Karagümrük
0
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Gru
Koniec
|
FC Kopenhaga
1
Galatasaray
0
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Galatasaray
3
Adana Demirspor
1
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.0 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Pendikspor
0
Galatasaray
2
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Galatasaray
3
Manchester United
3
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Galatasaray
4
Alanyaspor
0
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
6 strzałów (3 celne)
5 kluczowych podań
|
Istotny | 8.8 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Galatasaray
2
Kasımpaşa
1
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Galatasaray
2
Beşiktaş
1
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
8 strzałów (4 celne)
|
Decydujący | 8.2 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Antalyaspor
0
Galatasaray
2
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
6 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.5 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Manchester United
2
Galatasaray
3
Liga Mistrzów
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 5.4 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Galatasaray
2
Ankaragucu
1
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (4 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
İstanbulspor
0
Galatasaray
1
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.9 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Galatasaray
2
FC Kopenhaga
2
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
08 Sie
Koniec
|
Olimpija Lublana
0
Galatasaray
3
Liga Mistrzów
|
15'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Galatasaray
2
Sivasspor
0
Super Lig (Turcja)
|
87'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.8 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Galatasaray
1
Kasımpaşa
0
Super Lig (Turcja)
|
89'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Galatasaray
2
Trabzonspor
1
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 6.2 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Giresunspor
0
Galatasaray
4
Super Lig (Turcja)
|
88'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 5.7 | |
|
12 Lis
Koniec
|
İstanbul Başakşehir
0
Galatasaray
7
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
1 gol
· 14% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.7 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Fatih Karagümrük
0
Galatasaray
2
Super Lig (Turcja)
|
84'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Clermont
1
Paris Saint Germain
6
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Mar
Koniec
|
Monaco
3
Paris Saint Germain
0
Ligue 1
|
21'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Paris Saint Germain
1
Real Madryt
0
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Lut
Koniec
|
Paris Saint Germain
1
Rennes
0
Ligue 1
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
31 Sty
Karne
|
Paris Saint Germain
(5)
0
Nicea
(6)
0
Puchar Francji
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Sty
Koniec
|
Paris Saint Germain
4
Reims
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
09 Sty
Koniec
|
Lyon
1
Paris Saint Germain
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Feignies-Aulnoye
0
Paris Saint Germain
3
Puchar Francji
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Istotny | – | |
|
04 Gru
Koniec
|
RC Lens
1
Paris Saint Germain
1
Ligue 1
|
70'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Lis
Koniec
|
Paris Saint Germain
3
Nantes
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Paź
Koniec
|
Paris Saint Germain
2
Lille
1
Ligue 1
|
45'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Olympique Marsylia
0
Paris Saint Germain
0
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Paź
Koniec
|
Rennes
2
Paris Saint Germain
0
Ligue 1
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Paris Saint Germain
4
Clermont
0
Ligue 1
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Brest
2
Paris Saint Germain
4
Ligue 1
|
86'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
07 Sie
Koniec
|
Troyes
1
Paris Saint Germain
2
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.8 | |
|
01 Sie
Koniec
|
Lille
1
Paris Saint Germain
0
Superpuchar Francji
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Brest
0
Paris Saint Germain
2
Ligue 1
|
18'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Monaco
0
Paris Saint Germain
2
Puchar Francji
|
79'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.2 | |
|
12 Maj
Karne
|
Montpellier
(5)
2
Paris Saint Germain
(6)
2
Puchar Francji
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
09 Maj
Koniec
|
Rennes
1
Paris Saint Germain
1
Ligue 1
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Manchester City
2
Paris Saint Germain
0
Liga Mistrzów
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Paris Saint Germain
1
Manchester City
2
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Metz
1
Paris Saint Germain
3
Ligue 1
|
9'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.6 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Paris Saint Germain
3
Saint-Étienne
2
Ligue 1
|
22'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.8 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Paris Saint Germain
1
Barcelona
1
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Brest
0
Paris Saint Germain
3
Puchar Francji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Mar
Koniec
|
Bordeaux
0
Paris Saint Germain
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Paris Saint Germain
0
Monaco
2
Ligue 1
|
73'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Olympique Marsylia
0
Paris Saint Germain
2
Ligue 1
|
65'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
|
Istotny | 6.2 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Paris Saint Germain
3
Nimes
0
Ligue 1
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Paris Saint Germain
4
Montpellier
0
Ligue 1
|
82'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.5 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Paris Saint Germain
1
Metz
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Paris Saint Germain
0
Bayern Monachium
1
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lut
Koniec
|
Paris Saint Germain
4
Bordeaux
3
Ligue 1
|
14'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 6.7 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Amiens SC
4
Paris Saint Germain
4
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.5 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Paris Saint Germain
4
Lyon
2
Ligue 1
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Nantes
1
Paris Saint Germain
2
Ligue 1
|
78'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.3 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Paris Saint Germain
5
Montpellier
0
Ligue 1
|
22'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Paris Saint Germain
4
Amiens SC
1
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Real Madryt
2
Paris Saint Germain
2
Liga Mistrzów
|
75'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Paris Saint Germain
2
Lille
0
Ligue 1
|
78'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Brest
