Nicolai Oppen Larsen jest piłkarzem występującym obecnie w Vejle. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji bramkarza.
Forma w ostatnich meczach Nicolai Oppen Larsen
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Nicolai Oppen Larsen w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Nicolai Oppen Larsen wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.30. Nicolai Oppen Larsen oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Nicolai Oppen Larsen w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Nicolai Oppen Larsen rozegrał w barwach Vejle w Pucharze Danii 2 mecze, w 1. Division (Dania) 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 10 razy i spędził na boisku łącznie 900 minut. Średnio dawało to 69 minut gry na spotkanie.
Czy Nicolai Oppen Larsen ma kontuzję?
Obecnie Nicolai Oppen Larsen ma uraz — stłuczenie — i pauzuje w Vejle.
Najpoważniejszy uraz w karierze Nicolai Oppen Larsen to stłuczenie z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 18 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Nicolai Oppen Larsen?
Nicolai Oppen Larsen ma na koncie 3 trofea. Najczęściej sięgał po Puchar Danii — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Aalborgiem — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2024 roku.
Na jakiej pozycji gra Nicolai Oppen Larsen?
Nicolai Oppen Larsen najczęściej występuje jako Bramkarz (1).
Jaka jest wartość rynkowa Nicolai Oppen Larsen?
Wycena 35-letniego Nicolai Oppen Larsen według stanu na maj 2026 wynosi 150 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,3 miliona euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Nicolai Oppen Larsen?
Nicolai Oppen Larsen urodził się 9 marca 1991 w Herlev w Danii. Obecnie piłkarz ma 35 lat.
Nicolai Oppen Larsen – statystyki
Szczegółowe statystyki Nicolai Oppen Larsen w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Vejle. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Nicolai Oppen Larsen vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Nicolai Oppen Larsen w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Nicolai Oppen Larsen wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.30. Nicolai Oppen Larsen oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Nicolai Oppen Larsen – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Nicolai Oppen Larsen w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
1. Division (Dania), 13. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
24 Paź
Koniec
|
1. Division (Dania), 12. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.8 | ||
|
09 Paź
Koniec
|
1. Division (Dania), 10. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | 7.2 | ||
|
20 Wrz
Koniec
|
1. Division (Dania), 9. kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | – | 7.7 | ||
|
17 Wrz
Koniec
|
Puchar Danii, 1/16 finału
|
1:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
11 Wrz
Koniec
|
1. Division (Dania), 8. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | 7.6 | ||
|
30 Sie
Koniec
|
1. Division (Dania), 6. kolejka
|
0:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
21 Sie
Koniec
|
1. Division (Dania), 5. kolejka
|
4:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.8 | ||
|
14 Sie
Koniec
|
1. Division (Dania), 4. kolejka
|
2:3 | 90' | 0 | 0 | – | 6.9 | ||
|
09 Sie
Koniec
|
1. Division (Dania), 3. kolejka
|
5:4 | 90' | 0 | 0 | – | 7.0 |
Ile meczów rozegrał Nicolai Oppen Larsen w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Nicolai Oppen Larsen rozegrał w barwach Vejle w Pucharze Danii 2 mecze, w 1. Division (Dania) 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 10 razy i spędził na boisku łącznie 900 minut. Średnio dawało to 69 minut gry na spotkanie.
