Maxime Leverbe jest piłkarzem występującym obecnie w Vicenza Virtus. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Maxime Leverbe
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
19:30
|
Palermo
3
Vicenza Virtus
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Serie B, 10. kolejka | |||||||
|
23 Paź
20:30
|
Empoli
0
Vicenza Virtus
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Serie B, 8. kolejka | |||||||
|
17 Paź
15:00
|
Benevento
2
Vicenza Virtus
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Serie B, 7. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Maxime Leverbe w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Maxime Leverbe wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 2.79. Maxime Leverbe oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Maxime Leverbe w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Maxime Leverbe rozegrał w barwach Vicenzy Virtus w Serie B 9 meczów, w Coppa Italia 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 333 minuty. Średnio dawało to 33 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Maxime Leverbe
Pierwszy transfer Maxime Leverbe w seniorskiej karierze miał miejsce w 2019 roku, gdy przeniósł się z Sampdorii do Chievo za 600 tysięcy euro.
Czy Maxime Leverbe ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Maxime Leverbe nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Maxime Leverbe to operacja kolana z 2018 roku, który wykluczył go z gry na 377 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Maxime Leverbe?
Maxime Leverbe ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Maxime Leverbe?
Maxime Leverbe najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Maxime Leverbe?
Wycena 29-letniego Maxime Leverbe według stanu na grudzień 2025 wynosi 550 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 2 miliony euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Maxime Leverbe?
Maxime Leverbe urodził się 15 lutego 1997 w Villepinte we Francji. Obecnie piłkarz ma 29 lat.
Maxime Leverbe - statystyki
Szczegółowe statystyki Maxime Leverbe w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Vicenza Virtus. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Maxime Leverbe
Atak
Obrona
Podania Maxime Leverbe
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Maxime Leverbe w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Maxime Leverbe wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 2.79. Maxime Leverbe oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Maxime Leverbe - transfery
W trakcie kariery Maxime Leverbe zmieniał klub 14 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 725 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Vicenza Virtus 2024 – obecnie
-
Pisa 2023 – 2024
-
Sampdoria 2023 – 2023
-
Benevento 2022 – 2023
-
Sampdoria 2022 – 2022
-
Pisa 2021 – 2022
-
Chievo 2019 – 2021

-
Sampdoria 2019 – 2019
-
Cagliari 2019 – 2019
-
Sampdoria 2018 – 2019
-
Olbia 2017 – 2018

-
Sampdoria 2017 – 2017
-
Sampdoria Primavera 2016 – 2017

-
AC Ajaccio II 2015 – 2016

-
AC Ajaccio U19 do 2015

Historia transferów Maxime Leverbe
Pierwszy transfer Maxime Leverbe w seniorskiej karierze miał miejsce w 2019 roku, gdy przeniósł się z Sampdorii do Chievo za 600 tysięcy euro.
Maxime Leverbe - forma
W ostatnich 5 meczach Maxime Leverbe zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,18. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Maxime Leverbe ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.92, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.18.
W ostatnich 10 meczach Maxime Leverbe ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.92, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.40.
W jakiej formie jest Maxime Leverbe?
Maxime Leverbe jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.18 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (2.79). Jego dyspozycja słabnie.
Ile meczów rozegrał Maxime Leverbe w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Maxime Leverbe rozegrał w barwach Vicenzy Virtus w Serie B 9 meczów, w Coppa Italia 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 333 minuty. Średnio dawało to 33 minuty gry na spotkanie.
Maxime Leverbe - zarobki
Maxime Leverbe gra w Vicenza Virtus na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 630 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Maxime Leverbe w Vicenza Virtus (2023/24)
| Rocznie | 630 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 52 tys. € |
| Tygodniowo | 12 tys. € |
| Dziennie | 2 tys. € |
Maxime Leverbe - kontuzje
W trakcie kariery Maxime Leverbe zanotował 3 kontuzje, przez które opuścił łącznie 28 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Maxime Leverbe
-
Uraz
28.04.23 – 04.05.23 (7 dni)
Benevento opuszczone: 1 mecz
-
Operacja kolana
27.03.18 – 07.04.19 (377 dni)
Sampdoria opuszczone: 20 meczów
- Uraz łąkotki 17.03.18 – 05.05.18 (50 dni) opuszczone: 7 meczów
Czy Maxime Leverbe ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Maxime Leverbe nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Maxime Leverbe to operacja kolana z 2018 roku, który wykluczył go z gry na 377 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Maxime Leverbe - trofea
W trakcie kariery Maxime Leverbe zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Maxime Leverbe?
Maxime Leverbe zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Vicenza Virtus — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 3. ligi Włoch (A) — 1 raz.
Maxime Leverbe - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Maxime Leverbe wynosi obecnie 550 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Maxime Leverbe na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Maxime Leverbe?
Wycena Maxime Leverbe wynosi obecnie 550 tys. €. W szczycie kariery Maxime Leverbe wyceniano na 2 mln €, a najniżej na 50 tys. €.