Oliver Burke jest piłkarzem występującym obecnie w Union Berlin. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Oliver Burke
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Oliver Burke w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Oliver Burke wyglądają następująco: 3 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.58, a skuteczność strzałów to 0,0%. Oliver Burke oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Oliver Burke w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Oliver Burke rozegrał w barwach Unionu Berlina w Bundeslidze 3 mecze. Na boisku spędził łącznie 55 minut. Średnio dawało to 18 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Oliver Burke
Pierwszy transfer Oliver Burke w seniorskiej karierze miał miejsce w 2016 roku, gdy przeniósł się z Nottingham Forest do RB Lipsk za 15,2 miliona euro.
Ile zarabia Oliver Burke?
Na podstawie kontraktu z Union Berlin, Oliver Burke otrzymuje 1,5 miliona euro rocznej pensji, co daje około 125,8 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Burke w listopadzie 2026 to 29 tysięcy euro, a dziennie około 4,1 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
Czy Oliver Burke ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Oliver Burke nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Oliver Burke to problemy ze ścięgnem achillesa z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 78 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Oliver Burke?
Oliver Burke ma na koncie 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował z Celtikiem — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2019 roku.
Na jakiej pozycji gra Oliver Burke?
Oliver Burke najczęściej występuje jako Napastnik (9). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawoskrzydłowy.
Jaka jest wartość rynkowa Oliver Burke?
Wycena 29-letniego Oliver Burke według stanu na maj 2026 wynosi 3 miliony euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 12 milionów euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Oliver Burke?
Oliver Burke urodził się 7 kwietnia 1997 w Kirkcaldy w Szkocji. Obecnie piłkarz ma 29 lat.
Oliver Burke – statystyki
Szczegółowe statystyki Oliver Burke w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Union Berlin oraz reprezentacja Szkocji. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Oliver Burke vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Oliver Burke w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Oliver Burke wyglądają następująco: 3 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.58, a skuteczność strzałów to 0,0%. Oliver Burke oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Oliver Burke – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Oliver Burke w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Bundesliga, 8. kolejka
|
1:1 | 29' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
24 Paź
Koniec
|
Bundesliga, 7. kolejka
|
1:1 | 14' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
10 Paź
Koniec
|
Bundesliga, 5. kolejka
|
1:0 | 12' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
16 Maj
Koniec
|
Bundesliga, 34. kolejka
|
4:0 | 86' | 0 | 1 | 7.4 | |||
|
10 Maj
Koniec
|
Bundesliga, 33. kolejka
|
1:3 | 88' | 1 | 0 | – | 7.9 | ||
|
02 Maj
Koniec
|
Bundesliga, 32. kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
24 Kwi
Koniec
|
Bundesliga, 31. kolejka
|
3:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
18 Kwi
Koniec
|
Bundesliga, 30. kolejka
|
1:2 | 90' | 1 | 0 | – | 7.8 | ||
|
11 Kwi
Koniec
|
Bundesliga, 29. kolejka
|
3:1 | 62' | 0 | 0 | 6.3 | |||
|
05 Kwi
Koniec
|
Bundesliga, 28. kolejka
|
1:1 | 80' | 0 | 0 | – | 6.5 |
Ile meczów rozegrał Oliver Burke w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Oliver Burke rozegrał w barwach Unionu Berlina w Bundeslidze 3 mecze. Na boisku spędził łącznie 55 minut. Średnio dawało to 18 minut gry na spotkanie.