Nicolai Oppen Larsen – transfery
W trakcie kariery Nicolai Oppen Larsen zmieniał klub 7 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Vejle 2026 – obecnie
-
Silkeborg 2021 – 2026
-
Guingamp 2020 – 2021
-
Nordsjælland 2017 – 2020
-
Aalborg 2010 – 2017
-
Lyngby BK U19 2007 – 2010

-
Lyngby Boldklub Youth 2005 – 2007

-
Herlev IF do 2005

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Nicolai Oppen Larsen
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 30.06.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 30.06.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 31.07.2020 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 30.08.2017 |
|
— | Wolny transfer |
| 2010/11 | 30.06.2010 |
|
— | Wolny transfer |
| 2007/08 | 31.12.2007 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2005/06 | 30.06.2005 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Nicolai Oppen Larsen – forma
W ostatnich 5 meczach Nicolai Oppen Larsen zanotował bilans 0 zwycięstw, 3 remisy i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 7,04. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Nicolai Oppen Larsen i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Vendsyssel FF
1
Vejle
1
1. Division (Dania), 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Vejle
0
Aarhus Fremad
0
1. Division (Dania), 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Vejle
1
Hvidovre
2
1. Division (Dania), 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
FC Fredericia
2
Vejle
2
1. Division (Dania), 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Vejle
1
Brøndby
2
Puchar Danii, 1/16 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Hobro
0
Vejle
0
1. Division (Dania), 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Aarhus Fremad
0
Vejle
0
1. Division (Dania), 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Sie
Koniec
|
Vejle
4
Esbjerg
2
1. Division (Dania), 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Kolding IF
2
Vejle
3
1. Division (Dania), 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Vejle
5
Hillerød
4
1. Division (Dania), 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
31 Lip
Koniec
|
HB Koge
0
Vejle
2
1. Division (Dania), 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Lip
Koniec
|
Vejle
2
AB Copenhagen
2
1. Division (Dania), 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Maj
Koniec
|
FC Fredericia
4
Silkeborg
1
Superligaen (Dania), play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Silkeborg
0
FC Kopenhaga
4
Superligaen (Dania), play offy baraży o utrzymanie
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Odense
2
Silkeborg
3
Superligaen (Dania), play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Silkeborg
2
Randers
0
Superligaen (Dania), play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 9.8 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Vejle
1
Silkeborg
2
Superligaen (Dania), play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Silkeborg
2
FC Fredericia
2
Superligaen (Dania), play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Silkeborg
3
Odense
1
Superligaen (Dania), play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.6 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
FC Kopenhaga
7
Silkeborg
0
Superligaen (Dania), play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Randers
0
Silkeborg
3
Superligaen (Dania), play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Silkeborg
1
Vejle
1
Superligaen (Dania), play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Silkeborg
0
FC Midtjylland
4
Superligaen (Dania), 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Sønderjyske
2
Silkeborg
1
Superligaen (Dania), 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Silkeborg
0
Viborg
1
Superligaen (Dania), 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Nordsjælland
5
Silkeborg
0
Superligaen (Dania), 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Silkeborg
0
Randers
0
Superligaen (Dania), 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Silkeborg
0
AGF Aarhus
2
Superligaen (Dania), 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Odense
1
Silkeborg
1
Superligaen (Dania), 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.8 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Silkeborg
0
Brøndby
2
Superligaen (Dania), 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
30 Paź
Koniec
|
FC Midtjylland
4
Silkeborg
0
Puchar Danii, 3. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Vejle
1
Silkeborg
2
Superligaen (Dania), 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Silkeborg
3
FC Kopenhaga
1
Superligaen (Dania), 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
05 Paź
Koniec
|
AGF Aarhus
3
Silkeborg
1
Superligaen (Dania), 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Silkeborg
1
Vejle
1
Superligaen (Dania), 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
FC Kopenhaga
3
Silkeborg
3
Superligaen (Dania), 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Silkeborg
2
Odense
1
Superligaen (Dania), 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Middelfart
1
Silkeborg
2
Puchar Danii, 2. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sie
Koniec
|
Silkeborg
0
Sønderjyske
2
Superligaen (Dania), 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
24 Sie
Koniec
|
FC Midtjylland
4
Silkeborg
2
Superligaen (Dania), 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Viborg
2
Silkeborg
3
Superligaen (Dania), 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Jagiellonia Białystok
2
Silkeborg
2
Liga Konferencji, 3. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Silkeborg
4
Nordsjælland
2
Superligaen (Dania), 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
07 Sie
Koniec
|
Silkeborg
0
Jagiellonia Białystok
1
Liga Konferencji, 3. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
03 Sie
Koniec
|
Randers
1
Silkeborg
0
Superligaen (Dania), 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
31 Lip
Dogryw.
