Omar Sillah jest piłkarzem występującym obecnie w Greuther Fürth. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Omar Sillah
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Omar Sillah w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Omar Sillah wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.78, a skuteczność strzałów to 14,3%. Omar Sillah oddaje średnio 1,4 strzału na mecz, z czego 0,7 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Omar Sillah w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Omar Sillah rozegrał w barwach Greuther Fürth w 2. Bundeslidze 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 452 minuty. Średnio dawało to 45 minut gry na spotkanie.
Jakie trofea zdobył Omar Sillah?
Omar Sillah ma na koncie 3 trofea — 2 wywalczył z drużyną, a 1 dołożył indywidualnie. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Omar Sillah?
Omar Sillah najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Omar Sillah?
Wycena 23-letniego Omar Sillah według stanu na wrzesień 2026 wynosi 500 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 500 tysięcy euro, a najniższa 75 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Omar Sillah?
Omar Sillah urodził się 25 lipca 2003 w Delmenhorst w Niemczech. Obecnie piłkarz ma 23 lata.
Omar Sillah – statystyki
Szczegółowe statystyki Omar Sillah w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Greuther Fürth. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Omar Sillah vs. inni
Jakie statystyki ma Omar Sillah w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Omar Sillah wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.78, a skuteczność strzałów to 14,3%. Omar Sillah oddaje średnio 1,4 strzału na mecz, z czego 0,7 to strzały celne.
Omar Sillah – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Omar Sillah w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
2. Bundesliga, 10. kolejka
|
1:0 | 72' | 0 | 0 | – | |||
|
25 Paź
Koniec
|
2. Bundesliga, 9. kolejka
|
3:0 | 34' | 0 | 0 | – | |||
|
17 Paź
Koniec
|
2. Bundesliga, 8. kolejka
|
2:0 | 73' | 0 | 0 | – | |||
|
11 Paź
Koniec
|
2. Bundesliga, 7. kolejka
|
2:1 | 81' | 0 | 0 | – | |||
|
18 Wrz
Koniec
|
2. Bundesliga, 6. kolejka
|
1:1 | 90' | 1 | 0 | – | |||
|
12 Wrz
Koniec
|
2. Bundesliga, 5. kolejka
|
1:1 | 25' | 1 | 0 | – | |||
|
06 Wrz
Koniec
|
2. Bundesliga, 4. kolejka
|
0:1 | 26' | 0 | 0 | – | |||
|
29 Sie
Koniec
|
2. Bundesliga, 3. kolejka
|
3:4 | 24' | 0 | 1 | – | |||
|
15 Sie
Koniec
|
2. Bundesliga, 2. kolejka
|
2:4 | 13' | 0 | 0 | – | |||
|
09 Sie
Koniec
|
2. Bundesliga, 1. kolejka
|
1:1 | 14' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Omar Sillah w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Omar Sillah rozegrał w barwach Greuther Fürth w 2. Bundeslidze 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 452 minuty. Średnio dawało to 45 minut gry na spotkanie.
Omar Sillah – transfery
W trakcie kariery Omar Sillah zmieniał klub 5 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Greuther Fürth 2026 – obecnie
-
Alemannia Aachen 2026 – 2026
-
Greuther Fürth 2025 – 2026
-
Hamburger SV II 2023 – 2025

-
FC Oberneuland 2022 – 2023

-
FC Oberneuland U19 do 2022

Omar Sillah – forma
W ostatnich 5 meczach Omar Sillah zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,68. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Omar Sillah 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.90, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.68 — wynik powyżej średniej ligowej (6.30).
W ostatnich 10 meczach Omar Sillah 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 2 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.90, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.78 — wynik powyżej średniej ligowej (6.30).
W jakiej formie jest Omar Sillah?
Omar Sillah jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.68 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.78). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Omar Sillah – trofea
W trakcie kariery Omar Sillah zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Omar Sillah?
Omar Sillah zdobył w karierze 3 trofea — 2 drużynowe i 1 indywidualne. Najczęściej zdobywał Król strzelców — 1 raz.
Omar Sillah – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Omar Sillah wynosi obecnie 500 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Omar Sillah na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Omar Sillah?
Wycena Omar Sillah wynosi obecnie 500 tys. €. W szczycie kariery Omar Sillah wyceniano na 500 tys. €, a najniżej na 75 tys. €.