Pape Gueye jest piłkarzem występującym obecnie w Villarreal. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Pape Gueye
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Pape Gueye w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Pape Gueye wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.73, a skuteczność strzałów to 18,8%. Pape Gueye oddaje średnio 1,6 strzału na mecz, z czego 0,6 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Pape Gueye w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Pape Gueye rozegrał w barwach Villarrealu w Copa del Rey 1 mecz, w La Lidze 10 meczów oraz w Lidze Mistrzów 4 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 6 występów w reprezentacji Senegalu. Wyszedł w pierwszym składzie 15 razy i spędził na boisku łącznie 1 338 minut. Średnio dawało to 64 minuty gry na spotkanie.
Jakie trofea zdobył Pape Gueye?
Pape Gueye ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2022 roku.
Na jakiej pozycji gra Pape Gueye?
Pape Gueye najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8).
Jaka jest wartość rynkowa Pape Gueye?
Wycena 27-letniego Pape Gueye według stanu na czerwiec 2026 wynosi 40 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 40 milionów euro, a najniższa 200 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Pape Gueye?
Pape Gueye urodził się 24 stycznia 1999 w Montreuil we Francji (narodowość: Senegal). Obecnie piłkarz ma 27 lat.
Pape Gueye – statystyki
Szczegółowe statystyki Pape Gueye w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Villarreal oraz reprezentacja Senegalu. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Pape Gueye
Pape Gueye vs. inni
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Podania Pape Gueye
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Pape Gueye w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Pape Gueye wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.73, a skuteczność strzałów to 18,8%. Pape Gueye oddaje średnio 1,6 strzału na mecz, z czego 0,6 to strzały celne.
Pape Gueye – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Pape Gueye w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Mecze Pape Gueye
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
03 Lis
Koniec
|
Liga Mistrzów, 4. runda
|
0:6 | 90' | 0 | 0 | – | 6.0 | ||
|
27 Paź
Koniec
|
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
0:5 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
24 Paź
Koniec
|
La Liga, 10. kolejka
|
1:2 | 79' | 0 | 0 | 5.9 | |||
|
20 Paź
Koniec
|
Liga Mistrzów, 3. runda
|
4:3 | 90' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
17 Paź
Koniec
|
La Liga, 9. kolejka
|
0:0 | 24' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
13 Paź
Koniec
|
Liga Mistrzów, 2. runda
|
3:1 | 84' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
10 Paź
Koniec
|
La Liga, 8. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.8 | ||
|
04 Paź
Koniec
|
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
0:1 | 26' | 0 | 0 | – | – | ||
|
29 Wrz
Koniec
|
Puchar Narodów Afryki, 2. runda
|
0:1 | 65' | 0 | 0 | 6.2 | |||
|
20 Wrz
Koniec
|
La Liga, 7. kolejka
|
3:1 | 87' | 0 | 0 | – | 6.2 |
Ile meczów rozegrał Pape Gueye w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Pape Gueye rozegrał w barwach Villarrealu w Copa del Rey 1 mecz, w La Lidze 10 meczów oraz w Lidze Mistrzów 4 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 6 występów w reprezentacji Senegalu. Wyszedł w pierwszym składzie 15 razy i spędził na boisku łącznie 1 338 minut. Średnio dawało to 64 minuty gry na spotkanie.
Pape Gueye – transfery
W trakcie kariery Pape Gueye zmieniał klub 9 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Villarreal 2024 – obecnie
-
Olympique Marsylia 2023 – 2024
-
Sevilla 2023 – 2023
-
Olympique Marsylia 2020 – 2023
-
Le Havre 2018 – 2020
-
Le Havre B 2017 – 2018

-
Le Havre U19 2016 – 2017

-
Le Havre U17 2014 – 2016

-
Le Havre (Youth) 2012 – 2014

-
Le Blanc-Mesnil Sport Football Jugend do 2012

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Pape Gueye
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2024/25 | 04.07.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 29.06.2023 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2022/23 | 29.01.2023 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2020/21 | 30.06.2020 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 30.06.2018 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 30.06.2017 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 31.07.2012 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Pape Gueye – forma
W ostatnich 5 meczach Pape Gueye zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,18. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Pape Gueye i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
03 Lis
Koniec
|
Villarreal
0
Paris Saint Germain
6
Liga Mistrzów, 4. runda
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
27 Paź
Koniec
|
CD Manacor
0
Villarreal
5
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
Valencia
1
Villarreal
2
La Liga, 10. kolejka
|
79'
|
0 goli
6 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Liverpool
4
Villarreal
3
Liga Mistrzów, 3. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Villarreal
0
Elche
0
La Liga, 9. kolejka
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Villarreal
3
Napoli
1
Liga Mistrzów, 2. runda
|
84'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Real Madryt
1
Villarreal
0
La Liga, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Komory
0
Senegal
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Etiopia
0
Senegal
1
Puchar Narodów Afryki, 2. runda
|
65'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Villarreal
3
Levante
1
La Liga, 7. kolejka
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Malaga
1
Villarreal
3
La Liga, 6. kolejka
|
53'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.2 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Villarreal
1
Real Betis
2
La Liga, 5. kolejka
|
54'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Borussia Dortmund
3
Villarreal
2
Liga Mistrzów, 1. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Villarreal
2
Deportivo La Coruna
3
La Liga, 4. kolejka
|
62'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Villarreal
0
La Liga, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Atletico Madryt
2
Villarreal
2
La Liga, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Racing Santander
2
Villarreal
2
La Liga, 1. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.4 | |
|
01 Lip
Dogryw.