|
KA Akureyri
2
Silkeborg
3
Liga Konferencji, 2. runda kwalifikacyjna
|
120'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Lip
Koniec
|
Silkeborg
0
FC Fredericia
2
Superligaen (Dania), 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Lip
Koniec
|
Silkeborg
1
KA Akureyri
1
Liga Konferencji, 2. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Lip
Koniec
|
Brøndby
3
Silkeborg
0
Superligaen (Dania), 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
29 Maj
Koniec
|
FC Kopenhaga
3
Silkeborg
0
Puchar Danii, finał
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Aalborg
2
Silkeborg
3
Superligaen (Dania), play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Silkeborg
2
Brøndby
1
Puchar Danii, półfinał
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Silkeborg
1
Vejle
1
Superligaen (Dania), play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Brøndby
3
Silkeborg
3
Puchar Danii, półfinał
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Viborg
2
Silkeborg
1
Superligaen (Dania), play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Silkeborg
0
Lyngby
1
Superligaen (Dania), 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Silkeborg
0
Vejle
1
Superligaen (Dania), 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Aalborg
1
Silkeborg
2
Puchar Danii, 1/4 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Roskilde
1
Silkeborg
3
Puchar Danii, 3. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Sie
Koniec
|
Vejle
1
Silkeborg
3
Superligaen (Dania), 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.8 | |
|
15 Sie
Dogryw.
|
KAA Gent
3
Silkeborg
2
Liga Konferencji, 3. runda kwalifikacyjna
|
120'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
08 Sie
Koniec
|
Silkeborg
2
KAA Gent
2
Liga Konferencji, 3. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
04 Sie
Koniec
|
Silkeborg
3
Viborg
2
Superligaen (Dania), 3. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
21 Lip
Koniec
|
Silkeborg
1
Sønderjyske
0
Superligaen (Dania), 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
26 Maj
Koniec
|
FC Midtjylland
3
Silkeborg
3
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Silkeborg
3
FC Midtjylland
0
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Silkeborg
6
FC Fredericia
1
Puchar Danii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Silkeborg
0
AGF Aarhus
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Nordsjælland
3
Silkeborg
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Vejle
2
Silkeborg
0
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Silkeborg
0
FC Kopenhaga
3
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
06 Gru
Koniec
|
FC Kopenhaga
0
Silkeborg
2
Puchar Danii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.3 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Hvidovre
1
Silkeborg
5
Puchar Danii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Randers
1
Silkeborg
0
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Odense
0
Silkeborg
3
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Silkeborg KFUM
0
Silkeborg
1
Puchar Danii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Sie
Koniec
|
AGF Aarhus
2
Silkeborg
2
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Sie
Koniec
|
Silkeborg
2
Vejle
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Maj
Koniec
|
AC Horsens
0
Silkeborg
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Silkeborg
0
Odense
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Silkeborg
1
Aalborg
1
Puchar Danii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Odense
2
Silkeborg
0
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Silkeborg
3
Sønderjyske
2
Puchar Danii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Silkeborg
2
Nordsjælland
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
26 Lut
Koniec
|
AGF Aarhus
1
Silkeborg
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Lut
Koniec
|
Silkeborg
0
FC Kopenhaga
3
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Silkeborg
0
Lyngby
2
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Aalborg
1
Silkeborg
2
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Silkeborg
0
RSC Anderlecht
2
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Silkeborg
1
Viborg
2
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Silkeborg
3
Randers
3
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
13 Paź
Koniec
|
FCSB
0
Silkeborg
5
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.6 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Odense
1
Silkeborg
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Silkeborg
5
FCSB
0
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Naestved
0
Silkeborg
3
Puchar Danii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Randers
3
Silkeborg
2
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
RSC Anderlecht
1
Silkeborg
0
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
FC Kopenhaga
1
Silkeborg
0
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Silkeborg
1
Odense
2
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Silkeborg
1
HJK Helsinki
1
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Sie
Koniec
|
Nordsjælland
0
Silkeborg
2
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
18 Sie
Koniec
|
HJK Helsinki
1
Silkeborg
0
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Sie
Koniec
|
Silkeborg
3
Aalborg
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
31 Lip
Koniec
|
Silkeborg
2
Brøndby
0