Oliver Burke – transfery
W trakcie kariery Oliver Burke zmieniał klub 19 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 36,9 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Union Berlin 2025 – obecnie
-
Werder Brema 2024 – 2025
-
Birmingham City 2023 – 2024
-
Werder Brema 2023 – 2023
-
Millwall 2023 – 2023
-
Werder Brema 2022 – 2023
-
Sheffield United 2022 – 2022
-
Millwall 2022 – 2022
-
Sheffield United 2020 – 2022
-
West Bromwich Albion 2020 – 2020
-
Deportivo Alaves 2019 – 2020
-
West Bromwich Albion 2019 – 2019
-
Celtic 2019 – 2019
-
West Bromwich Albion 2017 – 2019
-
RB Lipsk 2016 – 2017
-
Nottingham Forest 2015 – 2016
-
Nottingham Forest U18 2015 – 2015

-
Bradford City 2015 – 2015
-
Nottingham Forest U18 2013 – 2015

-
Nottingham Forest Youth do 2013

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Oliver Burke
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 30.06.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2024/25 | 29.06.2024 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2023/24 | 31.08.2023 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2023/24 | 29.06.2023 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2022/23 | 29.01.2023 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2022/23 | 30.06.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 30.05.2022 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2021/22 | 20.01.2022 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2020/21 | 08.09.2020 |
|
6,5 mln € | Transfer definitywny |
| 2020/21 | 19.07.2020 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2019/20 | 29.08.2019 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2019/20 | 29.06.2019 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2018/19 | 04.01.2019 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2017/18 | 24.08.2017 |
|
15,2 mln € | Transfer definitywny |
| 2016/17 | 28.08.2016 |
|
15,2 mln € | Transfer definitywny |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
|
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 23.03.2015 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2014/15 | 23.02.2015 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2013/14 | 30.06.2013 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Oliver Burke
Pierwszy transfer Oliver Burke w seniorskiej karierze miał miejsce w 2016 roku, gdy przeniósł się z Nottingham Forest do RB Lipsk za 15,2 miliona euro.
Oliver Burke – forma
W ostatnich 5 meczach Oliver Burke zanotował bilans 3 zwycięstwa, 2 remisy i 0 porażek. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,02. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Oliver Burke i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Union Berlin
1
1.FC Koln
1
Bundesliga, 8. kolejka
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Augsburg
1
Union Berlin
1
Bundesliga, 7. kolejka
|
14'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Union Berlin
1
SV Elversberg
0
Bundesliga, 5. kolejka
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Union Berlin
4
Augsburg
0
Bundesliga, 34. kolejka
|
86'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | |
|
10 Maj
Koniec
|
FSV Mainz 05
1
Union Berlin
3
Bundesliga, 33. kolejka
|
88'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Union Berlin
2
1.FC Koln
2
Bundesliga, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
RB Lipsk
3
Union Berlin
1
Bundesliga, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Union Berlin
1
VfL Wolfsburg
2
Bundesliga, 30. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Heidenheim
3
Union Berlin
1
Bundesliga, 29. kolejka
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Union Berlin
1
St. Pauli
1
Bundesliga, 28. kolejka
|
80'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Bayern Monachium
4
Union Berlin
0
Bundesliga, 27. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Mar
Koniec
|
Freiburg
0
Union Berlin
1
Bundesliga, 26. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Mar
Koniec
|
Union Berlin
1
Werder Brema
4
Bundesliga, 25. kolejka
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
1
Union Berlin
0
Bundesliga, 24. kolejka
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Union Berlin
1
Bayer Leverkusen
0
Bundesliga, 23. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Lut
Koniec
|
Hamburger SV
3
Union Berlin
2
Bundesliga, 22. kolejka
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.8 | |
|
31 Sty
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
3
Union Berlin
1
Bundesliga, 20. kolejka
|
54'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Union Berlin
0
Borussia Dortmund
3
Bundesliga, 19. kolejka
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Sty
Koniec
|
VfB Stuttgart
1
Union Berlin
1
Bundesliga, 18. kolejka
|
1'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Augsburg
1
Union Berlin
1
Bundesliga, 17. kolejka
|
64'
|
0 goli
1 strzał
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Union Berlin
2
FSV Mainz 05
2
Bundesliga, 16. kolejka
|
70'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Gru
Koniec
|
1.FC Koln
0
Union Berlin
1
Bundesliga, 15. kolejka
|
72'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Union Berlin
3
RB Lipsk
1
Bundesliga, 14. kolejka
|
67'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.9 | |
|
06 Gru
Koniec
|
VfL Wolfsburg
3
Union Berlin
1
Bundesliga, 13. kolejka
|
33'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Union Berlin
1
Heidenheim
2
Bundesliga, 12. kolejka
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Lis
Koniec
|
St. Pauli
0
Union Berlin
1
Bundesliga, 11. kolejka
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Union Berlin
2
Bayern Monachium
2
Bundesliga, 10. kolejka
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Union Berlin
0
Freiburg
0
Bundesliga, 9. kolejka
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Paź
Dogryw.