|
Belgia
3
Senegal
2
Mistrzostwa Świata, 1/16 finału
|
66'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Cze
Koniec
|
Senegal
5
Irak
0
Mistrzostwa Świata, 3. runda
|
33'
|
2 gole
· 40% goli drużyny
6 strzałów (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 9.6 | |
|
23 Cze
Koniec
|
Norwegia
3
Senegal
2
Mistrzostwa Świata, 2. runda
|
54'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Cze
Koniec
|
Francja
3
Senegal
1
Mistrzostwa Świata, 1. runda
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Cze
Koniec
|
Arabia Saudyjska
0
Senegal
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Maj
Koniec
|
Villarreal
5
Atletico Madryt
1
La Liga, 38. kolejka
|
75'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.9 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Villarreal
0
La Liga, 37. kolejka
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Villarreal
2
Sevilla
3
La Liga, 36. kolejka
|
60'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Mallorca
1
Villarreal
1
La Liga, 35. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Maj
Koniec
|
Villarreal
5
Levante
1
La Liga, 34. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Villarreal
2
Celta Vigo
1
La Liga, 32. kolejka
|
78'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Real Oviedo
1
Villarreal
1
La Liga, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Athletic Bilbao
1
Villarreal
2
La Liga, 31. kolejka
|
82'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Girona
1
Villarreal
0
La Liga, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Villarreal
3
Real Sociedad
1
La Liga, 29. kolejka
|
89'
|
0 goli
5 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Villarreal
1
La Liga, 28. kolejka
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Villarreal
2
Elche
1
La Liga, 27. kolejka
|
75'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.6 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Barcelona
4
Villarreal
1
La Liga, 26. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.2 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Villarreal
2
Valencia
1
La Liga, 25. kolejka
|
58'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Levante
0
Villarreal
1
La Liga, 16. kolejka
|
79'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Getafe
2
Villarreal
1
La Liga, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Villarreal
4
Espanyol
1
La Liga, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Osasuna
2
Villarreal
2
La Liga, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Bayer Leverkusen
3
Villarreal
0
Liga Mistrzów, 8. runda
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Villarreal
0
Real Madryt
2
La Liga, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Sty
Koniec
|
Mali
0
Senegal
1
Puchar Narodów Afryki
|
62'
|
0 goli
4 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Gru
Koniec
|
Villarreal
2
FC Kopenhaga
3
Liga Mistrzów, 6. runda
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
03 Gru
Karne
|
Antoniano
(3)
1
Villarreal
(5)
1
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
120'
|
0 goli
8 strzałów (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Real Sociedad
2
Villarreal
3
La Liga, 14. kolejka
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Borussia Dortmund
4
Villarreal
0
Liga Mistrzów, 5. runda
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Villarreal
2
Mallorca
1
La Liga, 13. kolejka
|
27'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Espanyol
0
Villarreal
2
La Liga, 12. kolejka
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Pafos
1
Villarreal
0
Liga Mistrzów, 4. runda
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Villarreal
4
Rayo Vallecano
0
La Liga, 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Paź
Koniec
|
Ciudad de Lucena
0
Villarreal
6
Puchar Hiszpanii, 1/128 finału
|
45'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Valencia
0
Villarreal
2
La Liga, 10. kolejka
|
68'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Villarreal
0
Manchester City
2
Liga Mistrzów, 3. runda
|
81'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Villarreal
2
Real Betis
2
La Liga, 9. kolejka
|
17'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Real Madryt
3
Villarreal
1
La Liga, 8. kolejka
|
73'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.7 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Villarreal
2
Juventus
2
Liga Mistrzów, 2. runda
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Villarreal
1
Athletic Bilbao
0
La Liga, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Sevilla
1
Villarreal
2
La Liga, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Villarreal
2
Osasuna
1
La Liga, 5. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.0 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Tottenham
1
Villarreal
0
Liga Mistrzów, 1. runda
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Atletico Madryt
2
Villarreal
0
La Liga, 4. kolejka
|
26'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Celta Vigo
1
Villarreal
1
La Liga, 3. kolejka
|
77'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Villarreal
5
Girona
0
La Liga, 2. kolejka
|
66'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Villarreal
2
Real Oviedo
0
La Liga, 1. kolejka
|
70'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.2 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Villarreal
4
Sevilla
2
La Liga, 38. kolejka
|
75'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
|
Decydujący | 8.8 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Barcelona
