Noah Mawene jest piłkarzem występującym obecnie w Waterford. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Noah Mawene
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Noah Mawene w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Noah Mawene wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.52. Noah Mawene oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Noah Mawene w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Noah Mawene rozegrał w barwach Waterford w Premier Division (Irlandia) 11 meczów, a w barwach Southend United w National League 8 meczów, a w barwach Preston North End w Championship 13 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 10 razy i spędził na boisku łącznie 863 minuty. Średnio dawało to 27 minut gry na spotkanie.
Na jakiej pozycji gra Noah Mawene?
Noah Mawene najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8).
Jaka jest wartość rynkowa Noah Mawene?
Wycena 21-letniego Noah Mawene według stanu na grudzień 2025 wynosi 200 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 250 tysięcy euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Noah Mawene?
Noah Mawene urodził się 1 lutego 2005 w Lytham St Annes w Anglii. Obecnie piłkarz ma 21 lat.
Noah Mawene – statystyki
Szczegółowe statystyki Noah Mawene w sezonie 2025/2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Waterford. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Jakie statystyki ma Noah Mawene w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Noah Mawene wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.52. Noah Mawene oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Noah Mawene – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Noah Mawene w sezonie 2025/2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Paź
Koniec
|
Premier Division (Irlandia), 36. kolejka
|
2:3 | 89' | 0 | 0 | ||||
|
23 Paź
Koniec
|
Premier Division (Irlandia), 35. kolejka
|
3:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
19 Paź
Koniec
|
Premier Division (Irlandia), 33. kolejka
|
3:2 | 80' | 0 | 0 | ||||
|
16 Paź
Koniec
|
Premier Division (Irlandia), 34. kolejka
|
2:1 | 79' | 0 | 0 | – | |||
|
18 Wrz
Koniec
|
Premier Division (Irlandia), 32. kolejka
|
3:2 | 76' | 0 | 0 | – | |||
|
14 Wrz
Koniec
|
Premier Division (Irlandia), 30. kolejka
|
2:2 | 64' | 0 | 0 | – | |||
|
11 Wrz
Koniec
|
Premier Division (Irlandia), 31. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
28 Sie
Koniec
|
Premier Division (Irlandia), 29. kolejka
|
0:2 | 88' | 0 | 0 | – | |||
|
21 Sie
Koniec
|
Premier Division (Irlandia), 28. kolejka
|
0:0 | 74' | 0 | 0 | – | |||
|
09 Sie
Koniec
|
Premier Division (Irlandia), 27. kolejka
|
3:1 | 90' | 0 | 0 |
Ile meczów rozegrał Noah Mawene w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Noah Mawene rozegrał w barwach Waterford w Premier Division (Irlandia) 11 meczów, a w barwach Southend United w National League 8 meczów, a w barwach Preston North End w Championship 13 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 10 razy i spędził na boisku łącznie 863 minuty. Średnio dawało to 27 minut gry na spotkanie.
Noah Mawene – transfery
W trakcie kariery Noah Mawene zmieniał klub 8 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Waterford 2026 – obecnie
-
Fleetwood Town 2026 – 2026
-
Preston North End 2026 – 2026
-
Southend United 2026 – 2026
-
Preston North End 2025 – 2026
-
Newport County 2024 – 2025
-
Preston North End 2023 – 2024
-
Preston North End U18 2021 – 2023

-
Preston North End Academy do 2021

Noah Mawene – forma
W ostatnich 5 meczach Noah Mawene zanotował bilans 3 zwycięstwa, 0 remisów i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,08. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Noah Mawene ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.83, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.08 — wynik powyżej średniej ligowej (5.72).
W ostatnich 10 meczach Noah Mawene ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.83, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.21 — wynik powyżej średniej ligowej (5.72).
W jakiej formie jest Noah Mawene?
Noah Mawene jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.08 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (0.52). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Noah Mawene – zarobki
Noah Mawene gra w Waterford na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 93 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Noah Mawene w Waterford (2025/26)
| Rocznie | 93 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 8 tys. € |
| Tygodniowo | 2 tys. € |
| Dziennie | 256 € |
Noah Mawene – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Noah Mawene wynosi obecnie 200 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Noah Mawene na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Noah Mawene?
Wycena Noah Mawene wynosi obecnie 200 tys. €. W szczycie kariery Noah Mawene wyceniano na 250 tys. €, a najniżej na 100 tys. €.