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
22 Maj
Koniec
|
Brøndby
2
Silkeborg
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Maj
Koniec
|
FC Kopenhaga
2
Silkeborg
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Silkeborg
4
Aalborg
2
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Aalborg
1
Silkeborg
2
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Silkeborg
3
Brøndby
0
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Silkeborg
0
FC Midtjylland
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Randers
2
Silkeborg
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Aalborg
1
Silkeborg
4
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Silkeborg
3
Vejle
0
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Silkeborg
0
FC Kopenhaga
0
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Sønderjyske
0
Silkeborg
6
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Silkeborg
1
Odense
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Silkeborg
4
Nordsjælland
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Vejle
2
Silkeborg
4
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
AC Horsens
3
Silkeborg
2
Puchar Danii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Silkeborg
0
AGF Aarhus
2
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Skive
1
Silkeborg
3
Puchar Danii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Sie
Koniec
|
Odense
1
Silkeborg
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Sie
Koniec
|
Silkeborg
0
Aalborg
0
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Guingamp
2
Chateauroux
0
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Maj
Koniec
|
Amiens SC
0
Guingamp
3
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Guingamp
0
Paris FC
0
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Guingamp
1
Toulouse
1
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Mar
Koniec
|
Guingamp
1
Rodez Aveyron
1
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Mar
Koniec
|
Guingamp
0
Clermont
5
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lut
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
0
Guingamp
0
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lut
Koniec
|
Auxerre
1
Guingamp
1
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lut
Koniec
|
Grenoble
2
Guingamp
1
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Sty
Koniec
|
Le Havre
1
Guingamp
1
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Sty
Koniec
|
Guingamp
2
Amiens SC
2
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Gru
Koniec
|
Paris FC
3
Guingamp
2
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Gru
Koniec
|
Chambly Thelle FC
3
Guingamp
0
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Gru
Koniec
|
Guingamp
1
Valenciennes
1
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Guingamp
1
Grenoble
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Pau
0
Guingamp
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Guingamp
1
Le Havre
3
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Sie
Koniec
|
Nancy
2
Guingamp
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Sie
Koniec
|
Guingamp
0
Niort
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Lip
Koniec
|
Nordsjælland
0
Aalborg
0
Superligaen (Dania)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lip
Koniec
|
Brøndby
4
Nordsjælland
0
Superligaen (Dania)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lip
Koniec
|
Nordsjælland
0
FC Midtjylland
1
Superligaen (Dania)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Cze
Koniec
|
Nordsjælland
0
Brøndby
2
Superligaen (Dania)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Cze
Koniec
|
AGF Aarhus
2
Nordsjælland
1
Superligaen (Dania)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Cze
Koniec
|
Nordsjælland
0
FC Midtjylland
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Mar
Koniec
|
Nordsjælland
2
Brøndby
2
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Aalborg
1
Nordsjælland
3
Superligaen (Dania)
|
95'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Lyngby
1
Nordsjælland
1
Superligaen (Dania)
|
95'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Nordsjælland
0
AGF Aarhus
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Odense
3
Nordsjælland
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Sønderjyske
1
Nordsjælland
4
Superligaen (Dania)
|
93'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Nordsjælland
2
Hobro
1
Superligaen (Dania)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Sie
Koniec
|
FC Kopenhaga
3
Nordsjælland
1
Superligaen (Dania)
|
94'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Nordsjælland
2
Silkeborg
2
Superligaen (Dania)
|
93'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Sie
Koniec
|
Randers
3
Nordsjælland
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
14 Lip
Koniec
|
AC Horsens
0
Nordsjælland
3
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 |
W ostatnich 5 meczach Nicolai Oppen Larsen 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.48, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.04.
W ostatnich 10 meczach Nicolai Oppen Larsen 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.48, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.06.
W jakiej formie jest Nicolai Oppen Larsen?
Nicolai Oppen Larsen jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.04 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.30). Jego dyspozycja słabnie.