|
Union Berlin
2
Arminia Bielefeld
1
Puchar Niemiec, 2. runda
|
53'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Werder Brema
1
Union Berlin
0
Bundesliga, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Union Berlin
3
Borussia Mönchengladbach
1
Bundesliga, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Paź
Koniec
|
Bayer Leverkusen
2
Union Berlin
0
Bundesliga, 6. kolejka
|
64'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Union Berlin
0
Hamburger SV
0
Bundesliga, 5. kolejka
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Eintracht Frankfurt
3
Union Berlin
4
Bundesliga, 4. kolejka
|
81'
|
3 gole
· 75% goli drużyny
5 strzałów (4 celne)
|
Decydujący | 9.0 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Union Berlin
2
TSG 1899 Hoffenheim
4
Bundesliga, 3. kolejka
|
74'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Borussia Dortmund
3
Union Berlin
0
Bundesliga, 2. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Union Berlin
2
VfB Stuttgart
1
Bundesliga, 1. kolejka
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Werder Brema
0
RB Lipsk
0
Bundesliga, 33. kolejka
|
80'
|
0 goli
5 strzałów (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Union Berlin
2
Werder Brema
2
Bundesliga, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Werder Brema
0
St. Pauli
0
Bundesliga, 31. kolejka
|
21'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Werder Brema
1
VfL Bochum
0
Bundesliga, 30. kolejka
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
VfB Stuttgart
1
Werder Brema
2
Bundesliga, 29. kolejka
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 7.0 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Werder Brema
2
Eintracht Frankfurt
0
Bundesliga, 28. kolejka
|
65'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.2 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Holstein Kiel
0
Werder Brema
3
Bundesliga, 27. kolejka
|
73'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Werder Brema
2
Borussia Mönchengladbach
4
Bundesliga, 26. kolejka
|
82'
|
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Bayer Leverkusen
0
Werder Brema
2
Bundesliga, 25. kolejka
|
69'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Werder Brema
1
VfL Wolfsburg
2
Bundesliga, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Freiburg
5
Werder Brema
0
Bundesliga, 23. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Lut
Koniec
|
Werder Brema
1
TSG 1899 Hoffenheim
3
Bundesliga, 22. kolejka
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Bayern Monachium
3
Werder Brema
0
Bundesliga, 21. kolejka
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Borussia Dortmund
2
Werder Brema
2
Bundesliga, 19. kolejka
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Sty
Koniec
|
Werder Brema
0
Augsburg
2
Bundesliga, 18. kolejka
|
8'
|
0 goli
4 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Werder Brema
3
Heidenheim
3
Bundesliga, 17. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Sty
Koniec
|
RB Lipsk
4
Werder Brema
2
Bundesliga, 16. kolejka
|
23'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.3 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Werder Brema
4
Union Berlin
1
Bundesliga, 15. kolejka
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Gru
Koniec
|
St. Pauli
0
Werder Brema
2
Bundesliga, 14. kolejka
|
22'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Gru
Koniec
|
VfL Bochum
0
Werder Brema
1
Bundesliga, 13. kolejka
|
33'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Werder Brema
1
Darmstadt 98
0
Puchar Niemiec, 1/8 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lis
Koniec
|
Werder Brema
2
VfB Stuttgart
2
Bundesliga, 12. kolejka
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Werder Brema
2
Holstein Kiel
1
Bundesliga, 10. kolejka
|
12'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
4
Werder Brema
1
Bundesliga, 9. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Paderborn
0
Werder Brema
1
Puchar Niemiec, 2. runda
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Paź
Koniec
|
Werder Brema
2
Bayer Leverkusen
2
Bundesliga, 8. kolejka
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Paź
Koniec
|
VfL Wolfsburg
2
Werder Brema
4
Bundesliga, 7. kolejka
|
1'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Werder Brema
0
Freiburg
1
Bundesliga, 6. kolejka
|
4'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
3
Werder Brema
4
Bundesliga, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Werder Brema
0
Bayern Monachium
5
Bundesliga, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sie
Koniec
|
Werder Brema
0
Borussia Dortmund
0
Bundesliga, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Sty
Koniec
|
Stoke City
1
Birmingham City
2
Championship
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Sty
Koniec
|
Birmingham City
2
Hull City
1
FA Cup (Anglia)
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Sty
Koniec
|
Birmingham City
2
Swansea City
2
Championship
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Sty
Koniec
|
Leeds United
3
Birmingham City
0
Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
29 Gru