1
Paris Saint Germain
2
Ligue 1
|
10'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.6 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Dijon FCO
2
Paris Saint Germain
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Club Brugge
0
Paris Saint Germain
5
Liga Mistrzów
|
65'
|
2 gole
· 40% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.4 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Nicea
1
Paris Saint Germain
4
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Paris Saint Germain
4
Angers
0
Ligue 1
|
72'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.0 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Paris Saint Germain
3
Real Madryt
0
Liga Mistrzów
|
60'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Paris Saint Germain
1
Strasburg
0
Ligue 1
|
27'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Udinese
0
Inter Mediolan
0
Serie A
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Inter Mediolan
1
Juventus
1
Serie A
|
82'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
31 Sty
Karne
|
Inter Mediolan
(3)
1
Lazio
(4)
1
Puchar Włoch
|
120'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 7.7 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Torino
1
Inter Mediolan
0
Serie A
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Inter Mediolan
1
Udinese
0
Serie A
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.0 | |
|
02 Gru
Koniec
|
AS Roma
2
Inter Mediolan
2
Serie A
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.4 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Atalanta
4
Inter Mediolan
1
Serie A
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.9 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Lazio
0
Inter Mediolan
3
Serie A
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.9 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Spal
1
Inter Mediolan
2
Serie A
|
82'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.4 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Sampdoria
0
Inter Mediolan
1
Serie A
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Inter Mediolan
2
Torino
2
Serie A
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.2 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Lazio
2
Inter Mediolan
3
Serie A
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.2 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Inter Mediolan
1
Sassuolo
2
Serie A
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Udinese
0
Inter Mediolan
4
Serie A
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Inter Mediolan
2
Juventus
3
Serie A
|
85'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Atalanta
0
Inter Mediolan
0
Serie A
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Torino
1
Inter Mediolan
0
Serie A
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Sampdoria
0
Inter Mediolan
5
Serie A
|
66'
|
4 gole
· 80% goli drużyny
6 strzałów (4 celne)
|
Istotny | 9.5 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Inter Mediolan
0
Napoli
0
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Spal
1
Inter Mediolan
1
Serie A
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Sty
Koniec
|
Fiorentina
1
Inter Mediolan
1
Serie A
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.6 | |
|
23 Gru
Koniec
|
Sassuolo
1
Inter Mediolan
0
Serie A
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Inter Mediolan
1
Udinese
3
Serie A
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Inter Mediolan
1
Torino
1
Serie A
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.2 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Inter Mediolan
3
Sampdoria
2
Serie A
|
87'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
6 strzałów (4 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.6 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Napoli
0
Inter Mediolan
0
Serie A
|
87'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Benevento
1
Inter Mediolan
2
Serie A
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Bologna FC 1909
1
Inter Mediolan
1
Serie A
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 6.8 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
FC Crotone
0
Inter Mediolan
2
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Inter Mediolan
1
Sassuolo
2
Serie A
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Inter Mediolan
1
AS Roma
3
Serie A
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
6 strzałów (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | |
|
11 Gru
Koniec
|
Inter Mediolan
2
Genoa FC
0
Serie A
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Napoli
3
Inter Mediolan
0
Serie A
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Sampdoria
1
Inter Mediolan
0
Serie A
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Atalanta
2
Inter Mediolan
1
Serie A
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Inter Mediolan
2
Juventus
1
Serie A
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.4 | |
|
21 Sie
Koniec
|
![]()
Chievo
2
Inter Mediolan
0
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Inter Mediolan
3
Palermo
1
Serie A
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Fiorentina
2
Inter Mediolan
1
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Inter Mediolan
1
![]()
Chievo
0
Serie A
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
6 strzałów (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.9 | |
|
31 Sty
Koniec
|
AC Milan
3
Inter Mediolan
0
Serie A
|
26'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Sty
Koniec
|
Atalanta
1
Inter Mediolan
1
Serie A
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Inter Mediolan
0
Sassuolo
1
Serie A
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Sty
Koniec
|
Empoli
0
Inter Mediolan
1
Serie A
|
87'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.2 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Inter Mediolan
1
Lazio
2
Serie A
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.1 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Udinese
0
Inter Mediolan
4
Serie A
|
89'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.4 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Torino
0
Inter Mediolan
1
Serie A
|
67'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Bologna FC 1909
0
Inter Mediolan
1
Serie A
|
82'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.6 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Palermo
1
Inter Mediolan
1
Serie A
|
78'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Sampdoria
1
Inter Mediolan
1
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.1 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Inter Mediolan
1
Fiorentina
4
Serie A
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.0 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
![]()
Chievo
0
Inter Mediolan
1
Serie A
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.7 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Inter Mediolan
1
AC Milan
0
Serie A
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Inter Mediolan
1
Atalanta
0
Serie A
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 |
W ostatnich 5 meczach Mauro Icardi ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.21, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.49.
