Miki Yamane jest piłkarzem występującym obecnie w Urawa Red Diamonds. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Miki Yamane
Ocena807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Miki Yamane w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Miki Yamane wyglądają następująco: 18 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 5.80, a skuteczność strzałów to 0,0%. Miki Yamane oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Miki Yamane w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Miki Yamane rozegrał w barwach Los Angeles Galaxy w MLS 18 meczów, a w barwach Urawa Red Diamonds w J1 League 7 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 16 razy i spędził na boisku łącznie 1 316 minut. Średnio dawało to 53 minuty gry na spotkanie.
Czy Miki Yamane ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Miki Yamane nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Miki Yamane to uraz biodra z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 43 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Miki Yamane?
Miki Yamane ma na koncie 12 trofeów — 9 wywalczył z drużyną, a 3 dołożył indywidualnie. Najczęściej sięgał po Jedenastka sezonu J. League — 3 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Kawasaki Frontale — 5 trofeów. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2024 roku.
Na jakiej pozycji gra Miki Yamane?
Miki Yamane najczęściej występuje jako Prawy obrońca (2).
Jaka jest wartość rynkowa Miki Yamane?
Wycena 32-letniego Miki Yamane według stanu na czerwiec 2026 wynosi 800 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,8 miliona euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Miki Yamane?
Miki Yamane urodził się 22 grudnia 1993 w Yokohama w Japonii. Obecnie piłkarz ma 32 lata.
Miki Yamane – statystyki
Szczegółowe statystyki Miki Yamane w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Urawa Red Diamonds oraz reprezentacja Japonii. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Miki Yamane vs. inni
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Miki Yamane w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Miki Yamane wyglądają następująco: 18 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 5.80, a skuteczność strzałów to 0,0%. Miki Yamane oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Miki Yamane – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Miki Yamane w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Ile meczów rozegrał Miki Yamane w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Miki Yamane rozegrał w barwach Los Angeles Galaxy w MLS 18 meczów, a w barwach Urawa Red Diamonds w J1 League 7 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 16 razy i spędził na boisku łącznie 1 316 minut. Średnio dawało to 53 minuty gry na spotkanie.
Miki Yamane – transfery
W trakcie kariery Miki Yamane zmieniał klub 5 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Urawa Red Diamonds 2026 – obecnie
-
Los Angeles Galaxy 2024 – 2026
-
Kawasaki Frontale 2020 – 2024
-
Shonan Bellmare 2016 – 2020
-
Toin University Of Yokohama 2012 – 2016

-
High School (Japan) do 2012

807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Miki Yamane
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 16.08.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 30.01.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 03.01.2020 |
|
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 31.01.2016 |
|
— | Wolny transfer |
| 2011/12 | 31.03.2012 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Miki Yamane – forma
W ostatnich 5 meczach Miki Yamane zanotował bilans 3 zwycięstwa, 0 remisów i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,48. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Miki Yamane i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
21 Paź
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
3
JEF United Chiba
2
J1 League (Japonia), 11. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Mito Hollyhock
0
Urawa Red Diamonds
1
J1 League (Japonia), 10. kolejka
|
73'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
10 Paź
Koniec
|
FC Tokyo
3
Urawa Red Diamonds
0
J1 League (Japonia), 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
3
Tokio Verdy
1
J1 League (Japonia), 8. kolejka
|
58'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
1
Fagiano Okayama
2
J1 League (Japonia), 7. kolejka
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
3
Yokohama Marinos
2
J1 League (Japonia), 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Sie
Koniec
|
Machida Zelvia
3
Urawa Red Diamonds
1
J1 League (Japonia), 3. kolejka
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
26 Lip
Koniec
|
San Jose Earthquakes
1
Los Angeles Galaxy
1
MLS, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
23 Lip
Koniec
|
Los Angeles Galaxy
1
St. Louis City
3
MLS, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Lip
Koniec
|
Los Angeles Galaxy
0
Los Angeles FC
3
MLS, 16. kolejka
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Los Angeles Galaxy
1
Houston Dynamo
1
MLS, 15. kolejka
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Seattle Sounders
0
Los Angeles Galaxy
2
MLS, 14. kolejka
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Sporting Kansas City
3
Los Angeles Galaxy
1
MLS, 13. kolejka
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Atlanta United
1
Los Angeles Galaxy
2
MLS, 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Maj
Koniec
|
Los Angeles Galaxy
1
Vancouver Whitecaps
1
MLS, 11. kolejka
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Los Angeles Galaxy
2
Real Salt Lake
1
MLS, 10. kolejka
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Columbus Crew
2
Los Angeles Galaxy
1
MLS, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
FC Dallas
2
Los Angeles Galaxy
2
MLS, 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Austin FC
1
Los Angeles Galaxy
2
MLS, 7. kolejka
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Los Angeles Galaxy
1
Minnesota United FC
2
