Max Moerstedt jest piłkarzem występującym obecnie w TSG 1899 Hoffenheim. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Max Moerstedt
Ocena
Profil gry
Jakie statystyki ma Max Moerstedt w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Max Moerstedt wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 3.81, a skuteczność strzałów to 25,0%. Max Moerstedt oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Max Moerstedt w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Max Moerstedt rozegrał w barwach TSG 1899 Hoffenheim w Bundeslidze 7 meczów, w Pucharze Niemiec 1 mecz oraz w Lidze Europy UEFA 3 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 140 minut. Średnio dawało to 13 minut gry na spotkanie.
Ile zarabia Max Moerstedt?
Na podstawie kontraktu z TSG 1899 Hoffenheim, Max Moerstedt otrzymuje 470 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 39,2 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Moerstedt w listopadzie 2026 to 9 tysięcy euro, a dziennie około 1,3 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2030.
Czy Max Moerstedt ma kontuzję?
Obecnie Max Moerstedt ma uraz — uraz głowy — i pauzuje w TSG 1899 Hoffenheim.
Najpoważniejszy uraz w karierze Max Moerstedt to uraz kostki z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 15 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Max Moerstedt?
Max Moerstedt ma na koncie 10 trofeów — 7 wywalczył z drużyną, a 3 dołożył indywidualnie. Najczęściej sięgał po Król strzelców — 3 razy. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Max Moerstedt?
Max Moerstedt najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Max Moerstedt?
Wycena 20-letniego Max Moerstedt według stanu na maj 2026 wynosi 7 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 7 milionów euro, a najniższa 1 milion euro.
Kiedy urodził się Max Moerstedt?
Max Moerstedt urodził się 15 stycznia 2006 w Mannheim w Niemczech. Obecnie piłkarz ma 20 lat.
Max Moerstedt – statystyki
Szczegółowe statystyki Max Moerstedt w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział TSG 1899 Hoffenheim. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Jakie statystyki ma Max Moerstedt w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Max Moerstedt wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 3.81, a skuteczność strzałów to 25,0%. Max Moerstedt oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Max Moerstedt – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Max Moerstedt w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
25 Paź
Koniec
|
Bundesliga, 7. kolejka
|
3:0 | 6' | 1 | 0 | – | |||
|
22 Paź
Koniec
|
Liga Europy, 3. runda
|
3:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
18 Paź
Koniec
|
Bundesliga, 6. kolejka
|
1:2 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
15 Paź
Koniec
|
Liga Europy, 2. runda
|
2:3 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
10 Paź
Koniec
|
Bundesliga, 5. kolejka
|
2:3 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
20 Wrz
Koniec
|
Bundesliga, 4. kolejka
|
3:1 | 62' | 0 | 1 | – | |||
|
17 Wrz
Koniec
|
Liga Europy, 1. runda
|
2:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
12 Wrz
Koniec
|
Bundesliga, 3. kolejka
|
2:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
05 Wrz
Koniec
|
Bundesliga, 2. kolejka
|
2:3 | 6' | 0 | 0 | – | |||
|
29 Sie
Koniec
|
Bundesliga, 1. kolejka
|
3:2 | 37' | 0 | 0 |
Ile meczów rozegrał Max Moerstedt w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Max Moerstedt rozegrał w barwach TSG 1899 Hoffenheim w Bundeslidze 7 meczów, w Pucharze Niemiec 1 mecz oraz w Lidze Europy UEFA 3 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 140 minut. Średnio dawało to 13 minut gry na spotkanie.
Max Moerstedt – transfery
W trakcie kariery Max Moerstedt zmieniał klub 5 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
TSG 1899 Hoffenheim 2023 – obecnie
-
Hoffenheim U19 2022 – 2023

-
Hoffenheim U17 2021 – 2022

-
FC Bayern München Youth 2020 – 2021

-
Karlsruher SC Youth 2015 – 2020

-
SG Oftersheim Jugend do 2015

Max Moerstedt – forma
W ostatnich 5 meczach Max Moerstedt zanotował bilans 3 zwycięstwa, 0 remisów i 2 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,40. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Max Moerstedt 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 7.40, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.40.
W ostatnich 10 meczach Max Moerstedt 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.07, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.67.
W jakiej formie jest Max Moerstedt?
Max Moerstedt jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.40 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (3.81). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań.
Max Moerstedt – zarobki
Max Moerstedt gra w TSG 1899 Hoffenheim na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 470 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Max Moerstedt w TSG 1899 Hoffenheim (2025/26)
| Rocznie | 470 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 39 tys. € |
| Tygodniowo | 9 tys. € |
| Dziennie | 1 tys. € |
Ile zarabia Max Moerstedt?
Na podstawie kontraktu z TSG 1899 Hoffenheim, Max Moerstedt otrzymuje 470 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 39,2 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Moerstedt w listopadzie 2026 to 9 tysięcy euro, a dziennie około 1,3 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2030.
Max Moerstedt – kontuzje
W trakcie kariery Max Moerstedt zanotował 6 kontuzji, przez które opuścił łącznie 6 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Max Moerstedt
-
Uraz głowy
pauzuje od 9 dni
24.10.26 (10 dni)
TSG 1899 Hoffenheim opuszczone: 2 mecze
-
Choroba
26.02.26 – 02.03.26 (5 dni)
TSG 1899 Hoffenheim opuszczone: 1 mecz
-
Choroba
18.09.25 – 25.09.25 (8 dni)
TSG 1899 Hoffenheim opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
01.02.25 – 05.02.25 (5 dni)
TSG 1899 Hoffenheim opuszczone: 1 mecz
-
Uraz kostki
18.12.24 – 01.01.25 (15 dni)
TSG 1899 Hoffenheim opuszczone: 1 mecz
- Uraz o nieznanym charakterze 30.04.22 – 07.05.22 (8 dni)
Czy Max Moerstedt ma kontuzję?
Obecnie Max Moerstedt ma uraz — uraz głowy — i pauzuje w TSG 1899 Hoffenheim.
Najpoważniejszy uraz w karierze Max Moerstedt to uraz kostki z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 15 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Max Moerstedt – trofea
W trakcie kariery Max Moerstedt zdobył 10 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Max Moerstedt?
Max Moerstedt zdobył w karierze 10 trofeów — 7 drużynowych i 3 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w Hoffenheim II — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Król strzelców — 3 razy.
Max Moerstedt – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Max Moerstedt wynosi obecnie 7 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Max Moerstedt na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Max Moerstedt?
Wycena Max Moerstedt wynosi obecnie 7 mln €. W szczycie kariery Max Moerstedt wyceniano na 7 mln €, a najniżej na 1 mln €.