Koniec
|
Birmingham City
0
Bristol City
0
Championship
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Gru
Koniec
|
Birmingham City
1
Stoke City
3
Championship
|
13'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Gru
Koniec
|
Birmingham City
2
Leicester City
3
Championship
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Coventry City
2
Birmingham City
0
Championship
|
20'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Birmingham City
0
Rotherham United
0
Championship
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Blackburn
4
Birmingham City
2
Championship
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Birmingham City
2
Sheffield Wednesday
1
Championship
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Sunderland
3
Birmingham City
1
Championship
|
78'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Birmingham City
2
Ipswich Town
2
Championship
|
73'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Southampton
3
Birmingham City
1
Championship
|
69'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Birmingham City
0
Hull City
2
Championship
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Middlesbrough
1
Birmingham City
0
Championship
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Birmingham City
3
West Bromwich Albion
1
Championship
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Birmingham City
4
Huddersfield Town
1
Championship
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Norwich City
2
Birmingham City
0
Championship
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Birmingham City
0
Queens Park Rangers
0
Championship
|
47'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Preston North End
2
Birmingham City
1
Championship
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Watford
2
Birmingham City
0
Championship
|
71'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Werder Brema
0
Bayern Monachium
4
Bundesliga
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Millwall
3
Blackburn
4
Championship
|
73'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.4 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Wigan Athletic
2
Millwall
1
Championship
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Millwall
0
Birmingham City
1
Championship
|
84'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Millwall
2
Preston North End
0
Championship
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Hull City
1
Millwall
0
Championship
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Millwall
0
Luton Town
0
Championship
|
83'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Werder Brema
1
Union Berlin
2
Bundesliga
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Sty
Koniec
|
1.FC Koln
7
Werder Brema
1
Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lis
Koniec
|
Werder Brema
2
Schalke 04
1
Bundesliga
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Paź
Karne
|
Paderborn
(6)
2
Werder Brema
(5)
2
Puchar Niemiec
|
57'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Paź
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
1
Werder Brema
2
Bundesliga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Paź
Koniec
|
Werder Brema
5
Borussia Mönchengladbach
1
Bundesliga
|
18'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Werder Brema
0
Augsburg
1
Bundesliga
|
23'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Werder Brema
3
Eintracht Frankfurt
4
Bundesliga
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Borussia Dortmund
2
Werder Brema
3
Bundesliga
|
9'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.7 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Werder Brema
2
VfB Stuttgart
2
Bundesliga
|
6'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.6 | |
|
06 Sie
Koniec
|
VfL Wolfsburg
2
Werder Brema
2
Bundesliga
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Sie
Koniec
|
Energie Cottbus
1
Werder Brema
2
Puchar Niemiec
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
07 Maj
Koniec
|
AFC Bournemouth
1
Millwall
0
Championship
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Millwall
3
Peterborough
0
Championship
|
82'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Millwall
4
Barnsley
1
Championship
|
77'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.5 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Luton Town
2
Millwall
2
Championship
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.9 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Blackpool
1
Millwall
0
Championship
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Sty
Koniec
|
Wolverhampton
3
Sheffield United
0
FA Cup (Anglia)
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
20 Gru
Koniec
|
Fulham
0
Sheffield United
1
Championship
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lis
Koniec
|
Reading
0
Sheffield United
1
Championship
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Lis
Koniec
|
Sheffield United
0
Coventry City
0
Championship
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Wrz
Karne
|
Sheffield United
(4)
2
Southampton
(2)
2
Puchar Ligi Angielskiej
|