MLS, 6. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Portland Timbers
1
Los Angeles Galaxy
1
MLS, 5. kolejka
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Los Angeles Galaxy
1
Sporting Kansas City
2
MLS, 4. kolejka
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Colorado Rapids
4
Los Angeles Galaxy
1
MLS, 3. kolejka
|
81'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Los Angeles Galaxy
3
Charlotte
0
MLS, 2. kolejka
|
77'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Los Angeles Galaxy
1
New York City FC
1
MLS, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Los Angeles Galaxy
2
Minnesota United FC
1
MLS, 34. kolejka
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Los Angeles Galaxy
2
FC Dallas
1
MLS, 29. kolejka
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Paź
Koniec
|
FC Dallas
2
Los Angeles Galaxy
1
MLS, 33. kolejka
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Los Angeles Galaxy
4
Sporting Kansas City
1
MLS, 32. kolejka
|
13'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Los Angeles Galaxy
2
FC Cincinnati
3
MLS, 31. kolejka
|
77'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Seattle Sounders
2
Los Angeles Galaxy
2
MLS, 30. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.5 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Los Angeles Galaxy
3
Colorado Rapids
0
MLS, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 9.0 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Los Angeles Galaxy
2
CF Pachuca
1
Leagues Cup
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Sie
Koniec
|
Inter Miami
3
Los Angeles Galaxy
1
MLS, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Los Angeles Galaxy
0
Seattle Sounders
4
MLS, 26. kolejka
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
01 Sie
Koniec
|
Los Angeles Galaxy
5
Club Tijuana
2
Leagues Cup
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | |
|
20 Lip
Koniec
|
Los Angeles FC
3
Los Angeles Galaxy
3
MLS, 24. kolejka
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Lip
Koniec
|
Los Angeles Galaxy
1
Austin FC
2
MLS, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Lip
Koniec
|
Los Angeles Galaxy
2
DC United
1
MLS, 22. kolejka
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
05 Lip
Koniec
|
Los Angeles Galaxy
3
Vancouver Whitecaps
0
MLS, 20. kolejka
|
78'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Cze
Koniec
|
San Jose Earthquakes
1
Los Angeles Galaxy
1
MLS, 20. kolejka
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
26 Cze
Koniec
|
Colorado Rapids
2
Los Angeles Galaxy
0
MLS, 19. kolejka
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
14 Cze
Koniec
|
St. Louis City
3
Los Angeles Galaxy
3
MLS, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Cze
Koniec
|
Los Angeles Galaxy
2
Real Salt Lake
0
MLS, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
29 Maj
Koniec
|
Los Angeles Galaxy
0
San Jose Earthquakes
1
MLS, 16. kolejka
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Maj
Koniec
|
San Diego
2
Los Angeles Galaxy
1
MLS, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Los Angeles Galaxy
2
Los Angeles FC
2
MLS, 14. kolejka
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Philadelphia Union
3
Los Angeles Galaxy
2
MLS, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Maj
Koniec
|
New York Red Bulls
7
Los Angeles Galaxy
0
MLS, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 4.8 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Sporting Kansas City
1
Los Angeles Galaxy
0
MLS, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Los Angeles Galaxy
2
Portland Timbers
4
MLS, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Austin FC
1
Los Angeles Galaxy
0
MLS, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Los Angeles Galaxy
1
Houston Dynamo
1
MLS, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Real Salt Lake
2
Los Angeles Galaxy
0
MLS, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Mar
Koniec
|
Los Angeles Galaxy
1
Orlando City SC
2
MLS, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Minnesota United FC
2
Los Angeles Galaxy
2
MLS, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.1 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Portland Timbers
1
Los Angeles Galaxy
1
MLS, 4. kolejka
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Los Angeles Galaxy
0
San Diego
2
MLS, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Los Angeles Galaxy
1
Seattle Sounders
0
MLS
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Los Angeles Galaxy
6
Minnesota United FC
2
MLS
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Houston Dynamo
2
Los Angeles Galaxy
1
MLS
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Los Angeles Galaxy
2
Austin FC
1
MLS
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Colorado Rapids
1
Los Angeles Galaxy
3
MLS
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Portland Timbers
4
Los Angeles Galaxy
2
MLS
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Los Angeles Galaxy
4
Los Angeles FC
2
MLS
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
St. Louis City
2
Los Angeles Galaxy
1
MLS
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Los Angeles Galaxy
2
Atlanta United
0
MLS
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
21 Lip
Koniec
|
Los Angeles Galaxy
3
Portland Timbers
2
MLS
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
14 Lip
Koniec
|
FC Dallas
2
Los Angeles Galaxy
0
MLS
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Lip
Koniec
|
Los Angeles Galaxy
1
Los Angeles FC
2
MLS
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.1 | |
|
23 Cze
Koniec
|
Real Salt Lake
0
Los Angeles Galaxy
1
MLS
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Cze
Koniec
|
Los Angeles Galaxy
4
Sporting Kansas City
2
MLS
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Cze
Koniec
|
Chicago Fire
2
Los Angeles Galaxy
1
MLS
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
26 Maj
Koniec
|
Los Angeles Galaxy
2
Houston Dynamo
1
MLS
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.2 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Minnesota United FC
