Norimichi Yamamoto jest piłkarzem występującym obecnie w Kanazawa. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Norimichi Yamamoto
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Norimichi Yamamoto w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Norimichi Yamamoto wyglądają następująco: 15 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 2.04, a skuteczność strzałów to 0,0%. Norimichi Yamamoto oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Norimichi Yamamoto w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Norimichi Yamamoto rozegrał w barwach Kanazawa w J3 League 15 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 14 razy i spędził na boisku łącznie 450 minut. Średnio dawało to 30 minut gry na spotkanie.
Czy Norimichi Yamamoto ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Norimichi Yamamoto nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Norimichi Yamamoto to uraz z 2020 roku, który wykluczył go z gry na 15 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Norimichi Yamamoto?
Norimichi Yamamoto ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2021 roku.
Na jakiej pozycji gra Norimichi Yamamoto?
Norimichi Yamamoto najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawy obrońca.
Jaka jest wartość rynkowa Norimichi Yamamoto?
Wycena 31-letniego Norimichi Yamamoto według stanu na czerwiec 2025 wynosi 0 euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 600 tysięcy euro, a najniższa 0 euro.
Kiedy urodził się Norimichi Yamamoto?
Norimichi Yamamoto urodził się 25 lipca 1995 w Fukuoka w Japonii. Obecnie piłkarz ma 31 lat.
Norimichi Yamamoto – statystyki
Szczegółowe statystyki Norimichi Yamamoto w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Kanazawa. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Norimichi Yamamoto vs. inni
Jakie statystyki ma Norimichi Yamamoto w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Norimichi Yamamoto wyglądają następująco: 15 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 2.04, a skuteczność strzałów to 0,0%. Norimichi Yamamoto oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Norimichi Yamamoto – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Norimichi Yamamoto w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
17 Paź
Koniec
|
J3 League (Japonia), 11. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
30 Sie
Koniec
|
J3 League (Japonia), 4. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
23 Sie
Koniec
|
J3 League (Japonia), 3. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
15 Sie
Koniec
|
J3 League (Japonia), 2. kolejka
|
4:3 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
09 Sie
Koniec
|
J3 League (Japonia), 1. kolejka
|
3:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
07 Gru
Koniec
|
J3 League (Japonia), półfinał
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | ||||
|
29 Lis
Koniec
|
J3 League (Japonia), 38. kolejka
|
4:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
23 Lis
Koniec
|
J3 League (Japonia), 37. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
16 Lis
Koniec
|
J3 League (Japonia), 36. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | ||||
|
19 Lip
Koniec
|
J3 League (Japonia), 21. kolejka
|
0:1 | 65' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Norimichi Yamamoto w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Norimichi Yamamoto rozegrał w barwach Kanazawa w J3 League 15 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 14 razy i spędził na boisku łącznie 450 minut. Średnio dawało to 30 minut gry na spotkanie.
Norimichi Yamamoto – transfery
W trakcie kariery Norimichi Yamamoto zmieniał klub 9 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Kanazawa 2024 – obecnie
-
Jubilo Iwata 2024 – 2024
-
Kanazawa 2023 – 2024
-
Jubilo Iwata 2021 – 2023
-
Yokohama Marinos 2021 – 2021
-
Jubilo Iwata 2020 – 2021
-
Yokohama Marinos 2020 – 2020
-
Kanazawa 2018 – 2020
-
Biwako Seikei Sport College 2014 – 2018

-
Sakuyo High School do 2014

Norimichi Yamamoto – forma
W ostatnich 5 meczach Norimichi Yamamoto zanotował bilans 1 zwycięstwo, 0 remisów i 4 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,11. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Norimichi Yamamoto ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.54, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.11 — wynik powyżej średniej ligowej (0.46).
W ostatnich 10 meczach Norimichi Yamamoto 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.54, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.32 — wynik powyżej średniej ligowej (0.46).
W jakiej formie jest Norimichi Yamamoto?
Norimichi Yamamoto jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.11 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (2.04). Jego dyspozycja rośnie.
Norimichi Yamamoto – kontuzje
W trakcie kariery Norimichi Yamamoto zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 4 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Norimichi Yamamoto
-
Uraz
01.11.20 – 15.11.20 (15 dni)
Jubilo Iwata opuszczone: 4 mecze
Czy Norimichi Yamamoto ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Norimichi Yamamoto nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Norimichi Yamamoto to uraz z 2020 roku, który wykluczył go z gry na 15 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Norimichi Yamamoto – trofea
W trakcie kariery Norimichi Yamamoto zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Norimichi Yamamoto?
Norimichi Yamamoto zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Jubilo Iwata — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 2. ligi Japonii — 1 raz.
Norimichi Yamamoto – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Norimichi Yamamoto wynosi obecnie 0 €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Norimichi Yamamoto na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Norimichi Yamamoto?
Wycena Norimichi Yamamoto wynosi obecnie 0 €. W szczycie kariery Norimichi Yamamoto wyceniano na 600 tys. €, a najniżej na 0 €.