2
Villarreal
3
La Liga, 37. kolejka
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Villarreal
3
Leganes
0
La Liga, 36. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Girona
0
Villarreal
1
La Liga, 35. kolejka
|
45'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Villarreal
4
Osasuna
2
La Liga, 34. kolejka
|
70'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Villarreal
1
Espanyol
0
La Liga, 26. kolejka
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Celta Vigo
3
Villarreal
0
La Liga, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Villarreal
2
Real Sociedad
2
La Liga, 32. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Villarreal
0
Athletic Bilbao
0
La Liga, 30. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Villarreal
1
Real Madryt
2
La Liga, 28. kolejka
|
84'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Villarreal
0
La Liga, 27. kolejka
|
72'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Rayo Vallecano
0
Villarreal
1
La Liga, 25. kolejka
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Villarreal
1
Valencia
1
La Liga, 24. kolejka
|
66'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Las Palmas
1
Villarreal
2
La Liga, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Villarreal
5
Real Valladolid
1
La Liga, 22. kolejka
|
68'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 8.1 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Atletico Madryt
1
Villarreal
1
La Liga, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Villarreal
4
Mallorca
0
La Liga, 20. kolejka
|
86'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Sty
Koniec
|
Real Sociedad
1
Villarreal
0
La Liga, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Leganes
2
Villarreal
5
La Liga, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Gru
Koniec
|
Villarreal
1
Rayo Vallecano
1
La Liga, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Villarreal
1
Real Betis
2
La Liga, 17. kolejka
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Athletic Bilbao
2
Villarreal
0
La Liga, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Villarreal
2
Girona
2
La Liga, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Lis
Koniec
|
Burkina Faso
0
Senegal
1
Puchar Narodów Afryki
|
90'
|
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 5.8 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Villarreal
3
Deportivo Alaves
0
La Liga, 13. kolejka
|
73'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Poblense
1
Villarreal
6
Puchar Hiszpanii, 1. runda
|
70'
|
1 gol
· 17% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | |
|
26 Paź
Koniec
|
Real Valladolid
1
Villarreal
2
La Liga, 11. kolejka
|
20'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Villarreal
1
Getafe
1
La Liga, 10. kolejka
|
79'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Senegal
4
Malawi
0
Puchar Narodów Afryki
|
81'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.3 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Real Madryt
2
Villarreal
0
La Liga, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Villarreal
3
Las Palmas
1
La Liga, 8. kolejka
|
77'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Espanyol
1
Villarreal
2
La Liga, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Villarreal
1
Barcelona
5
La Liga, 6. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Valencia
1
Villarreal
1
La Liga, 4. kolejka
|
68'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Villarreal
4
Celta Vigo
3
La Liga, 3. kolejka
|
18'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Sevilla
1
Villarreal
2
La Liga, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Villarreal
2
Atletico Madryt
2
La Liga, 1. kolejka
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Reims
1
Olympique Marsylia
0
Ligue 1
|
62'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Olympique Marsylia
3
FC Lorient
1
Ligue 1
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Olympique Marsylia
2
RC Lens
1
Ligue 1
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.6 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Toulouse
2
Olympique Marsylia
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Olympique Marsylia
2
Nantes
0
Ligue 1
|
59'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Clermont
1
Olympique Marsylia
5
Ligue 1
|
61'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Olympique Marsylia
4
Montpellier
1
Ligue 1
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
23 Sty
Koniec
|
Gwinea
0
Senegal
2
Puchar Narodów Afryki
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Senegal
3
Kamerun
1
Puchar Narodów Afryki
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Senegal
3
Gambia
0
Puchar Narodów Afryki
|
78'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.8 | |
|
08 Sty
Koniec
|
Senegal
1
Niger
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Gru
Koniec
|
Montpellier
1
Olympique Marsylia
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Gru
Koniec
|
Olympique Marsylia
2
Clermont
1
Ligue 1
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Gru
Koniec
|
FC Lorient
2
Olympique Marsylia
4
Ligue 1
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Olympique Marsylia
3
Lyon
0
Ligue 1
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Cze
Koniec
|
Brazylia
2
Senegal
4
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
83'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Elche
1
Sevilla
1
La Liga
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Sevilla
2
Celta Vigo
2
La Liga