2
Los Angeles Galaxy
2
MLS
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Los Angeles Galaxy
2
Real Salt Lake
2
MLS
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Seattle Sounders
0
Los Angeles Galaxy
0
MLS
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Vancouver Whitecaps
1
Los Angeles Galaxy
3
MLS
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Los Angeles FC
2
Los Angeles Galaxy
1
MLS
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Los Angeles Galaxy
1
Seattle Sounders
0
MLS
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Los Angeles Galaxy
3
St. Louis City
3
MLS
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Nashville SC
2
Los Angeles Galaxy
2
MLS
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Mar
Koniec
|
San Jose Earthquakes
1
Los Angeles Galaxy
3
MLS
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Los Angeles Galaxy
1
Inter Miami
1
MLS
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Sagan Tosu
0
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Kawasaki Frontale
3
Kyoto Sanga
3
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Kawasaki Frontale
2
Consadole Sapporo
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.7 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
3
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.8 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Kawasaki Frontale
3
Gamba Osaka
4
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
22 Lip
Koniec
|
Vissel Kobe
2
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
15 Lip
Koniec
|
Yokohama Marinos
0
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
08 Lip
Koniec
|
Kawasaki Frontale
3
Yokohama FC
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
01 Lip
Koniec
|
Nagoya Grampus
2
Kawasaki Frontale
0
J1 League (Japonia)
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Cze
Koniec
|
Kawasaki Frontale
1
Sanfrecce Hiroshima
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Yokohama FC
2
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
12 Maj
Koniec
|
FC Tokyo
2
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Kawasaki Frontale
1
Sagan Tosu
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Kyoto Sanga
0
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Kawasaki Frontale
1
Urawa Red Diamonds
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Kawasaki Frontale
1
Nagoya Grampus
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Gamba Osaka
2
Kawasaki Frontale
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Consadole Sapporo
3
Kawasaki Frontale
4
J1 League (Japonia)
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.5 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Kashima Antlers
1
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Kawasaki Frontale
1
Yokohama Marinos
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Japonia
0
Kostaryka
1
Mistrzostwa Świata
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Kanada
2
Japonia
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
05 Lis
Koniec
|
FC Tokyo
2
Kawasaki Frontale
3
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Kawasaki Frontale
2
Vissel Kobe
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Consadole Sapporo
4
Kawasaki Frontale
3
J1 League (Japonia)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Nagoya Grampus
1
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Shonan Bellmare
2
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Kawasaki Frontale
2
Kashima Antlers
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Sie
Koniec
|
Kawasaki Frontale
2
Yokohama Marinos
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.9 | |
|
18 Cze
Koniec
|
Kawasaki Frontale
5
Consadole Sapporo
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Kawasaki Frontale
0
Shonan Bellmare
4
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Sagan Tosu
0
Kawasaki Frontale
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Kawasaki Frontale
2
Avispa Fukuoka
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Shimizu S-pulse
0
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Jubilo Iwata
1
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Kawasaki Frontale
1
Cerezo Osaka
4
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Japonia
1
Wietnam
1
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Azja
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Kawasaki Frontale
1
Nagoya Grampus
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Kawasaki Frontale
2
Urawa Red Diamonds
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.1 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Kashima Antlers
0
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Yokohama Marinos
4
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Japonia
2
Chiny
0
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Azja
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Lis
Koniec
|
Cerezo Osaka
1
Kawasaki Frontale
4
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Kawasaki Frontale
1
FC Tokyo
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Kawasaki Frontale
2
Shonan Bellmare
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.9 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Kashima Antlers
1
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.7 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Tokushima Vortis
1
Kawasaki Frontale
3
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Chiny
0
Japonia
1
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Azja
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Japonia
0
Oman
1
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Azja
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Sie
Koniec
|
Consadole Sapporo
0
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Avispa Fukuoka
1
Kawasaki Frontale
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
1
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Kashiwa Reysol
0
Kawasaki Frontale
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.3 | |
|
