Olanrewaju Kehinde
napastnik #9Olanrewaju Kehinde jest piłkarzem występującym obecnie w Al Zulfi. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnik.
Forma w ostatnich meczach Olanrewaju Kehinde
OcenaTransfery


Profil gry
Historia transferów Olanrewaju Kehinde
Pierwszy transfer Olanrewaju Kehinde w seniorskiej karierze miał miejsce w 2019 roku, gdy przeniósł się z Denizlispor do Incheon United za 180 tysięcy euro.
Na jakiej pozycji gra Olanrewaju Kehinde?
Olanrewaju Kehinde najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Olanrewaju Kehinde?
Wycena 32-letniego Olanrewaju Kehinde według stanu na kwiecień 2026 wynosi 225 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 400 tysięcy euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Olanrewaju Kehinde?
Olanrewaju Kehinde urodził się 7 maja 1994 w Lagos (Nigeria). Obecnie piłkarz ma 32 lata.
Olanrewaju Kehinde – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Olanrewaju Kehinde. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Olanrewaju Kehinde
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.12 2025 |
Saudi First Division League, 13. kolejka
|
1:2 | 1' | 0 | 0 | – | ||
| 21.12 2025 |
Saudi First Division League, 12. kolejka
|
2:1 | 4' | 0 | 0 | – | ||
| 28.11 2025 |
Saudi First Division League, 10. kolejka
|
2:0 | 45' | 0 | 0 | – | ||
| 08.11 2025 |
Saudi First Division League, 8. kolejka
|
1:1 | 45' | 0 | 0 | – | ||
| 02.11 2025 |
Saudi First Division League, 7. kolejka
|
1:1 | 67' | 1 | 0 | – | ||
| 03.10 2025 |
Saudi First Division League, 4. kolejka
|
0:2 | 6' | 0 | 0 | – |
Olanrewaju Kehinde – transfery
W trakcie kariery Olanrewaju Kehinde zmieniał klub 24 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 180 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Al-Zulfi SFC 2025 – obecnie

-
Vlazrimi Struga 2024 – 2025

-
FK Rinija Gostivar 2023 – 2024

-
Hapoel Nazareth Illit 2022 – 2023
-
Menemen Belediyespor 2022 – 2022
-
Ümraniyespor 2021 – 2022
-
Incheon United 2019 – 2020
-
Denizlispor 2019 – 2019

-
Ankaragucu 2017 – 2019
-
Al Fujairah Reserves 2017 – 2017

-
Elazığspor 2017 – 2017
-
Al Fujairah Reserves 2016 – 2017

-
Hapoel Acre 2016 – 2016
-
Hapoel Kfar Saba 2015 – 2016
-
Maccabi Tel Awiw 2015 – 2015
-
Hapoel Afula 2014 – 2015
-
Maccabi Tel Awiw 2014 – 2014
-
Hakoah Amidar Ramat Gan 2013 – 2014

-
Maccabi Tel Awiw 2013 – 2013
-
Maccabi Tel Aviv Shachar U19 2012 – 2013

-
Dominion Hotspur FC 2012 – 2012

-
Kwara United FC 2011 – 2012

-
Dominion Hotspur FC do 2011

Historia transferów Olanrewaju Kehinde
Pierwszy transfer Olanrewaju Kehinde w seniorskiej karierze miał miejsce w 2019 roku, gdy przeniósł się z Denizlispor do Incheon United za 180 tysięcy euro.
Olanrewaju Kehinde – forma
W ostatnich 5 meczach Olanrewaju Kehinde zanotował bilans 0 zwycięstw, 2 remisy i 3 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 5,24. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Forma Olanrewaju Kehinde
Olanrewaju Kehinde – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Olanrewaju Kehinde wynosi obecnie 225 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Olanrewaju Kehinde na tle wieku
Jaka jest wartość rynkowa Olanrewaju Kehinde?
Wycena Olanrewaju Kehinde wynosi obecnie 225 tys. €. W szczycie kariery Olanrewaju Kehinde wyceniano na 400 tys. €, a najniżej na 100 tys. €.