45'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Luton Town
0
Sheffield United
0
Championship
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Sie
Koniec
|
Sheffield United
0
Birmingham City
1
Championship
|
79'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Sheffield United
0
Crystal Palace
2
Premier League
|
65'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Leicester City
5
Sheffield United
0
Premier League
|
63'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Sheffield United
1
Chelsea
2
Premier League
|
62'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Manchester City
1
Sheffield United
0
Premier League
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Sty
Koniec
|
Sheffield United
2
Plymouth
1
FA Cup (Anglia)
|
11'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Sty
Koniec
|
Bristol Rovers
2
Sheffield United
3
FA Cup (Anglia)
|
37'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.7 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Brighton & Hove Albion
1
Sheffield United
1
Premier League
|
57'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Sheffield United
1
Leicester City
2
Premier League
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
18 Lis
Koniec
|
Izrael
1
Szkocja
0
Liga Narodów UEFA
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
15 Lis
Koniec
|
Słowacja
1
Szkocja
0
Liga Narodów UEFA
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Paź
Koniec
|
Sheffield United
0
Manchester City
1
Premier League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Paź
Koniec
|
Sheffield United
1
Fulham
1
Premier League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Paź
Koniec
|
Arsenal
2
Sheffield United
1
Premier League
|
56'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Sheffield United
0
Leeds United
1
Premier League
|
74'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
17 Wrz
Karne
|
Burnley
(5)
1
Sheffield United
(4)
1
Puchar Ligi Angielskiej
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Sheffield United
0
Wolverhampton
2
Premier League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Czechy
1
Szkocja
2
Liga Narodów UEFA
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Lip
Koniec
|
Real Madryt
2
Deportivo Alaves
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Lip
Koniec
|
Deportivo Alaves
0
Granada
2
La Liga
|
28'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
27 Cze
Koniec
|
Atletico Madryt
2
Deportivo Alaves
1
La Liga
|
86'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Cze
Koniec
|
Deportivo Alaves
0
Osasuna
1
La Liga
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 4.6 | |
|
18 Cze
Koniec
|
Deportivo Alaves
2
Real Sociedad
0
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lut
Koniec
|
Mallorca
1
Deportivo Alaves
0
La Liga
|
57'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Barcelona
4
Deportivo Alaves
1
La Liga
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Deportivo Alaves
3
Real Valladolid
0
La Liga
|
29'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Atletico Madryt
1
La Liga
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Deportivo Alaves
2
Celta Vigo
0
La Liga
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Real Sociedad
3
Deportivo Alaves
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Sie
Koniec
|
West Bromwich Albion
1
Millwall
2
Puchar Ligi Angielskiej
|
95'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Sie
Koniec
|
Nottingham Forest
1
West Bromwich Albion
2
Championship
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Valencia
1
Celtic
0
Liga Europy
|
73'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Celtic
0
Valencia
2
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
07 Gru
Koniec
|
West Bromwich Albion
2
Aston Villa
2
Championship
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
31 Mar
Koniec
|
West Bromwich Albion
1
Burnley
2
Premier League
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Watford
1
West Bromwich Albion
0
Premier League
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Lut
Koniec
|
West Bromwich Albion
1
Huddersfield Town
2
Premier League
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Chelsea
3
West Bromwich Albion
0
Premier League
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
03 Lut
Koniec
|
West Bromwich Albion
2
Southampton
3
Premier League
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
02 Sty
Koniec
|
West Ham United
2
West Bromwich Albion
1
Premier League
|
19'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Gru
Koniec
|
Stoke City
3
West Bromwich Albion
1
Premier League
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Gru
Koniec
|
West Bromwich Albion
1
Manchester United
2
Premier League
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Gru
Koniec
|
West Bromwich Albion
0
Crystal Palace
0
Premier League
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Lis
Koniec
|
West Bromwich Albion
0
Chelsea
4
Premier League
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Brighton & Hove Albion
3
West Bromwich Albion
1
Premier League
|
33'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | |
|