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Cadiz
0
Sevilla
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Barcelona
3
Sevilla
0
La Liga
|
83'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Monaco
1
Ligue 1
|
4'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Troyes
0
Olympique Marsylia
2
Ligue 1
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Sty
Koniec
|
Montpellier
1
Olympique Marsylia
2
Ligue 1
|
24'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Anglia
3
Senegal
0
Mistrzostwa Świata
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Sporting CP
0
Olympique Marsylia
2
Liga Mistrzów
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Olympique Marsylia
4
Sporting CP
1
Liga Mistrzów
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Angers
0
Olympique Marsylia
3
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Senegal
1
Iran
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Rennes
1
Ligue 1
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Tottenham
2
Olympique Marsylia
0
Liga Mistrzów
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Olympique Marsylia
4
Strasburg
0
Ligue 1
|
89'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Rennes
2
Olympique Marsylia
0
Ligue 1
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
08 Maj
Koniec
|
FC Lorient
0
Olympique Marsylia
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Olympique Marsylia
0
Feyenoord Rotterdam
0
Liga Konferencji
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Olympique Marsylia
0
Lyon
3
Ligue 1
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Reims
0
Olympique Marsylia
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Olympique Marsylia
3
Nantes
2
Ligue 1
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Olympique Marsylia
2
Montpellier
0
Ligue 1
|
79'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Saint-Étienne
2
Olympique Marsylia
4
Ligue 1
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
29 Mar
Karne
|
Senegal
(3)
1
Egipt
(1)
0
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Afryka
|
39'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Mar
Koniec
|
Egipt
1
Senegal
0
Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Afryka
|
1'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Olympique Marsylia
2
Nicea
1
Ligue 1
|
87'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Brest
1
Olympique Marsylia
4
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Olympique Marsylia
3
Karabach Agdam
1
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 8.5 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Metz
1
Olympique Marsylia
2
Ligue 1
|
76'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Burkina Faso
1
Senegal
3
Puchar Narodów Afryki
|
25'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Senegal
3
Gwinea Równikowa
1
Puchar Narodów Afryki
|
65'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Malawi
0
Senegal
0
Puchar Narodów Afryki
|
18'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Senegal
1
Zimbabwe
0
Puchar Narodów Afryki
|
13'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
22 Gru
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Reims
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Gru
Koniec
|
Strasburg
0
Olympique Marsylia
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Lokomotiv
0
Liga Europy
|
68'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Brest
2
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Gru
Koniec
|
Nantes
0
Olympique Marsylia
1
Ligue 1
|
8'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Troyes
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Galatasaray
4
Olympique Marsylia
2
Liga Europy
|
63'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Clermont
0
Olympique Marsylia
1
Ligue 1
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Olympique Marsylia
0
Paris Saint Germain
0
Ligue 1
|
19'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Lazio
0
Olympique Marsylia
0
Liga Europy
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Olympique Marsylia
4
FC Lorient
1
Ligue 1
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Lille
2
Olympique Marsylia
0
Ligue 1
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Olympique Marsylia
2
RC Lens
3
Ligue 1
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Angers
0
Olympique Marsylia
0
Ligue 1
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Monaco
0
Olympique Marsylia
2
Ligue 1
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
08 Sie
Koniec
|
Montpellier
2
Olympique Marsylia
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.3 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Metz
1
Olympique Marsylia
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Saint-Étienne
1
Olympique Marsylia
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Reims
1
Olympique Marsylia
3
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Olympique Marsylia
3
FC Lorient
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Olympique Marsylia
2
Dijon FCO
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Nicea
3
Olympique Marsylia
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Olympique Marsylia
3
Brest
1
Ligue 1
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Lille
2
Olympique Marsylia
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Olympique Marsylia
3
Nicea
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Bordeaux
0
Olympique Marsylia
0
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Auxerre
0
Olympique Marsylia
2
Puchar Francji