W ostatnich 10 meczach Mauro Icardi 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.09, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.62.
W jakiej formie jest Mauro Icardi?
Mauro Icardi jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.49 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.60). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Mauro Icardi – zarobki
Mauro Icardi gra na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 7,5 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Mauro Icardi (2025/26)
| Rocznie | 7,5 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 625 tys. € |
| Tygodniowo | 144 tys. € |
| Dziennie | 21 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Mauro Icardi w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
7,5 mln € |
| 2024/25 |
|
7,5 mln € |
| 2023/24 |
|
7,5 mln € |
| 2022/23 |
|
940 tys. € |
| 2022/23 |
|
10,9 mln € |
| 2021/22 |
|
14,6 mln € |
| 2020/21 |
|
14,6 mln € |
| 2019/20 |
|
14,6 mln € |
| 2018/19 |
|
8,3 mln € |
| 2017/18 |
|
8,2 mln € |
| 2016/17 |
|
6,4 mln € |
| 2015/16 |
|
4,5 mln € |
| 2014/15 |
|
1,4 mln € |
| 2013/14 |
|
1,7 mln € |
| 2012/13 |
|
370 tys. € |
Mauro Icardi – kontuzje
W trakcie kariery Mauro Icardi zanotował 26 kontuzji, przez które opuścił łącznie 103 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Mauro Icardi
-
Stłuczenie
27.02.26 – 04.03.26 (6 dni)
Galatasaray opuszczone: 1 mecz
-
Braki w przygotowaniu
17.07.25 – 08.08.25 (23 dni)
Galatasaray opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
06.11.24 – 17.07.25 (254 dni)
Galatasaray opuszczone: 38 meczów
-
Zerwanie mięśnia uda
30.08.24 – 19.09.24 (21 dni)
Galatasaray opuszczone: 2 mecze
-
Stłuczenie
27.02.24 – 01.03.24 (4 dni)
Galatasaray opuszczone: 1 mecz
-
Złamanie
23.12.23 – 18.01.24 (27 dni)
Galatasaray opuszczone: 4 mecze
- Uraz 17.04.23 – 22.04.23 (6 dni)
-
Braki w przygotowaniu
01.01.23 – 04.01.23 (4 dni)
Galatasaray opuszczone: 1 mecz
-
Uraz mięśnia
29.11.22 – 01.01.23 (34 dni)
Galatasaray opuszczone: 3 mecze
-
Uraz
29.09.22 – 04.10.22 (6 dni)
Galatasaray opuszczone: 1 mecz
-
Braki w przygotowaniu
07.09.22 – 11.09.22 (5 dni)
Galatasaray opuszczone: 1 mecz
-
Zwichnięcie stawu barkowo-obojczykowego
22.08.21 – 09.09.21 (19 dni)
Paris Saint Germain opuszczone: 1 mecz
-
Problemy z udem
17.03.21 – 13.04.21 (28 dni)
Paris Saint Germain opuszczone: 5 meczów
-
Uraz
25.02.21 – 01.03.21 (5 dni)
Paris Saint Germain opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
29.11.20 – 06.01.21 (39 dni)
Paris Saint Germain opuszczone: 8 meczów
-
Zerwanie więzadła pobocznego kolana
06.10.20 – 25.11.20 (51 dni)
Paris Saint Germain opuszczone: 9 meczów
-
Koronawirus
01.09.20 – 15.09.20 (15 dni)
Paris Saint Germain opuszczone: 2 mecze
-
Stłuczenie
18.09.19 – 25.09.19 (8 dni)
Paris Saint Germain opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
30.08.18 – 06.09.18 (8 dni)
Inter Mediolan opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
30.01.18 – 18.02.18 (20 dni)
Inter Mediolan opuszczone: 3 mecze
-
Uraz
15.05.17 – 07.06.17 (24 dni)
Inter Mediolan opuszczone: 2 mecze
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
06.05.16 – 21.05.16 (16 dni)
Inter Mediolan opuszczone: 1 mecz
-
Uraz kolana
12.03.16 – 29.03.16 (18 dni)
Inter Mediolan opuszczone: 3 mecze
-
Uraz
22.08.15 – 02.09.15 (12 dni)
Inter Mediolan opuszczone: 1 mecz
-
Zapalenie spojenia łonowego
07.01.14 – 25.01.14 (19 dni)
Inter Mediolan opuszczone: 3 mecze
-
Zapalenie spojenia łonowego
31.10.13 – 12.12.13 (43 dni)
Inter Mediolan opuszczone: 8 meczów
Czy Mauro Icardi ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Mauro Icardi nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Mauro Icardi to uraz z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 254 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Mauro Icardi – trofea
W trakcie kariery Mauro Icardi zdobył 22 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Mauro Icardi
Jakie trofea zdobył Mauro Icardi?