30 Maj
Koniec
|
Kawasaki Frontale
2
Kashima Antlers
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.9 | |
|
22 Maj
Koniec
|
Kawasaki Frontale
3
Yokohama FC
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.0 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Kawasaki Frontale
2
Consadole Sapporo
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Gamba Osaka
0
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Kawasaki Frontale
3
Avispa Fukuoka
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.5 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
FC Tokyo
2
Kawasaki Frontale
4
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Mongolia
0
Japonia
14
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Azja
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Mar
Koniec
|
Vissel Kobe
1
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Kawasaki Frontale
1
Kashiwa Reysol
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Vegalta Sendai
1
Kawasaki Frontale
5
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Kawasaki Frontale
3
Cerezo Osaka
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.1 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Kashiwa Reysol
2
Kawasaki Frontale
3
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Kawasaki Frontale
3
Urawa Red Diamonds
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.7 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Shimizu S-pulse
2
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.8 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Kawasaki Frontale
5
Gamba Osaka
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Lis
Koniec
|
Kawasaki Frontale
3
Yokohama Marinos
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Kawasaki Frontale
0
Consadole Sapporo
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Kawasaki Frontale
3
Nagoya Grampus
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Sanfrecce Hiroshima
0
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Cerezo Osaka
1
Kawasaki Frontale
3
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.0 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Shonan Bellmare
0
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Kawasaki Frontale
3
Yokohama FC
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Urawa Red Diamonds
0
Kawasaki Frontale
3
J1 League (Japonia)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.3 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Kawasaki Frontale
5
Sanfrecce Hiroshima
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.0 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Kawasaki Frontale
3
Vissel Kobe
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Yokohama Marinos
1
Kawasaki Frontale
3
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Vissel Kobe
2
Kawasaki Frontale
2
J1 League (Japonia)
|
56'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.1 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Nagoya Grampus
1
Kawasaki Frontale
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Kawasaki Frontale
5
Cerezo Osaka
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Consadole Sapporo
1
Kawasaki Frontale
6
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.0 | |
|
01 Sie
Koniec
|
Gamba Osaka
0
Kawasaki Frontale
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
26 Lip
Koniec
|
Kawasaki Frontale
3
Shonan Bellmare
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.7 | |
|
22 Lip
Koniec
|
Vegalta Sendai
2
Kawasaki Frontale
3
J1 League (Japonia)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.9 | |
|
18 Lip
Koniec
|
Yokohama FC
1
Kawasaki Frontale
5
J1 League (Japonia)
|
84'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
11 Lip
Koniec
|
Kawasaki Frontale
3
Kashiwa Reysol
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
08 Lip
Koniec
|
FC Tokyo
0
Kawasaki Frontale
4
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Kawasaki Frontale
0
Sagan Tosu
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Shonan Bellmare
1
Tokushima Vortis
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Cerezo Osaka
1
Shonan Bellmare
0
J1 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Oita Trinita
2
Shonan Bellmare
1
J1 League (Japonia)
|
10'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Shonan Bellmare
1
Urawa Red Diamonds
1
J1 League (Japonia)
|
96'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
07 Lip
Koniec
|
Nagoya Grampus
0
Shonan Bellmare
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
30 Cze
Koniec
|
Shonan Bellmare
0
Cerezo Osaka
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Shonan Bellmare
0
Oita Trinita
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Shonan Bellmare
1
Nagoya Grampus
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Sagan Tosu
0
Shonan Bellmare
2
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Kawasaki Frontale
2
Shonan Bellmare
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Shonan Bellmare
0
Shimizu S-pulse
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Sagan Tosu
0
Shonan Bellmare
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.7 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Shonan Bellmare
0
Kawasaki Frontale
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Shonan Bellmare
1
Jubilo Iwata
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Shonan Bellmare
1
Gamba Osaka
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Yokohama Marinos
4
Shonan Bellmare
4
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Shonan Bellmare
2
Kashima Antlers
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.7 | |
|
18 Mar
Koniec
|
FC Tokyo
1
Shonan Bellmare
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Shonan Bellmare
0
Nagoya Grampus
0
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Kawasaki Frontale
1
Shonan Bellmare
1
J1 League (Japonia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 |
W ostatnich 5 meczach Miki Yamane ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.79, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.48.