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lut
Koniec
|
Olympique Marsylia
0
Paris Saint Germain
2
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Sty
Koniec
|
Monaco
3
Olympique Marsylia
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Olympique Marsylia
0
RC Lens
1
Ligue 1
|
63'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
16 Sty
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Nimes
2
Ligue 1
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Sty
Koniec
|
Dijon FCO
0
Olympique Marsylia
0
Ligue 1
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Sty
Koniec
|
Olympique Marsylia
3
Montpellier
1
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Rennes
2
Olympique Marsylia
1
Ligue 1
|
37'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 5.9 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Olympique Marsylia
2
Monaco
1
Ligue 1
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Nimes
0
Olympique Marsylia
2
Ligue 1
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Olympique Marsylia
3
Nantes
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lis
Koniec
|
Olympique Marsylia
0
FC Porto
2
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Lis
Koniec
|
FC Porto
3
Olympique Marsylia
0
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Paź
Koniec
|
Olympique Marsylia
0
Manchester City
3
Liga Mistrzów
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Paź
Koniec
|
FC Lorient
0
Olympique Marsylia
1
Ligue 1
|
71'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Olympiakos
1
Olympique Marsylia
0
Liga Mistrzów
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Olympique Marsylia
3
Bordeaux
1
Ligue 1
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Lyon
1
Olympique Marsylia
1
Ligue 1
|
29'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Metz
1
Ligue 1
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Lille
1
Ligue 1
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Olympique Marsylia
0
Saint-Étienne
2
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Sie
Koniec
|
Brest
2
Olympique Marsylia
3
Ligue 1
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Paris FC
1
Le Havre
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Le Havre
2
Le Mans
0
Ligue 2
|
96'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Rodez Aveyron
1
Le Havre
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Le Havre
4
Guingamp
0
Ligue 2
|
89'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Le Havre
0
Chateauroux
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Le Havre
0
Paris FC
0
Ligue 2
|
85'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Troyes
1
Le Havre
2
Ligue 2
|
96'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.1 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Le Havre
2
GFC Ajaccio
2
Ligue 2
|
78'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Chateauroux
1
Le Havre
0
Ligue 2
|
25'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Auxerre
0
Le Havre
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Le Havre
2
Paris FC
1
Ligue 2
|
78'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Le Havre
0
Niort
0
Ligue 2
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Le Havre
0
Nancy
2
Ligue 2
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Le Havre
2
RC Lens
1
Ligue 2
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Le Havre
2
Niort
1
Ligue 2
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – |
W ostatnich 5 meczach Pape Gueye ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.94, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.18.
W ostatnich 10 meczach Pape Gueye ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.94, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.28.
W jakiej formie jest Pape Gueye?
Pape Gueye jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.18 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (6.73). Jego dyspozycja słabnie.
Pape Gueye – trofea
W trakcie kariery Pape Gueye zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Pape Gueye
Jakie trofea zdobył Pape Gueye?
Pape Gueye zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Senegalu — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Puchar Narodów Afryki — 1 raz.
Pape Gueye – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Pape Gueye wynosi obecnie 40 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Pape Gueye na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Pape Gueye
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 04.06.2026 | 27 |
|
40 mln € |
| 15.03.2026 | 27 |
|
40 mln € |
| 11.12.2025 | 26 |
|
20 mln € |
| 01.10.2025 | 26 |
|
25 mln € |
| 08.06.2025 | 26 |
|
15 mln € |
| 20.03.2025 | 26 |
|
10 mln € |
| 26.12.2024 | 25 |
|
8 mln € |
| 10.10.2024 | 25 |
|
8 mln € |
| 02.06.2024 | 25 |
|
6 mln € |
| 18.03.2024 | 25 |
|
6 mln € |
| 17.12.2023 | 24 |
|
8 mln € |
| 12.06.2023 | 24 |
|
10 mln € |
| 01.11.2022 | 23 |
|
10 mln € |
| 29.05.2022 | 23 |
|
12 mln € |
| 15.12.2021 | 22 |
|
10 mln € |
| 03.06.2021 | 22 |
|
10 mln € |
| 08.04.2021 | 22 |
|
10 mln € |
| 06.01.2021 | 21 |
|
8 mln € |
| 14.10.2020 | 21 |
|
3 mln € |
| 07.04.2020 | 21 |
|
1,6 mln € |
| 05.01.2020 | 20 |
|
1,8 mln € |
| 29.09.2019 | 20 |
|
1 mln € |
| 26.06.2019 | 20 |
|
800 tys. € |
| 07.01.2019 | 19 |
|
300 tys. € |
| 15.05.2018 | 19 | 200 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Pape Gueye?
Wycena Pape Gueye wynosi obecnie 40 mln €. W szczycie kariery Pape Gueye wyceniano na 40 mln €, a najniżej na 200 tys. €.