27 Sie
Koniec
|
West Bromwich Albion
1
Stoke City
1
Premier League
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
20 Maj
Koniec
|
Eintracht Frankfurt
2
RB Lipsk
2
Bundesliga
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Schalke 04
1
RB Lipsk
1
Bundesliga
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
RB Lipsk
4
Freiburg
0
Bundesliga
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
RB Lipsk
1
Bayer Leverkusen
0
Bundesliga
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Werder Brema
3
RB Lipsk
0
Bundesliga
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Mar
Koniec
|
RB Lipsk
0
VfL Wolfsburg
1
Bundesliga
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Augsburg
2
RB Lipsk
2
Bundesliga
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Lut
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
1
RB Lipsk
2
Bundesliga
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Borussia Dortmund
1
RB Lipsk
0
Bundesliga
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Sty
Koniec
|
RB Lipsk
3
Eintracht Frankfurt
0
Bundesliga
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Bayern Monachium
3
RB Lipsk
0
Bundesliga
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Gru
Koniec
|
FC Ingolstadt 04
1
RB Lipsk
0
Bundesliga
|
35'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
03 Gru
Koniec
|
RB Lipsk
2
Schalke 04
1
Bundesliga
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Freiburg
1
RB Lipsk
4
Bundesliga
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Lis
Koniec
|
Bayer Leverkusen
2
RB Lipsk
3
Bundesliga
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Darmstadt 98
0
RB Lipsk
2
Bundesliga
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | |
|
23 Paź
Koniec
|
RB Lipsk
3
Werder Brema
1
Bundesliga
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Paź
Koniec
|
VfL Wolfsburg
0
RB Lipsk
1
Bundesliga
|
10'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
RB Lipsk
2
Augsburg
1
Bundesliga
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Wrz
Koniec
|
1.FC Koln
1
RB Lipsk
1
Bundesliga
|
82'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.8 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
RB Lipsk
1
Borussia Mönchengladbach
1
Bundesliga
|
9'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
RB Lipsk
1
Borussia Dortmund
0
Bundesliga
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.2 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Nottingham Forest
4
Wigan Athletic
3
Championship
|
90'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.7 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Brentford
1
Nottingham Forest
0
Championship
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Nottingham Forest
4
Burton Albion
3
Championship
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.0 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Milton Keynes Dons
1
Nottingham Forest
2
Championship
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Nottingham Forest
1
Wolverhampton
1
Championship
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Nottingham Forest
1
Blackburn
1
Championship
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Derby County
1
Nottingham Forest
0
Championship
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Hull City
1
Nottingham Forest
1
Championship
|
32'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Leeds United
0
Nottingham Forest
1
Championship
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Nottingham Forest
0
Queens Park Rangers
0
Championship
|
35'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Sty
Koniec
|
Nottingham Forest
3
Bolton
0
Championship
|
89'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 |
W ostatnich 5 meczach Oliver Burke 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.44, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.02.
W ostatnich 10 meczach Oliver Burke 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.20, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.82.
W jakiej formie jest Oliver Burke?
Oliver Burke jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę i zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.02 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.58). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Oliver Burke – zarobki
Oliver Burke gra w Union Berlin na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 1,5 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Oliver Burke w Union Berlin (2025/26)
| Rocznie | 1,5 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 126 tys. € |
| Tygodniowo | 29 tys. € |
| Dziennie | 4 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Oliver Burke w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
1,5 mln € |
| 2024/25 |
|
1 mln € |
| 2023/24 |
|
1,1 mln € |
| 2022/23 |
|
1,1 mln € |
| 2022/23 |
|
1,1 mln € |
| 2021/22 |
|
550 tys. € |
| 2021/22 |
|
550 tys. € |
| 2020/21 |
|
548 tys. € |
| 2019/20 |
|
760 tys. € |
| 2018/19 |
|
778 tys. € |
| 2017/18 |
|
794 tys. € |
| 2016/17 |
|
787 tys. € |
| 2015/16 |
|
37 tys. € |
| 2014/15 |
|
25 tys. € |
Ile zarabia Oliver Burke?