Mauro Icardi zdobył w karierze 22 trofea — 13 drużynowych i 9 indywidualnych. Najwięcej sukcesów świętował w PSG — 7 trofeów. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Turcji — 4 razy.
Mauro Icardi – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Mauro Icardi wynosi obecnie 3 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Mauro Icardi na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Mauro Icardi
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 05.10.2026 | 33 | 3 mln € | |
| 20.05.2026 | 33 |
|
4 mln € |
| 04.03.2026 | 33 |
|
5 mln € |
| 16.12.2025 | 32 |
|
6 mln € |
| 30.09.2025 | 32 |
|
8 mln € |
| 17.06.2025 | 32 |
|
9 mln € |
| 19.03.2025 | 32 |
|
11 mln € |
| 22.12.2024 | 31 |
|
13 mln € |
| 03.10.2024 | 31 |
|
15 mln € |
| 30.05.2024 | 31 |
|
17 mln € |
| 14.03.2024 | 31 |
|
18 mln € |
| 20.12.2023 | 30 |
|
20 mln € |
| 26.09.2023 | 30 |
|
20 mln € |
| 07.06.2023 | 30 |
|
19 mln € |
| 13.03.2023 | 30 |
|
18 mln € |
| 26.10.2022 | 29 |
|
17,5 mln € |
| 29.05.2022 | 29 |
|
22 mln € |
| 15.12.2021 | 28 |
|
28 mln € |
| 07.10.2021 | 28 |
|
35 mln € |
| 03.06.2021 | 28 |
|
40 mln € |
| 14.10.2020 | 27 |
|
55 mln € |
| 07.04.2020 | 27 |
|
60 mln € |
| 18.12.2019 | 26 |
|
75 mln € |
| 26.09.2019 | 26 |
|
75 mln € |
| 05.06.2019 | 26 |
|
80 mln € |
| 28.02.2019 | 26 |
|
90 mln € |
| 19.12.2018 | 25 |
|
100 mln € |
| 06.06.2018 | 25 |
|
95 mln € |
| 28.12.2017 | 24 |
|
75 mln € |
| 07.06.2017 | 24 |
|
50 mln € |
| 27.03.2017 | 24 |
|
50 mln € |
| 01.01.2017 | 23 |
|
45 mln € |
| 13.10.2016 | 23 |
|
40 mln € |
| 14.07.2016 | 23 |
|
35 mln € |
| 03.01.2016 | 22 |
|
32 mln € |
| 30.06.2015 | 22 |
|
32 mln € |
| 19.03.2015 | 22 |
|
25 mln € |
| 06.01.2015 | 21 |
|
21 mln € |
| 07.11.2014 | 21 |
|
21 mln € |
| 30.06.2014 | 21 |
|
18 mln € |
| 06.01.2014 | 20 |
|
12 mln € |
| 18.06.2013 | 20 |
|
12 mln € |
| 11.02.2013 | 19 |
|
10 mln € |
| 13.01.2013 | 19 |
|
5 mln € |
| 13.06.2012 | 19 |
|
400 tys. € |
| 31.12.2011 | 18 |
|
200 tys. € |
| 08.05.2011 | 18 | 200 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Mauro Icardi?
Wycena Mauro Icardi wynosi obecnie 3 mln €. W szczycie kariery Mauro Icardi wyceniano na 100 mln €, a najniżej na 200 tys. €.