Oviemuno Dominic Ejaria
napastnik #14Oviemuno Ejaria jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnik.
Forma w ostatnich meczach Oviemuno Dominic Ejaria
OcenaProfil gry
Historia transferów Oviemuno Dominic Ejaria
Pierwszy transfer Oviemuno Dominic Ejaria w seniorskiej karierze miał miejsce w 2020 roku, gdy przeniósł się z Liverpoolu do Reading za 3,9 miliona euro.
Ile zarabia Oviemuno Dominic Ejaria?
Oviemuno Dominic Ejaria otrzymuje 830 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 69,2 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Ejaria w lipcu 2026 to 16 tysięcy euro, a dziennie około 2,3 tysiąca euro.
Na jakiej pozycji gra Oviemuno Dominic Ejaria?
Oviemuno Dominic Ejaria najczęściej występuje jako Lewoskrzydłowy (11). W zależności od ustawienia pełni również rolę Środkowy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Oviemuno Dominic Ejaria?
Wycena 28-letniego Oviemuno Dominic Ejaria według stanu na czerwiec 2026 wynosi 400 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 4 miliony euro, a najniższa 300 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Oviemuno Dominic Ejaria?
Oviemuno Dominic Ejaria urodził się 18 listopada 1997 w London (Anglia). Obecnie piłkarz ma 28 lat.
Oviemuno Dominic Ejaria – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Oviemuno Dominic Ejaria. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Oviemuno Dominic Ejaria
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.05 2026 |
La Liga, 35. kolejka
|
0:0 | – | 0 | 0 | – | ||
| 26.04 2026 |
La Liga, 32. kolejka
|
1:2 | – | 0 | 0 | – | ||
| 23.04 2026 |
La Liga, 33. kolejka
|
1:1 | 19' | 0 | 0 | – | ||
| 12.04 2026 |
La Liga, 31. kolejka
|
0:3 | – | 0 | 0 | – | ||
| 09.03 2026 |
La Liga, 27. kolejka
|
1:1 | – | 0 | 0 | – | ||
| 05.12 2025 |
La Liga, 15. kolejka
|
0:0 | 8' | 0 | 0 | – | ||
| 29.11 2025 |
La Liga, 14. kolejka
|
2:0 | 15' | 0 | 0 | – | ||
| 25.10 2025 |
La Liga, 10. kolejka
|
3:3 | 49' | 0 | 0 | |||
| 17.10 2025 |
La Liga, 9. kolejka
|
0:2 | 10' | 0 | 0 | – | ||
| 04.10 2025 |
La Liga, 8. kolejka
|
0:2 | 16' | 0 | 0 | – |
Oviemuno Dominic Ejaria – transfery
W trakcie kariery Oviemuno Dominic Ejaria zmieniał klub 14 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 3,9 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Real Oviedo 2025 – 2026
-
Reading 2020 – 2023
-
Liverpool 2020 – 2020
-
Reading 2019 – 2020
-
Liverpool 2019 – 2019
-
Reading 2019 – 2019
-
Liverpool 2018 – 2019
-
Rangers 2018 – 2018
-
Liverpool 2018 – 2018
-
Sunderland 2018 – 2018
-
Liverpool 2016 – 2018
-
Liverpool U18 2014 – 2016

-
Arsenal (Youth) do 2014

Historia transferów Oviemuno Dominic Ejaria
Pierwszy transfer Oviemuno Dominic Ejaria w seniorskiej karierze miał miejsce w 2020 roku, gdy przeniósł się z Liverpoolu do Reading za 3,9 miliona euro.
Oviemuno Dominic Ejaria – forma
W ostatnich 5 meczach Oviemuno Dominic Ejaria zanotował bilans 1 zwycięstwo, 3 remisy i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 1,34. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Oviemuno Dominic Ejaria – zarobki
Oviemuno Dominic Ejaria gra na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 830 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
830 tys. € |
| 2023/24 |
|
650 tys. £ |
| 2022/23 |
|
650 tys. £ |
| 2021/22 |
|
650 tys. £ |
| 2020/21 |
|
650 tys. £ |
| 2019/20 |
|
420 tys. £ |
| 2018/19 |
|
416 tys. £ |
| 2017/18 |
|
78 tys. £ |
| 2016/17 |
|
78 tys. £ |
Ile zarabia Oviemuno Dominic Ejaria?
Oviemuno Dominic Ejaria otrzymuje 830 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 69,2 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Ejaria w lipcu 2026 to 16 tysięcy euro, a dziennie około 2,3 tysiąca euro.
Oviemuno Dominic Ejaria – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Oviemuno Dominic Ejaria wynosi obecnie 400 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Oviemuno Dominic Ejaria na tle wieku
Jaka jest wartość rynkowa Oviemuno Dominic Ejaria?
Wycena Oviemuno Dominic Ejaria wynosi obecnie 400 tys. €. W szczycie kariery Oviemuno Dominic Ejaria wyceniano na 4 mln €, a najniżej na 300 tys. €.