Na podstawie kontraktu z Union Berlin, Oliver Burke otrzymuje 1,5 miliona euro rocznej pensji, co daje około 125,8 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Burke w listopadzie 2026 to 29 tysięcy euro, a dziennie około 4,1 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
Oliver Burke – kontuzje
W trakcie kariery Oliver Burke zanotował 16 kontuzji, przez które opuścił łącznie 37 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Oliver Burke
-
Problemy ze ścięgnem Achillesa
19.07.26 – 04.10.26 (78 dni)
Union Berlin opuszczone: 5 meczów
-
Stłuczenie
05.02.26 – 11.02.26 (7 dni)
Union Berlin opuszczone: 1 mecz
-
Stłuczenie
02.12.25 – 04.12.25 (3 dni)
Union Berlin opuszczone: 1 mecz
-
Stłuczenie
10.05.25 – 25.05.25 (16 dni)
Werder Brema opuszczone: 1 mecz
-
Stłuczenie
28.01.25 – 01.02.25 (5 dni)
Werder Brema opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
19.11.24 – 25.11.24 (7 dni)
Werder Brema opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
01.09.24 – 16.09.24 (16 dni)
Werder Brema opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
17.02.24 – 04.04.24 (48 dni)
Birmingham City opuszczone: 8 meczów
-
Uraz pięty
20.09.21 – 06.11.21 (48 dni)
Sheffield United opuszczone: 9 meczów
- Uraz pleców 27.12.20 – 27.12.20 (1 dzień)
-
Stłuczenie
07.10.20 – 16.10.20 (10 dni)
Szkocja opuszczone: 3 mecze
-
Uraz
02.03.20 – 10.04.20 (40 dni)
Deportivo Alaves opuszczone: 1 mecz
-
Problemy z udem
16.10.17 – 28.10.17 (13 dni)
West Bromwich Albion opuszczone: 3 mecze
- Uraz 25.04.17 – 29.04.17 (5 dni)
-
Problemy z udem
22.02.17 – 01.03.17 (8 dni)
RB Lipsk opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
25.01.17 – 29.01.17 (5 dni)
RB Lipsk opuszczone: 1 mecz
Czy Oliver Burke ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Oliver Burke nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Oliver Burke to problemy ze ścięgnem achillesa z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 78 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Oliver Burke – trofea
W trakcie kariery Oliver Burke zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Oliver Burke
Jakie trofea zdobył Oliver Burke?
Oliver Burke zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Celtiku — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Szkocji — 1 raz.
Oliver Burke – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Oliver Burke wynosi obecnie 3 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Oliver Burke na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Oliver Burke
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 26.05.2026 | 29 |
|
3 mln € |
| 18.12.2025 | 28 |
|
4 mln € |
| 13.10.2025 | 28 |
|
4 mln € |
| 04.06.2025 | 28 |
|
3 mln € |
| 26.03.2025 | 27 |
|
1,8 mln € |
| 19.12.2024 | 27 |
|
1 mln € |
| 08.10.2024 | 27 |
|
1 mln € |
| 23.05.2024 | 27 |
|
2 mln € |
| 20.12.2023 | 26 |
|
2 mln € |
| 26.10.2023 | 26 |
|
2,2 mln € |
| 31.05.2023 | 26 |
|
2,5 mln € |
| 08.11.2022 | 25 |
|
3 mln € |
| 12.05.2022 | 25 |
|
4,5 mln € |
| 23.11.2021 | 24 |
|
5 mln € |
| 07.06.2021 | 24 |
|
6 mln € |
| 17.03.2021 | 23 |
|
5 mln € |
| 12.10.2020 | 23 |
|
5,5 mln € |
| 07.04.2020 | 23 |
|
4,8 mln € |
| 19.12.2019 | 22 |
|
6 mln € |
| 09.09.2019 | 22 |
|
7,5 mln € |
| 27.05.2018 | 21 |
|
10 mln € |
| 01.01.2018 | 20 |
|
12 mln € |
| 22.10.2017 | 20 |
|
12 mln € |
| 18.06.2017 | 20 |
|
7 mln € |
| 06.02.2017 | 19 |
|
10 mln € |
| 12.10.2016 | 19 |
|
10 mln € |
| 31.08.2016 | 19 |
|
5 mln € |
| 19.04.2016 | 19 |
|
250 tys. € |
| 23.09.2015 | 18 |
|
100 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Oliver Burke?
Wycena Oliver Burke wynosi obecnie 3 mln €. W szczycie kariery Oliver Burke wyceniano na 12 mln €, a najniżej na 100 tys. €.