W ostatnich 10 meczach Miki Yamane ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.74, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.30.
W jakiej formie jest Miki Yamane?
Miki Yamane jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.48 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.80). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Miki Yamane – zarobki
Miki Yamane gra w Urawa Red Diamonds na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 758 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Miki Yamane w Urawa Red Diamonds (2026)
| Rocznie | 758 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 63 tys. € |
| Tygodniowo | 15 tys. € |
| Dziennie | 2 tys. € |
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Miki Yamane w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2026 |
|
758 tys. € |
| 2025 |
|
694 tys. € |
| 2024 |
|
490 tys. € |
Miki Yamane – kontuzje
W trakcie kariery Miki Yamane zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 9 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Miki Yamane
-
Uraz biodra
29.07.26 – 09.09.26 (43 dni)
Los Angeles Galaxy opuszczone: 5 meczów
-
Uraz mięśnia
24.02.25 – 13.03.25 (18 dni)
Los Angeles Galaxy opuszczone: 4 mecze
Czy Miki Yamane ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Miki Yamane nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Miki Yamane to uraz biodra z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 43 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Miki Yamane – trofea
W trakcie kariery Miki Yamane zdobył 12 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
807 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Miki Yamane
Jakie trofea zdobył Miki Yamane?
Miki Yamane zdobył w karierze 12 trofeów — 9 drużynowych i 3 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w Kawasaki Frontale — 5 trofeów. Najczęściej zdobywał Jedenastka sezonu J. League — 3 razy.
Miki Yamane – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Miki Yamane wynosi obecnie 800 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Miki Yamane na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Miki Yamane
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 01.06.2026 | 32 |
|
800 tys. € |
| 06.04.2026 | 32 |
|
1 mln € |
| 10.12.2025 | 31 |
|
1,2 mln € |
| 04.06.2025 | 31 |
|
1,5 mln € |
| 16.04.2025 | 31 |
|
1,5 mln € |
| 11.12.2024 | 30 |
|
1,8 mln € |
| 12.06.2024 | 30 |
|
1,6 mln € |
| 27.02.2024 | 30 |
|
1,6 mln € |
| 27.06.2023 | 29 |
|
1,6 mln € |
| 05.01.2023 | 29 |
|
1,7 mln € |
| 13.11.2022 | 28 |
|
1,7 mln € |
| 27.06.2022 | 28 |
|
1,3 mln € |
| 13.01.2022 | 28 |
|
1,3 mln € |
| 28.06.2021 | 27 |
|
1,1 mln € |
| 28.01.2021 | 27 |
|
900 tys. € |
| 07.04.2020 | 26 |
|
650 tys. € |
| 27.12.2019 | 26 |
|
800 tys. € |
| 26.06.2019 | 25 |
|
800 tys. € |
| 04.01.2019 | 25 |
|
750 tys. € |
| 04.01.2018 | 24 |
|
325 tys. € |
| 24.03.2017 | 23 |
|
50 tys. € |
| 24.02.2016 | 22 |
|
50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Miki Yamane?
Wycena Miki Yamane wynosi obecnie 800 tys. €. W szczycie kariery Miki Yamane wyceniano na 1,8 mln €, a najniżej na 50 tys. €.