Nicolai Oppen Larsen – zarobki
Nicolai Oppen Larsen gra w Vejle na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 150 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Nicolai Oppen Larsen w Vejle (2025/26)
| Rocznie | 150 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 13 tys. € |
| Tygodniowo | 3 tys. € |
| Dziennie | 411 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Nicolai Oppen Larsen w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
150 tys. € |
| 2024/25 |
|
150 tys. € |
| 2023/24 |
|
150 tys. € |
| 2020/21 |
|
170 tys. € |
Nicolai Oppen Larsen – kontuzje
W trakcie kariery Nicolai Oppen Larsen zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 2 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Nicolai Oppen Larsen
-
Stłuczenie
pauzuje od 18 dni
15.10.26 (18 dni)
Vejle opuszczone: 1 mecz
-
Koronawirus
29.10.20 – 05.11.20 (8 dni)
Guingamp opuszczone: 1 mecz
Czy Nicolai Oppen Larsen ma kontuzję?
Obecnie Nicolai Oppen Larsen ma uraz — stłuczenie — i pauzuje w Vejle.
Najpoważniejszy uraz w karierze Nicolai Oppen Larsen to stłuczenie z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 18 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Nicolai Oppen Larsen – trofea
W trakcie kariery Nicolai Oppen Larsen zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Nicolai Oppen Larsen
Jakie trofea zdobył Nicolai Oppen Larsen?
Nicolai Oppen Larsen zdobył w karierze 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Aalborgu — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Puchar Danii — 2 razy.
Nicolai Oppen Larsen – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Nicolai Oppen Larsen wynosi obecnie 150 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Nicolai Oppen Larsen na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Nicolai Oppen Larsen
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 24.05.2026 | 35 |
|
150 tys. € |
| 14.12.2025 | 34 |
|
200 tys. € |
| 15.06.2025 | 34 |
|
250 tys. € |
| 08.12.2024 | 33 |
|
300 tys. € |
| 09.06.2024 | 33 |
|
400 tys. € |
| 20.12.2023 | 32 |
|
450 tys. € |
| 25.06.2023 | 32 |
|
500 tys. € |
| 21.12.2022 | 31 |
|
500 tys. € |
| 19.06.2022 | 31 |
|
500 tys. € |
| 27.12.2021 | 30 |
|
450 tys. € |
| 24.06.2021 | 30 |
|
400 tys. € |
| 10.03.2021 | 30 |
|
400 tys. € |
| 10.11.2020 | 29 |
|
500 tys. € |
| 30.07.2020 | 29 |
|
500 tys. € |
| 07.04.2020 | 29 |
|
475 tys. € |
| 21.12.2019 | 28 |
|
600 tys. € |
| 07.06.2019 | 28 |
|
600 tys. € |
| 20.12.2018 | 27 |
|
600 tys. € |
| 01.06.2018 | 27 |
|
400 tys. € |
| 17.12.2017 | 26 |
|
500 tys. € |
| 20.06.2017 | 26 |
|
500 tys. € |
| 26.03.2017 | 26 |
|
600 tys. € |
| 11.12.2016 | 25 |
|
700 tys. € |
| 11.08.2016 | 25 |
|
1 mln € |
| 20.01.2016 | 24 |
|
1,3 mln € |
| 01.09.2015 | 24 |
|
1,3 mln € |
| 05.02.2015 | 23 |
|
1 mln € |
| 30.08.2014 | 23 |
|
800 tys. € |
| 09.02.2014 | 22 |
|
600 tys. € |
| 16.06.2013 | 22 |
|
500 tys. € |
| 20.07.2012 | 21 |
|
500 tys. € |
| 31.12.2011 | 20 |
|
450 tys. € |
| 20.07.2011 | 20 |
|
250 tys. € |
| 29.06.2011 | 20 |
|
150 tys. € |
| 24.01.2011 | 19 |
|
150 tys. € |
| 02.07.2010 | 19 |
|
100 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Nicolai Oppen Larsen?
Wycena Nicolai Oppen Larsen wynosi obecnie 150 tys. €. W szczycie kariery Nicolai Oppen Larsen wyceniano na 1,3 mln €, a najniżej na 100 tys. €.